Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 16.teisipäevak Lajavangu ristRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
2
RMK Tallinna Pargijooksud PääskülaTallinna MV sprint KadriorgRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
3
Hiiumaa neljapäevak TarestePärnumaa neljapäevak RaekülaTartu neljapäevak VälgiSaaremaa neljapäevak SaaremaaTallinna Neljapäevak Kõrvemaa MatkakeskusRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
4
29.Koprakarikas PokaRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
5
Põlva sprint Põlva linnXT Suverogain RattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans29.KoprakarikasPoka
6
29.KoprakarikasPoka
7
Tallinna Linnaorienteerumine Kalamaja N
8
Põlva 17.teisipäevak Valgesoo külaJärvamaa MV sprint KoigiJärvamaa teisipäevak Koigi
9
RMK Tallinna Pargijooksud Pirita-KoseTallinna MV, sprinditeade Tallinn
10
Saaremaa neljapäevak SaaremaaTartu neljapäevak Tartu KesklinnHiiumaa neljapäevak KaibaldiTallinna Neljapäevak IhasaluPärnumaa neljapäevak VõisteIda-Virumaa päevak Kurtna
11
12
EMV sprint Loksa
13
EMV sprinditeade Loksa
14
Tallinna Linnaorienteerumine Hiiu-Jannseni
15
Põlva 18.teisipäevak Saverna
16
Lääne-Virumaa kolmapäevakud PikasaareRMK Tallinna Pargijooksud Kadaka metsVõrumaa kolmapäevak Smiltene piirkond Lätis
17
Tartu neljapäevak HatikuHiiumaa neljapäevak MeelsteTallinna Neljapäevak NelijärvePärnumaa neljapäevak Piirumi
18
Rogaini MM Razna
19
RattaO MM, juunioride MM Vilnius
20
RattaO MM, juunioride MMVilnius
21
Tallinna Linnaorienteerumine MaarjamäeRattaO MM, juunioride MMVilnius
22
Põlva 19.teisipäevak KoolmajärveRapla-Järva päevak RaikkülaRattaO MM, juunioride MMVilnius
23
Lääne-Virumaa kolmapäevakud Käsmu8.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KASTOLATSIVõrumaa kolmapäevak Juba küla/VagulaRMK Tallinna Pargijooksud KadriorgRattaO MM, juunioride MMVilnius
24
Saaremaa neljapäevak SaaremaaTartu neljapäevak IllipaluIda-Virumaa päevak SinimäePärnumaa neljapäevak UuluTallinna Neljapäevak Keila-JoaHiiumaa neljapäevak LehtmaRattaO MM, juunioride MMVilnius
25
MK 3.ring CesisRattaO MM, juunioride MMVilnius
26
Muinastulede öö seiklusrännak VainupeaOK Orvand sprindi auhinnavõistlus RaplaRattaO MM, juunioride MMVilniusMK 3.ringCesis
27
Tallinna MV tavarada RõõsaRattaO MM, juunioride MMVilniusMK 3.ringCesis
28
Tallinna Linnaorienteerumine Karjamaa
29
Põlva 20.teisipäevak Piigaste-Poka
30
RMK Tallinna Pargijooksud Snelli parkLääne-Virumaa kolmapäevakud Miila9.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa tava APTEEKRIVõrumaa kolmapäevak Suur Munamägi
31
Pärnumaa neljapäevak RaekülaIda-Virumaa päevak MäetaguseTallinna Neljapäevak LoksaTartu neljapäevak PäidlapaluHiiumaa neljapäevak Paluküla
   
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind