EOLi juhatuse otsused 2001.a.

EOLi juhatuse koosolekud:05.01.2001.a.interneti kaudu, 12.01.2001.a.interneti kaudu, 02.02.2001.a., 22.02.2001.a.interneti kaudu, 27.02.2001.a.interneti kaudu, 10.03.2001.a.interneti kaudu, 15.03.2001.a.interneti kaudu, 29.03.2001.a.interneti kaudu, 16.04.2001.a.interneti kaudu, 10.05.2001.a.interneti kaudu, 31.05.2001.a.interneti kaudu, 06.06.2001.a.interneti kaudu, 21.06.2001.a.interneti kaudu, 16.07.2001.a.interneti kaudu, 13.08.2001.a.interneti kaudu, 01.09.2001.a., 10.09.2001.a., 11.09.2001.a.interneti kaudu, 29.09.2001.a., 30.10.2001.a.interneti kaudu, 09.11.2001.a., 13.11.2001.a.interneti kaudu, 23.11.2001.a., 03.12.2001.a.interneti kaudu, 21.12.2001.a.


05.01.2001.a.(Interneti teel)
164. Kinnitada riigi 2001.a. noortespordi toetuseks eraldatud 480 000 kr jaotus klubide vahel lähtuvalt KM tingimustest ja teha järgmine esildis Kultuuriministeeriumile


12.01.2001.a.(Interneti teel)
165. Kinnitada SO koondis MK etappidele Bulgaarias 20.-28.jaanuaril
järgmises koosseisus: Ander Ojandu, Margus Hallik ja esindaja/treener Mati Ojandu.


02.02.2001.a.
166. Kinnitada ETOLi 2001.a. juhend.
http://www.arvutid.ee/tarmo/etol/juhend2001.htm

167. Kinnitada ajakirja "Orienteeruja" toimutuse kolleegium 2001.a.
koosseisus: Sixten Sild, Kaidi Oone, Ruth Vaher, Rasmus Ruuda.

168. Kinnitada EOLi 2002.a. võistluste korraldajateks:
OK Võru - suusaorienteerumine- lühirada, tavarada, teade- Kirikumäe
OK Lehola - tavarada, noorte ja veteranide teade- Sudiste
OK Ilves - pikk rada- Soontaga
Kuulutada välja lisakonkurss öise raja EMV ja 4EST-2002 korraldaja leidmiseks.

169. Kinnitada Eesti orienteerumisjooksu 2001.a. edetabeli juhend.

170. Kinnitada O-koondisetes osalenute arvestuse alused.

171. Kinnitada EOLi noorte karikasarja 2001.a.juhend.

172. Kinnitada suusaorienteerumise EMV zhüriisse
M.Oras (esimees, EOL volinik), Ormar Lutsberg (teatevõistlusel Leho Haldna) ja Tõnu Tänav.

173. Kutsuda EOLi üldkogu kokku laupäeval 17.märtsil 2001.a. kell 11 Tartus, Ihaste hotelli konverentsisaalis.

174. Korraldada vähese lume tõttu pidamata jäänud suusaorienteerumise EMV tavarada võistlus 03.märtsil 2001.a. Savernas koos IX Maatalimängudega.


22.02.2001.a.(Interneti teel)
175. Kinnitada SO koondis MK etappidele Rootsis 24.-26.veebruaril järgmises koosseisus: Ander Ojandu, Margus Hallik.
Osalejad katavad ise enda kulud.


27.02.2001.a.(Interneti teel)
176. Kinnitada SO Eesti MV tavarajale (edasi lükatud võistlus) 03.03.2001 Savernas võistluste zürii liikmed järgmises koosseisus:
Ormar Lutsberg, Tõnu Tänav. Antud võistlusel on EOL volinik ja zürii esimees Madis Oras.

177. Kinnitada SO koondis MK etapiks ja EM-iks Venemaal Vologdas 12.-17.märtsil järgmises koosseisus:
Ander Ojandu, Margus Hallik, Raul Kudre, Tarmo Tomson.
Esindaja/treener Mati Ojandu.


10.03.2001.a.(Interneti teel)
178. Lähtudes lisakonkursi tulemustest kinnitada 2002.a 4 EST korraldajaks OK West (koostöös JOKA -ga).
Võistluskeskus Jõulumäe Tervisekeskuses.

179. Kuulutada välja lisakonkurss
  1. 2003.a. 4 EST korraldaja leidmiseks JWOC maastikel Põlvamaal (Uniküla, Küka) samaaegselt JWOC-ga.
  2. Kuulutada välja lisakonkurss 2002.a. EMV öise tavaraja korraldaja leidmiseks.
  3. Määrata lisakonkursi tähtajaks 31.mai 2001.a. (Vaata ka juhatuse otsus nr 130 - tingimuste kinnitamine).

180. Lähtudes avaldusest võtta EOL liikmeks vastu PIIRIVALVE SPORDI KESKKLUBI (juhatuse esimees Tõnu Lauter).

181. Kinnitada EOL üldkogu päevakord

182. Esitada EOL üldkogule 17.03.2001.a. kinnitamiseks järgmised otsuste projektid ja ettepanekud:
  1. Orienteerumisspordi võistlusreeglite muutmine: projekt nähtaval http://www.orienteerumine.ee/eol/dok/rgl_2001.html
    muudatused eraldi nähtaval http://www.orienteerumine.ee/eol/dok/reglmuudatus.html
  2. OJ 2001.a. koondise koostamise aluste täiendamine. Täiendused punasega faili lõpus. Olemas ka OK Ilvese ettepanek, mida vajadusel üldkogule alternatiivina pakkuda
  3. EOL 2000 aastaaruanne, bilanss ja EOL 2000 eelarve täitmine
  4. EOL 2001.a. eelarve projekt
  5. Lähtudes taotlusest teha üldkogule ettepanek arvata EOL liikmeskonnast välja OK "Järva Karud".
  6. EOL juhatuse ettepanek: Parimad mees- ja naisorienteerujad valib sügisene üldkogu salajase hääletuse teel. Mitte muuta põhikirja parimate valimiste reguleerimiseks. Samas jätkata EOL edetabeli pidamist vastavalt juhatuse poolt kinnitatud juhendile.


15.03.2001.a.(Interneti teel)
183. Nimetada O-Ringen Clinics osalejateks: Peeter Pihl (H18, Saue Tammed), Ragnar Kruusla (H16, West) ja Rain Eensaar (H21, Kobras)


29.03.2001.a.(Interneti teel)
184. Kinnitada HD21 Tampere MM koondise hooldetreeneriks Sixten Sild.


16.04.2001.a.(Interneti teel)
185. 2001.a. O-jooksu MM koondise toetamisest EOL poolt.
Enne katsevõistluste toimumist mitte määrata enne MMi EOL poolt osavõtumaksu tasumise (4+4 või mis iganes) kohustust. Otsustada see peale katsevõistluste toimumist koos MM koondise arvulise suuruse nimetamisega juhatuse poolt. Tulemuste eest MMil premeerida sportlasi peale MMi vastavalt OJ koondise eelarve võimalustele.
Jätkata EOL poolt Silva toetusprogrammis osalemist ka 2001.aastal ja tellida MM koondise ühtseks riietamiseks kohustuslikud 15 komplekti riideid (soodushinnaga Silva programmi raames). Riided müüa pärast soovijatele soodushinnaga.
Esimene võimalus neid osta on MM koondisesse pääsenutel.
Tasuda MM koondise hooldetreeneri kulud MMil OJ koondise eelarvest.

186. Kinnitada EOL - Silva toetusprogrammis osalejad 2001.aastal (25):
Tarvo Avaste, Mati Tiit, Rene Ottesson, Erik Aibast, Andreas Kraas, Timo Suppi, Alar Abram, Kirti Rebane, Anu Annus, Edith Madalik, Eveli Saue, Helle Trossmann, Liis Johanson, Annika Rihma, Tarvo Klaasimäe, Tarmo Siimsaare, Kristjan Gans, Tarmo Tomson, Tõnis Erm, Urmo Liblik, Anti Sklave, Martti-Jaan Miljan, Ander Ojandu, Margus Hallik, 1 reservkoht.

187. Jalgratta-O EOL-poolse esindaja määramine.
Tühistada EOL juhatuse otsus nr 37.
Nimetada jalgrattaorienteerumise EOL- poolseks esindajaks ja kontaktisikuks Arbo Rae (OK M.A.R.U.).


10.05.2001.a.(Interneti teel)
188. Kinnitada Eesti koondis Balti MV-le 26.-27.mail Pikajärvel.

189. Kinnitada võistluste züriid:
1. EMV lühirada ja teade: zürii esimees Katrin Viilu, liikmed Kuno Rooba (Rakvere) ja Toomas Mast (Hiiumaa)
2. 4 EST: zürii esimees Ormar Lutsberg, liikmed Mati Poom (TON) ja Tarmo Klaar (Ilves)


31.05.2001.a.(Interneti teel)
190. Kinnitada o-jooksu Eesti noortekoondiste (HD 14 - 18) treeneriks-juhendajaks Maido Kaljur (OK Orvand).
HD 20 koondisega tegeleb kuni juunioride MM-ini Paul Poopuu (JOKA).

191. Lubada osaleda Tina Olm'il Eesti MV lühirajal 02.06.2001.a. klassis D21
(Eesti koondise katsevõistlus), kohta lõpuprotokollis temale mitte arvestades.
Tina Olm'I A-finaali pääsemise korral pääseb samast eeljooksust A-finaali ka 11. koha saanud võistleja.


06.06.2001.a.(Interneti teel)
192.Kinnitada Eesti koondised järgmistele tiitlivõistlustele:
Eesti noortekoondis Euroopa noorte MV-l Tšehhis, Pardubice 22.-24.06.2001

D18 -	1. Eveli Saue               	HOK

	2. Liis Johanson          	OK Põlva Kobras

	3. Annika Rihma          	OK Põlva Kobras

	varu: Siiri Mere         	SRD

 

H18 -   1. Anti Sklave           	OK Orvand

	2. Tõnis Vaiksaar        	OK Lehola

	3. Taivo Timmusk        	HOK

	varu: Meelis Kadak    		OK Lehola

 

D16 -   1. Kati Rooni              	OK Orvand

	2. Tais Leontenko          	SRD

	3. Merliis Sulg            	OK Orvand

	varu:   Kadri Uiboupin      	OK Võru

 

H16 -   1. Riho Taba                	OK Ilves

	2. Sander Vaher           	OK Põlva Kobras

	3. Markus Puusepp      		OK Võru

	varu: Mihkel Järveoja   	OK Põlva Kobras

Treener-esindaja: Maido Kaljur

Eesti juunioride koondis juunioride MM-il Ungaris, Miskolc 9.-15.07.2001
D20 -  	1. Eveli Saue           	HOK

	2. Kadri Limberg      		Rakvere OK

	3. Annika Rihma       		OK Kobras

	4. Liis Johanson        	OK Kobras

	varu: Siiri Mere         	SRD

 

H20 -   1. Tarmo Siimsaare    		OK Võru

	2. Tarvo Klaasimäe    		Rakvere OK

	3. Martti-Jaan Miljan  		TAOK

	4. Anti Sklave            	OK Orvand

	5. Riho Taba              	OK Ilves

	6. Sander Vaher         	OK Kobras

	varu: Tõnis Vaiksaar   		OK Lehola

Treener-esindajad: Paul Poopuu ja Maido Kaljur

Eesti koondis World Games Jaapanis, Akita 15.-20.08.2001
ELO SAUE, ANU ANNUS, ERIK AIBAST, OLLE KÄRNER Esindaja: Leho Haldna

Eesti koondis O-jooksu MM-il Soomes, Tampere 28.07.-04.08.2001
Koondise arvuline suurus on 5+5
D21 Elo Saue - EOL tasub osalustasu e. stardimaksu, Külli Kaljus - EOL tasub osalustasu e. stardimaksu, Tina Olm, Maret Vaher, Anu Annus,
H21 Olle Kärner - EOL tasub osalustasu e. stardimaksu, Tarvo Avaste - EOL tasub osalustasu e. stardimaksu, Erik Aibast - EOL tasub osalustasu e. stardimaksu, Mati Tiit, ? (nimi veel lahtine)
Treener-esindaja: Sixten Sild


21.06.2001.a.(Interneti teel)
193. Kinnitada Eesti koondis MTBO MK 1.ringile Tamperes 30.07 ja 1.08 järgmiselt:
Kristjan Gans, Margus Hallik, Arbo Rae


16.07.2001.a.(Interneti teel)
194. Nimetada viienda liikmena Tampere MM H21 koondisesse Armo Hiie.

195. Kinnitada 2002.a. EMV öise tavaraja korraldajaks Hiiumaa Orienteerujate klubi.
Võistluskoht - Malvaste.

196. Kutsuda kokku sügisene EOL üldkogu Võrus, Kubijal 24.-25.novembril 2001.a.


13.08.2001.a.(Interneti teel)
197. Nimetada võistluste züriid:
18.-19.august 2001 - EMV öine tavarada: EOL volinik Nikolai Järveoja (OK Põlva Kobras), liikmed Ormar Lutsberg (Ok Lehola) ja Madis Oras (OK Ilves).
1.-2.september - EMV tavarada ja noorte/veteranide teade: EOL volinik Ormar Lutsberg (OK Lehola, liikmed Nikolai Järveoja (OK Põlva Kobras) ja Mati Poom (OK TON)


01.09.2001.a.
198. Kinnitaba MTB-O MK II ringile Austrias 14.-17.09. ja Ungaris 19.-23.09. Eesti koondis koosseisus Arbo Rae ja Margus Hallik.

199. Seoses ebaväärika käitumisega juunioride MM-võistlustel Ungaris tühistada Anti Sklave ja Tarvo Klaasimäe EOLi litsents alates 03.09.2001,
määrata neile võistluskeeld Eesti MV ja Eesti koondises kuni 02.09.2002 ning nõuda sisse EOLi poolt nende juunioride MM-võistlustele lähetamisega seotud kulud.

200. Toetada MTBO koondise osalemist 2001.a. MK II ringil Austrias ja Ungaris kokku 4000 krooniga.


10.09.2001.a.
201. Kinnitada Eesti koondis noorte Balti matšile.

202. Kinnitada EMV pika raja (15.09.2001, Saaremaal) võsitluste zürii:
Zürii esimees ja EOL volinik - Paul Poopuu (JOKA), liikmed - Sixten Sild (OK Võru) ja Maido Kaljur (OK Orvand).


11.09.2001.a.
203. Kinnitada EOL üldkogu toimumise koht (24.-25.novembril 2001.a.)
Võrumaal Kurgjärve spordibaasis algusega kell 14:00 (24.novembril).
Täpne ajakava ja päevakord saata liikmesklubidele välja hiljemalt 7 päeva ette. Samas tähistada Eesti orienteerumisspordi 75. aastapäeva.

204. Kinnitada ajakirja "Orienteeruja" 2002.a. tellimishinnad ja üksiknumbrite müügihinnad järgmiselt:
Aastatellimus (8 numbrit) - 160 krooni
Üksiknumbri müügihind - 25 krooni
Aastatellimus välismaale (Euroopa riigid) läbi EOLi koos postikuludega- 400 krooni


29.09.2001.a.
205. Kinnitada EOLi 2002.a. litsentsisüsteem (vt.lisa) http://www.orienteerumine.ee/eol/dok/2002litsents.htm
Juhatus arutas kiirendatud korras läbi ja kinnitas uue litsentsisüsteemi.
See annab võimaluse tellida litsentsi koos ajakirjaga soodsalt enne 01.12.2001. Litsentsimaksude tähtajad ei kattu jõuluaegsete väljaminekutega. UN vormistab juhatuse seisukohad litsentsisüsteemi juhendi tekstis. TK loob võimaluse litsentsiostuks meie www-lehe kaudu.

206. Esitada EOLi üldkogule otsuse projekt: 2002.a. korraldada n.ö. mitteametlik EMV või Eesti KV rattaorienteerumises (korraldaja OK Maru)
Korraldada alates 2003.a Eesti MV rattaorienteerumises.


30.10.2001.a.
207. 1. Esitada 21.novembril 2001.a. valitava EOK Täitevkomitee liikme kandidaadiks Eesti Orienteerumisliidu president Leho Haldna.
2. Esitada 21.novembril 2001.a. valitava EOK Esindajate Kogu liikme kandidaadiks Eesti Orienteerumisliidu president Leho Haldna.
3. Kinnitada 21.novembril 2001.a. toimuvale ESK ja EOK ühinemiskoosolekule ja EOK juhtorganite valimisele Eesti Orienteerumisliidu poolt hääleõiguslikuna ESK Esindajatekogul osalema Eesti Orienteerumisliidu tegevdirektor Ormar Lutsberg..


09.11.2001.a.
208. Kinnitada ajakirja "Orienteeruja" toimetuse kolleegium aastaks 2002.a. järgmises koosseisus:
Monika Järveoja, Sixten Sild, Kaidi Oone, Ruth Vaher.
Ajakirja toimetaja - Maret Vaher

209. Viia EOLi üldkogule otsuse projekt: Korraldada aastal 2003.a. orienteerumisjooksu Eesti MV sprindis.
Alustada ettevalmistustööd korraldaja leidmiseks, osavõtuklasside valimiseks ja võistlusala kirjelduse koostamiseks.

210. Esitada Kultuurkapitali aastapreemia kandidaadiks Maret Vaher ja sporditegelaste 6-kuulise toetusraha kandidaadiks Vello Viirsalu.

211. Esitada EMV, 4EST ja Suunto Games 2002.a. juhendi projektid (vt. lisa) EOLi üldkogule.

212. Esitada noortespordi riigieelarvelise toetuse eraldamise aluste projekt (vt. lisa) EOLi üldkogule.

213. Eesti koondiste koostamise aluste projekt 2002.a. võistlusteks (vt.lisa) EOLi üldkogule.

214. Kinnitada EOLi üldkogu 24.-25.11.01 päevakorra projekt (vt.lisa)


13.11.2001.a.
215. Kinnitada EOL 2001.a. o-jooksu edetabel vt http://www.aai.ee/~olle ja klasside võitjad.
Autasustada EOL üldkogul klasside võitjaid ja HD21 klasside kolme paremat meenega.


23.11.2001.a.
216. Kinnitada EOLi 2003.a. võistluste korraldajateks järgmised klubid:
  1. OK Võru - EMV lühirada ja HD21 teade, koht Vällamäe, peakorraldaja S. Sild
  2. OK Kooperaator - EMV öine rada, koht Pudisoo/Kuusalu, peakorraldaja M. Tornberg
  3. OK JOKA - EMV pikk rada, koht Ardu/Nõmmeküla, peakorraldaja P.Poopuu
  4. OK Orion - XV Suunto Games, koht Kullijärv/Jussi järved, peakorraldaja R..Tivas
4EST-2003 toimub koos juunioride MM-võistlusega ja korraldab "Eesti klubide koondis", peakorraldaja L.Haldna
Juhatus kuulutas välja lisakonkursi EMV tavaraja ja juunioride/veteranide teate korraldaja leidmiseks.


03.12.2001.a.
217.Võtta vastu MTÜ Spordiinfokeskus Sportnet EOL liikmeks.


21.12.2001.a.
218.Valida EOLi juhatuse aseesimeheks Nikolai Järveoja.

219.Kinnitada EOLi juhatuse 2002.a. töökorraldus ja koosolekute toimumise kalender (vt lisa)
EOLi kevadise üldkogu toimumisajaks on 16.03.2002.a.
EOLi sügisese üldkogu toimumisajaks on 23.-24.11.2002.a.

eol@spin.ee