Eesti meistrivõistluste medalivõitjad orienteerumisjooksus
Tavarada / suundorienteerumine
* 1959. a. anti ka võistkondlikud medalid
**1960-1962 anti medalid öise ja päevase võistluse summas
Mehed Naised
Kuld Hõbe Pronks Kuld Hõbe Pronks
1959 Riola Koppel.  Eduard Leppik Madis Aruja 1959 Ülle Rooba. Tiiu Arumeel Tiina Ehala
1959* Tartu II Väike-Maarja Kalev 1959* Tartu I Tartu II Tallinn II
Jüri Mutli Riola Koppel Koit Kadopa Tiina Ehala Aime Olesk Naima Kangert
Sven Veldre Eduard Leppik Ants Nõva Maire Miljan Kersti Tungal  Maie Kukkur
Rein Leet Karl Vaide Hillar Kiisel Rutt Aimla Urve Mägi E. Urb
1960** /päevane: Hillar Kiisel Madis Aruja Heino Mardiste 1960** /päevane: Haldi Teras Rutt Aimla Marje Illi
Medal: Madis Aruja Heino Mardiste Hillar Kiisel Medal: Tiiu Liblik Maire Jaanre Leili Vares
1961** /päevane: Madis Aruja Ilmar Kask Arne Kivistik 1961** /päevane: Maire Miljan Tiiu Liblik Aime Tamm
Medal: Ilmar Kask Ants Toom  Hillar Kiisel Medal: Maret Hiis Tiiu-Reet Künnapas Maire Jaanre
1962** /päevane: Madis Aruja Rein Välba Tõnu Laja 1962** /päevane: Rutt Aimla Vaike Randloo Tiiu Liblik
Medal: Madis Aruja Tõnu Laja Rein Välba Medal: Tiiu Liblik Rutt Aimla Malle Mardiste
1963 Madis Aruja Ants Toom  Ilmar Kask 1963 Maire Jaanre Mall Toomis Aime Tamm
1964 Rein Tõnuri Olavi Kärner Jüri Schmidt 1964 Ene Märtin Vaike Tõnuri Rutt Aimla
1965 Olavi Kärner Väino Pungas Arne Kivistik 1965 Eha Teppo Maimu Kusov Urve Noodla
1966 Arne Kivistik Heino Kask Jaan Miljan 1966 Milvi Pajuste Tiiu Vene Tiiu Nittim
1967 Uku Annus Jaan Miljan Rein Tõnuri 1967 Kaie Vainer Tiiu Vene Vaike Tõnuri
1968 Olavi Kärner Madis Aruja Peep Tambet 1968 Maire Raid Ira Sepp Helve Kuusk
1969 Tiit Taimistu Madis Aruja Arvo Kivikas 1969 Virve Vaher Ilona Vanaveski Tiiu Nittim
1970 Olavi Kärner Jaan Miljan Tõnu Raid 1970 Riina Võhma Riina Post Sirje Kallasmaa
1971 Jaan Miljan Mait Miljan Johannes Tasa 1971 Maire Raid Tiiu Nittim Helle Mürk
1972 Arvo Kivikas Johannes Tasa Mati Poom 1972 Tiiu Nittim Maire Raid Hille Vene
1973 Arvo Kivikas Jaan Miljan Jairi Salumäe 1973 Maire Raid Viiu Vene Ira Saar
1974 Arvo Kivikas Johannes Tasa Jaan Miljan 1974 Liina Raudla Tiina-Mai Pärnik Ira Saar
1975 Nikolai Järveoja Ülo Saar Uku Annus 1975 Viiu Rebane Milvi Kivistik Leena Annus
1976 Johannes Tasa Arvo Kivikas Uku Annus 1976 Ülle Annusver Tiina-Mai Pärnik Silva Käärt
1977 Arvo Kivikas Jaan Miljan Uku Annus 1977 Viiu Rebane Tiina-Mai Pärnik Liina Raudla
1978 Nikolai Järveoja Arvo Kivikas Jaan Miljan 1978 Tiina-Mai Pärnik Leena Annus Viiu Rebane
1979 Kalle Remm Arvo Kivikas Mati Ojandu 1979 Tiina-Mai Pärnik Anne Kiudorv Viiu Rebane
1980 Arvo Kivikas Maldon Ots Johannes Tasa 1980 Marje Viirmann Viiu Rebane Anne Kiudorv
1981 Leho Haldna Vello Lõvi Arvo Kivikas 1981 Tiina-Mai Pärnik Anne Kiudorv Ira Saar
1982 Arvo Kivikas Urmas Kannumäe Maldon Ots 1982 Anne Kiudorv Marje Viirmann Ira Saar
1983 Tiit Tiivoja Kalle Remm Kalle Luuk 1983 Anne Kiudorv Ede Ümarik Marje Viirmann
1984 Nikolai Järveoja Tiit Tali Kalle Luuk 1984 Kersti Kaasik Ede Ümarik Marje Idavain
1985 Leho Haldna Are Leesik Kalle Luuk 1985 Riju Johanson Ede Ümarik Kersti Kaasik
1986 Leho Haldna Sixten Sild Are Leesik 1986 Marje Idavain Mare Beilmann Saima Värton
1987 Leho Haldna Inno Ling Urmas Kannumäe 1987 Ede Ümarik Riju Johanson Marje Idavain
1988 Indrek Ümarik Inno Ling Urmas Kannumäe 1988 Ede Ümarik Viivi-Anne Soots Mare Beilmann
1989           Võistlus tühistati  1989 Riju Johanson Külli Kaljus Meeli Kerem
1990 Leho Haldna Are Leesik Raul Kudre 1990 Ede Ümarik Elo Saue Epp Käpa
1991 Sixten Sild Leho Haldna Inno Ling 1991 Ede Ümarik Marje Idavain Riju Johanson
1992 Sixten Sild Inno Ling Urmas Kannumäe 1992 Viivi-Anne Soots Maret Vaher Külli Kaljus
1993 Sixten Sild Anti Anton Tarvo Avaste 1993 Külli Kaljus Ruth Vaher Viivi-Anne Soots
1994 Inno Ling Sixten Sild Margus Retel 1994 Külli Kaljus Maret Vaher Sarmite Sild
1995 Sixten Sild Alar Viitmaa Rene Ottesson 1995 Külli Kaljus Ede Ümarik Marje Venelaine
1996 Sixten Sild Alar Viitmaa Inno Ling 1996 Külli Kaljus Elo Saue Ruth Vaher
1997 Sixten Sild Erik Aibast Tarvo Avaste 1997 Elo Saue Külli Kaljus Maret Vaher
1998 Sixten Sild Armo Hiie Rene Ottesson 1998 Elo Saue Maret Vaher Ruth Vaher
1999 Rene Ottesson Tarvo Avaste Timo Suppi 1999 Elo Saue Külli Kaljus Kirti Rebane
2000 Erik Aibast Tarvo Avaste Armo Hiie 2000 Maret Vaher Kirti Rebane Anu Annus
2001 Armo Hiie Tarvo Avaste Margus Hallik 2001 Maret Vaher Kirti Rebane Anu Annus
2002 Olle Kärner Tarvo Avaste Armo Hiie 2002 Anu Annus Elo Saue Maret Vaher
2003 Marek Nõmm Tarvo Avaste Sixten Sild 2003 Kirti Rebane Merike Vanjuk Ruth Vaher
2004 Olle Kärner Marek Nõmm Andreas Kraas 2004 Maret Vaher Viivi-Anne Soots Maret Vaher
2005 Marek Nõmm Tarvo Avaste Andreas Kraas 2005 Viivi-Anne Soots Anu Annus Liis Johanson
2006 Rain Eensaar Marek Nõmm Silver Eensaar 2006 Anu Annus Maret Vaher Merike Vanjuk
2007 Olle Kärner Markus Puusepp Rain Eensaar 2007 Kirti Rebane Merike Vanjuk Viivi-Anne Soots
2008 Sander Vaher Silver Eensaar Andreas Kraas 2008 Maret Vaher Merike Vanjuk Liis Johanson
2009 Olle Kärner Peeter Pihl Sander Vaher 2009 Merike Vanjuk Annika Rihma Viivi-Anne Soots
2010 Olle Kärner Kristo Heinmann Peeter Pihl 2010 Merike Vanjuk Kirti Rebane Maret Vaher
2011 Timo Sild Lauri Sild Kristo Heinmann 2011 Merike Vanjuk Liis Johanson Kirti Rebane
2012 Timo Sild Olle Kärner Lauri Sild 2012 Maret Vaher Merike Vanjuk Anu Åkerman
2013 Lauri Sild Timo Sild Olle Kärner 2013 Viivi-Anne Soots Kirti Rebane Eveli Saue
2014 Timo Sild Lauri Sild Olle Kärner 2014 Evely Kaasiku Sigrid Ruul Eleri Hirv
2015 Timo Sild Lauri Sild Kristo Heinmann 2015 Evely Kaasiku Kirti Rebane Eleri Hirv
2016 Lauri Sild Timo Sild Olle Kärner 2016 Evely Kaasiku Annika Rihma Eleri Hirv
Öine tavarada
*1960-1962 anti medalid öise ja päevase võistluse summas (medalivõitjad vt. tavarada)
Kuld Hõbe Pronks Kuld Hõbe  Pronks
1960* /Madis Aruja /Heino Mardiste /Toomas Kerem 1960* /Maire Jaanre /Lea Palvadre /Tiiu Roos
1961* /Ants Toom /Mart Vilu /Mait Miljan  1961* /Naima Pesti /Sinaida Semeljajeva /Tiiu-Reet Künnapas
1962* /Tõnu Laja /Madis Aruja /Mait Miljan 1962* /Malle Mardiste /Aime Tamm /Tiiu Liblik
1963 Arne Kivistik Ants Toom Kalju Kull 1963 Haldi Teras Ülle Rooba Mare Tarto
1964 Tõnu Laja Madis Aruja Paul Krigul 1964 Eha Teppo Ene Märtin Tiiu Liblik
1965 Uku Annus Tõnu Laja  Enn Virkus 1965 Anne Palge Maire Miljan Tiiu Vene
1966 Heino Kask Jaan Miljan Arne Kivistik 1966 Maire Raid Tiiu Vene Ene Märtin
1967 Madis Aruja Tõnu Raid Toomas Kerem 1967 Tiiu Vene Riina Võhma Vaike Tõnuri
1968 Madis Aruja Arvo Kivikas Arne Kivistik 1968 Ira Sepp Urve Mäeorg Mare Maripuu
1969 Jaan Miljan Rein Tõnuri Avo Saue 1969 Viiu Rebane Kaie Vainer Aino Hirv
1970 Rudolf Mürk Arvo Kivikas Tiit Taimistu 1970 Sirje Kallasmaa Viiu Rebane Sirje Põlendik
1971 Arne Kivistik Mati Ojandu Ats Virumäe 1971 Viiu Rebane Sirje Põlendik Hille Vene
1972 Johannes Tasa Jairi Salumäe Arvo Kivikas 1972 Hille Vene Viive Jõesaar Ilona Vanaveski
1973 1973
1974 1973-1975 võistlusi ei korraldatud 1974
1975 1975
1976 Arvo Kivikas Tõnu Nurm Jaan Miljan 1976 Ira Saar Viiu Rebane Helin Oja
1977 Kalle Kalm Valter Hiielaan Tarmo Kure 1977 Anu Gross Liina Raudla Helin Oja
1978 Jaan Miljan Arvo Kivikas Uku Annus 1978 Liina Raudla Urve Sääsk Viiu Rebane
1979 Kalle Kalm Jaan Miljan Jaan Ollino 1979 Ira Saar Alne Tammik Aino Rõõmusoks
1980 Johannes Tasa Kalle Kalm Uku Annus 1980 Virve Kuuse Viiu Rebane Helle Aunap
1981 Mart Külvik Vello Lõvi Jaan Miljan 1981 Viiu Rebane Ira Saar Lea Gross
1982 Nikolai Järveoja Ago Mõttus Lembitu Kuuse 1982 Riju Johanson Ede Ümarik Niina Karnit
1983 Arvo Kivikas Nikolai Järveoja Tiit Tali 1983 Riju Johanson Liina Raudla Maimu Kusov
1984 Tiit Tali Arvo Kivikas Maldon Ots 1984 Riju Johanson Liina Raudla Viiu Rebane
1985 Tiit Tali Tiit Tiivoja Urmas Kannumäe 1985 Riju Johanson Saima Värton Viiu Rebane
1986 Tiit Tiivoja Urmas Kannumäe Tiit Tali 1986 Marje Idavain Marina Kannumäe Kaie Vasser
1987 Tiit Tali Johannes Tasa Raivo Rõõm 1987 Saima Värton Marje Idavain Ingrit Kala
1988 Urmas Kannumäe Tiit Tali Are Leesik 1988 Erika Sooberg Saima Värton Mare Selg
1989 Sixten Sild Tiit Tali Aare Huik 1989 Saima Värton Ede Ümarik Erika Sooberg
1990 Are Leesik Raivo Erik Jaanus Reha 1990 Ruth Vaher Saima Värton Epp Käpa
1991 Randi Korb Margus Kesa Aare Huik 1991 Ingrit Kala Ruth Vaher Epp Käpa
1992 Inno Ling Rene Ottesson Tiit Tali 1992 Epp Käpa Margit Limak
1993 Alari Kannel Raul Gescheimer Raivo Rõõm 1993 Kõik ületasid kontrollaja
1994 Sixten Sild Alar Viitmaa Rene Ottesson 1994 Sarmite Sild Külli Kaljus Maret Vaher
1995 Sixten Sild Armo Hiie Alar Viitmaa 1995 Sarmite Sild Ruth Vaher Epp Käpa
1996 Sixten Sild Alar Viitmaa Armo Hiie 1996 Külli Kaljus Ruth Vaher Kristi Vassil
1997 Rene Ottesson Alar Viitmaa Sixten Sild 1997 Ruth Vaher Elo Saue Epp Käpa
1998 Sixten Sild Alar Viitmaa Erik Aibast 1998 Edith Madalik Maret Vaher Ruth Vaher
1999 Alar Viitmaa Erik Aibast Sixten Sild 1999 Kirti Rebane Ruth Vaher Triin Vask
2000 Rene Ottesson Armo Hiie Alar Viitmaa 2000 Ruth Vaher Kirti Rebane Anu Annus
2001 Andreas Kraas Alar Abram Rain Eensaar 2001 Maret Vaher R. Vaher ja K. Rebane
2002 Rene Otteson Silver Eensaar Mati Tiit 2002 Maret Vaher Elo Saue Triin Vask
2003 Erkki Aadli Andreas Kraas Mati Tiit 2003 Marje Venelaine Viivi-Anne Soots Kirti Rebane
2004 Erkki Aadli Silver Eensaar Alar Abram 2004 Viivi-Anne Soots Maret Vaher Merike Vanjuk
2005 Erkki Aadli Andreas Kraas Mati Tiit 2005 Merike Vanjuk Kristi Rebane Maret Vaher
2006 Rain Eensaar Marek Nõmm Sander Vaher 2006 Merike Vanjuk Liis Johanson Marje Venelaine
2007 Erkki Aadli Kristjan Trossmann Andreas Kraas 2007 Merike Vanjuk Liis Johanson Annika Rihma
2008 Silver Eensaar Sander Vaher+Erki Aadli 2008 Merike Vanjuk Maret Vaher Liis Johanson
2009 Markus Puusepp Timmo Tammemäe Silver Eensaar 2009 Kirti Rebane Merike Vanjuk Maret Vaher
2010 Peeter Pihl Silver Eensaar Mati Tiit 2010 Eleri Hirv Marilin Sulg Jana Kink
2011 Andreas Kraas Timmo Tammemäe Kaarel Kallas 2011 Kirti Rebane Piibe Tammemäe Annika Rihma
2012 Erkki Aadli Silver Eensaar Jaagup Truusalu 2012 Sigrid Ruul Kirti Rebane Viivi-Anne Soots
2013 Lauri Tammemäe Andreas Kraas Sander Vaher 2013 Merike Vanjuk Eveli Saue Katrin Vinkel
2014 Timmo Tammemäe Kristo Heinmann Sander Vaher 2014 Sigrid Ruul Anu Åkerman Liis Johanson
2015 Lauri Sild Sander Vaher Andreas Kraas 2015 Evely Kaasiku Annika Rihma Sigrid Ruul
2016 Sander Vaher Ats Sõnajalg Peeter Pihl 2016 Eleri Hirv Laura Joonas Piibe Tammemäe
Valikorienteerumine
Kuld Hõbe Pronks Kuld Hõbe  Pronks
1963 Olavi Kärner Arne Kivistik Tõnu Raid 1963 Milvi Pajuste Ann Lõhmus Ene Märtin
1964 Arne Kivistik Mihkel Lilla Rain Lahtmets 1964 Maire Jaanre Ülle Kerem Malle Mardiste
1965 Arne Kivistik Olavi Kärner Heino Kask 1965 Maret Liiv Tiiu Vene Linda Randmaa
1966 Jaan Miljan Endel Metspalu Jaan Surva 1966 Helle Engel Rutt Aimla Ülle Kerem
1967 Jaan Miljan Tiit Taimistu Toomas Kerem 1967 Tiiu Vene Ira Sepp Maie Takk
1968 Jaan Miljan Arne Kivistik Jairi Salumäe 1968 Ira Sepp Milvi Pajuste Viiu Valp
1969 1969
1970 1970
1971 Olavi Kärner Uku Annus Arvo Kivikas 1971 Ülle Kerem Helle Mürk Riina Post
1972 Uku Annus Arvo Kivikas Tõnu Raid 1972 Virve Vaher Leena Pärnik Liina Raudla
1973 Jaan Miljan Arvo Kivikas Aivo Puusepp 1973 Viiu Rebane Maire Raid Liina Raudla
1974 Arvo Kivikas Johannes Tasa Jaan Miljan 1974 Ira Saar Viiu Rebane Milvi Kivistik
1975 Jairi Salumäe Koit Paasma Ülo Saar 1975 Viiu Rebane Milvi Kivistik Virve Vahesaar
1976 Nikolai Järveoja Johannes Tasa Madis Alev 1976 Ülle Annusver Ira Saar Tiina-Mai Pärnik
1977 Arvo Kivikas Uku Annus Ago Samoson 1977 Liina Raudla Tiina-Mai Pärnik Viiu Rebane
1978 Johannes Tasa Tiit Tatter Uku Annus 1978 Silva Käärt Leena Annus Anne Kiudorv
1979 Madis Oras Toivo Evardi Kalle Luuk 1979 Liina Raudla Viiu Rebane Ira Saar
Pikk rada / orienteerumismaraton
Kuld Hõbe Pronks Kuld Hõbe  Pronks
1963 Madis Aruja Tõnu Raid Arne Kivistik
1964 Peep Tambet Madis Aruja Olavi Kärner
1965 Tõnu Raid Arne Kivistik Heino Kask
1966 Heino Kask Rudolf Mürk Hain Kinks
1967 Uku Annus Jüri Schmidt Madis Aruja
1968 Tiit Taimistu Heino Kask Jaan Miljan
1969 Jaan Miljan Jüri Schmidt Allan Männi
1970 Olavi Kärner Jaan Miljan Tiit Taimistu
1971 Arvo Kivikas Jaan Miljan Ülo Saar
1972 Johannes Tasa Jaan Miljan Toivo Kotov
1973 Johannes Tasa Jaan Miljan Arvo Kivikas
1974 Arvo Kivikas Jaan Miljan Johannes Tasa
1975 Arvo Kivikas Johannes Tasa Jaan Miljan
1976 Nikolai Järveoja Arvo Kivikas Peep Velleste
1977 Arvo Kivikas Andres Lume Toivo Evardi
1978 Jaan Miljan Arvo Kivikas Nikolai Järveoja 1978 Tiina-Mai Pärnik Silva Käärt Reet Uusberg
1979 Arvo Kivikas Jaan Miljan Kalle Remm 1979 Liina Raudla Viiu Rebane Mare Beilmann
1980 Ülo Saar Jaan Miljan Arvo Kivikas 1980 Marje Viirmann Tiina-Mai Pärnik Elli Saar
1981 Tõnu Savi Avo Veermäe Johannes Tasa 1981 Kersti Kaasik Marje Viirmann Viiu Rebane
1982 Leho Haldna Tiit Tali Urmas Kannumäe 1982 Mare Beilmann Tiina Kikkas Ira Saar
1983 Leho Haldna Tiit Tiivoja Are Leesik 1983 Ira Saar Ede Ümarik Liina Raudla
1984 Indrek Ümarik Igor Sada Are Leesik 1984 Ede Ümarik Marje Idavain Kersti Kaasik
1985 Urmas Kannumäe Margus Retel Tiit Tiivoja 1985 Mare Beilmann Maris Kukk Meeli Kerem
1986 Sixten Sild Leho Haldna Urmas Kannumäe 1986 Mare Beilmann Marje Idavain Riju Johanson
1987 Indrek Ümarik Leho Haldna Inno Ling 1987 Ede Ümarik Marje Idavain Katrin Õunap
1988 Urmas Kannumäe Indrek Ümarik Raivo Rõõm 1988 Marje Idavain Ruth Vaher Erika Sooberg
1989 Sixten Sild Armo Hiie Urmas Kannumäe 1989 Ede Ümarik Meeli Kerem Aiki Kuldkepp
1990 Rene Ottesson Leho Haldna Sixten Sild 1990 Ede Ümarik Epp Käpa Saima Värton
1991 Sixten Sild Armo Hiie Urmas Kannumäe 1991 Ede Ümarik Riju Johanson Ruth Vaher
1992 Võistlus tühistati 1992 Viivi-Anne Soots Marje Idavain Külli Kaljus
1993 Anti Anton Inno Ling Armo Hiie 1993 Maret Vaher Epp Käpa Külli Kaljus
1994 Alar Viitmaa Inno Ling Raul Kudre 1994 Külli Kaljus Maret Vaher Edith Madalik
1995 Alar Viitmaa Sixten Sild Erik Aibast 1995 Ruth Vaher Elo Saue Minija Pääslane
1996 Sixten Sild Alar Viitmaa Alari Kannel 1996 Maret Vaher Ruth Vaher Kirti Rebane
1997 Sixten Sild Rene Ottesson Alar Viitmaa 1997 Külli Kaljus Maret Vaher Ruth Vaher
1998 Sixten Sild Erkki Aadli Armo Hiie 1998 Külli Kaljus Ruth Vaher Elo Saue
1999 Armo Hiie Timo Suppi Alari Kannel 1999 Kirti Rebane Elo Saue Maret Vaher
2000 Alar Abram Tarvo Avaste Armo Hiie 2000 Kirti Rebane Maret Vaher Anu Annus
2001 Sixten Sild Alar Abram Silver Eensaar 2001 Kirti Rebane Merike Vanjuk Marje Venelaine
2002 Olle Kärner Tarvo Avaste Tarmo Siimsaare 2002 Kirti Rebane Anu Annus Merike Vanjuk
2003 Sixten Sild Alar Abram Rain Eensaar 2003 Viivi-Anne Soots Ruth Vaher Merike Vanjuk
2004 Marek Nõmm Alar Abram Tarvo Avaste 2004 Kirti Rebane Maret Vaher Ruth Vaher
2005 Rain Eensaar Marek Nõmm Erkki Aadli 2005 Kirti Rebane Merike Vanjuk Maret Vaher
2006 Marek Nõmm Sander Vaher Silver Eensaar 2006 Maret Vaher Merike Vanjuk Kirti Rebane
2007 Markus Puusepp Jürgen Einpaul Erkki Aadli 2007 Merike Vanjuk Viivi-Anne Soots Ruth Vaher
2008 Markus Puusepp  Jürgen Einpaul Kristjan Trossmann 2008 Liis Johanson Merike Vanjuk Kirti Rebane
2009 Silver Eensaar Timmo Tammemäe Rain Eensaar 2009 Annika Rihma Kirti Rebane+ Merike Vanjuk
2010 Timo Sild Timmo Tammemäe Kristo Heinmann 2010 Kirti Rebane Grete Gutmann Merike Vanjuk
2011 Alar Abram Erkki Aadli Andreas Kraas 2011 Merike Vanjuk Kirti Rebane Elo Saue
2012 Peeter Pihl Timmo Tammemäe Alar Abram 2012 Liis Johanson Merike Vanjuk Mirja Virve
2013 Kristo Heinmann Andreas Kraas Marek Nõmm 2013 Kirti Rebane Eleri Hirv Liina Palu
2014 Kristo Heinmann Andreas Kraas Ants Sõnajalg 2014 Evely Kaasiku Merike Vanjuk Eleri Hirv
2015 Timmo Tammemäe Lauri Sild Sander Vaher 2015 Evely Kaasiku Sigrid Ruul Kerstin Uiboupin
2016 Sander Vaher Olle Kärner Ats Sõnajalg 2016 Eleri Hirv Laura Joonas Annika Rihma
Lühirada
Kuld Hõbe Pronks Kuld Hõbe  Pronks
1991 Sixten Sild Mati Tiit Randy Korb 1991 Ede Ümarik Külli Kaljus Marje Idavain
1992 Rene Ottesson Inno Ling Sixten Sild 1992 Viivi-Anne Soots Külli Kaljus Epp Käpa
1993 Armo Hiie Kuno Rooba Anti Anton 1993 Ruth Vaher Marje Idavain Külli Kaljus
1994 Sixten Sild Rene Ottesson Erik Aibast 1994 Külli Kaljus Elo Saue Sarmite Sild
1995 Sixten Sild Rene Ottesson Armo Hiie 1995 Külli Kaljus Maret Vaher Viivi-Anne Soots
1996 Sixten Sild Rene Ottesson Armo Hiie 1996 Külli Kaljus Elo Saue Ede Ümarik
1997 Sixten Sild Inno Ling Erkki Aadli 1997 Külli Kaljus Ruth Vaher Ede Ümarik
1998 Sixten Sild Rene Ottesson Alar Viitmaa 1998 Külli Kaljus Anu Annus Elo Saue
1999 Sixten Sild Erik Aibast Rene Ottesson 1999 Elo Saue Ruth Vaher Kirti Rebane
2000 Tarvo Avaste Inno Ling+Erik Aibast 2000 Elo Saue Külli Kaljus Ruth Vaher
2001 Erik Aibast Olle Kärner Inno Ling 2001 Külli Kaljus Elo Saue Anu Annus
2002 Olle Kärner Andreas Kraas Erik Aibast 2002 Anu Annus Maret Vaher Kirti Rebane
2003 Olle Kärner Erik Aibast Tarmo Siimsaare 2003 Anu Annus Viivi-Anne Soots Maret Vaher
2004 Olle Kärner Marek Nõmm Erkki Aadli 2004 Anu Annus Viivi-Anne Soots Annika Rihma
2005 Olle Kärner Andreas Kraas Tarvo Avaste 2005 Kirti Rebane Elo Saue Marje Venelaine
2006 Olle Kärner Sander Vaher Silver Eensaar 2006 Anu Annus Merike Vanjuk Kirti Rebane
2007 Olle Kärner Andreas Kraas Markus Puusepp 2007 Merike Vanjuk Viivi-Anne Soots Liis Johanson
2008 Erkki Aadli Olle Kärner Sander Vaher 2008 Anu Annus Maret Vaher Merike Vanjuk
2009 Andreas Kraas Olle Kärner Peeter Pihl 2009 Annika Rihma Viivi-Anne Soots Kirti Rebane
2010 Markus Puusepp Olle Kärner Sander Vaher 2010 Merike Vanjuk Kirti Rebane Maret Vaher
2011 Timo Sild Peeter Pihl Olle Kärner 2011 Liis Johanson Merike Vanjuk Grete Gutmann
2012 Timo Sild Lauri Sild Timmo Tammemäe 2012 Šarka Svobodna Eleri Hirv Elo Saue
2013 Lauri Sild Timo Sild Olle Kärner 2013 Anu Åkerman Elo Saue Piibe Tammemäe
2014 Timo Sild Kenny Kivikas Sander Vaher 2014 Liis Johanson Kirti Rebane Evely Kaasiku
2015 Lauri Sild Timo Sild Sander Vaher 2015 Evely Kaasiku Viivi-Anne Soots Annika Rihma
2016 Timo Sild Kenny Kivikas Lauri Sild 2016 Outi Hytönen Evely Kaasiku Eleri Hirv
Sprint
Kuld Hõbe Pronks Kuld Hõbe  Pronks
2003 Rene Ottesson Marek Nõmm Armo Hiie 2003 Anu Annus Kirti Rebane Viivi-Anne Soots
2004 Rene Ottesson Marek Nõmm Mati Tiit 2004 Viivi-Anne Soots Kirti Rebane Ruth Vaher
2005 Marek Nõmm Rene Ottesson Andreas Kraas 2005 Kirti Rebane Viivi-Anne Soots Maret Vaher
2006 Andreas Kraas+Olle Kärner Sander Vaher 2006 Anu Annus Kirti Rebane Viivi-Anne Soots
2007 Andreas Kraas Erkki Aadli Kristjan Trossmann 2007 Annika Rihma Liis Johanson Kirti Rebane
2008 Andreas Kraas Markus Puusepp+Peeter Pihl 2008 Viivi-Anne Soots Anu Åkerman Maret Vaher
2009 Markus Puusepp Andreas Kraas Silver Eensaar 2009 Annika Rihma Piret Klade Liis Johanson
2010 Kristo Heinmann+Peeter Pihl Timo Sild 2010 Edit Kannel Karmen Alnek Ingrid Vehlmann
2011 Timmo Tammemäe Kristo Heinmann Jaagup Truusalu 2011 Grete Gutmann Annika Rihma Anu Åkerman
2012 Kenny Kivikas Jaagup Truusalu Andreas Kraas 2012 Kirti Rebane Elo Saue Maret Vaher
2013 Kenny Kivikas Kristo Heinmann Sander Vaher 2013 Eveli Saue Merike Vanjuk Liina Palu
2014 Timo Sild Sander Vaher Kristo Heinmann 2014 Evely Kaasiku+Liis Johanson Elo Saue
2015 Sander Vaher Lauri Sild Kenny Kivikas 2015 Annika Rihma Sigrid Ruul Grete Gutmann
2016 Sander Vaher Timo Sild Kenny Kivikas 2016 Evely Kaasiku Outi Hytönen Sigrid Ruul
Sprinditeade
Kuld Hõbe Pronks
2014 Ilves: Elo Saue, Kenny Kivikas, Kristo Heinmann, Eveli Saue JOKA I: Sigrid Ruul, Ilmar Udam, Tiit Tähnas, Helle Hallik Saue Tammed: Teele Telgma, Andres Saetalu, Reimo Liiv, Kirti Rebane
2015 Kobras I: Kristiine Aluvee, Martin Simpson, Raido Mitt, Annika RihmaSaue Tammed I: Teele Telgma, Marek Nõmm, Andreas Kraas, Kirti Rebane Saue Tammed I: Teele Telgma, Marek Nõmm, Andreas Kraas, Kirti Rebane SK100 I: Piibe Tammemäe, Timmo Tammemäe, Lauri Tammemäe, Grete Gutmann
2016 Kobras I: Kristiine Aluvee, Martin Simpson, Raido Mitt, Annika RihmaSaue Tammed I: Teele Telgma, Marek Nõmm, Andreas Kraas, Kirti Rebane Ilves I: Hannula-Katrin Pandis, Kristo Heinmann, Kenny Kivikas, Elo Saue SK100 I:Triinu Rooni, Marek Karm, Lauri Tammemäe, Outi Hytönen
Teateorienteerumine
Mehed
1963* - Eesti meistrid  selgitati  Jüriöö jooksul segavõistkondadena
Kuld Hõbe Pronks
1963* TRÜ III: Ustav Mikelsaar, Maire Raid, Madis Aruja, Tiiu Liblik, Arne Kivistik  Tööstusprojekt: Rein Tõnuri, Maie Varrik, Rein Välba, Leili Ruto, Tõnu Laja TRÜ IV: Olavi Kärner, Anne Palge, Mait Miljan, Marje Illi, Enn Loik
1964 TRÜ: Vello Raudsepp, Olavi Kärner, Arne Kivistik EPA: Peep Tambet, Hanno Schotter, Tõnu Raid Tööstusprojekt: Enn Virkus, Rein Tõnuri, Uno Semper
1965        Nurjusid 2 korda: vale KP
1966 Harju J: Kaarel Pärkma, Madis Aruja, Tõnu Raid TRÜ: Rein Raid, Vladimir Šokman, Jairi Salumäe TPI: Uku Annus, Tiit Taimistu, Arno Huik
1967 TRÜ I: Heino Mardiste, Rudolf Mürk, Arne Kivistik Tööstusprojekt: Enn Virkus, Rein Tõnuri, Heino Kask TPI: Jaan Miljan, Tiit Taimistu, Arno Huik
1968 K.-Järve K: Riho Männi, Jaan Surva, Jüri Schmidt TPI: Jaan Miljan, Tiit Taimistu, Uku Annus  Tallinna K: Mati Poom, Enn Virkus, Heino Kask
1969 Tallinna K: Jaan Miljan, Uku Annus, Mati Poom Tartu K II: Rudolf Mürk,Arne Kivistik, Arvo Kivikas Tartu K III: Ilmar Kask, Olavi Kärner, Enn Saar
1970 TPI: Toomas Kerem, Ülo Saar, Jaan Miljan Harju J: Madis Aruja, Jaan Ots, Arno Huik TRÜ: Jairi Salumäe, Arne Kivistik, Arvo Kivikas
1971 TPI: Jairi Salumäe, Ülo Saar, Jaan Miljan TUPTI: Toivo Kotov, Mati Poom, Johannes Tasa Tööstusprojekt:Tiit Taimistu, Enn Virkus, Heino Kask
1972 Harju J: Tõnu Raid, Avo Saue, Johannes Tasa EPA: Nikolai Järveoja,Toivo Saue,Koit Paasma Harju J II: Aivo Puusepp, Jaan Ots, Tõnu Savi
1973 Harju J: Aivo Puusepp, Tõnu Raid, Johannes Tasa Balti LRT: Voldemar Tasa, Vahur Hrõnov, Jaan Miljan EPA: Viktor Sarakejev, Ago Mõttus, Koit Paasma
1974 TRÜ: Madis Alev, Kalle Luuk, Kalle Remm, Mati Ojandu EPA: Viktor Sarakejev, Koit Paasma, Toivo Saue, Nikolai Järveoja TPI: Heljut Kalda, Ülo Saar, Jairi Salumäe, Andres Lume
1975 PT TSK: Aivo Puusepp, Ülo Saar, Nikolai Järveoja TRÜ. Ago Samoson, Arne Kivistik, Kalle Luuk Tallinna D: Vahur Hrõnov, Jairi Salumäe, Toivo Kotov
1976 EPA: Tõnu Sikkal, Toivo Toomas, Koit Paasma Põlva J: Tõnu Nurm, Arvo Saal, Nikolai Järveoja Harju J: Rein Unt, Tõnu Savi, Johannes Tasa
1977 Tallinna D: Valentin Rudakov, Jairi Salumäe, Jaan Miljan Tallinna D II: Kalju Tilk, Lembit Stepanov, Valdo Jaanik Põlva J: Relvo Värton, Kalle Ojasoo, Nikolai Järveoja
1978 Harju I: Tõnu Savi, Johannes Tasa, Uku Annus Tartu: Avo Veermäe, Madis Oras, Arvo Kivikas Tallinn: Valentin Rudakov, Jairi Salumäe, Jaan Miljan
1979 Harju I: Uku Annus, Ülo Saar, Johannes Tasa Põlva: Tõnu Nurm, Arvo Saal, Nikolai Järveoja Harju II: Aivo Puusepp, Tõnu Savi, Tiit Tatter
1980 Harju I: Tõnu Savi, Uku Annus, Johannes Tasa Põlva: Aigar Kull, Paul Toomas, Toivo Toomas Tartu: Jaan Miljan, Madis Oras, Arvo Kivikas
1981 Tartu III: Avo Veermäe, Mart Külvik, Kalle Remm Tartu I: Lembitu Kuuse, Leho Haldna, Arvo Kivikas Põlva: Tõnu Nurm, Kalle Ojasoo, Nikolai Järveoja
1982 Harju: Uku Annus, Maldon Ots, Johannes Tasa TRÜ: Toomas Ellervee, Leho Haldna, Tiit Tali Tartu: Avo Veermäe, Jaan Miljan, Arvo Kivikas
1983 Tartu I: Kalle Remm, Tiit Tali, Leho Haldna Harju: Tõnu Savi, Maldon Ots, Johannes Tasa Tartu III: Tõnis Haldna, Toomas Ellervee, Indrek Ümarik
1984 Põlva I: Igor Sada, Toivo Toomas, Nikolai Järveoja Harju II: Tiit Tatter,Uku Annus, Tõnu Savi Võru: Tiit Tiivoja, Mati Ojandu, Leho Haldna
1985 Võru: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna Tartu I: Avo Veermäe, Jaan Miljan, Arvo Kivikas Põlva: Kalle Ojasoo, Nikolai Järveoja, Toivo Toomas
1986 Rakvere: Margus Retel, Are Leesik, Tõnis Haldna Tallinn: Alar Sistok, Heiki Einpaul, Kalle Luuk Tartu: Tiit Tali, Jüri Pärnik, Sixten Sild
1987 Võru: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna EPA: Tõnis Haldna, Jüri Pärnik, Inno Ling TRÜ: Toomas Mast, Veiko Ulp, Art Soonets
1988 Tartu I: Sixten Sild, Tiit Tali, Indrek Ümarik Võru: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna Tartu II:  Inno Ling, Tõnis Haldna, Jüri Pärnik
1989 Tartu I: Priit Pääslane, Tiit Tali, Sixten Sild Tartu raj.: Madis Oras, Avo Veermäe, Raivo Rõõm Võru I: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna
1990 ETKVL: Alari Kannel, Rene Otteson, Armo Hiie Võru I: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna Kobras I: Randy Korb, Elmet Hindrikson, Raul Kudre
1991 Võru: Tiit Tiivoja, Leho Haldna, Urmas Kannumäe, Sixten Sild Kooperaator: Alari Kannel, Armo Hiie, Raul Gescheimer, Rene Ottesson Ilves II: Eero Kivikas, Avo Veermäe, Tiit Tali, Raivo Rõõm
1992 Lehola I: Tarvo Avaste, Anti Anton, Inno Ling, Rene Ottesson Ilves I: Armo Hiie, Raivo Rõõm, Alari Kannel, Indrek Ümarik Võru I: Leho Haldna, Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Sixten Sild
1993 Lehola: Tarvo Avaste, Anti Anton, Rene Ottesson,  Inno Ling Võru: Leho Haldna, Urmas Kannumäe, Tiit Tiivoja, Sixten Sild Ilves: Alari Kannel, Arno Ruusalepp, Mati Tiit, Armo Hiie
1994 Lehola I: Tarvo Avaste, Alar Viitmaa, Inno Ling Võru I: Urmas Kannumäe, Leho Haldna, Sixten Sild Võru II: Tiit Tiivoja, Heiti Hallikma, Tõnis Haldna
1995 Lehola II: Tarvo Avaste, Inno Ling, Anti Anton Lehola I: Rene Ottesson, Kaido Nurja, Alar Viitmaa Ilves III: Tiit Tali, Alari Kannel, Mati Tiit
1996 Lehola: Tarvo Avaste, Kaido Nurja, Inno Ling Ilves I: Tiit Tali, Alari Kannel, Armo Hiie Saue Tammed I: Andreas Kraas, Erkki Aadli, Erik Aibast
1997 Lehola: Alar Viitmaa, Inno Ling, Rene Ottesson Ilves I: Alar Abram, Alari Kannel, Armo H iie Võru: Urmas Kannumäe, Tarvo Avaste, Sixten Sild
1998 Võru I: Leho Haldna, Tarvo Avaste, Sixten Sild Saue Tammed I: Andreas Kraas, Erkki Aadli, Erik Aibast Lehola: Alar Viitmaa, Inno Ling, Rene Otteson
1999 Võru I: Heiti Hallikma, Tarvo Avaste, Sixten Sild Lehola I: Inno Ling, Alar Viitmaa, Rene Ottesson Saue Tammed I: Sander Annus, Andreas Kraas, Erik Aibast
2000 Lehola: Alar Viitmaa, Inno Ling, Rene Ottesson Saue Tammed I: Erkki Aadli, Andreas Kraas, Erik Aibast  Ilves I: Armo Hiie, Priit Pääslane, Mati Tiit
2001 Võru: Tarmo Siimsaare, Heiti Hallikma, Tarvo Avaste Lehola I: Alar Viitmaa, Inno Ling, Rene Ottesson Saue Tammed I: Erkki Aadli, Andreas Kraas, Erik Aibast
2002 Sportnet: Aivar Sarap, Tarvo Avaste, Olle Kärner Saue Tammed I: Erkki Aadli, Andreas Kraas, Erik Aibast Ilves I: Tarvo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram
2003 Ilves: Tarvo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram Saue Tammed I: Marek Nõmm, Andreas Kraas, Erik Aibast Peko: Rein Zaitsev, Raul Kudre, Randy Korb
2004 Saue Tammed: Erkki Aadli, Andreas Kraas, Marek Nõmm Lehola: Tõnis Vaiksaar, Inno Ling, Rene Ottesson Ilves: Tarmo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram
2005 Ilves I: Tarvo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram Lehola I: Tõnis Vaiksaar, Inno Ling, Rene Ottesson Kobras II: Mihkel Järveoja, Olavi Ottas, Alar Assor
2006 Saue Tammed II: Andreas Kraas, Marek Nõmm, Erkki Aadli Kobras II: Rain Eensaar, Silver Eensaar, Sander Vaher Ilves I: Tarvo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram
2007 EKJ SK: Marek Nõmm, Andreas Kraas, Olle Kärner Võru I: Timo Sild, Lauri Sild, Markus Puusepp Saue Tammed I: Jürgen Einpaul, Peeter Pihl, Erkki Aadli
2008 EKJ SK: Marek Nõmm, Rain Eensaar, Sander Vaher Saue Tammed: Jürgen Einpaul, Peeter Pihl, Erkki Aadli Orvand: Timmo Tammemäe, Tõnis Vaiksaar, Lauri Tammemäe
2009 EKJ SK: Olle Kärner, Sander Vaher, Andreas Kraas Võru: Jaagup Truusalu, Lauri Sild, Markus Puusepp Ilves I: Kristo Heinmann, Mati Tiit, Kenny Kivikas
2010 Võru: Timo Sild, Lauri Sild, Markus Puusepp EKJ SK: Olle Kärner, Marek Nõmm, Sander Vaher Saue Tammed I: Jürgen Einpaul, Erkki Aadli, Peeter Pihl
2011 EKJ SK: Andreas Kraas, Sander Vaher, Olle Kärner Võru I: Jaagup Truusalu, Timo Sild, Lauri Sild Ilves I: Kenny Kivikas, Tauno Tiirats, Kristo Heinmann
2012 EKJ SK: Olle Kärner, Andreas Kraas, Timo Sild Võru I: Jaagup Truusalu, Markus Puusepp, Lauri Sild Ilves I: Kenny Kivikas, Tauno Tiirats, Kristo Heinmann
2013 Saue Tammed I: Alar Abram, Andreas Kraas, Peeter Pihl                  Võru I: Jaagup Truusalu, Markus Puusepp, Lauri Sild Ilves: Kristo Heinmann, Tauno Tiirats, Kenny Kivikas
2014 EKJ SK: Lauri Sild, Sander Vaher, Timo Sild Saue Tammed I: Alar Abram, Erkki Aadli, Andreas Kraas SK100: Timmo Tammemäe, Tõnis Vaiksaar, Lauri Tammemäe
2015 EKJ SK: Timo Sild, Lauri Sild, Sander Vaher Saue Tammed III: Marek Nõmm, Andreas Kraas, Peeter Pihl Peko: Mauno Kapten, Raigo Teervalt, Gion Schnyder
2016 EKJ SK: Sander Vaher, Lauri Sild, Timo Sild Ilves I: Kristo Heinmann, Oliver Kütt, Kenny Kivikas Saue Tammed I: Jürgen Einpaul, Erkki Aadli, Andreas Kraas
Naised
Kuld Hõbe Pronks
1963* (Maire Miljan, Tiiu Liblik) vt. Mehed 1963
1964 Tulika: Vaike Tõnuri, Ülle Kerem, Maret Ottisaar ATMM: Maret Liiv, Erika Eisen, Maire Miljan Tööstusprojekt: Mare Maripuu, Urve Vilo, Viia Kolks
1965 Nurjusid 2 korda: vale KP
1966 TRÜ I: Ene Märtin, Anne Palge, Helle Engel TRÜ II: Kaie Vainer, Tiina Bergmann, Aino Tuhkanen TPI: Viiu Rebane, Aino Hirv, Aune Vanaveski
1967 TRÜ: Anne Palge, Ene Märtin, Helle Engel TPI: Tiiu Nittim, Aino Hirv, Aune Vanaveski ETKVL: Maimu Kusov, Riina Tiks, Mairit Lesk
1968 TRÜ: Kaie Vainer, Riina Võhma, Ene Märtin Jõud: Sirje Kallasmaa, Liina Raudla, Tiiu Vene Polütehnikum: Virve Vaher, Viiu Valp, Helve Kuusk
1969 Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla TA FAI: Ilona Vanaveski, Milvi Pajuste, Ira Saar Tallinna K: Ülle Kerem, Aino Hirv, Mare Maripuu
1970 TRÜ: Riina Võhma, Tiina-Mai Pärnik, Sirje Kallasmaa TA FAI: Ilona Vanaveski,  Ira Saar, Helle Mürk Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla
1971 Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla TRÜ I: Leena Pärnik, Riina Kivikas, Tiina-Mai Pärnik TRÜ II: Riina Võhma, Milvi Kivistik, Hele Mürk
1972 Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla Tallinna D: Elga Pähkel, Virve Kink, Anna Pospelova TRÜ: Milvi Kivistik, Riina Miljan, Kaie Jalast
1973 TRÜ: Kaie Jalast, Milvi Kivistik, Tiina-Mai Pärnik Harju J I: Liina Raudla, Viiu Rebane, Maire Raid Harju J II: Maimu Kusov, Tiiu Nittim, Hille Tasa
1974 TA: Leena Annus, Ilona Vanaveski, Ira Saar Harju J: Hille Tasa, Viiu Rebane, Liina Raudla  Kohtla kaevandus: Helle Mürk, Silva Käärt, Tiina-Mai Pärnik
1975 Harju J II: Aino Mets, Ilme Malm, Viiu Rebane Tallinna J: Tiiu Nittim, Maimu Kusov, Kerti Gordon EPA: Lea Gross, Anu Schults, Ülle Annusver
1976 Harju J I: Hille Tasa, Viiu Rebane, Liina Raudla Tartu K: Kaie Jalast, Ira Saar, Silva Käärt Harju J III:  Imbi Milvere, Aino Metsa, Ilme Malm
1977 Harju J I: Maire Raid, Viiu Rebane, Liina Raudla Tartu K: Ilona Vanaveski, Milvi Kivistik, Ira Saar  Harju J II: Hille Tasa, Koidula Kannel, Reet Uusberg
1978 Tartu I: Anne Kiudorv, Silva Käärt, Ülle Annusver Tallinn: Alne Tammik, Mare Saalman, Marika Vello Põlva rajoon: Elli Saal, Katrin Kodusaar, Tiina-Mai Pärnik
1979 Tartu I: Ene Altmäe, Maie Abram, Anne Kiudorv Põlva rajoon: Elli Saal, Katrin Kodusaar, Tiina-Mai Pärnik Tallinn: Alne Tammik, Leena Annus, Mare Beilmann
1980 Harju I: Viiu Rebane, Reet Uusberg, Marje Viirmann Põlva rajoon: Marje Rand, Riju Johanson, Tiina-Mai Pärnik Tartu: Virve Kuuse, Ira Saar, Anne Kiudorv
1981 Harju I: Mare Beilmann, Viiu Rebane, Marje Viirmann Põlva rajoon: Marje Rand, Tiina-Mai Pärnik, Riju Johanson Tallinn: Kersti Kaasik, Anu Loonet, Anne Kiudorv
1982 Harju I: Mare Beilmann, Anu Loonet, Marje Viirmann Harju II: Maire Raid, Koidula Kannel, Imbi Milvere Harju III: Hille Tasa, Reet Uusberg, Viiu Rebane
1983 Tallinn: Marika Mällo, Kersti Kaasik, Anne Kiudorv Tartu: Ede Ümarik, Tiina Kikkas, Ira Saar Harju: Maire Raid, Hille Tasa, Liina Raudla
1984 Tartu I: Ira Saar, Tiina Kikkas, Ede Ümarik Tallinn II: Imbi Savi, Viiu Rebane, Meeli Kerem Tallinn I: Ruth Vähejaus, Anne Kiudorv, Kersti Kaasik
1985 Tallinn II: Maris Kukk, Imbi Savi, Meeli Kerem Tallinn I: Anne Kiudorv, Ruth Vähejaus, Kersti Kaasik Tartu K I: Mari Roots, Katrin Õunap, Ede Ümarik
1986 Rakvere: Pille Illak, Riju Johanson, Marje Idavain Tallinn: Anne Kiudorv, Ruth Vähejaus, Heli Gescheimer Tartu: Mari Roots, Velga Plukše, Ede Ümarik
1987 Põlva: Maarika Lihtsa, Ingrit Kala, Saima Värton Rakvere: Tiina Häälme, Marje Idavain, Riju Johanson TRÜ: Katrin Õunap, Mari Roots, Mari Lahtmets
1988 Harju: Tuuli Kuldkepp, Aiki Kuldkepp, Mare Beilmann, Tartu: Ede Ümarik, Tiina Kikkas, Ira Saar Põlva raj.: Külli Kaljus, Ruth Vaher, Saima Värton
1989 Tartu I: Ede Ümarik, Mare Selg, Triin Jaaniste Tallinn I: Erika Sooberg, Aiki Kuldkepp, Meeli Kerem Harju: Vivian Nuudi, Tuuli Kuldkepp, Liina Raudla
1990 Tartu: Mare Selg, Triin Jaaniste, Ede Ümarik Kobras: Saima Värton, Ingrit Kala, Ruth Vaher Tartumaa: Kersti Kärner, Epp Käpa, Elo Saue
1991 Kobras: Saima Värton, Kaidi Oone, Maret Vaher Ilves III: Kersti Kärner, Tiina Oras, Ede Ümarik Dünamo SK I: Erika Sooberg, Anu Järv, Meeli Kerem
1992 Peko II: Ingrit Kala, Külli Kaljus, Ruth Vaher Kobras I: Saima Värton, Angeelika Timusk, Maret Vaher Peko I: Maive Tõemäe, Mare Selg, Epp Käpa
1993 Peko: Külli Kaljus, Epp Käpa, Ruth Vaher LUS: Marje Idavain, Viivi-Anne Soots, Mare Ojaste Kobras: Lilian Värton, Saima Värton, Maret Vaher
1994 Peko: Ruth Vaher, Epp Käpa, Külli Kaljus Kobras: Lilian Värton, Saima Värton, Maret Vaher Ilves I: Triin Vask, Airi Alnek, Minija Pääslane
1995 Ilves I: Kristi Vassil, Minija Pääslane,Kaari Kivikas Peko I: Epp Käpa, Ede Ümarik, Külli Kaljus Kobras: Lilian Värton, Ruth Vaher, Maret Vaher
1996 Peko I: Epp Käpa, Ede Ümarik, Külli Kaljus Ilves: Kristi Vassil, Triin Vask, Elo Saue Kobras: Ruth Vaher, Mirja Randoja, Maret Vaher
1997 Peko: Ede Ümarik, Epp Käpa, Külli Kaljus Ilves I: Kaari Kivikas, Triin Vask, Elo Saue Ilves II: Ingrid Alnek, Minija Pääslane, Kristi Vassil
1998 Ilves: Triin Vask, Kristi Vassil, Elo Saue Kobras I: Lilian Värton, Ruth Vaher, Maret Vaher Peko: Epp Käpa, Mare Parve, Anu Annus
1999 Peko: Anu Annus, Ingrit Kala, Külli Kaljus Kobras I: Ruth Vaher, Karin Lepp. Maret Vaher Saue Tammed I: Mall Alev, Edith Madalik, Kirti Rebane
2000 Saue Tammed: Viivi-Anne Soots, Edith Madalik, Kirti Rebane Kobras I: Doris Sabre, Ruth Vaher, Maret Vaher Ilves I: Triin Vask, Kristi Vassil, Elo Saue
2001 Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots Kobras I: Ruth Vaher, Annika Rihma, Maret Vaher Ilves I: Triin Vask, Kristi Vassil, Elo Saue
2002 Kobras I: Annika Rihma, Ruth Vaher, Maret Vaher Saue Tammed: Viivi-Anne Soots, Edith Madalik, Kirti Rebane Ilves I: Triin Vask, Elo Saue, Eveli Saue
2003 Peko: Ingrit Kala, Epp Käpa, Anu Annus Ilves I: Elo Saue, Kristi Vassil, Eveli Saue Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots
2004 Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots Kobras: Annika Rihma, Ruth Vaher, Maret Vaher Ilves I: Elo Saue, Triin Vask, Eveli Saue
2005 Saue Tammed: Kirti Rebane, Marje Venelaine, Viivi-Anne Soots Ilves I: Elo Saue, Kristi Vassil, Eveli Saue Peko: Sirli Parm, Epp Käpa, Anu Annus
2006 Kobras: Liis Johanson, Annika Rihma, Maret Vaher Saue Tammed I: Kirti Rebane, Marje Venelaine, Viivi-Anne Soots Peko: Ingrit Kala, Epp Käpa, Anu Annus
2007 Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots Kobras I: Liis Johanson, Ly Trei, Helena Heinväli Ilves I: Nele Taba, Britta Panker, Eveli Saue
2008 Kobras I: Annika Rihma, Maret Vaher, Liis Johanson Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik,Viivi-Anne Soots Peko: Kaisa Raudkepp, Daisy Kudre, Anu Annus
2009 Kobras I: Annika Rihma, Maret Vaher, Liis Johanson Saue Tammed I: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots Orvand: Mariann Sulg, Triinu Rooni, Piibe Tammemäe
2010 Kape: Marili Zimmermann, Jana Kink, Merike Vanjuk Kobras I: Maret Vaher, Helena Heinväli, Annika Rihma Saue Tammed: Marje Venelaine, Anneli Orav, Kirti Rebane
2011 Ilves I: Kaia Kivikas, Hannula-Katrin Pandis, Elo Saue Kobras I: Annika Rihma, Maret Vaher, Liis Johanson Saue Tammed: Edith Madalik, Viivi-Anne Soots, Kirti Rebane
2012 Kobras I: Liis Johanson, Mirja Virve, Maret Vaher Peko: Kaisa Raudkepp, Daisy Kudre, Anu Åkerman Võru I: Vieda Lūsa, Eleri Hirv, Kerstin Uiboupin
2013 Võru I: Laura Joonas, Eleri Hirv, Kerstin Uiboupin Kobras I: Kristiine Aluvee, Maret Vaher, Annika Rihma Kape: Jana Kink, Marili Zimmermann, Margret Zimmermann
2014 Kobras I: Annika Rihma, Madli-Johanna Maidla, Liis Johanson  Peko: Daisy Kudre, Kaisa Raudkepp, Anu Åkerman Võru I: Kerstin Uiboupin, Eleri Hirv, Laura Joonas
2015 JOKA: Sigrid Ruul, Helle Hallik, Evely Kaasiku Võru I: Marianne Haug, Eleri Hirv, Laura Joonas Peko: Emily Raudkepp, Doris Kudre, Kaisa Raudkepp
2016 Võru I: Laura Joonas, Eleri Hirv, Sari Nurmela Kape: Margret Zimmermann, Jana Kink, Merike Vanjuk Võru II: Inga Siegert, Eva-Maria Truusalu, Marianne Haug