Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 22.Teisipäevak Aarna orgTallinna Teisipäevak Hiiu Pääsküla raba
2
Narva päevak - Olgina Olgina alevikLääne-Virumaa kolmapäevak TapaLäänemaa orienteerumispäevak RooslepaVõrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)
3
Tallinna Orienteerumisneljapäevak IhasaluPärnumaa neljapäevak Allika
4
5
Eesti MV tavarada Soolamäed
6
Eesti MV noorte ja veteranide teade Soolamäed
7
Linnaorienteerumine Mustamäe
8
Järvamaa teisipäevak Mustla-NõmmePõlva 23.Teisipäevak KükaTallinna Teisipäevak Raudalu
9
Viljandimaa orienteerumispäevak Vana-VõiduRapla päevak MärjamaaLäänemaa orienteerumispäevak LinnamäeLääne-Virumaa kolmapäevak MõdrikuVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna KoolRO MK 3. ring /WMMTBO Soome
10
Tallinna Orienteerumisneljapäevak HarkuPärnumaa neljapäevak UuluRO MK 3. ring /WMMTBOSoome
11
RO MK 3. ring /WMMTBOSoome
12
Eesti MV pikk rada Mägede külaRO MK 3. ring /WMMTBOSoome
13
Rakvere OK - rogain KäsmuRO MK 3. ring /WMMTBOSoome
14
Linnaorienteerumine Lillepi park
15
Tallinna Teisipäevak MerimetsaPõlva 24.Teisipäevak Kadaja-Puntaru
16
Lääne-Virumaa kolmapäevak KadrinaVõrumaa kolmapäevak Vana-VastseliinaLäänemaa orienteerumispäevak Roosta
17
Setomaa orienteerumispäevak OotsipaluPärnumaa neljapäevak ToriTallinna Orienteerumisneljapäevak
18
19
XT Sügisrogain Viimsi50.Põlva maakonna MV KrootuseHiiumaa 59.Karikavõistlused Leemeti
20
46.Põlva maakoona MV teade KrootuseHiiumaa 59.KarikavõistlusedLeemeti
21
Linnaorienteerumine Katleri
22
CISM ŠveitsTallinna Teisipäevak Harku-TähetorniPõlva 25.Teisipäevak Mammaste TSK
23
Viljandimaa orienteerumispäevakud Holstre-PolliVõrumaa kolmapäevak KalporoLääne-Virumaa kolmapäevak RoodeväljaLäänemaa orienteerumispäevak PalivereCISMŠveits
24
Setomaa orienteerumispäevak VerhulitsaPärnumaa neljapäevak NiiduparkCISMŠveits
25
Eesti Koolispordi Liidu MV AhjaCISMŠveits
26
Suunto Games Lindora-KerepäälseCISMŠveits
27
Suunto GamesLindora-Kerepäälse
28
Linnaorienteerumine Järve terviserada
29
Tallinna Teisipäevak Tallinn
30
Lääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere AmetikoolVõrumaa kolmapäevak UmbsaareRapla päevak RaplaLäänemaa orienteerumispäevak Haapsalu
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind