Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
     1
XT Südasuverogain Taevaskoja32. Koprakarikas Küka
2
32. KoprakarikasKüka
3
Linnaorienteerumine Kohila
4
Põlva 18.Teisipäevak RosmaTallinna Teisipäevak Pääsküla Harku raba
5
Rapla päevak VarbolaTallinna Pargijooksud 2020 Pirita MajandusgümnaasiumLääne-Virumaa kolmapäevak LehtseNarva päevak - 12 km Narva-Jõesuu 12 km
6
Tallinna Orienteerumisneljapäevak RandverePärnumaa neljapäevak Kolga-Veski
7
8
Eesti MV lühirada VetlaEesti Seeniorspordi Liidu 53. spordimängud Palomõtsa
9
Eesti MV MN21 teade VetlaSeiklushundi Elva rogain
10
Linnaorienteerumine Järveotsa
11
Tallinna Teisipäevak Liiva-JärveTallinna Teisipäevak MustamäeJärvamaa teisipäevak KellissaarePõlva 19.Teisipäevak Hino
12
Tallinna Pargijooksud 2020 KadriorgTallinna Pargijooksud 2020 MaarduLääne-Virumaa kolmapäevak MiilaVõrumaa kolmapäevak Kapusils, Smiltene, LätiTallinna MV sprinditeates Saku, HarjumaaViljandimaa orienteerumispäevak Sürgavere
13
Tallinna Orienteerumisneljapäevak AegnaPärnumaa neljapäevak Tõstamaa
14
Ilves-3 2020 Elva-Vitipalu
15
Ilves-3 2020Elva-Vitipalu
16
Ilves-3 2020Elva-Vitipalu
17
Linnaorienteerumine Kalamaja N
18
Põlva 20.Teisipäevak ErastvereTallinna Teisipäevak Kadriorg
19
Tallinna Pargijooksud 2020 Snelli parkVõrumaa kolmapäevak KütiorgLääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere
20
Tallinna Orienteerumisneljapäevak Vinni vald, Lääne-VirumaaPärnumaa neljapäevak Raeküla
21
Põlva maakonna MV öine Kadaja
22
45. Eesti omavalitsuste suvemängud PaideRogaini EM Engure
23
45. Eesti omavalitsuste suvemängud PaideRogaini EMEngure
24
Linnaorienteerumine Kadrioru park
25
Põlva 21.Teisipäevak Vastse-Kuuste-KükaViljandi- ja Järvamaa orienteerumispäevak OlustvereTallinna Teisipäevak Vabaõhumuuseum
26
Tallinna MV öine RebalaTallinna Pargijooksud 2020 Pirita terviseradaLääne-Virumaa kolmapäevak ViitnaVõrumaa kolmapäevak Vilaski, Valgamaa
27
Pärnumaa neljapäevak PiirumiTallinna Orienteerumisneljapäevak Saue
28
29
Eesti MV öine Eesti MV sprint
30
Eesti MV sprinditeade
31
Linnaorienteerumine Harku mets
      
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind