WOC 2017 Eestis 30 juuni - 7 juuli
Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2017
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 16.teisipäevak Lajavangu ristRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
2
Tallinna MV sprint KadriorgRMK Tallinna Pargijooksud PääskülaRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
3
Hiiumaa neljapäevak TaresteTallinna Neljapäevak KõrvemaaTartu neljapäevak ReolaSaaremaa neljapäevak SaaremaaPärnumaa neljapäevak RaekülaRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
4
29.Koprakarikas PokaRattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans
5
Põlva sprint Põlva linnXT Suverogain RattaO EM, juunioride EM, noorte EM, veteranide MMOrleans29.KoprakarikasPoka
6
29.KoprakarikasPoka
7
Tallinna Linnaorienteerumine Kalamaja N
8
Põlva 17.teisipäevak Valgesoo külaJärvamaa MV sprint KoigiJärvamaa teisipäevak Koigi
9
RMK Tallinna Pargijooksud Pirita-KoseTallinna MV, sprinditeade Tallinn
10
Hiiumaa neljapäevak KaibaldiPärnumaa neljapäevak VõisteTartu neljapäevak Tartu KesklinnTallinna Neljapäevak IhasaluIda-Virumaa päevak KurtnaSaaremaa neljapäevak Saaremaa
11
12
EMV öine tavarada OjaäärseEMV sprint Loksa
13
EMV sprinditeade Loksa
14
Tallinna Linnaorienteerumine Hiiu-Jannseni
15
Põlva 18.teisipäevak Saverna
16
Võrumaa kolmapäevak Smiltene piirkond LätisRMK Tallinna Pargijooksud Kadaka metsLääne-Virumaa kolmapäevakud Pikasaare
17
Tallinna Neljapäevak NelijärveTartu neljapäevak HatikuHiiumaa neljapäevak MalvastePärnumaa neljapäevak Piirumi
18
Rogaini MM Razna
19
RattaO MM, juunioride MM Vilnius
20
RattaO MM, juunioride MMVilnius
21
Tallinna Linnaorienteerumine Viimsi mõisRattaO MM, juunioride MMVilnius
22
Rapla-Järva päevak RaikkülaPõlva 19.teisipäevak KoolmajärveRattaO MM, juunioride MMVilnius
23
Lääne-Virumaa kolmapäevakud KäsmuVõrumaa kolmapäevak VagulaRMK Tallinna Pargijooksud Kadriorg8.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KASTOLATSIRattaO MM, juunioride MMVilnius
24
Tartu neljapäevak VitipaluSaaremaa neljapäevak SaaremaaPärnumaa neljapäevak UuluIda-Virumaa päevak SinimäeHiiumaa neljapäevak LehtmaTallinna Neljapäevak Keila-JoaRattaO MM, juunioride MMVilnius
25
MK 3.ring CesisRattaO MM, juunioride MMVilnius
26
OK Orvand sprindi auhinnavõistlus RaplaMuinastulede öö seiklusrännak VainupeaRattaO MM, juunioride MMVilniusMK 3.ringCesis
27
Tallinna MV tavarada RõõsaRattaO MM, juunioride MMVilniusMK 3.ringCesis
28
Tallinna Linnaorienteerumine Karjamaa
29
Põlva 20.teisipäevak Veskimõisa-Poka
30
RMK Tallinna Pargijooksud Snelli park9.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa tava APTEEKRILääne-Virumaa kolmapäevakud MiilaVõrumaa kolmapäevak Suur Munamägi
31
Ida-Virumaa päevak MäetaguseHiiumaa neljapäevak PalukülaTallinna Neljapäevak LoksaTartu neljapäevak PäidlapaluPärnumaa neljapäevak Raeküla
   
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind