Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuli 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
RO EM, juunioride EM, veteranide MMBudapestXLV Kalevi SuvejooksOruveski
2
Tallinna Linnaorienteerumine Pae park
3
Põlva 13.Teisipäevak Sulbi
4
5
Tallinna Neljapäevak KõrvemaaSaaremaa Neljapäevak VeskePärnumaa neljapäevak UuluHiiumaa neljapäevak Puski
6
Veteranide MM Kopenhagen
7
43.Eesti omavalitsuste suvemängud Haapsalu43. Eesti omavalitsuste suvemängud Haapsalu vanalinnVeteranide MMKopenhagen
8
Veteranide MMKopenhagen
9
Juunioride MM KecskemetTallinna Linnaorienteerumine JärveotsaVeteranide MMKopenhagen
10
Põlva 14.Teisipäevak Karaski lääsVeteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
11
Veteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
12
Saaremaa Neljapäevak ÜruPärnumaa neljapäevak RaekülaHiiumaa neljapäevak TahkunaTallinna Neljapäevak NelijärveVeteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
13
Veteranide MMKopenhagenJuunioride MMKecskemet
14
Juunioride MMKecskemet
15
16
Tallinna Linnaorienteerumine Loomaaed
17
Üliõpilaste MM KuortanePõlva 15.Teisipäevak Kuulmajärve
18
Narva Kolmapäevak Kadastiku JärvÜliõpilaste MMKuortane
19
Tallinna Neljapäevak KõmmasteSaaremaa Neljapäevak TehumardiPärnumaa neljapäevak PiirumiHiiumaa neljapäevak LehtmaTartu neljapäevak SõõruÜliõpilaste MMKuortane
20
Üliõpilaste MMKuortane
21
Eesti MV rattaorienteerumises lühirada VärskaEesti MV rattaorienteerumises sprint VärskaÜliõpilaste MMKuortane
22
Eesti MV rattaorienteerumises tavarada Värska
23
Tallinna Linnaorienteerumine Viimsi mõis
24
Põlva 16.Teisipäevak Palojärve lõuna
25
Rapla päevak Kirikla
26
Tartu neljapäevak HatikuPärnumaa neljapäevak VõisteTallinna Neljapäevak KaberlaSaaremaa Neljapäevak Hiiumaa neljapäevak Leemeti
27
Tallinna Orienteerumisnädal, WRE sprint Rotermanni kvartal
28
Tallinna Orienteerumisnädal, WRE lühirada Ida-Apuparra
29
Tallinna Orienteerumisnädal, 100KP Ida-Apuparra
30
Tallinna Linnaorienteerumine Keila-Joa
31
Põlva 17.Teisipäevak Saverna
     
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind