Osaluskorrad

Vironia 2005


   1. 5592 Heidi Sild, Lembela                 48 D21A(33x) D21(9x) A_D21A(1x) 1(1x) DI(1x) D21RO(1x) R1(1x) 2A(1x)  :: SPORTIdent 47x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
   2. 4877 Raimo Kleinert, Tehnola             43 H21A(14x) H21B(12x) H21AL(16x) 1A(1x)  :: SPORTIdent 43x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
   3. 4760 Peep Otstavel, Vironia              42 H21A(27x) RO22(1x) H21AL(6x) H21RO(1x) H21PIKK(3x) R1(1x) HI(1x) 1A(1x) V(1x)  :: SPORTIdent 42x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
   4. 5836 Hannes Valk, Rotalia                31 K1(14x) H35(4x) V(9x) R1(1x) H21C(1x) 1A(1x) H21A(1x)  :: SPORTIdent 30x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Nõmme (12.04.2005)
   5. 1845 Andres Kees, EÜS                    29 H21B(12x) H21C(17x)  :: SPORTIdent 29x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Harku (19.04.2005)
   5. 6602 Toomas Kukemilk, EÜS                29 H21B(11x) H21C(17x) K2(1x)  :: SPORTIdent 29x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Harku (19.04.2005)
   7. 5373 Reigo Lehtla, Rotalia               28 H21PIKK(7x) H21A(14x) VABA(1x) V(2x) H21PIKKA(2x) H21B(1x) H21AL(1x)  :: SPORTIdent 28x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
   8. 5154 Sven-Erik Soosaar, EÜS              25 K2(1x) H21C(14x) H21B(10x)  :: SPORTIdent 25x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Harku (19.04.2005)
   9. 4821 Erko Jakobson, Rotalia              23 H21B(2x) R2H(9x) H21A(10x) 4(1x) R1H(1x)  :: SPORTIdent 22x  Esimene:Põlva teisipäevakud - Palojärve (12.04.2005)
   9. 5657 Indrek Tääts, Vironia               23 R4H(2x) 1(1x) R3H(5x) H21B(7x) VIP(1x) 3(1x) 4(2x) H21(3x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 11x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  11. 4865 Katrin Birk, Lembela                22 D21A(16x) V(3x) D21(2x) D21RO(1x)  :: SPORTIdent 21x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
  11. 5382 Ülar Vaadumäe, Rotalia              22 K1(3x) H21PIKK(1x) H21C(8x) H21A(6x) H21B(3x) K2(1x)  :: SPORTIdent 14x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Harku (19.04.2005)
  13. 4510 Ville Allikvere, Tehnola            21 K2(1x) H21AL(9x) H21B(4x) H35(3x) RO12(1x) L1(1x) H21RO(1x) H21A(1x)  :: SPORTIdent 21x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Hiiu (26.04.05)
  14. 5590 Orsolya Soosaar, Amicitia           20 D21(6x) D21C(11x) D21B(2x) V(1x)  :: SPORTIdent 20x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Hiiu (26.04.05)
  15. 5214 Jaan Sarv, Rotalia                  19 H21C(5x) H21A(3x) H21B(10x) H21PIKKA(1x)  :: SPORTIdent 19x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  15. 5752 Kaupo Voormansik, Vironia           19 R2H(10x) R3H(1x) VABA(2x) H21A(2x) R1H(2x) H21(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 17x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  17. 5949 Indrek Hinno, Vironia               18 H21C(12x) V(1x) H21B(5x)  :: SPORTIdent 16x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  17. 4866 Jevgenia Sarap, Lembela             18 D21C(9x) D21A(5x) D21B(4x)  :: SPORTIdent 9x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Astangu (5.05.2005)
  17. 5109 Kristjan Vällik, Rotalia            18 R2H(7x) R3H(4x) R1H(1x) H35(3x) H21B(1x) VABA(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 16x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  20. 2287 Tiit Riisalo, EÜS                   17 H21A(5x) H21B(8x) V(2x) H21PIKK(1x) H21PIKKA(1x)  :: SPORTIdent 17x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Harku (19.04.2005)
  20. 4152 Rain Semper, Vironia                17 H21A(5x) H21B(11x) V(1x)  :: SPORTIdent 17x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
  22. 3777 Andris Sprivul, Rotalia             16 H21A(8x) VABA(1x) H21B(4x) V(2x) H21C(1x)  :: SPORTIdent 16x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Pirita (03.05.05)
  23. 7051 Vambola Kisand, Rotalia             15 H21B(8x) R3H(7x)  :: SPORTIdent 15x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Porgandi veski (19.04.2005)
  23. 5381 Olev Sepp, Vironia                  15 H21C(14x) V(1x)  :: SPORTIdent 15x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  25. 5383 Anno Aedmaa, Rotalia                14 H21B(6x) R2H(3x) H21A(2x) R3H(1x) VABA(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 14x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Porgandi veski (19.04.2005)
  25. 4708 Ragnar Ilp, EÜS                     14 H21A(1x) H21B(5x) H21C(7x) R3H(1x)  :: SPORTIdent 14x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
  25. 5753 Rainer Vabamäe, Vironia             14 R3H(8x) R4H(1x) H21B(2x) VABA(1x) H21(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  28. 3386 Kristi Aule, Filiae Patriae         13 D21A(4x) R3D(3x) R2D(1x) VABA(1x) D21(1x) D21B(1x) K2(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 6x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Porgandi veski (19.04.2005)
  28. 6420 Laura Paide, Amicitia               13 R4D(8x) VALIK(1x) VIP(4x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Viisjaagu (12.05.2005)
  28. 7691 Peeter Piksarv, Vironia             13 R3H(8x) R2H(1x) H21A(1x) H21B(1x) H21(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  28.  782 Mait Tõnisson, Vironia              13 V(6x) H21A(3x) HI(1x) 1A(1x) RO7(2x)  :: SPORTIdent 13x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  32. 6822 Siim Boikov, Vironia                12 R4H(2x) R5H(1x) VALIK(2x) H21B(3x) H21RO(2x) VABA(1x) H21(1x)  :: SPORTIdent 7x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  32. 6414 Kristjan Jalukse, Fraternitas Livie 12 H21C(10x) H21A(2x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Astangu (5.05.2005)
  32. 4856 Ardo Pajur, Vironia                 12 H21B(7x) H21A(2x) 1A(1x) H21PIKK(1x) V(1x)  :: SPORTIdent 12x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kõrvemaa (16.06.2005)
  32. 6190 Preet Russak, Tehnola               12 VALIK(2x) R3H(8x) H21B(2x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
  32. 4779 Urmas Veersalu, Leola               12 H21A(11x) V(1x)  :: SPORTIdent 12x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Harku (19.04.2005)
  32. 4943 Thor-Sten Vertmann, Rotalia         12 H21B(8x) R3H(3x) H21A(1x)  :: SPORTIdent 12x  Esimene:Põlva teisipäevakud - Palojärve (12.04.2005)
  32. 8255 Marit Zahkna, Põhjala               12 D21C(1x) D21A(1x) D21B(10x)  :: SPORTIdent 9x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Tugamanni (19.05.2005)
  39. 7096 Urmet Paloveer, Vironia             11 R2H(1x) VALIK(1x) R3H(6x) R4H(1x) VABA(1x) R6H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
  39. 2654 Silvar Savolainen, Leola            11 H21C(11x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kõrvemaa (16.06.2005)
  41. 6578 Andres Aavik, Leola                 10 H21AL(10x)  :: SPORTIdent 9x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Tugamanni (19.05.2005)
  41. 1145 Silver Eensaar, Sakala              10 H21A(5x) H21PIKK(1x) KUSTUTAT(1x) HI(1x) 1A(1x) X(1x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Öine SV - Männiku S - Tallinna MV (13.04.2005)
  41. 5833 Ilmar Üle, EÜS                      10 RO22(1x) RO12(8x) KUSTUTAT(1x)  :: SPORTIdent 10x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Nõmme (12.04.2005)
  44. 6357 Kati Kiisverk, Filiae Patriae        9 D21C(9x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  44. 6721 Tarmo Kilg, EÜS                      9 H21B(8x) R1H(1x)  :: SPORTIdent 9x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  44. 5171 Rasmus Mägi, Sakala                  9 R3H(6x) R4H(1x) R2H(2x)  :: SPORTIdent 9x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Viisjaagu (12.05.2005)
  44. 5014 Kaido Ruul, Vironia                  9 H21A(2x) H21B(5x) A_H21A(1x) R1(1x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
  44. 6230 Merike Sisask, Amicitia              9 D21B(3x) D21(5x) D21A(1x)  :: SPORTIdent 9x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  49. 1144 Rain Eensaar, EÜS                    8 H21E(4x) VALIK(2x) R1H(2x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Põlva teisipäevakud - Palojärve (12.04.2005)
  49. 7542 Indrek Katušin, Sakala               8 H21C(8x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  49. 3849 Liis Kauge, Filiae Patriae           8 R3D(3x) R1D(1x) R2D(1x) D21B(3x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  49. 5612 Merit Lill, Lembela                  8 D21A(3x) A_D21A(1x) V(1x) D21C(3x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
  49. 7536 Rain Muru, Põhjala                   8 H21B(1x) D12(5x) VABA(2x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Tähetorni (14.06.05)
  49. 6094 Hendrik Nigul, Fraternitas Liviensi  8 R2H(7x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 8x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Viisjaagu (12.05.2005)
  49. 8648 Grete Usin, Lembela                  8 D21B(5x) D21C(3x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Iru (28.06.05)
  56. 4892 Kuldar Kaljurand, EÜS                7 R3H(5x) VALIK(1x) R4H(1x)  :: SPORTIdent 7x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
  56. 3828 Taavi Tamkivi, Sakala                7 R1H(5x) VABA(1x) H21E(1x)  :: SPORTIdent 7x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  56. 6944 Gert Uiboaed, EÜS                    7 H21B(7x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Tallinna Teisipäevak Vääna Viti (10.05.05)
  59. 1378 Taavi Annus, Rotalia                 6 H21E(3x) R1H(2x) VABA(1x)  :: SPORTIdent 6x  Esimene:Põlva teisipäevakud - Palojärve (12.04.2005)
  59. 7361 Priit Anton, Vironia                 6 R2H(1x) R3H(2x) R4H(1x) VIP(1x) H21(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
  59. 6178 Enn Hiiemets, Fraternitas Liviensis  6 H21B(5x) H60(1x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Nõmme (12.04.2005)
  59. 1965 Monika Järveoja, Amicitia            6 D21A(5x) R3D(1x)  :: SPORTIdent 6x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Intsikurmu-Rosma (28.06.2005)
  59. 5480 Kaupo Kiisler, Vironia               6 H21B(3x) V(3x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Astangu (5.05.2005)
  59. 2193 Ander Ojandu, Rotalia                6 R2H(1x) H21A(4x) R3H(1x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  59. 2263 Urmas Raude, Leola                   6 H21C(5x) H21B(1x)  :: SPORTIdent 6x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kõrvemaa (16.06.2005)
  59. 8055 Veiko Reigo, Tehnola                 6 H21C(6x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
  59. 5115 Tarmo Tüür, Rotalia                  6 H21A(2x) V(1x) R1(1x) H21AL(2x)  :: SPORTIdent 6x  Esimene:Tallinna Sprint - Loomaaed (06.06.2005)
  68. 6086 Tarmo Areda, EÜS                     5 R2H(1x) H21A(2x) RADA1(1x) VABA(1x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  68. 8645 Kadri Aua, Amicitia                  5 VABA(4x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Kanepi (21.06.2005)
  68. 6199 Ivar Hütt, Leola                     5 H35(3x) V(2x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Astangu (5.05.2005)
  68.  809 Peeter Kõiva, EÜS                    5 R4H(2x) R3H(2x) R5H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Viisjaagu (12.05.2005)
  68. 5211 Ott Köstner, Sakala                  5 H40(5x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Pirita (03.05.05)
  68. 7357 Hannes Lehemets, Vironia             5 VALIK(1x) R3H(1x) R4H(1x) VIP(1x) R6H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Kuremaa (5.05.2005)
  68. 1660 Hindrek Lootus, Ugala                5 H21C(3x) H21AL(2x)  Esimene:Vääna-Jõesuu neljapäevak (30.06.2005)
  68. 7180 Hanna Maran, Amicitia                5 D21C(1x) D21B(4x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Pudisoo (26.05.2005)
  68. 8483 Karli Möller, Tehnola                5 H21C(5x)  Esimene:Vääna-Jõesuu neljapäevak (30.06.2005)
  68. 4907 Tõnis Palgi, EÜS                     5 VALIK(1x) R2H(3x) R3H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  68. 5111 Ivo Pilving, Rotalia                 5 H21B(1x) R1(1x) H21C(2x) K1(1x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Tallinna Teisipäevak Vääna Viti (10.05.05)
  68. 7653 Julia Polikarpus, Filiae Patriae     5 VABA(1x) VIP(4x)  :: SPORTIdent 5x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Karaski (31.05.2005)
  68. 6882 Andro Põlluste, Tehnola              5 VABA(1x) H21C(3x) V(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Nelijärve (24.05.05)
  81. 7580 Jaana Ester, Lembela                 4 D21A(4x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Tallinna Sprint -  Raudalu (11.04.2005)
  81. 1743 Juhan Idnurm, Tehnola                4 H21B(1x) V(1x) H21AL(2x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Hiiu (26.04.05)
  81. 5496 Marko Kodres, Rotalia                4 H21B(2x) R2H(1x) R3H(1x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Karaski (31.05.2005)
  81. 5656 Indrek Mettus, Vironia               4 R5H(1x) VALIK(2x) VIP(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Viisjaagu (12.05.2005)
  81. 7662 Liina Nurk, Filiae Patriae           4 R5D(1x) R1D(1x) R3D(1x) R4D(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  81. 9001 Daniel Poslawski, Vironia            4 VABA(1x) H21(1x) H16(1x) R6H(1x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Valgemetsa (06.09.2005)
  81. 7762 Maris Puustusmaa, Filiae Patriae     4 R4D(2x) R3D(1x) VIP(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Kuremaa (5.05.2005)
  81. 7173 Jaak Sarv, Rotalia                   4 VABA(1x) H21B(2x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 4x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Uniküla (02.08.2005)
  81. 7809 Maarja Talv, Filiae Patriae          4 R1D(1x) R3D(1x) R4D(2x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
  90. 6189 Harald Karelson, Tehnola             3 H21B(1x) H21C(2x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tallinna teisipäevak (09.08.05)
  90. 5751 Villu Kasari, Vironia                3 R2H(2x) VABA(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  90. 8189 Triin Kurrikoff, Amicitia            3 VALIK(1x) R5D(1x) VABA(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Uniküla (19.05.2005)
  90. 6823 Tõnis Kärdi, Vironia                 3 R4H(1x) H21(1x) R6H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  90. 6105 Ene Laht, Amicitia                   3 R4D(3x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Vitipalu_Illi (26.05.2005)
  90. 8118 Tiit Leppikus, Tehnola               3 H21A(1x) H21B(2x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Tallinna Sprint - Hiiu (16.05.2005)
  90. 5724 Kadri Noorvee, Amicitia              3 R5D(2x) D21(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  90. 8129 Mikk Raidmäe, Rotalia                3 H21C(3x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kodasoo (12.05.2005)
  90. 7311 Ülo Reisner, Rotalia                 3 K2(1x) H21B(2x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Tallinna Teisipäevak - Nõmme (12.04.2005)
  90. 5099 Meelis-Mait Sildoja, ÜS Liivika      3 R4H(2x) R3H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Purtsi (9.06.2005)
  90. 1623 Kaari Simson, ENÜS                   3 R3D(1x) D21A(2x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Soontaga Neljapäevak 25. august 2005 (25.08.2005)
  90. 6109 Paul Tammo, Vironia                  3 R4H(2x) R2H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
  90. 4933 Piret Toome, Amicitia                3 R4D(2x) VIP(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Soontaga Neljapäevak 25. august 2005 (25.08.2005)
  90. 8692 Lauri Vare, Sakala                   3 VIP(1x) R3H(1x) VALIK(1x)  :: SPORTIdent 3x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Vinso (05.07.2005)
  90. 2219 Rauno Vinni, Rotalia                 3 H21A(1x) H21AL(1x) H21C(1x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Tallinna Sprint - Loomaaed (06.06.2005)
 105. 2902 Raul Allikivi, Rotalia               2 1(2x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa (11.08.2005)
 105. 7689 Indrek Hiiesalu, Vironia             2 R4H(1x) H21(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 105. 8691 Merle Ilm, Amicitia                  2 VABA(2x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Vinso (05.07.2005)
 105. 8617 Madis Juurma, Tehnola                2 V(1x) H21C(1x)  Esimene:Soodla neljapäevak (5.07.2005)
 105. 8182 Eva-Kaia Järving, Filiae Patriae     2 R5D(1x) V(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Uniküla (19.05.2005)
 105. 5493 Sten Klaasen, Rotalia                2 R3H(1x) VABA(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 105. 7032 Merili Kriisa, Amicitia              2 R4D(2x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Soontaga Neljapäevak 25. august 2005 (25.08.2005)
 105. 7692 Riho Kägo, Vironia                   2 R4H(1x) R5H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 105. 5385 Kristjan Künnapas, Tehnola           2 H21C(1x) V(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Pudisoo (26.05.2005)
 105. 7595 Mari-Liis Milli, Lembela             2 D21A(2x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Tallinna Sprint - Õismäe raba (02.05.2005)
 105. 8469 Tanel Molok, EÜS                     2 V(1x) H21C(1x)  Esimene:Vääna-Jõesuu neljapäevak (30.06.2005)
 105. 7920 Mait Ots, Vironia                    2 H21C(1x) V(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Klooga-ranna (2.06.2005)
 105. 4961 Andres Parmas, Rotalia               2 R3H(1x) VABA(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tartu Neljapäevak - Vooremäe (2.06.2005)
 105. 7094 Erki Post, Sakala                    2 VIP(1x) R3H(1x)  :: SPORTIdent 2x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Kanepi (21.06.2005)
 105. 7856 Kati Uusmaa, Indla                   2 4(2x)  Esimene:Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (28.07.2005)
 105. 5158 Kaido Zimmer, Vironia                2 H21C(2x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tallinna neljapäevak - Männiku (28.04.05)
 121. 7661 Mart Andres, Rotalia                 1 R4H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 121. 9039 Adrian Bachmann, Vironia             1 H21(1x)  Esimene:Otepää kolmapäevak - Varsamägi (07.09.2005)
 121. 7705 Kadri Brügel, Filiae Patriae         1 VALIK(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 121. 7353 Piret Ehin, ENÜS                     1 VALIK(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Soontaga Neljapäevak 25. august 2005 (25.08.2005)
 121. 3982 Raul Hindov, EÜS                     1 H35(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Mustla-Nõmme neljapäevak (21.07.2005)
 121. 8857 Madli Ilves, Amicitia                1 R4D(1x)  Esimene:Välgi Neljapäevak 1. september 2005 (1.09.2005)
 121. 8858 Evelin Jõemägi, Amicitia             1 VALIK(1x)  Esimene:Välgi Neljapäevak 1. september 2005 (1.09.2005)
 121. 8519 Kert Kukepuu, Vironia                1 V(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Klooga-ranna (2.06.2005)
 121. 5110 Kai Kullerkupp, Amicitia             1 D21C(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kõrvemaa (16.06.2005)
 121. 7198 Reesi Lepa, ENÜS                     1 R3D(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Soontaga Neljapäevak 25. august 2005 (25.08.2005)
 121. 8856 Karoliine Limmer, Amicitia           1 R4D(1x)  Esimene:Välgi Neljapäevak 1. september 2005 (1.09.2005)
 121. 7719 Triinu Linnus, Filiae Patriae        1 R2D(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 121. 8707 Liina Lust, Amicitia                 1 D12(1x)  Esimene:Vardi neljapäevak (11.08.2005)
 121. 8887 Ülar Maapalu, Rotalia                1 H21C(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Leppneeme (08.09.05)
 121. 5494 Vahur Meus, Rotalia                  1 R2H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Vooremäe (2.06.2005)
 121. 3072 Martti-Jaan Miljan, EÜS              1 R1H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Välgi Neljapäevak 1. september 2005 (1.09.2005)
 121. 7743 Maia Mäe, Filiae Patriae             1 R1D(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
 121. 8161 Toomas Nurmoja, EÜS                  1 H21A(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kodasoo (12.05.2005)
 121. 7731 Aivo Olev, Vironia                   1 R2H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
 121. 5307 Sigrid Parts, Amicitia               1 R4D(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Soontaga Neljapäevak 25. august 2005 (25.08.2005)
 121. 8458 Franek Persidski, EÜS                1 H21B(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Soodla neljapäevak (5.07.2005)
 121. 8850 Kaarel Piirimäe, EÜS                 1 H21B(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Akste (30.08.2005)
 121. 8436 Peeter Pärtel, Vironia               1 V(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Jägala (9.06.2005)
 121. 8437 Taavi Raadik, Vironia                1 H21C(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Klooga-ranna (2.06.2005)
 121. 8708 Ilmar Raag, EÜS                      1 H35(1x)  Esimene:Kose neljapäevak (18.08.2005)
 121. 7656 Ave Rallmann, Filiae Patriae         1 R5D(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 121. 8616 Martin Raud, Tehnola                 1 V(1x)  Esimene:Soodla neljapäevak (5.07.2005)
 121. 8534 Piret Raudvere, Amicitia             1 R5D(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Reola (16.06.2005)
 121. 6838 Meelis Rull, Vironia                 1 VALIK(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 121. 8429 Tõnu Runnel, Vironia                 1 R5H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Vitipalu Neljapäevak 8. september 2005 (8.09.2005)
 121. 5725 Kristjan Sahtel, Rotalia             1 R4H(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Välgi Neljapäevak 1. september 2005 (1.09.2005)
 121. 7717 Kadri Seimar, Filiae Patriae         1 R2D(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Ihaste (14.04.2005)
 121. 7386 Kaimar Seljamäe, Vironia             1 H21C(1x)  Esimene:Raku neljapäevak (1.09.2005)
 121. 9010 Mirko Sprenk, Vironia                1 H21C(1x)  Esimene:Raku neljapäevak (1.09.2005)
 121. 6385 Mailis Sults, Amicitia               1 D21C(1x)  Esimene:Tallinna neljapäevak - Kodasoo (12.05.2005)
 121. 5829 Liina Sumberg, Filiae Patriae        1 D21C(1x)  Esimene:Vääna-Jõesuu neljapäevak (30.06.2005)
 121. 7063 Oliver Tamm, Vironia                 1 H21A(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Tallinna Sprint - Tähetorni (23.05.2005)
 121. 7732 Mihkel Truman, Vironia               1 R5H(1x)  Esimene:Tartu Neljapäevak - Tähtvere (21.04.2005)
 121. 9000 Els Varblane, Amicitia               1 VABA(1x)  :: SPORTIdent 1x  Esimene:Põlvamaa teisipäevakud - Akste (30.08.2005)


 271 - Vironia
 248 - Rotalia
 178 - EÜS
 110 - Lembela
 107 - Tehnola
  83 - Amicitia
  55 - Filiae Patriae
  44 - Leola
  44 - Sakala
  26 - Fraternitas Liviensis
  20 - Põhjala
   5 - Ugala
   5 - ENÜS
   3 - ÜS Liivika
   2 - Indla

Päevakud:
  1. 11.04.2005 Tallinna Sprint -  Raudalu                 10 :: SPORTident   10x 100,0%
  2. 12.04.2005 Põlva teisipäevakud - Palojärve             4 :: SPORTident    4x 100,0%
  3. 12.04.2005 Tallinna Teisipäevak - Nõmme                7 :: SPORTident    7x 100,0%
  4. 13.04.2005 Võru kolmapäevak - Kubija                   0 :: SPORTident    0x   0,0%
  5. 13.04.2005 Öine SV - Männiku S - Tallinna MV           2 :: SPORTident    2x 100,0%
  6. 14.04.2005 Tartu Neljapäevak - Ihaste                 27 :: SPORTident    4x  14,8%
  7. 18.04.2005 Tallinna Sprint  - Iru N                    4 :: SPORTident    4x 100,0%
  8. 19.04.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Porgandi veski     6 :: SPORTident    6x 100,0%
  9. 19.04.2005 Tallinna Teisipäevak - Harku               12 :: SPORTident   12x 100,0%
 10. 20.04.2005 Võru kolmapäevak - Kääraku                  0 :: SPORTident    0x   0,0%
 11. 20.04.2005 Öine SV - Hiiu-Jannseni                     2 :: SPORTident    2x 100,0%
 12. 20.04.2005 karula - Kikkamäe                           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 13. 20.04.2005 Rakvere kolmapäevak - Rakvere spordihoon    1 :: SPORTident    1x 100,0%
 14. 21.04.2005 Pärnumaa neljapäevak - Rannapark            2 :: SPORTident    0x   0,0%
 15.   21.04.05 Hiiumaa Neljapäevak - Antoni Mägi           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 16. 21.04.2005 Tartu Neljapäevak - Tähtvere               18 :: SPORTident    6x  33,3%
 17. 25.04.2005 Tallinna Sprint -  Astangu                  6 :: SPORTident    6x 100,0%
 18.   26.04.05 Tallinna Teisipäevak - Hiiu                15 :: SPORTident   15x 100,0%
 19. 26.04.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Veriora            4 :: SPORTident    4x 100,0%
 20. 27.04.2005 Rakvere kolmapäevak -  Pikasaare/Läsna      0 :: SPORTident    0x   0,0%
 21. 27.04.2005 Öine SV - Tammneeme rand                    1 :: SPORTident    1x 100,0%
 22. 27.04.2005 Võru kolmapäevak - Kirikumäe                0 :: SPORTident    0x   0,0%
 23. 28.04.2005 Pärnumaa neljapäevak - Niidupark            0 :: SPORTident    0x   0,0%
 24.   28.04.05 Tallinna neljapäevak - Männiku             25 :: SPORTident   18x  72,0%
 25.   28.04.05 Hiiumaa neljapäevak - Antoni Mägi           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 26. 02.05.2005 Tallinna Sprint - Õismäe raba               6 :: SPORTident    6x 100,0%
 27.  3.05.2005 Läänemaa teisipäevak - Paralepa             0 :: SPORTident    0x   0,0%
 28. 03.05.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Ahja               4 :: SPORTident    4x 100,0%
 29.   03.05.05 Tallinna Teisipäevak - Pirita               6 :: SPORTident    6x 100,0%
 30.   03.05.05 Järva Teisipäevak - Paide valik             0 :: SPORTident    0x   0,0%
 31.  4.05.2005 Otepää - Lutsu Talu                         1 :: SPORTident    0x   0,0%
 32. 04.05.2005 Öine SV - Nõmme W                           3 :: SPORTident    3x 100,0%
 33.  4.05.2005 Võru kolmapäevak - Jõeveere                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
 34.  4.05.2005 Rakvere kolmapäevak - Mõedaku               0 :: SPORTident    0x   0,0%
 35.   05.05.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Jõhvi park        0 :: SPORTident    0x   0,0%
 36.  5.05.2005 Tartu Neljapäevak - Kuremaa                13 :: SPORTident    5x  38,5%
 37. 05.05.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 38.   05.05.05 Hiiumaa neljapäevak, Palade                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
 39.  5.05.2005 Tallinna neljapäevak - Astangu             28 :: SPORTident   16x  57,1%
 40. 09.05.2005 Tallinna Sprint - Pirita ringrada           6 :: SPORTident    6x 100,0%
 41. 10.05.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Pikajärve          3 :: SPORTident    3x 100,0%
 42. 10.05.2005 Läänemaa teisipäevak - Valgevälja           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 43.   10.05.05 Raplamaa o-päevak / Järva Teisipäevak -     0 :: SPORTident    0x   0,0%
 44.   10.05.05 Tallinna Teisipäevak Vääna Viti            12 :: SPORTident   12x 100,0%
 45. 11.05.2005 Võru kolmapäevak - Vällamäe                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
 46. 11.05.2005 Öine SV - Kadriorg                          3 :: SPORTident    3x 100,0%
 47. 11.05.2005 Rakvere kolmapäevak -  Salda                0 :: SPORTident    0x   0,0%
 48.   12.05.05 Saaremaa neljapäevak - Tähtsoo              0 :: SPORTident    0x   0,0%
 49. 12.05.2005 Tartu Neljapäevak - Viisjaagu              19 :: SPORTident    8x  42,1%
 50.   12.05.05 Hiiumaa neljapäevak - Palade                0 :: SPORTident    0x   0,0%
 51. 12.05.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 52. 12.05.2005 Tallinna neljapäevak - Kodasoo             24 :: SPORTident   15x  62,5%
 53.   12.05.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Aidu-Liiva        0 :: SPORTident    0x   0,0%
 54. 16.05.2005 Tallinna Sprint - Hiiu                     11 :: SPORTident   11x 100,0%
 55. 17.05.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Saverna            2 :: SPORTident    2x 100,0%
 56.   17.05.05 Tallinna Teisipäevak - Raku                15 :: SPORTident   15x 100,0%
 57. 17.05.2005 Läänemaa teisipäevak - Pullapää             0 :: SPORTident    0x   0,0%
 58. 18.05.2005 Võru kolmapäevak - Tammeveski-Kapera        0 :: SPORTident    0x   0,0%
 59. 18.05.2005 Rakvere kolmapäevak - Oruveski              0 :: SPORTident    0x   0,0%
 60. 18.05.2005 Karula kolmapäevakud - Mäkiste              0 :: SPORTident    0x   0,0%
 61.   19.05.05 Hiiumaa neljapäevak - PALADE                0 :: SPORTident    0x   0,0%
 62. 19.05.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 63. 19.05.2005 Tartu Neljapäevak - Uniküla                18 :: SPORTident    5x  27,8%
 64. 19.05.2005 Tallinna neljapäevak - Tugamanni           21 :: SPORTident   16x  76,2%
 65.   19.05.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Toila             0 :: SPORTident    0x   0,0%
 66.   19.05.05 Saaremaa neljapäevak - Oitme                0 :: SPORTident    0x   0,0%
 67. 23.05.2005 Tallinna Sprint - Tähetorni                 7 :: SPORTident    7x 100,0%
 68.   24.05.05 Tallinna Teisipäevak - Nelijärve           12 :: SPORTident   12x 100,0%
 69. 24.05.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Aarna              3 :: SPORTident    3x 100,0%
 70. 24.05.2005 Läänemaa teisipäevak                        0 :: SPORTident    0x   0,0%
 71. 24.05.2005 Järvamaa teisipäevak - Tolli                0 :: SPORTident    0x   0,0%
 72. 25.05.2005 Võru kolmapäevak - Tabina                   0 :: SPORTident    0x   0,0%
 73. 25.05.2005 Rakvere kolmapäevak -  Tamsalu              0 :: SPORTident    0x   0,0%
 74.   26.05.05 Saaremaa neljapäevak - Lihulinn             0 :: SPORTident    0x   0,0%
 75. 26.05.2005 Tallinna neljapäevak - Pudisoo             21 :: SPORTident   16x  76,2%
 76. 26.05.2005 Tartu Neljapäevak - Vitipalu_Illi          15 :: SPORTident    7x  46,7%
 77. 26.05.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 78.   26.05.05 Hiiumaa neljapäevak - Nõmba                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
 79.   26.05.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Kotinuka          0 :: SPORTident    0x   0,0%
 80. 30.05.2005 Tallinna Sprint -  Merimetsa - Üks-ühele    6 :: SPORTident    6x 100,0%
 81. 31.05.2005 Läänemaa teisipäevak-Pullapää               0 :: SPORTident    0x   0,0%
 82. 31.05.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Karaski            8 :: SPORTident    8x 100,0%
 83. 31.05.2005 Tallinna Teisipäevak - Rõõsa                6 :: SPORTident    6x 100,0%
 84. 31.05.2005 Järvamaa teisipäevak - Nelijärve            1 :: SPORTident    1x 100,0%
 85.  1.06.2005 Otepää kolmapäevak - Mägestiku              0 :: SPORTident    0x   0,0%
 86.  1.06.2005 Rakvere kolmapäevak -  Kõverjärve           3 :: SPORTident    3x 100,0%
 87.  2.06.2005 Tartu Neljapäevak - Vooremäe               19 :: SPORTident    9x  47,4%
 88. 02.06.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
 89.  2.06.2005 Tallinna neljapäevak - Klooga-ranna        27 :: SPORTident   17x  63,0%
 90.   02.06.05 Hiiumaa neljapäevak - Nõmba                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
 91.   02.06.05 Saaremaa neljapäevak - Karujärve            0 :: SPORTident    0x   0,0%
 92. 06.06.2005 Tallinna Sprint - Loomaaed                 14 :: SPORTident   14x 100,0%
 93.   10.05.05 Raplamaa o-päevak - Keava mäed              0 :: SPORTident    0x   0,0%
 94.  7.06.2005 Läänemaa teisipäevak-Palivere               0 :: SPORTident    0x   0,0%
 95. 07.06.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Peri               3 :: SPORTident    3x 100,0%
 96.   07.06.05 Tallinna Teisipäevak - Kaberneeme          12 :: SPORTident   12x 100,0%
 97.  8.06.2005 Rakvere kolmapäevak - Kunda sprint          0 :: SPORTident    0x   0,0%
 98.  9.06.2005 Tartu Neljapäevak - Purtsi                 18 :: SPORTident    6x  33,3%
 99.   09.06.05 Hiiumaa neljapäevak - Paluküla              0 :: SPORTident    0x   0,0%
100. 09.06.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
101.  9.06.2005 Tallinna neljapäevak - Jägala              28 :: SPORTident   15x  53,6%
102.   09.06.05 Saaremaa neljapäevak - Karujärve            0 :: SPORTident    0x   0,0%
103.   09.06.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Voka              0 :: SPORTident    0x   0,0%
104. 13.06.2005 Tallinna Sprint - Botaanikaaed              8 :: SPORTident    8x 100,0%
105.   14.06.05 Tallinna Teisipäevak - Tähetorni           10 :: SPORTident   10x 100,0%
106. 14.06.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Küka              15 :: SPORTident   15x 100,0%
107. 15.06.2005 Karula kolmapäevak - Kogrejärve             0 :: SPORTident    0x   0,0%
108.   15.06.05 Raplamaa o-päevak - Alu                     0 :: SPORTident    0x   0,0%
109. 15.06.2005 Rakvere kolmapäevak -  Neeruti              1 :: SPORTident    1x 100,0%
110. 16.06.2005 Tartu Neljapäevak - Reola                  17 :: SPORTident    5x  29,4%
111. 16.06.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
112.   16.06.05 Ida-Virumaa neljapäevak - KurtnaN reljee    0 :: SPORTident    0x   0,0%
113.   16.06.05 Hiiumaa neljapäevak - POLGU-TARESTE         0 :: SPORTident    0x   0,0%
114. 16.06.2005 Tallinna neljapäevak - Kõrvemaa            18 :: SPORTident   13x  72,2%
115. 20.06.2005 Tallinna Sprint - Maarjamäe                10 :: SPORTident   10x 100,0%
116. 21.06.2005 Järvamaa teisipäevak Rassi                  0 :: SPORTident    0x   0,0%
117. 21.06.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Kanepi            11 :: SPORTident   11x 100,0%
118.   21.06.05 Tallinna Teisipäevak - Vääna               11 :: SPORTident   11x 100,0%
119. 23.06.2005 Tallinna neljapäevak - Pirita               7 :: SPORTident    6x  85,7%
120.   28.06.05 Tallinna Teisipäevak - Iru                 15 :: SPORTident   15x 100,0%
121. 28.06.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Intsikurmu-Rosm    4 :: SPORTident    4x 100,0%
122.   30.06.05 Hiiumaa neljapäevak - TARESTE               0 :: SPORTident    0x   0,0%
123. 30.06.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
124. 30.06.2005 Vääna-Jõesuu neljapäevak                   20 :: SPORTident   12x  60,0%
125. 05.07.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Vinso              7 :: SPORTident    7x 100,0%
126.  5.07.2005 Soodla neljapäevak                         19 :: SPORTident   14x  73,7%
127. 06.07.2005 Võru kolmapäevak - Varstu                   1 :: SPORTident    1x 100,0%
128.   06.07.05 Otepää kolmapäevak - Purtsi                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
129.   07.07.05 Hiiumaa neljapäevak - PALUKÜLA              0 :: SPORTident    0x   0,0%
130. 14.07.2005 Pärnumaa neljapäevak - Reaküla              0 :: SPORTident    0x   0,0%
131. 14.07.2005 Tallinna neljapäevak - Pudisoo 2           22 :: SPORTident   12x  54,5%
132.   14.07.05 Hiiumaa neljapäevak - RISTKRAAVIL           0 :: SPORTident    0x   0,0%
133. 20.07.2005 Karula kolmapäevak - Oore                   0 :: SPORTident    0x   0,0%
134. 21.07.2005 Saaremaa neljapäevak - Oitme                0 :: SPORTident    0x   0,0%
135.   21.07.05 Hiiumaa neljapäevak - NÕMBA                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
136. 21.07.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           1 :: SPORTident    0x   0,0%
137. 21.07.2005 Mustla-Nõmme neljapäevak                   15 :: SPORTident   13x  86,7%
138. 26.07.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Kiidjärve          4 :: SPORTident    4x 100,0%
139.   28.07.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Konsu             0 :: SPORTident    0x   0,0%
140.   24.07.05 Hiiumaa neljapäevak - RISTKRAAVI            0 :: SPORTident    0x   0,0%
141. 28.07.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           3 :: SPORTident    0x   0,0%
142. 28.07.2005 Kolgaküla neljapäevak                      16 :: SPORTident   12x  75,0%
143. 02.08.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Uniküla            6 :: SPORTident    6x 100,0%
144.   08.02.05 Tallinna Teisipäevak                       15 :: SPORTident   15x 100,0%
145. 03.08.2005 Otepää kolmapäevak - Kirikuküla             1 :: SPORTident    0x   0,0%
146.  3.08.2005 Tapa kolmapäevak                            2 :: SPORTident    2x 100,0%
147.  4.08.2005 Tartu neljapäevak - Vitipalu-Uderna         9 :: SPORTident    6x  66,7%
148. 04.08.2005 Pärnumaa neljapäevak - Kilingi-Nõmme        2 :: SPORTident    0x   0,0%
149.  4.08.2005 Rõõsa neljapäevak                          16 :: SPORTident   13x  81,3%
150.   04.08.05 Hiiumaa neljapäeva - TARESTE                0 :: SPORTident    0x   0,0%
151. 08.08.2005 Tallinna Sprint - 08.08.2005 - Harku        4 :: SPORTident    4x 100,0%
152.  8.08.2005 Järvamaa Teisipäevak - Mustla-Nõmme         3 :: SPORTident    3x 100,0%
153.   09.08.05 Tallinna teisipäevak                        9 :: SPORTident    9x 100,0%
154. 10.08.2005 Palmse kolmapäevak                          1 :: SPORTident    1x 100,0%
155. 11.08.2005 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa           1 :: SPORTident    1x 100,0%
156. 11.08.2005 Vardi neljapäevak                          21 :: SPORTident   15x  71,4%
157.   11.08.05 Hiiumaaa NELJAPÄEVAK-MALVASTE               0 :: SPORTident    0x   0,0%
158. 11.08.2005 Tartu neljapäevak - Kirikuküla              9 :: SPORTident    6x  66,7%
159.   11.08.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Oru               0 :: SPORTident    0x   0,0%
160. 15.08.2005 Tallinna Sprint - 15.08.2005 - Varsaalli    5 :: SPORTident    5x 100,0%
161. 16.08.2005 Läänemaa teisipäevak-Roosta                 0 :: SPORTident    0x   0,0%
162. 16.08.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Sulbi              6 :: SPORTident    6x 100,0%
163.   16.08.05 Tallinna Teisipäevak                       14 :: SPORTident   14x 100,0%
164. 17.08.2005 Karula kolmapäevak - Hargla-Essemägi        1 :: SPORTident    0x   0,0%
165.   17.08.05 Raplamaa o-päevak - Saunaküla               0 :: SPORTident    0x   0,0%
166. 17.08.2005 17.08 Kõverjärve kolmapäevak                1 :: SPORTident    1x 100,0%
167. 18.08.2005 Pärnumaa neljapäevak                        1 :: SPORTident    1x 100,0%
168.   18.08.05 Hiiumaa neljapäevak - PALUKÜLA SUUSARADA    0 :: SPORTident    0x   0,0%
169. 18.08.2005 Kaiu Neljapäevak 18. august 2005           11 :: SPORTident    9x  81,8%
170. 18.08.2005 Kose neljapäevak                           18 :: SPORTident   14x  77,8%
171. 22.08.2005 Tallinna Sprint - 22.08.2005 - Botaanika    7 :: SPORTident    7x 100,0%
172. 23.08.2005 Läänemaa teisipäevak-Paralepa               0 :: SPORTident    0x   0,0%
173.   23.08.05 Tallinna Teisipäevak - Harku mõis          16 :: SPORTident   16x 100,0%
174. 23.08.2005 Järvamaa Teisipäevak - Nõmmeküla            1 :: SPORTident    0x   0,0%
175. 23.08.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Mooste             8 :: SPORTident    8x 100,0%
176. 24.08.2005 Trummipalo kolmapäevak                      1 :: SPORTident    1x 100,0%
177. 24.08.2005 24.08 Uljaste kolmapäevak                   0 :: SPORTident    0x   0,0%
178. 25.08.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak - Pots    0 :: SPORTident    0x   0,0%
179. 25.08.2005 Soontaga Neljapäevak 25. august 2005       17 :: SPORTident   12x  70,6%
180.   25.08.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Ongassaare        0 :: SPORTident    0x   0,0%
181. 25.08.2005 Tallinna neljapäevak - Naage               28 :: SPORTident   21x  75,0%
182.   25.08.05 Hiiumaa neljapäevak -  MALVASTE             0 :: SPORTident    0x   0,0%
183. 29.08.2005 Tallinna Sprint - 29.08.2005 - Hiiu-Jann    9 :: SPORTident    9x 100,0%
184. 30.08.2005 Läänemaa teisipäevak - Pullapää             0 :: SPORTident    0x   0,0%
185.   30.08.05 Tallinna Teisipäevak                       16 :: SPORTident   16x 100,0%
186. 30.08.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Akste             16 :: SPORTident   16x 100,0%
187. 31.08.2005 Kiidi kolmapäevak                           1 :: SPORTident    1x 100,0%
188.   01.09.05 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 :: SPORTident    0x   0,0%
189.  1.09.2005 Pärnu orienteerumisneljapäevak              0 :: SPORTident    0x   0,0%
190.  1.09.2005 Raku neljapäevak                           30 :: SPORTident   18x  60,0%
191.  1.09.2005 Välgi Neljapäevak 1. september 2005        21 :: SPORTident   11x  52,4%
192. 05.09.2005 Tallinna Sprint - 05.09.2005 - Järve        9 :: SPORTident    9x 100,0%
193. 06.09.2005 Põlvamaa teisipäevakud - Valgemetsa        19 :: SPORTident   19x 100,0%
194.  6.09.2005 Läänemaa teisipäevak-Palivere               0 :: SPORTident    0x   0,0%
195.  6.09.2005 Kõrgessaare teisipäevak                     0 :: SPORTident    0x   0,0%
196.   06.09.05 Aegviidu teisipäevak 06.09.2005             7 :: SPORTident    7x 100,0%
197. 07.09.2005 Otepää kolmapäevak - Varsamägi             10 :: SPORTident    0x   0,0%
198.  7.09.2005 07.09 Viitna kolmapäevak                    3 :: SPORTident    3x 100,0%
199.  7.09.2005 Perajärve kolmapäevak                       0 :: SPORTident    0x   0,0%
200. 08.09.2005 Saaremaa neljapäevak - Karujärve            0 :: SPORTident    0x   0,0%
201. 08.09.2005 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 :: SPORTident    0x   0,0%
202.   08.09.05 NELJAPÄEVAK  PALADE                         0 :: SPORTident    0x   0,0%
203.   08.09.05 Tallinna neljapäevak - Leppneeme           25 :: SPORTident   19x  76,0%
204.   08.09.05 Ida-Virumaa neljapäevak - Sinimäe           0 :: SPORTident    0x   0,0%
205.  8.09.2005 Vitipalu Neljapäevak 8. september 2005     22 :: SPORTident   14x  63,6%

Starte : 1201 / 116 = 10,35
Starte : 1201 / 116 = 10,35
Starte : 1201 / 158 = 7,60
SPORTident : 905  75,4%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004, SIME Points. Tak-Soft