EESTI   MEISTRID   ORIENTEERUMISJOOKSUS
Mehed
Suund/tava Öine Valik Maraton/ Lühirada Sprint
Pikk rada
1959 Riola Koppel
Võistkond: Tartu II: Jüri Mutli, Sven Veldre ja Rein Leet
1960                Madis Aruja (s+ö)
1961                Ilmar Kask (s+ö)
1962                Madis Aruja (s+ö)
1963 Madis Aruja Arne Kivistik Olavi Kärner Madis Aruja
1964 Rein Tõnuri Tõnu Laja Arne Kivistik Peep Tambet
1965 Olavi Kärner Uku Annus Arne Kivistik Tõnu Raid
1966 Arne Kivistik Heino Kask Jaan Miljan Heino Kask
1967 Uku Annus Madis Aruja Jaan Miljan Uku Annus
1968 Olavi Kärner Madis Aruja Jaan Miljan Tiit Taimistu
1969 Tiit Taimistu Jaan Miljan Jaan Miljan
1970 Olavi Kärner Rudolf Mürk Olavi Kärner
1971 Jaan Miljan Arne Kivistik Olavi Kärner Arvo Kivikas
1972 Arvo Kivikas Johannes Tasa Uku Annus Johannes Tasa
1973 Arvo Kivikas Jaan Miljan Johannes Tasa
1974 Arvo Kivikas Arvo Kivikas Arvo Kivikas
1975 Nikolai Järveoja Jairi Salumäe Arvo Kivikas
1976 Johannes Tasa Arvo Kivikas Nikolai Järveoja Nikolai Järveoja
1977 Arvo Kivikas Kalle Kalm Arvo Kivikas Arvo Kivikas
1978 Nikolai Järveoja Jaan Miljan Johannes Tasa Jaan Miljan
1979 Kalle Remm Kalle Kalm Madis Oras Arvo Kivikas
1980 Arvo Kivikas Johannes Tasa Ülo Saar
1981 Leho Haldna Mart Külvik Tõnu Savi
1982 Arvo Kivikas Nikolai Järveoja Leho Haldna
1983 Tiit Tiivoja Arvo Kivikas Leho Haldna
1984 Nikolai Järveoja Tiit Tali Indrek Ümarik
1985 Leho Haldna Tiit Tali Urmas Kannumäe
1986 Leho Haldna Tiit Tiivoja Sixten Sild
1987 Leho Haldna Tiit Tali Indrek Ümarik
1988 Indrek Ümarik Urmas Kannumäe Urmas Kannumäe
1989 Sixten Sild Sixten Sild
1990 Leho Haldna Are Leesik Rene Ottesson
1991 Sixten Sild Randi Korb Sixten Sild Sixten Sild
1992 Sixten Sild Inno Ling Rene Ottesson
1993 Sixten Sild Alari Kannel Anti Anton Armo Hiie
1994 Inno Ling Sixten Sild Alar Viitmaa Sixten Sild
1995 Sixten Sild Sixten Sild Alar Viitmaa Sixten Sild
1996 Sixten Sild Sixten Sild Sixten Sild Sixten Sild
1997 Sixten Sild Rene Ottesson Sixten Sild Sixten Sild
1998 Sixten Sild Sixten Sild Sixten Sild Sixten Sild
1999 Rene Ottesson Alar Viitmaa Armo Hiie Sixten Sild
2000 Erik Aibast Rene Ottesson Alar Abram Tarvo Avaste
2001 Armo Hiie Andreas Kraas Sixten Sild Erik Aibast
2002 Olle Kärner Rene Otteson Olle Kärner Olle Kärner
2003 Marek Nõmm Erkki Aadli Sixten Sild Olle Kärner Rene Ottesson
2004 Olle Kärner Erkki Aadli Marek Nõmm Olle Kärner Rene Ottesson
2005 Marek Nõmm Erkki Aadli Rain Eensaar Olle Kärner Marek Nõmm
2006 Rain Eensaar Rain Eensaar Marek Nõmm Olle Kärner Olle Kärner ja
Andreas Kraas
2007 Olle Kärner Erkki Aadli Markus Puusepp Olle Kärner Andreas Kraas
2008 Sander Vaher Silver Eensaar Markus Puusepp Erkki Aadli Andreas Kraas
2009 Olle Kärner Markus Puusepp Silver Eensaar Andreas Kraas Markus Puusepp
2010 Olle Kärner Peeter Pihl Timo Sild Markus Puusepp Peeter Pihl  ja
Kristo Heinmann
2011 Timo Sild Andreas Kraas Alar Abram Timo Sild Timmo Tammemäe
2012 Timo Sild Erkki Aadli Peeter Pihl Timo Sild Kenny Kivikas
2013 Lauri Sild Lauri Tammemäe Kristo Heinmann Lauri Sild Kenny Kivikas
2014 Timo Sild Timmo Tammemäe Kristo Heinmann Timo Sild Timo Sild
2015 Timo Sild Lauri Sild Timmo Tammemäe Lauri Sild Sander Vaher
2016 Lauri Sild Sander Vaher Sander Vaher Timo Sild Sander Vaher
Naised
Suund/tava Öine Valik Maraton/ Lühirada Sprint
Pikk rada
1959 Ülle Rooba
Võistkond: Tartu I: Maire Miljan, Rutt Aimla ja Tiina Ehala
1960                  Tiiu Liblik (s+ö)
1961                  Maret Hiis (s+ö)
1962                  Tiiu Liblik (s+ö)
1963 Maire Jaanre Haldi Teras Milvi Pajuste
1964 Ene Märtin Eha Teppo Maire Jaanre
1965 Eha Teppo Anne Palge Maret Liiv
1966 Milvi Pajuste Maire Raid Helle Engel
1967 Kaie Vainer Tiiu Vene Tiiu Vene
1968 Maire Raid Ira Sepp Ira Sepp
1969 Virve Vaher Viiu Rebane
1970 Riina Võhma Sirje Kallasmaa
1971 Maire Raid Viiu Rebane Ülle Kerem
1972 Tiiu Nittim Hille Vene Virve Vaher
1973 Maire Raid Viiu Rebane
1974 Liina Raudla Ira Saar
1975 Viiu Rebane Viiu Rebane
1976 Ülle Annsver Ira Saar Ülle Annusver
1977 Viiu Rebane Anu Gross Liina Raudla
1978 Tiina-Mai Pärnik Liina Raudla Silva Käärt Tiina-Mai Pärnik
1979 Tiina-Mai Pärnik Ira Saar Liina Raudla Liina Raudla
1980 Marje Viirmann Virve Kuuse Marje Viirmann
1981 Tiina-Mai Pärnik Viiu Rebane Kersti Kaasik
1982 Anne Kiudorv Riju Johanson Mare Beilmann
1983 Anne Kiudorv Riju Johanson Ira Saar
1984 Kersti Kaasik Riju Johanson Ede Ümarik
1985 Riju Johanson Riju Johanson Mare Beilmann
1986 Marje Idavain Marje Idavain Mare Beilmann
1987 Ede Ümarik Saima Värton Ede Ümarik
1988 Ede Ümarik Erika Sooberg Marje Idavain
1989 Riju Johanson Saima Värton Ede Ümarik
1990 Ede Ümarik Ruth Vaher Ede Ümarik
1991 Ede Ümarik Ingrit Kala Ede Ümarik Ede Ümarik
1992 Viivi-Anne Soots Epp Käpa Viivi-Anne Soots Viivi-Ann Soots
1993 Külli Kaljus Maret Vaher Ruth Vaher
1994 Külli Kaljus Sarmite Sild Külli Kaljus Külli Kaljus
1995 Külli Kaljus Sarmite Sild Ruth Vaher Külli Kaljus
1996 Külli Kaljus Külli Kaljus Maret Vaher Külli Kaljus
1997 Elo Saue Ruth Vaher Külli Kaljus Külli Kaljus
1998 Elo Saue Edith Madalik Külli Kaljus Külli Kaljus
1999 Elo Saue Kirti Rebane Kirti Rebane Elo Saue
2000 Maret Vaher Ruth Vaher Kirti Rebane Elo Saue
2001 Maret Vaher Maret Vaher Kirti Rebane Külli Kaljus
2002 Anu Annus Maret Vaher Kirti Rebane Anu Annus
2003 Kirti Rebane Marje Venelaine Viivi-Anne Soots Anu Annus Anu Annus
2004 Maret Vaher Viivi-Anne Soots Kirti Rebane Anu Annus Viivi-Anne Soots
2005 Viivi-Anne Soots Merike Vanjuk Kirti Rebane Kirti Rebane Kirti Rebane
2006 Anu Annus Merike Vanjuk Maret Vaher Anu Annus Anu Annus
2007 Kirti Rebane Merike Vanjuk Merike Vanjuk Merike Vanjuk Annika Rihma
2008 Maret Vaher Merike Vanjuk Liis Johanson Anu Annus Viivi-Anne Soots
2009 Merike Vanjuk Kirti Rebane Annika Rihma Annika Rihma Annika Rihma
2010 Merike Vanjuk Eleri Hirv Kirti Rebane Merike Vanjuk Edit Kannel
2011 Merike Vanjuk Kirti Rebane Merike Vanjuk Liis Johanson Grete Gutmann
2012 Maret Vaher Sigrid Ruul Liis Johanson Šarka Svobodna Kirti Rebane
2013 Viivi-Anne Soots Merike Vanjuk Kirti Rebane Anu Åkerman Eveli Saue
2014 Envely Kaasiku Sigrid Ruul Evely Kaasiku Liis Johanson Evely Kaasiku+Liis Johanson
2015 Evely Kaasiku Evely Kaasiku Evely Kaasiku Evely Kaasiku Annika Rihma
2016 Evely Kaasiku Eleri Hirv Eleri Hirv Outi Hytönen Evely Kaasiku
Teade
1963 TRÜ: Ustav Mikelsaar, Maire Miljan, Madis Aruja, Tiiu Liblik ja 
Arne Kivistik - segavõistkond
1964 TRÜ I: Vello Raudsepp, Olavi Kärner, Arne Kivistik Tulika: Vaike Tõnuri, Ülle Kerem, Maret Ottisaar
1965
1966 ME: Kaarel Pärkma, Madis Aruja, Tõnu Raid TRÜ I: Ene Märtin,Anne Palge, Helle Engel
1967 TRÜ I: Heino Mardiste, Rudolf Mürk, Arne Kivistik TRÜ: Anne Palge, Ene Märtin, Helle Engel
1968 K.-Järve K: Riho Männi, Jaan Surva, Jüri Schmidt TRÜ: Kaie Vainer, Riina Võhma, Ene Märtin
1969 Tallinna K: Jaan Miljan, Uku Annus, Mati Poom Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla
1970 TPI: Toomas Kerem, Ülo Saar, Jaan Miljan TRÜ: Riina Võhma, Tiina-Mai Pärnik. Sirje Kallasmaa
1971 TPI: Jairi Salumäe, Ülo Saar, Jaan Miljan Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla
1972 Harju J: Tõnu Raid, Avo Saue, Johannes Tasa Harju J: Tiiu Nittim, Maire Raid, Liina Raudla
1973 Harju J: Aivo Puusepp, Tõnu Raid, Johannes Tasa TRÜ: Kaie Jalast, Milvi Kivistik, Tiina-Mai Pärnik
1974 TRÜ: Madis Alev, Kalle Luuk, Kalle Remm, Mati Ojandu TA: Leena Annus, Ilona Vanaveski, Ira Saar
1975 PT TSK: Aivo Puusepp, Ülo Saar, Nikolai Järveoja Harju J: Aino Mets, Ilme Malm, Viiu Rebane
1976 EPA: Tõnu Sikkal, Toivo Toomas, Koit Paasma Harju J: Hille Tasa, Viiu Rebane, Liina Raudla
1977 Tallinna D: Valentin Rudakov, Jairi Salumäe, Jaan Miljan Harju J: Maire Raid, Viiu Rebane, Liina Raudla
1978 Harju I: Tõnu Savi, Johannes Tasa, Uku Annus Tartu I: Anne Kiudorv, Silva Käärt, Ülle Annusver
1979 Harju I: Uku Annus, Ülo Saar, Johannes Tasa Tartu I: Ene Altmäe, Maie Abram, Anne Kiudorv
1980 Harju I: Tõnu Savi, Uku Annus, Johannes Tasa Harju I: Viiu Rebane, Reet Uusberg, Marje Viirmann
1981 Tartu III: Avo Veermäe, Mart Külvik, Kalle Remm Harju I: Mare Beilmann, Viiu Rebane, Marje Viirmann
1982 Harju: Uku Annus, Maldon Ots, Johannes Tasa Harju I: Mare Beilmann, Anu Loonet, Marje Viirmann
1983 Tartu: Kalle Remm, Tiit Tali, Leho Haldna Tallinn: Marika Mällo, Kersti Kaasik, Anne Kiudorv
1984 Põlva I: Igor Sada, Toivo Toomas, Nikolai Järveoja Tartu I: Ira Saar, Tiina Kikkas, Ede Ümarik
1985 Võru: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna Tallinn: Maris Kukk, Imbi Savi, Meeli Kerem
1986 Rakvere: Margus Retel, Are Leesik, Tõnis Haldna Rakvere: Pille Ilak, Riju Johanson, Marje Idavain
1987 Võru: Tiit Tiivoja, Urmas Kannumäe, Leho Haldna Põlva: Maarika Lihtsa, Ingrit Kala, Saima Värton
1988 Tartu I: Sixten Sild, Tiit Tali, Indrek Ümarik Harju: Tuuli Kuldkepp, Aiki Kuldkepp, Mare Beilmann,
1989 Tartu I: Priit Pääslane, Tiit Tali, Sixten Sild Tartu I: Ede Ümarik, Mare Selg, Triin Jaaniste
1990 ETKVL: Alari Kannel, Rene Otteson, Armo Hiie Tartu: Mare Selg, Triin Jaaniste, Ede Ümarik
1991 Võru: Tiit Tiivoja, Leho Haldna, Urmas Kannumäe, Sixten Sild Kobras: Saima Värton, Kaidi Oone, Maret Vaher
1992 Lehola: Tarvo Avaste, Anti Anton, Inno Ling, Rene Ottesson Peko II: Ingrit Kala, Külli Kaljus, Ruth Vaher
1993 Lehola: Tarvo Avaste, Anti Anton, Rene Ottesson,  Inno Ling Peko: Külli Kaljus, Epp Käpa, Ruth Vaher
1994 Lehola: Tarvo Avaste, Alar Viitmaa, Inno Ling Peko: Ruth Vaher, Epp Käpa, Külli Kaljus
1995 Lehola II: Tarvo Avaste, Inno Ling, Anti Anton Ilves: Kristi Vassil, Minija Pääslane,Kaari Kivikas
1996 Lehola: Tarvo Avaste, Kaido Nurja, Inno Ling Peko: Epp Käpa, Ede Ümarik, Külli Kaljus
1997 Lehola: Alar Viitmaa, Inno Ling, Rene Ottesson Peko: Ede Ümarik, Epp Käpa, Külli Kaljus
1998 Võru I: Leho Haldna, Tarvo Avaste, Sixten Sild Ilves: Triin Vask, Kristi Vassil, Elo Saue
1999 Võru I: Heiti Hallikma, Tarvo Avaste, Sixten Sild Peko: Anu Annus, Ingrit Kala, Külli Kaljus
2000 Lehola I: Alar Viitmaa, Inno Ling, Rene Ottesson Saue Tammed: Viivi-Anne Soots, Edith Madalik, Kirti Rebane
2001 Võru: Tarmo Siimsaare, Heiti Hallikma, Tarvo Avaste Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots
2002 Sportnet: Aivar Sarap, Tarvo Avaste, Olle Kärner Kobras I: Annika Rihma, Ruth Vaher, Maret Vaher
2003 Ilves: Tarvo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram Peko: Ingrit Kala, Epp Käpa, Anu Annus
2004 Saue Tammed: Erkki Aadli, Andreas Kraas, Marek Nõmm Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots
2005 Ilves I: Tarvo Klaasimäe, Mati Tiit, Alar Abram Saue Tammed: Kirti Rebane, Marje Venelaine, Viivi-Anne Soots
2006 Saue Tammed II: Andreas Kraas, Marek Nõmm, Erkki Aadli Kobras: Liis Johanson, Annika Rihma, Maret Vaher
2007 EKJ SK: Marek Nõmm, Andreas Kraas, Olle Kärner Saue Tammed: Kirti Rebane, Edith Madalik, Viivi-Anne Soots
2008 EKJ SK: Marek Nõmm, Rain Eensaar, Sander Vaher Kobras I: Annika Rihma, Maret Vaher, Liis Johanson
2009 EKJ SK: Olle Kärner, Sander Vaher, Andreas Kraas Kobras I: Annika Rihma, Maret Vaher, Liis Johanson
2010 Võru: Timo Sild, Lauri Sild, Markus Puusepp Kape: Marili Zimmermann, Jana Kink, Merike Vanjuk
2011 EKJ SK: Andreas Kraas, Sander Vaher, Olle Kärner Ilves I: Kaia Kivikas, Hannula-Katrin Pandis, Elo Saue
2012 EKJ SK: Olle Kärner, Andreas Kraas, Timo Sild Kobras I: Liis Johanson, Mirja Virve, Maret Vaher
2013 Saue Tammed I: Alar Abram, Andreas Kraas, Peeter Pihl Võru I: Laura Joonas, Eleri Hirv, Kerstin Uiboupin
2014 EKJ SK: Lauri Sild, Sander Vaher, Timo Sild Kobras I: Annika Rihma, Madli-Johanna Maidla, Liis Johanson Ilves: Elo Saue, Kenny Kivikas, Kristo Henmann, Eveli Saue
2015 EKJ SK: Timo Sild, Lauri Sild, Sander Vaher JOKA: Sigrid Ruul, Helle Hallik, Evely Kaasiku Kobras I: Kristiine Aluvee, Martin Simpson, Raido Mitt, Annika Rihma
2016 EKJ SK: Sander Vaher, Lauri Sild, Timo Sild Võru I: Laura Joonas, Eleri Hirv, Sari Nurmela Kobras I: Kristiine Aluvee, Martin Simpson, Raido Mitt, Annika Rihma