Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuni 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
OK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMännipark
2
Viljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak TääksiPõlva 9.Teisipäevak PiigasteTallinna 3. Teisipäevak- püsirada Õismäe rabaOK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMännipark
3
Tallinna Pargijooksud 2020 MännikuLääne-Virumaa kolmapäevak KäsmuOK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMänniparkTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
4
Saaremaa Neljapäevak TriigiSetomaa orienteerumispäevak NohipaloTallinna Orienteerumisneljapäevak KodasooPärnumaa neljapäevak RaekülaOK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMänniparkTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
5
OK West püsiradaPaikuseJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMänniparkTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
6
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMänniparkTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
7
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruSRD SK PüsiradaMänniparkTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
8
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaOK Nõmme PüsiradaRaudalu-KangruTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
9
Viljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak Viljandi lossimäedPõlva 10.Teisipäevak Karaski idaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
10
Tallinna Pargijooksud 2020 Tondiraba parkLääne-Virumaa kolmapäevak MiilaRapla päevak AluNarva päevak - Äkkeküla ÄkkekülaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
11
Pärnumaa neljapäevak MetsakülaSaaremaa Neljapäevak KandlaSetomaa orienteerumispäevak KitsemäedTallinna Orienteerumisneljapäevak KõrvemaaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
12
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
13
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
14
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaTallinna 3. Teisipäevak- püsiradaÕismäe raba
15
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
16
Põlva 11.Teisipäevak PalujärveJärvamaa orienteerumisteisipäevak AegviiduVõrumaa kolmapäevak Rezaka, Aluksne vald LätiTallinna Teisipäevak TallinnJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
17
Tallinna Pargijooksud 2020 TallinnLääne-Virumaa kolmapäevak LasilaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
18
Tallinna Orienteerumisneljapäevak Järvi JärvedSetomaa orienteerumispäevak VärskaPärnumaa neljapäevak AudruJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
19
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
20
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
21
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
22
Linnaorienteerumine LoomaaedJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
23
Põlva 12.Teisipäevak Kooraste-MudsinaTallinna Teisipäevak TallinnJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
24
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
25
Pärnumaa neljapäevak JõulumäeTallinna Orienteerumisneljapäevak VõerdlaTallinna Pargijooksud 2020 TallinnJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
26
Juku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
27
XT Suverogain Kolga-AablaJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
28
Täpsusorienteerumine Võru Kevad 2020 RõugeTallinna MV rattaorienteerumises KakumäeJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
29
Linnaorienteerumine SääseEOL noortelaager Kohtla-NõmmeJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/Karula
30
Tallinna Teisipäevak Keila-JoaPõlva 13.Teisipäevak Hullumäe karjäärJuku-Peedu eritrimmLüllemäe/KarulaEOL noortelaagerKohtla-Nõmme
     
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind