Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2018
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
Hiiumaa 57. KV KaplimäedMK 3.ring / eel-MMØstfold, Norra
2
MK 3.ring / eel-MMØstfold, NorraHiiumaa 57. KVKaplimäed
3
Tallinna Linnaorienteerumine Merimetsa
4
Metsaorienteerumine SaustinõmmeViljandimaa/Järvamaa teisipäevak TääksiViljandimaa orienteerumispäevak Tääksi vesiveskiPõlva 22.Teisipäevak Kadaja
5
11.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak Vana-Otepää/Kastolatsi Läänemaa kolmapäevak Haapsalu vanalinnLääne-Virumaa kolmapäevak KõverjärveTallinna Pargijooksud Pirita SpordikeskusVõrumaa kolmapäevak Juba küla
6
Hiiumaa neljapäevak LaukaTartu neljapäevak Tartumaa TervisespordikeskusIda-Viru päevak JõhviTallinna Neljapäevak HarkuSetomaa orienteerumispäevak LobotkaPärnumaa neljapäevak Audru
7
8
Põlva maakonna MV KükaSaare maakonna MV rattaorienteerumises Karujärve
9
Põlva maakonna MV teade Küka
10
Tallinna Linnaorienteerumine TTÜ Tehnopol
11
Metsaorienteerumine MännikuPõlva 23.Teisipäevak Rosma
12
Läänemaa kolmapäevak Roosta12.Valgamaa orienteerumiskolmapäevak OtepääRapla päevak RaplaLääne-Virumaa kolmapäevak ViitnaVõrumaa kolmapäevak Trummipalo
13
Hiiumaa neljapäevak PaladeTallinna Neljapäevak KadriorgTartu neljapäevak Toomkiriku varemedIda-Viru päevak VokaPärnumaa neljapäevak Tori
14
15
Eesti MV pikk rada Veskimõisa
16
17
Tallinna Linnaorienteerumine Hiiu mets
18
Põlva 24.Teisipäevak Porgandi veskiMetsaorienteerumine Õismäe raba
19
Läänemaa kolmapäevak ValgeväljaLääne-Virumaa kolmapäevak LavikuSeiklushundi päevak ERMVõrumaa kolmapäevak Vana-Vastseliina
20
Setomaa orienteerumispäevak VerhulitsaHiiumaa neljapäevak KärdlaIda-Viru päevak TammikuPärnumaa neljapäevak Valgerand
21
RO MK 4.ring
22
XT Sport Sügisrogain Täpsusorienteerumise võistlus Võru Sügis 2018 PuigaRO MK 4.ring
23
Seiklushundi Rogain VõrumaaRO MK 4.ring
24
Tallinna Linnaorienteerumine Laagna N
25
Põlva 25.Teisipäevak Intsikurmu
26
Läänemaa kolmapäevak KastaniVõrumaa kolmapäevak ParksepaNarva-Jõesuu päevak Narva-JõesuuSeiklushundi päevak VeerikuLääne-Virumaa kolmapäevak Sõmeru
27
Pärnumaa neljapäevak Uulu
28
Eesti Koolispordi Liidu MV valik Taevaskoja
29
XXX Suunto Games Ootsipalu
30
XXX Suunto GamesOotsipalu
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Kalevi 9B, Türi 72213, telefon +3726398681 +3725052240
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind