EOLi juhatuse otsused 2003.a.

EOLi juhatuse koosolekud: 31.01.2003.a., 09.02.2003.a., 27.03.2003.a., 03.04.2003.a., 18.04.2003.a., 28.04.2003.a., 09.05.2003.a., 11.06.2003.a., 12.06.2003.a., 30.06.2003.a., 22.07.2003.a., 16.08.2003.a., 19.08.2003.a., 25.08.2003.a., 29.08.2003.a., 05.09.2003.a., 10.09.2003.a., 16.09.2003.a., 17.09.2003.a., 27.09.2003.a., 29.09.2003.a., 31.10.2003.a., 08.11.2003.a., 12.11.2003.a., 21.11.2003.a., 22.11.2003.a., 26.11.2003.a., 11.12.2003.a., 29.12.2003.a.


31.01.2003.a.
264. Kinnitada riigi 2003.a. noorte tippspordi toetuseks eraldatud raha (590 000 kr) jaotus klubide vahel järgmiselt:

Eesti Orienteerumisliit		147500  (25%)



OK Põlva Kobras			86369 + 10000

OK Võru 				68389 + 10000

Rakvere OK 			25958 (siit + 10000 maha võetud)

OK Orvand 			32130 + 10000

Viljandi OK Lehola			26059 +   9000

TA OK 				11381 

Värska OK Peko			5487

Hiiumaa OK			15888

OK Ilves				39256 + 10000

SK SRD 				33926 + 10000

SK Saue Tammed			12271

JOKA 				15566

OK Orion 				5473

OK Heering			3955

OK Kape				1391

265. Vabastada Maido Kaljur EOLi OJ noorte ja juunioride koondise peatreeneri ametikohalt alates 31.01.2003.a. Määrata alates 01.02.2003.a. OJ noorte ja juunioride koondise peatreeneriks Tiit Tali.
Tiit Talil esitada 15.02.2003.a. EOLi juhatusele TEAM-2003 tegevuskava kuni 2003.a. suvehooaja lõpuni.

266. Taotleda IOF-ist EM-võistluste korraldamist orienteerumisjooksus 2006.a. Otepääl.

267. Kinnitada Eesti koondis Suusa-O 4.-7. MK-etapile Rootsis
S.Mere, M.Hallik, R,Vatsk, T.Nurm, T.Erm.

268. Kinnitada Eesti koondis Juunioride-MM, noorte-EM võistlustele Venemaal
S.Mere, R,Vatsk, A.Inno
Esindaja: M.Ojandu.
EOLi eelarvest tasutakse treener-esindaja kulud ja osalejate stardimaksud.


09.02.2003.a.
269. Kinnitada Eesti koondis osavõtuks suusaorienteerumise MK-etapiks Võrus:
H21 –Tarvo Klaasimäe, Taavi Nurm, Margus Hallik, Randy Korb,Heiti Hallikma, Tõnis Erm, Raul Kudre, Ander Ojandu,
D21 –Siiri Mere, Tuuli Mäeots.

270. Esitada 2004.aasta EOLi noorteraha jagamise aluste projekt EOLi üldkogule (vt. lisa).

271. Esitada EOLi põhikirja projekt 15.03.2003 toimuvale EOLi üldkogule (vt. lisa).

272. Esitada EOLi Arengukava 2003-2007 (vt. lisa).


27.03.2003.a.(interneti teel)
273. Kinnitada Eesti koondis rattaorienteerumise Maailmakarikavõistluste I ringile Roomas, Itaalia 24.-27.04.2003 järgmises koosseisus:
H21 - Margus Hallik, Arbo Rae, Aare Huik, Mait Mändmets, Heigo Põld


03.04.2003.a.(interneti teel)
274. Kinnitada "EOL Noorte karikasari orienteerumises - 2003" juhend. (vt lisa)

275. Kinnitada EOL 2003.aasta edetabeli juhend. (vt lisa)


18.04.2003.a.
276. Kinnitada lisakonkursi tulemusena EOLi 2004.a. võistluste korraldajad:

EMV öine		HOK 		Leemeti, Hiiumaa

EMV sprint		HOK		Puski, Hiiumaa

Suunto Games		OK Võru		Vällamäe, Võrumaa

277. Teha muudatused 4 EST 2003 juhendissse (vt. lisa)


28.04.2003.a.(interneti teel)
278. Kinnitada Eesti koondis Põhjamaade MV-le Rootsis (Flen) 1.-4.05.2003:
H21 - Olle Kärner, Tarvo Avaste, Rain Eensaar, Andreas Kraas
D21 - Anu Annus, Tina Junegard, Kirti Rebane


09.05.2003.a.(interneti teel)
279. Kinnitada Balti MV-le (Ventspils, 23.-25.05.2003) sõitev Eesti koondis.


11.06.2003.a.
280. Seoses tekkinud probleemidega Venemaa viisade vormistamisel jääb koondise sõit Eesti-Peterburg matskohtumisele ära.
HD21 klassi MM-katsevõistlus toimub 22.juunil Lätis Cesises, OK KO 2-päeva-jooksu teisel päeval. Peterburi sõiduks kvalifitseerunutel (HD20-21) teatada oma osavõtusoovist EOL-i eol@spin.ee või 0 6398681 kuni 14.juunini. EOL registreerib võistlejad OK KO 2päeva-jooksule ja korraldab nende majutuse, toitustamise ja transpordi.


12.06.2003.a.
281. Kinnitada Eesti koondis juunioride MM võistlustele 6.-12.juulil Põlvas järgmises koosseisus:

D20 

Annika Rihma OK Põlva Kobras 

Eveli Saue OK Ilves 

Piret Klade OK Kape

Kati Rooni OK Orvand

Liis Johanson OK Põlva Kobras 

Kadri Uiboupin OK Võru 

H20 

Markus Puusepp OK Võru 

Alar Assor OK Põlva Kobras

Tõnis Vaiksaar OK Lehola 

Riho Taba OK Ilves

Mihkel Järveoja OK Põlva Kobras 

Jürgen Einpaul SK Saue Tammed 

Varus: 

Siiri Mere SK SRD

Lauri Malsroos SK Saue Tammed 

282. Kinnitada Eesti koondis noorte EM võistlustele 20.-22.juunil Pezinok (Slovakkia) järgmises koosseisus:

D16 

Kati Rooni     OK Orvand 

Anniki Inno    Rakvere OK        

Ly Trei    OK Põlva Kobras                  

D18 

Kadri Uiboupin  OK Võru   

Tais Leontenko  SK SRD         

Merliis Sulg    OK Orvand       

H16 

Timo Sild       OK Võru  

Tõnis Uiboupin  OK Võru               

Martin Simpson  OK Põlva Kobras            

H18 

Markus Puusepp  OK Võru         

Lauri Malsroos  SK Saue Tammed  

Alar Assor      OK Põlva Kobras      

Riho Taba       OK Ilves


30.06.2003.a.
283. Kinnitada HD21 OJ koondis 3+3+1 MMvõistlusteks 3.-9.augustil 2003 Šveitsis:

Mehed:

1. Olle Kärner

2. Tarvo Avaste

3. Andreas Kraas

varu1: Alar Abram

varu2: Sixten Sild



Naised:

1. Anu Annus

2. Viivi-Anne Soots

3. Kirti Rebane

varu1: Maret Vaher


22.07.2003.a.
284.EMV sprindis toimub samade võistlusreeglite järgi nagu on orienteerumise võistlusreeglites kirjeldatud lühirada.
Võitja aeg sprindis on kõikides võistlusklassids 12-15 min. Stardiintervall 1 minut. EMV sprindis eeljookse ei toimu.
STARDIJÄRJEKORD: HD21 võistlejad stardivad EOLi 2003.a. edetabel-1 absoluutarvestuse pööratud järjestuses (edetabelijuht stardib viimasena). Ülejäänud võistlusklassides toimub loosimine vastavalt võistlusreeglitele.


16.08.2003.a.
285. EOL-i juhatus arutas avalikku kirja EOLi juhatusele ja otsustas anda järgmise vastuse:
Täname tähelepanu juhtimise eest erinevatele eetilistele seisukohtadele Eesti orienteerujate hulgas. EMV-2003 juhendi muutmist ei pea EOL-i juhatus vajalikuks.

286. Vastavalt EOLi põhikirja p. 15 ja OK Käbi avaldusele arvata OK Käbi EOLi liikmete hulgast välja alates 16.08.2003.a.


19.08.2003.a.
287. Kinnitada RO MK II ringi koondisesse järgmised sportlased:
(6.-8.09 Sklarska Poreba, Poola - tavarada, teade; 11.-14.09 Pilzen, Tsehhi - valik, lühirada, tavarada)
H21 - Raul Kudre, OK Peko; Margus Hallik, OK LUS; Rene Ottesson, OK Lehola; Arbo Rae, OK MARU; Mait Mändmets.


25.08.2003.a.
288. Kinnitada 2003.a. EMV tavaraja ja noorte/veteranide teate võistluste zürii:
Margus Sarap, OK Ilves (EOL volinikuna ka zürii esimees)
Mati Poom, OK TON
Ormar Lutsberg, OK Lehola


29.08.2003.a.
289. Vastavalt EOLi põhikirja punktile 15 ja OK Käbi avaldusele arvata OK Käbi välja EOLi liikmete hulgast alates 16.08.2003

290. Kutsuda EOLi üldkogu kokku 22.-23.novembril 2003.a. Põlvas.


05.09.2003.a.
291. Kinnitada 2003.a. EMV pika raja võistluste zürii:
Tarmo Klaar, OK Ilves (EOL volinikuna ka zürii esimees)
Sixten Sild, OK Võru
Nikolai Järveoja, OK Põlva Kobras


10.09.2003.a.
292. Kinnitada Eesti koondis EST-LAT-LIT noortematšile Leedus 20-21.09.2003:

D14 

Heljen Sklave		Orvand 

Triin Aedmäe		Kobras         

Piibe Tammemäe		Orvand          

Teele Kotov		Peko 

Karmen Alnek		Võru       

Hannula-K Pandis	Ilves 



D16 

Ly Trei			Kobras       

Marika Kustavus		Lehola    

Kati Rooni		Orvand 

Triin Soonvald		HOK 

Anniki Inno		Rakv         

Eleri Hirv		Võru 

Grete Gutmann		Rae 



D18 

Kadri Uiboupin		Võru 

Tais Leontenko		SRD            

Olga Mazina		SRD      

Merliis Sulg		Orvand        

Annika Aljas		Kose           



D20 

Liis Johanson		Kobras 

Eveli Saue		Ilves 

Mairit Trei		Kobras 





H14 

Uku Rooni		Orvand 

Karl Samoson		Orion     

Kristo Heinmann		Ilves        

Lauri Sild		Võru 

Kenny Kivikas		Ilves 

Ain Roosimägi		Rakv 



H16 

Tõnis Uiboupin		Võru           

Kaur Kase		Orion        

Timo Sild		Võru 

Lauri Tammemäe		Orvand 

Kaarel Kure		Kobras 

Martin Simpson		Kobras 



H18 

Sander Vaher		Kobras        

Alar Assor		Kobras         

Riho Taba		Ilves 

Markus Puusepp		Võru     

Lauri Malsroos		Tammed      

Veiko Kütt		Ilves      



H20 

Jürgen Einpaul		Tammed 

Timmo Tammemäe		Orvand 

Jaan Tarmak		TON 

Mihkel Järveoja		Kobras 

Olavi Ottas		Kobras 

Peeter Pihl		Tammed 

Esindajad: Tiit Tali, Kuno Rooba


16.09.2003.a.
293. Juhindudes Eesti 2003. a. orienteerumisjooksu edetabeli juhendile p.1, tunnistada Eesti MV pikk rada 2003 edetabelikõlbulikuks.


17.09.2003.a.
294. Kinnitada 2003.a. Suunto Games võistluste zürii:
Kalle Luuk, OK LUS (IOF/EOL volinikuna ka zürii esimees)
Ormar Lutsberg, OK Lehola
Nikolai Järveoja, OK Põlva Kobras


27.09.2003.a.
295. Kinnitada ajakirja "Orienteeruja" aastatellimuse hinnaks Eesti tellijale 160.- kr., välistellijale 30.- EUR ja üksikmüügi hinnaks 30.- kr.
Ilmub 6+1 numbrit.

Reklaami avaldamine:

1. Mustvalge reklaam (sisemised leheküljed):

1.1 Suurus kuni A7  100 kr

1.2 Suurus kuni A6  200 kr

1.3 Suurus kuni A5  400 kr

1.4 Suurus kuni A4  800 kr



2. Värviline reklaam:

2.1 Sisemised leheküljed:

2.1.1 Suurus kuni A7  200 kr

2.1.2 Suurus kuni A6  400 kr

2.1.3 Suurus kuni A5  800 kr

2.1.4 Suurus kuni A4  1600 kr

2.2 Tagakülg (suurus A4)  2000 kr



Kordusreklaami avaldamine -30%, mitmekordse reklaami avaldamise hinnad

ja kõik muud soodustused kokkuleppel EOL-iga.



Tulemuste ja võistluskutsete avaldamine:

1. Eesti orienteerumisvõistluste kutsete avaldamine (mustvalge):

1.1 Suurus kuni A7  50 kr

1.2 Suurus kuni A6  100 kr

1.3 Suurus kuni A5  200 kr

1.4 Suurus kuni A4  500 kr



Korduskutse avaldamine -30%



2. Eesti orienteerumisvõistluste tulemuste avaldamine tulemuste

erinumbris (ilmub koos aasta viimase numbriga):

2.1 Kuni 100 võistlejat  50 kr

2.2 Kuni 200 võistlejat  100 kr

2.3 Kuni 300 võistlejat  200 kr

2.4 Kuni 500 võistlejat  300 kr

2.5 Üle 500 võistleja  400 kr



Kahepäevased võistlused +50%, 3-päevased +75%, 4-päevased +100%



Juhatus otsustas koos peatoimetajaga, et igas numbris enam täisprotokolle ei

avalda, võimalusel 1-3 esimest ja EMV. Protokollid teha eraldi trükis, mis

ilmub hooaja lõpus.

Reklaamihinnad on samad eesti ja välismaa reklaamiavaldajatele.

Esialgne väljaandmiskava:

märts lõpp

mai lõpp

juuni lõpp

august lõpp

sept.lõpp

november koos tulemustega

Eesmärk suurendada ühes numbris värvilise osa maht 2 värvilise poogna peale. See võimaldab rohkem trükkida orienteerumiskaarte.

296. Kinnitada 4EST-2004 juhend (vt.lisa).


29.09.2003.a.
297. Kinnitada RO MK 3. ringile 9.-11.10 Friulis, Itaalias (tavarada, teade) Eesti koondis kooseisus:
H21
Margus Hallik, OK LUS
Arbo Rae, OK MARU
Raul Kudre, OK PEKO


31.10.2003.a.
298. Kinnitada EOLi 2003.a. edetabel ja autasustada edetabelivõitjaid 22.11.2003 Põlvas toimuval EOLi üldkogul:
Üldedetabel: H21 - 1.Olle Kärner, Sportnet 2.Sixten Sild, Võru 3.Marek Nõmm, Tammed
Üldedetabel: D21 - 1.Kirti Rebane, Tammed 2.Anu Annus, Peko 3.Viivi-Anne Soots, Tammed
Võistlusklasside edetabeli parimad:
H12 - Kenny Kivikas, Ilves D12 - Kerstin Uiboupin, Võru
H14 - Uku Rooni, Orvand D14 - Karmen Alnek, Võru
H16 - Timo Sild, Võru D16 - Ly Trei, Kobras
H18 - Alar Assor, Kobras D18 - Kadri Uiboupin, Võru
H20 - Jürgen Einpaul, Tammed D20 - Eveli Saue, Ilves
H35 - Neeme Loorits, Kape D35 - Meeli Kerem, M.A.R.U.
H40 - Tiit Tali, Ilves D40 - Marje Viirmann, Rakvere
H45 - Rein Rooni Orvand D45 - Eha Tolm, Orvand
H50 - Andres Käär D50 - Liivi Parik, Otepää
H55 - Ülo Vainura, Tammed D55 - Viiu Rebane, Orion
H60 - Georg Sooberg, Võru D60 - Ira Saar, Ilves
H65 - Ain Relo, Tammed D65 - Ilse Uus, TON
H70 - Harry Heinrichsen, Jõhvikas

299. Kinnitada EOLi 22.11.2003.a. toimuval üldkogul autasustavate parimate sportlaste ja EOLi toetajate nimekiri (vt.lisa)


08.11.2003.a.
300. Kinnitada EOLi üldkogu 22.-23.11.2003 päevakorra projekt (vt.lisa)


12.11.2003.a.
301. Esitada üldkogule järgmised otsuste projektid:
1. Üldkogu kodukorra projekt (vt.lisa)
2. Öise raja EMV korraldamise lõpetamisest alates 2005.a. (vt.lisa)
3. EOLi 2004.a. liikmemaksu kehtestamise projekt (vt.lisa)
4. EOLi 2003.a. audiitori määramise projekt (vt.lisa)


21.11.2003.a.
302. Kinnitada EOLi 2004.a. litsentsijuhend (vt lisa).

303. Võtta vastu OK Nõmme EOLi liikmeks alates 01.01.2004.a.

304. Kinnitada EOLi 2005.a. võistluste korraldajaks järgmised klubid:
1. Tavarada, n/v teade - OK Peko - Kitsemäed
2. Rattaorienteerumine - OK Nõmme - Keila Joa
3. Sprint - TA OK - Rocca al Mare
4. Lühirada, HD21 teade - Rakvere OK - Neeruti-Lasila
5. Pikk rada - OK Põlva Kobras - Hatiku-Mammaste
6. Suunto Games - OK Põlva Kobras - Taevaskoja
7. 4EST- OK Võru - Piusa-Tabina
Võtta teadmiseks ja teha ettepanek Jõudile:Jüriöö jooks 2005 - SK Mercury, Kose OK- Kose asula
Kuulutada välja lisakonkurss suusaorienteerumise EMV sprindi, lühiraja ja tavaraja võistluse korraldaja leidmiseks tähtajaga 01.01.2004.a.


22.11.2003.a.
305. Kuulutada välja lisakonkurss orienteerimisjooksu EMV öise raja võistluse korraldaja leidmiseks tähtajaga 01.01.2004.a.


26.11.2003.a.
306. Kinnitada Eesti koondise koostamise alused suusaorienteerumises 2004 aastal. (vt lisa)


11.12.2003.a.
307. Valida EOLi juhatuse esimeheks Leho Haldna ja aseesimeheks Nikolai Järveoja.

308. Kinnitada 2004.a. EMV juhend (vt.lisa).

309. Kinnitada Suunto Games 2004.a. juhend (vt.lisa).


29.12.2003.a.
310. Võtta vastu LSF Pronoking Team (LSF PT) EOLi liikmeks alates 01.01.2004.a.

eol@spin.ee