EOLi juhatuse otsused 2004.a.

EOLi juhatuse koosolekud:23.01.2004.a.,01.02.2004.a.,13.02.2004.a.,18.02.2004.a.,06.03.2004.a.,31.03.2004.a.,16.04.2004.a.,27.04.2004.a.,07.05.2004.a.,10.05.2004.a.,12.05.2004.a.,28.05.2004.a.,10.06.2004.a.,21.06.2004.a.,04.08.2004.a.,23.08.2004.a.,27.08.2004.a.,29.08.2004.a.,31.08.2004.a.,02.09.2004.a.,03.09.2004.a.,30.09.2004.a.,01.10.2004.a.,02.10.2004.a.,05.10.2004.a.,10.10.2004.a.,13.10.2004.a.,18.10.2004.a.,29.10.2004.a.,11.11.2004.a.,16.11.2004.a.,19.11.2004.a.,30.11.2004.a.,01.12.2004.a.


23.01.2004.a.
311. Kinnitada 4EST-2004 EOLi volinikuks Leho Haldna ja öise tavaraja,sprindi ja ratta-O EMV volinikuks Kuno Rooba.

312. Kinnitada 2006.a. Euroopa MV EOLi poolt rahvuslikuks volinikuks LehoHaldna.

313. Kinnitada EOLi 2004.a. EOLi edetabelijuhend (vt.lisa).

314. Kinnitada 2004.a. Eesti orienteerumisjooksu koondise koostamise alused2004.a. (vt.lisa).
OL täiendada EOLi ja sportlase vahel sõlmitud lepingu teksti. Sõlmidasportlastega vastavad lepingud.

315. Kinnitada 2004.a. Eesti ratta-O koondise koostamise alused 2004.a.(vt.lisa).

316. Kinnitada RO arengukava väljatöötamiseks töörühm koosseisus Arbo Rae(OK MARU), Kuno Rooba (OK Rakvere), Raul Kudre ( OK Peko), Kaido Nurja (OKNõmme).
Töörühma ülesandeks oleks kaardistada RO hetkeseis, selgitada väljaarenguperspektiivid ning selle elluviimiseks võimalikud tegevused.Arengukava väljatöötamisel on aluseks orienteerumise üldine arengukavaTeevalik 2003-2007. Töörühma tegevust juhib Arbo Rae.

317. Kutsuda EOLi 2004.a. kevadine üldkogu kokku 06.märtsil 2004.a. kell 11Tartus.

318. Sõlmida kõigi EOLi poolt rahalisi väljamakseid saavate üksikisikute jaFIE kirjalikud lepingud, mille sisu ja tasustamise kord kinnitatakse EOLijuhatuse poolt.

319. Moodustada EOLi võistlusreeglite muutmise ettevalmistamiseks töörühmjärgmises koosseisus:
Mait Tõnisson, Andres Käär, Tõnu Pani, Peeter Lind ja Leho Haldna (esimees)


01.02.2004.a.
320. Kinnitada Eesti koondis XV suusa-O MM-ile Rootsis Åsarnas11.-15.02.2004.a.
H21 - Margus Hallik, Ander Ojandu, Raul Kudre, Tõnis Erm, Taavi Nurm
D21 - Tuuli Mäeots
Treener/esindaja Mati Ojandu.
EOL tasub koondisesse nimetatutel vähemalt stardimaksu (a' 1700 SEK) ja treeneri kulud.


13.02.2004.a.
321. Kinnitada 2005.a. öise raja EMV korraldajaks OK Kape - koht Vehendi ja2005.a. suusaorienteerumise EMV korraldajaks OK Peko - koht Värska.

322. Kinnitada 2004.a. Balti MV juhend (vt.lisa)

323. Kinnitada 2004.a. eelarve projekt üldkogule esitamiseks (vt.lisa)

324. Kinnitada 2005.a.riikliku noortespordiraha jagamise aluste projektüldkogule esitamiseks (vt.lisa)


18.02.2004.a.
325. Kinnitada noorte/juunioride treeneri konkursi kutse. (vt lisa)

326. Kinnitada KALEV/EOL noorte karikasari 2004 juhend. (vt Lisa)


06.03.2004.a.
327. Kinnitada EOLi 2004-2005 .a. noortekoondise treener-esindajaks ValloVaher ja juunioride koondise treener-esindajaks Tiit Tali.

328. Kinnitada riigi 2004.a. noorte tippspordi toetuseks eraldatud rahajaotus klubide vahel järgmiselt:
OK Põlva Kobras		112 953    OK Võru			68 426    Rakvere OK		20 049    OK Orvand			43 162    Viljandi OK Lehola		22 815    TA OK 			4 981    Värska OK Peko		5 309    Hiiumaa OK		16 388    OK Ilves			48 151    SK SRD			41 008    SK Saue Tammed		21 740    JOKA 			13 768    OK Heering 		2 914    PV SKK 			834    

329. Kinnitada ja avaldada EOLi järgmiste konkursside tingimused:
Tegevdirektor alates 2005
OJ koondise treener-esindaja 2005-2006
SO koondise treener-esindaja alates 2004
RO koondise treener-esindaja 2004-2006


31.03.2004.a.
330. Kinnitada EOL võistlusreeglid (kehtivad alates 01.04.2004)
EOL võistlusreeglid


16.04.2004.a.
331. Kinnitada EOLi 2004-2006 rattoorienteerumise koondisetreener-esindajaks Arbo Rae.

332. Esitada Leho Haldna kandidaadiks IOF Nõukogu liikme valimisteleseptembris 2004.a.toimuval IOF kongressil.


27.04.2004.a.
333. Muuta EOLi võistlusreeglite p.11.6 järgmiselt:
11.6 Eraldistardi intervall on reeglina tavarajal 3 minutit, lühirajal 2minutit ja sprindis 1 minut.


07.05.2004.a. (interneti teel)
334. Seoses uute EOLi võistlusreeglite vastuvõtmisega muuta Eesti MV juhendi teksti alljärgnevalt:
AUS MÄNG
Orienteerumise võistlusreeglite punkti 24.2 kohaselt on individuaalsel eraldistardiga võistlusel eeldatud, et võistlejad orienteeruvad ja läbivad raja iseseisvalt. Võistluse ajal teistelt võistlejatelt abi saamine ning teistele võistlejatele abi osutamine keelatud, välja arvatud õnnetusjuhtumi korral.
EMV eraldistardiga aladel loetakse punkti 24.2 eeldatavaks rikkumiseks, kui kahe võistleja SI-märgete ajavahe rohkem kui pooltes rajal olnud KP-des on väiksem kui 10 sekundit.
Võistlusreeglite punkti 24.2 eeldatavad rikkujad näidatakse EMV protokollis eraldi nimekirjana. Nimekiri algab tekstiga: Alljärgnevad võistlejad läbisid üle 50% KP-dest koos ühe ja sama kaasvõistlejaga vähem kui 10-sekundilise ajavahega.


10.05.2004.a. (interneti teel)
335. Nimetada Eesti koondis Balti MV-le (Haanja-Plaani 22.05.-23.05.2004.a.) järgmises koosseisus, klassid HD 16-18 ja 20:
D 16 Ly Trei		OK Põlva KobrasHeleri Hirv		OK VõruEva-Maria Ehala	ROK RAEHeljen Sklave		OK Orvand1.varu: Triin Johanson  OK Põlva KobrasH 16 Timo Sild		OK VõruLauri Tammemäe	OK OrvandTõnis Uiboupin	OK VõruUku Rooni		OK Orvandvaru: Kristo Heinmann	OK IlvesD 18 Kati Rooni		OK OrvandTais Leontenko	SK SRDKadri Uiboupin	OK VõruThea Kaljur		OK OrvandTriin Soonvald	Hiiumaa OK1.varu: Liina Käärst	OK HeeringH 18 Mihkel Järveoja   	OK Põlva KobrasLauri Malsroos    	SK Saue Tammed  Veiko Kütt        	OK IlvesMartin Simpson    	OK Pulva KobrasKaur Kase         	OK Võru1.varu: Rauno Jõgeva      OK Põlva KobrasHD 16-18 koondise treener-esindaja Vallo Vaher.D20Siiri Mere		SK SRDMairit Trei		OK Põlva KobrasEveli Saue		OK IlvesAnnika Rihma		OK Põlva KobrasMaarja Punak		OK Põlva KobrasH 20Peeter Pihl		  SK Saue Tammed  Jaan Tarmak		  JOKATõnis Vaiksaar	OK LeholaRiho Taba		OK IlvesKristjan Trossmann	JOKAVarus:1.Sander Vaher	OK Põlva Kobras	2.Alar Assor		OK Põlva Kobras3.Olavi Ottas		OK Põlva Kobras4.Timmo Tammemäe	OK OrvandHD 20 koondise treener-esindaja Tiit Tali.


12.05.2004.a. (interneti teel)
336. Nimetada Eesti koondis Balti MV-le (Haanja-Plaani 22.05.-23.05.2004.a.) järgmises koosseisus, klassid HD 21:
H211. Olle Kärner		Sportnet		2. Marek Nõmm 	SK Saue Tammed			3. Andreas Kraas	SK Saue Tammed			4. Alar Abram		OK Ilves		5. Erkki Aadli		SK Saue Tammed		6. Arti Albert		OK Põlva Kobras		7. Rain Eensaar	OK Põlva Kobras			8. Mati Tiit		OK Ilves		9. Rene Ottesson	OK Lehola			10. Jan Olm		OK VõruVarus:1.Tarvo Klaasimäe	OK Ilves2.Karli Lambot	OK Orion	3.Andrei Nikitin	SK SRD4.Armo Hiie		-D211. Kirti Rebane	SK Saue Tammed2. Anu Annus		OK Peko3. Viivi-Anne Soots 	SK Saue Tammed4. Maret Vaher 	OK Põlva Kobras5. Elo Saue 		OK Ilves6. Tina Olm-Junegard	OK Võru7. Merike Vanjuk 	OK Kape8. Liis Johanson	OK Põlva Kobras9. Piret Klade 		OK Kape10. Triin Vask		OK IlvesHD 21 koondise esindaja Arthur Raichmann.


28.05.2004.a (61. koosolek Pesa hotellis, Põlvas)
337. Kinnitada EOLi orienteerumisjooksu treenerite nõukogu statuut (vt.lisa). Statuut hakkab kehtima alates 01.09.2004.
338. Kinnitada EOLi orienteerumisjooksu A-koondise statuut (vt.lisa). Statuut hakkab kehtima alates 01.12.2004.
339. Kinnitada EOLi ja Eesti koondise kandidaadi vahelise lepingu vorm (vt.lisa).
Tegevdirektoril sõlmida 2004.a. jooksul lepingud kõigiga, keda EOLi lähetab võistlustele.01.01.2005.a. alates peavad olema sõlmitud lepingud kõigi 2005.a. A-koondise kandidaatidega.


10.06.2004.a. (interneti teel)
340. Kinnitada Eesti koondis noorte EM-ile Austrias 25.-27.06.2004:
D 16Ly Trei       		OK Põlva Kobras   1988Eleri Hirv    		OK Võru           1988Grete Gutmann 		RAE ROK           1988D 18Kati Rooni    		OK Orvand         1987Tais Leontenko 		SK SRD            1986Kadri Uiboupin 		OK Võru           1986H 16Lauri Tammemäe  	OK Orvand         1988Timo Sild       	OK Võru           1988Kaspar Kork     	OK Põlva Kobras   1989H 18Mihkel Järveoja 	OK Põlva Kobras   1986Lauri Malsroos  	SK Saue Tammed    1986Veiko Kütt      	OK Ilves          1986Martin Simpson  	OK Põlva Kobras   1987Koondise treener-esindajad: Vallo Vaher, Tiit Tali

341. Kinnitada Eesti koondis juunioride MM-ile Poolas 6.-11.07.2004:
D20Annika Rihma          OK Põlva Kobras   1984Kati Rooni            OK Orvand         1987Kadri Uiboupin        OK Võru           1986 H20Sander Vaher          OK Põlva Kobras   1985Riho Taba             OK Ilves          1985Tõnis Vaiksaar        OK Lehola         1984Peeter Pihl           OK Saue Tammed    1984Timmo Tammemäe        OK Orvand         1984Kristjan Trossmann    JOKA              1985Treener-esindaja: Tiit Tali


21.06.2004.a (interneti teel)
342. Kinnitada Eesti koondis MK etappidele ja EM-ile Taanis 10.-17.07.2004:
D 21Anu Annus     OK PekoKirti Rebane  SK Saue TammedAnnika Rihma  OK Põlva KobrasH21Olle Kärner   SportnetRene Ottesson OK LeholaMarek Nõmm    SK Saue TammedJan Olm       OK VõruTreener-esindaja: Sixten Sild


04.08.2004 (interneti teel)
343. Muuta EOL juhatuse otsust nr 315 (23.01.2004) “RO koondise koostamise alused” järgmiselt:
Teine katsevõistlus:2) Fillari Cup pikk rada, Jämi (Soome), 7.08 tulemus H21 (oli Fillari Cup tavarada, Jämi (Soome), 7. või 8.08, tulemus H21)Kinnitada 2004.a. RO koondise kandidaatide nimekiri järgmisena:Koondise kandidaatide lõplik nimekiri seisuga 1.06.2004- Margus Hallik, OK LUS- Raul Kudre, OK Peko- Rene Ottesson, OK Lehola- Arbo Rae, OK Nõmme- Mait Mändmets, SK Rada/ROK Rae- Tõnis Erm, TA OK


23.08.2004.a. (interneti teel)
344. Kinnitada EMV (tavarada ja n/v teade) 28.-29.8.2004 võistluste zürii:
1.Nikolai Järveoja (EOL volinik, zürii esimees)2.Tarvo Avaste (Sportnet, liige)3.Mati Poom (TON, liige)


27.08.2004.a. (62. koosolek Tabinal)
345. Kinnitada Tarvo Avaste EOLi orienteerumisjooksu treener-esindajaks alates 01.11.2004 kuni 31.10.2006
346. Kinnitada Raul Kudre EOLi suusaorienteerumise koondise treener-esindajaks alates 01.09.2004 kuni 31.03.2006
347. Kinnitada EOLi võistluste korraldustingimused 2006.a. (vt.lisa)
348. Kinnitada EOLi konkursi “Edukas treener” tingimused (vt.lisa)


29.08.2004.a. (interneti teel)
349. Kinnitada Eesti koondis MM võistlustele Rootsis, Västerås 10.-19.09.2004.a.:
H211. Olle Kärner (tulemuste alusel)    2. Marek Nõmm (koef.)            3. Erkki Aadli (koef.)         4. Mati Tiit (koef.)                5. Jan Olm   (määramine)             6. Andreas Kraas   (määramine)       D211. Anu Annus (tulemuse alusel)        2. Kirti Rebane (tulemuse alusel)     3. Tina Olm (määramine)     4. Annika Rihma (määramine) Treener-esindaja: Sixten Sild


31.08.2004.a. (interneti teel)
350. Kinnitada Suunto Games 2004 võistluste zhürii järgmises koosseisus:
1.Katrin Viilu (OK Põlva Kobras, EOL volinik)
2.Mati Poom (OK TON)
3.Ormar Lutsberg (OK Lehola)


02.09.2004.a. (interneti teel)
351. Kinnitada 18.-23.10.2004 toimuvale RO MM-le lähetatav H21 koondisjärgmiselt:
Margus Hallik, OK LUS Rene Ottesson, OK Lehola Raul Kudre, OK Peko Arbo Rae, OK Nõmme Treener-esindaja Arbo Rae 


03.09.2004.a. (interneti teel)
352. Kinnitada Eesti koondis EST-LAT-LIT noortematšile Lätis 11.-12.09.2004:
D14Adele Puusalu 		OK Põlva Kobras	 1990 Triin Aedmäe 		OK Põlva Kobras	 1990            Piibe Tammemäe		OK Orvand	 1990  Hannula-Katrin Pandis 	OK Ilves	 1990         Tiina Turban		OK Rakvere 	 1990Agnes Vask		OK Ilves 	 1991  D16Grete Gutmann		ROK RAE		 1988      Ly Trei			OK Põlva Kobras  1988Eva-Maria Ehala		ROK RAE 	 1988Eleri Hirv		OK Võru 	 1988Nele Taba 		OK Ilves 	 1989Maris Palopääl		OK Põlva Kobras  1989 D18Kati Rooni		OK Orvand	 1987  Mariann Sulg		OK Orvand	 1987Thea Kaljur		OK Orvand	 1987 Tais Leontenko		SK SRD 		 1986Kaisa Rebane		OK Orion 	 1986Liina Käärst		OK Heering 	 1987D20Merliis Sulg 		OK Orvand 	 1985Annika Aljas 		OK Kose 	 1985Mairit Trei 		OK Põlva Kobras  1984Maarja Punak 		OK Põlva Kobras  1984 H14Lauri Sild		OK Võru		 1990 Kenny Kivikas		OK Ilves 	 1991      Erki Pellja		JOKA  		 1990         Aleksandr Shved		SK SRD		 1992      Tauno Tiirats		OK Ilves 	 1991Raido Mitt		OK Põlva Kobras  1991 H16Timo Sild		OK Võru 	 1988        Lauri Tammemäe		OK Orvand	 1988  Martin Marga		OK Põlva Kobras  1988Jaagup Truusalu		OK Kape		 1988 Kaspar Kork		OK Põlva Kobras  1989Uku Rooni		OK Orvand 	 1989 H18Markus Puusepp		OK Võru		 1986Mihkel Järveoja		OK Põlva Kobras  1986Kaarel Kure		OK Põlva Kobras  1987Kaur Kase		OK Võru  	 1987Veiko Kütt		OK Ilves 	 1986Martin Simpson		OK Põlva Kobras  1987H20Tõnis Vaiksaar 		OK Lehola 	 1984Kristjan Trossmann 	JOKA 		 1985Timmo Tammemäe 		OK Orvand 	 1984Jaak Teppan 		OK Ilves 	 1984Timo Kaljur 		OK Orvand 	 1985Koondise treener-esindajad: Vallo Vaher, Tiit Tali


30.09.2004.a. (interneti teel)
353. Kinnitada võistluste zhürii (EMV pikk rada 2.10.2004):
Zhürii esimees - Margus Sarap (ka EOL volinik)
liige - Jana Kink (OK Kape)
liige - Mati Poom (OK TON)


01.10.2004.a.
354. Muuta EOLi juhatuse otsust nr. 351.
Kinnitada Eesti koondis rattaorienteerumise MM-võistlusteks: Rene Ottesson(samal ajal võistkonna esindaja), Raul Kudre, Margus Hallik.

355. Pikendada EOLi tegevdirektori konkurssi kuni 31.10.2004.a.

356. Peatada perioodiliselt ilmuva ja ettetellitava ajakirja "Orienteeruja"väljaandmine 2005.aastaks.
Töötada hiljemalt 31.10.2004.a. välja orienteerujate infokanali kontseptsioon 2005.a.

357. Kutsuda EOLi 2004.a. sügisene üldkogu kokku 20.-21.novembril 2004.a.Pühajärve Puhkekeskuses.
Üldkogu töö algus 20.11.2004 kell 14.00.


02.10.2004.a. (interneti teel)
358. Määrata EOL konkursi "Edukas treener" stipendium (15 000 kr) ValloVaherile.


05.10.2004.a. (interneti teel)
359. Kinnitada Eesti koondis MK etappidele Dresdenis (GER) 17.-24.10.2004:
H21 Olle Kärner Sportnet (samas ka esindaja)

360. Kinnitada EOL O-jooksu 2005. a. edetabelisse võistluste registreerimisetingimused (vt lisa)


10.10.2004.a. (interneti teel)
361. Kinnitada 4EST 2005 juhend vt lisa


13.10.2004.a. (interneti teel)
362. Kinnitada XVII Suunto Games 2005 juhend vt lisa


18.10.2004.a. (interneti teel)
363. Kinnitada EOL treenerite nõukogusse juhatuse poolt määratud liikmeteks:
1.Nikolai Järveoja (OK Põlva Kobras)
2.Rein Rooni (OK Orvand)

364. Kinnitada EOL üldkogu (20.-21.novembril 2004.a.) esialgne päevakord.


29.10.2004.a.
365. Kinnitada EOLi 2005.a. litsentsijuhend (vt.lisa)

366. Teha EOLi üldkogule ettepanek kehtestada EOLi 2005.a. liikmemaksusuuruseks 2000 krooni.

367. Kinnitada EOLi 2004.a. edetabel ja edetabelivõitjateks:
D21 1 Viivi-Anne SootsH21 1 Olle KärnerD12 1 Kerstin UiboupinD14 1 Triin AedmäeD16 1 Ly TreiD18 1 Kati RooniD20 1 Annika RihmaD35 1 Jana KinkD40 1 Marje ViirmannD45 1 Ene SulgD50 1 Niina KarnitD55 1 Viiu RebaneD60 1 Ira SaarD65 1 Ilse UusD70 1 Imbi KaasikH12 1 Aleksandr ShvedH14 1 Kenny KivikasH16 1 Timo SildH18 1 Mihkel JärveojaH20 1 Peeter PihlH35 1 Armo HiieH40 1 Tiit TaliH45 1 Rein RooniH50 1 Avo VeermäeH55 1 Toivo SaueH60 1 Georg SoobergH65 1 Tõnu RaidH70 1 Are Kaasik

368. Kinnitada EOLi üldkogul autasustatavate nimekiri (vt. lisa)

369. Esitada Arbo Rae IOF MTB-O komisjoni liikmeks.
Teha vastav taotlus IOF-ile.


11.11.2004.a.
370. Kinnitada 20.-21.11.2004 toimuva EOL üldkogu päevakord (vt lisa)

371. Kinnitada EOL toimimisstruktuur alates 2005.a. (projekt üldkoguleesitamiseks)

372. Kinnitada RO arengukava 2005-2007 (projekt üldkogule esitamiseks)


16.11.2004.a.
373. Kinnitada OJ HD21 ettevalmistuskoondised 2005. aastaks järgmises koosseisus:
H21 A-koondisRain Eensaar    Olle Kärner    Silver Eensaar    Andreas Kraas    Marek Nõmm    Sander Vaher    D21 A-koondisKirti Rebane    Anu Annus    Annika Rihma     H21 B-koondisJürgen Einpaul    Timmo Tammemäe    Tõnis Vaiksaar    Riho Taba    Kristjan Trossmann    Alar Assor    Markus Puusepp    Mihkel Järveoja     D21 B-koondisLiis Johanson    Kati Rooni    


19.11.2004.a.
374. Kinnitada 2005.a. Eesti MV juhend (vt.lisa)

375. Seoses vähese konkurentsiga 2006.a. Eesti MV korraldamiseks, samuti4EST ja rattaorienteerumise MV korraldustaotluste puudumise tõttu, pikendadakõikide 2006.a. EOLi võistluste korraldustaotluste tähtaega 31.12.2004.a.
Juhatus teeb otsuse hiljemalt 31.01.2005.a.

376. Toetada OK Põlva Kobras taotlust Euroopa noorte MV korraldamiseks2007.a.
Esitada vastav taotlus Euroopa OL töörühmale.


30.11.2004.a.
377. Kinnitada OJ HD 16-18 klasside A-koondis järgnevas koosseisus:
1. Lauri Sild OK Võru H162. Timo Sild OK Võru H183. Lauri Tammemäe OK Orvand H184. Martin Simpson OK Põlva Kobras H185. Nele Taba OK Ilves D166. Kati Rooni OK Orvand D187. Ly Trei OK Põlva Kobras D188. Grete Gutmann RAE D189. Eva-Maria Ehala RAE D1810. Eleri Hirv OK Võru D18

378. Kinnitada Eesti noorte ja juunioride koondise koostamise alusedorienteerumisjooksus 2005.a. (vt lisa)


01.12.2004.a.
379. Kinnitada Eesti koondiste koostamise alused suusaorienteerumises 2005aastal. (vt lisa)



eol @orienteerumine.ee