Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
Tallinn Sprint Weekend 2019 TallinnTartu Kevad 2019 Vehendi
2
Tallinn Sprint Weekend 2019TallinnTartu Kevad 2019Vehendi
3
Linnaorienteerumine Haabersti-Õismäe
4
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 04.06 Raudalu-KangruPõlva 9.Teisipäevak Karaski
5
RMK Tallinna Pargijooksud MännikuPanga päevak Panga külaMetsaorienteerumine NelijärveLääne-Virumaa kolmapäevak Miila-Mädaoja
6
Tallinna Neljapäevak KodasooHiiumaa neljapäevak KausteTartu Neljapäevak KaiuPärnumaa neljapäevak Rannametsa
7
MK 1.ring Helsinki
8
XLVI Suvejooks ÄnnijärveSeiklushundi Viljandi ÖÖRogain ViljandiJärva mängud orienteerumine Türi valdRattaorienteerumise EM WroclawSaaremaa Neljapäevak; Hommikuorienteerumine KärlaMK 1.ringHelsinki
9
MK 1.ringHelsinkiXLVI SuvejooksÄnnijärveRattaorienteerumise EMWroclaw
10
Linnaorienteerumine BotaanikaaedMK 1.ringHelsinkiRattaorienteerumise EMWroclaw
11
Põlva 10.Teisipäevak HinoJärva- ja Viljandimaa orienteerumispäevak TääksiTallinna Orienteerumisteisipäevak 11.06 PääskülaMK 1.ringHelsinki
12
Rapla päevak RaikkülaMetsaorienteerumine MännikuRMK Tallinna Pargijooksud Saue5.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/ Valgamaa Meegaste-ÄiduLääne-Virumaa kolmapäevak KõverjärveSinimäe
13
Pärnumaa neljapäevak MetsakülaHiiumaa neljapäevak KaibaldiTallinna Neljapäevak Järvi JärvedSaaremaa Neljapäevak KandlaTartu Neljapäevak Tõrvandi
14
15
16
17
Linnaorienteerumine Loomaaed
18
Tallinna Orienteerumisteisipäevak 18.06 Keila-JoaPõlva 11.Teisipäevak Möksi veskiVõrumaa kolmapäevak Aluksne järve kirdekallas
19
RMK Tallinna Pargijooksud Pae parkTallinna MV, sprint Pae asum
20
Tartu Neljapäevak Otepää-ApteekriHiiumaa neljapäevak TahkunaPärnumaa neljapäevak TõstamaaTallinna Neljapäevak Kuusalu
21
22
23
Täpsusorienteerumise MM Idanha-a-Nova
24
Täpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
25
Põlva 12.Teisipäevak MõujärveJärvamaa teisipäevak Mustla-NõmmeTallinna Orienteerumisteisipäevak 25.06 SaueTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
26
RMK Tallinna Pargijooksud Pirita MajandusgümnaasiumTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
27
Tallinna Neljapäevak KoitjärveNoorte EM GrodnoPärnumaa neljapäevak AudruTartu Neljapäevak VälgiHiiumaa neljapäevak PuskiTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-Nova
28
Täpsusorienteerumise MMIdanha-a-NovaNoorte EMGrodno
29
Tallinna MV rattaorienteerumises KloostrimetsaTäpsusorienteerumise MMIdanha-a-NovaNoorte EMGrodno
30
Park Tour of MTBO Tallinn 2019 KloostrimetsaNoorte EMGrodno
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind