Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2019
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
   1
Hiiumaa neljapäevak KaibaldiTartu Neljapäevak TehvandiSaaremaa Neljapäevak ÜruTallinna Neljapäevak LoksaPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiTallinna O-nädal Loksa / Kõrvemaa(Venemäe)Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborg
2
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
3
Rattaorienteerumise MM, juunioride MMViborgTallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
4
Tallinna O-nädalLoksa / Kõrvemaa(Venemäe)
5
Linnaorienteerumine Kalamaja
6
Põlva 18.Teisipäevak Aarniku-MoosteTallinna Orienteerumisteisipäevak 06.08 Männiku Polügoon
7
Metsaorienteerumine Keila-JoaRMK Tallinna Pargijooksud Maardu
8
Pärnumaa neljapäevak JõulumäeTartu Neljapäevak TSKTallinna Neljapäevak AegnaHiiumaa neljapäevak NõmbaSaaremaa Neljapäevak Kandla
9
31.Koprakarikas Janokjärve
10
Krootuse sprint Krootuse alevik31.KoprakarikasJanokjärve
11
31.KoprakarikasJanokjärve
12
Linnaorienteerumine Raku metsMaailmameistrivõistlused Ostfold
13
Põlva 19.Teisipäevak Palojärve lõunaViljandimaa orienteerumispäevak VanaõueJärva- ja Viljandimaa päevak VanaõueTallinna Orienteerumisteisipäevak 13.08 KloostrimetsaMaailmameistrivõistlusedOstfold
14
RMK Tallinna Pargijooksud KadriorgVõrumaa kolmapäevak Smiltene vald Lätis6.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak KirikukülaLääne-Virumaa kolmapäevak Vihula mõisaparkMaailmameistrivõistlusedOstfold
15
Saaremaa Neljapäevak Hiiumaa neljapäevak PuskiTallinna Neljapäevak KloostrimetsaPärnumaa neljapäevak PiirumiTartu Neljapäevak KukemetsaMaailmameistrivõistlusedOstfold
16
MaailmameistrivõistlusedOstfold
17
XTsport suverogain Hiiumaa 58.Karikavõistlus MägipäMaailmameistrivõistlusedOstfold
18
Hiiumaa 58.KarikavõistlusMägipä
19
Linnaorienteerumine Kadrioru park
20
Põlva 20.Teisipäevak Küka
21
RMK Tallinna Pargijooksud Snelli parkLääne-Virumaa kolmapäevak PalmseRapla päevak AluVõrumaa kolmapäevak Haanja
22
Pärnumaa neljapäevak RannaparkTartu Neljapäevak ÜlenurmeTallinna Neljapäevak PaldiskiHiiumaa neljapäevak Kaibaldi
23
24
Eesti MV sprint KuremaaEesti MV Öine Pala
25
Eesti MV sprinditeade Palamuse
26
Linnaorienteerumine Kuristiku
27
Järvamaa teisipäevak Mädara-KellissaarePõlva 21.Teisipäevak AksteTallinna Orienteerumisteisipäevak 27.08 Kadriorg
28
Lääne-Virumaa kolmapäevak Lasila7.RMK Valgamaa orienteerumiskolmapäevak/Valgamaa OtepääVõrumaa kolmapäevak KütiorgRMK Tallinna Pargijooksud Pirita terviseradaViljandimaa orienteerumispäevak Abja-Paluoja
29
Tartu Neljapäevak KirikukülaTallinna Neljapäevak VasalemmaHiiumaa neljapäevak KõpuPärnumaa neljapäevak Raeküla
30
31
Eesti MV tavarada Mustjärve
 
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Regati 1, Tallinn, Eesti 11911, Kontor: Tartu, telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind