Edetabelid 1960-2016 
Märkus: Naiste tabelis on kirjas teine, nimi ainult nende puhul, kes on selles tabelis kahe erineva nime all. Kõigi nimemuutused on toodud medalite arvu tabelis.
Orienteerumisjooks
Mehed Naised
I II III I II III
1961 Ago VILO Ants TOOM Rein TÕNURI 1961 Maret HIIS Malle MARDISTE Tiiu-Reet KÜNNAPAS
1962 Madis ARUJA Tõnu LAJA Rudolf MÜRK 1962 Tiiu LIBLIK Vaike RANDLOO Aime TAMM
1963 Arne KIVISTIK Madis ARUJA Tõnu RAID 1963 Ülle KEREM Vaike RANDLOO Maire JAANRE
1964 Madis ARUJA Rein TÕNURI Arne KIVISTIK 1964 Ene MÄRTIN Maire MILJAN-RAID Maire JAANRE
1965 Olavi KÄRNER Arne KIVISTIK Rein TÕNURI 1965 Ene MÄRTIN Maire MILJAN-RAID Maret LIIV
1966 Arne KIVISTIK Heino KASK Uku ANNUS 1966 Ene MÄRTIN Tiiu VENE Maire RAID
1967 Uku ANNUS Tiit TAIMISTU Jaan MILJAN 1967 Ene MÄRTIN Tiiu VENE Maire RAID
1968 Arne KIVISTIK Uku ANNUS Jaan MILJAN 1968 Maire RAID Ira SAAR Tiiu VENE
1969 Tiit TAIMISTU Jaan MILJAN Uku ANNUS 1969 Maire RAID Ira SAAR Tiiu NITTIM
1970 Jaan MILJAN Olavi KÄRNER Arvo KIVIKAS 1970 Ira SAAR Maire RAID Sirje KALLASMAA
1971 Jaan MILJAN Arvo KIVIKAS Uku ANNUS 1971 Maire RAID Helle MÜRK Riina VÕHMA
1972 Johannes TASA Arvo KIVIKAS Jaan MILJAN 1972 Maire RAID Tiina-Mai PÄRNIK Virve VAHER
1973 Arvo KIVIKAS Jaan MILJAN Johannes TASA 1973 Maire RAID Ira SAAR Viiu REBANE
1974 Johannes TASA Arvo KIVIKAS Uku ANNUS 1974 Tiina-Mai PÄRNIK Ira SAAR Liina RAUDLA
1975 Arvo KIVIKAS Jaan MILJAN Johannes TASA 1975 Tiina-Mai PÄRNIK Leena ANNUS Viiu REBANE
1976 Arvo KIVIKAS Johannes TASA Jaan MILJAN 1976 Silva KÄÄRT Viiu REBANE Tiina-Mai PÄRNIK
1977 Arvo KIVIKAS Nikolai JÄRVEOJA Jaan MILJAN 1977 Viiu REBANE Tiina-Mai PÄRNIK Liina RAUDLA
1978 Arvo KIVIKAS Nikolai JÄRVEOJA Jaan MILJAN 1978 Tiina-Mai PÄRNIK Viiu REBANE Leena ANNUS
1979 Arvo KIVIKAS Johannes TASA Kalle REMM 1979 Tiina-Mai PÄRNIK Viiu REBANE Anne KIUDORV
1980 Arvo KIVIKAS Maldon OTS Johannes TASA 1980 Marje VIIRMANN-IDAVAIN Tiina-Mai PÄRNIK Anne KIUDORV
1981 Nikolai JÄRVEOJA Arvo KIVIKAS Johannes TASA 1981 Anne KIUDORV Riju JOHANSON Viiu REBANE
1982 Nikolai JÄRVEOJA Johannes TASA Arvo KIVIKAS 1982 Marje VIIRMANN-IDAVAIN Riju JOHANSON Anne KIUDORV
1983 Leho HALDNA Urmas KANNUMÄE Kalle LUUK 1983 Anne KIUDORV Riju JOHANSON Ede ÜMARIK
1984 Leho HALDNA Urmas KANNUMÄE Nikolai JÄRVEOJA 1984 Anne KIUDORV Kersti KAASIK Ede ÜMARIK
1985 Leho HALDNA Urmas KANNUMÄE Are LEESIK 1985 Riju JOHANSON Ede ÜMARIK Anne KIUDORV
1986 Leho HALDNA Sixten SILD Urmas KANNUMÄE 1986 Marje IDAVAIN Ede ÜMARIK Riju JOHANSON
1987 Leho HALDNA Urmas KANNUMÄE Sixten SILD 1987 Ede ÜMARIK Marje IDAVAIN Riju JOHANSON
1988 Inno LING Leho HALDNA Sixten SILD 1988 Ede ÜMARIK Riju JOHANSON Marje IDAVAIN
1989 Leho HALDNA Inno LING Sixten SILD 1989 Ede ÜMARIK Marje IDAVAIN Riju JOHANSON
1990 Sixten SILD Leho HALDNA Inno LING 1990 Ede ÜMARIK Marje IDAVAIN Viivi-Anne SOOTS
1991 Sixten SILD Leho HALDNA Inno LING 1991 Ede ÜMARIK Marje IDAVAIN Riju JOHANSON
1992 Sixten SILD Inno LING Tarvo AVASTE 1992 Viivi-Anne SOOTS Külli KALJUS Ruth VAHER
1993 Sixten SILD Anti ANTON Tarvo AVASTE 1993 Külli KALJUS Ruth VAHER Viivi-Anne SOOTS
1994 Sixten SILD Alar VIITMAA Inno LING 1994 Külli KALJUS Maret VAHER Sarmite SILD
1995 Sixten SILD Alar VIITMAA Rene OTTESSON 1995 Külli KALJUS Ruth VAHER Maret VAHER
1996 Sixten SILD Alar VIITMAA Armo HIIE 1996 Külli KALJUS Ruth VAHER Elo SAUE
1997 Sixten SILD Erik AIBAST Armo HIIE 1997 Külli KALJUS Ruth VAHER Maret VAHER
1998 Sixten SILD Erik AIBAST Alar VIITMAA 1998 Külli KALJUS Maret VAHER Elo SAUE
1999 Rene OTTESSON Erik AIBAST Tarvo AVASTE 1999 Elo SAUE Kirti REBANE Maret VAHER
2000 Erik AIBAST Armo HIIE Tarvo AVASTE 2000 Maret VAHER Kirti REBANE Elo SAUE
2001 Olle KÄRNER Erik AIBAST Armo HIIE 2001 Maret VAHER Külli KALJUS Kirti REBANE
2002 Olle KÄRNER Tarvo AVASTE Armo HIIE 2002 Anu ANNUS Maret VAHER Kirti REBANE
2003 Olle KÄRNER Sixten SILD Marek NÕMM 2003 Kirti REBANE Anu ANNUS Viivi-Anne SOOTS
2004 Olle KÄRNER Marek NÕMM Erkki AADLI 2004 Viivi-Anne SOOTS Kirti REBANE Anu ANNUS
2005 Olle KÄRNER Marek NÕMM Andreas KRAAS 2005 Viivi-Anne SOOTS Merike VANJUK Kirti REBANE
2006 Olle KÄRNER Erkki AADLI Marek NÕMM 2006 Anu ANNUS Maret VAHER Merike VANJUK
2007 Olle KÄRNER Erkki AADLI Andreas KRAAS 2007 Merike VANJUK Kirti REBANE Annika RIHMA
2008 Olle KÄRNER Timo SILD Sander VAHER 2008 Liis JOHANSON Annika RIHMA Merike VANJUK
2009 Olle KÄRNER Markus PUUSEPP Sander VAHER 2009 Annika RIHMA Liis JOHANSON Merike VANJUK
2010 Olle KÄRNER Peeter PIHL Sander VAHER 2010 Merike VANJUK Annika RIHMA Kirti REBANE
2011 Olle KÄRNER Lauri SILD Timo SILD 2011 Kirti REBANE Merike VANJUK Annika RIHMA
2012 Timo SILD Olle KÄRNER Lauri SILD 2012 Kirti REBANE Merike VANJUK Elo SAUE
2013 Peeter PIHL Timo SILD Olle KÄRNER 2013 Anu ÅKERMAN    Kirti REBANE Annika RIHMA
2014 Timo SILD Lauri SILD Sander VAHER 2014 Liis JOHANSON Annika RIHMA Evely KAASIKU
2015 Lauri SILD Timo SILD Kenny KIVIKAS 2015 Evely KAASIKU Annika RIHMA Kirti REBANE
2016 Timo SILD Kenny KIVIKAS Lauri SILD 2016 Evely KAASIKU Annika RIHMA Laura JOONAS