Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
  1
Tallinna Pargijooksud Kohila
2
Tallinna Neljapäevak AegnaPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiSaaremaa Neljapäevak MändjalaTartu neljapäevak VälgiHiiumaa neljapäevak Tareste
3
4
ESL 51. spordimängud DejevoOrienteerumise MM / WOC 2018 Riia/SiguldaTäpsusO MM Daugavpils
5
Tallinna Pargijooksud Pirita SpordikeskusOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
6
Tallinna Linnaorienteerumine TondiOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
7
Järvamaa/Viljandimaa päevak Suure-JaaniPõlva 18.Teisipäevak ValgesooRO MM, juunioride MM, noorte EM WaldviertelJärvamaa MV sprint Suure-JaaniMetsaorienteerumine Glehni parkOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpils
8
Tallinna Pargijooksud JüriNarva Kolmapäevak NarvaOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
9
Pärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Neljapäevak KloostrimetsaTartu neljapäevak AnnelinnSaaremaa Neljapäevak VeskeHiiumaa neljapäevak KaibaldiOrienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaTäpsusO MMDaugavpilsRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
10
Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
11
XT Sport Suverogain Orienteerumise MM / WOC 2018Riia/SiguldaRO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
12
Järva- ja Raplamaa MV lühirada RO MM, juunioride MM, noorte EMWaldviertel
13
Tallinna Linnaorienteerumine Pelguranna N
14
Põlva 19.Teisipäevak Palojärve põhi
15
Seiklushundi päevak LillemägiTallinna Pargijooksud MaarduPark tour of MTBO Tallinn MaarduTallinna MV sprint LillekülaVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald Lätis
16
Pärnumaa neljapäevak RannametsaHiiumaa neljapäevak MalvasteTallinna Neljapäevak PikknõmmTartu neljapäevak Otepää-ApteekriIda-Viru päevak SillamäeSaaremaa Neljapäevak
17
18
Eesti MV sprint ViljandiEesti MV öine TääksiRukkimaarjapäeva seiklusrännak
19
Eesti MV sprinditeade Viljandi
20
Tallinna Linnaorienteerumine Lillepi park
21
Raplamaa/Järvamaa päevak TarsiPõlva 20.Teisipäevak Piigaste
22
Tallinna Pargijooksud Snelli parkViljandimaa orienteerumispäevak MustlaLääne-Virumaa kolmapäevak Miila9.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak VilaskiVõrumaa kolmapäevak Haanja
23
Hiiumaa neljapäevak LehtmaIda-Viru päevak OngassaareTallinna Neljapäevak LoksaTartu neljapäevak PäidlapaluPärnumaa neljapäevak Piirumi
24
25
Eesti MV tavarada KütiorgRogaini EM Beregomet
26
Eesti MV noorte/veteranide teade Kütiorg
27
Tallinna Linnaorienteerumine Järve mets
28
Põlva 21.Teisipäevak Mõujärve
29
Tallinna Pargijooksud Kadriorg10.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/valgamaa tav Purtsi-RebaseLääne-Virumaa kolmapäevak OruveskiVõrumaa kolmapäevak Kütiorg
30
Hiiumaa neljapäevak KodestePärnumaa neljapäevak RaekülaTallinna Neljapäevak Pirita JõeorgTartu neljapäevak Uniküla
31
MK 3.ring / eel-MM Østfold, Norra
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind