Osalemine

Osalused 2010


   1.   306 Rein Küttim, Orion                        80 R4(23x) R3(10x) M60RO(23x) M50(3x) M70(17x) VABA(1x) V(2x) -(1x) |SI:80x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   2.   456 Peep Koppel, Koop                         73 R3(32x) M60(38x) M50(1x) R1(1x) -(1x) |SI:73x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   3.   455 Tiit Koppel, Orion                        66 R4(14x) R3(5x) R5(12x) M60(19x) M65(13x) 5(1x) -(1x) R2(1x) |SI:66x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   3.   300 Ilse Uus, TON                             66 R4(5x) R5(6x) R3(10x) R1(2x) N60(4x) R2(6x) N40(15x) VALIK-N(1x) N55(16x) -(1x) |SI:66x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   5.  2741 Merike Paapson, TON                       65 R4(20x) R3(8x) R3NV(1x) N40(31x) R4NV(1x) VIPT(2x) R4N(1x) -(1x) |SI:65x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   6.  4822 Arvo Laanemets, TAOK                      62 R3(19x) M21A(23x) M21AL(20x) |SI:62x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   7.  1143 Tarmo Klaar, Ilves                        61 R3(30x) M21B(5x) M21AL(18x) RADA9(2x) M21RO(5x) -(1x) |SI:61x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   8.     3 Mati Poom, TON                            58 R4(19x) R3(7x) M60(15x) R4MV(3x) VIPT(2x) M65(10x) M16(1x) -(1x) |SI:58x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   9.  8644 Anneli Rämmann,                           56 R3(18x) N40(36x) R2(1x) NI(1x) |SI:56x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
   9.  8818 Marko Süld, HOK                           56 R4(6x) R5(5x) R3(6x) M21B(18x) M21AL(16x) R2(1x) M21C(2x) VALIK-M(1x) V(1x) |SI:56x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  11.  6626 Märten Henrik Pais, West                  54 R5(14x) R3(4x) M14(7x) R2(1x) M12(14x) M16(2x) V(2x) R4(3x) M14RO(7x) |SI:54x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  12. 11337 Kalmer Piiskop, Postimees Online          53 R3(6x) R4(6x) M21C(38x) M21B(2x) -(1x) |SI:53x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Viimsi park |17.03.2010
  13.  1625 Magnar Alev, Pühajärve                    52 M21B(19x) R3MV(4x) R3(2x) R2MV(13x) VALIK(2x) R1(4x) R2(3x) VABA(1x) M35(4x) |SI:52x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  13.  2211 Aivar Jõgiaas, Tartu                      52 M21E(15x) R1MV(15x) R1(7x) VALIK(2x) VABA(2x) VIPP(1x) R2MV(4x) VIPL(1x) M21A(2x) M40(2x) M21(1x) |SI:52x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  13. 11806 Andrus Rämmann,                           52 R3(16x) R5(1x) M21A(13x) M21B(2x) R2(1x) M50(17x) MI(1x) VALIK-M(1x) |SI:52x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  13.  5592 Heidi Sild, West                          52 R2(6x) R3(6x) N21A(32x) VALIK-N(1x) R4(2x) N21B(1x) R5(2x) RADA1(1x) -(1x) |SI:52x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  17.  2298 Mare Niitsoo, TON                         51 R3(3x) R2(5x) R4(3x) R5(2x) N50(18x) N55(17x) VALIK-N(1x) N40(1x) -(1x) |SI:51x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
  18.  1310 Kaljo Julge, Kape                         50 M45(25x) R2MV(17x) R2(2x) R1(4x) M50(1x) R3MV(1x) |SI:50x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  18.   913 Feliks Kipper, Orion                      50 R3(5x) R4(3x) M60(17x) R2(7x) M75(16x) V(1x) R1(1x) |SI:50x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
  18.   104 Kalju Tilk, Orion                         50 R4(8x) R5(6x) M60(16x) R2(2x) M65(18x) |SI:50x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  21.  8646 Sander Mirme,                             48 M21E(19x) R1M(19x) MRO(3x) R1(7x) |SI:48x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  21.  1311 Heini Tammik, Kape                        48 M55(23x) R2(3x) R3MV(14x) VALIK(1x) R1(5x) VABA(1x) M50(1x) |SI:48x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  23.  9598 Martti Mikk, seiklusporr                  47 M21E(18x) R1M(18x) R1(10x) MRO(1x) |SI:47x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  23.  4864 Indrek Saarepera,                         47 R1(10x) R3(3x) M40(32x) VALIK-M(1x) R2(1x) |SI:47x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  25. 11356 Marge Anijärv, Mercury                    46 R2(3x) R5(1x) N21A(41x) V(1x) |SI:46x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
  25.  4860 Tõnu Kits,                                46 R3(9x) M21A(3x) R2(1x) M21AL(17x) M21RO(15x) R1(1x) |SI:46x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
  25.  4336 Rein Raid, Kape                           46 M60(24x) R3MV(18x) 3(2x) VALIK(1x) VABA(1x) |SI:46x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  28.  1938 Raul Kangur, SOK                          45 M40(23x) R1MV(17x) R1(1x) VALIK(3x) MRO(1x) |SI:45x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  28.  4104 Eerik Lossmann, Tallinna Tehnikaülikool   45 R3(16x) R2(3x) M40(12x) M45(11x) 1(2x) -(1x) |SI:45x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Varsaallika |24.03.2010
  28.  2728 Merilin Miljan, Kape                      45 N21A(25x) R3N(20x) |SI:45x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  28.   462 Georg Sooberg, Võru                       45 R4(4x) R3(5x) M60(17x) M65(14x) R2(4x) M10NR(1x) |SI:45x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  28.  3393 Rain Vellerind,                           45 R3(19x) M21A(6x) M40(18x) R1(1x) -(1x) |SI:45x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  28.   532 Malle Viilma, sk Hooler                   45 R4(3x) R5(5x) N60(18x) R2(3x) N65(14x) R3(1x) R1(1x) |SI:45x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  34.  4932 Mait Bratka, TÜ                           44 VIPT(25x) R4M(19x) |SI:44x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  34.   411 Ilmar Kirjanen, TAOK                      44 R4(6x) M60(24x) R3(8x) RADA4(2x) R2(3x) R1(1x) |SI:44x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
  34.  5730 Allar Padari, HOK                         44 M40(23x) R1MV(17x) PIKK(4x) |SI:44x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  34.  8803 Tõnu Sellin, Uddeholm Tooling Eesti       44 R1(5x) R3(4x) RADA2(2x) M40(28x) R2(2x) M40_R1(1x) M40-3(1x) V(1x) |SI:44x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  34.   127 Jüri Zimmermann, Kape                     44 M70(24x) R4MV(18x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:44x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  39.  4889 Martin Aunin, EA Reng                     43 M21B(39x) -(1x) R3(1x) R2(1x) R1(1x) |SI:43x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  40.  6311 Kristjan Maade, Desorient                 42 R3(5x) R1(6x) M35(14x) M21RO(10x) M21A(1x) V(1x) M21AL(2x) M18RO(1x) -(1x) R2(1x) |SI:42x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
  40.  5580 Eha Tamme, Bochako Eesti OÜ               42 N50(21x) N55(18x) V(2x) VALIK-N(1x) |SI:42x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  40.  5157 Kaarel Hendrik Zernant, Ilves             42 M12(27x) VALIK(5x) VABA(1x) MRO(1x) R4MN(8x) |SI:42x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  43. 11171 Merilin Anijärv,                          41 N14(23x) N12(17x) R4(1x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  43. 12938 Evi Arais,                                41 N21B(41x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  43.  5384 Peeter Harro,                             41 M60(41x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  43.  9382 Tõnu Hendrikson, Võru                     41 M35(33x) M21(4x) MRO(2x) VABA(1x) R1(1x) |SI:41x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  43.  5655 Heno Ivanov,                              41 R2M(17x) M21A(19x) M21(4x) R2(1x) |SI:41x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  43.  4222 Taavi Kuha, Kape                          41 M21A(14x) R2M(15x) R1M(2x) M21E(1x) VABA(2x) M21B(5x) R4M(1x) R1(1x) |SI:41x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  43.  7196 Lauri Juhan Liivamägi,                    41 M21E(21x) R1M(17x) R1(2x) VABA(1x) |SI:41x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  43. 13566 Tomi-Andre Piirmets, West                 41 R5(17x) R3(6x) M12(5x) R4(8x) M14(3x) M16(1x) -(1x) |SI:41x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  43.  1545 Oleg Podlipski, Jõhvikas                  41 M50(38x) V(1x) RADA3(1x) VALIK-M(1x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  43.  4878 Jüri Püssim, Tammed                       41 M60(23x) M65(17x) V(1x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  43.  3226 Kalev Raadla, Hooler                      41 M50RO(18x) M55(16x) V(2x) R3(4x) R4(1x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
  43.  7310 Karin Reisner, Metsäliitto                41 N21B(41x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  43.  4690 Vladimir Savinov, SRD                     41 M40(22x) M45(19x) |SI:41x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  43.   145 Jüri Ümarik,                              41 VABA(21x) VALIK(20x) |SI:41x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  57.  6158 Aare Mäemurd, Talkur                      40 M60(36x) R2(3x) V(1x) |SI:40x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  57.  4405 Karoliina Sikkal, Kobras                  40 N16(22x) R3NN(16x) VABA(1x) R2NN(1x) |SI:40x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  57. 10098 Ele Sisas, STSVÕK ÜSP                     40 N21B(20x) N21C(19x) VALIK-N(1x) |SI:40x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  60.  2201 Maido Kaljur, Harju KEK                   39 R2(9x) R1(1x) M21A(8x) M40(5x) M35(11x) M50(2x) VALIK(1x) V(1x) -(1x) |SI:39x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
  60. 11657 Lea Laidra,                               39 N21RO(21x) N21B(16x) N21(1x) V(1x) |SI:39x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  60.  3137 Enar Nõmmiste, Kape                       39 M21A(19x) R2M(17x) VALIK(1x) R1(1x) VABA(1x) |SI:39x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  60.  4910 Leili Prans, Ilves                        39 R3NV(16x) N55(21x) R4NV(1x) VALIK(1x) |SI:39x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  60.  1361 Triina-Britt Preden, TON                  39 R5(1x) R3(15x) R1(1x) N35(18x) R4(2x) NI(2x) |SI:39x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
  60.  3225 Anne Raadla, Hooler                       39 N40RO(17x) N60(16x) V(1x) R4(4x) R5(1x) |SI:39x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
  60.  9976 Renna Reinsoo,                            39 N21B(22x) N21C(17x) |SI:39x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  60. 11275 Juhan Tamm,                               39 R2(1x) M60(36x) V(1x) R3(1x) |SI:39x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
  60.  3687 Evi Vahu, Orion                           39 R3(5x) R4(4x) N50(5x) R5(1x) N40(9x) N55(13x) V(1x) R2(1x) |SI:39x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  60.  3803 Ats Virumäe, Võru                         39 M60(36x) M45(2x) R3(1x) |SI:39x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  70. 10117 Helena Jürgenson, TTÜ                     38 N21B(35x) V(1x) N21A(2x) |SI:38x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  70.  5942 Kristo Kamratov,                          38 M21C(36x) R4(2x) |SI:38x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  70.  4212 Lembe Lutterus, Tammed                    38 N50(20x) N55(18x) |SI:38x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  70.  1029 Dmitri Shved, SRD                         38 R1(6x) M21A(19x) R2(2x) M35(11x) |SI:38x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
  70. 12280 Andres Viira,                             38 M40(36x) R3(2x) |SI:38x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  75. 15431 Kaupo Järve, SK Fortis                    37 M21B(27x) VALIK-M(1x) VALIK(2x) R1(4x) R3(1x) M21C(1x) R5(1x) |SI:37x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  75.  4292 Siim Jõesaar, Ilves                       37 M21B(3x) R2MN(17x) VALIK(2x) M18(13x) VABA(1x) VIPP(1x) |SI:37x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  75.  4504 Tiina Kangilaski, -                       37 R3(12x) N21A(9x) N35(13x) ALGAJAD(1x) N21B(1x) R1(1x) |SI:37x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
  75.  4192 Ants Karu,                                37 R4(1x) R3(5x) R1(2x) R2(6x) M21B(7x) M21AL(9x) M21RO(3x) RADA9(2x) M21C(2x) |SI:37x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  75.   425 Agu Koppa, AS Schetelig EV                37 M60(37x) |SI:37x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  75.  9206 Leena Leesment, SRD                       37 R5(14x) N50(18x) R4(5x) |SI:37x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  75.  4230 Lauri Olli, LSF PT                        37 R3(3x) R2(1x) M21RO(12x) M21B(20x) -(1x) |SI:37x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
  75.  7311 Ülo Reisner, Metsäliitto                  37 M21B(34x) VALIK-M(3x) |SI:37x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  75.  2853 Gea Rennel, Harju KEK                     37 N40(8x) N50(22x) R3(4x) NI(1x) N40RO(2x) |SI:37x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  75. 13775 Marge Sargma, Tammed                      37 R3(6x) R4(10x) R5(6x) R2(1x) N21B(14x) |SI:37x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
  75.  5919 Toomas Telgma,  Voller AS                 37 M21B(19x) M45(17x) V(1x) |SI:37x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  75.  2599 Tõnu Tolm, Võru                           37 M55(25x) M45(11x) R2(1x) |SI:37x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  87.  1238 Heino Allikberg, Saue                     36 M60(33x) V(3x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  87.  6147 Endel Karp, Norma OK                      36 M40(16x) M50(20x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
  87. 13435 Urmo Kiviselg, Kobras                     36 M21B(20x) R2M(6x) 2(1x) R3M(9x) |SI:36x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  87. 10891 Kirill Klenski, FusionOne                 36 R1(2x) M21B(26x) M21RO(2x) M21C(5x) R3(1x) |SI:36x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
  87.  5578 Gerli Kriiska,                            36 N21B(31x) V(2x) N21A(1x) D21(1x) R4(1x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  87.   652 Vello Loorits, Orion                      36 M60(20x) V(1x) M65(15x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  87.  4106 Tiiu Mägi, Kape                           36 N50(30x) VALIK-N(4x) V(2x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
  87.  1971 Kalle Nelk, Tammed                        36 R3(1x) M60(16x) M60RO(18x) R1MV(1x) |SI:36x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
  87. 10195 Vampula Oper, Võru                        36 VIPT(25x) RADA4(10x) RADA2(1x) |SI:36x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  87.  6627 Markus Harald Pais, West                  36 M14(12x) R5(3x) VALIK-M(1x) R4(3x) M10NR(8x) V(2x) M12(4x) M14RO(2x) ALGAJAD(1x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  87. 13309 Kaur Pakaste,                             36 TILLU(20x) M10NR(16x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  87.  1751 Andres Palk, TAOK                         36 M21A(10x) M40(6x) M45(19x) V(1x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  87.  5998 Vladimir Vari,                            36 M60(27x) V(8x) VALIK-M(1x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  87. 12425 Maret Viira,                              36 N40(32x) RADA3(1x) N21B(2x) R5(1x) |SI:36x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 101. 11592 Annabel Mirtel Saskia Joakit, Tammed      35 N10NR(18x) N14(17x) |SI:35x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 101.  4876 Martti Kuldma, Elisa                      35 R3(17x) M21A(5x) M21AL(13x) |SI:35x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
 101.  7205 Ivar Lai,                                 35 R3(4x) R1(3x) M45(13x) R2(3x) M40(12x) |SI:35x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Viimsi park |17.03.2010
 101.  2294 Veiko Mataloja,                           35 R1(1x) R3(2x) M40(32x) |SI:35x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 101. 13842 Jan Matveus,                              35 M21B(34x) M21C(1x) |SI:35x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 101.  9852 Tiia Mõek,                                35 N21A(20x) N35(13x) V(2x) |SI:35x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 101.   149 Ilmar Mõistlik, Orion                     35 M60(20x) M65(14x) V(1x) |SI:35x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 101. 10196 Maria Oper, Võru                          35 N60(28x) VIPT(1x) RADA4(4x) VABA(1x) RADA2(1x) |SI:35x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 101.   747 Aleksandr Petuhhov, FusionOne             35 R3(1x) M21B(34x) |SI:35x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
 101.  4799 Lembit Põldoja, AS Elektrikontrollikesku  35 M50(20x) M65(15x) |SI:35x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 101.  1275 Jaanus Reha, Koop                         35 M50(32x) V(3x) |SI:35x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 101.  6431 Anton Roolaid, TAOK                       35 R4(3x) R3(9x) R5(2x) V(2x) M21C(7x) M21AL(11x) -(1x) |SI:35x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 101. 14699 Maria Tamm, TÜ                            35 R3N(16x) VABA(9x) VIPP(4x) N21B(1x) N21A(2x) R2(2x) N21(1x) |SI:35x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 101.  5109 Kristjan Vällik, Korp! Rotalia            35 M40(12x) VALIK(3x) R2MV(7x) VABA(2x) R4MV(2x) VIPL(1x) R3MV(4x) VIPT(1x) 4(1x) VIPP(2x) |SI:35x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 115.  8226 Lauri Eskor,                              34 VIPP(19x) R2M(12x) VABA(1x) VALIK(1x) PIKK(1x) |SI:34x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 115.  5250 Jaanus Jõgis, CSS                         34 R3(16x) R4(10x) M21C(1x) M21B(5x) M21AL(1x) -(1x) |SI:34x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 115.  2737 Kaie Kivila, Ilves                        34 R3NV(17x) N60(14x) VALIK(1x) R2(1x) R3(1x) |SI:34x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 115.  1257 Tarmo Laht, Kape                          34 M45(10x) R2MV(7x) R1MV(8x) M40(1x) M21E(5x) M21B(2x) VABA(1x) |SI:34x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 115.  9489 Ander Metsmaa, TAOK                       34 M21C(20x) M21B(14x) |SI:34x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 115.   305 Jaan Orav, TON                            34 M50(1x) M60(12x) M70(16x) VALIK-M(3x) R3(1x) R2(1x) |SI:34x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 115.   423 Kalev Ruberg, Saku                        34 M50(29x) R3(1x) R1(1x) V(1x) M45(1x) M40(1x) |SI:34x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 115. 13905 Juhan Sedman, TÜ                          34 M50(13x) R3MV(11x) M55(1x) VALIK(2x) VABA(6x) R2MV(1x) |SI:34x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 115.  6307 Teele Telgma, Tammed                      34 N14(18x) N10NR(6x) N12(9x) N10(1x) |SI:34x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 124.   146 Maie Abram, Ilves                         33 R4NV(1x) N60(20x) R2(1x) R3NV(11x) |SI:33x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 124. 11200 Sirle Antov,                              33 N50(31x) V(2x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 124.   884 Ahto Karu, JOKA                           33 M(1x) M55(19x) M40(9x) M50(2x) V(1x) TEADE(1x) |SI:33x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 124.   638 Vello Krohn, Tammed                       33 M60(13x) M70(18x) V(2x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 124.  1728 Rutt Kukk, Orion                          33 N60(33x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 124.  5693 Arvi Käärd,                               33 M50(33x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 124.  6105 Ene Laht,                                 33 VIPL(2x) N40(7x) R3NV(14x) VIPT(5x) R4NV(1x) VABA(4x) |SI:33x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 124.  6081 Enn Lõhmus, Tartu                         33 VABA(1x) R2MV(11x) VIPP(18x) VALIK(2x) VIPL(1x) |SI:33x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 124. 10483 Anu Malts,                                33 N40(3x) N21A(18x) N21RO(1x) N45(9x) R2(1x) R3(1x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 124.  7680 Janek Riives, TÜ                          33 M21B(9x) R2M(6x) R3M(8x) VIPP(5x) M21A(5x) |SI:33x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 124.   222 Urvi Sarv, Orion                          33 R4(7x) R5(4x) RADA5(5x) R2(3x) R3(3x) N60(7x) V(2x) N55(1x) -(1x) |SI:33x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 124.  1053 Veikko Tamlak, Kape                       33 M40(31x) M35(1x) V(1x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 136.  4865 Katrin Birk, EA Reng                      32 R1(3x) R3(10x) N21RO(9x) N21A(10x) |SI:32x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 136.  4772 Martin Ehala, Rae                         32 R2(4x) M40(27x) H40(1x) |SI:32x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
 136.  1267 Heiti Hallikma, Võru                      32 M21A(28x) R1(4x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 136. 15263 Jaago Jõeleht,                            32 M21C(13x) M21B(16x) V(3x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 136.  4195 Lea Leppik, TAOK                          32 N40(12x) N45(17x) N21A(3x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 136. 11347 Ago Luberg,                               32 R5(1x) M21C(30x) R4(1x) |SI:32x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 136.  4509 Paul Lumi,                                32 M21B(21x) M21AL(11x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 136.  2707 Oliver Ojasoo, Kobras                     32 M21A(21x) VALIK(1x) VABA(4x) R2M(6x) |SI:32x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 136.  6879 Andrius Pakaste, Vironia                  32 M21C(32x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 136.   283 Maris Roosipuu, Orion                     32 R3(5x) N21A(6x) N40(15x) V(1x) N35(3x) R5(1x) R1(1x) |SI:32x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 136.  4784 Kristjan-Taavi Vaiksalu,                  32 M21C(21x) M21A(5x) M21B(6x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 136.  5566 Siim Valgeväli,                           32 M21A(31x) V(1x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 136.  2539 Ülo Viru, Orvand                          32 R1(6x) R5(1x) R2(2x) M40(3x) R3(4x) M35(13x) M21AL(2x) V(1x) |SI:32x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
 149.  7557 Urmas Aarna, AboBase Systems              31 M40(30x) RADA4(1x) |SI:31x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 149.   310 Eha Arb,                                  31 N21A(18x) N55(13x) |SI:31x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 149.  6572 Ekvard-Allan-Matis Joakit, Tammed         31 R5(1x) M14(17x) M12(11x) M16(2x) |SI:31x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
 149. 11404 Maret Karu, JOKA                          31 N(1x) N21C(18x) N40(3x) NII(3x) N50(2x) NI(3x) N21(1x) |SI:31x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 149. 13082 Henn Korjus, EMÜ                          31 R3MV(11x) R2MV(2x) VIPP(16x) VALIK(1x) VIPL(1x) |SI:31x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 149.  3910 Aino Koser, Ilves                         31 N50(17x) VALIK(2x) R3NV(10x) R4NV(2x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 149.  4437 Kristjan Leiger, Kape                     31 M40(18x) R2MV(10x) PIKK(3x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 149. 12982 Kaspar Liibert, Tallinna Ühisgümnaasium   31 M21B(31x) |SI:31x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 149.  2661 Indrek Mahla, Peko                        31 MRO(6x) R2M(10x) R2(1x) M21A(11x) VABA(2x) R3M(1x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 149.  6886 Mihkel Herbert Pais, West                 31 TILLU(15x) M10NR(14x) ALGAJAD(1x) M12(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 149.    75 Peeter Pappel,                            31 R4(4x) RADA9(2x) M60RO(11x) M65(8x) V(5x) VALIK-M(1x) |SI:31x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 149. 12211 Sigrid Saluri, Kobras                     31 N35(16x) R3NV(12x) 2(1x) VALIK(2x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 149.  8227 Edith Seegel,                             31 N21A(7x) R3N(11x) VIPP(10x) VIPL(2x) LÜHIKE(1x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 149. 10140 Villu Serv, Kobras                        31 VIPT(18x) VALIK(2x) VABA(4x) M12(4x) VIPL(1x) VIPP(1x) M14(1x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 149.  3000 Jüri Tarmak, TON                          31 R4(7x) R5(23x) R2(1x) |SI:31x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 149.  5115 Tarmo Tüür,                               31 VIPT(2x) M21B(16x) R2M(9x) VABA(1x) R3M(1x) VALIK(1x) PIKK(1x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 149.   419 Uuno Vallner, Orion                       31 M60(28x) VALIK-M(2x) V(1x) |SI:31x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 166.  3235 Anne Arold, OKH                           30 R2NV(13x) N45(12x) VALIK(2x) R7A(1x) VABA(1x) R3NV(1x) |SI:30x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 166.  3665 Kaido Hallik, Ilves                       30 M21E(13x) R1(8x) VABA(2x) R1MV(7x) |SI:30x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 166.  8100 Ahti Heinla,                              30 R1(7x) M21A(7x) M21AL(9x) RADA3(3x) M21B(2x) RADA4(1x) R3(1x) |SI:30x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 166.  3717 Laura Joonas, Võru                        30 N18(15x) N21E(1x) N21(10x) VABA(1x) R3(1x) N16(1x) KODUTüTRED(1x) |SI:30x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 166.  6395 Kaupo Jõgi, Unistar-Auto                  30 RADA3(2x) M60(2x) M21AL(10x) M50(6x) RADA4(2x) M21B(3x) M21C(1x) V(1x) R4(1x) R3(1x) R2(1x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 166.  6338 Aivar Kapsta, Eurotec-Infosüsteemide OÜ   30 M21C(17x) M45(13x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 166.  8260 Viktor Kassatkin, SRD                     30 M35(15x) M21A(13x) R2(1x) R1(1x) |SI:30x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 166. 10505 Nele Klopp, Lembela                       30 N21B(14x) VALIK-N(1x) V(2x) N21C(11x) R5(2x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 166.  7040 Katrin Kriiska,                           30 N50(15x) V(1x) N55(14x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 166.  5819 Andrus Märtmaa, AS Teede Tehnokeskus      30 M50(30x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 166.   709 Ülle Raudsepp, Okas                       30 R4(1x) R5(1x) R3(1x) N50(17x) N40(8x) V(1x) R1(1x) |SI:30x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 166.  1030 Vermo Siim, MARU                          30 R1(3x) M21RO(21x) M40(1x) M21AL(5x) |SI:30x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 166.   704 Tõnu Sikkal, Kobras                       30 M45(13x) R2MV(9x) R3MV(3x) VIPT(1x) M50(4x) |SI:30x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 166.  5397 Targo Tennisberg,                         30 R2M(16x) M21A(12x) VABA(1x) R2MV(1x) |SI:30x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 166.  4383 Jüri Tähemaa,                             30 M60(16x) M65(13x) V(1x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 166.  5156 Tarmo Zernant, Ilves                      30 M35(10x) R2MV(4x) VABA(5x) R1MV(1x) VALIK(3x) MRO(1x) R4MV(1x) RADA1(1x) VIPP(1x) M21B(2x) R3MV(1x) |SI:30x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 182.   293 Ruth Gutmann, Rae                         29 N21RO(19x) N45(9x) RADA8(1x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 182.   646 Kaido Gutmann, Rae                        29 M40RO(19x) M40(9x) RADA9(1x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 182.   165 Heino Heinloo, Tammed                     29 M60(9x) M75(15x) R2(2x) V(2x) VALIK-M(1x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 182.  3400 Margus Klementsov, Mercury                29 R3(1x) M21A(18x) VALIK-M(4x) V(3x) RADA1(1x) MI(2x) |SI:29x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
 182.  3750 Riho Kokk, Rakv                           29 M50(24x) R3(2x) R1(1x) VALIK(2x) |SI:29x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 182.  6645 Alina Kramarenko, SRD                     29 R3(9x) R5(2x) R4(5x) N14(11x) N21(1x) N16(1x) |SI:29x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 182.  2017 Lauri Lahtmäe, Kape                       29 R1(6x) R3(5x) M21AL(3x) V(5x) M21A(6x) MI(1x) M35(1x) VALIK-M(2x) |SI:29x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 182. 12764 Kalev Liibert,                            29 M50(26x) VALIK-M(1x) V(2x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 182.  3742 Georg Liidja,                             29 M60(13x) M70(15x) V(1x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 182. 13846 Priit Nõmmik,                             29 M40(29x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 182. 15640 Helena Oruvee,                            29 N21B(21x) N21C(7x) N21A(1x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 182.  7087 Taavi Pae,                                29 R3M(1x) M21A(13x) R2M(12x) R2MV(2x) VABA(1x) |SI:29x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 182.  6152 Kaja Rahu, TAI                            29 N40(10x) N55(13x) N50(6x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 182.  2991 Siiri Sotnik, Otepää                      29 N45(6x) R3(4x) R2(10x) R3NV(5x) N40(1x) R4NV(1x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:29x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 182.  4270 Priit Truusalu, Kape                      29 M45(23x) R1MV(4x) R2MV(2x) |SI:29x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 182.  2734 Ilona Vanaveski, Ilves                    29 VALIK(2x) N60(15x) R3NV(10x) VABA(1x) R4NV(1x) |SI:29x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 182.  2000 Meelis Zimmermann, Kape                   29 M35(17x) R2MV(6x) M40(5x) M21(1x) |SI:29x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 199.   429 Vaabo Annus, Orion                        28 RADA5(1x) M65(23x) V(2x) M50(1x) R2(1x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 199.  6403 Ain Fjodorov, Otepää                      28 M21E(4x) R1(7x) R1MV(13x) M35(3x) VALIK(1x) |SI:28x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 199.  6571 Maret Hallikma,                           28 N21A(24x) V(2x) R3(1x) R1(1x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 199. 14805 Nele Jõhvik, Lembela                      28 N21B(13x) V(3x) N21C(10x) R5(2x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 199.   415 Arne Kolk, Jõhvikas                       28 M60(8x) M55(14x) 1(4x) R3(1x) 3(1x) |SI:28x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 199. 13285 Kelly Mattus, Kobras                      28 N12(23x) VALIK(1x) N14(1x) R4NN(1x) VABA(2x) |SI:28x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 199.  5037 Janek Piirisild, Võru                     28 M16(12x) M14(7x) VABA(4x) M21A(1x) RADA4(1x) VIPT(1x) VIPP(1x) M18(1x) |SI:28x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 199.   759 Eero Raun,                                28 R1(6x) RADA9(4x) M35(13x) M21RO(4x) M21A(1x) |SI:28x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 199.  9038 Heino Rebane, Orvand                      28 M50(11x) M55(17x) |SI:28x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 199.    49 Rein Rebane, TON                          28 M50(13x) RADA5(1x) M55(13x) V(1x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 199. 14513 Kadri Reisner,                            28 TILLU(19x) N10NR(9x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 199.  1881 Helle Rennu, Saku                         28 N50(12x) N40_R2(2x) N55(8x) N40-2(1x) R2(1x) N40(4x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 199.   527 Siiri Vallner,                            28 N35(15x) N21B(2x) N21A(9x) VALIK-N(1x) RADA10(1x) |SI:28x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 199.  4758 Raid Vellerind, KK Rae Koss               28 R4(6x) R3(3x) M18RO(5x) M16(12x) M21B(1x) -(1x) |SI:28x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 199.  7574 Sören Vetevool,                           28 R3(4x) R1(2x) R5(4x) R2(11x) M21A(1x) M21B(5x) M21C(1x) |SI:28x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
 199.  5564 Peeter Võrk, F-Klubi                      28 M40(13x) 1(2x) M45(10x) 2(2x) VALIK-M(1x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 215.  7500 Margus Andresson, LSF PT                  27 R4(18x) R3(8x) M21AL(1x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 215. 11678 Vitali Bogomolov, Jõhvikas                27 R5(1x) R2(1x) M21C(24x) M21B(1x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 215.  4807 Paavo Helde, Evotec AS                    27 R2(1x) R3(2x) M40(24x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
 215.  3982 Raul Hindov, TON                          27 R3(11x) R4(1x) M40(13x) MI(1x) 1(1x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 215. 12362 Lumileid Hälvin, Kobras                   27 N16(19x) VABA(3x) VIPL(1x) N18(4x) |SI:27x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 215.   526 Maari Idnurm, Orion                       27 R3(12x) N40(11x) N40RO(1x) V(1x) -(1x) R4(1x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 215.  6445 Oliver Immato, AIESEC                     27 M21B(14x) M21A(6x) M21RO(1x) R3(2x) R1(4x) |SI:27x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 215.  7506 Mari-Liis Kaljur, Harju KEK               27 R5(1x) R2(6x) R3(1x) N21A(1x) N21(4x) VALIK-N(1x) R4(2x) N21B(6x) N21C(3x) ALGAJAD(1x) V(1x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 215.  3233 Kristjan Karabelnik, OKH                  27 M21E(13x) R1M(12x) R3M(1x) VABA(1x) |SI:27x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 215. 15003 Rain Kauge, Põrgupõh                      27 M16(16x) V(7x) M21B(4x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 215.  5961 Urmo Keskel,                              27 M21A(20x) M21B(1x) M21C(1x) R2(4x) R1(1x) |SI:27x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 215.  9386 Siim Kokk,                                27 R1(2x) M21A(11x) V(1x) M21RO(9x) M21AL(1x) R3(3x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 215.  1084 Kersti Kristjuhan, HOK                    27 N40(18x) R2NV(5x) R3NV(1x) PIKK(2x) VALIK(1x) |SI:27x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 215. 15758 Allan Kuusk, TTÜ                          27 M21B(22x) M21C(2x) R3(3x) |SI:27x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 215. 13107 Kaili Laanemets,                          27 N21B(14x) N21C(9x) V(4x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 215.  9959 Rein Licht,                               27 R4(4x) M40(23x) |SI:27x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 215.  8345 Merle Okermann,                           27 N21B(13x) N21C(11x) V(1x) N21A(1x) R5(1x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 215.   285 Veiko Pak, Rae                            27 M40(20x) M40RO(4x) M21AL(2x) 5(1x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 215.  4788 Marti Ranne, LUS                          27 M40(8x) M21AL(3x) M21A(11x) M35(3x) R2(1x) R1(1x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 215.  4733 Leo Sepp, Tammed                          27 M50(17x) M55(6x) R2(4x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 215.  5114 Piret Truusalu,                           27 VIPT(8x) R4N(4x) VABA(9x) R4NN(1x) VALIK(1x) VIPL(4x) |SI:27x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 215. 15052 Pille Vinne, Põlva                        27 VIPL(19x) VIPT(6x) N21(2x) |SI:27x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237.  8915 Triin Eerik,                              26 R4(1x) N21A(14x) R3(4x) N21B(5x) V(1x) R1(1x) |SI:26x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 237. 10219 Väino Ellamik, Tartu suusaklubi           26 R1MV(1x) M21E(16x) R1M(5x) VABA(2x) R1(2x) |SI:26x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 237.  5654 Anu Iher,                                 26 R7A(1x) VIPL(14x) R4N(9x) RADA4(2x) |SI:26x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 237.   917 Margus Jaanus, Koop                       26 M40(11x) M45(13x) VALIK-M(2x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 237.  5585 Tõnu Kastan, Trummi SK                    26 M21C(13x) M21B(2x) M21AL(10x) V(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 237.   247 Arvo Kivikas, Ilves                       26 M21E(17x) R1MV(8x) R1(1x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237.  4978 Allar Kivil, LSF PT                       26 R1M(8x) M21A(11x) VABA(2x) 1(1x) VALIK(1x) R2M(1x) M21(2x) |SI:26x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 237.  8521 Arnold Kristjuhan,                        26 VIPT(17x) R3MV(7x) KESKMINE(1x) VALIK(1x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 237.  3071 Nikolai Kuha, Kape                        26 M60(15x) VALIK(1x) R2MV(6x) VABA(3x) R3MV(1x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237. 14779 Laura-Liis Kütt, Põlva Spordikool         26 N8(1x) N10(6x) N12(7x) N14(4x) VABA(1x) R5NN(1x) N16(1x) VIPL(1x) N08(3x) RADA4(1x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237.  2008 Ellen Lembra, Kape                        26 N45(18x) VABA(1x) VIPT(2x) N21B(1x) R3NV(1x) N35(3x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237.  6720 Tanel Lint,                               26 M21C(22x) M21B(3x) V(1x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 237.  2847 Ene Loide, Harju KEK                      26 N65(13x) N60(10x) V(1x) N40(2x) |SI:26x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 237.  2255 Jüri Märtmaa, Tammed                      26 M50(8x) M40RO(15x) M50RO(1x) V(2x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 237.  5420 Tõnu Piits,                               26 RADA3(1x) M60(5x) M65(19x) V(1x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 237.  5325 Signe Raidmets, TON                       26 R1(5x) R3(3x) N21A(15x) M21A(1x) NI(2x) |SI:26x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 237.  3820 Silver Rebenits, Kape                     26 M21A(23x) R3M(1x) VABA(2x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237. 14991 Stina Romanovska,                         26 V(1x) R5(4x) N21C(13x) N21B(6x) R4(2x) |SI:26x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 237.  4962 Antti Roose, Kobras                       26 M40(11x) R2MV(9x) VALIK(3x) M21E(1x) M35(1x) R1MV(1x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 237.  6491 Anni Sild, Jakob Westholmi Gümnaasiu      26 N21B(24x) V(1x) EEMALDA(1x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
 237. 11785 Kristo Sirk, Kobras                       26 M12(25x) VIPT(1x) |SI:26x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 237.   284 Ants Tamm, TON                            26 M60(15x) M65(9x) V(2x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 237.  5350 Kerda Timmusk, SRD                        26 R3(10x) N16(10x) N21(1x) R4(5x) |SI:26x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 237.   836 Heldur Väljamäe, Orvand                   26 V(6x) R4(3x) M60(10x) VALIK-M(6x) M50(1x) |SI:26x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 237.  6085 Marek Zahkna, Kaitsevägi                  26 R2(7x) M21B(1x) M21A(17x) M21(1x) |SI:26x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 262.  7558 Margit Aarna, TTÜ                         25 RADA2(1x) N21A(24x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 262.  8466 Kristiine Aluvee, Otepää                  25 N21E(8x) R2(2x) N21(1x) VIPP(2x) N16(1x) R2NN(4x) N21A(1x) N18(3x) R3NN(1x) R1(2x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.  3738 Anneli Ambel, Mercury                     25 N21A(18x) R3(5x) N21B(1x) R4(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 262.  5823 Andres Bauvald, Elioni SK                 25 M21A(24x) MI(1x) |SI:25x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 262.  7328 Ergo Enn, West                            25 1(10x) 2(15x) |SI:25x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 262.  1207 Ülle Gurkina,                             25 N60(24x) V(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 262. 15147 Mari Iher,                                25 R7A(1x) VALIK(9x) VABA(13x) RADA4(2x) |SI:25x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 262.  2339 Kalju Johanson, Kobras                    25 M75(25x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.   265 Jüri Kahn,                                25 M55(15x) M50(7x) RADA4(1x) 2(1x) V(1x) |SI:25x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 262. 10204 Rivo Kaldvee,                             25 M21B(24x) R2(1x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 262.  7186 Mihkel Kalmaru, West                      25 1(20x) M21_R1(1x) 5(1x) M21-3(1x) R1(1x) M21(1x) |SI:25x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 262.  9404 Toomas Keernik, OÜ Parem Käsi             25 R3MV(14x) VIPP(2x) M50(3x) VALIK(2x) VIPT(1x) M21B(2x) M35(1x) |SI:25x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 262.  2753 Rauno Kenk, Tartu                         25 M21A(19x) R2M(1x) VABA(3x) VALIK(1x) V(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.   189 Riho Kilp, Tammed                         25 M65(14x) M60(10x) V(1x) |SI:25x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 262. 15393 Krista Kõlli, Võru                        25 RADA5(1x) N35(2x) RADA3(4x) VABA(5x) VIPP(2x) VIPL(9x) VIPT(1x) R3(1x) |SI:25x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
 262.  2335 Riina Laanjõe, Kobras                     25 VIPT(10x) VABA(15x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.  1989 Aili Laanjõe, Kobras                      25 N55(24x) VIPT(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262. 10961 Karolin Laanjõe, Põlva                    25 N8(1x) N08(24x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262. 14785 Kertu Laanoja, Põlva Spordikool           25 N10(24x) VABA(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262. 12890 Toomas Laur,                              25 R1(4x) M40(20x) M21A(1x) |SI:25x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 262.  9141 Aleksandra Leesment, SRD                  25 R3(3x) R5(10x) N14(8x) N12(1x) V(1x) R4(2x) |SI:25x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 262.  5485 Aivar Leht, Okas                          25 R3(6x) R4(1x) R5(2x) R1(4x) M21C(1x) RADA1(1x) M21A(3x) M35(2x) M21-3(1x) M21(2x) V(1x) M21AL(1x) |SI:25x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
 262.  9075 Katrin Lemsalu, EMÜ                       25 R3N(15x) VABA(2x) VIPP(1x) N21A(5x) VALIK(1x) R7A(1x) |SI:25x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 262. 14597 Leonid Malikov,                           25 M21B(20x) M21A(1x) V(1x) R3(2x) R1(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 262. 10142 Getter Matto, Kobras                      25 N14(20x) VALIK(1x) M14(1x) VABA(2x) N16(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262. 13678 Mikk Marten Miljan, Kesklinna Kool        25 R7A(13x) M08(5x) VALIK(5x) R6MN(2x) |SI:25x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 262. 14843 Kelli Nurm, Kobras                        25 N10(11x) N12(5x) N14(4x) R5NN(1x) VABA(2x) N16(1x) RADA4(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.  2193 Ander Ojandu, Võru                        25 M21A(12x) R2M(9x) VABA(3x) VALIK(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 262.  5929 Janek Orro, Võru                          25 M21E(10x) M21(6x) VABA(3x) R1(2x) R1M(1x) M35(3x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.  1920 Ott Rakkaselg, HOK                        25 M21E(17x) VABA(1x) (1x) PIKK(5x) R2M(1x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262. 13052 Karl Rein, West                           25 2(7x) 3(10x) 1(3x) 4(4x) 5(1x) |SI:25x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 262.  5274 Sergei Rjabõshkin, SRD                    25 R3(8x) VABA(1x) M18(11x) R1(2x) M21A(1x) R5(2x) |SI:25x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 262.  5089 Jüri Roosaare, TÜ GI                      25 R3MV(14x) M55(6x) VALIK(2x) VABA(3x) |SI:25x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 262.  8602 Indrek Sander, Tartu                      25 M21B(20x) R5MV(1x) R3MV(4x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.   718 Martin Tõrra, Kobras                      25 VABA(2x) M65(1x) M60(20x) R3MV(2x) |SI:25x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 262.  3314 Terje Urgard, Tammed                      25 RADA4(1x) RADA5(3x) N21B(13x) V(2x) N21A(5x) RADA6(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 262.   188 Ülo Vainura, Tammed                       25 M60(24x) V(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 299.  8571 Krister Aarna,                            24 M14(5x) M16(12x) M12(5x) V(2x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 299.  9140 Tõnu Danilas,                             24 R3(4x) R2(1x) M40(19x) |SI:24x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 299.   295 Kersti Ehala, Rae                         24 R2(5x) M40(1x) RADA2(3x) N21A(3x) N45(5x) N40(6x) D21(1x) |SI:24x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 299. 10411 Ivo Enn, Henkel Makroflex                 24 1(10x) 2(14x) |SI:24x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 299. 13539 Siim Helmoja, Kobras                      24 M12(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  9466 Andres Hummal, Rakv                       24 R1MV(2x) M40(12x) R2MV(10x) |SI:24x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 299.  3718 Jüri Joonas, Võru                         24 M18(12x) M21(10x) M21E(1x) R1(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 299.  9927 Indrek Karolin, Kiidjärve                 24 M21E(22x) VABA(2x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.   941 Mare Kitsnik, Saku                        24 N21B(12x) N21C(11x) VALIK-N(1x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 299.  5064 Andres Kiviste, EPMÜ                      24 VALIK(3x) M55(10x) R3MV(10x) VABA(1x) |SI:24x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 299.   561 Kaie Kodasma, West                        24 2(23x) 5(1x) |SI:24x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 299.  7832 Kerly Kodasma, Pärnu YhisG                24 2(14x) 3(10x) |SI:24x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 299.  1093 Imbi Kukk, West                           24 2(23x) 1(1x) |SI:24x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 299.  4451 Arno Kurtmann, Põlva                      24 VIPT(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 299.  4314 Ago Käis, Kobras                          24 M55(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  2895 Andres Lauba, TON                         24 M21B(17x) R1(2x) R2(3x) R3(1x) -(1x) |SI:24x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 299. 13218 Helle Leis, Kobras                        24 N12(21x) VALIK(1x) R4NN(1x) VABA(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  3891 Peeter Lind, Kape                         24 VALIK(5x) VIPT(2x) R2MV(3x) M21B(12x) M40(1x) VABA(1x) |SI:24x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 299.  4229 Mikk Medijainen, OKH                      24 M21A(7x) R1M(6x) M21E(3x) R2M(5x) VALIK(1x) R1(1x) VABA(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  6590 Jüri Mellik, NSC Estonia OÜ               24 M55(11x) V(3x) M50(10x) |SI:24x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 299. 10226 Meelis Merenäkk,                          24 M35(19x) R1MV(1x) R2MV(2x) VALIK(1x) 1(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299. 13679 Mona Liisa Miljan, Tähtvere lasteaed      24 R7A(11x) VALIK(6x) R5NN(1x) R6NN(2x) N08(3x) M08(1x) |SI:24x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 299. 14780 Kairiin Märtson, Põlva Spordikool         24 N10(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  2191 Eero Mõttus,                              24 M21B(15x) M35(9x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 299.  5698 Mart Norman, Elisa                        24 M21A(12x) M21RO(2x) M35(10x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 299.  4445 Sulev Piiri, Kobras                       24 M65(23x) VABA(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299. 10214 Tõnis Piirisild, Võru                     24 M35(9x) M21E(9x) VABA(1x) M21(5x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 299.  5213 Reino Rass, EA Reng                       24 M40(4x) M45(19x) V(1x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 299.  8574 Krista Rämmann,                           24 R5(1x) N16(22x) R4(1x) |SI:24x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnni park |31.03.2010
 299.  5728 Rimmo Rõõm, Ilves                         24 R4MN(9x) VALIK(4x) R3MN(5x) VABA(1x) VIPT(2x) M14(3x) |SI:24x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 299.  5729 Andres Rõõm, Ilves                        24 R4MN(1x) R5MN(16x) M12(4x) M14(1x) VALIK(2x) |SI:24x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 299.  1330 Laine Saal, Kobras                        24 N60(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  5293 Rasmus Sotnik, Otepää                     24 M18(6x) R3(3x) R1(8x) R2M(1x) R1M(1x) R1MN(2x) R3MN(1x) R2MN(1x) R2(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299. 10969 Marianne Suur, Põlva Keskkool             24 N8(1x) N08(23x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  1677 Mihhail Taivere, Kape                     24 M60(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  1326 Mati Tiit, Ilves                          24 M21E(16x) VALIK(1x) M21(4x) R1MV(2x) VABA(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  1314 Marje Tobreluts, Kobras                   24 N45(24x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 299.  6726 Peeter Valle,                             24 M60(24x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 337.  5492 Ivar Aleksanderson, TÜ                    23 R3M(11x) VIPP(11x) R2M(1x) |SI:23x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 337.  7202 Ahti Bleive, Kobras                       23 M40(22x) VABA(1x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337.  3709 Taivo Daub, Ilves                         23 R3(1x) M21B(18x) M40(4x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
 337. 12817 Teele Eensaar,                            23 VABA(8x) R4N(1x) VIPL(4x) R7A(3x) R4NV(5x) VALIK(2x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337.  2452 Margus Hallik, LUS                        23 M21RO(17x) R3(1x) R2(2x) MRO(2x) R1(1x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 337.   359 Erika Joonas, Võru                        23 N40(14x) N21(3x) N35(6x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337.  4819 Anu Järve, Hansapank                      23 N21B(20x) N21A(3x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 337.   274 Mati Karp, TEMPO spordiklubi              23 M55(20x) M50(3x) |SI:23x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 337.  6452 Argo Kauge, Põrgupõhja                    23 M45(18x) V(1x) M40(4x) |SI:23x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 337.   707 Riina Kivikas, Ilves                      23 N21E(7x) R3NV(3x) VABA(1x) N55(11x) R4NV(1x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337.  5789 Jaanus-Janari Kogerman, Okas              23 M21A(10x) M21_R1(2x) VALIK(1x) M21C(1x) 1(1x) R1(1x) VALIK-M(2x) M21(3x) M21B(2x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 337.  7321 Peeter Koppas,                            23 1(15x) 2(8x) |SI:23x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 337.  1436 Erkki Käo,                                23 M21A(22x) VABA(1x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337. 14786 Johanna Laanoja, Põlva Spordikool         23 N08(23x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 337.  9240 William Lambert, Sindi Lanka              23 1(14x) 5(6x) 2(3x) |SI:23x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 337.    93 Helle Lippmaa, Orion                      23 R5(6x) VALIK-N(1x) N60(8x) N65(5x) 5(1x) R2(1x) R4(1x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 337. 15327 Kaupo Maasing, Hansa SK                   23 M21B(21x) M21A(2x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 337.   312 Aivar Meindok, LSF PT                     23 R3(4x) M40RO(8x) M21C(3x) VALIK-M(1x) M40(2x) M21AL(3x) VABA(1x) -(1x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 337. 15448 Kalle Metsoja,                            23 M21C(19x) M21B(4x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 337.  9488 Urmo Mäeorg, Puukool                      23 R3(1x) M21B(18x) R2(2x) R1(1x) M21A(1x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
 337. 11999 Hans Mölder, OÜ Luua HM                   23 R3MV(17x) VALIK(2x) M50(4x) |SI:23x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 337. 12086 Meelis Noorväli, Hansapank                23 M21B(17x) M21AL(5x) M21C(1x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 337.  7138 Anu Pallon, JOKA                          23 N(1x) N21(3x) N55(5x) NI(6x) N50(4x) 3(1x) N35(1x) M40(1x) TEADE(1x) |SI:23x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 337.  3745 Kersti Ploom, Tartu                       23 R4NV(2x) VABA(4x) R3NV(5x) N55(12x) |SI:23x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 337.  7406 Triin Pohla, Ilves                        23 R3N(6x) N21A(6x) VABA(2x) VIPP(6x) R2N(3x) |SI:23x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 337.  2005 Pear Post, Kobras                         23 M21A(20x) VABA(3x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337. 14380 Kalle Premet, Brentel OY                  23 1(22x) 5(1x) |SI:23x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 337.  1072 Heiki Rammul, Ilves                       23 M60(10x) R3MV(12x) VALIK(1x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 337.   240 Rein Rooni, Orvand                        23 R2(4x) M21(1x) M50(3x) M35(3x) M40(7x) V(1x) M21AL(1x) M21B(1x) M50RO(1x) R1(1x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 337.  4202 Vadim Shved, SRD                          23 R3(9x) R4(4x) M14(7x) N14(1x) V(2x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 337.  8000 Maichl Suur, Kobras                       23 VABA(23x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337.  5581 Sigrid Särak,                             23 N21B(23x) |SI:23x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 337.  6688 Aksel Jan Tamlak, Kape                    23 M14(7x) M10NR(13x) RADA6(1x) VALIK-M(1x) ALGAJAD(1x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 337.  3316 Maris Terno, Tammed                       23 N21B(21x) VALIK-N(1x) V(1x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 337. 11996 Ellen Tohvri, Assets                      23 N45(9x) R3NV(10x) VABA(2x) R3N(1x) VIPP(1x) |SI:23x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 337.  5700 Kaarel Vesilind, SRD                      23 R4(4x) R5(1x) R3(2x) M14(3x) M10NR(7x) M12(6x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 337.  1667 Anne-Ly Viikmaa, West                     23 1(14x) 2(9x) |SI:23x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 337. 10662 Erko Virgepuu, Hansa SK                   23 M21B(11x) M21A(9x) PIKK(1x) M21RO(1x) R3(1x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 375.   522 Mare Aibast, Harju KEK                    22 N40(13x) N55(9x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 375.  1136 Marek Atonen, Lehola                      22 R1(3x) M21A(18x) M21E(1x) |SI:22x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 375.  5532 Marie Anna Blehner, West                  22 2(9x) 3(11x) 5(2x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375.  4291 Mattias Blehner, West                     22 1(21x) 5(1x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375. 14616 Henrik Eeltee, Balou OÜ                   22 M21C(20x) V(1x) R5(1x) |SI:22x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 375.  9606 Kiur Erik Eensaar, Tartu Karlova Gümnaas  22 VABA(6x) R5MN(3x) M12(4x) VALIK(5x) M08(1x) VIPL(1x) R7A(2x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375.  5866 Viktor Gurkin,                            22 M21A(19x) V(1x) M21C(2x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 375.  2924 Merike Haugas, West                       22 1(19x) 2(1x) 5(2x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375.  2809 Juho Heinrand, Norma                      22 M60(11x) M70(8x) V(2x) M50(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 375.  4238 Eleri Hirv, Võru                          22 VALIK(1x) R1N(5x) RADA1(1x) R2N(2x) N21E(9x) R2(1x) M21(1x) N21(2x) |SI:22x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 375.  3628 Rein Kannike,                             22 M65(17x) V(1x) R2(1x) R4(1x) R5(2x) |SI:22x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 375.  2517 Katrin Karp, Spordiklubi Tempo            22 N21B(3x) N21C(19x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 375.    73 Kalmer Keevend, JOKA                      22 M(1x) M50(19x) M40(1x) 2(1x) |SI:22x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 375.  2670 Heleri Kivil, LSF PT                      22 R2N(7x) N21A(11x) R2NV(1x) N21E(1x) R2NN(1x) VALIK(1x) |SI:22x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 375.  8997 Väino Kivioja, Ruusa                      22 VABA(2x) M60(20x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375.  5038 Kevin Koskinen, Võru                      22 M16(11x) M18(9x) VABA(1x) NOORKOTKAD(1x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375.  7326 Keiro Kukk, West                          22 3(10x) 2(6x) 4(5x) 5(1x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375. 10693 Ülle Kuusik,                              22 VALIK-N(11x) V(11x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 375.  1401 Raivo Laanemets,                          22 M21RO(12x) M40(10x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 375. 10203 Kristel Leisalu, Elisa                    22 N21A(16x) N21B(5x) R2(1x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 375.  6987 Sander Lembra, Võru                       22 VABA(4x) M18(6x) VIPT(2x) M16(6x) M21B(1x) VALIK(1x) R3MN(1x) R3(1x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 375.  2526 Kairi Luigelaht-Teder, Kobras             22 N21A(17x) R2(1x) R1(1x) -(1x) R3(2x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 375.  2178 Matis Miljan, Kape                        22 R7A(2x) R3M(12x) VALIK(4x) M21B(1x) VABA(3x) |SI:22x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 375.  7563 Rain Muru, Lennubaas                      22 M21B(13x) R3(5x) VALIK-M(1x) R1(1x) -(1x) R2(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 375.   436 Ilmi Nael, West                           22 1(9x) 2(11x) 3(2x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375.  1404 Ülo Needo, Kobras                         22 M60(22x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375. 14809 Andres Nurk,                              22 R1M(5x) M21E(5x) M35(3x) R2M(1x) VALIK(2x) VABA(3x) R2MV(2x) R1MV(1x) |SI:22x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 375.  2012 Raul Olesk, Kobras                        22 M45(11x) M35(1x) VABA(1x) M21E(2x) R2MV(4x) R1MV(2x) R2(1x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375.  1724 Ruta Ottesson, Rae                        22 N21A(19x) V(1x) N21E(1x) R1(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 375.  2673 Raivo Pehk, Põlva                         22 VIPT(1x) VIPP(21x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375.  5615 Anne Pekri,                               22 RADA5(3x) N21C(12x) V(5x) N50(1x) N21B(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 375.  6451 Rando Pennie, Põrgupõhja                  22 M40(4x) M45(14x) V(3x) VALIK-M(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 375.   933 Marika Pilt, West                         22 2(19x) 3(2x) 5(1x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375.   932 Mati Pilt, West                           22 1(10x) 2(10x) 5(2x) |SI:22x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 375.  3746 Valter Ploom, SA Tartu VTHK               22 R3MV(5x) VIPT(13x) VALIK(2x) VABA(2x) |SI:22x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 375.    55 Vello Post, Koop                          22 M50(22x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 375.   738 Priit Pääslane, Ilves                     22 M35(13x) R2MV(6x) R3MV(1x) M21B(1x) VABA(1x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 375.  5822 Arvo Raja,                                22 M21A(10x) M40(9x) V(1x) M40RO(1x) VALIK-M(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 375.  1240 Jüri Rokko, SK                            22 M55(16x) M50(4x) M40(1x) V(1x) |SI:22x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 375.  1300 Paavo Rõigas, Peko                        22 M21E(4x) R7A(2x) M40(1x) VALIK(8x) VABA(4x) R1M(1x) R1MV(1x) -(1x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375. 10327 Kai Saksman, TON                          22 R2(2x) M60(11x) M50(8x) V(1x) |SI:22x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 375.   294 Arvo Soosalu, LUS                         22 R4(4x) R2(2x) M55(11x) M50(5x) |SI:22x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 375.  5814 Aleksei Spiridonov,                       22 R4(2x) M21C(20x) |SI:22x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 375.   134 Aari Talver, Mercury                      22 N45(19x) N40RO(1x) N21RO(2x) |SI:22x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 375. 13687 Toomas Tennisberg, Kesklinna Kool         22 R5MN(12x) M12(10x) |SI:22x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 375.   212 Tõnu Tänav, Rae                           22 M40(9x) M40RO(8x) M21A(1x) M21AL(4x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 375.  4315 Sander Valvas, Tartu                      22 M21B(19x) R2MV(1x) R3MV(2x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 375.   213 Saima Värton, Kobras                      22 N45(22x) |SI:22x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 423. 10082 Indrek Bergmann, Tapa VÕK                 21 M21B(10x) M35(8x) R3M(1x) VALIK(1x) MI(1x) |SI:21x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 423.  3966 Sander Blehner, West                      21 1(20x) 5(1x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 423.    61 Manivald Haljas,                          21 M35(20x) M21A(1x) |SI:21x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 423.  5025 Marianne Haug, Võru                       21 N16(17x) N21(1x) VALIK(1x) N14(2x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 423.  1734 Liina Jõgisu, Mercury                     21 R3(3x) N21B(18x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 423.  7291 Eva Kaarli,                               21 N21A(16x) VALIK-M(1x) 2(1x) N21RO(3x) |SI:21x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 423.  2775 Peeter Kain,                              21 M50(18x) V(1x) VALIK-M(2x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 423.  8156 Aivo Kaljumäe,                            21 M35(5x) M21A(4x) M21AL(4x) M21RO(5x) V(1x) VALIK-M(1x) M21C(1x) |SI:21x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 423.  4782 Triin Kallas, Humanitaarinstituut         21 N21B(19x) N35(1x) V(1x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 423.  4881 Piret Kannike, Tammed                     21 R3(3x) R5(1x) R4(3x) N21B(6x) R2(1x) N21A(7x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 423.  1015 Niina Karnit, SRD                         21 R5(7x) N50(4x) N55(9x) R4(1x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 423.  9574 Karmen Eveli Kauge, Põrgupõhja            21 TILLU(6x) N10NR(15x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 423.  2044 Epp Kroon, Ilves                          21 N55(4x) R3NV(9x) VABA(3x) VALIK(4x) R4NV(1x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 423.  1646 Ago Lauri,                                21 M40(20x) M21B(1x) |SI:21x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 423.   843 Jüri Leesmäe, West                        21 1(18x) 5(3x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
 423.  5012 Mare Leis, OKH                            21 R3NV(10x) N55(9x) VALIK(2x) |SI:21x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 423.  3895 Sirje Lind, Kape                          21 VIPT(11x) VALIK(1x) R3NV(2x) R4NV(3x) VABA(2x) VIPL(2x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 423.  4276 Jürjo Lokk, OKH                           21 M21E(15x) R1M(4x) VALIK(1x) VIPP(1x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 423. 10424 Ragnar Markus Lõpp-Elmeste, West          21 2(1x) 3(2x) 5(2x) 4(16x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 423. 10428 Regina Helena Lõpp-Elmeste, West          21 1(5x) 5(1x) 2(6x) 3(6x) 4(3x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 423.  2513 Ethel Madalik, Tammed                     21 R5(1x) N21B(3x) N21C(16x) VALIK-N(1x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
 423. 10207 Marianne Möller, Kobras                   21 N18(20x) R3N(1x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 423.   915 Ergo Nõmmiste, Kape                       21 VIPT(11x) R4MV(6x) VABA(1x) VALIK(1x) R3MV(2x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 423. 10754 Jaanus Olop,                              21 R4(1x) R3(2x) M21B(4x) M21A(7x) M35(5x) R1MV(1x) R1(1x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 423.  4847 Ain Pello, Mercury                        21 R2(1x) M40(20x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
 423. 15230 Silvi Pool, Tori SK                       21 3(12x) 2(8x) 5(1x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
 423.  9132 Björn Puna, Rotalia                       21 VABA(1x) VIPT(6x) M21B(13x) R2M(1x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 423.  9910 Maire Pärn, Midrimaa                      21 R5NN(14x) VALIK(6x) N12(1x) |SI:21x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 423.  5077 Lauri Põldoja, Ilves                      21 R5MN(15x) M12(1x) VALIK(4x) VABA(1x) |SI:21x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 423.  6181 Riho Raassild,                            21 R3(8x) R1(1x) R4(1x) V(1x) M21B(3x) M21C(6x) RADA6(1x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 423. 12291 Toomas Rinne,                             21 M21C(11x) M21B(3x) V(3x) M21AL(3x) R1(1x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 423.  5641 Tõivo Sarmet, Altius TS                   21 M65(6x) M60(12x) R3(2x) R2(1x) |SI:21x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
 423.    97 Tõnu Soosõrv, Orion                       21 M60RO(21x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 423.  2887 Martin Suga,                              21 M21A(11x) M21AL(9x) R2(1x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 423.  6129 Veiko Tali, Harju KEK                     21 M50(19x) VALIK-M(1x) R1(1x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 423.   133 Andres Talver, Mercury                    21 M45(18x) RADA9(2x) VALIK-M(1x) |SI:21x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 423.  6784 Kirke Timmusk, SRD                        21 R4(9x) R5(3x) N12(6x) N14(3x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 423.  4197 Sulev Tuude, West                         21 1(20x) 2(1x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 423. 14126 Eve Uiboupin,                             21 N21A(12x) N35(9x) |SI:21x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 423.  1041 Margus Venelaine, LSF PT                  21 M21RO(21x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 423.  8253 Fred Viidul, Microsoft                    21 M21B(6x) M21A(13x) V(1x) VALIK-M(1x) |SI:21x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 423.  5534 Kristin Viikmaa, West                     21 1(1x) 3(11x) 2(9x) |SI:21x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 423.  3900 Marili Zimmermann, Kape                   21 N21E(4x) R2NN(3x) N18(7x) R4NN(2x) VABA(2x) R3NN(1x) VIPT(2x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 466.  2505 Enn Aedna, West                           20 1(6x) 2(12x) 5(2x) |SI:20x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 466. 14967 Maive Anijärv,                            20 V(10x) VALIK-N(9x) R2(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  9961 Jürgen Arund,                             20 M21A(19x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466. 14530 Aleksander Bankiir, ETS Logistika         20 M21C(19x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
 466.   785 Margit Blehner, West                      20 1(20x) |SI:20x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 466.  7258 Piret Grigorjev,                          20 N35(19x) N21B(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  2137 Merje Hansen, West                        20 2(9x) 1(11x) |SI:20x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 466.  3994 Helena Heinväli, Kobras                   20 N21E(14x) NRO(5x) VABA(1x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 466. 13693 Ene Ilves, EMÜ                            20 VALIK(20x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.  1217 Jaak Jaagus, Saku                         20 R2MV(8x) M45(9x) VABA(2x) VALIK(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.   263 Toomas Jõgi,                              20 V(20x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  6138 Kalju Jürisma,                            20 V(20x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  2779 Heli Kain,                                20 N50(20x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466.  1601 Taavi Kainel,                             20 R3(3x) M21RO(7x) M35(5x) M21A(3x) M21(1x) -(1x) |SI:20x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Viimsi park |17.03.2010
 466.   713 Ilmar Kask, Ilves                         20 R2MV(17x) R3MV(1x) VALIK(2x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466. 14013 Marju Kelviste, SA TÜK                    20 VALIK(3x) VABA(4x) R2(1x) VIPL(1x) N35(1x) VIPT(2x) R3N(3x) VIPP(1x) R4N(3x) N21A(1x) |SI:20x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 466. 14518 Tanel Kerstna,                            20 M21C(16x) V(2x) R7A(1x) 3(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 466.  4924 Maldo Kikkull,                            20 R3MV(19x) R4MV(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.  2865 Toomas Koppel, Saku                       20 M50(10x) M40_R1(1x) M55(8x) R1(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 466. 13587 Toomas Kreek,                             20 M50RO(14x) M40RO(6x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466.  7521 Alar Kume, Võru                           20 R1MN(7x) M21E(7x) VABA(1x) R1(1x) M21(3x) R1M(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.   194 Karl-Valdor Kuusk, Tammed                 20 M65(19x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  5033 Georg Kõlli, Võru                         20 VIPP(2x) M16(10x) M18(8x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 466.  3685 Mati Külaase, Võru                        20 M45(2x) M60(18x) |SI:20x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 466.  7776 Oliver Kütt, Elva Gümnaasium              20 R4MN(12x) R2(1x) VALIK(1x) M12(5x) R3(1x) |SI:20x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 466. 14633 Sander Daniel Leht,                       20 R5(4x) TILLU(11x) R4(4x) M12(1x) |SI:9x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 466.  4436 Külli Leiger, Kape                        20 N21A(10x) R3N(6x) VABA(1x) KESKMINE(2x) VALIK(1x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 466.  5061 Kalev Liiv,                               20 R1MV(19x) VALIK(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.  1651 Elmu Loit,                                20 V(6x) M70(14x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  7708 Jüri Luha,                                20 R3MV(14x) M60(5x) VALIK(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.  3758 Margus Matiisen, Kose                     20 M45(20x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  1435 Kerten Matto, Viluste kool                20 M10(2x) M08(18x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 466. 13516 Keven Mekk, Võru                          20 M16(2x) M14(6x) VIPT(4x) VABA(6x) R3(1x) M21E(1x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 466.    44 Jaak Mäe, Spin Press                      20 M50(8x) M21C(12x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 466.  5153 Neeme Nurm,                               20 R3M(18x) VALIK(2x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.  4982 Peep Nurm, TKoG                           20 R2M(20x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466.  2828 Marek Nõmm, EKJ SK                        20 1(18x) M21A(1x) -(1x) |SI:20x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 466.  5208 Ilmar Oit, TON                            20 M21C(19x) -(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  5918 Indrek Pain, Eesti Worldloppet Klubi      20 M21B(17x) M21A(2x) R1(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466. 14571 Tanel Pipar,                              20 M21C(19x) M21AL(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  9211 Ilona Poljakova, LSF PT                   20 R5(4x) R2(3x) N21B(8x) N21A(2x) V(1x) R3(1x) N21C(1x) |SI:20x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 466.   708 Rein Prank, Kape                          20 M60(19x) R2MV(1x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 466.   703 Ülle Põldoja, Ilves                       20 R4NV(5x) VALIK(3x) R3NV(12x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466. 10463 Malle Reiljan, Pärnu Kastani la           20 2(6x) 5(2x) 3(9x) 4(3x) |SI:20x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 466.  3433 Peedu Retel,                              20 M75(14x) V(6x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  6177 Joel Rillo,                               20 M21B(16x) M21C(3x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466.  4393 Allan Roosimägi, Jõhvikas                 20 R1M(14x) M21E(4x) R2M(1x) 1(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466. 15051 Marko Sandermat, Tehnikamarket            20 VABA(4x) VIPT(16x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 466. 11709 Triin Sasi, Vastse-Kuuste                 20 VIPL(13x) R4N(5x) VABA(2x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
 466.   101 Edgar Tammik, Orion                       20 M80(18x) M60(1x) R4(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.   478 Tiiu Tiigimägi, Jõhvikas                  20 N70(18x) V(1x) VALIK-N(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  5108 Robert Tiismus, TÜ Füüsika Instituut      20 VALIK(1x) R3MV(16x) R3M(1x) R4MV(1x) R2MV(1x) |SI:20x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 466. 15473 Mari Tobias,                              20 N21B(2x) N40(18x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 466.  2731 Heiki Tomann, Ilves                       20 R1M(16x) VALIK(2x) R2M(1x) M21E(1x) |SI:20x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 466.    58 Viktoria Trasanov, JOKA                   20 N55(19x) N50(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  6090 Taivo Täht,                               20 R2MV(9x) R2M(4x) R3M(2x) VABA(1x) M40(4x) |SI:20x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 466.  5483 Andri Tõnstein,                           20 M21B(18x) R2M(1x) M21A(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466. 13279 Risto Tõnupärt,                           20 M21RO(20x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 466.  3325 Tuuli Urgard, Tammed                      20 RADA4(1x) RADA5(3x) N21RO(12x) V(2x) N21C(1x) N21B(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 466.  8648 Grete Usin, Elioni SK                     20 R5(3x) N21B(1x) V(10x) VALIK-N(5x) R4(1x) |SI:20x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
 466.  6285 Riho Vahtre,                              20 M21C(18x) V(2x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.   541 Jaak Vihmand,                             20 M65(19x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  4746 Kalev Viidemann,                          20 R3(4x) R5(1x) R1(3x) M21B(12x) |SI:20x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 466. 14585 Armin Vilms,                              20 M21C(19x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  3902 Katrin Vinkel, West                       20 1(18x) 2(1x) M21A(1x) |SI:20x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 466.  5567 Kai Voolaine,                             20 N21C(19x) V(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 466.  5752 Kaupo Voormansik, LSF PT                  20 R2M(6x) VABA(1x) R1M(1x) M21A(7x) M21B(1x) VIPL(1x) VALIK(1x) R3M(2x) |SI:20x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
 466.  4484 Margret Zimmermann, Kape                  20 N18(14x) VABA(3x) N16(2x) R3NN(1x) |SI:20x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534.  8982 Eva Arusoo, Koomaklubi                    19 N21A(11x) N35(5x) V(2x) VALIK-N(1x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 534. 11300 Emil Eensaar,                             19 R7A(6x) VABA(2x) M08(7x) R6MN(3x) R5MN(1x) |SI:19x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 534.  2727 Avo Eensaar,                              19 R2MV(15x) M60(3x) M65(1x) |SI:19x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 534.   239 Rafael Gordon, West                       19 2(13x) 5(1x) 1(5x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 534. 13943 Imbi Heinalo,                             19 V(1x) N21C(18x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  6148 Tõnis Härm,                               19 M60(18x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   988 Terje Isok,                               19 N40(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534. 13827 Jaak Jõgi, LÜG                            19 R3MV(1x) R4MV(18x) |SI:19x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 534.   264 Mare Jõgi,                                19 N60(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 534.  7235 Kaido Kaarli, Hansapank                   19 M21AL(7x) M21B(3x) M21A(6x) 5(1x) V(2x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 534.  4508 Rein Kaasik,                              19 M45(14x) V(5x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   148 Jüri Kadaja, Saku                         19 M50(6x) M55(5x) R3(1x) 2(3x) 1(3x) 5(1x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 534.  1996 Margus Kandelin, TON                      19 M21B(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  3536 Peeter Kangur, West                       19 1(13x) 2(5x) 5(1x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 534.   650 Jaak Kanniste, West                       19 1(16x) 2(2x) M50(1x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 534. 11453 Juhan Karin,                              19 M21C(18x) R3M(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  8567 Carmen Karp,                              19 N10NR(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534. 14209 Dennis Karpov, SRD                        19 R5(4x) V(2x) M12(13x) |SI:19x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 534. 14210 Elis Karpova, SRD                         19 N10NR(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  4191 Kaur Kase, Võru                           19 R1M(3x) M21E(1x) M21A(11x) R2(2x) M21AL(2x) |SI:19x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 534. 12595 Helga Kivila, KLM MKB                     19 1(19x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 534.  1924 Heini Koppel, HOK                         19 VALIK(11x) PIKK(3x) (1x) KESKMINE(4x) |SI:19x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 534.  3362 Raivo Kukk,                               19 M55(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   736 Melii Liht, Põlva                         19 VIPT(18x) VABA(1x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534.   397 Marika Lomp,                              19 N50(19x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 534.  7881 Margus Lõoke, Põrgupõhja                  19 M40(18x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   717 Madli-Johanna Maidla, Kobras              19 N18(14x) N16(5x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534.  1854 Argo Mataloja,                            19 M21C(19x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 534.  4925 Mati Merilo, TARBUS                       19 VALIK(18x) VABA(1x) |SI:19x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 534. 16086 Vaike Murumets,                           19 N21C(6x) N35(1x) V(1x) N21B(2x) R3(5x) R2(1x) R4(3x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
 534.  2491 Gert Müürsepp, Tammed                     19 R1(3x) R3(3x) M21RO(3x) M35(10x) |SI:19x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 534.  2963 Taimo Nellis,                             19 M35(18x) M21A(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  1104 Uve Nummert, Kape                         19 VIPT(13x) VALIK(1x) R4MV(3x) R3MV(2x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534.  4345 Anneli Nõmm,                              19 1(11x) 2(7x) 5(1x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 534.  1045 Jaan Olvet, Rakv                          19 M21AL(12x) M35(2x) MI(1x) M40(1x) MII(1x) R3(1x) VALIK-M(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  8783 Jaana Olvet, Rakv                         19 N16(14x) N21(1x) R4(2x) NI(1x) R2(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  4940 Ago Pabut,                                19 R5MV(15x) R4MV(2x) VALIK(2x) |SI:19x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 534.  1869 Edmond Penu, West                         19 1(18x) 5(1x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 534.  2305 Peedo Pihlamägi, HOK                      19 PIKK(12x) VALIK(6x) (1x) |SI:19x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 534. 12089 Rait Piirfeldt, Põrgupõhja                19 M21B(18x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  4513 Hannes Pool,                              19 R3(1x) M40(15x) V(3x) |SI:19x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
 534.  6706 Holger Post, Koop                         19 M14(13x) M16(5x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   405 Margus Pulver, MARU                       19 M21B(9x) M21AL(10x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 534.  4901 Mairo Puusepp,                            19 VALIK(1x) R7A(6x) R4M(5x) VIPL(4x) VABA(1x) R3M(1x) R3MV(1x) |SI:19x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 534. 13099 Mikk Põdra, TÜ                            19 R1M(14x) M21E(4x) 1(1x) |SI:19x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 534. 13993 Argo Raie,                                19 M10NR(13x) M12(6x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  2705 Sven Raismaa,                             19 M21B(18x) M21A(1x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
 534. 10637 Jaan Raudsepp, Jõhvikas                   19 M21C(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  6863 Sven-Erik Rebane, Orvand                  19 M21(7x) M18(12x) |SI:19x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 534.  8791 Küllike Rehe, Hansapank                   19 R5(2x) N21B(7x) N21C(8x) V(1x) RADA5(1x) |SI:19x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
 534.  1142 Helje Reinholm,                           19 N60(9x) N70(9x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 534.  7080 Börje Rosenberg,                          19 R2MV(8x) M60(5x) R3MV(2x) M45(3x) VALIK(1x) |SI:19x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
 534.   946 Anu Saue, HOK                             19 N40_R2(2x) VALIK(13x) (1x) LÜHIKE(3x) |SI:19x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
 534. 14782 Erki Sulg, Kobras                         19 M10(17x) VALIK(1x) M12(1x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534. 11064 Sigrit Säga, Kobras                       19 N12(17x) VALIK(1x) N14(1x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534.  2391 Tiit Sõmerma,                             19 V(18x) M55(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 534.  5579 Andrus Tamme, Eesti Energia AS            19 RADA5(1x) M50(6x) V(3x) M50RO(7x) M21C(2x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 534.  6283 Hugo Tartlan,                             19 M75(19x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   186 Krista Terno, Tammed                      19 N50(19x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 534.  7638 Kaarel Tiganik, Kobras                    19 M55(17x) VABA(2x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534.  3145 Taivo Timmusk, HOK                        19 M21AL(10x) M21B(6x) M21A(3x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
 534.  4211 Jaagup Truusalu, Võru                     19 M21E(15x) R1M(3x) M21A(1x) |SI:19x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 534. 13228 Raigo Tõnisalu, AS Merko Ehitus           19 M40RO(19x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 534.   782 Mait Tõnisson, LSF PT                     19 R2(1x) R1(1x) R5(3x) V(5x) VALIK(1x) VALIK-M(7x) R4(1x) |SI:19x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 534.   668 Ove Uhtlik,                               19 M40RO(18x) R3(1x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 534. 11345 Ene Vahtre,                               19 N21C(17x) V(2x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.  4158 Kaino Valdre, Rakv                        19 M50(15x) M55(4x) |SI:19x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 534.    86 Mai Viirmann, Põrgupõhja                  19 N40(18x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 534.   426 Ville Vinkel, West                        19 1(17x) 2(2x) |SI:19x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 603.  6227 Anneli Aas,                               18 N35(16x) R5(1x) R2(1x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.  3737 Arvo Ambel,                               18 M21A(18x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
 603.   256 Virve Einpaul, Ilves                      18 N45(5x) VALIK(1x) VIPT(2x) R3NV(8x) VABA(1x) R4NV(1x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 603.  1911 Tanel Esta, HOK                           18 LÜHIKE(2x) PIKK(12x) KESKMINE(1x) (1x) VALIK(2x) |SI:18x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 603.  4337 Jaak Evert, Hooler                        18 R3(6x) M40(9x) V(1x) M40RO(1x) R4(1x) |SI:18x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 603. 14379 Jaak Hansen,                              18 5(18x) |SI:18x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 603. 13692 Mariina Hiiob,                            18 N21A(10x) R3N(5x) N21(1x) VIPL(1x) VABA(1x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 603.   957 Pille Illak, Otepää                       18 R2(4x) R1(11x) R3NV(1x) N45(2x) |SI:18x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
 603.  1380 Monika Jaago,                             18 N21B(18x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 603.  9718 Mikk Kaasik,                              18 M21C(16x) V(2x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.  4113 Mairolt Kakko, Bona Fide                  18 M21A(2x) M35(16x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 603.  4892 Kuldar Kaljurand, Kape                    18 VALIK(1x) M21B(2x) R2MV(3x) M40(5x) M21E(3x) M21A(2x) VIPP(1x) VABA(1x) |SI:18x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 603.  4354 Kätlin Kalve, OK Käbi                     18 VALIK(2x) R2NN(7x) VIPT(1x) N18(2x) R3NN(5x) N21E(1x) |SI:18x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 603.  2470 Jana Kink, Kape                           18 N21E(15x) R2NV(3x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 603.  7775 Oleg Koshik, SRD                          18 R3(4x) R2M(1x) R2(1x) R3M(4x) M21B(2x) VALIK(1x) M21C(3x) VABA(1x) R4(1x) |SI:18x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
 603.   975 Kalle Kuusik,                             18 R1MV(17x) M40(1x) |SI:18x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 603.  5372 Raul Laas, JOKA                           18 M(1x) M50(9x) M35(1x) M40(4x) H40(1x) V(1x) TEADE(1x) |SI:18x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 603.  5981 Elina Lasseron,                           18 N40(8x) N21B(9x) N21(1x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 603.  4506 Toomas Lausmaa,                           18 M70(18x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.   912 Toivo Leisner, Elioni SK                  18 M50(17x) V(1x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.  2848 Jaan Loide, Harju KEK                     18 M65(11x) M60(7x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 603. 15234 Kairi Lumberg,                            18 3(10x) 5(2x) 2(6x) |SI:18x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
 603.   287 Kalle Luuk, LUS                           18 V(1x) M55(11x) M50(4x) M40(2x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
 603.   128 Udo Lüüs, Ilves                           18 R2MV(15x) R3MV(3x) |SI:18x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 603.   123 Kersti Mardiste, Harju KEK                18 N40(5x) N55(13x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 603.  6206 Ljudmilla Mashina, TON                    18 V(5x) N70(13x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 603.    79 Toomas Mast, HOK                          18 PIKK(15x) VALIK(2x) LÜHIKE(1x) |SI:18x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 603. 10008 Anneli Mataloja,                          18 N21B(18x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 603.   389 Ülle Mõistlik, Orion                      18 N70(18x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.  8790 Marta Olvet, Rakv                         18 N18(14x) NI(1x) V(1x) R4(1x) VALIK-N(1x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.  4730 Kristin Peebo,                            18 N21A(6x) N21B(11x) V(1x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 603.  8217 Hedi Peterson, FIRN                       18 N21A(6x) R2N(7x) R3N(1x) VABA(3x) VALIK(1x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 603. 10652 Martin Pettai, TÜ                         18 R1M(14x) VALIK(2x) VABA(1x) M21E(1x) |SI:18x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 603.   215 Tauno Piirikivi, Rae                      18 M21C(15x) VALIK-M(1x) V(1x) M40(1x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 603.   169 Ando Post, Koop                           18 M50(17x) V(1x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 603.  2016 Minija Pääslane, Ilves                    18 N40(8x) VABA(3x) R2NV(1x) R3NV(4x) N35(2x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 603.  1905 Helve Rakkaselg, HOK                      18 VALIK(11x) KESKMINE(4x) (1x) LÜHIKE(2x) |SI:18x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 603.  6071 Maido Remm, TÜ                            18 M21B(5x) R3MV(7x) M45(6x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 603.  6176 Maire Rillo,                              18 N21B(5x) N40(7x) N21C(1x) N45(5x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 603.  1019 Sergei Shirokov, SRD                      18 M35(7x) R2(3x) M21A(8x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 603. 11861 Merili Simmer, FIRN                       18 N21A(11x) R3N(1x) R2N(6x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 603. 15797 Rita Siniväli,                            18 N21C(7x) N21B(9x) V(1x) RADA5(1x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 603. 15460 Maris Soonsein,                           18 VALIK-N(9x) N21B(9x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 603.  5154 Sven-Erik Soosaar,                        18 M21B(15x) M35(3x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 603.  6133 Mikk Tali, Harju KEK                      18 R2(2x) R1M(1x) M21E(2x) VALIK(1x) M21A(11x) R1(1x) |SI:18x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 603. 10817 Sille Tamm,                               18 N21B(17x) N35(1x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 603.   700 Kiira Tarassova, TON                      18 N65(16x) V(1x) M40RO(1x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 603.  5931 Toomas Tarve, Kobras                      18 M45(18x) |SI:18x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 603. 12741 Jaan Tohus, Valga                         18 R2(4x) R1(11x) R3MV(1x) M45(2x) |SI:18x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
 603.  1137 Vaike Tomann, Ilves                       18 R2NV(7x) R3NV(3x) VALIK(5x) R4NV(1x) R2N(1x) N45(1x) |SI:18x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 603. 10112 Raigo Treimut,                            18 M35(14x) V(4x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 603.  5005 Harri Vihalemm,                           18 R2MV(17x) VALIK(1x) |SI:18x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 603.  5017 Heli Viks, Võru                           18 N45(16x) VABA(1x) RADA1(1x) |SI:18x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 603. 13460 Tekla Liisa Vilberg, West                 18 5(1x) 3(7x) 4(10x) |SI:18x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 603.  6371 Paula Liis Viljamaa,                      18 N14(10x) N10NR(8x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 603.   518 Tõnu Vähi,                                18 M50(18x) |SI:18x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.   966 Juta Ainelo, Ilves                        17 N45(8x) R2NV(2x) R3NV(7x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 659.  4102 Tenno Alamaa, Orvand                      17 M21(1x) M40(7x) M35(5x) M21AL(1x) M21A(1x) 1(1x) VALIK-M(1x) |SI:17x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 659. 11147 Andrus Allikas,                           17 M21C(11x) M21AL(4x) M21B(1x) V(1x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.  2902 Raul Allikivi,                            17 M21B(8x) R2(2x) M21AL(4x) VALIK-M(1x) R1(2x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  5042 Henn Antson, Võru                         17 M45(10x) M21(2x) M21E(2x) RADA1(1x) M35(2x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 659. 14990 Guido Aus,                                17 V(3x) R5(4x) N21C(1x) M21C(7x) R4(2x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 659.  6062 Inger-Helen Daub,                         17 N12(4x) N21C(11x) N14(2x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.  7913 Alar Ehandi, Team Ironman 2008            17 M21RO(1x) M35(12x) M21A(4x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 659.  8085 Richard Esta, HOK                         17 LÜHIKE(3x) KESKMINE(10x) VALIK(4x) |SI:17x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 659. 14153 Kadri Haldre,                             17 R5(2x) N21B(8x) VALIK(1x) N21A(2x) R3N(1x) R3(1x) R2(2x) |SI:17x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 659.  6024 Peeter Hansen, West                       17 5(17x) |SI:17x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 659. 10056 Kaili Hansen, Jänesselja lasteaed         17 4(17x) |SI:17x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 659. 14399 Ralf Hõim, Kobras                         17 M10(16x) M12(1x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 659. 15833 Kadri Isakar, TÜ                          17 R4N(5x) VIPL(4x) VABA(4x) VALIK(3x) R5N(1x) |SI:17x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
 659.  7869 Anne Jaakson, HOK                         17 VALIK(5x) KESKMINE(9x) PIKK(2x) (1x) |SI:17x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
 659.  3449 Eero Joonas, Võru                         17 M40(3x) M35(11x) M21B(2x) RADA2(1x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 659.  9134 Marek Karm, Harju KEK                     17 R1(1x) R2(3x) R1MN(4x) M21E(4x) M21RO(2x) M21A(1x) M21AL(1x) VALIK(1x) |SI:17x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 659.  9030 Martin Kaup, Elioni SK                    17 M35(12x) M21A(2x) MI(2x) R1(1x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 659. 12594 Dag Kivila, KV Pärnu                      17 1(15x) 5(2x) |SI:17x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 659.  8608 Ester Klaas, Räpina                       17 N21A(17x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 659.  9472 Tõnis Laugesaar, Rakv                     17 M18(14x) M16(1x) M21A(2x) |SI:17x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 659.  3007 Urmo Liblik, JOKA                         17 M21B(14x) PIKK(1x) VALIK-M(2x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.  9935 Meele Lille,                              17 N21B(17x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 659.  1393 Indrek Lillsoo, Põrgupõhja                17 M35(13x) M21RO(2x) M21A(1x) M21B(1x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 659.   847 Olavi Loo, West                           17 R2(1x) 1(9x) M21RO(3x) M35(1x) M21A(3x) |SI:17x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 659.  1398 Meelis Mälberg, Peko                      17 M40(16x) R1(1x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 659.  7905 Pille Nurmis, Elioni SK                   17 V(5x) N45(12x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.   832 Tiit Olju, Orvand                         17 M50(5x) M40(12x) |SI:17x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 659.   304 Virve Orav, Tammed                        17 N60(16x) R3(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 659. 14130 Harles Paesüld, Swedbank                  17 M21C(14x) M21B(1x) VALIK-M(1x) V(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  2984 Anti Parik, Otepää                        17 R1(3x) M45(8x) VALIK(1x) R2MV(4x) VABA(1x) |SI:17x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
 659. 13927 Raivo Prants,                             17 M21B(13x) V(1x) M21C(2x) M21A(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 659.  4869 Argo Priivits, Affecto                    17 M21RO(8x) R1(2x) M21A(5x) M21AL(2x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 659.  5078 Toivo Põld, Saint Gobain Sekurit          17 R3MV(6x) R1(1x) R2(2x) M50(7x) VALIK(1x) |SI:17x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 659.   431 Saima Rand, West                          17 3(15x) 5(2x) |SI:17x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 659. 14986 Toomas Randoja, SEB                       17 M21C(17x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 659.  2287 Tiit Riisalo, EROK                        17 M40(14x) V(1x) R1(1x) R3(1x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 659.  2304 Arvo-Jüri Rist, HOK                       17 VALIK(16x) (1x) |SI:17x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
 659.  6080 Riivo Roose,                              17 R1M(5x) M21E(6x) VALIK(2x) VABA(2x) VIPP(2x) |SI:17x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 659. 14494 Tõnu Rudi, OÜ TAUT                        17 R3MV(15x) VALIK(2x) |SI:17x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 659.  5813 Erik Saarts, Võru                         17 M21(6x) VABA(2x) RADA2(1x) M21A(5x) M21E(2x) R1(1x) |SI:17x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
 659. 12377 Marit Sall,                               17 N21B(1x) V(2x) N21C(13x) R5(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 659.  9021 Mati Saluoks,                             17 M70(15x) V(2x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 659. 11784 Tiiu Serv, Põlva                          17 VABA(2x) VIPT(15x) |SI:17x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 659.  6655 Ksenija Shved, SRD                        17 R5(7x) R4(2x) N12(7x) V(1x) |SI:17x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 659. 11918 Siiri Suursoo, Korp! Indla/TÜ             17 VIPL(5x) R4N(6x) VABA(4x) V(1x) R5N(1x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - PikajƤrve |25.05.2010
 659.  5554 Eero Säde, Lennubaas                      17 M21B(17x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  1287 Ivo Tamla,                                17 M50(17x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.  3948 Anneli Tamla, Koop                        17 N21A(17x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659. 10818 Peeter Tamm,                              17 RADA3(1x) RADA5(1x) M40(9x) V(2x) VALIK-M(2x) M21C(2x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  2259 Toomas Teekel, West                       17 1(16x) 5(1x) |SI:17x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 659.  6467 Madis Tuulpärg, Eesti Energa AS           17 M21AL(17x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 659.  3797 Kerstin Uiboupin, Võru                    17 N21E(4x) N21(7x) VABA(3x) R3(1x) N18(2x) |SI:17x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 659.  4153 Tarmo Valdre, Rakv                        17 M21B(13x) M21AL(1x) MII(1x) V(1x) MI(1x) |SI:17x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 659.  5836 Hannes Valk,                              17 RADA3(11x) VALIK-M(1x) M21C(4x) 3(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  6009 Veljo Vask, West                          17 1(15x) 5(2x) |SI:17x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 659. 10683 Ave Viitamees,                            17 N40(16x) M10NR(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  6372 Jaan Peeter Viljamaa,                     17 TILLU(4x) M10NR(6x) M14(7x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 659.  3223 Jaanus Viljamaa,                          17 R1(1x) M40(7x) R3(1x) M45(6x) V(1x) R5(1x) |SI:17x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 659.  6139 Hans Vinkman,                             17 M75(1x) M80(16x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  3060 Lembi Berkman, TTÜ SK                     16 N45(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 719.  4112 Ingmar Daub, Ilves                        16 M21B(14x) V(2x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.   795 Toomas Ellervee, Ilves                    16 M45(1x) R1MV(1x) M21E(4x) VALIK(3x) R2(1x) R4MV(1x) R2MV(1x) VABA(2x) PIKK(1x) R1(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 719. 15012 Kristiina Himma, Haanja SK                16 N12(8x) VIPL(2x) RADA4(1x) N14(2x) VABA(2x) KODUTüTRED(1x) |SI:16x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 719.    62 Juhan Hunt, Orion                         16 M70(15x) M60(1x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  1775 Andres Iila,                              16 M55(14x) V(2x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 719. 14842 Kevin Jaaska, Kobras                      16 M12(16x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 719. 15453 Kadri Jõesoo,                             16 VALIK-N(8x) N21B(8x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 719.   102 Tiiu Kaasik, Ilves                        16 N21E(2x) N50(11x) R3NV(2x) VABA(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 719. 14849 Raili Kallavus, SA Põlvamaa Arenduskesku  16 VIPL(15x) VABA(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 719.  3520 Mati Karu, JOKA                           16 M21B(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 719.  9209 Pille Kenkmann,                           16 R5(3x) N21B(12x) N21C(1x) |SI:16x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
 719. 11921 Reelika Kikkas,                           16 R5(1x) N21B(14x) M21(1x) |SI:16x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
 719. 11392 Riina Kink, Koop                          16 N21B(9x) N21C(6x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
 719. 11240 Ralf Kivil,                               16 R6MN(2x) M08(9x) R7A(4x) 4(1x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719.  1038 Veste Kivipalu, LSF PT                    16 VALIK-N(2x) R3(3x) N35(8x) N21B(3x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 719. 11255 Eric Richard Kogerman, Päikesejänku last  16 M14(10x) TILLU(3x) LASTE(1x) 4(1x) M12(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 719.  1794 Karin Koiduste,                           16 N21C(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  6171 Tarmo Kruusamägi,                         16 M21AL(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  4870 Rainer Kuhi, HOK                          16 M21RO(13x) M21A(2x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 719.  5995 Veronika Kübar,                           16 N21C(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 719.  2922 Märt Künnapas, West                       16 2(12x) 3(4x) |SI:16x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 719.  8808 Merle Laaneots, MARU                      16 N21C(3x) N21B(12x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  4524 Siim Lannes, Norma                        16 M21B(15x) R1(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 719.  4194 Lauri Leppik, TAOK                        16 V(1x) VALIK-M(2x) M21AL(7x) VIPT(3x) R2MV(1x) M45(2x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 719.  4829 Kert Lindeberg, Arco Ehitus OÜ            16 M21C(2x) M21B(14x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 719.  1784 Tiina Loide, West                         16 1(5x) 5(5x) 3(4x) 2(2x) |SI:16x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 719.  1169 Tõnu Loog, Kobras                         16 M45(8x) R2MV(4x) VABA(3x) M50(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 719.  5076 Urmas Lõvi,                               16 R2MV(16x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719.   378 Marek Maurer,                             16 M21C(12x) V(4x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 719.  3230 Malle Meier, Hooler                       16 N65(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  4759 Merike Mumme,                             16 N21A(1x) N21RO(2x) N21B(13x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 719.  1064 Rudolf Mürk, Võru                         16 M60(13x) M45(1x) VABA(2x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 719.  1208 Ilmar Napritson,                          16 M70(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  1627 Kirsten Nigul,                            16 N35(10x) R3NV(3x) R1(1x) N21E(1x) R2NV(1x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719. 14482 Priit Oidram, TÜ/EÜS Põhjala              16 R2M(4x) R3M(9x) VALIK(2x) R4M(1x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719. 12671 Rain Ojavee, TÜ                           16 R2M(9x) R3M(3x) M21B(1x) VALIK(2x) M21A(1x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719.  9022 Vahur Pajomägi,                           16 M21C(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  1087 Ilme Palu, West                           16 3(14x) 2(2x) |SI:16x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 719.  3985 Kuldar Pihlapuu, Orvand                   16 M21AL(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.  8688 Kairi Pisa, HOK                           16 KESKMINE(10x) PIKK(6x) |SI:16x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 719. 11436 Karin Pisa, HOK                           16 LÜHIKE(11x) VALIK(4x) NR(1x) |SI:16x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 719. 11434 Krister Pisa, HOK                         16 LÜHIKE(12x) VALIK(3x) (1x) |SI:16x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 719. 11435 Kasper Pisa, HOK                          16 LÜHIKE(10x) VALIK(4x) NR(1x) (1x) |SI:16x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 719.   569 Riika Ploompuu, Põrgupõhja                16 N40(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 719.  3512 Tiit Ploompuu, SK Hooler                  16 M50(3x) M55(13x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 719.  1250 Siiri Poopuu, JOKA                        16 N(1x) N40(3x) N50(1x) NI(4x) 5(1x) 3(2x) D40(1x) (1x) N21(1x) TEADE(1x) |SI:16x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 719.  1832 Olev Proover, Rakv                        16 M60(15x) 2(1x) |SI:16x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 719.  4305 Linda Puusalu, Kobras                     16 N21E(8x) VABA(3x) N18(3x) N21A(2x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 719.  9979 Raini Raal,                               16 M21C(3x) M21AL(7x) M21B(6x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 719. 12286 Esta Raid,                                16 N21B(16x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 719.  7729 Jarmo Rohtla,                             16 R3M(15x) VALIK(1x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719. 15801 Riho Romanov, Reko                        16 VALIK(2x) KESKMINE(12x) (1x) LÜHIKE(1x) |SI:16x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
 719.  5051 Kaire Ruul, Ilves                         16 R3NV(14x) R2NV(2x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719.  9327 Birgit Rõõm,                              16 R6NN(10x) VALIK(4x) N08(2x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719. 11674 Annette Sedman,                           16 VALIK(2x) R2N(14x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 719. 14815 Tiina Sedman, TÜ                          16 VABA(7x) VALIK(5x) R5NV(1x) R4NV(2x) VIPL(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 719.  8367 Karl-Sander Sempelson, PSHG               16 1(15x) 5(1x) |SI:16x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
 719. 15109 Mari Sepp,                                16 N21B(16x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 719.  3701 Aleksandr Shved, SRD                      16 R1(5x) R3(2x) M18(8x) -(1x) |SI:16x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 719. 11390 Margus Sikk, Liewenthal Electronics       16 V(2x) M21C(14x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 719.  5817 Asso Silm,                                16 M21AL(12x) M40(4x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.   507 Viive Sisask, West                        16 2(7x) 3(9x) |SI:16x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 719.  2836 Timo Suppi, Orion                         16 M21A(16x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 719. 11786 Epp Säga, Kobras                          16 VIPL(6x) VIPP(7x) VABA(3x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 719.   412 Lembit Talli,                             16 M60(16x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719. 13989 Tõno Tammeveski, Muku                     16 KESKMINE(9x) PIKK(6x) VALIK(1x) |SI:16x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 719.  2350 Tago Teetamm, Tammed                      16 M21AL(1x) M21B(11x) M21RO(4x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 719. 13688 Oliver Tennisberg,                        16 M08(7x) VALIK(1x) R6MN(7x) R7A(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 719.  1808 Tanel Toom,                               16 M21RO(15x) M21B(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 719.  9691 Deivis Treier,                            16 M21A(15x) M21AL(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 719.  9695 Jüri Tänavsuu,                            16 M60RO(14x) RADA9(1x) VALIK-M(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 719.   100 Luule Valdes,                             16 N70(14x) N60(1x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 719.  2687 Ingrid Vehlmann, Mercury                  16 R2(3x) R3(2x) R1(3x) V(6x) N21A(2x) |SI:16x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 719.  4751 Liina Vesilind, SRD                       16 R5(3x) R3(1x) R4(1x) N14(2x) N12(8x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
 719.  1754 Edmund Veski,                             16 M60(13x) KESKMINE(1x) V(2x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 719.   183 Marje Viirmann, Harju KEK                 16 N21RO(1x) N40(11x) V(2x) NI(2x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
 719.  3901 Kristiina Vinkel, West                    16 2(11x) 1(1x) 3(4x) |SI:16x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 719. 11326 Marten Vunukainen, Kobras                 16 R1MN(1x) M21E(5x) R2MN(1x) M18(6x) R3M(1x) VALIK(2x) |SI:16x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 798.  2730 Taavi Ahven,                              15 M21B(15x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  8635 Mari Allese,                              15 N21C(15x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  5081 Kertu Ly Alnek, TKoG                      15 R4NN(11x) VALIK(1x) R5NN(3x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 11393 Arne Ansper, Cyber                        15 M21A(13x) RADA8(1x) R1(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 798.   835 Paul Aug, Orvand                          15 M50(10x) 2(2x) M55(3x) |SI:15x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 798.  7987 Marko Avikson, Kobras                     15 M21A(9x) VABA(3x) VIPP(1x) M21B(2x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 798.  1859 Matti Betlem,                             15 R2(2x) R4(3x) VALIK-M(5x) M50(2x) RADA3(1x) V(1x) R3(1x) |SI:15x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 798.  3698 Mati Danilson, Võru                       15 M21C(11x) M21A(1x) V(1x) M21(2x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 798.  3657 Johannes Ehala, Rae                       15 M21A(13x) RADA1(1x) H21(1x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 798. 11258 Lauri Ehrenpreis, Liewenthal Electronics  15 M21AL(3x) R3(1x) M21B(11x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 798.  7515 Ene Ehrenpreis, Viru-Nigula SK            15 N50(15x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798. 11197 Margus Freudenthal, Cyber                 15 R2M(5x) R1M(3x) R3M(2x) M21E(1x) VALIK(1x) R4M(1x) M21A(2x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798.  4810 Janno Greenbaum,                          15 M21A(1x) M21B(8x) VALIK-M(3x) M21RO(3x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 798.  3049 Helle Hallik, JOKA                        15 VABA(5x) VALIK(3x) VIPT(7x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 798. 15197 Sven Heiberg, Cybernetica AS              15 VALIK(3x) R3M(4x) R2M(4x) R1M(2x) M21B(2x) |SI:15x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 798.   806 Urmas Heinsoo, Rakv                       15 M50(15x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798. 12006 Katre Holland, Playtech                   15 R3N(14x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 15275 Ülle Hollo, Haanja SK                     15 VABA(3x) N21(10x) N21A(1x) VIPL(1x) |SI:15x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 798.   562 Kalev Hunt, West                          15 2(8x) 1(5x) 5(2x) |SI:15x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 798.  5689 Mirjam Iher, TDL                          15 R4NN(7x) N14(7x) VIPL(1x) |SI:15x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 798.   910 Valdo Jaanik, Orion                       15 M60(14x) V(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  8761 Raul Jalast, SA Tartu Kiirabi             15 R2MV(4x) VABA(1x) M21B(1x) M21A(1x) M35(4x) R1(1x) R1MV(2x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 15756 Jalmar Jerlei,                            15 V(5x) M21C(9x) VALIK-M(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 798. 10860 Ranno Kannel, Rae                         15 TILLU(9x) M10NR(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 798. 10085 Irina Kelder,                             15 N21B(1x) N21A(14x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 798.  8793 Urmo Kesküla,                             15 M21B(4x) M21A(10x) M21C(1x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 798. 13956 Reedik Kikkas,                            15 M21C(1x) V(2x) M21B(11x) M21AL(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 798.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen, TAOK            15 VALIK(3x) VABA(4x) M18(3x) R2MN(2x) R1(1x) R1MN(1x) M21E(1x) |SI:15x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 798.   135 Tõnu Kirss, Tammed                        15 M70(15x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  2738 Märt Kivila, Ilves                        15 VALIK(1x) M21E(2x) R1M(8x) R1(2x) M21A(2x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 14432 Jegor Klenski,                            15 TILLU(10x) M10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 798.  1822 Eha Kriks, Rakv                           15 N50(13x) N55(2x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 798.  1823 Rein Kriks, Rakv                          15 M55(3x) M50(11x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  3179 Tõnis Kruusmaa, Rakv                      15 M21A(13x) MTBO(1x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798. 13472 Uko Kõrge, Pärnu Aerutajate klubi         15 5(1x) 1(14x) |SI:15x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 798.  8075 Avo Kütt, HJJ                             15 PIKK(10x) VALIK(5x) |SI:15x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 798.  7099 Mirjam Laht,                              15 R5NN(3x) VALIK(2x) VABA(2x) R4NN(4x) VIPL(4x) |SI:15x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
 798.  7098 Kristiina Laht, Kape                      15 VALIK(2x) N18(3x) R3NN(5x) VABA(3x) N16(2x) |SI:15x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
 798.  9685 Hiie Laugesaar, Rakvere                   15 N21B(12x) N35(1x) N21C(1x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  1933 Ene Leht, HOK                             15 PIKK(1x) VALIK(4x) KESKMINE(9x) (1x) |SI:15x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 798.  6696 Maive Leif, JOKA                          15 N40(5x) N(1x) N21B(1x) NI(4x) N35(1x) V(1x) NII(1x) TEADE(1x) |SI:15x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 798.  6544 Joe Lepp, West                            15 M40(9x) 1(6x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  1388 Tarmo Lillsoo, Põrgupõhja                 15 M35(12x) M21RO(2x) RADA8(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 798.  3607 Maire Limberg, Rakv                       15 N45(1x) N35(13x) NI(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798. 11106 Kristi Luha, HTG                          15 R3NN(13x) VALIK(2x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798.  7958 Ulmi Lõoke, Põrgupõhja                    15 N21C(7x) V(8x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.    76 Aarne Mardiste, Harju KEK                 15 R2(2x) M65(7x) M60(3x) V(3x) |SI:15x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
 798. 15163 Kätlin Muuga,                             15 VABA(1x) R3N(9x) R4NN(1x) R4N(1x) VIPP(1x) N21A(1x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
 798.  2985 Margit Mälter,                            15 N21A(14x) VALIK-N(1x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 798. 14771 Matis Märtson, SA TLH                     15 R5(4x) V(1x) M21A(2x) M21B(1x) R3(5x) -(1x) R2(1x) |SI:15x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 798.  3446 Tanel Mõttus, Võru                        15 M21(15x) |SI:15x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 798. 12090 Kadi Niggulis, Aiesec Eesti               15 N21C(11x) VABA(1x) VALIK-N(1x) R4(1x) R5(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 798.  7266 Alar Nigul,                               15 M40(10x) R1M(3x) M21E(1x) R2M(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798. 15302 Ave Nurk, E5                              15 R7A(2x) VALIK(3x) R4N(5x) VIPL(4x) VIPT(1x) |SI:15x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 798. 12428 Imbi Nõgisto,                             15 N21B(11x) N21C(2x) VALIK-N(1x) N21A(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 798.    45 Rene Ottesson, Lehola                     15 M21A(11x) V(1x) M21RO(2x) M21B(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798. 13300 Raul Ottesson,                            15 M10NR(11x) TILLU(4x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  5009 Liina Palu, Koop                          15 N21(6x) N21E(8x) VABA(1x) |SI:15x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
 798.   925 Liivi Parik, Otepää                       15 VABA(1x) VALIK(1x) N55(3x) VIPT(2x) R4NV(4x) R2(1x) N45(3x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - PikajƤrve |25.05.2010
 798.  7653 Julia Polikarpus, Tartu Ülikool           15 VABA(6x) VIPL(5x) VALIK(2x) R5N(1x) R3(1x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 798.  4911 Andres Pool, Tartu LV                     15 R3MV(11x) VALIK(2x) 3(2x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798.  2260 Mati Preitof, Harju KEK                   15 R3(1x) M40(11x) RADA1(1x) M21A(1x) -(1x) |SI:15x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Pirita ringrada |07.04.2010
 798.  2018 Aleksander Pritsik, Rakv                  15 M35(13x) V(1x) M21A(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  6276 Ülo Puskar, AS Andmevara                  15 M45(13x) M40(1x) M21C(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  8742 Kristjan Pärn, Ilves                      15 R5MN(12x) M12(1x) M14(1x) R4MN(1x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 11413 Kristjan Pärnamägi, Tajak SK              15 R3(3x) M21A(3x) M21B(2x) V(1x) R1M(2x) M21RO(4x) |SI:15x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Varsaallika |24.03.2010
 798.  8271 Merike Põldmäe,                           15 N45(12x) V(3x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798. 15004 Elina Rant,                               15 N21B(12x) KESKMINE(1x) VALIK-N(2x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.   804 Sirje Rohtla, Rakv                        15 N50(15x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  9470 Kristten Rohtla,                          15 ALGAJAD(11x) ALG(4x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  2231 Jaak Rohtsalu, Rakv                       15 M35(15x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798. 10827 Kaisa Rooba, Rakv                         15 N12(13x) N14(2x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  5979 Raivo Saame, Jessorient                   15 M21A(5x) M35(8x) M21RO(2x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 798. 10123 Raul Sankovski,                           15 M21A(5x) M21RO(7x) M21B(1x) M35(1x) 5(1x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 798.  5218 Mihkel Sarap, Ilves                       15 R5MN(12x) M12(1x) R4MN(2x) |SI:15x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 798. 10206 Kristel Sibul, Kobras                     15 N16(4x) N14(10x) VABA(1x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 798.   625 Ants Sild, TAOK                           15 V(2x) M50(12x) M21C(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
 798.  3592 Kalev Sirge, Rakv                         15 M50(14x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798.  5062 Guido Soodla,                             15 R1MV(10x) VALIK(1x) R1(1x) R2MV(3x) |SI:15x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 798.  2708 Eero Soone,                               15 M21B(13x) V(1x) M35(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 798.  5294 Rauno Sotnik, Otepää Gümnaasium           15 R3(4x) R2(10x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
 798.  6669 Jekaterina Spiridonova,                   15 R4(1x) V(12x) N21C(2x) |SI:15x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
 798. 11065 Agnes Säga, Kobras                        15 N10(15x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 798.  5030 Anti Sõukand, Võru                        15 M16(8x) M18(3x) RADA4(1x) VIPP(1x) VALIK(1x) NOORKOTKAD(1x) |SI:15x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 798.  6130 Aleksander Tali, Harju KEK                15 M18(13x) M21B(2x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 798. 14893 Indrek Talpsep, SPROTTT SK                15 VALIK(1x) R3M(14x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 12991 Mihkel Tammaru,                           15 M21B(12x) V(1x) M21C(2x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  9987 Tarvo Tamme,                              15 M21A(12x) M21B(3x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 798.  8195 Anneli Tiirik,                            15 R3NV(13x) R2NV(2x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798. 13864 Timmo Tohus, Tsirguliina kk               15 R3(2x) R1(5x) R2(5x) VALIK(1x) M12(2x) |SI:15x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
 798.  7201 Sander Tomson, Kobras                     15 ALGAJAD(2x) M12(9x) VIPT(1x) VALIK(1x) VIPL(1x) VABA(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 798. 13980 Rita Toome, Pajusti                       15 N35(11x) VALIK(3x) N40(1x) |SI:15x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 798. 11448 Hanna Liis Treimut,                       15 N10NR(15x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 798.  8461 Margit Tuvik, Mereväebaas                 15 N21C(12x) N21B(3x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.   320 Rein Unt, TON                             15 M60(14x) ALGAJAD(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 798. 15926 Mart Uusmaa,                              15 M21C(2x) M21B(13x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 798.  6027 Aiki Vare, West                           15 1(1x) 3(11x) 2(2x) 5(1x) |SI:15x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 798. 13940 Katrin Varik,                             15 N21A(14x) N21(1x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 798.  2822 Matti Varik,                              15 M60(15x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
 798.   198 Ellen Veski, Orion                        15 N70(15x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.   842 Indrek Viikmaa, West                      15 M21B(6x) 1(8x) 2(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  8035 Jaan Viirmann, Põrgupõhja                 15 M10NR(14x) TILLU(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798. 15462 Andre Viitamees,                          15 TILLU(10x) M10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 798.  4286 Veiko Vinkel, West                        15 1(10x) 2(4x) 5(1x) |SI:15x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 798. 15060 Katrin Vinne,                             15 VABA(7x) VIPL(8x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 798.  9612 Alar Virumäe,                             15 R3MV(2x) R2MV(12x) VABA(1x) |SI:15x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 798.  7880 Taimar Väljataga, JK Alpinismiklubi       15 M21A(15x) |SI:15x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 798.  3017 Asta Zimmerman, OKH                       15 R4NV(7x) N55(2x) VIPL(3x) VIPT(1x) VALIK(1x) VABA(1x) |SI:15x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 906.  3714 Heli Haug, Võru                           14 VABA(2x) N35(7x) N21(2x) N21E(2x) R2(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 906.  9877 Even Heinväli, Kobras                     14 M21A(7x) VALIK(1x) R3M(2x) VABA(1x) M21B(3x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 906. 12875 Martin Himma,                             14 M12(11x) VALIK(2x) R4MN(1x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906. 14182 Evelyn Himma, Porkuni                     14 N35(13x) N40(1x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906.  4708 Ragnar Ilp,                               14 M21AL(11x) R3M(2x) -(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 906.  5447 Urmas Jõeleht,                            14 R5(1x) M35(6x) M45(5x) R3(2x) |SI:14x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Pirita ringrada |07.04.2010
 906.  6245 Oliver Kain, Sentura                      14 M14(14x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 906.  1469 Tanel Kalm, Peko                          14 VALIK(1x) MRO(5x) R1M(6x) M21E(2x) |SI:14x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 906.  4244 Ott-Kaarel Kalm, Ilves                    14 R1MN(5x) VALIK(4x) M21E(2x) R1M(1x) R3MN(1x) VABA(1x) |SI:14x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 906. 14214 Kaur Kannel, Rae                          14 TILLU(9x) M10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 906.  2808 Edit Kannel, Rae                          14 N21A(12x) N21RO(2x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 906.  7564 Gea Kelk,                                 14 N21B(14x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 906.  5908 Caddy Kelk,                               14 N21B(14x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 906.  2918 Rein Kiisler, West                        14 1(5x) 2(9x) |SI:14x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 906.   260 Marika Kirsspuu, TAOK                     14 R3(4x) R1(1x) N40(2x) N50(5x) NI(1x) R4(1x) |SI:14x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 906.  7051 Vambola Kisand, Tartu                     14 VIPL(9x) R3MV(1x) VIPP(1x) R3M(2x) VALIK(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
 906.  2337 Airet Kolk, Rae                           14 M45(12x) VABA(2x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 906.  5411 Ingrid Kuningas, Tammed                   14 N40(8x) N45(6x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 906.  6172 Tiit Kägu, Kaitseliit                     14 R2(1x) M21C(13x) |SI:14x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 906.   809 Peeter Kõiva,                             14 RADA9(3x) M40RO(11x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 906. 12901 Marko Külaots,                            14 M21RO(3x) M21A(6x) R1(1x) R1M(1x) M21B(1x) V(1x) M21E(1x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 906.  1077 Urmas Laev, Mercury                       14 M40(4x) R2(5x) M21AL(4x) RADA4(1x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 906. 12590 Reimo Liiv, Laagri PK                     14 M16(14x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 906. 13620 Liivi Lõhmus, Tartu                       14 VIPT(1x) N40(9x) VABA(2x) VIPL(2x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 906.  3392 Lauri Malsroos, Tammed                    14 R1(3x) R1M(4x) M21RO(5x) M21(2x) |SI:14x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
 906.  1243 Margus Marrandi, JOKA                     14 M(1x) M21A(4x) M35(1x) MI(5x) R1MV(1x) M21(1x) TEADE(1x) |SI:14x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 906. 16090 Merike Mets,                              14 N40(13x) VALIK(1x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906. 10175 Anne Metssalu, JOKA                       14 N(1x) N21(5x) N45(2x) NI(6x) |SI:14x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 906.  1493 Raido Mitt, Kobras                        14 VABA(3x) M21E(7x) VIPT(2x) M21A(1x) M21(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 906.  5589 Merike Mändsoo,   Talkur                  14 N50(13x) V(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 906.  2781 Priit Nurmoja, Kobras                     14 VIPT(13x) VABA(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 906.  1761 Meelis Nuut,                              14 M21A(1x) M21B(11x) VALIK(1x) M21AL(1x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
 906.  6248 Mihkel Oidekivi, Abobase Systems          14 M60(14x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 906.   964 Riho Olvet, Rakv                          14 M45(4x) VALIK(8x) M21B(2x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906.   801 Toivo Paal, Rakv                          14 M65(14x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 906. 10198 Mihkel Parts, Haanja SK                   14 M12(9x) VABA(4x) M14(1x) |SI:14x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 906. 10194 Kadri Parts, Haanja SK                    14 VABA(2x) N21(3x) N35(9x) |SI:14x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 906.   435 Heino Peeterson, West                     14 1(3x) 2(11x) |SI:14x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 906. 15417 Sven Pekkenen, KVLogK                     14 M21B(13x) M21AL(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
 906.  1976 Danilo Piht, Mercury                      14 R1(4x) R2(1x) M21A(9x) |SI:14x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
 906.   361 Paul Poopuu, JOKA                         14 M(1x) M40(2x) M50(6x) H40(1x) H50(1x) 3(1x) (1x) TEADE(1x) |SI:14x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 906.  5290 Kalev Pormeister,                         14 R2MV(11x) M50(3x) |SI:14x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
 906.  4304 Adele Puusalu, Kobras                     14 N21E(12x) VABA(1x) N21(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 906. 15811 Kärt Puusepp, Tartu Veeriku kool          14 N14(3x) VALIK(2x) R5NN(5x) N12(1x) R6NN(2x) VABA(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
 906.  8427 Tõnu Põld,                                14 M21A(13x) VALIK-M(1x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 906. 10205 Kaido Raidla, Ilves                       14 R3MV(3x) VIPT(2x) VIPL(2x) VALIK(4x) VABA(3x) |SI:14x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
 906. 10189 Karl Edgar Raudsep, Võru                  14 M14(12x) VABA(1x) M16(1x) |SI:14x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 906.    70 Aimur Raudsepp, JOKA                      14 M(1x) M50(8x) M55(3x) 3(1x) TEADE(1x) |SI:14x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 906.  5536 Siiri Rist, West                          14 2(12x) 1(2x) |SI:14x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
 906.  1046 Kuno Rooba, Rakv                          14 R1(1x) M21A(3x) M35(9x) V(1x) |SI:14x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
 906.  7538 Gert Saamann, JOKA                        14 M40(12x) M(1x) TEADE(1x) |SI:14x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 906.  3890 Vaido Salis,                              14 M21C(9x) R4(2x) R5(1x) R3(1x) R2(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
 906.  3894 Margus Sarap, Ilves                       14 R3MV(12x) VIPT(1x) R4MV(1x) |SI:14x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 906.  3872 Deniss Shved, SRD                         14 R3(5x) M16(8x) R2(1x) |SI:14x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 906.  1836 Rünno Sulg, LSF PT                        14 VALIK-M(2x) R3(1x) M35(4x) VALIK(1x) M21B(2x) 1(1x) M21A(1x) MI(1x) R1(1x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
 906.  2480 Ene Sulg, Orvand                          14 N40(7x) N50(1x) N55(3x) NII(1x) NI(1x) N45(1x) |SI:14x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 906. 11713 Martin Sults, Kobras                      14 M12(12x) VABA(2x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 906.  9468 Jaan Suursu,                              14 M55(13x) VALIK(1x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906.  5008 Ehtel Taevere, Kape                       14 R2NV(12x) R3NV(2x) |SI:14x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 906.  3119 Tiina Talisoo, Harju KEK                  14 N40(2x) N35(1x) N50(3x) NII(1x) NI(4x) N45(1x) N21(2x) |SI:14x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 906. 11431 Inge Talts, HOK                           14 KESKMINE(5x) VALIK(8x) (1x) |SI:14x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 906.  6747 Peeter Tamm, Zebra.ee                     14 M21C(13x) V(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 906.  6542 Ülle Teekel,                              14 1(2x) 2(11x) 5(1x) |SI:14x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 906. 11910 Vahur Teller, Playtech                    14 R3M(11x) R2M(1x) VALIK(2x) |SI:14x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 906.  3773 Madis Tiik, SOK                           14 M40(4x) M40RO(7x) H21(2x) M21RO(1x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 906.  9651 Madis Tooming,                            14 M16(14x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906.  3390 Mari Turban, Rakv                         14 N35(14x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906.  9131 Tambet Tõnissoo, Tartu Ülikool            14 R2M(14x) |SI:14x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 906.  3600 Tiit Vaide, Rakv                          14 M50(14x) |SI:14x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 906. 13077 Martti Vainer, Masingu Kool               14 R4MN(1x) R3MN(8x) M21B(1x) R3M(3x) VALIK(1x) |SI:14x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 906.  4175 Terje Vanahans, Kobras                    14 VIPL(4x) R4(1x) N21B(5x) VABA(1x) N21A(2x) N21RO(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 906.  9805 Guna Veidemane,                           14 RADA5(1x) V(1x) N21C(7x) N21B(5x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
 906.  6743 Kullo Vende,                              14 M70(14x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 906.  8999 Tarmo Vist, Kobras                        14 M21B(14x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 906.  7883 Erkki Vähi, Tartu SK Velo                 14 M21AL(13x) V(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 906.   328 Indrek Ümarik, Ilves                      14 VABA(1x) M21E(9x) R1MV(4x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 982.  2888 Jarkko Ainsoo, LUS                        13 M21RO(9x) M21E(1x) V(1x) M21AL(2x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 982.  8173 Tarmo All,                                13 M40(11x) V(1x) M21A(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 982.  4900 Karl Martin Alnek, Ilves                  13 R3MN(13x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  1301 Airi Alnek, Võru                          13 N35(11x) VALIK(1x) R3NV(1x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982.  1144 Rain Eensaar, EKJ SK                      13 M21E(4x) R7A(1x) M21A(1x) R1M(2x) R1MV(1x) VALIK(1x) VABA(1x) M21(2x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982.  1145 Silver Eensaar, Kobras                    13 R1(1x) R3(4x) M21RO(3x) M21AL(1x) M21A(4x) |SI:13x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 982.  6461 Katrin Enni,                              13 N21B(12x) VALIK(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
 982.   487 Tõnis Haldna, Rae                         13 M40(9x) M45(3x) R1(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 982.  9447 Tanel Heinsoo,                            13 M14(12x) VALIK(1x) |SI:13x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 982.  4178 Anniki Inno, Ilves                        13 N21E(4x) M21E(3x) R2N(3x) VIPT(1x) N21A(1x) VALIK(1x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982.  5104 Erik Jaaniso, TÜ                          13 R1M(6x) M21A(5x) R2M(2x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  5084 Timo Jaaska, SK Serviti                   13 R2M(13x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982. 11979 Vootele Jagomägi, Ilves                   13 VALIK(3x) R3MN(9x) M16(1x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982. 14071 Riho Johanson,                            13 M21C(9x) M21B(3x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
 982.  5462 Vello Joonuks,                            13 M75(11x) V(2x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982.  9676 Regina Jõeleht, HOK                       13 KESKMINE(2x) VALIK(11x) |SI:13x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 982.  9551 Iiris Jõgi,                               13 N10NR(4x) TILLU(7x) N14(2x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 982. 10858 Markus Kaljur, Harju KEK                  13 TILLU(6x) M10NR(6x) LASTE(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 982.  1649 Ene Kalm,                                 13 D50(10x) VABA(1x) (2x) |SI:13x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
 982.  6043 Andy Karjus, Võru                         13 M35(12x) R1(1x) |SI:13x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
 982.  3185 Anita Karnit, SRD                         13 R2(7x) N21A(2x) N21B(3x) RADA3(1x) |SI:13x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
 982.  6357 Kati Kiisverk,                            13 N21B(1x) N21A(7x) RADA2(1x) N35(2x) RADA9(1x) N21RO(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 982.  9176 Lauri Kikerpill,                          13 R7A(2x) VALIK(5x) R3M(5x) R4M(1x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  6066 Tähti-Merike Kilk, MHG                    13 VALIK(4x) R2NV(1x) VIPT(1x) R3NV(3x) N45(1x) VIPL(1x) R4NV(1x) VABA(1x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  3629 Boris Kirt,                               13 M65(12x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 982.  6992 Tiina Kogger,                             13 N21B(6x) N21C(7x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
 982. 14792 Roger Koosa, Kobras                       13 M14(10x) VALIK(1x) VIPL(1x) VABA(1x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982.   811 Enn Kuusik, Rakv                          13 M50(10x) VALIK(2x) M40(1x) |SI:13x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 982. 15812 Raine Lahtvee, Krootuse                   13 VIPL(13x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
 982.  1116 Karin Laine, Võru                         13 N60(11x) VABA(1x) R4(1x) |SI:13x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
 982.  9518 Liis Leclercq,                            13 N10NR(13x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 982.  3585 Kadri Limberg, LSF PT                     13 N21A(9x) VABA(2x) VALIK(1x) R3N(1x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982.  3584 Aare Limberg, Rakv                        13 M50(11x) VALIK(2x) |SI:13x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 982.  8092 Hanna Lindeberg, Swedbank AS              13 N21B(12x) N21C(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 982.  4850 Maik Lint, Lintman                        13 M21C(13x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 982. 10260 Imre Lumiste, Webmedia                    13 M21B(9x) R2M(2x) VABA(2x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982.  1006 Kristiina Maasik,                         13 N21B(13x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982.  6558 Rando Marrandi, JOKA                      13 M(1x) R2(2x) MIII(4x) M16(3x) MII(2x) TEADE(1x) |SI:13x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
 982.  6310 Tambet Masik, SK Kolepaha                 13 M21C(4x) M21B(8x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
 982.  2095 Helen Mast, HOK                           13 VALIK(5x) PIKK(6x) KESKMINE(2x) |SI:13x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 982. 12248 Risto Mitt,                               13 R1M(4x) VALIK(2x) R3M(7x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.   659 Enrico Mitt, TON                          13 M80(13x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982. 11214 Kalle Muru, GOBus                         13 R2(8x) R1(4x) R3(1x) |SI:13x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
 982. 14200 Reet Mägi, Tartu Ülikool                  13 R4NV(7x) VIPL(5x) VABA(1x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  6208 Dmitri Neshumajev,                        13 M21C(13x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
 982. 14863 Hugo Johannes Nurk, RTG                   13 R6MN(1x) R7A(3x) M10(2x) VALIK(3x) R5MN(1x) 5(1x) M14(1x) M12(1x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  5976 Heigo Nõmmik,                             13 M21C(13x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
 982.  9471 Rivo Olvet,                               13 M14(11x) M16(2x) |SI:13x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
 982. 12325 Rait Pallo, Hansapank                     13 M21A(9x) M21RO(1x) M16(1x) R1M(1x) M21B(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 982.  3780 Britta Panker, Ilves                      13 N21(4x) N21A(5x) NI(2x) N21B(1x) VABA(1x) |SI:13x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 982. 15107 Christopher Peedoson, TKig                13 R4MN(5x) VALIK(5x) R3MN(1x) R5MN(2x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982.  8441 Indrek Peil, Head Arhitektid OÜ           13 V(2x) M21C(6x) M21B(4x) M21RO(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982.  4749 Anneli Pello, Mercury                     13 R2(1x) N35(11x) R3(1x) |SI:13x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
 982.  8850 Kaarel Piirimäe, Kobras                   13 VABA(5x) M21(1x) M21A(2x) M21E(5x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 982. 12329 Brita Ploompuu, Põrgupõhja                13 N10NR(12x) TILLU(1x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 982. 14970 Karlis Podins,                            13 M21C(12x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982.  3654 Maarja Punak, Kobras                      13 N21A(5x) VALIK(1x) R2N(1x) VABA(6x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982. 12430 Piret Puus,                               13 R4N(8x) R3N(2x) VIPT(3x) |SI:13x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 982. 15409 Martin Pärdu,                             13 M21B(12x) M21A(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 982. 14351 Kauri Põldaru,                            13 2(6x) 3(7x) |SI:13x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 982.  1234 Sven Rea, MARU                            13 R1(1x) R3MV(1x) MI(4x) R1M(2x) M35(2x) R1MV(2x) M21E(1x) |SI:13x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
 982.  3130 Reeno Reeder, TAOK                        13 M21AL(2x) M21C(9x) VALIK-M(1x) M21A(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982.  9881 Tiina Reintal, Tepelvälja                 13 N50(13x) |SI:13x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
 982.  9821 Hillar Saare, Sopso.com                   13 1(7x) 5(1x) M21C(1x) M21B(2x) M21A(2x) |SI:13x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 982.  6612 Aadu Sedman,                              13 M45(11x) M40(1x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982. 10464 Aavo Sempelson, KKI                       13 1(13x) |SI:13x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 982.  2780 Sarmite Sild, Võru                        13 VABA(5x) VIPT(5x) RADA5(2x) N45(1x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
 982.  5857 Tiit Taimla,                              13 M21RO(12x) M21C(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
 982. 15629 Olari Tammel,                             13 M21C(7x) M21B(6x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
 982.  1941 Kalju Tammeveski, HOK                     13 PIKK(12x) VALIK(1x) |SI:13x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
 982. 14199 Erik Tarkpea,                             13 M21C(10x) R4M(1x) 3(2x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 982.   280 Hille Tasa, Tammed                        13 N55(12x) N40(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 982.  5565 Lauri Teder, Kobras                       13 M21B(1x) RADA9(1x) M21A(6x) M21AL(1x) R1(3x) -(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 982. 15670 Tanel Teekivi,                            13 M21C(11x) V(2x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
 982. 11712 Taimar Tilgre, Kobras                     13 M45(2x) VIPP(10x) VABA(1x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
 982. 11835 Taivo Tolli,                              13 VALIK(2x) R1(10x) M21A(1x) |SI:13x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
 982.  2537 Eha Tolm, Orvand                          13 N40(6x) N50(2x) N55(1x) NII(1x) N45(1x) NI(2x) |SI:13x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
 982. 14934 Aivar Tooming,                            13 M50(12x) VALIK(1x) |SI:13x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
 982.   428 Maimu Tornberg, Koop                      13 N60(2x) N65(7x) R5(4x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 982.  1691 Külli Tõnus, HOK                          13 R4(2x) R5(2x) N21B(4x) N40(4x) R2(1x) |SI:13x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
 982.   528 Enn Uussaar, Orion                        13 M65(7x) M60(6x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
 982. 10613 Andres Vain,                              13 RADA9(5x) M21B(2x) RADA3(1x) M21AL(4x) M21RO(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 982.  2701 Siim Vanahans, Kobras                     13 M21B(2x) R3(1x) M21A(5x) M21AL(1x) 3(1x) M21RO(3x) |SI:13x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 982. 10575 Made Vares, Aasta Auto Pluss AS           13 R3NV(12x) R5NV(1x) |SI:13x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 982.  3965 Gerli Viikmaa, West                       13 1(2x) 2(11x) |SI:13x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
 982. 15326 Toomas Viitamees,                         13 VALIK-M(1x) M21C(12x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 982.  2274 Peeter Volt,                              13 M55(12x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 982. 14363 Agnes Võsanurm, Uulu kool                 13 3(7x) 1(1x) 4(1x) 5(3x) 2(1x) |SI:13x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
1070.  2309 Herje Aibast,                             12 VABA(3x) N21E(5x) R2NV(1x) R4N(1x) R2N(1x) V(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
1070. 13547 Kert Allas, Tartu TDL                     12 M12(9x) VIPL(1x) VABA(2x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1070. 13031 Mart Aru, SOK                             12 H21(9x) VABA(1x) (2x) |SI:12x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1070.  3565 Enn Aver, Rakv                            12 VALIK(12x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1070.  1516 Raivo Erik, Rae                           12 R3(1x) R1(1x) M40RO(5x) M21AL(4x) RADA4(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
1070.  2732 Helina Esnar, Ilves                       12 R7A(5x) R3N(2x) VALIK(5x) |SI:12x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1070. 13105 Ebe Hallik,                               12 N8(1x) VABA(3x) VALIK(3x) N08(4x) R6NN(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1070. 15281 Marianne Hermann, Lasva KKS               12 RADA4(7x) VABA(2x) RADA3(2x) N60(1x) |SI:12x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1070.  7706 Sairos Hõrak, Võru                        12 M35(10x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
1070. 13080 Teet Jagomägi, Tartu Suusaklubi           12 R2M(2x) VALIK(2x) R2MV(7x) R3MV(1x) |SI:12x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
1070.  1487 Reet Johanson, Kobras                     12 N45(10x) VIPP(1x) VABA(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
1070.   448 Anne Jundas, Jõhvikas                     12 N50(4x) 3(7x) 2(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1070.   279 Anu Järv, MARU                            12 R3(3x) N21B(3x) N45(2x) N40(4x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
1070.  4424 Oliver Jõgeva, Kobras                     12 VIPP(1x) M18(4x) VABA(4x) M21E(1x) R2MN(1x) M16(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1070. 10116 Aivo Jürgenson, Elioni SK                 12 V(1x) M21C(9x) M21AL(2x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070. 10741 Iljar Kabral, Elioni SK                   12 R1(12x) |SI:12x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
1070. 12107 Katrin Kaldma,                            12 N55(9x) V(3x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070.  3621 Tõnu Karp, Tempo                          12 M50(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1070.  4217 Piret Karu, JOKA                          12 N(1x) NII(2x) N21C(8x) NI(1x) |SI:12x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1070.  1629 Vallo Kask,                               12 M35(5x) M21E(1x) R1MV(3x) VALIK(1x) R2MV(1x) R3MV(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1070. 11931 Aivo Kikerman, Kanepi                     12 VIPT(3x) VIPP(7x) VABA(2x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1070.  5714 Külliki Kiviste,                          12 R4NV(6x) VIPL(6x) |SI:12x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1070.  3641 Tarvo Klaasimäe, Ilves                    12 M21A(12x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070. 10550 Riho Klement, HTG                         12 R1MN(1x) R1M(5x) R2M(1x) 2(1x) M21A(1x) M21B(1x) M21(2x) |SI:12x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1070.  5041 Markus Konsap, Võru                       12 M16(4x) VABA(6x) M14(1x) R3(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1070.  8264 Katrin Koov,                              12 N21B(7x) N21A(3x) N21C(1x) V(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1070.  2510 Andreas Kraas, EKJ SK                     12 M21E(6x) M21A(3x) VABA(1x) VALIK(1x) R1M(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1070. 14468 Jasmiin Kraas,                            12 VABA(9x) VALIK(2x) N08(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1070. 13065 Argo Laanemaa,                            12 M40(12x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1070.  9473 Kristjan Laugesaar,                       12 M14(1x) M12(9x) V(1x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.  9757 Tiia Laul, Apollo Raamatud                12 N21B(7x) N21C(5x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1070.   852 Raivo Leht, HOK                           12 KESKMINE(4x) PIKK(6x) (1x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
1070.  5007 Erkki Liba,                               12 R2M(5x) VALIK(3x) R3M(2x) R2MV(1x) R3MV(1x) |SI:12x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1070.  9904 Kristi Luberg, TÜ                         12 R5(1x) N21B(6x) N21C(5x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1070.  3586 Neeme Malva, Rakv                         12 M50(10x) VALIK(2x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.  8158 Kärt Matiisen,                            12 N40(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070. 13911 Ats Metusala, TTÜ                         12 M21C(11x) M21A(1x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1070. 14475 Ago Mägimets, Tartu                       12 VIPT(10x) R3M(2x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp - Krootuse |29.06.2010
1070. 14145 Mairo Mälk,                               12 M14(11x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.   572 Raul Mõtus, KUNDA OK                      12 M40(8x) VALIK(2x) ALGAJAD(1x) M21B(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.  3242 Külli Müür, SOK                           12 D40(9x) VABA(1x) (2x) |SI:12x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1070.  2851 Toomas Naelapää, Harju KEK                12 M60(11x) M65(1x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070.  9938 Toomas Nestor, Jõhvikas                   12 VABA(1x) 1(3x) VALIK(1x) 2(2x) M50(1x) M21B(3x) 3(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1070.   603 Kaido Nurja, MARU                         12 M40(3x) N16(1x) M21A(4x) M40RO(2x) VALIK-M(2x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1070.  4902 Antti Nöps, Mate AS                       12 VALIK(1x) R2MV(11x) |SI:12x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1070.  2522 Anneli Orav, Tammed                       12 N21A(9x) N21B(1x) N21RO(1x) R3(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1070.  6238 Anastasija Pahhomenkova, SRD              12 R5(8x) N10NR(3x) N12(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1070. 10313 Meelis Palover, Suusahullud               12 R1M(1x) VIPP(4x) VALIK(3x) VABA(1x) R3M(1x) R2M(1x) R1MV(1x) |SI:12x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1070.  4208 Hannula-Katrin Pandis, Ilves              12 R3(1x) R1(3x) R2(1x) VALIK-N(1x) V(1x) N21(3x) N21A(1x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
1070. 11810 Tarmo Pauklin, EKUK                       12 M21C(11x) VALIK-M(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1070. 14011 Sigrid Paul, SA TÜK                       12 VALIK(3x) VABA(3x) VIPL(1x) N35(1x) R3NV(1x) R3N(1x) R4NV(1x) VIPT(1x) |SI:12x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1070.  5699 Tiit Pekk, Salomon Team                   12 M21A(5x) M21RO(2x) R1MV(1x) R3(2x) -(1x) R1(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1070. 11739 Teele Pennie, Põrgupõhja                  12 N10NR(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1070.  5574 Kristian Pilbas,                          12 M21A(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070.  4912 Aaren Pillesaar,                          12 R4MV(12x) |SI:12x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1070.  8493 Indrek Pitk, Revalhansa                   12 M21C(11x) V(1x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070. 12008 Jaak Pruulmann-Vengerfeldt, AS Cyberneti  12 R7A(1x) R4M(10x) R5M(1x) |SI:12x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1070.  4129 Tea Pärnik, Peko                          12 VIPP(5x) VABA(3x) R3NV(2x) R3N(1x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1070.  9024 Rainer Rannala,                           12 M21B(11x) VALIK-M(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1070.  3368 Raivo Reisenbuk, Rakv                     12 M50(11x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1070. 12309 Siim Ringinen,                            12 M21A(7x) M21B(3x) R1(1x) R2(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1070.  6275 Indrek Roasto,                            12 M21C(2x) M21AL(4x) M21B(3x) R3(3x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1070.  1203 Reet Rohi, Okas                           12 N40_R2(2x) VALIK(1x) N40-2(1x) R2(1x) N40(5x) N60(2x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
1070. 10262 Birgit Selge, TÜ                          12 R3NN(1x) VALIK(9x) R3N(2x) |SI:12x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1070.  6329 Maie Sepp,                                12 N60(8x) N70(3x) V(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1070.   999 Roman Shved, SRD                          12 R1(3x) M35(2x) M40(5x) V(1x) R2(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
1070.  7582 Liina Sinijärv, Harju KEK                 12 R2(7x) N21A(4x) N21(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
1070.  8049 Ingrid Sooberg, Võru                      12 N10NR(10x) N8(1x) N14(1x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070.  7026 Gregor Soodla, Ilves                      12 R4MN(2x) VALIK(1x) R3MN(7x) VABA(1x) VIPT(1x) |SI:12x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1070.   963 Andres Sune, Rakv                         12 M35(10x) VALIK(2x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070. 10968 Marielle Suur, Põlva Spordikool           12 N8(1x) N10(11x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1070.  9440 Maarika Suursu,                           12 N21A(9x) VALIK(2x) N35(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.  9442 Merike Suursu,                            12 N50(2x) VALIK(10x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1070.  9032 Ats Sõnajalg, Harju KEK                   12 R3(2x) M21A(7x) R2(1x) M21AL(1x) M21B(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S |21.04.2010
1070.   220 Anneli Takk,                              12 R4(3x) N21B(9x) |SI:12x | Esimene kordKompassi pƤevak - VƤƤna-JƵesuu |24.05.2010
1070.  1212 Tiina Tamla, Koop                         12 N45(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1070. 14698 Margus Tammoja,                           12 M21RO(12x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1070. 10908 Anu Tanila, SOK                           12 D40(10x) VABA(1x) (1x) |SI:12x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1070.  3201 Jaan Tarmak, JOKA                         12 R3(10x) M21AL(1x) -(1x) |SI:12x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
1070. 14871 Agnes Tennisberg,                         12 R6NN(2x) N08(3x) VALIK(3x) R7A(3x) R6MN(1x) |SI:12x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1070. 15274 Allan Terve, Võru                         12 RADA3(3x) M21(6x) VABA(3x) |SI:12x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1070. 14022 Annika Timpka, KVÜÕA                      12 VIPP(1x) N35(5x) N21E(5x) M21E(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1070.  5478 Annika Toit, Ju-Pe                        12 R2N(4x) VALIK(2x) N21E(5x) VABA(1x) |SI:12x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1070.  8408 Ragnar Toomla, SEB                        12 M21B(10x) V(1x) M21C(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1070.  9436 Siim Turban, Rakv                         12 ALGAJAD(10x) ALG(2x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.    69 Lea Tusis,                                12 N(1x) N40(2x) N55(2x) V(1x) NI(2x) N50(1x) 3(1x) N21(1x) NII(1x) |SI:12x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1070. 10450 Ilmar Udam, JOKA                          12 MI(6x) M21A(5x) M21B(1x) |SI:12x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼la |18.05.2010
1070.  6026 Vaiko Vare, West                          12 1(4x) 2(7x) 4(1x) |SI:12x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1070.   365 Heili Vasser, KUNDA OK                    12 N40(1x) N50(11x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.   366 Vello Vasser, KUNDA OK                    12 M50(11x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1070.   141 Avo Veermäe, Ilves                        12 R2MV(7x) M45(4x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1070.  6458 Anneli Vellerind, SP Transit              12 N21C(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1070.  2885 Tiina Viiderfeld,                         12 N21B(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1070.   172 Juta Virkepuu, Harju KEK                  12 N40(7x) N60(4x) N65(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1070. 10013 Einar Viru, Starman                       12 M40(1x) M21B(1x) M21A(10x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1070. 14660 Peeter Värnik,                            12 M40(1x) R4(3x) M21C(8x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1070. 11559 Heli Zvorovski,                           12 V(1x) N40(11x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1070.  1268 Priit Överus, Mercury                     12 M40(12x) |SI:12x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1168.  8471 Mario Aarna, Kostivere PK                 11 M14(11x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1168.  2877 Dag Ainsoo, LUS                           11 V(1x) M21A(10x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1168. 11399 Inge Allese,                              11 N21C(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168. 12895 Diana Allik,                              11 N21A(8x) N21B(3x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1168.  3566 Helgi Aver, Rakv                          11 N50(11x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1168.  7265 Kalle Bammer,                             11 M40(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168. 12115 Erkki Brakmann,                           11 M50(1x) M21A(9x) M21AL(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1168.  2657 Mart Einpalu,                             11 M21A(10x) V(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1168.  5015 Rait Ernits, Võru                         11 M18(9x) R3(1x) M16(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1168. 16159 Natalja Filimonova,                       11 V(1x) N21B(5x) N21C(5x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
1168. 10245 Kaur Hallik,                              11 M8(1x) VABA(3x) M08(4x) VALIK(2x) R6MN(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1168.  6950 Lii Hoppe,                                11 N21C(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168.  9448 Henri Hummal, Kunda                       11 VABA(3x) R5MN(4x) M12(4x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
1168.  9815 Hanna Hummal, Rakv                        11 N12(1x) VABA(6x) R5N(2x) R5NN(1x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
1168.  6510 Aarne Idavain, SK Rada                    11 M55(10x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1168. 13079 Marit Ilves, TÜ                           11 VALIK(11x) |SI:11x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1168. 13078 Heleene Ilves, Elva Gümnaasium            11 VALIK(11x) |SI:11x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1168. 13238 Valdur Jaht, Suusahullud                  11 M21B(1x) M21A(3x) VALIK(3x) M21E(2x) VALIK-M(1x) R1M(1x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1168.  1994 Andrus Jakobson,                          11 M21B(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1168.  7841 Kersti Järva, Pärnu ÜJP                   11 1(11x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1168. 10601 Meelis Jõesaar,                           11 M8(1x) R7A(6x) M08(3x) R6MN(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1168.  4893 Piia Jõesaar, Ilves                       11 R7A(6x) R3NV(1x) VIPL(2x) VALIK(1x) R4NV(1x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168.  2106 Alar Jõeste, Elioni SK                    11 M40(10x) V(1x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1168. 13773 Jakob Jõgi,                               11 R3M(2x) R4M(5x) R5M(3x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1168.   705 Ülle Kadak, Lehola                        11 R3(2x) N40(6x) N50(2x) NI(1x) |SI:11x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1168. 11836 Taavi Kala, Tammed                        11 R1(3x) R3(2x) R2(1x) M21A(5x) |SI:11x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
1168.  6828 Neeme Kalda, Kõrgem sõjakool              11 M21C(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1168.  1748 Tanel Kannel, Rae                         11 M21RO(5x) M21A(4x) M21AL(2x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1168.  6355 Meelis Karp,                              11 M21C(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1168. 11926 Kunnar Karu, Tartu Maraton                11 M21A(4x) M21E(3x) VIPT(1x) M21B(1x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1168. 13671 Urve Kaseväli, SOK                        11 D50(8x) VABA(1x) (2x) |SI:11x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1168.  4934 Roman Kattai, KVÜÕA                       11 R1MV(10x) R2MV(1x) |SI:11x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1168.   278 Meeli Kerem, MARU                         11 N45(9x) N40(2x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1168.  6038 Siim Kibus,                               11 M21C(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
1168.  7447 Kati Koido,                               11 VABA(1x) VIPT(3x) R3N(3x) VALIK(3x) VIPL(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1168. 10031 Lauri Kollo, TTÜ                          11 M21B(11x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1168.  1091 Andres Koppel, Ilves                      11 M35(5x) R2MV(6x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1168.  3990 Holger Kruusla, West                      11 1(10x) M21A(1x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
1168.   266 Kalev Kukk, TAOK                          11 M55(10x) V(1x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168.  1421 Kaarel Kure, Kobras                       11 M21A(6x) M21E(5x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1168. 14964 Kai Kuusik,                               11 N21B(2x) N21C(9x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168.  5465 Miina Käos, LSF PT                        11 R3N(6x) VIPL(1x) R2N(1x) VIPT(2x) R4N(1x) |SI:11x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1168.  3264 Jaak Kõiva, Kose                          11 M21A(10x) VALIK-M(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1168.  6060 Tiina-Mari Kõrge,                         11 N21B(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1168. 15813 Leiki Lahtvee, Krootuse PK                11 VABA(1x) N14(10x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
1168.  9919 Pille Lainemäe, JOKA                      11 N(1x) N21(2x) N45(3x) NI(5x) |SI:11x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1168.  7641 Tiit Laur,                                11 M50RO(10x) VALIK-M(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1168.  2323 Raino Leopard, Peko                       11 R2M(9x) M21A(1x) VABA(1x) |SI:11x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1168.  7819 Meeli-Heli Lepna, HOK                     11 VALIK(6x) KESKMINE(2x) (1x) LÜHIKE(2x) |SI:11x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
1168. 11355 Aivar Liivrand, TutiVaps                  11 M45(7x) M40(4x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1168.  5917 Rain Lillsoo, Põrgupõhja                  11 M21AL(1x) M40(10x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1168.  7915 Ott Matiisen,                             11 M18(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168. 15392 Egne Mekk, Võru                           11 RADA4(1x) VABA(6x) RADA3(1x) VIPT(1x) R3(1x) RADA5(1x) |SI:11x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
1168.  9674 Anu Mullari,                              11 N21B(3x) N45(3x) N40(5x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1168.  8530 Maris Mägi, Võru                          11 R3N(5x) VABA(1x) R4N(2x) N14(2x) R3M(1x) |SI:11x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1168. 14369 Herman Mölder, West                       11 4(7x) 3(2x) 5(2x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1168.  9937 Paul Nestor, Jõhvikas                     11 VABA(1x) RO(1x) MTBO-PIKK(1x) 1(2x) R(1x) M18RO(2x) M21RO(1x) 5(1x) 3(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1168. 15283 Helle Nool, Lasva KKS                     11 RADA4(7x) VABA(2x) RADA3(2x) |SI:11x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1168.  6576 Enn Norman, OÜ Puteen                     11 M70(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1168.  6134 Mart Nuga,                                11 M75(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168.  1100 Lembit Nöps, Ilves                        11 VALIK(3x) R2MV(7x) R3MV(1x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168.  9885 Pent Paalberg, Loksa                      11 M16(10x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1168. 14316 Igor Petrovitski, Jõhvikas                11 M21B(1x) M35(1x) RO(1x) VALIK(1x) 1(4x) R(1x) 5(1x) 3(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1168.  5989 Inga Petuhhov,                            11 N45(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1168. 10461 Anne-Mari Pevkur, KSS Eero                11 2(7x) 1(4x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1168. 14170 Elo Piir, Eesti Pagar                     11 N(1x) N21(3x) V(2x) NII(2x) NI(2x) N45(1x) |SI:11x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1168. 12746 Paul Piirimäe, Põlva                      11 M08(10x) M8(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1168. 14969 Inga Podina,                              11 V(2x) M21C(1x) N21C(8x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1168.  7798 Kadrian Possul, Otepää                    11 R2(3x) R3(2x) R1(2x) VALIK(1x) N14(2x) R4(1x) |SI:11x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
1168.  3991 Heidi Prits, Mercury                      11 N35(9x) R3(1x) N21A(1x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1168. 11597 Sander Pritsik, Rakv                      11 ALGAJAD(8x) VALIK(1x) ALG(2x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1168.  3875 Indrek Pung, Rakv                         11 M21B(11x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1168.  6428 Tarmo Pöör, Mercury                       11 R1(1x) M21A(4x) VALIK-M(1x) M21C(2x) -(1x) R3(2x) |SI:11x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1168.  2371 Arthur Raichmann, LSF PT                  11 R1(5x) R4(1x) V(2x) RADA3(2x) M21(1x) |SI:11x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
1168.  1615 Ürjo Raitar,                              11 R3MV(8x) M21B(3x) |SI:11x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1168. 11985 Anne Rohtmets, SA TÜK                     11 R3NV(2x) N45(8x) R4NV(1x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168.  1266 Risto Roste,                              11 M21B(3x) M21AL(7x) M40(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1168.  1059 Arno Ruusalepp, Ilves                     11 R2MV(5x) VALIK(1x) R1MV(1x) VABA(1x) R4MV(1x) R3MV(2x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168.  3276 Rutti Räbovoitra, MARU                    11 N40(3x) N21(1x) N21A(3x) NI(2x) N35(1x) N21E(1x) |SI:11x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1168.   610 Tauno Saks,                               11 M55(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1168. 10235 Brita Sander, TKoG                        11 R5NN(8x) R7A(1x) VALIK(1x) R5MN(1x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168.  9430 Kaisa Sander, TKoG                        11 R3NN(11x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168.   515 Aivar Sarap, Sportnet                     11 M21B(2x) M40(4x) VABA(1x) R2M(1x) VALIK(1x) R1MV(2x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
1168.  4512 Heiki Savitsch,                           11 M35(10x) MI(1x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1168. 14114 Margus Sepp, Viro OK PÕMM                 11 M21C(11x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168. 15272 Antti Sikk, Võru                          11 M10(5x) M12(4x) RADA4(1x) RADA1(1x) |SI:11x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1168. 16172 Liina Silluste,                           11 D21(3x) VABA(3x) V(2x) N21B(2x) (1x) |SI:11x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1168. 12042 Helve Soomann, West                       11 2(2x) 3(8x) 5(1x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1168.   602 Jaanus Soots,                             11 M21RO(2x) M40RO(3x) M40(3x) M21AL(3x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1168.  2401 Urmas Sulaoja, Jõhvikas                   11 M45(6x) RO(1x) V(1x) 1(2x) 5(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1168.  8609 Michelle Suur, Kobras                     11 VABA(11x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1168.  9465 Mart Suursu,                              11 M21B(9x) VALIK(1x) M21A(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1168.  3488 Nele Taba, Ilves                          11 R3N(9x) R2N(1x) N21A(1x) |SI:11x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1168.  1152 Taivo Tali, Harju KEK                     11 M40(1x) R2MV(1x) M21A(1x) VALIK(3x) VABA(4x) M21E(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
1168.  9620 Diana Tammisaar, TÜ                       11 R4N(11x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1168. 10403 Elle Tarlap, Pärnu Kastani lasteaed       11 5(11x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1168.  2986 Karl Teearu, Otepää                       11 R2MV(2x) VABA(1x) R1(3x) M21A(1x) M21E(1x) R1M(1x) M45(1x) R1MV(1x) |SI:11x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1168.   228 Kalju Toomas, JOKA                        11 M60(8x) M50(2x) MIII(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1168.   697 Malle Turban, Rakv                        11 N50(9x) N45(1x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1168.  1065 Maret Vaher, Kobras                       11 R2NV(2x) N21E(5x) M21E(1x) VABA(2x) R3NV(1x) |SI:11x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1168. 13027 Algis Vaidila, Raudmees                   11 1(3x) 2(8x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1168.   125 Karl Valgepea, West                       11 3(11x) |SI:11x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1168. 15834 Romas Vals,                               11 R3MV(9x) VALIK(1x) R3M(1x) |SI:11x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
1168.  9765 Daniel Vasser, Põlva                      11 M21E(9x) M21A(1x) R1M(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1168.   201 Rein Veski, Orion                         11 V(2x) M75(9x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1168.  7535 Andrus Viilma,                            11 M21B(10x) 1(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1168.   354 Kulno Voolaid, Rakv                       11 M50(2x) VALIK(8x) M55(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1168.  2536 Taimi Õunapuu, Okas                       11 VALIK(1x) N40_R2(1x) N40-2(1x) R2(1x) N21(1x) N50(5x) N40(1x) |SI:11x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
1276.  1685 Erik Aibast, Tammed                       10 M21RO(6x) MTBO-PIKK(1x) M21A(3x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1276. 14980 Alar Alajaan,                             10 M21B(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
1276. 13252 Terje Aloel, Suusahullud                  10 R3NV(2x) R2NV(7x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  5401 Tanel Alumäe,                             10 M21AL(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276.  2575 Alo Ansmann, Võru                         10 M21RO(10x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1276.  2797 Vello Aru, SOK                            10 H50(4x) VABA(4x) (2x) |SI:10x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1276. 12142 Margit Avikson, Kobras                    10 N21A(8x) VIPT(1x) VIPL(1x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1276.   617 Silvi Estorn, TAOK                        10 N55(6x) N50(3x) V(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1276. 14088 Maris Freudenthal,                        10 N21A(10x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276. 15320 Aivar Halapuu, Kreutzwaldi G.             10 M45(6x) M35(1x) VABA(3x) |SI:10x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
1276. 16179 Aleksander Haritonov,                     10 M21C(3x) M21B(7x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
1276.  7043 Eliise Harjak, HOK                        10 VALIK(8x) (1x) LÜHIKE(1x) |SI:10x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
1276.  3767 Kristo Heinmann, Ilves                    10 M21E(4x) R1M(5x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1276. 14195 Kris Heinsoo,                             10 N21B(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276. 13515 Margus Isaak, Võru                        10 M14(7x) RADA3(1x) VABA(1x) NOORKOTKAD(1x) |SI:10x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1276. 12196 Britt Jaaska, SK Serviti                  10 N21A(10x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1276. 12197 Jaanus Jagomägi, MHG                      10 R3MN(7x) VALIK(3x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  4381 Indrek Jentson, Kape                      10 VIPT(7x) M45(1x) R3MV(2x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1276. 15856 Piret Joonas,                             10 R3N(1x) VIPL(3x) R4N(2x) VABA(2x) VALIK(1x) VIPT(1x) |SI:10x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kaiu |05.08.2010
1276.  4804 Karin Juhat, Orion                        10 VALIK-N(4x) N65(2x) N60(4x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276.  3239 Kristjan Kaljulaid, SOK                   10 H21(9x) VABA(1x) |SI:10x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1276.  6122 Veikko Kannel, YSP                        10 M21B(9x) M21C(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276.   286 Koidula Kannel, Koop                      10 R4(1x) R5(3x) N60(5x) N55(1x) |SI:10x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
1276.  2469 Ilmar Kink, Kape                          10 R1MV(4x) M21E(1x) VABA(1x) MRO(4x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  2760 Kaire Kirss, TON                          10 N21C(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1276.  6980 Mattias Klaus, Ristiku Põhikool           10 V(9x) R5(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1276.  8228 Kairit Kolsar,                            10 VABA(3x) R4N(1x) R7A(4x) VALIK(2x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1276.  6523 Kalev Konso, Mereväebaas                  10 M21C(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276.  9824 Helen Korju,                              10 N21B(1x) N21A(8x) VALIK-N(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1276.  2202 Mati Korrol, Mercury                      10 R2(1x) R1(1x) M21A(7x) M21AL(1x) |SI:10x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
1276.  4731 Tarmo Kuub, LSF PT                        10 R1(2x) M21A(4x) R2M(1x) M21AL(1x) V(1x) 1(1x) |SI:10x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
1276.  6768 Triinu Kuub,                              10 N21B(8x) R4(2x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276. 11578 Toomas Kuul,                              10 M21A(9x) MI(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1276.   206 Tõnu Kuusik, LUS                          10 M50(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276.  2220 Indrek Kuusk, Võru                        10 M35(8x) VABA(2x) |SI:10x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
1276.  1289 Pjotr Kuznetsov, Ilves                    10 VALIK(1x) R3MV(9x) |SI:10x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1276.  5520 Kärt Kürsa, Kobras                        10 R3NN(3x) R2NN(1x) VALIK(1x) VABA(1x) VIPT(2x) N18(2x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  5521 Karl Kürsa, Kobras                        10 R2MN(3x) R1MN(1x) VALIK(1x) VIPP(2x) VABA(1x) M21B(1x) R3M(1x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276. 14883 Mark Laasu, KiG                           10 VALIK(6x) R3MN(1x) R5MN(2x) R4MN(1x) |SI:10x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1276.  1659 Madis Laes, SOK                           10 H40(8x) VABA(1x) (1x) |SI:10x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1276.  2338 Riina Laev, Mercury                       10 N21B(1x) N21RO(2x) RADA10(1x) N21C(1x) VALIK-N(1x) V(1x) R4(1x) R2(1x) R3(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276. 13237 Liis Lamson, TÜ Kliinikum                 10 R4N(6x) VALIK(3x) VABA(1x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  7824 Inna Lepik, NKK                           10 LÜHIKE(9x) (1x) |SI:10x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
1276.   854 Jan Liister,                              10 M21B(8x) VALIK(1x) M16(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1276.  2846 Rait Lille, Harju KEK                     10 M21B(7x) M35(1x) M21A(1x) M21AL(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276. 14105 Margus Lomp, Tehnikagümnaasium            10 VALIK-M(1x) M14(7x) M12(2x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1276.  1075 Argo Loo, JOKA                            10 M21(2x) MI(6x) M21A(1x) TEADE(1x) |SI:10x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
1276.  6573 Hardo Loog,                               10 M75(6x) RADA4(1x) M60(1x) VABA(1x) R4(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276.  5845 Kersti Matla, EVR                         10 N21B(4x) N21A(5x) VALIK-N(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1276.  1883 Marika Meister, Okas                      10 N40_R2(1x) VALIK(1x) N21_R2(1x) N40-2(1x) R2(1x) N40(5x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
1276.  1657 Tiina Metsmaa, Rakv                       10 N50(10x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1276. 14551 Jevgenia Musatova,                        10 N21C(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1276.  3378 Tuuli Mäeots, Võru                        10 N21B(2x) N21(1x) N21A(3x) N21E(1x) RADA9(1x) N21RO(1x) R3(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1276.  7018 Robin Mõttus, Ülenurme Gümnaasium         10 TILLU(9x) M08(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1276. 11531 Tiiu Naagel, KVÜÕA                        10 R3N(4x) VALIK(1x) N21A(4x) R3(1x) |SI:10x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1276. 15222 Martin Nõmm, PYG                          10 4(6x) 5(2x) 3(2x) |SI:10x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1276.  5279 Henri Oru, Võru                           10 M18(8x) VABA(1x) R2(1x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1276.  9884 Epp Paalberg, Loksa                       10 N12(9x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1276.  9878 Erti Paalberg, SK Rada                    10 M21B(9x) M21C(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1276. 15353 Mare Padu, TÜ                             10 R4N(2x) R3N(5x) VALIK(1x) R3NV(1x) RADA10(1x) |SI:10x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1276. 15905 Merili Palu,                              10 N21C(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
1276.  7845 Hendri Parrol, West                       10 1(9x) 2(1x) |SI:10x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1276.  1965 Monika Piirimäe, Kobras                   10 VABA(1x) N21A(1x) N21E(8x) |SI:10x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
1276. 15278 Olev Piirisild, Võru                      10 M12(2x) M10(8x) |SI:10x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1276.  5142 Rene Post, Kobras                         10 M21E(6x) VABA(3x) M18(1x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1276. 13715 Hergo Prei, CFL                           10 R5M(3x) R5MV(1x) VALIK(4x) R7A(2x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  4278 Eduard Pukkonen, Harju KEK                10 R1(2x) M21A(5x) M40(1x) M45(2x) |SI:10x | Esimene kordKompassi pƤevak - RahumƤe |20.03.2010
1276. 10364 Luise Puu, PRIA                           10 R3N(5x) VABA(1x) N21A(1x) V(1x) R2N(2x) |SI:10x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1276.  5571 Üllar Pärnaste, OK U.P.S.                 10 M21C(9x) M21AL(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276. 13936 Ott Põldmäe,                              10 M21C(9x) V(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276. 15496 Vaiko Raal,                               10 M21C(9x) M21AL(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1276.   976 Urmas Rannu, MARU                         10 M21AL(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1276.  6666 Ragne Reiman, MARU                        10 N14(10x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276. 14057 Eva Rinne,                                10 N40(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1276. 14383 Elmar Roolaht, Pärnu YG                   10 4(4x) 3(3x) 5(3x) |SI:10x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1276.  5715 Karl August Ruusalepp, Ilves              10 R3MN(6x) VABA(1x) VIPT(1x) R4MN(2x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  9993 Viljar Saare, Softreflector LLC           10 M21C(10x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1276.  6680 Annika Saaring,                           10 N10NR(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1276. 11970 Robert Sander, LPK Krõll                  10 R6MN(2x) VALIK(6x) R7A(2x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276. 12205 Ilse Sarap, Vanaema                       10 VALIK(4x) R5NV(6x) |SI:10x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1276. 11000 Olesja Shved, SRD                         10 N10NR(10x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1276.  4726 Avo Siilak, Rakv                          10 M35(9x) M21A(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1276.  3679 Kairit Sikkal,                            10 N21A(5x) R2N(2x) VIPT(2x) R3N(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1276.  3467 Lauri Sild, Võru                          10 M21E(7x) R1MN(1x) M21(2x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1276. 12992 Triin Sokk,                               10 N21B(6x) N21C(4x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1276.  1366 Mart Sooberg, Võru                        10 V(1x) RADA3(3x) M21C(6x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1276.  8444 Evelin Soots,                             10 N16RO(1x) N21RO(2x) RADA9(1x) N40(2x) N21B(4x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1276.  1003 Viivi-Anne Soots, Tammed                  10 R3(1x) RADA8(3x) N21A(6x) |SI:10x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
1276.  7761 Karina Steinberg, Kesklinna               10 R5NN(9x) R5MN(1x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1276.  5897 Herkki Suurman,                           10 M40RO(7x) M40(3x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276. 12448 Siiri Talts, HOK                          10 NR(1x) LÜHIKE(7x) (1x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
1276. 12406 Anti Talves, Swedbank                     10 M21A(7x) M21RO(2x) M21B(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1276.  9664 Mihkel Tammeveski, HOK                    10 NR(2x) LÜHIKE(8x) |SI:10x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
1276.  4274 Mati Tikerpuu, ÕTP                        10 M21A(4x) M21B(2x) M35(2x) R2(1x) MI(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - KƵverjƤrve |26.05.2010
1276. 12264 Margi Tohus,                              10 R2(6x) R1(1x) VALIK(1x) R3(2x) |SI:10x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Tehvandi |21.04.2010
1276.  3983 Joosep Toome, Hippok                      10 M21C(1x) M21B(8x) VALIK-M(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1276.  5551 Taaniel Tooming, Kobras                   10 VABA(4x) M21RO(1x) MRO(1x) VIPT(2x) M18(1x) M21E(1x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1276.  5021 Talvi Trell, Võru                         10 N60(7x) VABA(2x) RADA4(1x) |SI:10x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1276. 11130 Ivo Tulvik,                               10 M14(9x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1276.  4027 Valter Tänav, Rae                         10 M21C(5x) M21B(5x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1276.  1426 Tiiu Tõrra, Kobras                        10 N21A(9x) VABA(1x) |SI:10x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1276. 10509 Kai Valtin,                               10 N21B(9x) N21C(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
1276. 11726 Marko Veisson, Tartu                      10 R1M(5x) VABA(1x) VALIK(1x) R2M(1x) M35(2x) |SI:10x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1276.    54 Peep Velleste, Mercury                    10 M21C(2x) M55(2x) V(6x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1276. 14521 Jaak Vende,                               10 V(1x) M40(8x) M21B(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1276.  1866 Terje Vilberg, West                       10 2(4x) 1(1x) 3(5x) |SI:10x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
1276.  9963 Toomas Vinter,                            10 M40(6x) M45(4x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
1276. 13167 Kiia Väli, Käina G                        10 LÜHIKE(8x) (1x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
1276.  3048 Riho Võigemast, JOKA                      10 M21A(9x) M21(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1276.  6642 Sander Överus, Laagri Kool                10 R4(1x) M14RO(4x) M14(5x) |SI:10x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
1386.  9723 Ülar Aasa, Elioni SK                       9 M21B(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1386. 11335 Vaige Aav, SOK                             9 D21(6x) VABA(2x) (1x) |SI:9x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1386.  4525 Jaan Ainelo, Ilves                         9 M45(4x) R2MV(2x) R3MV(2x) VALIK(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1386. 11414 Liina Allikas,                             9 RADA5(2x) N21A(1x) N21B(4x) N21C(2x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1386.  3062 Tiit Annus,                                9 M40(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1386.  7393 Raivo Aru,                                 9 1(5x) 2(3x) 5(1x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1386.  8273 Igor Bil,                                  9 M21C(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386. 15457 Kertu Fedotov,                             9 N21B(3x) VALIK-N(1x) N21A(5x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386. 15005 Mari Fjodorov, Otepää                      9 VALIK(1x) VABA(1x) R2(2x) R3N(3x) N21(2x) |SI:9x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
1386. 10190 Greete Fluss, Võru                         9 N12(4x) VABA(2x) N14(1x) RADA4(1x) RADA1(1x) |SI:9x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
1386. 14765 Aksel Markus Hallik,                       9 TILLU(4x) M10NR(3x) R5(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1386. 14619 Martin Hendre,                             9 R5(3x) M21C(4x) M50(1x) R2(1x) |SI:9x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
1386.  6280 Veiko Hintsov, Rae Kivitehas               9 R2(2x) M21B(7x) |SI:9x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
1386. 11008 Martin Ilves, Jõhvikas                     9 M65(1x) 2(7x) 3(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1386. 10105 Aivar Jaago,                               9 M50(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.  1383 Enn Jaama, Peko                            9 M21(1x) M35(5x) M21E(1x) M40(2x) |SI:9x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
1386. 11535 Ivar Janson, KVÜÕA                         9 1(2x) R2M(1x) R1M(2x) R3M(1x) M35(1x) M21B(1x) VALIK(1x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1386. 12756 Marti Kaljuve,                             9 R1M(4x) M21C(4x) R2M(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1386.  5516 Kertu Kaljuveer, Okas                      9 N21_R3(2x) VALIK(1x) R2(1x) N21(5x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
1386.   972 Mati Kallemets, Okas                       9 M40_R1(2x) VALIK(1x) M40-3(1x) R1(1x) M40(4x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
1386.  6607 Konstantin Kangur, Tehnilise Järelevalve   9 V(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386.   420 Olav Karu, Rakv                            9 M35(6x) M21AL(1x) M40(2x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1386.  7471 Asso Kesaväli, Rakv                        9 M18(6x) MI(1x) M21A(2x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1386.  6463 Karl Kibus,                                9 M18(7x) V(2x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
1386.  9485 Anu Kilki,                                 9 N40(8x) VALIK(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1386.  6656 Kristofer Kirss,                           9 M12(8x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386. 13709 Tiina Kivimäe,                             9 N(1x) NI(5x) N45(1x) N21(2x) |SI:9x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1386.  4297 Kristjan Kivipalu, LSF PT                  9 R2(1x) M21B(6x) M21RO(1x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1386. 14864 Tormi Kolsar,                              9 M10(1x) R7A(5x) M08(1x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1386.  1821 Erki Kriks, LSF PT                         9 M21A(9x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1386. 15282 Aino Kroon, Lasva KKS                      9 RADA4(5x) VABA(2x) RADA3(2x) |SI:9x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1386.  5855 Asko Kruusement, Krimelte OÜ               9 M40RO(9x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1386. 12492 Kaie Kubri, EOMAP                          9 N21B(8x) R4N(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1386.  1762 Enn Kukk,                                  9 M35(2x) M21AL(2x) R(1x) 2(2x) R2M(1x) R1(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1386.  3259 Väino Kundla, Orvand                       9 M50(6x) R3(2x) 2(1x) |SI:9x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1386.  3352 Anu Kõnnusaar, TON                         9 V(1x) N21A(8x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
1386.  6770 Mart Külvik, Obinitsa                      9 M45(7x) VABA(1x) R2MV(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1386. 11040 Margus Laanep, Koeru SK                    9 M40(1x) M(1x) M21B(3x) M45(1x) MII(1x) M21AL(1x) M21C(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1386.  6493 Natalia Lausmaa,                           9 N55(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
1386. 14155 Rain Leesi,                                9 RADA4(2x) M21B(4x) RADA3(3x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
1386.   262 Enno Lelumees, Eesti Liikluskindlustuse    9 M40(6x) M60(2x) PIKK(1x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1386.  2384 Elmo Lepiku,                               9 M45(8x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386.  1342 Enno Lepvalts,                             9 M21AL(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1386. 13808 Rutt Lilleoja,                             9 R3N(3x) N21A(1x) R4N(3x) N21E(1x) VALIK(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1386.  7517 Sander Linnus, Peko                        9 VABA(2x) M21(4x) M21B(1x) M21A(2x) |SI:9x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
1386.  1232 Ants Maaring, Tallinna SAPA                9 M70(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386. 15454 Ivar Maripuu, korp! Leola                  9 M21C(4x) M21B(4x) PIKK(1x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1386. 15886 Mari-Liis Maurer, Põrgupõh                 9 N12(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1386.  6064 Eda Meibaum, ÜSP                           9 N21C(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.  3221 Raivo Meier, Hooler                        9 M60(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.   131 Rein Mesila, Koop                          9 M70(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386.  1670 Taimar Midenbritt,                         9 1(7x) 5(2x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
1386.  4310 Mihkel Nahkur, Jõhvikas                    9 M50(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.  7390 Mathilde Manuela Nigul,                    9 N10NR(5x) R6NN(3x) N08(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.  2315 Taavi Nurm, Kobras                         9 M21E(9x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1386.  5977 Rando Nõmmik,                              9 M21C(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1386.  5905 Robin Orgulas, Laagri Kool                 9 M16(9x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1386. 12352 Urmo Orujõe, Tallinna TKK/Teede Tehnok     9 RADA9(9x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
1386.  4760 Peep Otstavel, LSF PT                      9 R3(1x) M21A(4x) V(4x) |SI:9x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Varsaallika |24.03.2010
1386. 11932 Reigo Padar, Kobras                        9 VABA(4x) M21B(5x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - VeskimƵisa |01.06.2010
1386.  5673 Andres Pae, Tartu Suusaklubi               9 M40(4x) VALIK(1x) R1MV(4x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1386. 14783 Karl Jürgen Pall, Kobras                   9 M10(8x) VALIK(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1386. 10156 Janno Pallotedder, EMPÜ                    9 R2M(4x) R1M(1x) R1MV(1x) VIPP(1x) R3M(2x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1386.  2685 Raivo Panker, MARU                         9 M40(8x) M45(1x) |SI:9x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1386.   474 Mare Parve, Peko                           9 N40(2x) N21A(1x) N21RO(6x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1386.   905 Mari Pedajas,                              9 N50(4x) V(2x) N60(1x) N55(2x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
1386.  1970 Erkki Penu, West                           9 1(9x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |12.08.2010
1386. 15088 Villem Piirimäe,                           9 M08(7x) M8(1x) VABA(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
1386. 10373 Silvar Priman, TÜ/Digizone                 9 R3M(5x) R2M(1x) VALIK(3x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1386.  9893 Peep Päll,                                 9 M21AL(7x) RADA4(1x) 4(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1386.   181 Maire Raid, Tammed                         9 N65(2x) N55(2x) V(2x) N60(3x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1386.  7522 Raul Reiljan, Võru                         9 R1MN(2x) M21(5x) M21A(1x) VIPT(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1386.  3928 Mattias Rennel, Harju KEK                  9 M21E(1x) R1M(2x) M21A(6x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1386.  4179 Raili Rooba, Rakv                          9 N35(7x) N21A(1x) N21B(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1386.  4412 Reet Rosenberg, Kobras                     9 VABA(1x) N35(8x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - VeskimƵisa |01.06.2010
1386.  5484 Sigrid Ruul, JOKA                          9 VABA(2x) NI(3x) D21(1x) N21E(2x) H21(1x) |SI:9x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
1386. 10644 Sander Saaring,                            9 M10NR(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1386. 13863 Carmen Saega, Tsirguliina kk               9 R3(4x) VALIK(1x) R2(2x) N12(2x) |SI:9x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
1386.  8185 Daisi Saetalu, Tammed                      9 R3(2x) N21A(2x) N40(1x) R3N(2x) N21B(1x) N21RO(1x) |SI:9x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
1386.  3247 Maarika Saks, SOK                          9 D40(6x) VABA(1x) (2x) |SI:9x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1386.  5591 Piret Sarapuu,                             9 N21B(4x) N21C(4x) RADA5(1x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1386.  2654 Silvar Savolainen, EA Reng                 9 M21C(1x) M21B(6x) V(1x) M21A(1x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1386.  2238 Meelis Shokman,                            9 M21AL(6x) M21B(2x) MI(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386.  7510 Antti Siima, Kobras                        9 M18(6x) VIPL(1x) M21B(2x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1386.  2854 Andrus Sipsaka, Harju KEK                  9 M45(4x) V(1x) M21AL(2x) RADA2(1x) M35(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1386.  6605 Marika Stokkeby, Orion                     9 N21C(1x) N35(8x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
1386.  9273 Mati Stroom, AS Evelekt                    9 M50(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.  2980 Liivi Tafenau,                             9 R3(6x) R5NV(1x) R7A(1x) R4(1x) |SI:9x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
1386. 13461 Triinu Tamm, Tammsaare la                  9 5(1x) 4(8x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1386.  7052 Aivar Tarre, Tartu Ülikool                 9 R2MV(4x) VIPT(1x) M35(4x) |SI:9x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1386.  7624 Mihkel Tarve, Kobras                       9 M18(8x) VABA(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1386.   281 Johannes Tasa, Tammed                      9 M21A(5x) M21AL(3x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386. 12087 Priit Tiganik, TTÜ                         9 M21B(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1386. 12703 Lisette Tohus, Tsirguliina KK              9 R2(4x) R3(1x) VALIK(1x) R4(2x) R1(1x) |SI:9x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
1386. 13900 Mart Tudre,                                9 M21C(2x) M21B(3x) M21AL(2x) VALIK(2x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1386. 15394 Evelyn Tõnurist,                           9 VALIK(1x) N21_R2(1x) N21-2(1x) R2(1x) N21(5x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
1386.   655 Ain Uusna,                                 9 2(5x) 1(3x) 5(1x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1386. 10439 Hendrik Vaidila, Järvamaa KHK              9 1(2x) 2(7x) |SI:9x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1386.    22 Anne Vaikjärv, Vunder                      9 N50(7x) V(2x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1386.  4817 Indrek Vainlo,                             9 M21C(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1386.  8059 Anne Valdmaa, SK Visa                      9 VALIK(1x) N50(1x) R4NV(6x) N55(1x) |SI:9x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1386. 11788 Esko Vanahunt, Kobras                      9 M12(3x) VABA(2x) M14(2x) VIPT(1x) VIPL(1x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1386.  1960 Vallo Vardja,                              9 M21A(5x) M21AL(1x) M21RO(3x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386.  3896 Agnes Vask, Ilves                          9 R1NN(1x) N21E(1x) R2NN(4x) D21(1x) VABA(2x) |SI:9x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1386.  2523 Oskar Viirmann, Põrgupõhja                 9 M50(8x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1386.  5524 Sirje Vilbaste, OKH                        9 VALIK(8x) R4NV(1x) |SI:9x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1386. 11543 Andres Vilgota, TÜ                         9 R2M(2x) VALIK(1x) R3M(6x) |SI:9x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1386.  2223 Mirje Vilt,                                9 N35(9x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1386.  6282 Katrin Virkus Sule,                        9 N40(2x) 3(3x) 2(3x) 1(1x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1386.   725 Relvo Värton, Kobras                       9 VIPL(5x) VIPT(4x) |SI:9x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1386.  4699 Jaak Väärsi, Rakv                          9 M35(7x) M45(2x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1386. 11216 Kalev Õunsaar, Õru                         9 VALIK(1x) R3MV(2x) M60(1x) R1(2x) R4MV(1x) R3(1x) R2(1x) |SI:9x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Tambre |16.06.2010
1498.  1122 Erkki Aadli, Tammed                        8 R3(2x) M21A(4x) MI(1x) RADA9(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnni park |31.03.2010
1498.  8470 Gertrud Aarna, Kostivere PK                8 N16(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1498. 10088 Taimo Aasma, KKM ITK                       8 M21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498.  6578 Andres Aavik,                              8 M21AL(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1498.  9441 Anne-Lii Abner,                            8 N40(8x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1498. 14172 Gerli Aimla, Paide LV                      8 N(1x) N21(2x) NI(4x) N21A(1x) |SI:8x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1498.  1695 Pjotr Aksjonov, Jõhvikas                   8 1(3x) 2(4x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498.   230 Raaja Aluvee, Orion                        8 RADA5(1x) N70(1x) VALIK-N(2x) N65(2x) N60(1x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1498. 15167 Helina Anier,                              8 R2N(2x) R3N(1x) VABA(1x) VALIK(1x) R4N(3x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498.  4126 Marek Berkman, Orion                       8 M21AL(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1498. 11898 Diana Dukan, Tartu Suusaklubi              8 R3NV(1x) R2NV(6x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498. 11289 Rasmus Eensaar,                            8 TILLU(7x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1498.  7095 Toomas Hendrik Ellervee, Ilves             8 R2(1x) R3(1x) R4MN(3x) M14(1x) KESKMINE(1x) VABA(1x) |SI:8x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
1498.  9124 Tiia Elvre, Orvand                         8 N21(7x) N35(1x) |SI:8x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1498. 14958 Külli Enden,                               8 N21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498. 15931 Lauri Erm,                                 8 M21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498. 10591 Mihkel Esnar,                              8 R7A(3x) VALIK(5x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498.  2276 Margus Esnar, Rae                          8 M45(7x) M40(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498. 13788 Silver Esnar,                              8 R7A(3x) VALIK(5x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498. 14811 Andreas Fluss, Puiga PK                    8 M12(3x) VABA(3x) M10(2x) |SI:8x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
1498. 13663 Katrin Gabrel,                             8 VALIK(2x) R3N(1x) R3NV(2x) N21A(2x) R7A(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498. 15085 Koit Hallik,                               8 M08(4x) VALIK(2x) VABA(2x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1498. 15909 Tarmo Heinla,                              8 V(4x) RADA5(1x) M21C(3x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
1498.  4324 Johannes Heinsoo, Ilves                    8 VALIK(1x) VABA(1x) R1M(2x) M21E(2x) R2M(2x) |SI:8x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1498.   407 Paul Hiiemäe,                              8 M55(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498. 15228 Tiina Hodakov, Pärnu Aerutamisklubi        8 3(1x) 1(6x) 5(1x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
1498.  2827 Kaspar Hunt, West                          8 1(5x) 5(1x) 2(1x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1498.  5690 Kati Iher, Tartu Descartes'i Lütseum       8 R5NN(3x) N12(4x) R4(1x) |SI:8x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
1498.  3089 Viivi Ilves, Jõhvikas                      8 4(5x) 3(2x) 2(1x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498. 14224 Olga Jakovleva, Jõhvikas                   8 1(2x) 3(2x) 2(4x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498. 10636 Morena Kaas, Tartu Katoliku kool           8 VALIK(2x) R5NN(4x) N10(1x) R7A(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.  1150 Urmo Kaber,                                8 R2M(6x) VALIK(1x) R3M(1x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498.  9712 Andrus Kahr, ÜVP                           8 R3MV(2x) R3M(4x) R2M(1x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1498.  1811 Kalmet Kala,                               8 M40(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1498. 11969 Ivar Kalamees, TKoG                        8 R4MN(7x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498. 12395 Tiina Kalevik, AS Express Post             8 N21C(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498. 12605 Kaupo Kaljumets, Tallinna Tkk              8 M21(2x) M21A(1x) M21B(5x) |SI:8x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
1498.  7820 Karin Kallisma, HOK                        8 PIKK(2x) VALIK(5x) KESKMINE(1x) |SI:8x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
1498.  8749 Sander Kalmus, TTÜ                         8 M21B(7x) RADA3(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1498. 11515 Silver Kangur,                             8 R3(1x) M21B(5x) VALIK-M(1x) R2(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
1498. 11069 Rait Kapp,                                 8 R4M(1x) R3M(6x) M21B(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.   191 Helmut Karin, Tammed                       8 V(7x) M80(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  4137 Jonatan Karjus, Võru                       8 R1(2x) M21(5x) R1M(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
1498.  2886 Risto Kiilberg, Tammed                     8 R3(2x) R1(2x) M21A(2x) V(1x) M21RO(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
1498.  3660 Kenny Kivikas, Ilves                       8 R2MN(3x) M21A(1x) R1MN(1x) PIKK(1x) M21(2x) |SI:8x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1498.  9175 Rain Kivisik,                              8 VALIK(5x) R3M(3x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498. 14596 Julia Kois,                                8 N21C(6x) V(1x) N21B(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498. 11090 Indrek Kolk, TÜ                            8 R4M(1x) VIPL(1x) VIPT(3x) R3M(2x) R2M(1x) |SI:8x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1498.  5029 Maikel Konsap, Võru                        8 M14(4x) VABA(1x) M12(1x) VIPT(2x) |SI:8x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1498. 15965 Anni Koov,                                 8 TILLU(5x) N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1498.  2892 Argo Koppel,                               8 M45(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1498. 15619 Maksim Kravtsov, Silbet                    8 1(7x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498. 13312 Romet Kriks,                               8 TILLU(6x) M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1498.   619 Sulev Kuiv, TAOK                           8 M50RO(6x) M50(2x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498. 10224 Mall Kure, Tartu Ülikool                   8 R4NV(4x) VALIK(1x) R5NV(3x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.  2767 Kristi Kurg,                               8 N21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  9591 Kauri Kägo, TÜ                             8 R2M(4x) VABA(2x) M21A(1x) 5(1x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498. 15993 Linda Johanna Kägu,                        8 TILLU(6x) M10NR(1x) N10NR(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
1498. 10030 Kadi-Kai Kärdi,                            8 N21B(6x) N21A(1x) N14(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498. 14255 Sulev Kõiv, Uuela talu                     8 R2MV(3x) R2(2x) M45(2x) R1(1x) |SI:8x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1498. 11809 Liina Kümnik,                              8 R4(1x) R5(1x) N21B(4x) N21C(2x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1498. 15405 Liina Laasik,                              8 N21C(2x) RADA5(1x) N21B(4x) N21A(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  2794 Priit Laes, SOK                            8 R2M(1x) H21(6x) VABA(1x) |SI:8x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
1498. 14947 Kadi Lang,                                 8 V(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498. 14567 Urmas Laur, Gild                           8 R3(3x) M21B(4x) M40(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
1498.  7372 Martin Liidlein, JOKA                      8 M(1x) R2(2x) MII(4x) TEADE(1x) |SI:8x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1498. 12451 Jaan Liitmäe,                              8 RADA2(1x) M21B(7x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498. 11178 Piret Lille,                               8 V(4x) VALIK-N(2x) N21B(2x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498.  4012 Martin Ling, MRG/OK Lehola                 8 R1MN(1x) M18(1x) R1M(1x) M21E(2x) R2MN(2x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498.  1660 Hindrek Lootus,                            8 M21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
1498. 15621 Lembit Luha,                               8 1(7x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498.  1032 Tiit Luhari, EMHI                          8 M55(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1498.   246 Valve Luik, Orion                          8 N65(4x) N70(1x) RADA5(1x) V(1x) RADA6(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498.  1027 Sven Luks, Põrgupõh                        8 M40(7x) M40RO(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498.  3033 Tõnu Lääne,                                8 ALGAJAD(1x) RADA10(7x) |SI:8x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1498. 10278 Terje Magus, Tartu Ülikool                 8 R3N(5x) VIPT(1x) VABA(1x) R4N(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498. 15081 Markel Mahla,                              8 VABA(1x) VIPL(2x) M21B(1x) VIPP(3x) M40(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
1498. 14456 Marika Maidla, Walkie-Talkie               8 N21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1498.   889 Toomas Marrandi, JOKA                      8 M21A(5x) M21RO(2x) MI(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498.  9223 Merje Meerits, PV SKK                      8 N21B(4x) N21A(1x) 2(1x) R3N(1x) R5(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  9148 Paula Merisalu, TKoG                       8 R3NN(5x) VALIK(3x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498. 14227 Lev Migdalski, Jõhvikas                    8 2(7x) 3(1x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498. 15329 Mattias Moisto, Nõmme Erakool              8 R5(7x) M14(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
1498.  9037 Erik Moor,                                 8 M21C(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498.  3881 Kristian Moor, TON                         8 M21AL(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
1498.  6502 Harri Moora,                               8 M21C(3x) M21AL(5x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
1498.  1121 Maikki Moosus, TÜ                          8 R3N(7x) R3NV(1x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498. 13570 Mehis Muru, Tallinna Tehnikaülikool        8 R3(1x) R2(3x) M21B(4x) |SI:8x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
1498. 15264 Margo Muzakko,                             8 M21C(1x) RADA9(1x) M21B(6x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1498.    50 Mare Mäe,                                  8 N21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1498. 12350 Helena Mäeorg,                             8 N16(5x) R5(3x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498. 12911 Olavi Mätik, Hansa SK                      8 M21B(5x) M21RO(2x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1498. 12789 Hindrek Nokkur, SK Rõõsa                   8 M21A(2x) MI(4x) M21AL(1x) M21C(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1498.  9123 Taimo Nurmetu, Orvand                      8 M16(8x) |SI:8x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1498. 10421 Ott Nõmm, Aruvälja Lasteaed                8 4(7x) 5(1x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1498. 16005 Kristo Oidermaa,                           8 M21C(5x) RADA4(1x) RADA3(2x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
1498.   140 Tiina Oras, Ilves                          8 R3NV(6x) VALIK(1x) R4NV(1x) |SI:8x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1498.  1430 Olavi Ottas, Kobras                        8 M21A(6x) MI(1x) R1M(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
1498. 16286 Priit Paabo, Estroad                       8 RADA3(1x) M21B(7x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
1498. 10340 Epp Paal, Klubi Tartu Maraton              8 VABA(2x) R3NV(2x) N45(1x) N35(2x) R4N(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1498.  4293 Vladislav Pahhomenkov, SRD                 8 M21AL(7x) R4(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  9679 Kristjan Pahk, West                        8 1(7x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1498. 13884 Andres Pajo,                               8 M21B(8x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1498.  7904 Marge Pajumägi, PPP                        8 V(6x) N40(2x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498.  7903 Eduard Pajumägi, Elioni SK                 8 V(6x) M21C(1x) M21AL(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1498. 12810 Tanel Papp, Võru                           8 M16(5x) VABA(3x) |SI:8x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1498.  2998 Merle Peterson, Tammed                     8 R3(3x) N35(2x) NI(1x) N21A(1x) RADA8(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnni park |31.03.2010
1498.  3855 Kaarel Piip, Ilves                         8 R2M(3x) R1M(1x) VABA(1x) R3MN(1x) R3M(1x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.  4248 Janek Pinta, PV SKK                        8 2(7x) 1(1x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
1498.  6709 Grethe-Johanna Ploompuu, Harju KEK         8 N16(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1498. 14624 Priit Pruunsild, SK Drusba                 8 RADA5(1x) M21B(1x) M21C(6x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1498.   791 Toomas Puss, SK Visa                       8 M55(2x) R3MV(5x) M50(1x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1498. 10073 Kristjan Pärn, Kilingi-Nõmme Gümnaasium    8 2(6x) 3(2x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1498. 12822 Esta Rahno, Lembela                        8 R5(2x) N21B(3x) N21C(1x) VALIK-N(1x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
1498.  5262 Ilmar Raidalu, Rakv                        8 M60(7x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1498. 15611 Veera Randoja, -                           8 3(7x) 2(1x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498. 14226 Mati Randoja, Jõhvikas                     8 1(6x) 2(1x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498.  3967 Tea Rea,                                   8 A(2x) NII(3x) N21C(2x) M21C(1x) |SI:8x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼la |18.05.2010
1498. 14848 Risko Reponen,                             8 M35(4x) M21A(3x) VABA(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1498.  2399 Priit Rooden,                              8 R1M(7x) R1MV(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.   441 Richard Rooden, Jõhvikas                   8 3(6x) 2(2x) |SI:8x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1498.  6644 Eva-Liisa Roosipuu, Orion                  8 N16(6x) N14(1x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1498. 12532 Terje Saarepuu,                            8 R3N(8x) |SI:8x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
1498. 13907 Anete Saaring,                             8 N10NR(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1498.  3975 Mati Sarap, Ilves                          8 R3M(5x) R5M(1x) M21A(1x) M21B(1x) |SI:8x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1498.  5559 Erki Seier,                                8 M21A(7x) M21AL(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  5477 Kadri Sepalaan,                            8 VABA(2x) R3N(3x) N21A(1x) VIPP(1x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1498.   996 Ella Shved, SRD                            8 R3(1x) R4(4x) N35(1x) N40(2x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1498. 15781 Eneli Siirman,                             8 R4N(3x) R3N(5x) |SI:8x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1498.  3466 Timo Sild, Võru                            8 R1M(3x) M21E(4x) M21(1x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498.  7028 Aigar Sirel, TÜ                            8 M21E(3x) R1M(4x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1498.  3876 Kaili Sirge, Rakv                          8 N21A(8x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1498. 15895 Sven Sooba,                                8 M21C(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
1498.  5970 Alo Süvari,                                8 M21B(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  3013 Uku-Laur Tali, Harju KEK                   8 M21E(4x) VABA(1x) M18(1x) H21(1x) M21AL(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1498.   303 Tiit Tali, Ilves                           8 M45(2x) R2MV(4x) VIPP(1x) R1MV(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1498. 12270 Heleene Tambet, Ilves                      8 R2NN(5x) VABA(1x) R4NN(1x) R3NN(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.  9764 Indrek Tamm,                               8 M21B(6x) M21C(2x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1498. 13473 Anita Tamm, Pärnu Vanalinna pk             8 4(7x) 3(1x) |SI:8x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1498.  5287 Teele Tamme, TÜ                            8 N21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
1498. 12397 Pille Tang, Express Post                   8 N21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  9561 Annabel Tanila,                            8 D12(6x) VABA(2x) |SI:8x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1498.  6143 Taavi Tasuja, Columbus IT Partner Eesti    8 M21B(2x) M21C(6x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1498.  6794 Mati Tatrik, Koeru SK                      8 M(1x) M40(4x) M45(2x) M21C(1x) |SI:8x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1498. 13923 Hanna Liisa Teder,                         8 N40(1x) RADA5(3x) N21B(2x) N18(1x) RADA3(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498.  5140 Reigo Teervalt, Peko                       8 VABA(2x) M18(4x) M16(2x) |SI:8x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
1498.  6392 Pille Tiis,                                8 N35(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.   711 Toomas-Naatan Tiit, Ilves                  8 VALIK(2x) R4MV(6x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1498.  2648 Tõnu Tiits, Orion                          8 M70(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1498. 15482 Terje Tilk,                                8 N21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1498.  4440 Liis Toomas, Peko                          8 N14(6x) VABA(1x) M10(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1498.  3987 Jaagup Toome, Hippok                       8 M21C(2x) M21B(4x) M21RO(1x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1498.  4348 Tanel Toots, OKH                           8 M21B(3x) R2M(2x) M21A(1x) R3M(1x) VIPP(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
1498.  7286 Marko Tsengov,                             8 M10NR(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1498.  5393 Taavi Tuisk,                               8 H21(7x) R1M(1x) |SI:8x | Esimene kordMändjala neljapäevak |27.05.2010
1498. 10641 Liisa Tulvik, Rakv                         8 N18(8x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1498.   731 Maive Tõemäe, Peko                         8 N45(5x) VABA(1x) VIPL(1x) VIPT(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1498. 16289 Maarja-Liis Uiboupin,                      8 N14(5x) V(2x) N12(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
1498.  4742 Heldur Unt,                                8 M70(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1498.  9111 Aive Uus,                                  8 R5(3x) R4(2x) N21B(1x) N21C(2x) |SI:8x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Varsaallika |24.03.2010
1498.  2856 Helge Valdek, Harju KEK                    8 N21B(1x) N55(5x) N40(2x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498. 13637 Risto Valdner, KiG                         8 VALIK(1x) R5MN(7x) |SI:8x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
1498.  9011 Sven Vallimäe,                             8 M21RO(2x) RADA1(1x) M21B(5x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
1498.   645 Juhan Valtin,                              8 M60(7x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
1498.   859 Merike Vanjuk, Kape                        8 R1N(1x) VALIK(2x) VABA(2x) M21E(1x) R2N(1x) N21E(1x) |SI:8x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1498.   906 Vallo Varjo, Koop                          8 M40(1x) M45(2x) H40(1x) M21C(4x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
1498.   485 Triin Vask, Ilves                          8 N21E(1x) R2NV(6x) D21(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
1498.  3218 Margus Vasser, KUNDA OK                    8 M21A(8x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
1498.   557 Kristi Vassil, Ilves                       8 R2N(1x) N35(4x) R2NV(1x) R1(1x) R2(1x) |SI:8x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1498.  4748 Kristina Vesilind, SRD                     8 R5(4x) N21C(2x) VALIK-N(1x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
1498. 14847 Karmen Vetemäe,                            8 N21E(1x) VIPP(2x) R2N(2x) VIPT(1x) N21A(1x) N40(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1498. 12826 Liis Viira,                                8 N21B(5x) N21C(3x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1498. 10170 Siim Vinter,                               8 M21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
1498. 10106 Kaur Virunurm,                             8 M40(6x) M21C(1x) M21B(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1498. 15395 Ivi Õunapuu,                               8 VALIK(1x) N40_R1(1x) N40-1(1x) R2(1x) N40(4x) |SI:8x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
1673.  4401 Triin Aedmäe, Kobras                       7 N21E(3x) VABA(2x) N21A(2x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1673.   372 Ilme Aint, Orion                           7 N60(3x) N65(3x) R4NV(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1673.  4156 Arvi Alamaa, Orvand                        7 M21(3x) M21B(1x) M21A(2x) 1(1x) |SI:7x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1673.  7149 Johan Alenius,                             7 R2MV(1x) M40(4x) 2(2x) |SI:7x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
1673. 14404 Argo Allik,                                7 M21A(7x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1673.  4510 Ville Allikvere,                           7 R2(1x) M40(5x) R5(1x) |SI:7x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
1673.  8465 Helen Aluvee,                              7 R2(1x) R2NN(3x) N18(2x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - PƤidlapalu |26.05.2010
1673. 11573 Taavi Ansper,                              7 H10(1x) M12(1x) V(1x) H14(1x) M14(2x) R4(1x) |SI:7x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1673. 12097 Marika Danilson,                           7 V(1x) N21C(6x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1673. 11450 Daniel Eurich, SRD                         7 R5(7x) |SI:7x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
1673. 11779 Henri Evert, Hooler                        7 M10NR(5x) TILLU(2x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
1673.  6622 Liselle Evert, Hooler                      7 N10NR(5x) N14(2x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
1673.   353 Heli Gescheimer,                           7 N40(5x) N40RO(1x) N21B(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673. 15747 Aleksandr Gnidenko,                        7 2(6x) 3(1x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673.  3277 Rein Hanstein, Okas                        7 VALIK(1x) M40_R1(1x) M40-3(1x) R1(1x) M40(3x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
1673. 14489 Raivo Harak, Kaitseliit Tartu Malev        7 VALIK(2x) R4MV(2x) R3MV(2x) R2MV(1x) |SI:7x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
1673. 13727 Egnar Hernits, OK Käbi                     7 R4(5x) R5MN(1x) R5NR(1x) |SI:7x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
1673.   660 Armo Hiie, Kape                            7 R2(1x) M21A(3x) MI(1x) V(1x) M40(1x) |SI:7x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1673.  5255 Ülle Ivask,                                7 R3NV(7x) |SI:7x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1673.  4821 Erko Jakobson, Tartu                       7 M21A(6x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1673.   935 Paul Jõgi,                                 7 TILLU(7x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1673. 13059 Laura-Liis Kaljur, Harju KEK               7 TILLU(2x) N10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673.  9903 Terje Kalve, Valga Haigla                  7 R2NV(4x) R3NV(3x) |SI:7x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1673.  6356 Marko Kalve,                               7 M21C(4x) M21B(2x) RADA9(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1673.  2650 Malle Karolin, Orion                       7 N65(6x) M65(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1673.  9580 Mari Helmi Kiisler,                        7 N10NR(2x) TILLU(4x) N12(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1673. 13327 Karolina Kits,                             7 R5(2x) N14(3x) TILLU(1x) N10NR(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
1673.  4386 Karina Kivikas, Ilves                      7 VIPP(2x) N14(1x) VABA(1x) R3NN(1x) R4NN(1x) VIPL(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1673.  3676 Kaia Kivikas, Ilves                        7 N18(3x) R2NN(1x) VIPT(2x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1673. 11333 Kaur Kivila, Lasteaed Krõll                7 VALIK(3x) M08(2x) VABA(1x) R5MN(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673.  3215 Keit Kivisild, Elioni SK                   7 M21AL(2x) R3(1x) RADA3(3x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1673. 12656 Kristo Kleemann, Korp! Rotalia             7 R3M(2x) VIPT(1x) R2M(2x) VABA(1x) M21B(1x) |SI:7x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1673.  6092 Gerri Kodres,                              7 R3M(2x) R2M(4x) VALIK(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673.  1307 Evelin Koppel, Ilves                       7 VABA(1x) N40(2x) R3NV(3x) VALIK(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - PikajƤrve |25.05.2010
1673. 15637 Jan Erik Kotka,                            7 M14(7x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
1673. 13331 Arseni Kramarenko, SRD                     7 M10NR(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1673. 14157 Margus Krips,                              7 M21_R1(2x) VALIK(1x) M21(4x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
1673. 16214 Rasmus Kruusa,                             7 VABA(2x) VALIK(1x) R6MN(3x) M10(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp - Vinso |17.08.2010
1673.  5045 Arno Kruusmann, KVÜÕA                      7 M21B(1x) M21AL(3x) VABA(1x) VALIK(1x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
1673. 14110 Kaja Kuusik, Heateo SA                     7 RADA4(1x) N21A(2x) N40(1x) N21B(2x) RADA3(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1673. 15626 Kaspar Kuusmann, Kohtla Põhikool           7 1(1x) 2(3x) VABA(1x) 3(2x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673. 13694 Ergo Käis,                                 7 R2M(6x) VALIK(1x) |SI:7x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1673.  6716 Kauri Kürsa, Põlva                         7 VIPL(1x) VIPP(5x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1673.  5934 Ere Kürsa, Põlva                           7 VIPL(1x) VIPP(5x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1673. 15084 Meelis Kütt,                               7 VABA(1x) VIPT(4x) VIPL(2x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
1673.  1949 Koidu Laanemets, Harju KEK                 7 N21B(2x) R3(1x) N21C(2x) N40(2x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
1673.  7100 Kristjan Laht, Elva Gümnaasium             7 M12(1x) R4MN(2x) M14(3x) R3MN(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
1673. 12080 Teet Laur,                                 7 RADA9(5x) M18RO(1x) M50RO(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1673. 12611 Hans-Erik Leesik,                          7 ALGAJAD(5x) ALG(2x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1673. 15774 Leho Lehes,                                7 R3M(7x) |SI:7x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1673.  6671 Elina-Emiilie Leht, Okas                   7 R5(1x) R4(3x) VALIK(1x) N16(1x) N14(1x) |SI:7x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
1673.  9605 Tiit Lemsalu, EMÜ                          7 R3M(6x) VALIK(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673.  7523 Madis Lepiksaar, Rakv                      7 M21A(6x) MTBO(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1673.  1766 Sander Liivak, Põrgupõhja                  7 M21B(3x) M21C(1x) M35(2x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1673.   766 Jüri Linde,                                7 H21(6x) (1x) |SI:7x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1673.  4696 Ilmar Loite, Rakv                          7 M50(7x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1673.  1962 Kristi Luigelaht, Kobras                   7 N21A(4x) N21B(1x) N40(2x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1673.  7942 Marko Lõoke, Põrgupõhja                    7 M14(6x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1673. 16287 Liina Lüdig, Estroad                       7 RADA5(1x) N21B(2x) RADA3(3x) 3(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
1673.  4833 Ülo Madissoon, PV SKK                      7 M45(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1673.   676 Heino Mardiste, Kape                       7 R4MV(1x) VIPT(2x) R3MV(4x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673. 10666 Priit Meos, Kristiine Gümnaasium           7 M14(5x) M16(2x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673.  4515 Jaan Metsa,                                7 RADA3(1x) M21B(2x) M21AL(2x) M21(1x) R5(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1673.  3380 Milja Mäeots, Võru                         7 VABA(3x) VIPT(4x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1673.  9461 Kaarel Mäesalu,                            7 M21B(2x) M45(1x) RADA5(1x) M21C(3x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |06.07.2010
1673.  3775 Jaanus Müür, SOK                           7 H21(5x) VABA(1x) (1x) |SI:7x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
1673. 10240 Tarmo Napa, MRG                            7 R1MN(1x) VALIK(2x) VABA(2x) R2MN(1x) 2(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673. 10995 Mariethe-Piret Niglas, Jõhvikas            7 1(1x) 3(3x) N14(1x) 2(2x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673.  9980 Marcus Niin,                               7 M21A(6x) RADA1(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673. 10075 Mihkel Nuut, Kilingi-Nõmme Gümnaasium      7 2(4x) 3(2x) 5(1x) |SI:7x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1673.  3588 Ülle Nõmm, Rakv                            7 N50(7x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - KƵverjƤrve |26.05.2010
1673.  2979 Ulvi Oja,                                  7 R3(5x) R4NV(1x) R4(1x) |SI:7x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
1673.  8392 Henry Olde, West                           7 1(6x) 2(1x) |SI:7x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1673. 14311 Kristjan Onton, Jõhvikas                   7 1(1x) 2(3x) VABA(1x) 3(2x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673.  3140 Sven Oras, Ilves                           7 M21E(2x) R1M(3x) VALIK(1x) R3M(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1673. 15614 Randy Orel, EE AS Jaotusvõrk               7 2(2x) 3(3x) R(1x) 5(1x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673. 14444 Mari Ottesson,                             7 TILLU(3x) N10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1673.  9091 Taivo Paabo, AS Kroonpress                 7 VALIK(2x) R3M(5x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673.  7096 Urmet Paloveer, TÜ                         7 R2M(1x) R3M(6x) |SI:7x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1673.  8043 Brigitte Panker,                           7 N10NR(2x) A(3x) TILLU(1x) N08(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1673. 11769 Bert Joosep Panker, MARU                   7 M10NR(2x) A(3x) TILLU(1x) M08(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1673.  1472 Rainer Parve, Peko                         7 M21A(2x) M21B(3x) M50(1x) M16(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673.  5164 Ingrid Peetris, ITKH                       7 N45(6x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1673.   108 Raivo Pellja, JOKA                         7 M21A(4x) M35(2x) M21AL(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673. 15008 Triinu Piirisild, Võru                     7 RADA5(3x) RADA4(4x) |SI:7x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
1673.  7691 Peeter Piksarv, KORP! VIRONIA              7 R3M(3x) VIPP(1x) VABA(1x) VALIK(1x) M21B(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673. 11330 Stella Polikarpus, Päästeamet              7 R2(1x) N21B(6x) |SI:7x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |07.07.2010
1673. 12126 Anna Mercedes Preden,                      7 N10NR(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1673. 15202 Uuno Puus, TÜ                              7 VALIK(1x) R4MV(4x) R5MV(1x) 3(1x) |SI:7x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1673.  2514 Kristi Pärnapuu, Tammed                    7 RADA8(2x) N21B(2x) R2N(1x) N21A(2x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1673.   182 Tõnu Raid, Tammed                          7 M70(1x) V(2x) M60(3x) M65(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1673. 13212 Artur Raik,                                7 V(1x) M14(4x) M12(2x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1673. 13211 Jaanika Raik,                              7 N12(3x) N14(4x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1673.  5034 Ainar Raju, Võru                           7 M21(6x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1673.  5703 Risto Randma, Staabi- ja Sidepataljon      7 M21B(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1673. 14271 Mark Ranne,                                7 TILLU(6x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1673. 15804 Reet Raud, Kääpa PK                        7 VIPL(5x) VIPP(1x) RADA4(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
1673. 12078 Mati Reiljan, Eston Ehitus                 7 2(3x) 3(4x) |SI:7x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1673. 10178 Kaido Reiman, Metsäliitto                  7 M(1x) M21(2x) MI(4x) |SI:7x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1673.   634 Raivo Reiman, MARU                         7 M40(3x) M21A(4x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673. 14579 Ramon Reimets, TÜ                          7 M21C(7x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1673. 13537 Ivar Rooma, Jõhvikas                       7 1(3x) 2(2x) 3(2x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673.  8401 Ilme Roosi, Orvand                         7 N50(3x) 2(3x) N21(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1673.  5117 Andres Saal, Otepää                        7 M16(5x) R2(2x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1673.  5636 Jürgen Sarmet, Tallinna Saksa Gümnaasium   7 M21B(6x) M21C(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1673.  3116 Tarmo Siimsaare, Võru                      7 M21A(5x) M21E(2x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1673. 14632 Hendrik Sooberg,                           7 M10NR(5x) TILLU(2x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1673. 14309 Armin Soosalu, Pilveprojekt OÜ             7 M21B(5x) M21C(2x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
1673.  4285 Marelle Sulg, Orvand                       7 ALGAJAD(1x) N21(5x) N16(1x) |SI:7x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1673.  1336 Ilo Suurmets, Kobras                       7 M21E(5x) VABA(2x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
1673.  1085 Toomas Talumaa,                            7 VALIK-M(1x) VALIK(2x) M21AL(1x) PIKK(2x) RADA10(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1673. 14682 Robin Mihkel Tammaru,                      7 M10NR(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1673.    66 Tiit Tatter, TON                           7 M40(2x) M21A(1x) M50(1x) V(1x) VALIK(1x) M60(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1673.  4246 Tauno Tiirats, Ilves                       7 R1MN(2x) R1(1x) M21E(2x) VALIK(1x) M21A(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673. 10881 Jaan Tiits, AS Elero                       7 M55(4x) V(3x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1673. 14845 Martin Tint, Põlva Spordikool              7 VABA(3x) M12(4x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1673.  4347 Tarmo Tolm, Orvand                         7 M21(3x) M21B(3x) M21A(1x) |SI:7x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1673.  2300 Mati Toom, TON                             7 V(1x) M70(6x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1673.  4150 Tiit Toomas, Peko                          7 M21E(1x) VABA(1x) M21(4x) M21A(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1673.  3401 Urve Truubon,                              7 N65(6x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1673. 16245 Kristjan Täll,                             7 M16(4x) M21B(3x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
1673.  1904 Eda Tärk, HOK                              7 VALIK(2x) KESKMINE(3x) (1x) PIKK(1x) |SI:7x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
1673.  4957 Kärt Urgand, Kobras                        7 R3N(1x) R4N(1x) VIPP(4x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1673. 13623 Kärt Vaarmari, Tartu                       7 VIPL(3x) N21A(1x) R3N(2x) VIPP(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
1673.  2550 Aino Vaher, Rakv                           7 N21A(6x) N21B(1x) |SI:7x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1673.    33 Hedi Vaikjärv,                             7 N21B(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1673. 16291 Jaan Vainult,                              7 M21B(3x) M21C(4x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme) |13.07.2010
1673.  2256 Tiit Vainura, Jõhvikas                     7 1(6x) 2(1x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673. 13772 Kristi Vainura, Jõhvikas                   7 1(2x) 3(2x) 2(3x) |SI:7x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1673. 13667 Marko Valdner, ELTEL                       7 R3M(1x) R3MV(6x) |SI:7x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
1673.  7364 Jorma Valge, JOKA                          7 M(1x) MII(5x) TEADE(1x) |SI:7x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1673. 14959 Sandra Valk,                               7 N21C(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1673.  1653 Liana Varava, Kape                         7 R3NV(6x) 3(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673. 14985 Galina Veski,                              7 N21B(1x) N50(2x) N21C(1x) RADA6(1x) N55(1x) V(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1673.  6780 Argo Vessmann,                             7 R3(2x) M21C(1x) M21B(2x) M21AL(2x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
1673. 14838 Siim Vollmer, 21cc triatloniklubi          7 R1(1x) R2(5x) VALIK-M(1x) |SI:7x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
1673. 15153 Svetlana Vorotnikova,                      7 R3N(1x) R2N(4x) VALIK(1x) R4N(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1673. 12569 Siur Willadsen, TON                        7 M10NR(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
1673.  7508 Martin Zvirblis, Kobras                    7 VIPT(4x) VABA(2x) M16(1x) |SI:7x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1673. 15294 Merike Õun, Võru                           7 VABA(6x) RADA5(1x) |SI:7x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1813.  2524 Arti Albert, Kobras                        6 M21A(5x) M21(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1813. 14989 Allan Allikson,                            6 V(4x) R5(2x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813. 15927 Kadri Ambos, Wanted Marketing              6 N21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1813. 13488 Merike Annuk, SK VISA                      6 R3N(4x) N35(1x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1813.  3642 Tarmo Anton, Lehola                        6 R2M(5x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1813.  6086 Tarmo Areda, TÜ                            6 R5(1x) R4(1x) R2(1x) RADA3(2x) M21B(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
1813. 15859 Tõnu Arrak, Velo                           6 R3M(2x) VABA(1x) R2(2x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VooremƤe |19.08.2010
1813.  5377 Madis Arro, RSK Kuuse                      6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp - Vinso |17.08.2010
1813.  1826 Lauri Beilmann, Orion                      6 M21B(3x) R2M(1x) M21A(2x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  6978 Martin Betlem, Tallinna Heleni Kool        6 R2(1x) R5(1x) M21B(2x) R4(1x) M18(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
1813.  7617 Helian Bleive,                             6 N12(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
1813. 11708 Erik Bleive, Taevaskoja                    6 M12(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
1813.  3772 Kalev Bogdanov, PV SKK                     6 R1(6x) |SI:6x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
1813.  1944 Arvo Eensaar, SOK                          6 H40(6x) |SI:6x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
1813.  3209 Tõnis Erm, TAOK                            6 M21RO(5x) VALIK-M(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1813. 11391 Urve Erm,                                  6 N55(4x) V(1x) N50(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  6529 Leelo Esken,                               6 N21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813. 15635 Igor Fedotov,                              6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  3426 Eneli Haldna, Võru                         6 N21A(1x) VIPL(1x) VABA(1x) VIPT(2x) R3N(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1813.  6842 Siim Hannus, Staabi- ja sidepataljon       6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1813. 15013 Kairi Hein, Haanja SK                      6 N12(3x) VIPL(2x) KODUTüTRED(1x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1813. 12285 Ivo Hindreus,                              6 R1(1x) R3(2x) M21A(3x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
1813. 14270 Heleri Karmen Hõrrak,                      6 N10(4x) N12(2x) |SI:6x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
1813. 15432 Robin Isok,                                6 M10NR(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1813. 11646 Küllike Jaama, Rocca al Mare kool          6 N21A(1x) VABA(2x) N35(2x) N21(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813. 16095 Valvi Joaväli,                             6 VALIK(6x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
1813. 12279 Indrek Juhanson,                           6 M21A(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1813.  9494 Raigo Jõeleht, HOK                         6 VALIK(4x) LÜHIKE(2x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
1813.  9207 Assar Jõepera, Fotoluks                    6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1813.  2105 Tarvo Jõeste, Hippok                       6 M21C(3x) M40(3x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1813.   211 Paavo Kaimre,                              6 R3MV(5x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
1813.  9889 Helerii Kalev, Elioni SK                   6 R5(1x) R3(2x) R1(1x) N21B(2x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
1813.  3897 Käti Kangro, LUS                           6 N21B(2x) R2(3x) R5(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.   208 Esta Karilaid, Projektbüroo A-GRUPP        6 V(1x) N60(4x) VALIK-N(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  4213 Kaisa Kase, Tammed                         6 VABA(1x) R3N(3x) N21B(2x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1813.   416 Rein Kask, Kaitsevägi                      6 M50(2x) R2(1x) M55(3x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1813.  2704 Rivo Kenk, Kobras                          6 M21A(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1813. 15057 Grete Kindel, TÜ                           6 VIPL(1x) R3N(1x) N21A(2x) VALIK(1x) R2N(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1813. 15344 Kaia Kindlam, Kaitseliit Tartu Malev       6 VALIK(2x) R4N(2x) VABA(1x) R2N(1x) |SI:6x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
1813. 11332 Rita Kivila,                               6 N35(3x) R3N(1x) VABA(1x) R3NV(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
1813.  8852 Külli Kivioja, Kobras                      6 1(4x) 2(1x) N21A(1x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1813.  8431 Jana Kokk,                                 6 N21B(6x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
1813. 16218 Kevin Koosa, Põlva Spordikool              6 M08(4x) M12(1x) M14(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp - VeskimƵisa |24.08.2010
1813.  6829 Olari Koppel, Logistikapataljon            6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
1813. 11381 Sulev Kraam,                               6 M21A(1x) R1(4x) M21RO(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813. 15634 Liis Kraut,                                6 RADA5(1x) N21A(1x) N21B(2x) N21C(1x) 5(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
1813. 15757 Margus Krupp,                              6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1813. 15707 Karel Kuragin, Võru                        6 M12(1x) M10(5x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
1813.  2801 Maire Kure, Kape                           6 R4NV(4x) N50(1x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1813.   728 Tauno Kure, Kape                           6 R2MV(1x) M21B(2x) R3MV(3x) |SI:6x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1813. 11499 Veiko Kurg,                                6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  9296 Meelis Kuris,                              6 M21B(2x) M21C(2x) M21AL(1x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1813.  3668 Marika Kustavus, Lehola                    6 R2N(3x) N21A(1x) N21(2x) |SI:6x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
1813. 14492 Anu Kuus, Quattromed                       6 VIPL(3x) R4N(1x) R5N(1x) VABA(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1813.   871 Olle Kärner, EKJ SK                        6 VALIK(1x) VABA(1x) M21E(2x) R1M(2x) |SI:6x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1813.  4845 Marko Kääramees, TTÜ                       6 RADA8(1x) M40RO(4x) VALIK-M(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813.   270 Marju Käärmann, TAOK                       6 N50(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1813.  2119 Kaimo Käärmann-Liive, Tammed               6 R1(2x) M21A(1x) M35(1x) M21AL(2x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
1813.  3267 Kalev Kõiva, Kose                          6 M50(2x) M40RO(4x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
1813.  7821 Andres Kõmmus, Piirivalve                  6 VALIK(6x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
1813.  7236 Karmo Kübarsepp, Jõhvikas                  6 1(3x) 2(1x) M21A(2x) |SI:6x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1813.  9282 Reimo Leedjärv,                            6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813. 15650 Harri Leetjõe, Mereväebaas                 6 M21C(5x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
1813.  7182 Guido Leibur,                              6 M60(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813. 14978 Marja Leisk,                               6 N21B(5x) N21C(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  6095 Virko Lepmets,                             6 R3M(5x) R2M(1x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813.  1913 Alne Lepna, HOK                            6 KESKMINE(2x) (1x) VALIK(3x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |3.06.2010
1813. 12455 Heiko Lind, Nõmme                          6 M21B(3x) R5(1x) R3(2x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1813.   840 Ants Lindre, Orvand                        6 M50(6x) |SI:6x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
1813.  5146 Kristjan Linnus, Peko                      6 M18(5x) VABA(1x) |SI:6x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
1813.  1179 Agu Lipping, Hippok                        6 M40(4x) M60(1x) PIKK(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1813.  8666 Jaanus Loitmaa,                            6 M21B(3x) M21AL(3x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1813.  8342 Hannes Luidalepp, OK Vagun                 6 M21E(1x) R1M(5x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1813. 14237 Diana Lõhmus, Tallinna Vanalinna Haridu    6 N21A(2x) R3NN(1x) R3N(2x) VIPP(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1813.  1514 Kadre Maalma, Jõhvikas                     6 3(2x) 1(2x) 2(2x) |SI:6x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
1813. 11437 Helian Maivel, Noarootsi G                 6 LÜHIKE(2x) VALIK(3x) KESKMINE(1x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
1813. 15821 Triin Marandi, TÜ                          6 VALIK(3x) R7A(1x) R4N(1x) R3N(1x) |SI:6x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
1813. 10988 Märt Maripuu, MjaP Nurst                   6 KESKMINE(4x) VALIK(1x) PIKK(1x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
1813.   987 Katrin Meier, Saue                         6 N40(5x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1813.  5040 Toomas Meldre, Võru                        6 RADA3(3x) VABA(2x) M35(1x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1813. 14400 Madis Metsalu,                             6 VABA(3x) M21B(3x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
1813.  3241 Mati Metsanurk, SOK                        6 H40(5x) VABA(1x) |SI:6x | Esimene kordVarkja neljapäevak |10.06.2010
1813. 13049 Karl Metsaoru, West                        6 2(2x) 3(3x) 1(1x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1813. 13236 Marina Mihkra, Elite Kliinik               6 VALIK(6x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813.   121 Valentin Mikson, OÜ Graveerimiskeskus      6 M50(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813.  6574 Katrin Millner, Eesti Energia AS           6 N50(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1813.  3041 Kadi-Liis Minn, JOKA                       6 N21A(2x) VABA(1x) D21(1x) NI(1x) R3(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1813. 16293 Maria Mäeots, Kärdla ÜG                    6 (1x) VALIK(2x) LÜHIKE(3x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |01.07.2010
1813. 10977 Arved Mägi,                                6 M(1x) M50(5x) |SI:6x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
1813.  5853 Ivo Müürsepp, TTÜ                          6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1813.  7781 Jaanika Niklus, Valga                      6 R3(1x) R2(3x) R4(1x) R1(1x) |SI:6x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
1813. 15262 Erik-Gainar Noorväli, Tallinna Tehnikagü   6 M21B(2x) M21C(4x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813.  4434 Kaspar Nummert, Kape                       6 R2MN(1x) M16(2x) R3MN(1x) R2M(1x) M18(1x) |SI:6x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1813.  6518 Arno Nurges,                               6 M21C(5x) M21AL(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813.  6041 Aveli Nurk, HOK                            6 VALIK(5x) LÜHIKE(1x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
1813.   248 Tõnu Nurm, Kobras                          6 M21E(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
1813.   452 Maaris Nuutre, Orion                       6 N50(1x) N60(3x) V(1x) N55(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1813. 15792 Joosep Näks, Mustamäe Gümnaasium           6 M14(2x) M14RO(1x) RADA5(1x) M16(2x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1813.   559 Andre Nõmm, Tammed                         6 M21A(3x) M21B(2x) M21AL(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813.  5809 Agnes-Tuule Nöps, MHG                      6 R5NN(1x) R6NN(5x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813.  8517 Kristo Oja, TÕRVA GÜMNAASIUM               6 R3(5x) R4(1x) |SI:6x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
1813.  5187 Kristiina Ojamäe,                          6 R2NV(4x) R3NV(1x) R1(1x) |SI:6x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1813.   498 Kalle Ojasoo, Kobras                       6 VABA(2x) M21A(4x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1813. 10151 Kärt Padari, TÜ                            6 VALIK(1x) R3N(3x) R4N(2x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813. 13814 Rudolf Pae, Kivikese lasteaed              6 M8(1x) R5MN(1x) VALIK(2x) M08(2x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1813.  6323 Merje Pals,                                6 N21B(3x) N21C(3x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1813.  1665 Meelike Pandis, Ilves                      6 R2(1x) R4(1x) N35(1x) N40(2x) R3NV(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
1813. 16271 Kaido Parbus,                              6 M21A(1x) M21B(4x) M21C(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
1813.  6286 Ingrid Paulus,                             6 N21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1813. 15316 Kadri Paulus, Kreutzwaldi G.               6 N45(4x) VABA(1x) RADA3(1x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
1813. 11704 Robert Peets, Alutaguse SK                 6 1(5x) 3(1x) |SI:6x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1813. 16171 Karl Pehk,                                 6 VABA(2x) V(1x) H21(1x) M21C(1x) (1x) |SI:6x | Esimene kordViki valik |8.07.2010
1813. 15023 Mihkel Perlov, Tsirguliina KK              6 R1(6x) |SI:6x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
1813.   891 Priit Poopuu, JOKA                         6 M21B(1x) R3M(1x) H21(1x) VALIK(1x) MRO(1x) MI(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
1813. 13878 Aili Popp,                                 6 R3(1x) R2(4x) R1(1x) |SI:6x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
1813. 14820 Sander Pullerits,                          6 M50(1x) RADA3(3x) M21C(1x) 3(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
1813. 14946 Ero Puumets,                               6 M40(5x) M21C(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813.  4312 Peeter Põder,                              6 VIPL(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1813.  8038 Robert Põldre,                             6 M12(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
1813. 15284 Margita Raap,                              6 N21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1813.  9613 Martin Raie, TÜ                            6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
1813.  3980 Priit Randman, Rakv                        6 R1M(3x) M21E(1x) M21B(1x) M21A(1x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813.  5486 Teele Randman, Rakv                        6 N21A(6x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
1813.  4162 Erika Raudsepp, Okas                       6 VALIK(1x) VABA(1x) N21B(3x) N21(1x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
1813. 10910 Eva-Kristi Rea, TKoG                       6 VALIK(5x) R3NN(1x) |SI:6x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
1813. 14662 Uru Rebane,                                6 M10NR(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813. 15036 Tuudur Reikop, Tallinna Prantsuse Lütseu   6 M10NR(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813.  3020 Mihkel Reimaa, Mercury                     6 M21A(3x) M21RO(1x) R2(2x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813.  2253 Ain Relo, Tammed                           6 M70(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
1813.  9260 Allan Rist, Kilingi-Nõmme                  6 3(2x) 5(1x) 2(1x) 4(2x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
1813. 13109 Priit Rohumets, Tuning.EE                  6 M21RO(5x) VALIK-M(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1813.  9648 Ragnar Rooba,                              6 ALGAJAD(3x) ALG(1x) M10NR(1x) M12(1x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
1813. 14313 Mikk Rooden, Jõhvikas                      6 1(2x) 3(2x) R7A(1x) 5(1x) |SI:6x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1813. 10994 Jonne Rooma, Jõhvikas                      6 2(2x) N14(1x) 3(2x) 1(1x) |SI:6x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
1813.  5911 Maris Roos,                                6 N21RO(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813. 10746 Aare Rämmann, Tallinna Järveotsa Gümnaa    6 R3(2x) R5(1x) M21B(2x) M18(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
1813. 15900 Vadim Rõuk, TLÜ                            6 RADA5(4x) M21C(1x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
1813. 16188 Neeme Rõõs,                                6 M21C(1x) M21B(5x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
1813.  1925 Tõnis Saarnak, HOK                         6 PIKK(4x) VALIK(1x) KESKMINE(1x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
1813. 12591 Aivo Sadam,                                6 M21C(3x) M21B(3x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
1813.  5022 Tauri Samodelkin, Võru                     6 M12(2x) RADA4(1x) VABA(1x) M14(2x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
1813.  3922 Hanna Samoson, Orion                       6 N21B(5x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1813. 15318 Ralf Sannikov, Võru                        6 VABA(1x) M14(4x) RADA4(1x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
1813. 10310 Joonas Selgis, Põlva                       6 VABA(2x) M12(4x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1813.  8390 Eret Siitam,                               6 4(1x) 3(4x) 2(1x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
1813.  9797 Raul Silde, Ektaco                         6 RADA5(2x) RADA4(3x) M21B(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1813.  3330 Urve Soe, Rakv                             6 N50(4x) VALIK(2x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
1813.  6194 Anu Soomets,                               6 N21B(3x) N21A(3x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1813.  5590 Orsolya Soosaar, Eesti Pank                6 N21B(4x) N21C(2x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
1813. 15643 Pavel Stoljarov, Ahtme Gümnaasium          6 1(1x) 3(4x) 2(1x) |SI:6x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1813. 15644 Andrei Stoljarov,                          6 1(1x) 3(4x) 2(1x) |SI:6x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
1813. 10094 Veiko Sulev, Logistikapataljon             6 M21A(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
1813.  3648 Mariann Sulg, Orvand                       6 R1N(5x) N21E(1x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813. 15610 Kristina Suokas, -                         6 3(3x) VABA(1x) 1(1x) 2(1x) |SI:6x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
1813. 15293 Koidu Süvaorg, Võru                        6 VABA(5x) RADA3(1x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
1813.   224 Tõnu Taal, JOKA                            6 M50(1x) M55(5x) |SI:6x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼la |18.05.2010
1813.  5075 Janek Tammisto, KVÜÕA                      6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813. 10435 Steve Tarlap, Pärnu Vanalinna pk           6 5(6x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
1813.  6941 Hardi Teder, TÜ                            6 R2M(5x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
1813. 15171 Katrina Tiismus, TRG                       6 R7A(2x) VALIK(4x) |SI:6x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1813. 11813 Remy Tiitre,                               6 M21B(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813. 12276 Andres Tiko, TÜ                            6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
1813. 16335 Kirill Tint, Narva Pähklimäe Gümnaasiu     6 4(4x) 2(1x) 3(1x) |SI:6x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
1813. 15502 Kristi Toom,                               6 RADA4(1x) VABA(1x) N14(1x) VIPL(2x) RADA1(1x) |SI:6x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
1813.  4149 Even Toomas, Peko                          6 M21E(2x) M21(3x) VIPP(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1813.  8412 Ave Toomingas, SEB Eesti Ühispank          6 N21C(3x) N21B(3x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
1813. 12559 Lauri Tuulik, Kärdla ÜG                    6 VALIK(2x) NR(1x) LÜHIKE(3x) |SI:6x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
1813. 14329 Tanel Täheste,                             6 R2M(1x) M21A(2x) R1M(1x) VABA(1x) VIPP(1x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813. 14158 Eleri Tänav,                               6 N21_R2(2x) R2(1x) N21(3x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
1813. 12164 Erle Tüür,                                 6 VIPL(2x) VABA(2x) R4N(1x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
1813. 14950 Maanus Udam,                               6 M10NR(3x) VALIK(2x) A(1x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
1813.  2910 Kätrin Uibo, West                          6 3(4x) 2(2x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
1813. 12657 Evelin Uibokand, FA                        6 VALIK(1x) R3N(3x) VABA(1x) R4N(1x) |SI:6x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1813.  5161 Laura Uibopuu, EKA                         6 N21A(1x) R3N(3x) VIPP(1x) R4N(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
1813.  9562 Albert Mihkel Ulla,                        6 M14(5x) M10NR(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
1813. 13660 Oliver Urb,                                6 R2M(2x) R3M(3x) VALIK(1x) |SI:6x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
1813.  8216 Kunnar Vahi,                               6 R2(3x) M21A(1x) R1M(1x) R1(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
1813.  2736 Kristjan Vanaveski, Ilves                  6 R3M(1x) VALIK(2x) R2M(3x) |SI:6x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
1813.   954 Paavo Vara, SOK                            6 H50(5x) VABA(1x) |SI:6x | Esimene kordKandla neljapäevak |17.06.2010
1813.  6048 Henry Vari, Lilleküla Gümnaasium           6 V(4x) M14(2x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
1813.  7631 Taivo Vasser, Põlva Matkaklubi             6 M55(6x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1813.   205 Harry Veide, LUS                           6 M40RO(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
1813. 12673 Helen Vellau, Ilves                        6 R1(1x) NRO(5x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
1813.  5247 Ain Vihermets, Rakv                        6 M35(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
1813. 11988 Häli Viilukas, Naistekliinik               6 VALIK(6x) |SI:6x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
1813.  4296 Terje Villemi, TAOK                        6 N21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
1813.  4224 Kaire Vinkel, West                         6 3(6x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Tammiste |03.06.2010
1813. 12745 Mihkel Värton, Põlva                       6 M21B(3x) VABA(3x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
1813.  6507 Igor Zurjari,                              6 M50(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
1813. 12576 Helena Zvorovski,                          6 N10NR(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
1813. 16101 Mairis Õispuu, Rakke                       6 VALIK(2x) N16(4x) |SI:6x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rutja |02.06.2010
1813. 13549 Siim Õunap, Mooste                         6 M21B(4x) VABA(2x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2005.  3388 Helen Aart, LSF PT                         5 N21A(2x) N21B(3x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2005.  2499 Peep Abel,                                 5 M21C(4x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2005.  5840 Kalvi Abel,                                5 M21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2005.  8317 Peep Aedviir, Okas                         5 VALIK(1x) M21-3(1x) M21(3x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2005.  4505 Risto Agu,                                 5 R2(2x) R3(1x) M21B(1x) M21A(1x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
2005. 12359 Sirli Aia, Kobras                          5 N16(4x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005. 14248 Ilmar Aluvee, Suusaliit                    5 M40(3x) M21B(1x) R2MV(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2005.  2246 Katrin Arendi,                             5 N21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2005. 15743 Maire Aul, Toila Gümnaasium                5 3(4x) 4(1x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005.   444 Juhan Bachmann, Jõhvikas                   5 2(4x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005.  9308 Mari-Liis Eeljõe,                          5 N21B(3x) N21A(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005.  6625 Aleksander Einpalu,                        5 M14(2x) V(1x) M12(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005.  3659 Jürgen Einpaul, Tammed                     5 M21A(4x) -(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2005. 13057 Astrid Errit,                              5 N21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2005. 15505 Elle Fluss, Võru                           5 VABA(4x) RADA4(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2005. 14696 Henri Greenbaum,                           5 M14(1x) M16(3x) RADA5(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2005.  8529 Elis Haavasalu, OK Käbi                    5 R2(1x) R3(3x) R4(1x) |SI:5x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
2005.  7127 Johan Haldna,                              5 M14(2x) M12(2x) M21RO(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 15024 Airiin Hango, Kape                         5 VALIK(3x) VIPT(1x) R5NN(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005.  8352 Anna-Liisa Hannus, Võru                    5 N12(2x) R3(1x) VABA(1x) R4(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2005.  4783 Eik Hermann, Orion                         5 M21B(3x) M21AL(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005.  3088 Peeter Ilves, Jõhvikas                     5 M35(1x) 1(2x) 2(1x) 4(1x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2005.  4165 Andres Isakar, KUNDA OK                    5 M21B(5x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
2005.  5300 Eva-Liis Ivask, MHG                        5 R3NN(5x) |SI:5x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2005. 10857 Olle Ilmar Jaama,                          5 TILLU(1x) M12(1x) ALGAJAD(1x) M10NR(1x) A(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 15105 Janno Joosti, Elioni SK                    5 V(2x) M21C(3x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2005.  5794 Pille Jostov,                              5 N21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005. 11157 Andrus Järg,                               5 M21C(1x) M21B(4x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2005.    15 Nikolai Järveoja, Kobras                   5 VABA(3x) RADA4(1x) M60(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2005.  1772 Märt Järvik, Okas                          5 R1(1x) M50(1x) M40RO(1x) VALIK-M(1x) H50(1x) |SI:5x | Esimene kordLäänemaa kolmapäevak - Kaasiku |02.06.2010
2005. 15065 Jürgen-Johannes Jüriöö, KL Põlva Malev     5 VIPL(1x) M14(2x) VIPT(1x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005.  1113 Allan Kaasik, Võru                         5 M35(4x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2005.   161 Mart Kainel, Ilves                         5 R3MV(4x) M60(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005.  6586 Tarmo Kalda,                               5 M21(1x) M21C(4x) |SI:5x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2005.  3429 Thea Kaljur, Harju KEK                     5 N21A(2x) N21(3x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2005. 14418 Liis Marie Kaljur, Harju KEK               5 TILLU(4x) N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2005.  8197 Kaire Kallak,                              5 R2NV(1x) VIPP(2x) R3N(1x) N35(1x) |SI:5x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2005. 11314 Mauno Kapten, Peko                         5 M14(4x) VIPT(1x) |SI:5x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2005. 10681 Antek Kasemaa,                             5 R3MV(2x) VABA(2x) R2M(1x) |SI:5x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2005.  7325 Eno Kask, JVÕK Pärnu ÜJP                   5 M40(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2005. 15715 Eliise Kass, Võru                          5 KODUTüTRED(1x) N16(2x) RADA5(1x) N14(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2005. 12407 Sirle Kauksi,                              5 N21A(4x) N21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005.   296 Anne Keerberg, SOK                         5 VABA(2x) D21(3x) |SI:5x | Esimene kordMändjala neljapäevak |27.05.2010
2005. 13504 Erik Kersna,                               5 R7A(2x) M08(3x) |SI:5x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2005.  8018 Heiki Rein Kiisler, Harju KEK              5 M21A(2x) V(1x) M21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005. 13181 Maarja Kipper,                             5 N21C(4x) N21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2005.  5228 Kätlin-Regiina Kirjanen, TAOK              5 VALIK(1x) N12(1x) R4NN(1x) VABA(1x) R5NN(1x) |SI:5x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2005. 10882 Kelly Kirt,                                5 N21C(3x) N21B(1x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2005.  1060 Eero Kivikas, Ilves                        5 M35(1x) R2MV(1x) VABA(2x) VIPT(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2005.  7884 Ingrid Kivilo,                             5 N21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005. 10646 Kaarel Kivisalu,                           5 M10NR(2x) M12(3x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.  9478 Kaarel Koitjärv, Rakv                      5 M21B(3x) VALIK(2x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2005.   383 Kaarel Koitmets, Jõhvikas                  5 2(4x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005.  1323 Sander Kollom,                             5 R2MV(1x) R2M(4x) |SI:5x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2005.  7882 Edik Koppelmann, ÜVP                       5 M21C(3x) M21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.    60 Lea Korem,                                 5 N21RO(2x) N40RO(3x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2005.  8188 Kaur Kristjuhan, MRG                       5 VIPT(5x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005. 11302 Jaak Kroon,                                5 VALIK(4x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2005.  4448 Doris Kudre, Peko                          5 N14(4x) N16(1x) |SI:5x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2005.  1405 Daisy Kudre, Peko                          5 N18(3x) VABA(2x) |SI:5x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2005.  7189 Andres Kukke, Infovara OÜ                  5 M40(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 12392 Kai Kurg, Matkasport                       5 N21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.  9637 Elina Kutti, Orvand                        5 R2(3x) N21(1x) N21A(1x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
2005. 14493 Agnes Kuus, Tamme Gümn.                    5 VIPL(2x) R4NN(1x) R5NN(1x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2005.  4200 Sander Kuusk, Tammed                       5 M21AL(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2005. 15625 Marten Kuusmann, Kohtla Põhikool           5 1(1x) 2(2x) M12(1x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005. 14381 Karel Kägo, Pärnu LV                       5 5(2x) 2(2x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2005.  7897 Kaido Kägu, Sinine Zetoon                  5 M40(3x) 1(1x) M21C(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.  6823 Tõnis Kärdi, TÜ                            5 VIPL(2x) VALIK(1x) VABA(1x) R4M(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2005. 13286 Kristel Kõivo, Peko                        5 N12(4x) N14(1x) |SI:5x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2005. 14421 Markus Königsberg,                         5 TILLU(1x) M10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2005.  6994 Marie Kristine Külvik, MHG                 5 VIPL(4x) R5NN(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2005. 15433 Laur Laanemaa,                             5 M10NR(4x) N10NR(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2005. 12988 Erkki Lageda, Täiskasv. Gümnaasium         5 M21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005. 10319 Heino Laiapea, Orvand                      5 M50(4x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2005.  7167 Lauri Lainemäe, JOKA                       5 M(1x) MII(4x) |SI:5x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
2005.   779 Karli Lambot, Orion                        5 R1M(1x) M21E(1x) M50RO(1x) M40(1x) VIPT(1x) |SI:5x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2005.  9512 Helena Mai Lannes,                         5 TILLU(2x) N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005.  2832 Lagle Lehes,                               5 VALIK(2x) R4N(2x) R7A(1x) |SI:5x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2005.  4218 Margus Lehtme,                             5 R3(2x) M21B(2x) R5(1x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
2005. 15805 Kuldar Leis, Põlva                         5 VABA(5x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp - Krootuse |29.06.2010
2005. 11919 Eda Leola, Eesti Maaülikool                5 VALIK(5x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005.  5387 Kalle Lepiku, Pelgulinna Gümnaasium        5 M21B(2x) M21C(3x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.  9866 Kaido Lepisto,                             5 M21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005. 12953 Maris Lestberg,                            5 N21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 14168 Ants Liivamägi,                            5 R3(1x) M14(1x) M12(2x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |07.07.2010
2005.  2845 Liis Lille, Harju KEK                      5 N40(3x) N60(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2005. 14258 Tõnu Lillelaid, Rahandusministeerium       5 M21A(3x) M21RO(1x) VALIK-M(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005.  6686 Triin Lillsoo,                             5 N10NR(2x) N14(1x) M10NR(1x) N12(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2005.   179 Inno Ling, Lehola                          5 M21E(1x) R2MV(1x) M40(1x) R1(2x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
2005.  5020 Almer Linnasaar, Võru                      5 M16(2x) VABA(3x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005. 14858 Kristel Lopsik, TÜ                         5 R2N(1x) R3N(1x) VALIK(1x) R4N(2x) |SI:5x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2005. 15745 Leivo Luha, Voka lasteaed                  5 4(4x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005. 15108 Marti Lung,                                5 M21C(2x) M21B(2x) M21AL(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005.  4493 Silvia Luup, Võru                          5 R2(1x) N16(1x) VABA(1x) R3(2x) |SI:5x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
2005.  6266 Krista Läpishov, TÜ                        5 N21C(1x) N21B(4x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2005. 13781 Mihkel Mahla, Karoliine lasteaed           5 VABA(4x) R7A(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2005.  7565 Raiko Marrandi, JOKA                       5 ALGAJAD(2x) A(3x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - KƵverjƤrve |26.05.2010
2005. 11342 Rene Matvei,                               5 M21B(4x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2005. 11571 Taisi Metsaviir,                           5 N16(1x) N21B(3x) N21C(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2005.  7768 Mait Metspalu, TÜ                          5 VALIK(1x) R2M(2x) M35(2x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005. 11637 Monika Muru, Valga G                       5 R3(3x) R4(2x) |SI:5x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Madsa-Lutsu |28.04.2010
2005.  4533 Siiri Mustkivi, Mercury                    5 R2(1x) N21A(4x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
2005. 13720 Mairo Mägi, OK Käbi                        5 R3(2x) R5MN(1x) R4(1x) R2(1x) |SI:5x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
2005. 15063 Grete Märtson, Põlva SK                    5 N10(3x) VABA(1x) N08(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005. 14206 Ketlin Mõttus,                             5 N10NR(3x) N08(1x) N14(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005.   554 Renee Mõttus, Lehola                       5 M21C(1x) M21B(4x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2005. 13718 Joonas Mölder, OK Käbi                     5 R5MN(1x) R4(2x) R7A(1x) R5NR(1x) |SI:5x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2005. 15001 Martin Müür,                               5 M21B(4x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005. 13616 Priit Narusk, EKJ SK                       5 M21(5x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2005. 11718 Roman Naumov, SRD                          5 R5(5x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
2005.  4371 Artur Nevinski, Võru                       5 R2(1x) M21B(4x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2005. 13292 Natali Nora Nigul,                         5 N10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005. 16190 Kadri Nokkur, Rõõsa/Kose Gümnaasium        5 N21C(1x) N14(1x) N16(1x) VALIK(1x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2005. 15744 Viiu Normak, Virumaa Politesi Spordise     5 3(4x) 2(1x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005.   970 Rita Ojala, JOKA                           5 N40(2x) NI(2x) TEADE(1x) |SI:5x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2005.  1663 Heigo Ojaste, Koop                         5 M21AL(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005. 15154 Sergei Omelkov,                            5 R2M(2x) R1M(2x) R3M(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005.   143 Madis Oras, Ilves                          5 M45(3x) VALIK(1x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2005.  6347 Meelis Org, Desorient                      5 R3(1x) M21B(3x) M21AL(1x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
2005. 14046 Hannes Pahapill,                           5 M21A(4x) M21AL(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2005.  7130 Mailis Pajumägi,                           5 N12(4x) N14(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2005. 14452 Maarek Pajur, Itella Logistics OÜ          5 M21C(3x) RADA9(1x) M21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005. 10612 Jaanika Parts,                             5 N21B(4x) N21C(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.   275 Martti Parve, Peko                         5 RADA8(1x) M40RO(4x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 16345 Mait Peekma,                               5 V(1x) R1(1x) R5(2x) R2(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2005. 14796 Liisi Peiker,                              5 N21B(4x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2005.  3883 Anne Pesti, Orvand                         5 ALGAJAD(1x) N50(1x) N21(2x) N45(1x) |SI:5x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2005. 10050 Maie Pitsal, Sauga Spordiklubi             5 1(2x) 2(2x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2005. 15624 Carmel Poom, Kohtla Põhikool               5 4(2x) N10(1x) 2(1x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2005.  8150 Priit Potter,                              5 M21B(4x) M21C(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 13538 Marek Pragi, Läänemaa Spordikool           5 M21_R1(2x) VALIK(1x) M21(2x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
2005. 14365 Mart Päev, Raeküla G                       5 4(5x) |SI:5x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2005.  2796 Piret Pärnik, Peko                         5 N18(2x) VABA(1x) VIPP(1x) R3NN(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005. 10250 Edith Pärnik, Peko                         5 N18(2x) VABA(1x) N14(1x) R3NN(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2005. 11415 Gert Rahn, Kaitseväe Logistikakeskus       5 M21C(3x) M21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 12386 Tarmo Raidma,                              5 M21B(3x) MI(1x) M21AL(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005. 12796 Jaan Raik,                                 5 M21AL(1x) M40(3x) M21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2005. 15903 Marika Raiski,                             5 N21C(3x) R5(2x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2005.  7541 Erko Reigo,                                5 M21A(1x) V(1x) M21AL(3x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2005. 16155 Riin Reitel,                               5 V(1x) N21C(1x) N21B(1x) N12(1x) VALIK-N(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
2005. 14981 Karolin Riips,                             5 N21C(4x) N16(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005.  9121 Siim Romanov, TTÜ                          5 KESKMINE(4x) PIKK(1x) |SI:5x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2005.  4198 Triinu Rooni, Orvand                       5 N21(2x) VABA(1x) N16(2x) |SI:5x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2005.  4466 Ain Roosimägi, Rakv                        5 M21A(5x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
2005.  8689 Kati Rüütelmaa, HOK                        5 PIKK(4x) N21A(1x) |SI:5x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |3.06.2010
2005.  5498 Ingrid Sahk, TÜ                            5 R3N(4x) VIPP(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005. 15501 Annika Savimägi,                           5 RADA4(2x) VABA(1x) VIPL(1x) RADA1(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2005. 10708 Kadri Schmidt,                             5 N21A(1x) RADA5(2x) N21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2005. 15292 Ester Seim, Võru                           5 VABA(4x) RADA3(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2005. 12584 Margis Sein, Lääne Maavalitsus             5 N40_R2(1x) VALIK(1x) N40-2(1x) R2(1x) N21(1x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
2005.  7830 Erik-Jörgen Sempelson, Pärnu Vanalinna p   5 1(4x) 2(1x) |SI:5x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
2005. 12978 Marti Sepp,                                5 M21C(3x) M21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
2005.  2492 Ljudmilla Shved, SRD                       5 N21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2005. 10021 Gert Silling,                              5 M21RO(3x) RADA8(1x) VALIK-M(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005. 16290 Kerly Simulman,                            5 N21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2005.  6849 Kairi Sirkel,                              5 N21B(2x) N21A(3x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005. 10143 Grete Slik, Kobras                         5 M14(1x) VABA(2x) N14(2x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp - Krootuse |29.06.2010
2005. 15027 Vladislav Smirnov, SRD                     5 R5(5x) |SI:5x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
2005. 15160 Liina Soobard,                             5 N21A(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005.  5053 Andres Soome, VOK                          5 R2MV(3x) M21A(2x) |SI:5x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2005. 14759 Kadrina Annabel Soosaar,                   5 TILLU(3x) N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2005. 11309 Martin Sulg, JOKA                          5 M(1x) M16(1x) MII(1x) MIII(1x) TEADE(1x) |SI:5x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
2005. 11991 Aira Suvi, Kaitseliit                      5 R3NV(4x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005. 14705 Kerli Suvorov,                             5 N21A(2x) VALIK(2x) N21B(1x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2005.  1305 Margus Sütt, A/S Tallinna Kaubamaja        5 VALIK(1x) R2MV(3x) R3MV(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005.  5082 Eduard Taivere, Tartu                      5 M21E(3x) R1MV(1x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005.  7707 Kerli Tali, TKiG                           5 R5NN(4x) R6NN(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005. 15874 Priit Talu, Westline Team                  5 5(2x) 1(3x) |SI:5x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi |22.07.2010
2005.  3828 Taavi Tamkivi, TAOK                        5 M21A(3x) M21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2005. 11753 Artur Tamm,                                5 M10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005. 16301 Marek Tamm, Tamme OK                       5 M21C(4x) RADA4(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
2005. 11752 Rudolf Tamm,                               5 M10NR(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005. 15139 Katariina Tammi, KuG                       5 VALIK(3x) N16(1x) R5NN(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2005.  6109 Paul Tammo,                                5 R2M(1x) M21B(1x) R3M(2x) VIPP(1x) |SI:5x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2005. 13569 Lauri Tibbo, RT-1X                         5 M21A(3x) R3(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005.   476 Eeli Tiigimägi, Jõhvikas                   5 M80(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2005.  6425 Anne-Mai Timuska, Rae                      5 N14(3x) N16(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005. 16270 Kaire Toming,                              5 N21A(1x) N21B(1x) N35(2x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
2005.    68 Olavi Tomson, Kobras                       5 VIPT(5x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2005.   217 Toivo Toomas, Peko                         5 M45(4x) M21(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2005.   118 Valdo Toome, Hippok                        5 M21C(2x) V(1x) RADA3(1x) M50(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2005. 14806 Maarja-Liis Toomik, Rautakesko             5 N21A(3x) N21B(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005. 15939 Lauri Tõnise,                              5 M21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2005.   167 Mati Tõnus, Orion                          5 M65(4x) M60(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005.  6746 Erki Ulla,                                 5 M21C(1x) M21B(4x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005.  6611 Mare Ulp,                                  5 N40(1x) N21A(4x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2005.  8463 Reet Uusberg,                              5 N55(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2005. 15863 Ando Vaher, TÜK                            5 VABA(1x) R4M(1x) VIPL(1x) 1(1x) VIPP(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2005. 13877 Siim Vahtra, Valga Põhikool                5 R4(2x) R5NR(1x) VALIK(2x) |SI:5x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
2005.  3408 Mait Vaiksaar, Lehola                      5 R1M(2x) M21E(2x) R2M(1x) |SI:5x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2005.  8417 Raul Valgiste, OK Kuusalu                  5 V(4x) M35(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2005.  5361 Triin Vallner, Orion                       5 VALIK-N(1x) V(2x) N16(2x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
2005.  2655 Triin Vanem, LSF PT                        5 N21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005.  1819 Ruts Vares, SOK                            5 H40(1x) H50(1x) VABA(2x) (1x) |SI:5x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
2005.   460 Lembit Vassil, Ilves                       5 VALIK(1x) VABA(1x) VIPT(2x) R3MV(1x) |SI:5x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2005. 11876 Vahur Veeroja, TTÜ                         5 M21B(2x) M21A(3x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005. 12169 Kadi Veesaar, Affecto                      5 N21C(2x) N21B(2x) R4(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2005.  6272 Jaan Vehlmann, JK                          5 M65(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005. 11750 Liis Vesilind,                             5 TILLU(1x) N10NR(2x) R5(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2005. 12337 Kirke Liis Vessmann,                       5 N10NR(4x) R5(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005. 12336 Mia Mirtel Vessmann,                       5 N10NR(4x) R5(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2005.   321 Aleksander Viidemaa,                       5 M60(1x) VALIK-M(3x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2005.  9673 Ingemar Viirmaa,                           5 M21C(4x) M21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005. 14992 Marko Villup,                              5 M21C(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2005. 15618 Konstantin Vimberg, EE NEJ                 5 1(5x) |SI:5x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2005.  2219 Rauno Vinni, Võru                          5 M21AL(3x) V(1x) R3(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2005. 16421 Epp Voitka, Puiga                          5 RADA1(1x) N35(2x) RADA5(1x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2005.  7888 Pille Väljataga, JKAK                      5 N21B(5x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2005.  8255 Marit Zahkna, Orvand                       5 N21A(4x) N21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme) |13.07.2010
2005.   493 Rein Zaitsev, Peko                         5 M21(1x) VABA(2x) M40(1x) RADA2(1x) |SI:5x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2005.  6506 Olga Zurjari,                              5 N45(5x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2217. 15608 Signe Abel, -                              4 2(3x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217. 15607 Maarja Abel, Järve Gümnaasium              4 2(2x) VABA(1x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217. 15609 Alo Abel, -                                4 2(3x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217.   556 Alar Abram, Ilves                          4 M21E(2x) R1(1x) M21A(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2217.  8313 Kärt Aedviir, Okas                         4 VALIK(1x) N21_R1(1x) N21-2(1x) N21(1x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2217. 15760 Anne Aidma,                                4 VALIK-N(1x) N21C(2x) N21B(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2217.  7370 Olavi Allase, JOKA                         4 M(1x) R2(2x) MII(1x) |SI:4x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
2217. 11176 Isabel Allikberg,                          4 N10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2217.  6079 Peeter Anijalg, HTG                        4 VABA(1x) M21B(1x) R3M(1x) VIPT(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 19.etapp - Valgesoo |10.08.2010
2217.   992 Sander Annus, Tammed                       4 VALIK-M(1x) V(1x) M21B(1x) M21AL(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2217.  8410 Riin Anton,                                4 N21B(3x) N21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 13926 Gert Apri,                                 4 ALGAJAD(2x) M16(2x) |SI:4x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2217. 16109 Liina Aru,                                 4 N21B(2x) N21A(2x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2217.  2268 Ilmar Arumäe,                              4 V(2x) M70(1x) M65(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2217.  9507 Hanna Arusoo,                              4 N10NR(1x) N14(1x) V(2x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 11663 Art Arvisto,                               4 M40(2x) V(1x) R5(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2217.  3198 Kaarel Barinov, Comp                       4 1(4x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2217. 13845 Päärn Brauer, Elion Ettevõtted AS          4 M21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2217.  4123 Svetlana Doledutko, SRD                    4 N50(1x) N21C(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2217. 15700 Taavi Emajõe, Kuperjanovi ÜJP              4 M21A(1x) M21(2x) VIPT(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2217. 15793 Sven-Erik Enno, Tartu Ülikool              4 R4M(2x) R3M(2x) |SI:4x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2217. 14884 Rando Ernits, KiG                          4 VALIK(4x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217.  1946 Tammo Esta, HOK                            4 M21_R1(1x) VALIK(1x) M21(2x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapƤƤ |12.05.2010
2217. 15666 Aleksei Firsanov,                          4 M21C(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2217. 11594 Raigo Golub,                               4 LÜHIKE(2x) VALIK(2x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2217. 15648 Dmitri Gridin,                             4 1(2x) 2(1x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217.  4015 Grete Gutmann, Rae                         4 M21A(2x) RADA1(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
2217. 15503 Joonas Halapuu,                            4 M10(3x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2217.   216 Leho Haldna, Võru                          4 R4MV(1x) R3MV(1x) R2MV(1x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 15472 Pirkko-Liis Harkmaa,                       4 N21C(1x) N21B(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217.  5043 Kristina Haug, Võru                        4 N10(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2217. 12278 Mati Hellermann,                           4 M60(2x) V(2x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217.  8168 Peeter Hendrikson,                         4 RADA1(2x) M21A(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217.  2189 Kristjan Hänni,                            4 M21AL(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2217. 15701 Peeter Ilison, Kuperjanovi ÜJP             4 M21A(1x) M21(2x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2217.  6414 Kristjan Jalukse,                          4 M21B(1x) M21C(1x) V(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2217. 14997 Daniel Juhhov,                             4 M21B(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2217.  8851 Helen Juhkam,                              4 VIPL(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2217. 13690 Hassar Jurs, Dünamo                        4 R2MV(2x) VALIK(2x) |SI:4x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2217.   722 Arvo Järvet, Ilves                         4 M60(1x) KESKMINE(1x) R2MV(2x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2217.  7815 Aivo Jõeleht, HOK                          4 LÜHIKE(2x) VALIK(2x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2217. 15205 Tiit Jürgenson, EXAN                       4 VALIK(1x) R7A(3x) |SI:4x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2217.  8366 Evely Kaasiku, JOKA                        4 VABA(1x) N21E(1x) D18(1x) NI(1x) |SI:4x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2217.  8172 Tuuli Kalberg,                             4 N21B(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2217. 12198 Kaarel Kalda, TKoG                         4 VALIK(4x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217. 16121 Andrus Kaldma,                             4 M21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2217. 10010 Aile Kaljumäe,                             4 N21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2217.  7042 Merli Kaljuve, Mercury                     4 N21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2217. 10087 Anti Kalle, HOK                            4 (1x) PIKK(2x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |01.07.2010
2217.  3909 Katrin Kallisma, HOK                       4 PIKK(1x) VALIK(2x) KESKMINE(1x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2217.  4365 Kaspar Karjus, Võru                        4 R2(1x) R1(1x) M18(2x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2217. 14470 Kaspar Karolin,                            4 M08(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
2217.  4531 Meeli Kass, Võru                           4 N45(4x) |SI:4x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2217. 16168 Taisto Kaven,                              4 RADA5(2x) RADA6(1x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2217. 11538 Karl Joosep Keernik,                       4 R7A(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217.  3256 Aavo Kergand, Orvand                       4 M50(4x) |SI:4x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2217. 10933 Raul Kern, A spin Tartu                    4 H21(2x) VABA(2x) |SI:4x | Esimene kordVarkja neljapäevak |10.06.2010
2217.  6721 Tarmo Kilg,                                4 M35(2x) V(1x) M21A(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 13062 Marta Kipper,                              4 R4N(1x) TILLU(1x) N10NR(2x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 16087 Kätlin Kiudsoo,                            4 N21A(1x) RADA3(2x) RADA5(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2217. 13600 Adele Brit Kivipalu, LSF PT                4 N10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2217. 13529 Andreas Klippberg, Okas                    4 VALIK(1x) M16_R2(1x) VABA(1x) M16-2(1x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2217.  3487 Dagmar Kodres, OKH                         4 R3NV(1x) R4NV(1x) VIPL(1x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2217.  5230 Kaur Konks, TKuG                           4 R4MN(2x) VALIK(2x) |SI:4x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2217. 10160 Peeter Konks,                              4 R4MV(3x) R5MV(1x) |SI:4x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2217.  9972 Harles Kosk, Kaitsejõud                    4 R2M(2x) M21A(2x) |SI:4x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2217.  4344 Jaan Kostjukov, TTÜ                        4 M21AL(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2217.  4181 Kalle Kruusmaa, Rakv                       4 M21A(4x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
2217. 15048 Anneli Kruve, EÜS Põhjala                  4 R4N(1x) VALIK(2x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 16456 Valeri Kuragin,                            4 M35(2x) RADA5(2x) |SI:4x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2217.  7749 Tõnis Kure, Kape                           4 R6MN(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2217. 12098 Lauri Kuris,                               4 M21C(1x) M21B(1x) M21AL(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217. 13612 Aimar Kämbre, FORSS                        4 RADA9(1x) M21RO(3x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217. 11938 Jan-Erik Kärner, Tartu                     4 R7A(4x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217.  5066 Helina Kärner, Haridus ja teadusministee   4 R7A(4x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217.   721 Andres Käär,                               4 V(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2217. 14462 Kadri Kõiv,                                4 R3N(2x) VABA(2x) |SI:4x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2217.  7908 Jüri Kõiv, Orvand                          4 M40(4x) |SI:4x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2217. 15068 Martin Kõiv, KL Põlva Malev                4 VIPL(2x) VIPT(1x) M14(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 15985 Maria Königsberg,                          4 M10NR(1x) N10NR(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2217. 12924 Mihkel Külaots,                            4 M21B(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 16220 Riho Laanoja, Põlva Politsei               4 VIPL(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
2217.  4771 Risto Laanoja,                             4 M21A(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2217.  3500 Rain Lahtmets, Põrgupõhja                  4 M70(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217.   479 Marina Laikjõe,                            4 N40(2x) N21B(1x) N21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2217.  7166 Harri Lainemäe, JOKA                       4 R2(1x) MII(3x) |SI:4x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2217. 15649 Ravel Leisalu, Voka lasteaed               4 3(2x) 4(2x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217. 15617 Tanel Leisalu, Pyhayritus.org              4 1(3x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217. 14580 Priit Lello,                               4 R2(1x) M21A(1x) M21B(1x) M21RO(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2217. 13978 Tanel Lelov, ÕTP                           4 M21B(1x) M21A(3x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
2217. 16295 Ave Lepik,                                 4 N21C(1x) R1(1x) R5(1x) R2(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2217. 15218 Kaspar Leppik,                             4 5(1x) 1(1x) 2(2x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2217.  3422 Laura Lillsaar, Lehola                     4 R2N(4x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217.  4500 Maret Lind, Kape                           4 N16(4x) |SI:4x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2217. 15986 Sanna Lindeberg,                           4 M10NR(1x) TILLU(3x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2217.  1102 Neeme Loorits, Kape                        4 V(3x) R2(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2217.  5429 Helle Lutter,                              4 N21B(1x) N21A(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 15082 Henrik Mahla,                              4 M10(1x) VIPL(1x) M16(1x) M14(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
2217.  9195 Meelis Maidla, Põlva Matkaklubi            4 M40(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2217.  5717 Ines Malmberg,                             4 N21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2217. 10990 Helena Maripuu, Kärdla ÜG                  4 NR(1x) KESKMINE(2x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2217. 15937 Sergei Medvedjev, Ida-Viru KHK             4 1(2x) 2(1x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217.  8581 Elina Meier, Hooler                        4 N12(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2217. 16186 Ergo Mets, Mereväebaas                     4 M21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2217.  4507 Aldo Mett, Skype                           4 M21RO(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2217. 15158 Kai Muru, Tartu Kliinikum                  4 VALIK(2x) R7A(2x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 15159 Marta Malin Muru, Triinu&Taavi LPK         4 VALIK(2x) R7A(2x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 15111 Moorits Mihkel Muru, HTG                   4 VALIK(3x) R4MN(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 10147 Sigmar Muuga, Webmedia                     4 R2M(2x) M21B(1x) M21A(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 14197 Andres Mägi,                               4 M21A(3x) MI(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2217. 13721 Madis Mägi, OK Käbi                        4 R3(1x) R4(2x) R5NR(1x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
2217. 15375 Holger Mägi, Ummisjalu                     4 R3MV(1x) R3M(2x) M21B(1x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217.  7459 Diana Mällo, KuG                           4 VABA(1x) VALIK(1x) R5NN(2x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2217.  7460 Daisy Mällo, KuG                           4 VABA(1x) VALIK(2x) R5NN(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2217.  9832 Martin Mõek, Laagri Kool                   4 M16(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2217. 14592 Maret Naagel,                              4 R3N(1x) N21A(2x) R3(1x) |SI:4x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2217. 16189 Lembit Nokkur, Rõõsa                       4 M21AL(1x) M21C(2x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2217. 15074 Johanna Nurk,                              4 N08(1x) R7A(1x) VABA(1x) R6NN(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2217. 11756 Liisa Nõmm,                                4 TILLU(4x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2217.  3138 Evelin Nõmmiste, Kape                      4 VIPT(3x) R3N(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 11338 Nele Nõu, TTÜ                              4 N21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2217.  4890 Tõnis-Torm Nöps, Ilves                     4 R3MN(2x) M16(1x) VIPT(1x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217. 13681 Eero Oja,                                  4 R3M(2x) R2M(1x) R3MV(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217.  5691 Silja Olesk, Kobras                        4 N14(1x) R3NN(2x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2217.  2235 Andres Ollino,                             4 V(1x) M21AL(2x) M21B(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2217.  6519 Karl Oolu, ABS                             4 M21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2217.  1329 Ain Orav,                                  4 R3MV(4x) |SI:4x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2217. 15612 Helger Orel, Jõhvi Gümnaasium              4 3(2x) 4(2x) |SI:4x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2217. 12790 Kaarel Paabut,                             4 M21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2217. 11664 Pärtel Paabut,                             4 M21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2217.  8104 Sofia Paes, SRD                            4 R4(1x) R3(2x) R5(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
2217.  4838 Rain Pajur, Hansapank                      4 M21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2217. 14194 Ann-Kristin Pajus,                         4 N14(3x) N16(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217.  4923 Taivo Pallotedder, Sportland               4 R2MV(2x) R2M(1x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217.  5195 Taavo-Patrik Pandis, Ilves                 4 VALIK(1x) R6MN(1x) R4MN(2x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217.  3880 Björn Panker, Ilves                        4 M21(2x) M21B(1x) M18(1x) |SI:4x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2217.  4483 Helen Parik, Otepää                        4 VALIK(2x) N16(2x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
2217. 15390 Robert Parker, Võru                        4 RADA3(1x) VABA(2x) RADA2(1x) |SI:4x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2217.  8021 Ingel-Brit Parmas,                         4 N21C(2x) RADA5(1x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2217. 11151 Victoria Parmas,                           4 N21C(2x) RADA5(1x) M21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2217. 15165 Margus Parv,                               4 R3M(1x) VALIK(1x) R4M(2x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217.  9604 Priit Pauskar,                             4 VALIK(1x) R3M(3x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217. 14415 Siim Pello,                                4 M10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2217. 15599 Madis Perli, Haanja SK                     4 VABA(1x) NOORKOTKAD(1x) M14(2x) |SI:4x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
2217. 15851 Richard Peterson, TÜ                       4 R3M(4x) |SI:4x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
2217. 15919 Priit Pihlakas,                            4 M21B(2x) M21C(1x) R5M(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2217.  8485 Kris Jette Piht, Mercury                   4 N10NR(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217.  5870 Liisi Piits, EKI                           4 N21A(1x) N21B(3x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2217. 14312 Heigo Pikkor, Jõhvikas                     4 VABA(1x) 3(1x) 2(1x) 5(1x) |SI:4x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2217. 16092 Agneliis Pilt,                             4 ALGAJAD(4x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2217. 15053 Joonas-Dein Plakso, KL Põlva Malev         4 VIPL(2x) VABA(1x) M14(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 16103 Piia Pohlak,                               4 VALIK(2x) N16(2x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rutja |02.06.2010
2217. 14562 Imre Poom, Jõhvikas                        4 1(4x) |SI:4x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
2217. 16294 Peedu Post, HOK                            4 KESKMINE(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |29.07.2010
2217. 15881 Kevin Post, PYG                            4 3(3x) 4(1x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |16.09.2010
2217.  5321 Ain Prans,                                 4 R2M(4x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217.  6131 Johanna Preden, TON                        4 R4(1x) V(2x) R5(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
2217. 14008 Karl Martin Puna,                          4 M10(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2217.  3397 Markus Puusepp, Võru                       4 VABA(1x) M21(3x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2217. 15850 Jürgen Puusepp, Lasteaed Meelespea         4 R7A(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2217. 14930 Algo Puusepp,                              4 M21RO(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2217.  2837 Mati Pärn,                                 4 R3MV(2x) R3M(2x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217.   486 Jüri Pärnik, Peko                          4 R2MV(2x) M40(1x) M45(1x) |SI:4x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2217. 15840 Kadri Pärnpuu, PRIA                        4 R7A(2x) VALIK(2x) |SI:4x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2217. 12604 Heino Põlluäär,                            4 4(3x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
2217. 14634 Oliver Rahn,                               4 TILLU(2x) M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217. 10057 Mattias Rahuoja, PKG                       4 4(4x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2217.  3246 Peeter Ramst, SOK                          4 H50(4x) |SI:4x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
2217. 13532 Rando Randmaa, Okas                        4 VALIK(1x) M14_R2(1x) M14(1x) M14-2(1x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2217.  3389 Ingrid Ranna, Ilves                        4 R4NV(2x) VALIK(1x) R3NV(1x) |SI:4x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2217. 15814 Madli-Greete Raud,                         4 VIPL(3x) VIPP(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
2217.  5147 Emily Raudkepp, Peko                       4 N12(3x) N14(1x) |SI:4x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2217.  4429 Kaisa Raudkepp, Peko                       4 N21E(2x) VABA(1x) N18(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2217. 10227 Madis Raudsaar,                            4 M21A(3x) VIPP(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2217. 14661 Jasper Rebane, Tallinna Kunstigümnaasium   4 M10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2217. 16563 Andreani Reeder, SEB pank                  4 M21C(2x) R3(1x) R2(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2217. 14161 Reimo Reimer, Okas                         4 M21_R1(2x) M21(2x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
2217.  9986 Madis Reinumägi,                           4 M21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2217.  6207 Urmas Roasto,                              4 M21C(2x) M21B(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217.  6748 Veronika Rogalevitsh, Zebra.ee             4 N21C(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
2217. 13536 Marko Rooden,                              4 1(3x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2217. 14149 Jürmo Rooma, Jõhvikas                      4 4(2x) 3(2x) |SI:4x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2217.  1683 Kaili Roonet,                              4 N21A(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2217.  8774 Armin Rudi,                                4 RADA3(1x) M21B(2x) M21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2217. 14398 Alo Rull, SA TÜK                           4 VABA(2x) R2MV(1x) VIPP(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2217. 15702 Jaak-Joseph Rumvolt, Kuperjanovi ÜJP       4 VABA(1x) M21(1x) VIPT(1x) M45(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2217. 15328 Eero Ruokamo, ONMKY                        4 R2(1x) M50(1x) M55(1x) M21C(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
2217. 10277 Mihkel Rähn, Tartu Ülikool                 4 R2M(3x) M21B(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 15206 Signe Räppo, Lähte lasteaed                4 VALIK(1x) R3NV(3x) |SI:4x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2217. 15350 Patrick Rõigas, Peko                       4 R7A(4x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217. 15064 Evelin Rüütli, Eesti Firmaspordiliit       4 VIPL(1x) N21A(2x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 11285 Rasmus Saame,                              4 M12(1x) M14(1x) M10NR(2x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 13881 Karel Saega, Tsiguliina KK                 4 VALIK(1x) R2(3x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
2217.  8670 Indrek Salis, Parila                       4 M21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2217.  5403 Marjet Salmar, Hooler                      4 N40(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2217. 14546 Mari Sang,                                 4 N21C(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2217. 13047 Romas Christofer Savir, Kuninga tn pk      4 3(4x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
2217.  4770 Ainar Sepp, LSF PT                         4 M21B(2x) V(2x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 13548 Anne Serv, Põlva ÜG                        4 VIPT(3x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - VeskimƵisa |01.06.2010
2217.  9093 Kristi Siibak,                             4 V(1x) N21A(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2217. 12896 Toivo Sild,                                4 M21A(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2217.  1623 Kaari Simson, Ilves                        4 R7A(2x) R3N(2x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217.  5080 Silver Sirp, Kobras                        4 VIPT(4x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2217.  1756 Värdi Soomann, West                        4 2(4x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la |08.07.2010
2217.   473 Aime Soosõrv, Orion                        4 VALIK-N(1x) RADA6(1x) 6(1x) N60(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2217. 13542 Aarne Säga, Põlva mk                       4 M08(2x) VABA(2x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 10648 Uku Süvari,                                4 M10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2217.  1101 Pille Taba, Ilves                          4 VALIK(4x) |SI:4x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2217. 14988 Kaidi Tabri,                               4 N21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2217. 16396 Gert Talo, Kreutzwaldi Gümn.               4 NOORKOTKAD(1x) M14(2x) RADA4(1x) |SI:4x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2217. 10302 Siim Talumaa,                              4 VALIK-M(1x) TILLU(3x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2217. 12787 Kristel Talv,                              4 N21C(3x) N21B(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
2217.  7336 Jaan Tamm, Eesti Lennuakadeemia            4 M50(3x) R2MV(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2217. 15669 Tarvo Tamm,                                4 M21B(1x) M21C(2x) M21AL(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2217.  4346 Timmo Tammemäe, Orvand                     4 M21(1x) -(1x) R1(2x) |SI:4x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
2217.   837 Urmas Tammemäe, Orvand                     4 M50(3x) M40(1x) |SI:4x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2217.  4487 Lauri Tammemäe, Orvand                     4 R2(1x) M21(1x) -(1x) R1(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2217. 14066 Tanel Tammeveski, Käina G                  4 VALIK(1x) KESKMINE(2x) PIKK(1x) |SI:4x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2217.  8309 Ruta Tamre, TAOK                           4 N21RO(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2217. 15882 Ander Teesalu, PYG                         4 5(1x) 4(2x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |16.09.2010
2217.  5092 Helgo Tiidor, TARBUS                       4 VALIK(3x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2217.  8222 Margus Tilgar,                             4 R3MV(1x) R2MV(3x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217.  6426 Mart Timuska, Rae                          4 M14(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217.  3656 Ülo Timuska, Rae                           4 M40(3x) M45(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217. 11740 Aleksandr Titov, SRD                       4 R5(4x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
2217. 16339 Mairo Tohus,                               4 R4(2x) R3(1x) R2(1x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Jaanikese |25.08.2010
2217. 16338 Netty Tohus,                               4 R4(2x) R3(1x) R2(1x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Jaanikese |25.08.2010
2217. 15777 Katrin Toom,                               4 R5NV(2x) R4N(1x) R4NV(1x) |SI:4x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2217. 16079 Marianne Toots, Vastseliina Gümnaasium     4 N10(3x) RADA4(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
2217.  3045 Kristjan Trossmann, JOKA                   4 R2(2x) M21A(1x) TEADE(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
2217.   644 Ants Turban, Rakv                          4 VALIK(2x) M35(2x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
2217. 12695 Ingrid Tõrra, TKiG                         4 N10(3x) R6NN(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2217. 12626 Mehis Udam,                                4 M10NR(1x) VALIK(2x) A(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2217.  5663 Liis Udumäe,                               4 RADA3(1x) RADA4(1x) N21A(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2217. 15990 Miia Uiboupin,                             4 N10NR(2x) TILLU(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
2217.  7978 Evelin Urbel,                              4 N21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2217. 11598 Joonas Vaabel,                             4 RADA3(1x) V(2x) M21A(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217.  1406 Sander Vaher, EKJ SK                       4 M21A(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2217.  7805 Tõnu Vahtra, Valga                         4 R3(2x) R2(1x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
2217.  5125 Kaimo Vahtra, Valga                        4 R1(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
2217. 14003 Taavi Vaikjärv, Tartu Ülikool              4 R3M(2x) R2M(2x) |SI:4x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2217.  1698 Viljar Vainola, Mercury                    4 VALIK-M(1x) M21C(2x) M21AL(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2217. 12345 Christopher Vakrõõm, SRD                   4 M10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2217. 11614 Rasmus Valk,                               4 M14(3x) M10NR(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2217. 15581 Neeme Valm, Lasva vald                     4 RADA3(1x) RADA4(2x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2217.  9222 Miina Vanem, LSF PT                        4 N10NR(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2217.  3715 Ilvi Vare, West                            4 2(2x) 3(1x) 1(1x) |SI:4x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2217.  8692 Lauri Vare,                                4 VIPP(1x) R3M(1x) R2M(1x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp - Krootuse |29.06.2010
2217.  6271 Monika Vehlmann, Mercury                   4 R2(1x) VALIK-N(1x) V(2x) |SI:4x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
2217.  3281 Andres Vesilind, SRD                       4 R3(1x) M21B(2x) R1(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Viimsi park |17.03.2010
2217.  6099 Annika Veske,                              4 R3N(2x) R2N(1x) VIPT(1x) |SI:4x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2217. 10500 Erik Vest,                                 4 M21RO(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme) |13.07.2010
2217. 10962 Rainer Vidder, Põlva vald                  4 VIPT(1x) VABA(1x) VIPP(2x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2217.  6453 Ott Viirmann, Audentese Erakool            4 M21B(3x) M21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2217. 15049 Siret Villmann, EÜS Põhjala                4 R4N(1x) VALIK(2x) R3N(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 15058 Emily Vinne,                               4 N08(1x) N12(3x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 15059 Robin Vinne,                               4 M10(2x) M14(1x) M12(1x) |SI:4x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2217. 12687 Eliise Virumäe, Kesklinna Lastekeskus      4 R5NN(1x) VALIK(2x) R6NN(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2217. 16093 Marlon Virve,                              4 ALGAJAD(1x) ALG(2x) M12(1x) |SI:4x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
2217.  5561 Ülle Voolaine,                             4 R3N(4x) |SI:4x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2217.  6894 Kadri Voormansik, TÜ                       4 R4N(2x) VIPL(2x) |SI:4x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2217.  3107 Ella Välk, Jõhvikas                        4 4(3x) 3(1x) |SI:4x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
2217. 14966 Heiki Zvorovski,                           4 V(1x) M21C(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2217. 13912 Erkki Ääremaa,                             4 M21B(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2217. 13659 Krista Üts,                                4 R3N(2x) VALIK(2x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  3513  ,                                         3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2482.  7288 Andreas Aadli, Tammed                      3 R3(1x) M16(1x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S |21.04.2010
2482. 14795 Ott Aasma,                                 3 M10NR(2x) TILLU(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 12437 Lauri Aasmann,                             3 M21B(1x) M21AL(1x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 10515 Veiko Aaviste,                             3 V(2x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482.  1205 Reet Aedviir, Okas                         3 N40_R2(1x) N40-2(1x) N21(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapƤƤ |12.05.2010
2482. 13588 Alari Aho, Sakala                          3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2482.  4157 Karin Alamaa, Orvand                       3 VABA(2x) N21C(1x) |SI:3x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2482. 14612 Leanna Ree Allikas,                        3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 14611 Rahel Allikas,                             3 N10NR(2x) M10NR(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 16233 Lauri Allmann, Kuperjanovi JP              3 VABA(1x) RADA5(1x) RADA3(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
2482. 16234 Hando Allmann, Kreutzwaldi Gümnaasium      3 M10(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
2482.  3134 Karmen Alnek, Võru                         3 N21A(1x) N21(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp - VeskimƵisa |24.08.2010
2482.  6905 Risto Alttoa, Mapri Projekt                3 M21RO(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 11902 Margret Ambos, TKoG                        3 R4NN(1x) VALIK(1x) R3NN(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  3008 Allan Anniste, JOKA                        3 M(1x) MI(1x) TEADE(1x) |SI:3x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
2482. 14222 Ethel Ansip,                               3 RADA5(1x) N21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2482.  6052 Vladimir Antson,                           3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482. 13297 Ringo Araratjan,                           3 VALIK(2x) TILLU(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482.  8592 Kaisa Arumeel,                             3 N12(1x) N14(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2482. 10276 Stella Arvi, MRG                           3 R5NN(1x) VALIK(2x) |SI:3x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2482. 15470 Tõnu Arvisto,                              3 M40(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 14223 Harry Attemann,                            3 RADA6(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2482. 16349 Alari Avamägi, Korp! Revelia               3 VALIK(1x) VIPL(1x) R4M(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Tuigo |02.09.2010
2482.  2096 Ago Bachmann,                              3 RO(1x) 1(1x) 5(1x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482. 13847 Tarmo Blasen,                              3 M21A(2x) M21RO(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482.  2176 Uko Bleive, Tartu                          3 VABA(1x) VIPT(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
2482.  4001 Ann Alice Ehala, Rae                       3 V(1x) VALIK-N(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
2482.  3804 Hannes Einpaul, Rae                        3 M21B(1x) R3M(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - VeskimƵisa |01.06.2010
2482.  6462 Riho Enni,                                 3 M21B(1x) M21AL(1x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2482.   624 Peep Eomois, TAOK                          3 M50RO(1x) M40RO(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  3791 Egon Epner, HOK                            3 VALIK(1x) KESKMINE(1x) PIKK(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |3.06.2010
2482.  8084 Ruth Esta, HOK                             3 VALIK(2x) LÜHIKE(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
2482. 16458 Annela Floren, Virumaa Politsei Spordise   3 3(2x) 2(1x) |SI:3x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
2482. 15387 Ülar Fluss, Võru                           3 RADA4(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2482. 12743 Lisa Frohböse, Põlvamaa                    3 N12(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
2482.  7034 Meelik Gornoi, Skype                       3 M21A(2x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2482.  4403 Tarmo Haidak, Kobras                       3 VIPT(1x) VIPP(1x) VIPL(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2482.  3478 Liina Haldna, Rae                          3 N21A(1x) R4(1x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482.  8353 Marianne Hannus, Võru                      3 N10(2x) R5NR(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2482.  2159 Ain-Meelis Hannus, Võru                    3 M35(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2482.  1950 Kristi Heilman, Saue                       3 VALIK(1x) PIKK(2x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2482.  5529 Maarja Heinsoo, Ilves                      3 VIPL(1x) R4N(1x) R3N(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
2482.  9506 Triin Helimets,                            3 VALIK(1x) LÜHIKE(2x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2482. 14994 Elenora Hiiemäe,                           3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482.  4891 Andres Hiiemäe,                            3 R1M(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2482. 12557 Triinu Hiob,                               3 N21C(1x) N21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2482.  4239 Katri Hirv, Võru                           3 R4N(2x) R3N(1x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482. 13625 Karl-Sander Hunt, KoG                      3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482. 12540 Kätlin Hõrrak, TKoG                        3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15620 Tarmo Hütt,                                3 1(3x) |SI:3x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2482. 15806 Joel Ilja, Kirjandusmuuseum                3 VIPL(1x) M50(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
2482.  2375 Krista Jaadla,                             3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482.  9170 August Jakobson,                           3 VABA(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482.  2843 Inger Jalakas, Harju KEK                   3 N35(1x) N40(1x) N21A(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482.  5831 Jane Jekimov,                              3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482. 15280 Anneli Johanson, Võru                      3 RADA3(1x) RADA1(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2482. 15279 Urmas Johanson, Võru                       3 RADA3(1x) M35(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2482. 15054 Janika Juhanson,                           3 VABA(1x) VIPL(1x) N21A(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2482. 11837 Jaak Jänes,                                3 R3M(1x) R2M(1x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15450 Ereli Järv,                                3 N21A(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482. 16194 Loa Järvel,                                3 N21C(1x) N21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2482.  3324 Jano Järvelaid, Tammed                     3 M21C(1x) M21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482.  8858 Evelin Jõemägi, TÜ                         3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2482. 14635 Paul Jõgi,                                 3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482. 15356 Anni Jürgenson, TKog                       3 R7A(3x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 13795 Tuuli Jürgenson, TKoG                      3 VALIK(1x) R7A(2x) |SI:3x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2482. 14860 Mikk Kaasik, Lähte lasteaed                3 R7A(1x) VALIK(2x) |SI:3x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2482.  5299 Ants Kaasik, TÜ                            3 M21B(2x) MI(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482. 14827 Ulvi Kaasik,                               3 R7A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2482. 16266 Killu Kaasik, Tartu Fors.Gümnaasium        3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Tuigo |02.09.2010
2482.  1339 Piret Kaasik, Ilves                        3 R3NV(1x) VIPT(1x) VIPP(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482.  7520 Rauno Kaiv, Võru                           3 M18(1x) M21E(1x) M21(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kiidi |26.05.2010
2482. 14589 Kaire Kaljurand,                           3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2482.  3340 Kaarel Kallas, Lehola                      3 MI(2x) TEADE(1x) |SI:3x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - MƤgede kĆ¼la |24.08.2010
2482. 15362 Riho Kallaste, EÜS Põhjala / TÜ            3 R2M(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 15103 Kadi Kallavus, EÜS Põhjala                 3 R4N(1x) R3N(1x) R4MN(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 14213 Andreas Kalve, Piruett                     3 TILLU(2x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 14212 Elina Kalve, Piruett                       3 TILLU(2x) N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 14205 Daniil Kalve, Piruett                      3 TILLU(2x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 15412 Ermo Karilaid, Kaitseliit                  3 M21C(1x) V(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482.  1014 Andres Karilaid, Mercury                   3 M21AL(1x) M40(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482. 15844 Georg Otto Karma,                          3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482.  3025 Imre Karulin,                              3 R3M(3x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  3662 Kristel Kaseleht, Ilves                    3 N21A(2x) N21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois) |24.08.2010
2482.  8763 Ragne Kasesalu, TÜ                         3 R4N(2x) R3N(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 16244 Erkki Keerig,                              3 M21A(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2482. 15370 Andres Keernik,                            3 R7A(3x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482. 16068 Ott Kell,                                  3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2482.  9701 Tiina Kiilaspea,                           3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482. 14152 Kaius Kiivramees,                          3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2482. 14098 Deniss Kimmo,                              3 RADA2(1x) M21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
2482. 12998 Madis Kipper, LOOTUUR matkad               3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 12319 Lii Kirves,                                3 D21(3x) |SI:3x | Esimene kordMändjala neljapäevak |27.05.2010
2482. 16213 Gerda Kivil,                               3 N08(1x) R7A(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp - Vinso |17.08.2010
2482. 10577 Henri Kivila,                              3 VALIK(2x) TILLU(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482.  8209 Leho Kivistik,                             3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 12963 Harry Klaar,                               3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 13100 Maarja Klaas, PA!                          3 R4N(3x) |SI:3x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2482.  4532 Laura Kodres, OKH                          3 R3N(1x) VIPT(1x) R4N(1x) |SI:3x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2482. 13704 Liina Kokk, TKoG                           3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 11849 Johanna Kollom, TKoG                       3 R4NN(1x) VALIK(2x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.   695 Taimo Kolsar, TÜ                           3 R7A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482.  3919 Siim Koolmeister, HOK                      3 PIKK(3x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
2482.  2467 Karin Koppel, Tammed                       3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2482. 14078 Liisa Korotejev-Piir, Põrgupõh             3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 15829 Tauno Kotov, Melliste Algkool-Lasteaed     3 R7A(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2482. 15399 Kristiina Kubja,                           3 N21B(2x) VALIK-N(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482.   492 Raul Kudre, Peko                           3 M21(2x) M21E(1x) |SI:3x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2482. 14397 Neti Kukk, Nõo Põhikool                    3 VIPP(1x) N14(1x) R4NN(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482.  7721 Aivar Kullas,                              3 R3MV(3x) |SI:3x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2482. 16256 Piia Kuslap,                               3 VALIK(1x) R4N(2x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2482.  5244 Rainek Kuura, KVÜÕA                        3 VIPP(1x) M21(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2482. 15843 Jürgen Kuus, KiG                           3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Tuigo |02.09.2010
2482.  6683 Margareth Kuusik,                          3 N10NR(1x) N12(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 16195 Nele Kärner,                               3 N21C(1x) N21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2482.   846 Marge Käsper,                              3 R7A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482.  8087 Kaspar Kütt,                               3 KESKMINE(2x) PIKK(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
2482. 16094 Liis LIlle,                                3 ALGAJAD(1x) N14(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
2482. 13922 Liia Laas,                                 3 RADA3(2x) R5(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  1631 Maire Lahtmets,                            3 N70(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2482.  8034 Isak Lambot,                               3 M14(1x) M12(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482. 15212 Andrus Lang, TUK                           3 R3MV(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482. 15647 Andres Laur, Alutaguse SK                  3 1(2x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482. 16158 Marko Laur, Korp! Sakala                   3 VIPP(1x) R3M(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp - Krootuse |29.06.2010
2482. 16269 Martin Laur,                               3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2482.  3582 Iiris Leesik, Rakv                         3 ALGAJAD(3x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2482.  9174 Evely Leetma, TÜ                           3 R3N(2x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 14385 Gerda Lekstein, Pärnu PP LA                3 4(2x) 5(1x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2482.  8396 Silver Lensment, PRG                       3 3(1x) 1(1x) 2(1x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |16.09.2010
2482. 11920 Vaike Leola, TÜ                            3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2482.  4323 Kaido Lepik, Ilves                         3 VALIK(2x) R2M(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kaiu |05.08.2010
2482. 12418 Ivo Lepiku,                                3 V(1x) M45(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2482.  8067 Uku Lepna, HOK                             3 VALIK(2x) LÜHIKE(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
2482.  6025 Kevin Lepp,                                3 4(1x) 3(2x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kootsi |01.07.2010
2482.  8118 Tiit Leppikus, TTÜ                         3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482.   464 Sulev Lestberg,                            3 V(2x) M70(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 13765 Veiko Lille,                               3 R3M(3x) |SI:3x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2482. 10699 Liina Lillepea,                            3 N21RO(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482.  3608 Triin Limberg, Rakv                        3 N21B(2x) N21A(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
2482. 15987 Björn Martin Lindeberg,                    3 M10NR(1x) TILLU(2x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2482. 10315 Mari Linnus, Värska                        3 N10(3x) |SI:3x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2482. 15746 Eduard Ljubimov,                           3 1(1x) 2(1x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482. 11624 Janne Loit,                                3 V(2x) VALIK-N(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2482. 16217 Kristofer Lokk,                            3 M08(3x) |SI:3x | Esimene kordMaarja küla teisipäevak |07.09.2010
2482.  3617 Annika Loorits, Kose                       3 VALIK-N(1x) N21B(1x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  9973 Lisette-Liis Loorits,                      3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 15427 Kristjan Luik, Võru                        3 M21(3x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2482. 13634 Katre Luikme, KiG                          3 R5NN(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  3720 Reigo Luurmees,                            3 M21RO(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 11874 Marie-Helene Lõhmus, HTG                   3 R3NN(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15846 Tuuli Lõhmus, HTG                          3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482. 15582 Mare Lüüs, Võru SpKool                     3 VABA(3x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2482. 16460 Anatoli Makarov, Skaudiklubi               3 2(1x) 3(2x) |SI:3x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - SinimƤe |02.09.2010
2482.  9154 Marii Malinen, TKoG                        3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 14574 Kari Mamia, HiKi                           3 M21AL(1x) M40(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2482.  5692 Aet Margna, AS CLIK                        3 N50(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482.  7916 Säde Matiisen, Kose Gümnaasium             3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2482.  5269 Tambet Matiisen,                           3 VALIK(1x) R4M(1x) R7A(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15073 Janika Matto,                              3 VABA(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2482. 15988 Marko Maurer,                              3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
2482. 11645 Boris Meldre, Võru                         3 RADA3(1x) VIPT(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2482. 15751 Andrus Meldre, Piirivalve                  3 1(3x) |SI:3x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2482. 15486 Tanel Melts, Mereväebaas                   3 V(2x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482. 14979 Katrin Meschin,                            3 V(1x) R5(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2482.  8002 Raiden Metsa,                              3 M10NR(2x) RADA6(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2482.  6354 Jaana Metsis,                              3 N21B(1x) N21C(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 13098 Martin Mikk, Jõgeva Gümn.                  3 R4MN(3x) |SI:3x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2482.   227 Jaan Miljan, Kape                          3 R4MV(1x) R3MV(2x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482.   355 Andres Minn, JOKA                          3 M21B(1x) M50(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 12335 Johanna Moora,                             3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 10813 Mihkel Mosel,                              3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
2482. 12301 Merle Mumme,                               3 N21B(1x) N21C(1x) VALIK-N(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |06.07.2010
2482. 15157 Miina Solveig Muru, TDL                    3 VALIK(2x) R7A(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15110 Toomas Muru,                               3 VALIK(1x) R7A(2x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 13198 Virge Must,                                3 N21B(2x) VALIK-N(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 10842 Silver Mäe, KVÜÕA                          3 R1M(3x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482.  9476 Richard Mäesalu,                           3 M10NR(1x) M14(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2482.  4105 Merill Mägi, Kape                          3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2482. 15583 Katriine Mõttus, Võru                      3 N10(3x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2482. 13314 Robin Mõttus,                              3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 15584 Einike Mõttus, Võru                        3 RADA5(1x) RADA4(2x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2482.  1090 Raul Mürk,                                 3 M21A(2x) M35(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
2482. 13019 Lorete Müürsepp,                           3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482.  3652 Tarmo Needo, Korp Sakala                   3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme) |13.07.2010
2482.  6676 Patrick Nellis,                            3 M12(1x) M10NR(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482.  3930 Piret Niglas, Jõhvikas                     3 2(2x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482. 15934 Getter Niido, Järve Gümnaasium             3 VABA(1x) 3(1x) 2(1x) |SI:3x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2482. 13992 Katrin Niit,                               3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482. 16207 Arno Nokkur, Kose Gümnaasium               3 M12(1x) M14(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2482.  9829 Meelis Noorsalu, Jõhvikas                  3 5(1x) R4M(1x) R2(1x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi |22.07.2010
2482. 15445 Kertjan Novek, Kärdla ÜG                   3 VALIK(2x) LÜHIKE(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2482.  4527 Sirli Nõmm,                                3 N21B(2x) D21(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2482. 13680 Irmelin Nõu,                               3 VALIK(2x) R3N(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15166 Henari Nõu,                                3 R3M(1x) VALIK(2x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482.   271 Monika Oit, TAOK                           3 N55(2x) N50(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 15415 Merike Oja, JCI                            3 RADA6(1x) N21B(1x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482. 15704 Tanel Oja, Kuperjanovi ÜJP                 3 M21A(1x) M21(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2482.  2366 Melanie Olesk, Kobras                      3 N14(1x) R4NN(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2482.  9585 Robin Olli, LSF PT                         3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2482. 16177 Eva Ollino,                                3 N21B(2x) N21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
2482. 13708 Jana Olonen,                               3 N(1x) NII(2x) |SI:3x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
2482. 15613 Helen Orel, Jõhvi Gümnaasium               3 4(2x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
2482. 11700 Karl Oskar Orro, Võru                      3 VALIK(1x) VABA(1x) R4(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
2482. 12085 Anu Ots, SA                                3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2482. 16453 Rait Otto, Kuperjanovi ÜJP                 3 M21A(1x) VIPT(1x) M21(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2482.  1161 Piia Paasma, Tammed                        3 N21B(1x) N21A(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvermaa) |27.07.2010
2482. 13882 Kirsti Paavel,                             3 R3(1x) R2(2x) |SI:3x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
2482. 13068 Anari Pabort, korp!Indla OÜ Tartu keskk    3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482.  5414 Priit Paenurm, Mercury                     3 M21RO(1x) V(1x) M21A(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482.  7129 Mairit Pajumägi,                           3 N14(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482.  7902 Mirjam Pajumägi, LÜG                       3 N14(2x) N12(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482. 13568 Heiki Pajuste,                             3 R3(2x) R5(1x) |SI:3x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
2482. 15367 Katre Palo,                                3 R7A(3x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482. 15368 Nansen Palo,                               3 R7A(3x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482. 12079 Ene Palo, Statistikaamet                   3 N60(2x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2482. 15208 Kaspar Parm, TKog                          3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482.  1471 Kristjan Parve, Peko                       3 M50(1x) M21B(1x) M16(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482.   237 Vallo Parvi, Koop                          3 V(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 15936 Roman Pastsenkov, Silbet                   3 1(1x) 3(2x) |SI:2x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2482.  9467 Ulvar Pavlov, klubitu                      3 M35(3x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
2482.  8600 Andrus Pedai,                              3 M21RO(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2482. 12613 Hendrik Peek,                              3 ALGAJAD(1x) ALG(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
2482. 15698 Taavi Perv, Võru                           3 RADA4(1x) M12(2x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Osula |08.09.2010
2482. 14361 Maigar Petri, Raeküla G                    3 5(2x) 4(1x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2482.  3710 Peeter Pihl, Tammed                        3 M21A(2x) R1M(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
2482. 14042 Martin Pihlak,                             3 M21A(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  8611 Riho Pihlapuu, Orvand                      3 M50(2x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2482.  5713 Silvia Pihu, Tartu Ülikool                 3 VALIK(1x) R7A(2x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482. 10103 Lauri Pikkpõld,                            3 M21B(2x) M21RO(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  3724 Aigar Pindmaa, Võru                        3 M45(3x) |SI:3x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2482. 13013 Peeter-Jaak Pius,                          3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 12571 Kaarel Märt Pius,                          3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482.  3012 Jüri Polver,                               3 V(1x) M55(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482.  4754 Karin Pool, TÜ                             3 R4N(1x) R3N(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482.  2515 Age Poom,                                  3 VALIK(1x) VABA(2x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2482. 16334 Regina Poom, Kohtla Põhikool               3 4(2x) 2(1x) |SI:3x | Esimene kordON Ongassaare 2010 |19.08.2010
2482.   888 Tiit Poopuu, JOKA                          3 M21A(1x) M(1x) MI(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
2482. 11170 Dmitri Prohhorov,                          3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2482. 12007 Pille Pruulmann-Vengerfeldt, TÜ            3 R7A(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482.  5509 Uku Pruulmann-Vengerfeldt,                 3 R7A(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482. 10549 Kaspar Pruus, TKoG                         3 R2MN(1x) M18(2x) |SI:3x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2482. 15030 Triin Pullisaar, Kaarli Hambapolikliinik   3 R5(3x) |SI:3x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
2482.  9577 Erik Puulinn,                              3 TILLU(1x) M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2482. 14012 Egon Puuorg, SA TÜK                        3 VABA(1x) R4M(1x) R2M(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2482. 13673 Merily Puusta, TKoG                        3 VALIK(2x) R7A(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 15849 Siret Pärnpuu, MRG                         3 VALIK(2x) R7A(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
2482.  5965 Mihkel Pärtel, Tallinna Ühisgümnaasium     3 M21C(2x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2482. 14576 Veiko Raaper,                              3 M21C(2x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482.   808 Arbo Rae, Nõmme                            3 RADA8(1x) M21B(1x) M40RO(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  3056 Madis Raidma,                              3 M21A(2x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2482. 12024 Elo Raitviir,                              3 N21A(2x) RADA8(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482.  5562 Henn Rast,                                 3 R3MV(2x) R4MV(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2482. 12176 Tõnn Rast, Peedu Lasteaed                  3 R7A(1x) M10NR(2x) |SI:3x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2482.  5563 Mattias Timm Rast,                         3 R7A(1x) M10NR(2x) |SI:3x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2482.   670 Einar Raudkepp, Peko                       3 M40(2x) M45(1x) |SI:3x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2482. 15354 Anne-Mari Rebane, ENÜS                     3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 15653 Ando Rebassoo,                             3 M21C(2x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 15703 Rait Reiman, Kuperjanovi ÜJP               3 M21A(1x) M21(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2482. 15802 Merje Reismaa, Palade PK                   3 VALIK(1x) LÜHIKE(1x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
2482.  5445 Riho Roopõld,                              3 VALIK-M(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme) |13.07.2010
2482.  6173 Rauno Roos,                                3 M40(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2482.  4169 Märt Roosaare, Ilves                       3 R1(1x) M21E(1x) R1M(1x) |SI:3x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
2482.   893 Priit Roots,                               3 M21B(1x) M35(1x) 5(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 12563 Marko Roots, Kärdla ÜG                     3 VALIK(1x) NR(1x) LÜHIKE(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2482. 14469 Hendrik Rull,                              3 M14(1x) R3MN(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
2482. 15067 Ahto Rööpmann, KL Põlva Malev              3 VIPL(1x) VABA(1x) M14(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482. 16182 Vladimir Rüntü,                            3 V(1x) M21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2482.   341 Are Saadik, Orion                          3 M21C(2x) M65(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 16015 Kerda Saagim, PVPK                         3 3(2x) 4(1x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |16.09.2010
2482. 15839 Veiko Saago,                               3 R4M(1x) VALIK(1x) VIPL(1x) |SI:3x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2482.  9508 Lee Saarepera,                             3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2482. 16016 Heleen Saarse, Pärnu Kuninga tn pk         3 3(1x) 4(2x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |23.09.2010
2482.  7369 Erki Salla, JOKA                           3 VABA(2x) A(1x) |SI:3x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2482. 11727 Jüri-Ott Salm, Tartu                       3 VALIK(1x) R2M(1x) R1M(1x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482. 14411 Airika Salumets,                           3 N21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2482.   421 Kaja Salumäe, West                         3 2(1x) 3(2x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2482. 14334 Kätlyn Samra,                              3 ALGAJAD(1x) N14(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
2482. 11061 Auli Sander, Veeriku kool                  3 R5NN(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 14608 Anu Sarnet,                                3 RADA5(1x) N21B(1x) N21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2482. 15628 Linda Sassian, Eesti Haigekassa            3 RADA4(1x) N21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482.  8678 Maarja Saulep,                             3 3(2x) 2(1x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482.  7303 Ülle Saulep, Jõhvikas                      3 3(3x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482.   401 Imbi Savi, PV SKK                          3 N50(2x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 13048 Karl Aron Savir, Kuninga tn pk             3 3(3x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
2482. 14160 Markus Sein,                               3 M21_R2(1x) R2(1x) M16(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
2482. 14159 Miko Sein,                                 3 VALIK(1x) M10(1x) R2(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2482. 16116 Ranner Selge, Välisministeerium            3 M21C(1x) M21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482.  8538 Henri Sellis,                              3 R7A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 15426 Lauri Semevsky, Võru                       3 M21(2x) M35(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2482. 10365 Martin Sepp, C!U!                          3 VALIK(1x) R3M(2x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  2489 Sergei Shved, SRD                          3 R4(1x) R3(1x) R1(1x) |SI:3x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
2482. 11449 Anette Siim, MARU                          3 N16RO(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2482. 15430 Marko Sikk,                                3 RADA4(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2482. 16199 Riin Sikka,                                3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2482.   750 Sixten Sild, Võru                          3 VABA(1x) M21(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482. 13799 Silver Sillasoo, TKoG                      3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  9614 Mia Laura Simson, OK Ilves                 3 R7A(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 16420 Rachel Smit, Puiga                         3 RADA1(1x) N10(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2482. 16454 Tarmo Soidla, Kuperjanovi ÜJP              3 VABA(1x) VIPT(1x) M21(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2482.  3105 Maret Soo, Jõhvikas                        3 4(3x) |SI:3x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2482.  3186 Märt Suga,                                 3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 16208 Maris Suits,                               3 N21C(2x) N21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2482.  2247 Mari Sukk,                                 3 N21C(2x) N21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482.  5829 Liina Sumberg,                             3 N21B(1x) N21C(1x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482.  9565 Ott Süvari,                                3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2482.  3464 Tanel Taal, Võru                           3 M21A(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2482. 11540 Artur Taivere, OÜ ATNOBE                   3 R1M(2x) R1MV(1x) |SI:3x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2482. 15458 Henrik Tali, Saarde Spordiliit             3 4(1x) 3(2x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
2482.  2855 Valju Tali, Harju KEK                      3 M70(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 15378 Riivo Talviste, TÜ                         3 R4M(1x) R3M(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482. 15799 Ants Kristjan Tamm, Okas                   3 M14_R2(1x) M14(1x) M14-2(1x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapƤƤ |12.05.2010
2482. 15989 Marten Lukas Tamme,                        3 TILLU(2x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois) |24.08.2010
2482. 13988 Küllike Tammeveski, Muku                   3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
2482. 16282 Hannes Tammiste,                           3 ALGAJAD(3x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
2482.  9649 Saimon Tammiste,                           3 ALGAJAD(3x) |SI:3x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
2482.  4946 Riho Tammistu, Peipsi PV                   3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482.  9936 Matvei Tarassov,                           3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2482.  7995 Liisi Tarve, Kobras                        3 N21A(2x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482. 12634 Hannes Teidla, Kärdla ÜG                   3 VALIK(1x) KESKMINE(1x) LÜHIKE(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2482. 12218 Taavo Tenno,                               3 VALIK(1x) R2M(2x) |SI:3x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2482.  3762 Vahur Teppan, Ilves                        3 R1M(1x) M21E(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482.  8604 Ago Tiitsaar,                              3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482. 13906 Jan Oskar Tinnuri,                         3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2482. 15002 Kairit Tints,                              3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 14241 Elis Tomann,                               3 VALIK(2x) R7A(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2482.  6065 Kristiina Tomann, EPMÜ                     3 VALIK(1x) R7A(1x) R5N(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2482.  2588 Rein Toomas, Peko                          3 M21(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2482.   510 Tõnu Tooming,                              3 V(2x) M75(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2482.  8971 Allan Trell,                               3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2482.  5183 Kai Truusalu, TÜ                           3 R4NV(1x) VIPL(2x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482.  8258 Vilmar Truuts, Elioni SK                   3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2482. 16211 Tiina Tubli,                               3 VABA(1x) ALGAJAD(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 18.etapp - Piigaste |03.08.2010
2482.  7553 Andrei Tufljakov,                          3 M21B(1x) M21RO(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2482. 11189 Margus Täht,                               3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482.  5657 Indrek Tääts, Tartu                        3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2482. 14553 Mariika Tõnisson,                          3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482. 10395 Eva-Maria Tõnson, Veeriku                  3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482. 12588 Katrin Tõnupärt, G4S spordiklubi           3 N21B(2x) N21A(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2482. 12275 Kert Uibo, TKoG                            3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2482.   614 Eero Uustalu,                              3 M40(1x) R3(1x) VALIK-M(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482.  8115 Iko-Eerik Uustalu, Tallinna Reaalkool      3 M16(1x) R5(1x) M14(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2482.  5382 Ülar Vaadumäe,                             3 V(1x) RADA3(1x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2482.  9291 Jaanus Vahi,                               3 M21B(2x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 15615 Ott-Marti Vainura, Narva lasteaed          3 4(2x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2482.  8151 Alo Vallikivi,                             3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2482.  1759 Taavi Vallner, Orion                       3 R3(1x) R4(1x) M21AL(1x) |SI:3x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
2482. 15580 Malle Valm, Lasva vald                     3 RADA3(1x) N60(1x) RADA4(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2482.  2003 Jüri Vanaveski, Võru                       3 R1(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
2482. 11526 Liisa Vara, Käina G                        3 LÜHIKE(3x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK MALVASTE |15.07.2010
2482. 13617 Indrek Varik, Põlva                        3 M21B(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2482.  5634 Anni Varjo, Koop                           3 N14(1x) VABA(1x) N10NR(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482. 14034 Silver Vasar,                              3 M21C(2x) V(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2482.  7614 Taavi Vasser, Põlva Matkaklubi             3 M14(1x) VABA(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2482.  8481 Janno Veeorg,                              3 M16(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2482.  8715 Piret Veeorg,                              3 N21C(2x) N21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2482.  4779 Urmas Veersalu, TTÜ                        3 M21C(1x) M21A(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2482. 15949 Leele Veersalu,                            3 M10NR(1x) N10NR(1x) TILLU(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482.  9385 Paul Pärtel Vellerind,                     3 TILLU(2x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
2482. 15950 Georg Vende,                               3 TILLU(1x) M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2482.  2244 Marje Venelaine, Tammed                    3 N21A(2x) M21RO(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2482. 15803 Mihkel Vester,                             3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2482.  3180 Pilvi-Heli Vettik, Rae                     3 N21A(2x) NI(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482. 15436 Tambet Viiderfeld,                         3 M10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2482.   251 Jaan Viirmaa,                              3 M70(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2482. 11099 Jaan Artur Viirsalu, Kape                  3 VALIK(1x) R7A(2x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2482.  1639 Alar Viitmaa, Lehola                       3 1(2x) R3(1x) |SI:3x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
2482. 13517 Raido Viks, Võru                           3 M21A(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2482.  9793 Toomas Virro,                              3 M21B(2x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2482. 15705 Janer Vislap, Kuperjanovi ÜJP              3 M21A(1x) M21(1x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2482.  6132 Jekaterina Vlassova, Harju KEK             3 M21E(1x) N50(2x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2482. 16419 Annabel Voitka, Puiga                      3 RADA1(1x) N10(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2482. 15973 Kertu Väljataga,                           3 N10NR(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2482.  7222 Andres Välli, Tagalapataljon               3 M21AL(2x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2482. 15452 Gertrud Väravas,                           3 VALIK-N(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2482.  3626 Kai Willadsen, TON                         3 M55(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2482.  5271 Marje Zernant,                             3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |12.08.2010
2482.  5158 Kaido Zimmer, LSF PT                       3 M21B(1x) V(1x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2482.  2180 Markus Zimmermann, Kape                    3 VALIK(1x) R7A(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2482. 15428 Robi Zuts, Võru                            3 VABA(3x) |SI:3x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2482. 15420 Artur Zuzjonok, Mereväebaas                3 V(1x) M21C(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2482. 15026 Rao Zvorovski, Tallinna Tehnikagümnaasiu   3 R5(1x) R3(1x) M14(1x) |SI:3x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2864.  8582 Kaspar Aadli, Tammed                       2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2864.  7289 Martin Aadli, Tammed                       2 R5(2x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
2864. 15190 Aare Aan, EMÜ                              2 VALIK(1x) R1M(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 16383 Kristtin Aart,                             2 ALGAJAD(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
2864. 16167 Villem Aas,                                2 M14(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
2864. 16165 Helli Aas,                                 2 N14(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
2864.  4703 Juhan Aasaru, Webmedia                     2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864. 12445 Johanna Aasma, Kärdla ÜG                   2 LÜHIKE(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2864.  7873 Aivar Aasma, Kärdla ÜG                     2 PIKK(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
2864. 14266 Annabel Aasma,                             2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864. 16227 Ander Adamson, Põlva Spordikool            2 M14(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2864. 15665 Andres Agasild,                            2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864.  4155 Tiina Alamaa, Orvand                       2 N21B(1x) 4(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864.  5586 Marin Aleksejeva, SOK                      2 D21(2x) |SI:2x | Esimene kordVarkja neljapäevak |10.06.2010
2864. 16409 Andri Alliksoo, Mõniste                    2 NOORKOTKAD(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 10107 Urmo Alling, Salomon                       2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  3132 Katre Alnek, Võru                          2 VABA(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2864.  3333 Agris Ambos, Võru                          2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  6433 Olavi Andla, Blue Drum                     2 RADA4(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2864.  7124 Hanna Anton, MARU                          2 N21B(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864.  3576 Terje Anton, Lehola                        2 R4NV(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2864.  7123 Hardi Anton, MARU                          2 M14(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864. 15311 Ketry Arkman, Vastseliina G.               2 N14(1x) KODUTüTRED(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2864. 12518 Liisa Aru,                                 2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2864. 15858 Tiina Arujõe, Eesti Vabaõhumuuseum         2 VABA(1x) R3N(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 19.etapp - Valgesoo |10.08.2010
2864. 13036 Helene Arula, Tallinna YK                  2 R5(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnni park |31.03.2010
2864.  8591 Lauri Arumeel, Kiili Gümnaasium            2 M12(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 14776 Ats Astover,                               2 VALIK(1x) R5M(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2864. 15183 Aavo Audova,                               2 R3MV(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 14872 Grethe Audova, TKog                        2 R4NN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 14953 Hanna-Britt Augesmägi, CFC/GAG             2 V(1x) N12(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.   936 Väino Aul, Jõhvikas                        2 1(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
2864.  8017 Karl Aunin,                                2 M10NR(1x) N10NR(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2864. 14386 Jaanus Aus, A2K sport                      2 5(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864. 16265 Kristo Ausmees,                            2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2864.   480 Tarvo Avaste, Sportnet                     2 R1MV(1x) M40(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2864.  9216 Indrek Bauvald, EÜS Põhjala / TÜ           2 R3M(1x) RADA4(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15938 Olga Beljajeva, Silbet                     2 R(1x) 2(1x) |SI:2x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
2864. 15191 Julia Brõnzak,                             2 R2N(1x) R4N(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 16469 Vitali Burlakov, SRD                       2 R5(2x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
2864.  6391 Veikko Danilas,                            2 R5(1x) M40(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Raku |12.04.2010
2864.  4223 Tanel Dovnar,                              2 VALIK(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 16288 Evelin Edro, HRS OÜ                        2 RADA6(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2864. 11759 Saskia Einpalu,                            2 N10NR(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  2649 Külli Ek,                                  2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvermaa) |27.07.2010
2864. 13947 Heiki Elmet,                               2 M21C(1x) M40(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2864.  9205 Ranno Erala,                               2 M21RO(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864.  5991 Triinu Erik, Tammed                        2 N14(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 10602 Kristo Esnar,                              2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 16346 Anni Fedotov,                              2 N10NR(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864. 15007 Annela Fluss, Võru                         2 N12(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2864. 15932 Juta Fomina,                               2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2864. 16080 Jan Hendrik Frohböse,                      2 M12(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
2864.  3358 Kristiina Fuchs, Mercury                   2 R4(1x) N35(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
2864. 13550 Maribel Gabriela Gondiu, Põlva             2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2864. 13712 Kerttu-Killu Grenman,                      2 ALGAJAD(2x) |SI:2x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2864.  7655 Triinu Gross, Otepää                       2 N21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2864. 14766 Kristjan Haavel,                           2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 14688 Heikki-Jaak Hallika,                       2 M21B(1x) RADA3(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864. 11308 Kevin Hallop, Peko                         2 M14(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2864. 15122 Hendrik Hansson, TKog                      2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15597 Hentrik Hein, Haanja SK                    2 VABA(1x) NOORKOTKAD(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
2864.  7889 Alar Heinat, Üksik-vahipataljon            2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.  4174 Els-Brett Heinsoo, LUS                     2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 15198 Kelli Hiio,                                2 R5N(1x) R5NN(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 13313 Hugo Hindov,                               2 M10NR(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 13977 Mihkel Holzmann,                           2 VALIK(1x) ALG(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare |25.08.2010
2864.   483 Aare Huik, Võru                            2 M35(2x) |SI:2x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2864. 14876 Kristo Hõrrak, TKog                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 15963 Herman Hõrrak,                             2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2864. 15711 Kristo Hütt, Kuperjanovi ÜJP               2 M21(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 16459 Nikita Ille, Skaudiklubi                   2 2(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - SinimƤe |02.09.2010
2864. 14971 Taavi Ilmjärv, Merevägi                    2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 16263 Merili Ilves,                              2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2864.  2013 Tõnu Ilves, Kape                           2 M45(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2864.  9437 Ott Isakar,                                2 ALGAJAD(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
2864.  6486 Mattis Jaama, Peko                         2 M21B(1x) M18(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
2864.  6315 Kelli Marie Jaama, Peko                    2 N16(1x) NII(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
2864. 14496 Joonas Jaht, Tähtvere lasteaed             2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2864.  2842 Mart Jakobson, Harju KEK                   2 M21AL(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864. 14570 Lea Jalukse,                               2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864.  8007 Kert Jalukse,                              2 M10NR(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  9557 Ihan Jalukse,                              2 M10NR(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  1486 Liis Johanson, Kobras                      2 M21E(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
2864.  6096 Ingrid Jufkin, TKoG                        2 R4NN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.   714 Piret Juhandi, Põlva                       2 VIPT(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864. 16229 Herti Juhandi,                             2 N10(1x) N16(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2864. 11241 Ain-Alar Juhanson, TRIATHLETES             2 R3M(1x) TEADE(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
2864. 15815 Hanna Juhkam,                              2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2864. 12589 Heiko Juhkamsoo,                           2 RADA4(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2864. 15913 Juho Järva,                                2 M21A(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864.  8593 Tambet Järve,                              2 V(1x) M10NR(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2864.  2790 Mihkel Järveoja, Kobras                    2 VIPT(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 18.etapp - Piigaste |03.08.2010
2864.  6040 Tanel Järvet, EROK                         2 M21AL(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2864. 14575 Alvin Järving,                             2 V(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2864. 13528 Dirgis Jõemaa, Okas                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2864.   516 Enn Jõesaar, Sportnet                      2 M40(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2864.  2199 Lilian Jõesaar, Rae                        2 N21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 11315 Jaspar Jõesalu, Peko                       2 VABA(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2864.  4385 Triin Jõeveer, TALKUR                      2 RADA3(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2864. 15021 Jaagup Jõgela, Peko                        2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2864.  6039 Agur Jõgi, Elioni SK                       2 VALIK-M(1x) VALIK-N(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2864. 10333 Janne Jõgi, ENÜS                           2 R5N(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2864.  1735 Ave Jõgisu, Mercury                        2 N35(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 15369 Meeri Jürgenson, TKog                      2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2864.  3963 Joonas Jürisaar, ROK                       2 M21A(1x) M35(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
2864. 16100 Marius Kaarjärv,                           2 ALG(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la S |09.06.2010
2864. 15481 Ain Kaasik,                                2 M21C(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 14859 Lembi Kaasik, Lähte ÜG                     2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 16246 Andras Kaasik, Tarmets                     2 R2M(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VooremƤe |19.08.2010
2864. 14982 Katrin Kabel,                              2 N21A(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 12925 Anneli Kajamaa, Lennubaas                  2 N40(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |06.07.2010
2864. 14229 Greetel Kala, Tallinna Nõmme Põhikool      2 N14(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2864. 14464 Ergo Kaldjärv,                             2 M21AL(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 10614 Kristiina Kaldre,                          2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864.  4700 Anti Kaljumäe,                             2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2864. 10836 Kretel Kaljumäe,                           2 TILLU(1x) N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2864. 13187 Triinu Kalle,                              2 PIKK(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |8.07.2010
2864. 12134 Lasse Kalliomaa,                           2 R2(1x) M50(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
2864. 13589 Emil Kalm, Lasteaed Pallipõnn              2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2864.  7914 Anni Kalmus,                               2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864.   604 Tiia Kalmus,                               2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864.  8700 Toomas Kangur, Nõo Reaalgümnaasium         2 R2M(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864.  7294 Karel Marten Kannel,                       2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864. 11772 Klaus Mattias Kannel,                      2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864. 11226 Jaanus Karo, KVÜÕA                         2 VALIK(1x) R3M(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2864. 14996 Toomas Karting,                            2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 12128 Katrin Karu,                               2 N(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
2864.  1159 Matis Karu, Kape                           2 M21A(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2864. 13602 Mia Isabel Kask,                           2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2864.  3849 Liis Kauge, LUS                            2 R3N(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 15497 Janno Kauts,                               2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.  3139 Kirke Keert,                               2 R3N(1x) R4N(1x) |SI:2x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2864. 15710 Oliver Kelder, Kuperjanovi ÜJP             2 M21(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864.  6002 Simo Kell,                                 2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 16106 Roland Kender,                             2 R2M(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
2864. 15997 Kahrut Keskel,                             2 TILLU(1x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2864. 10709 Pärtel Keskküla,                           2 RADA5(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2864. 16307 Kristel Kesküla,                           2 N21(2x) |SI:2x | Esimene kordRapla pƤevak - PalukĆ¼la |01.09.2010
2864. 16284 Liilia Kesküla,                            2 N21(2x) |SI:2x | Esimene kordRapla pƤevak - PalukĆ¼la |01.09.2010
2864.  8157 Sulev Kesküla,                             2 M21C(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2864. 15050 Karmen-Eliise Kiidron, Kape                2 VABA(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864. 16427 Tiia Kiis, Kaitseliit                      2 RADA1(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864.  8019 Mati Kiisler,                              2 M10NR(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 14059 Karel Krister Kilkson, G4S noorteklubi     2 N12(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 15406 Kaarel Kimmel, Tartu Ülikool               2 R2M(1x) R3M(1x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864.  4275 Kristiina Kindel, TAOK                     2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
2864. 15487 Rasmus Kinks, 21. Kool                     2 V(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 15488 Oliver Kinks, Taaramäe Lasteaed            2 V(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.  7967 Raul Kinks,                                2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.  5091 Kaur Kirjanen, TÜ                          2 VABA(1x) R4MV(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2864.  5436 Kristi Kirjanen,                           2 VALIK(1x) R3N(1x) |SI:2x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2864.  6494 Anu Kirsman,                               2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864.  9592 Karl Markus Kiudma,                        2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  4945 Tarvo Kiudma, Tartu SK                     2 R2MV(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  9808 Villu Kivimäe,                             2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2864. 14773 Karl-Markus Kivioja, Käina Lasteaed        2 LÜHIKE(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
2864. 13324 Mihkel Mart Kivisild,                      2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864. 14208 Siim Villem Kivisild,                      2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864.  4498 Helin Kivit, Kape                          2 RADA5(1x) RADA3(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
2864. 12274 Johannes Klimušhev, TKoG                   2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 15022 Karel-Sander Kljuzin, Peko                 2 VABA(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2864. 11843 Gea Koido, TKoG                            2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864.   637 Sulev Koidu, Rae Kivitehas                 2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 15725 Karolin Koidusaar, Mõniste                 2 KODUTüTRED(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 13290 Agur Kollom,                               2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864. 11951 Ralf Erik Kollom, TKoG                     2 R4MN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 11848 Karola-Sandra Kollom, TKoG                 2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15663 Daisi Kolon,                               2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 14960 Siim Kompost,                              2 M21B(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 14665 Kristiina Konno, CFC                       2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  4499 Kaie Konsap, Võru                          2 N40(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2864. 13050 Markkus Koodi, Raeküla G                   2 5(1x) 4(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2864. 15966 Ekke Koov,                                 2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864. 14764 Ragnar Koplimaa,                           2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864.  6614 Katarina Koppa,                            2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  4255 Marta Korts-Laur, PV SKK                   2 V(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 12043 Terje Kose, Maksu- ja Tolliamet            2 5(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864. 12044 Triine Kose, Paikuse Mesimumm              2 5(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864.  1638 Hannes Kraav, Lehola                       2 RADA3(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
2864.  6226 Ragnar Kranberg, Mercury                   2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 14949 Kristiina Kresmer,                         2 V(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  3022 Kalvo Kriisk, OKH                          2 R3M(2x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864.  3911 Paavo Kroon, Ilves                         2 VALIK(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
2864. 15794 Taavi Krusell, Telefonica                  2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2864. 15916 Katre Kuhi,                                2 N21C(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864. 13752 Kalmer Kukk, Jänesselja la                 2 5(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
2864. 14021 Heili Kukke, Rahumäe Põhikool              2 RADA2(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2864. 15862 Kristiina Kull, SA TÜK Naistekliinik       2 R3N(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
2864. 10854 Marten Kurg, Pelgulinna Gümnaasium         2 M14(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 13789 Julia Kurg, TKoG                           2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 10704 Kert Kurist, Rattaklubi CFC                2 M18(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 14952 Helina Kurist, CFC/Pirita MG               2 N16(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 15207 Kristel Kutsar,                            2 R7A(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864. 15078 Kersti Kuuse,                              2 VIPL(1x) R4NN(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
2864.  9823 Kristine Kägu,                             2 N21B(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864. 14999 Triin Käpp,                                2 RADA2(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 15485 Lisa Kärp,                                 2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.  4227 Liina Käärst, OKH                          2 N21A(1x) R2N(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
2864. 14873 Johanna Kõks, MHG                          2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  8855 Anette Maria Kõmmus, Kärdla ÜG             2 LÜHIKE(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
2864. 10462 Anni Kõrvemaa, Pärnu ÜG                    2 3(1x) 5(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2864.  5500 Kaspar Külm, MRG                           2 R4MN(1x) R3MN(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5501 Hanno Külm,                                2 R4MV(1x) R3MV(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  7345 Mihkel Külvik, MHG                         2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864. 16406 Anton Laagemann, Mõniste                   2 NOORKOTKAD(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 15930 Anne Laanemets, Astrec Baltic OÜ           2 RADA5(1x) N16(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
2864.  4913 Meelis Laansalu, ELKER                     2 R2MV(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  7534 Andres Laas, HOK                           2 M45(1x) M40(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2864. 15144 Art Ladva, Midrimaa                        2 R6MN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15413 Eva-Laura Lahtmäe, Kape                    2 N12(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 13960 Erki Laisaar,                              2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 15265 Gert Lang, Võru                            2 RADA5(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2864.  7466 Anett Lanno, Tapa G                        2 N16(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2864. 15837 Raines Laul, Saint-Gobain Sekurit          2 R3M(2x) |SI:2x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2864.  9795 Martin Laur, Ektaco                        2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864. 16380 Ragnar Laurits,                            2 VALIK(1x) M16(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare |25.08.2010
2864. 15162 Kristel Laurson, Sparta Spordiselts        2 R1N(1x) R2N(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 16221 Ainar Leedu, Veskitammi Lasteaed           2 M08(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
2864. 16306 Priiten Leemet, Tallinna Tehnikagümnaasi   2 V(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2864. 16305 Marii Leemet, Tallinna Tehnikagümnaasiu    2 V(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2864.  2576 Janek Leer, Võru                           2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.   214 Are Leesik, Peko                           2 M35(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2864. 15826 Erik Johannes Lehes,                       2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2864.  5373 Reigo Lehtla, LSF PT                       2 M21A(1x) M35(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2864. 14184 Markko Leimann, Tamsalu                    2 M16(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
2864. 13934 Mats Leis, Spring Design OÜ                2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 14333 Elin Lemberg,                              2 ALGAJAD(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la N |28.04.2010
2864. 10339 Külli Leola, Klubi Tartu Maraton           2 VABA(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2864. 11319 Maria Leping, Peko                         2 VABA(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
2864. 11336 Leelo-Kaja Lepna,                          2 LÜHIKE(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |5.08.2010
2864. 12084 Jaan Leppik,                               2 M21RO(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2864. 14875 Roberta Liinar, TKog                       2 R4NN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  1439 Vilve Liiskmann, Kobras                    2 VIPL(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2864.  7874 Jörgen Liister, HOK                        2 LÜHIKE(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |22.07.2010
2864.  5166 Sven Liister, Lennubaas                    2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 14031 Madis Liivamägi, Vaatevinkel OÜ            2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2864. 15687 Sigrit Lilloja, Haanja SK                  2 VABA(1x) KODUTüTRED(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
2864. 15381 Herman Lindsaar, Piilupesa lasteaed        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 15901 Hannes Linno,                              2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864.  5611 Ülle Lobjakas,                             2 N21B(1x) N35(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864. 15810 Tuuli Loik,                                2 N10(1x) N08(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2864. 14410 Märt Loite, Drusba                         2 V(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864.  6854 Madis Loitmaa,                             2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 15944 Mario Lomann,                              2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864.  7860 Maris Lomp, OÜ Beautylux                   2 R3NV(2x) |SI:2x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
2864.  2512 Rain Lond,                                 2 M21RO(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
2864. 15480 Kaspar Lood,                               2 M21B(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 16170 Albert Loog,                               2 M08(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
2864.  8450 Margus Luht, Avita                         2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2864. 15379 Helis Luik,                                2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 14264 Taavi Luik, Tamsalu                        2 M14(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
2864. 15364 Matis Luik, EMÜ                            2 VALIK(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 15382 Sixten Alex Luik, MHG                      2 VALIK(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 14154 Peeter Luikme,                             2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15591 Eno Lukk, Haanja SK                        2 M14(1x) NOORKOTKAD(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
2864.  1878 Juhan Lukk, Okas                           2 M40(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Tuksi |09.06.2010
2864.  9103 Daniel Lumi,                               2 M21A(1x) M21RO(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
2864.  1453 Kerry Lumi, Peko                           2 VALIK(1x) R2M(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 13513 Vieda Lusa, Võru                           2 R3N(1x) VIPP(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
2864. 11649 Annika Luure, TLU                          2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2864. 11862 Rasmus Lõhmus, TKoG                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 10326 Kirsti Malmi,                              2 N21C(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2864. 10152 Merly Malva, TÜ                            2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2864.  3568 Martin Malva, Rakv                         2 M21B(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
2864. 11801 Maarja Maranik, Otepää                     2 R3(1x) R2(1x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - PƤidlapalu |26.05.2010
2864.  5242 Eneli Maranik, Kape                        2 R3NN(1x) R4NN(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  1943 Peep Mardiste, Kape                        2 R2MV(1x) R2M(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 14453 Mihkel Mattias Mataloja,                   2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2864. 14319 Silver Matvei, Tõrva Gümnaasiuk            2 VALIK(1x) R3(1x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
2864.  6517 Triin Melnik, GAG                          2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864. 15164 Aimar Meltsa,                              2 M40RO(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2864. 15749 Meriliis Merirand, Toila Gümnaasium        2 4(1x) 3(1x) |SI:1x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2864. 16096 Merilin Mets,                              2 ALG(1x) ALGAJAD(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
2864.  9696 Sirli Metsamäe,                            2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2864. 16069 Kristiina Metsanurk,                       2 VABA(1x) VIPL(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - PikajƤrve |25.05.2010
2864. 11469 Margus Metsküla, Merevägi                  2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 15410 Emil Marvin Mikk,                          2 M14(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2864. 10773 Triin Mikkel, Playtech OÜ                  2 R4N(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 13929 Andrei Mitt,                               2 M21B(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 15333 Saulius Morenas, OSK SAKAS                 2 R3(1x) M40(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Keila-Joa |31.05.2010
2864. 15112 Laurits Martin Muru, Karlova Gümnaasium    2 VALIK(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  6501 Jaan Murumets,                             2 V(1x) -(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 16091 Martin Mutik,                              2 M14(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2864. 15483 Jaak Mäeker, Kaitsevägi                    2 M21B(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.  8840 Kalvi Mäekivi,                             2 M21B(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 14794 Markus Mägi,                               2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864. 14874 Annemai Mänd, MHG                          2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15373 Helen Mänd, TÜ Kliinikum                   2 VALIK(1x) R3N(1x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2864.   902 Riho Männi, Lehola                         2 M45(1x) R2MV(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
2864. 16185 Mihkel Männik, Mereväebaas                 2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2864. 16228 Dainis Männiste,                           2 M08(1x) M10(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2864. 10590 Riho Mõtlep,                               2 R1M(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5683 Janek Mõttus, KVÜÕA                        2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
2864. 16078 Liis Mõttus,                               2 VABA(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
2864.   540 Hillar Müür,                               2 M60(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
2864.  8276 Mait Müürisepp, Scoutspataljon             2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864.  8045 Lisete Müürsepp,                           2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864. 16200 Toomas Naaber, Sidepataljon                2 M21B(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2864. 12454 Liina Naaber,                              2 N21C(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 13540 Erik Taavet Nelke, Põlva Spordikool        2 M10(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864. 15694 Rami Niemistö,                             2 RADA4(1x) VIPT(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kiidi |26.05.2010
2864.  8739 Aira Nigul, Hansapank                      2 R4NV(1x) R2N(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 16085 Juri Nikitin,                              2 RADA10(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2864. 16136 Ants Nokkur,                               2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
2864. 14541 Anti Noor,                                 2 R5(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
2864.  9858 Tiit Norak,                                2 6(1x) VALIK-M(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
2864.  3073 Mihkel Nummert, Kape                       2 M21E(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864.  3479 Kaarel Nummert, Kape                       2 VABA(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2864. 12446 Jaanika Nurk, Kärdla ÜG                    2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
2864. 12636 Gerda Nurk, TKoG                           2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  9305 Helena Nurmik, PMG                         2 N16(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.   329 Enn Nuut, Orion                            2 M60(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2864.   834 Valter Nõmmik,                             2 M50(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 14408 Marianna Nõmmik, Trigon                    2 N12(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
2864.  1164 Arne Nõmmik, Käbi                          2 R3(2x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
2864.  4904 Andres Nöps, Raatuse                       2 R4MN(1x) R2MV(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5742 Jane Oja, Miina Härma Gümnaasium           2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 12100 Kaisa Ojamäe,                              2 V(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 15951 Aksel Ojari,                               2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
2864.  4308 Erki Olesk, Võru                           2 M18(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2864.  4768 Tarvi Olli, LSF PT                         2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
2864. 15845 Andi Olop,                                 2 VALIK(1x) M08(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2864.  2740 Siiri Oras, Ilves                          2 R3N(2x) |SI:2x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2864. 11781 Lea Oras, Põlva                            2 VIPL(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2864.  6005 Anu Oras,                                  2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864.  7714 Anti Orgla,                                2 R3M(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 15906 Maarja Orula,                              2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 15123 Andreas Otsus, TKog                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 13879 Rauno Otti, Tõrva Gümnaasium               2 R3(1x) R1(1x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
2864. 16508 Ilja Ovsjannikov, Narva 6. kk              2 3(2x) |SI:2x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
2864. 14762 Sven-Ervin Paar,                           2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864.    83 Koit Paasma, Lehola                        2 R2MV(1x) R3MV(1x) |SI:2x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2864.  9623 Tarmo Paavel,                              2 R2M(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 13044 Daisy Pae, West                            2 4(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2864.  1701 Urmas Paet,                                2 M21B(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2864.  6819 Andrus Paglant,                            2 R4MV(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15400 Oliver Pajus,                              2 M14(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2864.  8218 Priit Palta, TÜ                            2 VALIK(1x) R2M(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2864.  8022 Roos Lisette Parmas,                       2 N12(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 11964 Kairi Part,                                2 R1N(1x) R3N(1x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
2864. 15383 Laura-Liisa Pauskar, Lasteaed Terake       2 R7A(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2864. 15783 Taavi Pauskar, TÜ                          2 R3M(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 11971 Greteliis Peedimaa, TKoG                   2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 16528 Ulvar Peets,                               2 1(2x) |SI:2x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2864. 15631 Kristel Peetsalu,                          2 VALIK(1x) R3N(1x) |SI:2x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2864. 15056 Rainis Peetsmann, Põlva SK                 2 M12(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864. 11770 Kristjan Pekk,                             2 M10NR(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864.  3528 Kristi Pellja, JOKA                        2 N21A(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 16225 Villu Damon Pentsa, Põlva Spordikool       2 M10(1x) M08(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
2864. 10408 Berit Penu,                                2 4(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
2864.  7207 Karl Henrik Peterson,                      2 M21A(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
2864. 14648 Kristjan Peterson, VP                      2 M21A(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2864.  6120 Mihkel Petuhhov,                           2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 12341 Filipp Petuhhov,                           2 M14(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2864. 14181 Pille Piberman, Okas                       2 VALIK(1x) N16(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-Marimetsa |05.05.2010
2864. 16461 Heigo Pihlak, Põhja Prefektuur             2 R2(1x) R3(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
2864. 10519 Kristjan Pihus,                            2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 11004 Krislin Pihus,                             2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 13316 Paula Piikov,                              2 N10NR(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 13317 Albert Piikov,                             2 M10NR(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 15086 Pärtel Piirimäe,                           2 VABA(1x) R2MV(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
2864. 15642 Mihkel Piirsalu,                           2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864.  8705 Raimond Pilv, SK VISA                      2 R2MV(1x) M45(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  2528 Priit Pirksaar, JOKA                       2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2864.  5577 Jukko Pirn,                                2 M21C(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 11632 Janeriin Pisa, Käina G                     2 LÜHIKE(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |10.06.2010
2864. 12804 Mihkel-Jüri Pius,                          2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 13627 Kristi Plank, KoG                          2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 14846 Koit Planken, Mammaste LA                  2 M12(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864.  4942 Marion Ploovits, EÜS Põhjala               2 R5N(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2864. 15016 Robin Poldov, Võru                         2 RADA5(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2864. 13214 Madis Poolak, Peko                         2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2864. 10138 Mait Poolak, Peko                          2 VABA(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
2864. 15933 Kristin Prei,                              2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2864.  4808 Aave Priimets,                             2 N21C(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2864. 11059 Merilin Priivits,                          2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 15138 Annika Prillop, KiG                        2 VALIK(1x) R6NN(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  1856 Erki Pruul,                                2 R2M(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 14481 Tormi Pruulmann-Vengerfeldt,               2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 16222 Marie-Aliise Pruus, Mammaste LA            2 N10(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
2864.  4774 Inno Puusepp, Rakv                         2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
2864. 15253 Aurelia Pärtelson, PYG                     2 4(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Tammiste |03.06.2010
2864. 11693 Tair Põder,                                2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 13527 Rauno Põldsepp, Otepää                     2 M16(1x) R2(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - PikajƤrve |25.05.2010
2864. 14242 Kaija Põldsepp, Otepää Gümnaasium          2 N14(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2864. 15015 Ott Raa, Võru                              2 M14(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2864.  9978 Eneli Raal,                                2 N21B(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
2864.  8372 Martin Rahuoja,                            2 5(1x) 4(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864. 15922 Arvi Raie, Veterinaar- ja Toiduamet        2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 12383 Anni-Maria Raja,                           2 ALGAJAD(2x) |SI:2x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2864. 16532 Adelina Rajaline, SRD                      2 R5(2x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
2864.  7656 Ave Rallmann,                              2 3(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864. 13177 Risto Rammul, SK Los Toros                 2 M21RO(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 15979 Rasmus Randma,                             2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 15352 Taavi Randmaa, Kriimsilm                   2 R2M(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864.  7220 Raigo Rannaväli,                           2 R3(1x) M50(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2864. 15490 Katrin Rasmann,                            2 N18(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 13997 Hene-Leen Rass,                            2 N16RO(1x) RADA10(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2864. 15062 Argo Rattus, KL Põlva Malev                2 VIPL(1x) VIPT(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864. 14844 Lizette Raudnagel, Põlva Spordikool        2 N10(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864. 14621 Olaf Rebane,                               2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864.   575 Kirti Rebane, Tammed                       2 N21A(1x) R1(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2864. 14573 Ralf Rebane,                               2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 12015 Vladislav Redkin, TKoG                     2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864. 10242 Betti Reest, TKoG                          2 R4NN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5568 Urmas Reikop, Sinine Zetoon                2 V(1x) M21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864.  9925 Arne Reinberg, Järvamaa                    2 H10(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordRoobaka neljapäevak |15.07.2010
2864. 13323 Siim Reineberg,                            2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864. 16462 Teet Reinson, zuk.ee                       2 R2(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
2864.  9882 Maris Reintal, Tepelvälja                  2 N21A(1x) N18(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
2864. 15935 Katrin Reintop, PRIA                       2 4(2x) |SI:2x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
2864. 16156 Ken-Ard Reitel,                            2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864.   706 Endel Remmet, Kape                         2 M70(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864. 15414 Oliver Riik,                               2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 15066 Karolin Riives,                            2 VABA(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864.  1948 Taivo Rist,                                2 (1x) KESKMINE(1x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |01.07.2010
2864. 16075 Terje Rohi, Reformierakond                 2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
2864. 15244 Kadri Rohtla, Pärnu Haigla                 2 5(1x) 2(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
2864.  3070 Anu Rooni, Orvand                          2 N40(2x) |SI:2x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
2864. 10299 Laura Roos,                                2 VALIK-N(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2864. 13737 Hann-Liisa Roosileht, PSHG                 2 2(1x) 1(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2864. 15386 Martin Roots, Võru                         2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2864. 14870 Saskia Rosentau, Tartu Erakool             2 VALIK(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 11180 Ain Runin,                                 2 3(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864.  4140 Kaspar Russak, Võru                        2 R1M(1x) R2M(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 16342 Hannes Ruusmaa, Viimsi Kool                2 M12(1x) R3(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864. 15724 Romy Ruven, Mõniste                        2 KODUTüTRED(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 10360 Ahto Rähn, EMU                             2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  2983 Andres Rändur, Käbi                        2 R3(2x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
2864. 15361 Henry Räppo, LÜG                           2 R3MN(1x) 5(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864.  9532 Kreta Rätsepp,                             2 N12(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864.  1397 Margit Rõõm, Rakv                          2 VABA(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
2864.   142 Raivo Rõõm, Ilves                          2 R1MV(1x) R5MV(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kaiu |05.08.2010
2864. 14760 Samuel Rüsse,                              2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 12586 Meelis Saar,                               2 RADA4(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 11868 Martin Saar, TKoG                          2 VALIK(1x) M14(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 15334 Erik Sagvolden,                            2 R1(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Keila-Joa |31.05.2010
2864. 12942 Kadri Sakala,                              2 KESKMINE(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |17.06.2010
2864. 16492 Ingemar Saks, Haanja RK                    2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2864. 15883 Hanna-Liina Salumets, Okas                 2 N12_R3(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapƤƤ |12.05.2010
2864.  9445 Aigar Sambla,                              2 VALIK(1x) M16(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare |25.08.2010
2864. 16110 Jana Sandel, G4S Eesti                     2 N21C(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864.  1900 Tanel Saue, Mercury                        2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
2864.  1028 Elo Saue, Ilves                            2 N21E(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2864.  3102 Triin Saulep, Jõhvikas                     2 3(2x) |SI:2x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
2864. 13578 Sandra Schumann, Tallinna Reaalkool        2 N16(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864.  9153 Gerli Selge, TKoG                          2 R3NN(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  4844 Marje Sepp,                                2 N50(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2864.  9756 Piret Sepp, Kunstiakadeemia                2 D18(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordMändjala neljapäevak |27.05.2010
2864. 12637 Sigrid Sepp, TKoG                          2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5381 Olev Sepp, LSF PT                          2 V(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
2864. 16130 Elina Seppet,                              2 N21B(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2864.  9830 Aarne Seppi,                               2 M21AL(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864. 10001 Triin Serglov, Lembela                     2 R5(1x) VALIK-N(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
2864.  6673 Martin Shirokov, SRD                       2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 13857 Martin Sigus,                              2 R5(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
2864. 13999 Siret Sikk, TTÜ                            2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
2864. 15504 Raul Sikk,                                 2 RADA4(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2864.  6124 Andres Sild, ÜSP                           2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 15025 Kristel Silla, Kape                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5851 Raimond Sillamaa,                          2 M40(1x) M40RO(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
2864.  2141 Piret Sillaots, Hippok                     2 N21C(1x) N40(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 15585 Kaido Silmus, Võru                         2 RADA4(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
2864.  3913 Timo Simonlatser, Rakv                     2 R1(2x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
2864.  6069 Eik Martin Simson, Kesklinna Kool          2 R7A(1x) R6MN(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  1922 Alar Sinimäe,                              2 KESKMINE(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
2864.  9226 Elo Sisask, Tartu Ülikool                  2 N18(1x) N16(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 15479 Kaidi Sits,                                2 N40_R3(1x) N40_R2(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
2864.  3986 Heljen Sklave, Orvand                      2 N21(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
2864. 10111 Dmitri Smirnov,                            2 RADA8(1x) M21RO(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2864.  4163 Hanno Soe, Otepää                          2 EEMALDA(1x) VIPP(1x) |SI:2x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
2864. 16150 Daniil Solomõkov,                          2 M21B(1x) M21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2864. 14890 Gerta Sontak,                              2 R3NV(1x) R2NV(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  8595 Jonna Soomets,                             2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 14401 Imbi Soomets,                              2 VALIK(1x) R3NV(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  7007 Kaisa Soondra, TÜ Kliinikum                2 5(1x) 2(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
2864.  6623 Oskar Soop,                                2 V(1x) M12(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864.  1094 Karoliine Sootna, KoG                      2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 13843 Saamuel Stepanov, Otepää                   2 R3(1x) R2(1x) |SI:2x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Tehvandi |21.04.2010
2864. 10938 Tarmo Sulg, TÜ Kliinikum                   2 R4M(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 11585 Anna Sulg,                                 2 N10NR(1x) N14(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 15439 Kairiin Sumin,                             2 V(1x) VALIK-N(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864. 15444 Sigvard Suppi,                             2 M10NR(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864. 10307 Sigrid Suppi,                              2 N10NR(1x) TILLU(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
2864. 10208 Lona-Lisa Sutt, MHG                        2 VIPT(1x) R4NN(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2864.  6056 Timo Säde, OK U.P.S.                       2 M21A(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864.  3307 Alo Säkk, Orvand                           2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  2681 Kadi Taalberg, Kobras                      2 N21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864.  3379 Riho Taba, Ilves                           2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
2864.  5241 Mehis Taevere, Katoliku kool               2 R5MN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
2864. 15960 Kert Kristofer Tallinn,                    2 TILLU(1x) M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
2864. 16425 Karlis Talo, Kreutzwaldi Gümn.             2 NOORKOTKAD(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 14869 Eero Talts, TÜ                             2 R5M(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
2864. 12251 Priit Tambet, AS VMT Betoon                2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864.  3947 Andres Tamla, Koop                         2 M21AL(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 12204 Antti Tamm, Tartu Observatoorium           2 VALIK(1x) R1M(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
2864.  3956 Aivo Tamm, TON                             2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
2864.  8407 Margit Tamm, AS Eltel Networks             2 RADA8(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
2864. 16302 Helen Tamm, Tamme OK                       2 N21B(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864.  7063 Oliver Tamm,                               2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
2864.  9031 Allan Tamme,                               2 KESKMINE(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |17.06.2010
2864.  5444 Marie Tammemäe, Orvand                     2 N16(2x) |SI:2x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
2864.  7300 Otto Tammsaar,                             2 1(2x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
2864.  1259 Igor Tarassov,                             2 M40RO(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois) |24.08.2010
2864.  9901 Kairi Tarassova, TÜ                        2 VIPT(1x) VIPL(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2864. 16123 Stojan Tatarlõ,                            2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864.  9902 Egert Tavita, Mariine Auto                 2 VIPT(1x) VIPL(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2864.  6166 Tarmo Tee,                                 2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 10544 Triin Tekko, TÜ                            2 R3N(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 14889 Jana Tenn, Olerex                          2 R3NV(1x) R2NV(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  3763 Jaak Teppan, Ilves                         2 R1M(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 14465 Lauri Teppo,                               2 VIPP(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
2864. 15172 Kadri Tiismus, TRG                         2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 15173 Holger Tiismus, lasteaed                   2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864.  3249 Anne-Li Tilk, SOK                          2 D40(2x) |SI:2x | Esimene kordKuressaare neljapäevak |20.05.2010
2864. 14735 Teet Tilk, SOK                             2 MRO(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
2864. 15790 Hando Tint,                                2 R3M(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 15104 Eve Tisler, EÜS Põhjala                    2 VALIK(1x) R4N(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 15403 Markus Toom,                               2 VALIK(1x) R2M(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2864. 15077 Reiko Tooming, Põlva Spordikool            2 M12(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
2864.   924 Aivar Tooming,                             2 M50(2x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
2864. 15076 Reigo Tooming, Põlva Spordikool            2 M12(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
2864. 13691 Kersti Toots, Dünamo                       2 R3NV(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 16405 Jürgen Toots, Mõniste                      2 NOORKOTKAD(1x) RADA5(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
2864. 14448 Merle Treier,                              2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2864. 16347 Doris Treier, Sotsiaalministeerium         2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2864. 16336 Andres Trummal,                            2 4(2x) |SI:2x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
2864.  3658 Eva-Maria Truusalu, Rae                    2 VABA(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
2864. 14317 Vladimir Tsuzas, Jõhvikas                  2 1(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2864. 10656 Kristel Tuisk, SA                          2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
2864. 14737 Allar Tulik, KVÜÕA                         2 VALIK(1x) R1M(1x) |SI:2x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
2864.  3818 Tiina Turban, Rakv                         2 R3N(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 14683 Oliver Täht,                               2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 14684 Meriliis Täht,                             2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864. 16308 Triin Tähtla,                              2 N21(2x) |SI:2x | Esimene kordRapla pƤevak - PalukĆ¼la |01.09.2010
2864.  5926 Karl Tõnisson, LSF PT                      2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 15606 Astrid Heleen Tõnisson, LSF PT             2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
2864. 10259 Tõnn Kaarel Tõnissoo, Lasteaed Tõruke      2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2864. 16262 Uku Taavi Tõnissoo, Lasteaed  Tõruke       2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
2864. 16134 William Tõnstein,                          2 M12(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 16219 Gertrud Tõrra, Kobras                      2 N08(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp - VeskimƵisa |24.08.2010
2864. 12989 Jane Tüksammel,                            2 R5(2x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƤrve |06.03.2010
2864. 16184 Liisi Uder, Riigikontroll                  2 N21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2864. 15168 Kristjan Uibo, TKog                        2 VALIK(1x) R4MN(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 15149 Kati Uibopuu,                              2 R5NN(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 13054 Mait Umalas, Raeküla G                     2 5(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
2864. 13815 Erle Unt, EPMÜ                             2 R5N(1x) R7A(1x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864. 16066 Hare Unt, Kalevi JVP                       2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
2864. 14035 Jaanus Urb, Lennubaas                      2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
2864.  4189 Kaisa Urban,                               2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
2864.  6459 Piret Urmet, Põrgupõhja                    2 RADA9(1x) N40(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvermaa) |27.07.2010
2864. 15319 Mart Usin, Kreutzwaldi G.                  2 M21(2x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
2864.  7036 Mihkel Ustav, Kolga Keskkool               2 M10NR(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864. 11163 Tõnis Ustav,                               2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864.  7037 Kaie Ustav,                                2 N21C(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864.   672 Margit Utsal, Võru                         2 RADA5(1x) N45(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
2864. 13887 Tavo Uuetalu, RMK                          2 M50(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
2864. 13896 Rita Uuetalu,                              2 N50(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
2864.   226 Ülle Uustalu,                              2 N45(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864.  4761 Uku-Kaspar Uustalu, Tallinna Reaalkool     2 M16(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864.  6565 Ave Vaan,                                  2 4(1x) 3(1x) |SI:2x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |26.08.2010
2864. 13830 Andres Vaarik,                             2 R3M(2x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
2864. 14957 Eve Vaarmets,                              2 N40(1x) N50(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 14998 Vicky Vaasma,                              2 V(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864. 14388 Rosiine Vaga, Kärla ÜG                     2 LÜHIKE(2x) |SI:2x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
2864. 15455 Maris Vaher,                               2 N21B(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864.  2684 Vallo Vaher, JOKA                          2 M21A(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
2864.  1066 Ruth Vaher, Kobras                         2 N21(2x) |SI:2x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2864. 12564 Oliver Vaigro, Tammed                      2 M10NR(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
2864. 12200 Meverik Vaiksaar, TKoG                     2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864. 11733 Jan-Erik Vaiksalu,                         2 M21C(1x) M10NR(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
2864.  5319 Jürgen Vainola, Mercury                    2 M14(1x) M10NR(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
2864. 15616 Karl-Martin Vainura, Narva Eesti Gümnaas   2 4(2x) |SI:2x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2864. 15741 Anne-Mari Vainura, Narva Eesti Gümnaasiu   2 4(2x) |SI:2x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2864.  6990 Rahel Valdmaa, SK Visa                     2 R4N(1x) N18(1x) |SI:2x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2864. 11916 Maibel Valdmann, MHG                       2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 11869 Janar Valdner, TKoG                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864. 11851 Karolin Valge, TKoG                        2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  5735 Indrek Valge, TKoG                         2 R1MN(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
2864.  8565 Luisa Valgiste,                            2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
2864. 13972 Maiu Valk, ÕTP                             2 VALIK(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Arbavere - LossijƤrve |11.08.2010
2864. 13197 Kaidi Valter,                              2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
2864.  9985 Alvin Vann, PV SKK                         2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
2864.  7814 Timo Vares, HOK                            2 V(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
2864. 15808 Timo Varik,                                2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2864. 14454 Tiina Varjend,                             2 N21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
2864.  4358 Maarika Vask, Ilves                        2 R3NN(2x) |SI:2x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
2864. 14491 Maria Vasser, Tallinna Ülikool             2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
2864. 16112 Matti Vattula, OMA                         2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864. 14954 Karli Veelain, CFC/Pirita MG               2 V(1x) M18(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  8480 Margus Veeorg, Alas-Kuul AS                2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
2864.  1622 Martin Veermäe, Ilves                      2 R1MV(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2864.  4673 Vilnis Velkeris, Läti                      2 M45(2x) |SI:2x | Esimene kordVõrumaa ja EASL MV 2010 |16.10.2010
2864.  4492 Liis Venelaine, Tammed                     2 N16(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
2864. 14828 Priit Videvik,                             2 M21B(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare |25.08.2010
2864.  6633 Johanna Viherpuu, SK Paksud Poisid         2 N10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864.  4800 Hannes Viherpuu, SK Paksud Poisid          2 M21AL(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
2864.  6634 Rihard Viherpuu, SK Paksud Poisid          2 M10NR(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 13908 Mikk Viidul,                               2 TILLU(2x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
2864.  4400 Triine Viirmann, Harju KEK                 2 N16(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
2864.  3952 Toomas Viirsalu, Kape                      2 R7A(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 15809 Liisa Rita Viitung,                        2 N10(1x) N08(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
2864.  9601 Priit Viks, TÜ                             2 R2M(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
2864.  4868 Margus Vilu,                               2 M21RO(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864. 15421 Ahto Vink, Võru                            2 RADA4(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2864. 15422 Raimond Vink, Võru                         2 M12(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2864. 15423 Kaisa Vink, Võru                           2 N12(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2864. 15424 Anu Vink, Võru                             2 RADA4(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
2864. 16138 Eeva Vinnal,                               2 N16(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
2864. 14951 Alvar Virkus, CFC/Vanalinna Hariduskoll    2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 10316 Helen Virro, Klubi Tartu Maraton           2 R3N(1x) N21B(1x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 10663 Veiko Virunurm,                            2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 11974 Mariane Visnapuu, TKoG                     2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
2864. 14394 Tanel Voormansik, Viljandi                 2 R3MN(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
2864. 14839 Sten Väin, PPA                             2 R5(2x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
2864. 15055 Lili Värton,                               2 VIPL(1x) N21A(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
2864. 13994 Katrin Väärtnõu, TTÜ                       2 VALIK-N(1x) N21C(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
2864.  8817 Ann Warma-Laas, HOK                        2 N50(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
2864. 14955 Emmanuel Wille,                            2 M21C(1x) V(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
2864. 14225 Mihhail Zavizion, Jõhvikas                 2 1(2x) |SI:2x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
2864. 13655 Mariann Zernant, lasteaed Tähtvere         2 VABA(1x) N08(1x) |SI:2x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
2864.  4193 Indrek Zolk, TÜ SK                         2 R2M(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
2864. 16516 Nikita Štšerbakov, Narva 6. kk             2 3(2x) |SI:2x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
2864. 16187 Indrek Õnnik, Mereväebaas                  2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
2864. 15697 Timo Õun, Võru                             2 RADA5(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Osula |08.09.2010
3490.  2248 Ruth Aarma,                                1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 16074 Arto Aas,                                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 15587 Mait Aasa, Haanja SK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15891 Merike Aasala,                             1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490.  4339 Anti Aasma, HOK                            1 PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |2.09.2010
3490. 15337 Anne Aaver, ABB                            1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu |27.09.2010
3490.  7185 Kaarin Aavik,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 12333 Karin Aaviste,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490.  4755 Markko Abel, ABS                           1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 16128 Madis Abel,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 15091 Iris Abram,                                1 N08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490. 15090 Mihkel Abram,                              1 M08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490.  8544 Monika Adamson, Paar OÜ                    1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15563 Annika Adson, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15255 Elle Agarmaa, LA Sipsik                    1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490. 14973 Elina Ahtiäinen,                           1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 13216 Kadri Aia, Kobras                          1 N18(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
3490. 15533 Kersti Aidma, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 13661 Ingmar Aija, Arutec                        1 M21E(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
3490.  1394 Olivia Ainso, TKoG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 10862 Rasmus Ainsoo,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 13308 Art Ainsoo,                                1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 12779 Eva Ainsoo,                                1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490.  9295 Kristjan Akkermann, Hansa SK               1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 15766 Oskar Aksjonov, Elva LPK                   1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15765 Anders Aksjonov, Elva LPK                  1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15832 Kristiin Albert, TÜ/ENÜS                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490.  3516 Bärbel Albert, JOKA                        1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 15908 Helen Allas,                               1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 16108 Martin Allik,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 14900 Olev Allik, Tarmeko metall                 1 R3MV(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 10430 Aivar Allikivi, West                       1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 16352 Karl Allikvee, KiG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 14974 Heino Altmets,                             1 M18(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 16423 Alver Alvela, Varstu                       1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 13295 Meridi Ambur,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490.  8023 Rasmus Ambur,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 13901 Mart Ambur, Swedbank                       1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
3490.  7959 Silver Andre, ÜSP                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490.  6031 Annika Andresen, MARU                      1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 15152 Annika Angerjas,                           1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  6398 Kuldar Annus,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 14641 Liis Annus,                                1 TILLU(1x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 15855 Ilmar Ansko, Tartu Observatoorium          1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kaiu |05.08.2010
3490. 15788 Urmas Ant, MRG                             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  7014 Mart Anton, URANIA                         1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
3490.  1108 Anti Anton, MARU                           1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 16088 Esper Rasmus Antson,                       1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490.  6054 Kalle Antson,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15991 Laura Arandi,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 16523 Martin Armulik, Skaudiklubi                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490.  9924 Sven Arulaid, Tartu                        1 R4MV(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 16120 Marleen Arumäe, Laagri Kool                1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.     0 Andres Aruots, Varska G                    1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  9264 Mart Arusoo,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490.  9669 Sirje Asi,                                 1 N60(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15541 Aigi Asser, Kääpa PK                       1 N18(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  9804 Ragnar Atonen,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 14276 Karl Aleksander Atonen,                    1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490.  5432 Alar Aule, Logica                          1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490.     0 Krete Auser, Varska G                      1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 16264 Siim Ausmees,                              1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490.  5238 Riste Auväärt, TÜ                          1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490.  7671 Janek Bahovski, SK                         1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16467 Edvin Balabanov,                           1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Haabersti |06.10.2010
3490.  8008 Anastasia Balashova,                       1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14995 Johan Balck,                               1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  9464 Jaanus Bauman,                             1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
3490. 15332 Viktoria Beljaeva, SRD                     1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
3490. 16524 Aleksandr Beljajev,                        1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490. 15737 Deil Beloussov, PYG                        1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 15530 Eneli Bendi, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15578 Eivika Bendi, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 14375 Tanel Bergmann, PYG                        1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 14122 Pierre Blime,                              1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 15148 Helle Blum, Kaitseliit                     1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15404 Mathis Bogens, Tartu Ülikool / korp! Vir   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15034 Tatjana Bogomolova, TTÜ                    1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
3490. 15335 Aleksandr Boldin, Lasnamäe Gümnaasium      1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Randvere |13.09.2010
3490.     0 Andrey Borozdin, x26                       1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kord06.11.2010- Vilde park-SK Kompass |6.11.2010
3490. 14685 Lars Leopold Briedis,                      1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14686 Jens Jonatan Briedis,                      1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 16521 Mihhail Brodski, Kohtla Põhikool           1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 15010 Birgit Bõstrova, Tsirguliina Keskkool      1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490.  3806 Maarja Dahl, OKH                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 15824 Charles Dos Santos Ferrreira, TÜ           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 16522 Danil Dzembak, Kohtla Põhikool             1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 14963 Kaido Ebras,                               1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 10201 Tõnis Edela, Lähteühis                     1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |26.08.2010
3490. 15349 Triin Eensaar, EMÜ                         1 R1N(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 16205 Kadri Eensalu,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490. 16115 Madis Eesmaa, OÜ Lavora                    1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490.  3231 Erik Egel,                                 1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 14706 Anni Ehrenpreis,                           1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
3490.  5209 Piret Ehrenpreis, Tartu Ülikool            1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - VƤƤna-JƵesuu |24.05.2010
3490. 15251 Merle Einola,                              1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Tammiste |03.06.2010
3490. 15219 Triin Elbaus,                              1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 13223 Kaarel Eller,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
3490. 14977 Celia Ellermäe,                            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  7445 Jon Ender, TÜ/corp/Rotalia                 1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  6902 Sven Enno,                                 1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Pikakannu |19.05.2010
3490. 15956 Jaana Entson,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 11161 Säde-Liis Erik,                            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15150 Heli Erik,                                 1 R4NV(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 13506 Merit Fjodorov, Pühajärve Põhikool         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
3490. 16210 Oliver Frohböse,                           1 M08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 18.etapp - Piigaste |03.08.2010
3490. 15260 Taavi Fuchs,                               1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 14202 Aleksandr Golubev, Kunda                   1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere - KƵrgemƤe |14.04.2010
3490.  4350 Valeri Gorbatsov, Jõhvikas                 1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
3490. 16333 Aleksandra Gortsakova, SRD                 1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490.  5928 Viljar Grauen, Metsapeatus                 1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kodasoo |30.08.2010
3490. 13776 Georg Guitar, TKoG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  1417 Varvara Guljajeva,                         1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - VƤƤna-JƵesuu |24.05.2010
3490.  2881 Risto Gurjev, LUS                          1 VIPT(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
3490.  4016 Kalle Gutmann, Rae                         1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 16446 Keitin Haak, Mõniste PK                    1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16450 Merili Haak, Mõniste PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16486 Sirje Halapuu, Võru                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15848 Anni Haldre, Eesti Kunstiakadeemia         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 15671 Indrek Halliste,                           1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 15254 Robert Hanga, Kiili                        1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490. 15904 Rene Hanni,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15838 Inna Hanni, Tele 2                         1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 13040 Rudolf-Gustav Hanni, Raekyla G             1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15586 Sander Hannust, Haanja SK                  1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15684 Mairo Hannust, Haanja SK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490.  6157 Anne Mari Hansaar,                         1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 11075 Margit Hansen,                             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
3490. 15921 Allan Harand, Microsoft Dynamics           1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 16260 Franziska Harnisch,                        1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 16122 Janek Haud,                                1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.  7446 Sander Haugas, TÜ                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 16466 Maksim Hazinski, Tallinna Mustamäe Human   1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Haabersti |06.10.2010
3490. 14888 Isabella-Gabriela Heido, MHG               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15686 Hanna Heier, Haanja SK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15588 Ain-Eerik Heier, Haanja SK                 1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 16354 Martin Hein, G.Otsa nim.Tallinna Muusi     1 R3MN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 16353 Katre Hein, EMÜ                            1 R5N(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 15221 Annabel Heindla, PYG                       1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15910 Triin Heinla,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490. 15006 Halmar Heinmets, TTÜ                       1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
3490. 14607 Triin Heinsalu,                            1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 16414 Henri Heinsoo, Krabi                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 14670 Henri Heiste, Loo Keskkool                 1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 15556 Katre Helde, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  4241 Sven Helistvee, Võru                       1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Pikakannu |19.05.2010
3490. 15145 Juhan Oskar Hennoste, MHG                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15677 Jörgen Herman,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 13813 Magnus Hiie, SKYPE                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490.  6985 Joosep Hiielaan, Võru                      1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
3490. 14671 Mihkel Hiiet, Loo Keskkool                 1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 12180 Oliver Hiius, Kärdla ÜG                    1 NR(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
3490.  5949 Indrek Hinno,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14987 Signe Hinnov,                              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  7549 Kairi Hints, SEB                           1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
3490. 15526 Henri Hirv, Kääpa PK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15543 Kaia Hirv, Kääpa PK                        1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15537 Helina Hirv, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  5354 Vahur Hollo,                               1 M50(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 12794 Elin Holm,                                 1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 16099 Mihkel Holtzmann,                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la S |09.06.2010
3490. 15651 Siim Hunt,                                 1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 15842 Karel Hussar, Tabasaalu ÜG                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490. 15525 Eva Grete Huul, Kääpa PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.   632 Merike Hvalõnski, TAOK                     1 N50(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490.  4408 Keio Hämäläinen, Kobras                    1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15351 Karin Hõrrak, RMK                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490.  6199 Ivar Hütt, Hansapank                       1 M40RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490.  1743 Juhan Idnurm, Orion                        1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490.  4871 Toomas Idnurm,                             1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490.  4482 Andres Idnurm, Orion                       1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kord06.11.2010- Vilde park-SK Kompass |6.11.2010
3490. 15360 Antti Iivari, Tartu Soome Kool             1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 16340 Oskar Illak,                               1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Jaanikese |25.08.2010
3490. 16478 Kersti Ilves,                              1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 14367 Indrek Ilves, Raeküla G                    1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490.  8451 Taavi Immato,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490.  3090 Ain Iro, Jõhvikas                          1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
3490. 15675 Raivo Irve,                                1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 11596 Anni Isakar,                               1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
3490.  6615 Jakov Ivanov,                              1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
3490. 15515 Reelika Ivanova, Kääpa PK                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15516 Signe Ivanova, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 13771 Mariliis Ivask,                            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.     0 Karmel Jaago, Varska G                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  9638 Tanel Jaanimäe,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 15365 Epp Katariina Jaanson, MHG                 1 R6NN(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 14260 Ülle Jagomägi, TÜ                          1 R4NV(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 13621 Marta Jahhu, Tartu Suusaklubi              1 VIPP(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 15870 Uuve Jakimainen, Paide LA                  1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490.  7771 Liisi Jakobson,                            1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordMaarja küla teisipäevak |07.09.2010
3490. 13895 Brent Janno,                               1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
3490. 10174 Jaak Janno, Vinni                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
3490. 15568 Sander Jeenas, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15170 Mariliis Joassoon, Lähte ÜG                1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16412 Eneken Johanson, Krabi                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 14443 Anete Johanson,                            1 TILLU(1x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois) |24.08.2010
3490. 16503 Maris Jool, Kohtla Põhikool                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 15688 Mihkel Joonas, Võru Kesklinna Gümnaasium   1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 13670 Karoline Jostov, TÜ                        1 R4N(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 14253 Cassandra Jugaste, Tartu Veeriku Kool      1 R6NN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
3490. 15572 Marili Juhkam, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15558 Janeli Juhkam, Kääpa PK                    1 N16(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15224 Elliki Juhkam, Pärnu Koidula G             1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15223 Helina Juhkam, Pärnu Koidula G             1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15521 Helena Juhkam, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  8872 Ivo Jurak, KVÜÕA                           1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15574 Ingmar Juur, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15730 Priit Juus, Tsirguliina KK                 1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490.  5139 Reigo Jänes, Peko                          1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 14656 Monika Järg,                               1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 16097 Kaupo Järv,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - KƵverjƤrve |26.05.2010
3490. 12289 Kristjan Järv, Pirita Majandusgümnaasium   1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 14886 Annabret Järv, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 14171 Karl Järva, JOKA                           1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶkulli |04.05.2010
3490. 11288 Claudia Järve,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  8361 Karl Järve,                                1 A(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼la |18.05.2010
3490. 16198 Ken Martti Järvekald,                      1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15391 Roosi Jessika Järvinen, Võru               1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
3490. 15259 Eve Järviste, LA Mari                      1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490. 13875 Valeri Järvmägi, Ju-Pe                     1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
3490. 16490 Angela Järvpõld,                           1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490.  4812 Madis Jääger,                              1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 11633 Aivar Jõeleht, Piirivalve                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |5.08.2010
3490.  6955 Riskko Jõeots,                             1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 15474 Kaie Jõeveer,                              1 R4N(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 15437 Kevin Jõggis,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 15721 Kristin Jõgi, Võru I PK                    1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15323 Karin Jõgi,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15560 Sigrit Jõgi, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  8448 Johanna Maria Jõgisu, TON                  1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 13756 Riin Jõulu,                                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490. 15726 Kerli Jürisoo, Võru I PK                   1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15492 Gert Jürjo, Loo Kool                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 10616 Marek Jürna,                               1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 15831 Madis Jürviste,                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 15562 Kersti Kaabel, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  4950 Ain Kaare,                                 1 R2MV(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
3490. 16278 Maris Kaarjärv, Rakke                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rutja |02.06.2010
3490. 14657 Juhan Kaarma, VHK Gümnaasium/SE Põhjako    1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490.  9747 Peeter Kaarmann, Rakvere                   1 M55(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
3490. 15377 Madis Kaasik, HTG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490.   147 Are Kaasik,                                1 VALIK-M(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
3490. 15124 Taavi Kaasik, TKog                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16408 Kaspar Kaasla, Võru I PK                   1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15017 Kasandra Kabri,                            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 15507 Kaile Kabun,                               1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  2869 Kersti Kadaja, Saku                        1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la |08.07.2010
3490.  3415 Mikk Kadak, Lehola                         1 MII(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼la |18.05.2010
3490. 16343 Meelis Kadarpik, Swedbank                  1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
3490. 12302 Aivar Kahr,                                1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 15551 Risto Kahre, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15429 Piret Kahre, Lasva KKS                     1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16341 Kristi Kahro,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Kantsi |18.08.2010
3490. 11973 Birgit Kahur, TKoG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490.  5946 Jüri Kaiv,                                 1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 15627 Hanna Kalajas,                             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 10274 Ott Kalamees, Eesti Maaülikool             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16351 Mirtel Kalamees, Lasteaed Meelespea        1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490. 11722 Mihhail Kalashnikov, SRD                   1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu |27.09.2010
3490. 16389 Sirli Kalbus, Lembela                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 14767 Marek Kalda,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 14768 Kermo Kalda,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 13450 Priit Kalda, TKoG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15920 Meelis Kalda, G4S SK                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15325 Kahro Kaldma,                              1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 15137 Elisabeth Kaldvee, MHG                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 11181 Jaanika Kalev,                             1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 15825 Oliver Kalf, Tallinna Ülikool              1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490.  3200 Kristy Kaljumäe, Mercury                   1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  5353 Kaarel Kaljurand,                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 14658 Herki Kaljusmaa, SA Perm                   1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu |27.09.2010
3490. 15469 Rasmus Maximus Kaljuveer, Okas             1 LASTE(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapƤƤ |12.05.2010
3490. 15546 Erki Kallas, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15770 Marlen Kallas, MHG                         1 R6NN(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15267 Kauri Kallas, Võru                         1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 13984 Krister Kallas, Kärdla ÜG                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |27.05.2010
3490. 15534 Eveliis Kallas, Kääpa PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15531 Merili Kallaste, Kääpa PK                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16251 Vaido Kalm, PICEA GRUPP                    1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 15169 Sigrid Kalmet, Lähte ÜG                    1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  6515 Kadri Kalmus,                              1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  5935 Kaspar Kalmus, Võru                        1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15646 Artur Kalnin, Silbet                       1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
3490. 16400 Martin Kammel, Kääpa                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15573 Martin Kammer, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16129 Mariliis Kampus,                           1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.  4926 Gerrit Kanarbik, Saku Gümnaasium           1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
3490. 16298 Kevin Markus Kandelin,                     1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15718 Egert Kanep, Vastseliina                   1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  4485 Triin Kangur, West                         1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste |29.07.2010
3490. 10136 Ove Kangur, Tartu Ülikool                  1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 15872 Marii Kangur, TY                           1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la |08.07.2010
3490. 11316 Magnus Kapten, Peko                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 11975 Kristel Kard, TKoG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 15132 Semele Kari, Tartu Kunstikool              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.     0 Margit Karing, Varska G                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15887 Irmeli Karja,                              1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15114 Anneli Karja, TKog                         1 R4NN(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15860 Juri Karjagin, TÜK                         1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VooremƤe |19.08.2010
3490. 15755 Mirjam Karjaherm,                          1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490.  5026 Johanna Maria Karjus, Võru                 1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15761 Karmo Karlis, Terake                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  2373 Priit Karon, Kape                          1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - TƵstamaa |15.07.2010
3490.     0 Hannaliisa Karro, Varska G                 1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15330 Liis Kase,                                 1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
3490. 14668 Martin Kase, Loo Keskkool                  1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 15641 Kristi Kaseväli, Finantsinspektsioon       1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 14052 Mart Kaseväli,                             1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15984 Mirjam Kask,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 15983 Jaagup Kask,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 15982 Maarja Kask,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 15852 Johanna Eliise Kaskema, Nõo PK             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
3490.  9603 Kairi Kass,                                1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490.  5001 Tiit Kass, PV SKK                          1 M45(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15561 Maris Kassak, Kääpa PK                     1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16431 Krismar Kasuk, Mõniste PK                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15357 Henri Kasvand, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490.  4935 Linda Kattai, Tartu Katoliku kool          1 R5NN(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490.  4430 Kaur Kattai, Peko                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  4431 Kaidi Kattai, Peko                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
3490. 16191 Saale Kaubi, SK Metsasõbrad/Aruküla PK     1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 16192 Loora Kaubi, SK Metsasõbrad/Aruküla PK     1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15321 Andrus Kauksi, Võru                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 14643 Andri Kauksi,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 14642 Marten Kauksi,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 12984 Jaanika Kaup,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 12811 Kaupo Kaust,                               1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15894 Getter Keerd, Kadrioru Saksa Gümnaasium    1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  4301 Kerda Keevend, JOKA                        1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Keava mƤed |22.09.2010
3490. 15559 Kadi Kelp, Kääpa PK                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 13206 Sixten Kerge,                              1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
3490. 16279 Hendrik Kerm, Vinni                        1 ALG(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rutja |02.06.2010
3490. 15996 Kirte-Lee Keskel,                          1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15238 Olav Keskina, Hämeenlinnan Tarmo           1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 15372 Mia-Lota Keskküla, MHG                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490.  3969 Kadri Keskküla, Ilves                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - VeskimƵisa |01.06.2010
3490. 14366 Allar Kesküll, Raeküla G                   1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 12786 Kalev Kevad,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490.  7330 Triin Kihuoja, Pärnu Hansagümnaasium       1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15764 Ralf Kiidjärv, TKog                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 16202 Krista Kiil, Logistikapataljon             1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490.  8333 Alvar Kiisk,                               1 M21_R1(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |28.04.2010
3490.  4695 Taavi Kalle Kiisler, Harju KEK             1 M18(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490.  7301 Siim Kiisler,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
3490. 12138 Ardi Kikerman, Kanepi                      1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - Laari |04.05.2010
3490. 11917 Otto Georg Kikerpill,                      1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 10236 Hugo Gregor Kikerpill, Tartu Katoliku ko   1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 11602 Markus Kilg,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15678 William-Erik Kilkson, G4S Noorteklubi/Ke   1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 12500 Hans Kristian Killak, TKoG                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 15252 Koidu Killing, SK Kalev                    1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Tammiste |03.06.2010
3490. 15363 Irene Kilusk, MHG                          1 R6NN(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 10391 Veljo Kimmel,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 12342 Mikk Valter Kindel, EMMK                   1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15520 Morgan Kinna, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15549 Margot Kinna, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15968 Marta Kippel,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 15972 Elo Kiristaja,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490.  6156 Kristi Mari Kirss, Tallinna Tehnikagümna   1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 14908 Anu Kirss, korp!Filiae Patriae             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  3465 Ivo Kirss, TON                             1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 12131 Olev Kirst,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490.     0 Sirle Kisla, Varska G                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  7890 Taivo Kitsing, Koondis Tempo/Justiitsmin   1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 15310 Avel-Liis Kivest, Vastseliina G.           1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 15535 Itirin Kivi, Kääpa PK                      1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 11518 Viljar Kivi, Merevägi                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  5506 Piia Kivikas, Ilves                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 14772 Kristel Kivioja, Emmaste Vallavalitsus     1 LÜHIKE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |20.05.2010
3490.  8998 Katrin Kivioja, Ruusa                      1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
3490. 10653 Hanna-Berta Kivisalu,                      1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 11523 Epp Kivisild,                              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 11731 Kadri Ann Kivisild,                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.   111 Arne Kivistik, Kape                        1 M75(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 11271 Liis Kivistik, Tln Saksa Gümnaasium        1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
3490. 10975 Kalju Kivistik,                            1 M50(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
3490. 13305 Krettel Klaar,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 13304 Mirtel Klaar,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 16475 Margus Klaar, Urvaste vald                 1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 14077 Tõnis Klaas, Korp! Fraternitas Liviens     1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15664 Kalle Klandorf,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 15827 Kadri-Ann Klas, Tartu Erakool              1 R4NN(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 13064 Tarmo Klaus, korp!Leola                    1 VIPP(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
3490. 11274 Hugo Klaus,                                1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490.  4877 Raimo Kleinert,                            1 VALIK-M(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 15994 Otto Kaarel Kliimask,                      1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  3996 Artur Klimson, Rakv                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la S |09.06.2010
3490.     0 Karel-Sander Kljuzin, Varska G             1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 12216 Margus Kodu, TÜ                            1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 11880 Urve Koger, KVÜÕA                          1 R4N(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490.  5788 Kristi Kogerman,                           1 N21_R3(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapƤƤ |12.05.2010
3490.  6739 Signe Koht, Jakob Westholmi Gümnaasiu      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 10822 Sonja Koidu,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 13284 Laura Koitsaar, Kobras                     1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490. 15888 Robert Kokk,                               1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
3490. 15451 Mirjam Kokk, Liivalaia lasteaed            1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 15948 Kassandra Kokman,                          1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15896 Jon Kolasinski,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 14887 Berit Kolk, MHG                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 14169 Calvin Kolk,                               1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490. 15489 Heikki Kolk,                               1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 14956 Helina-Külliki Kolkanen,                   1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 14100 Janno Kolmrist,                            1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 16111 Rait Kondor, LHV Pank                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15738 Kristina Kondrateva, PYG                   1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 16001 Karina Kongo,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 16081 Raymond Koni,                              1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490. 16415 Johannes-Klaus Konksi, Krabi               1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15889 Janek Konnapere,                           1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõisa) |18.05.2010
3490. 15604 Egle Kons, Haanja SK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490.  7697 Henri Konsap, Võru                         1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490. 13103 Kristin Kontro, TKoG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16017 Georg-Sander Kontus, Pärnu YG              1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |30.09.2010
3490.  3920 Jaan Koolmeister, HOK                      1 PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK MALVASTE |15.07.2010
3490. 14173 Astrid Koplimäe, Raikküla                  1 N21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490. 14702 Kirke Koppa,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.     0 Alic Koppel, Varska G                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15285 Triin Koppel,                              1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 11746 Grete Koppel,                              1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
3490. 16107 Kadri Koppel,                              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 10825 Elisabet Koppel,                           1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 12812 Leana Jete Korb, Tammed                    1 N8(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
3490.  5633 Konstantin Korotkov, SRD                   1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
3490. 15961 Kevin Markus Korrol,                       1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15962 Kaspar Mathias Korrol,                     1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 12143 Martin Kose, Pärnu                         1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - TƵstamaa |15.07.2010
3490. 13519 Kristo Koskinen, Võru                      1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  4216 Teele Kotov, Peko                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
3490.   702 Toivo Kotov, Võru                          1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
3490. 15943 Artjem Kovrigov,                           1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 14885 Egert Kozlov, MHG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15750 Valeri Kozlov, Sillamäe Kalev              1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
3490.  6649 Elisabeth Kraman, Tallinna Kunsti Gümnaa   1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  5308 Kaarel Kree, Lähteühis                     1 R3MN(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15201 Andres Kreegipuu, Fraternitas Liviensis    1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15192 Kairi Kreegipuu, ENÜS                      1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15193 Marta Kreegipuu, Midrimaa                  1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15194 Artur Kreegipuu, Tartu Erakool             1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  8520 Aaro Kristjuhan,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |12.08.2010
3490. 11370 Jaan Krull, Karula                         1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
3490. 16329 Rauno Kruus,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490.  4908 Tõnu Kruuse, A/S  KERNEL                   1 R3MV(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490.  7090 Karin Kruuse,                              1 R5NN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 15115 Kadi Kruuse, TKog                          1 R4NN(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  7833 Vegard Kruusla, West                       1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 10896 Kristel Mairit Kruusmägi, TKoG             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15135 Grete Kruustük, MHG                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 14757 Martin Kuban,                              1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490.  7085 Kaie Kubjas, Berliini Ülikool/korp!Ami     1 R5N(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
3490.     0 Krista Kudre, Varska G                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  9655 Tõnu Kuhi,                                 1 M35(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
3490. 13755 Angela Kukk,                               1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490. 15911 Marianne-Sandra Kukk,                      1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  9203 Roomet Kukumägi,                           1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 2-2010 |22.04.2010
3490. 15309 Johann Kuldma, Vastseliina G.              1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 15717 Johan Kuldmäe, Vastseliina                 1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  1423 Priit Kuljus, Kobras                       1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
3490. 11749 Kärt Kull,                                 1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15178 Kerly Kull, Lähte ÜG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 10826 Anna-Liis Kulpas,                          1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 16479 Kaisa Kuragin, Võru                        1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 12843 Madis Kurvet,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490.  8048 Krista Kurvet,                             1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 12659 Kristi Kurvits, TKoG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  9794 Andrus Kurvits,                            1 R3MV(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 10645 Kurmet Kutti,                              1 TILLU(1x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
3490. 15683 Keity Kuus, Haanja SK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 16413 Marianne Kuus, Krabi                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 14321 Ardo Kuus, Otepää Gümnaasium               1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490. 16243 Kaile Kuusik,                              1 N08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490. 15668 Peeter Kuusik,                             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490.  6446 Tiina Kuusik, Tallinna 21. Kool            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490.  6684 Marian Kuusik,                             1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 16501 Kadi Kuusk,                                1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |30.09.2010
3490. 14983 Madis Kuznetsov,                           1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14457 Kei Kvarnstrom, Walkie-Talkie              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 16304 Roman Kvasnevski, Saturn                   1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 14483 Alvar Käen, TKiG                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
3490. 16438 Anu Kängsep, Mõniste PK                    1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16439 Piia Kängsep, Mõniste PK                   1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16402 Madis Kängsep, Mõniste                     1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 16505 Ester Kängsepp, Kohtla Põhikool            1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 16504 Kristjan Kängsepp, Kohtla Põhikool         1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 16098 Kerli Känksepp,                            1 ALG(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la S |09.06.2010
3490. 14763 Helen Käosaar,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490.  1666 Epp Käpa, Peko                             1 N35(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
3490. 15366 Katre-Helena Käppa, TÜ                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490.  6088 Kristo Kärmas, Tartu Keskonnateenistus     1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 14945 Rene Käsik,                                1 M35(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15699 Urmas Käsk, Võru                           1 M35(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Osula |08.09.2010
3490. 12372 Christeen Marie Käsnapuu,                  1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  5200 Ly Kästik,                                 1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 13063 Miina Kääramees, Mesila talu               1 LÜHIKE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |17.06.2010
3490. 14976 Isabel-Lotta Kääramees,                    1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 12943 Liisi Kääramees, Mesila talu               1 LÜHIKE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK TARESTE |17.06.2010
3490.     0 Kristel Kõivo, Varska G                    1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15579 Helena Kõivsaar, Kääpa PK                  1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15270 Ange Kõlli, Võru                           1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490.  9500 Kaarel Kõnd,                               1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490.  6914 Liis Kõnd, Nõmme Põhikool                  1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 15225 Anni Grete Kõrge, Pärnu Koidula G          1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 15358 Elerin Kõrgesaar, TKog                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 16164 Maarja Kõuts,                              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15589 Märtin Kõva, Haanja SK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15719 Kristjan Kõva, Haanja                      1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15680 Kätlin Kõva, Haanja SK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15685 Kristi Kõva, Haanja SK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490.  4392 Kaur Kübarsepp, Jõhvikas                   1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
3490. 16255 Heiko Küla,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 15442 Ott Külaots,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 15995 Kertu Külaots,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15728 Krissu Külaots, Varstu                     1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  5782 Karel Külm, MRG                            1 R3MN(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  6078 Peeter Kümmel, TÜ                          1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
3490. 13511 Kristjan Hendrik Küngas, Võru              1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Pikakannu |19.05.2010
3490.  4534 Raivo Künnapas, Jõhvikas                   1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
3490.  8387 Märt Kütas, West                           1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490.  3904 Veiko Kütt, Ilves                          1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15491 Rihard Küttis,                             1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 15978 Ann Küünemäe,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15237 Mirja-Liisa Laakso-Lääteenm, Hämenlinnan   1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 15256 Elena Laane, LA Tähtvere                   1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490. 15899 Kadri Laanemaa, Saue Gümnaasium            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 16118 Rait Laanemaa, Laagri kool                 1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
3490. 15652 Sven Laanemets,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15258 Merke Laanemäe, LA Mari                    1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490.  6898 Lars Laanep, Elioni SK                     1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 16474 Diana Laar,                                1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15553 Aveli Ladva, Kääpa PK                      1 N16(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  8316 Ailar Ladva,                               1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |08.09.2010
3490.  3887 Mirjam Laev,                               1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
3490.  3886 Mariann Laev, Mercury                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 11060 Anne Lagemaa,                              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490.  4820 Allan Lahe, Hansapank                      1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
3490.     0 Janeli Lahe, Varska G                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 14314 Ranel Laht, Jõhvikas                       1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490.  9156 Helen Laikoja, TKoG                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 14961 Elina Lainelo, Tln. 21. Kool               1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 16384 Avo-Karlis Laineste,                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
3490. 16102 Hanna-Liis Lainjärv,                       1 ALG(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la S |09.06.2010
3490. 15512 Sandra Laksberg, Kääpa PK                  1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 13614 Enn Lamp, Estonian Air                     1 RADA2(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 15659 Raimo Lander,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 15177 Kadi Lang, Lähte ÜG                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16430 Tarvi Langus, Mõniste PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16445 Sander Langus, Mõniste PK                  1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 14303 Taavi Larionov,                            1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
3490. 16196 Heldi Lass,                                1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15672 Ülle Laur,                                 1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 16489 Mati Laur, Võru                            1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 11742 Elisabeth Lauri,                           1 ALG(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rutja |02.06.2010
3490.  7264 Marko Laurits, Elioni SK                   1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490.  8511 Hele Leek,                                 1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordLäänemaa kolmapäevak - Kaasiku |02.06.2010
3490. 14646 Karl Leesment,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 13299 Sofja Leesment, SRD                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15494 Kaia Leet, Audentes                        1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 16399 Terje Lehes, Varstu                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  6653 Peeter-August Leht, Okas                   1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa |08.09.2010
3490. 15120 Eleri Leht, TKog                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15796 Kaija-Liis Lehtma,                         1 R4N(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 13615 Sander Lehtsaar, Tartu TDL                 1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp - Krootuse |29.06.2010
3490. 16309 Kertu Leif,                                1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - PalukĆ¼la |01.09.2010
3490. 10744 Ragnar Leimann, JK Piraaja                 1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kord06.11.2010- Vilde park-SK Kompass |6.11.2010
3490. 13495 Rait Leinus, TKoG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15569 Kaivo Lemming, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15290 Kelly Leok, Võru                           1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15133 Kertu Liisa Lepik, MHG                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15917 Karl Lepik,                                1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490. 15540 Tauri Lepiku, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15061 Karolin Lepiku, Põlva  Spordikool          1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490.  7851 Kaja Lepp,                                 1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |12.08.2010
3490. 16433 Arthur Lepp, Mõniste PK                    1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15841 Toomas Lepp,                               1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490.   350 Olav Lesomägi, Lennubaas                   1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 16065 Triin Lichfeld,                            1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15134 Emili Lieberg, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 14560 Kristjan Liibert,                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
3490.  5526 Marja Liidja,                              1 N60(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 14451 Ulvar Liira,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 16299 Rasmus Liira, NSK/TIK                      1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 16277 Anett Liister,                             1 ALG(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rutja |02.06.2010
3490. 16407 Andres Liiv, Mõniste                       1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 16174 Kaidi Liivak,                              1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
3490. 15513 Ethel Liivamägi, Kääpa PK                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15113 Elis Liivaru, TKog                         1 R4NN(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15440 Meiu Triin Liivrand,                       1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 14882 Oliver Lill, KoG                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  9543 Meriliis Lille,                            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.   641 Marten Lillemäe, TKoG                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 13458 Lisa Maria Lillemägi, Raeküla g            1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15980 Hendrik Lillsoo,                           1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15598 Kristo Limbo, Haanja SK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15682 Kevin Limbo, Haanja SK                     1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490.  3868 Tiina Lind, Ilves                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 16473 Olav Linde, Parksepa                       1 M60(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490.  3074 Runnar Lindepuu, Kape                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15523 Jaanika Lindmets, Kääpa PK                 1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15577 Lauri Lindmets, Kääpa PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15380 Indrek Lindsaar,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 15130 Kaisa Ling, MHG                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15411 Ardo-Erich Linholm, Vanalinna Hariduskol   1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 13053 Jack-Harly Link, Raeküla G                 1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 10267 Alar Linnasmäe, Tartu Lennukolledz         1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
3490. 15243 Astrid Linnus,                             1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490.     0 Mari Linnus, Varska G                      1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 16428 Mihkel Liping, Kääpa                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 16485 Mairo Lipmeister, Rõuge vald               1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 13730 Marit Lippur,                              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
3490. 16491 Valeria Litvinenko,                        1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 16119 Markus Lomann, GAG                         1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
3490.  6775 Tarmo Loog, Arco Vara Rattaklubi           1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 12533 Eva Loolaid-Raudpuu, EOMAP                 1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
3490. 16448 Keneli Loorits, Mõniste PK                 1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16139 Ragnar Luga, Tallinna Reaalkool            1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 12977 Georgi Lugovski, Spordiklubi Saturn        1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490.  3311 Üllar Luhaste, KVÜÕA                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 13870 Raido Luhaväli, valga Põhikool             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Kantsi |18.08.2010
3490. 13871 Karina Luhaväli, Valga Põhikool            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Kantsi |18.08.2010
3490.  7122 Luukas Luht,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490.  3015 Helve Luht, Harju KEK                      1 N50(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  4231 Kertu Luht, Ilves                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
3490. 13090 Mait Luidalepp, AS REGIO                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 12328 Marko Luige,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  9412 Maigi Luigend, PS-Agentuur OÜ              1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15595 Katrin Luisk, Haanja SK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 11863 Erik Lukin, TKoG                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15681 Ivo Lukk, Haanja SK                        1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15974 Oskar Luks,                                1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  7505 Alari Lumberg,                             1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste |29.07.2010
3490. 15853 Laas Hendrik Lumberg, Rakke kool           1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 16397 Kevin Lumi, Võru I PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  6498 Priit Lumi, Prantsuse Lütseum              1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tahetorni-Harku) |14.09.2010
3490.  5442 Tanel Lumiste, Hansa Spordiklubi           1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
3490.  6530 Ilmar Lumiste,                             1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490. 10585 Jürgen Lumiste, MRG                        1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
3490.     0 Jade Lummo, Varska G                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15116 Robin Luts, TKog                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.   454 Ain Luuk, Jõhvikas                         1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490. 15236 Hannu Lähtenmöki, Hämennlinnan Tarmo       1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 15235 Priit Lätt, PKG                            1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 14865 Elis Lõiv, MRG                             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490. 15880 Külli Lõpp-Elmeste, Jart Konsult AS        1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste |09.09.2010
3490. 13669 Maido Lüiste, TTÜ Tartu Kolledz            1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490.  9324 Eva-Kristina Maaring, TKoG                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490.  4756 Karl Madissoon,                            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 11183 Patrik Maldre,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 12117 Markus Malm, CFC                           1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15915 Erkki Malm,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  9294 Helve Malmsaar,                            1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15315 Annika Malnieks, Vastaseliina G            1 N18(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 14001 Markkos Mandel, Põlva Keskkool             1 M10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp - VeskimƵisa |24.08.2010
3490. 15083 Kristjan Mardo,                            1 VIPP(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490. 14382 Leho Margus, Oskariveod                    1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490. 10764 Mihkel Margus,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 16487 Martin Mark, Rõuge vald                    1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490.  7682 Jaava Masing, TÜ                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15388 Liisa Matsi, Võru                          1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
3490. 16076 Robin Matsi,                               1 M10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 16203 Reelika Matsu, Logistikapataljon           1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490. 10253 Roland Matt, HTG                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490.  3731 Olga Mazina, SRD                           1 R2N(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16440 Stiiv-Toomas Meeks, Mõniste PK             1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15288 Siim Meeliste, Võru                        1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 14124 Stiv Mehevits, Jüri kool                   1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490.     0 Mirjam Mehine, Varska G                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 16443 Deelia Meho, Mõniste PK                    1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15514 Raivo Meidla, Kääpa PK                     1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 13008 Kristen Meier,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14810 Mai-Liis Meigo,                            1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
3490.  8425 Marek Meister,                             1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - MƤrjamaa |21.07.2010
3490. 15639 Sören Meius,                               1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490.  7102 Marko Melnits, West                        1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
3490.  1918 Margus Melsas, Hansa Spordiklubi           1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490.  3739 Siiri Mere, SRD                            1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15242 Martin Meresaar, PYG                       1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 15762 Meribel Meridian,                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 10997 Jete Merila,                               1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi päevak - Lepistiku park |13.11.2010
3490. 14325 Helen Merilo, Otepää Gümnaasium            1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490.  1172 Jüri Merirand,                             1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490. 14419 Kaspar Merisalu,                           1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 13220 Gertha Merk, Lembela                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15312 Anne Merzin, Vastseliina G.                1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490.     0 Raiki Mets, Varska G                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 11884 Mari Mets, MHG                             1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15823 Ena Mets, TÜ                               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 15876 Jüri Mets, Raudmees                        1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kolga-Veski |05.08.2010
3490.     0 Liis Metsakaev, Varska G                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 16071 Martin Metsanurk,                          1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
3490. 16506 Rainer Metsküla, Kohtla Põhikool           1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 13698 Hans Metsoja, MHG                          1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
3490. 16429 Kaspar Metssalu, Mõniste PK                1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 12851 Everyn Mieler,                             1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 13828 Sven Mihailov, TÜ                          1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490. 13096 Katrin Mikk, TÜ                            1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 16463 Karin Mikk, Põhja Prefektuur               1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
3490. 12064 Martin Mikk, PKHK                          1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490. 15571 Martin Mikson, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  9944 Tõnis Milling, OÜ Peoloog                  1 M35(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  8324 Helgi Mitt,                                1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordLäänemaa kolmapäevak - Kaasiku |02.06.2010
3490.  2788 Rainis Mitt, Kobras                        1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
3490. 16018 Igor Mohhov, Pärnu Vene G                  1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |07.10.2010
3490. 16002 Mirjam Moisto,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 16178 Aavo Moltsaar,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 15211 Georg Muda, TKog                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15940 Lisabeth Mugame,                           1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15127 Henri-Joel Mugu, TKog                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15210 Sten Mumm, TKog                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15773 Hanno Murrand,                             1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490. 16447 Steffi Mursal, Mõniste PK                  1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490.  6297 Meelis Murss,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 13024 Ivo Muru,                                  1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
3490.  6710 Janet Murumets,                            1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 14791 Maia Mustimets, Peko                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  7135 Kerli Mutle,                               1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |12.08.2010
3490. 15708 Kristjan Muuli, Kuperjanovi ÜJP            1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 16272 Susan Mäe,                                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
3490.  3905 Jaanus Mäe,                                1 KESKMINE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |2.09.2010
3490. 15999 Teele Mäerand,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 10351 Grete Mäesalu,                             1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
3490. 14878 Liis Mägi, MHG                             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 13876 Laur Mägi, Ju-Pe                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
3490. 16216 Renno Mägi, Põlva ÜG                       1 M10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp - VeskimƵisa |24.08.2010
3490. 16416 Ain Mägise, Krabi                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 16394 Maret Mägise, Krabi                        1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.   122 Mihkel Mälter, Harju KEK                   1 M60(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15550 Reelika Mälton, Kääpa PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 13982 Susanna Mänd, MHG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15226 Eliise Mändla, Pärnu Koidula G             1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490.     0 Aleks Männik, Varska G                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.     0 Eliina Männik, Varska G                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  1456 Vallo Männiste, Kobras                     1 M21E(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
3490.  1520 Aime Mõik, Jõhvikas                        1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490.   661 Osvald Mõttus, Lehola                      1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490. 11619 Märten Mõttus, QVara AS                    1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 10729 Maie Möller, Kobras                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp - Puuri |14.09.2010
3490. 11730 Tiina Möller, Ahja                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp - Vinso |17.08.2010
3490.  4023 Annika Müür, SOK                           1 D21(1x) |SI:1x | Esimene kordPöide neljapäevak |6.05.2010
3490. 16297 Aimar Müürsepp, 1. Jalaväebrigaad          1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 16464 Maarja Naagel,                             1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
3490. 16465 Piret Naagel,                              1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
3490.  1656 Annes Naan, Hippokrates                    1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
3490. 16426 Kert Naarits, Kreutzwaldi Gümn.            1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 10312 Taavi Nagel, Serviti                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
3490. 16488 Viivika Nagel, Rõuge vald                  1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15735 Erik Naissaar, PYG                         1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 15528 Jarko Nassar, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15536 Gaidleen Nedo, Kääpa PK                    1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  4148 Olari Needo, Võru                          1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Pikakannu |19.05.2010
3490. 15087 Alan Neeme,                                1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490.  9958 Pille Neider,                              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 10688 Aile Neihaus,                              1 N(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
3490.  9630 Risto Nenonen,                             1 R3MV(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
3490. 13961 Pelle Nepper,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 13722 Askar Neumann, OK Käbi                     1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490. 16141 Anne-Piia Nieminen, Ristiku Põhikool       1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15623 Sven-Andres Niglas,                        1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
3490. 12733 Rein Nigul,                                1 M50(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490. 15964 Olivia Niin,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 14193 Elisabeth Niitav,                          1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
3490. 13451 Janoš Nikopensius, OÜ Heisand              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490. 15359 Robert Nirk, Kivikese lasteaed             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 15722 Magnus Nirk, Võru I PK                     1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15727 Kelly Nirk, Võru I PK                      1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 12076 Erik Nisu, Pärnu MK                        1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 15552 Sander Nool, Kääpa PK                      1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15506 Triinu Nool, Lasva KKS                     1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kiidi |26.05.2010
3490. 16273 Rain Noormann,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15291 Merlin Nopason, Võru                       1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15977 Keijo-Johann Norden,                       1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  6401 Mari Nuga, Tartu Ülikool                   1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 14645 Andreas Nuggis,                            1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490.  6930 Heli Nurger,                               1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
3490. 16274 Mikk Mihkel Nurges,                        1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 16117 Kuldar Nurk,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
3490.  7662 Liina Nurk, filia Patria                   1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
3490. 14993 Tõnis Nõgisto,                             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 14565 Kaire Nõmm,                                1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490.  4903 Anni Nöps, Tartu Raatuse Gümnaasium        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 15566 Kriss Oha, Kääpa PK                        1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  5925 Kristel Oitmaa, EAS                        1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
3490. 13797 Kersti Liis Oja, MHG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15807 Kaisa Oja, Põlgaste                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
3490. 13915 Sirje Oja,                                 1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490.  4283 Joonas Oja, Rakv                           1 M21E(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490.  7518 Toomas Ojala, Peko                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15286 Pille-Reet Ojala,                          1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 16507 Kristiina Ojamäe, Kohtla Põhikool          1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 16144 Laura Ojanurm, TÜG                         1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.     0 Ingrid Ojaperv, Varska G                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.     0 Kreete Ojaperv, Varska G                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  7367 Tuuli Ojasalu, Lembela                     1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490.  7118 Anneli Ojaste, Koop                        1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490. 12582 Henri Ojaste, Koop                         1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490. 15519 Markus Ojaveer, Kääpa PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15557 Kairi Ojaveer, Kääpa PK                    1 N16(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15565 Keidy Olesk, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15179 Jan Olesk,                                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15532 Kelly Olesk, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  4309 Erik Olesk, Võru                           1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 13577 Kristiina Ollema, Tallinna Tehnikaülikoo   1 N21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490. 13599 Rasmus Olli, LSF PT                        1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490.  4372 Georg Onoper, Võru                         1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16230 Carlos Oras, Põlva Spordikool              1 M08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
3490.  3136 Silver Oras, Ilves                         1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490.  6785 Urmas Org, West                            1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la |08.07.2010
3490. 15495 Üllar Orgla,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490.  9454 Ervin Orgmets,                             1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
3490. 14972 Oliver Orumets,                            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  9462 Kaupo Ots,                                 1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Neeruti - RistamƤe |21.04.2010
3490.  3932 Margus Ots, TAOK                           1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14965 Raul Otsa,                                 1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 15817 Kelli Otsason, TKuG                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 15740 Georg Ott, PYG                             1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490.  7695 Triin Ott, Tartu Kommertsgümnaasium        1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme) |18.05.2010
3490.  4100 Anette Ottesson, Lehola                    1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 15419 Kimmo Paananen,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 12728 Katri Paas,                                1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
3490. 15493 Jaak Paavel, Loo Kool                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 15656 Ero Pae, AS Europarts Autodet              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 13454 Kuldar Pae, West                           1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |30.09.2010
3490. 15654 Rasmus Pae, Kose Gümnaasium                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15655 Markus Pae, Kose-Uuemõisa Lasteaed-Al      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15657 Helle Pae, AS Europarts Autodet            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15331 Rene Paesalu,                              1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati |03.05.2010
3490. 11870 Marek Pagel, TKoG                          1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 15155 Anu Pagel, A/S Sangar                      1 R3NV(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 13633 Nele Paglant, KoG                          1 R4NN(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 13293 Sofia Pahhomenkova, SRD                    1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490.  5367 Mart Pais, LSF PT                          1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
3490. 15660 Olavi Pajonen,                             1 M55(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 14962 Kristiina Paju, Tallinna 21. Kool          1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490.  9760 Helis Pajuste, HP Sport Team               1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe ring |10.03.2010
3490. 13662 Indrek Pallon, Mecro                       1 M21E(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
3490. 15184 Kertu Palm, Lähte ÜG                       1 R5NV(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15156 Pirgit Palmiste, MHG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  9003 Kadri Palmiste, Otepää                     1 R2NV(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15269 Triinu Palmre, Võru                        1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15271 Katrin Palok, Võru                         1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15322 Garmel Paloots, Võru                       1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 15033 Marken Palu,                               1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S |21.04.2010
3490. 15800 Hanna-Loora Pankin, Okas                   1 N14-1(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kuliste |26.05.2010
3490. 10571 Alisa Pankova, TÜ                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15336 Martin Pankratov, Viimsi keskkool          1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Randvere |13.09.2010
3490. 14879 Carmen Parik, MHG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  2317 Sirli Parm, Peko                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 15195 Eve Parts, Suusahullud                     1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15753 Krista Parve,                              1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490.  9923 Marko Parve, Põlva                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp - Taevaskoja kĆ¼la |06.07.2010
3490. 15763 Jaan-Eerik Past, MHG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490.  8214 Victoria Paurson, TKoG                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  8543 Maire Pedor, Paar OÜ                       1 R3NV(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  7972 Erik Peinar, EVM                           1 M40RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 11768 Hanna Tiina Pekk,                          1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490.  7392 Marten Peljo,                              1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  9255 Eunike Penu,                               1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |30.09.2010
3490. 15594 Kristjan Perli, Haanja SK                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15696 Joosep Perv, Võru                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Osula |08.09.2010
3490. 15695 Märt Perv, Võru                            1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Osula |08.09.2010
3490.  6714 Olar Petersell, PV SKK                     1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
3490.  7110 Kati Peterson,                             1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  7111 Betti Peterson,                            1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15645 Robert Petrovitski,                        1 RO(1x) |SI:1x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
3490. 16142 Stina Rebecca Pettai, PMG                  1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  9493 Viljo Pettinen, Fotoluks                   1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 15884 Jan Piberman, Okas                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Kuliste |26.05.2010
3490. 15602 Ann Maria Piho, Haanja SK                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 10667 Mait Pihotalo,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490.  6165 Katrin Pihotalo,                           1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 15734 Mihkel Piir,                               1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Jaanikese |25.08.2010
3490. 15575 Art Piirisild, Kääpa PK                    1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16455 Eva Piirisild, Võru                        1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15542 Kaida Piirisild, Kääpa PK                  1 N18(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.   488 Toomas Piirmann, Võru                      1 M35(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490.  7104 Raio Piiroja,                              1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - KƤrsu |16.06.2010
3490. 16180 Andre Piirsalu,                            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 12629 Kauri Piiskoppel,                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
3490. 12912 Mattias Piits, Päikese Lasteaed            1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490.  7187 Targo Pikkmets, West                       1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490.  3706 Rauno Pikkor,                              1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 13979 Priit Pikner, ÕTP                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp - Vinso |17.08.2010
3490. 16003 Ott Pilbas,                                1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15389 Britten Piller, Võru                       1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
3490. 15712 Triin Nicole Pilt, Vastseliina             1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  5449 Mattias Pilv, SK Visa                      1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp - Piigaste |08.06.2010
3490. 13095 Ruth Pilv, SK VISA                         1 R5NV(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15544 Annika Pindis, Kääpa PK                    1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  5702 Kadri Pirn, Elisa                          1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 15538 Gerda Plado, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16468 Jean-Luc Plagnaud,                         1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - JƵelƤhtme |10.10.2010
3490. 14499 Anete Pleksner, Ülenurme Gümnaasium        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 14500 Gertrud Pleksner, Sillaotsa Põhikool       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 16395 Jane Ploom, Antsla                         1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15576 Jako Ploom, Kääpa PK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 10014 Helena Ploovits,                           1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
3490. 13598 Heidi Ploovits,                            1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14113 Heikki Podnek, Pelgulinna Gümnaasium       1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15435 Johanna Poell,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490.  9281 Märt Pokk, SK ASSA-Kesoro                  1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 10930 Maile Polikarpus, TÜ                       1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490.  2397 Sergei Poljaitsev,                         1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Keila-Joa |31.05.2010
3490. 16525 Venjamin Polokoltsev, Narva 6. kk          1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490. 15185 Aimar Poom, Tribitskid                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15786 Sander Pormeister, TKog                    1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15009 Lauriin Possul, Otepää                     1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
3490. 16509 Igor Pozdnjakov,                           1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 11108 Hanna Grete Prans, Ülenurme Algkool        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15873 Karl Brent Premet, Pärnu Kalevi SK         1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la |08.07.2010
3490.  8758 Aapo Prii, TÜ                              1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 14151 Peter Priisalm,                            1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 16204 Elerin Promvalds, Logistikapataljon        1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490. 15240 Iiris Prosa, Kodutütar                     1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 15069 Karl-Peeter Prozes, KL Põlva Malev         1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
3490. 15723 Sandra Prutt, Haanja                       1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15818 Jakob Pruulman, TTG                        1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 15819 Villu Pruulman,                            1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 13778 Arthur Puhm, TKoG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15289 Ariete Puksing, Võru                       1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 16070 Kadri Puna,                                1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490. 16077 Ülle Pure, G4S SK                          1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490.     0 Omar Purik, Varska G                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15658 Riin Pusa, TÜ Tallinna Kolledz             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15957 Jakob Puu,                                 1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15942 Elsa Puu,                                  1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 14508 Madis Puu, Kesklinna lastekeskus           1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15596 Karl Puusaar, Haanja SK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15869 Karin Puusepp, LA Mari                     1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490.  2158 Katrin Puusepp, JOKA                       1 TEADE(1x) |SI:1x | Esimene kordJärvamaa/Rapla teisipäevak |24.10.2010
3490. 16510 Stenver Puusepp, Kohtla Põhikool           1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 10445 Urmas Päev,                                1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |16.09.2010
3490. 16422 Silver Pähn, Varstu                        1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.     0 Janek Päkk, Varska G                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.     0 Janar Päkk, Varska G                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15214 Pille Pärn, EMU                            1 R4N(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490.    84 Elmo Pärna, Lehola                         1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490. 16471 Märt Pärna, SOK                            1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 14655 Marge Pärnamägi,                           1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
3490. 11687 Hart Pärnapuu, Miina Härma Gümnaasium      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 10354 Jan Henrik Pärnik, TTG                     1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
3490. 16275 Toivo Pärnpuu,                             1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 16436 Rait Pärs,                                 1 ALG(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - EinjƤrve |15.09.2010
3490.  8816 Enn Pärt,                                  1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490.  6298 Madis Pärtel, GAG                          1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490.  3979 Egle Pääslane, Ilves                       1 VIPT(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 15854 Ülo Põder, Tapa Gümnaasium                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 15748 Lenne Lotta Põdra,                         1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
3490.  6841 Taniel Põld,                               1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 11911 Mari-Liis Põld,                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16143 Sigrit Põldma, TÜG                         1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  3245 Kairi Põldniit, SOK                        1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 16376 Avo Põldsalu,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490. 11981 Risto Põldsalu, Tõrva Gümn.                1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud (ƶine) - Paluveski |14.04.2010
3490. 15143 Priit Põntson, KoG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15554 Raigo Raamat, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 12158 Raigo Raamat, Elioni SK                    1 VALIK-M(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15517 Martiina Raamets, Kääpa PK                 1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.     0 Vaino Raamik, Varska G                     1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 12316 Marko Rahe,                                1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
3490. 12032 Raul Rahuoja, Antone Transport             1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490.  6678 Sarah Raichmann,                           1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 15706 Rauno Raidma, Kuperjanovi ÜJP              1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15875 Aigar Raja, Westline Team                  1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi |22.07.2010
3490. 10533 Kirke Rajamets, Tõrva Gümnaasium           1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
3490. 16226 Raul Rajang, EMÜ                           1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordMaarja küla teisipäevak |07.09.2010
3490. 16401 Margo Raju, Krabi                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 14368 Crystal Ralja, Raeküla G                   1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 16512 Ats Rand, Kohtla Põhikool                  1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 16511 Age Rand, Kohtla Põhikool                  1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490.  6646 Kaia Randman, Rakv                         1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.  3146 Imre Randmäe,                              1 PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |8.07.2010
3490. 15679 Robin Rannavete, G4S Noorteklubi/Keila k   1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 16114 Märten Rannu,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490.  8028 Lea Rannu,                                 1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
3490. 16355 Karin Raski, TTG                           1 R4NN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 14445 Paul Hendrik Rass,                         1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 16513 Kristin Rastvorov, Kohtla Põhikool         1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 15070 Kirsika Rattus,                            1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490.  8013 Siim Raud, Loo kool                        1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490.     0 Emily Raudkepp, Varska G                   1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15287 Mart Raudmäe, Võru                         1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490.  5649 Hanna-Liis Raudsepp, KoG                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  3377 Raili Raudsepp, Võru                       1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
3490. 16452 Maarten Raudvassar, Mõniste PK             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15897 Richard Marko Raun, Keila                  1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 16390 Merje Rebane,                              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490.  4352 Kaisa Rebane, Orion                        1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 16410 Taavi Rebane, Varstu                       1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15338 Karl Indrek Rebane, Kadrioru Saksa Gümna   1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu |27.09.2010
3490. 14877 Marika Rebase, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15247 Sirle Ree,                                 1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490. 15772 Piret Reichmann,                           1 R2N(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490.  5196 Joosep Reimaa, OKH                         1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490.  3018 Jaak Reimaa, OKH                           1 R5MV(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 15187 Priit Reiman, Suusahullud                  1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15174 Kairin Reiman, TKog                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15186 Jaan Robert Reiman,                        1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  6665 Grete Reiman, MARU                         1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 14218 Karl Reimand,                              1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 14267 Kaspar Reimand,                            1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 14219 Grete Liis Reimand,                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490. 13764 Heiko Reimann,                             1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490.  8541 Britt Reimets, TÜ                          1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni |13.03.2010
3490. 14359 Kertu Rein, Viljandi Kult.Ak.              1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kolga-Veski |05.08.2010
3490. 11416 Elo Reinik,                                1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
3490. 15918 Tarmo Reinula, Padise                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 15140 Sandra Reinvald, KuG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  6220 Indrek Reismann,                           1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490.  5352 Helmuth Martin Reisner, Harju KEK          1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490.  3878 Liisi Reitalu, HOK                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |19.08.2010
3490. 14984 Andrus Reiter,                             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  7346 Liina Remm, TÜ                             1 R1N(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15456 Pille Remmelgas,                           1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 16223 Miko Reponen,                              1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp - Porgandi veski |31.08.2010
3490. 12883 Gunnar Richter, Iriminage                  1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 15227 Maarjan Ridalaan, Pärnu Koidula G          1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 11968 Helve Riisalu, Elva Gümnaasium             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 15529 Mattias Riivik, Kääpa PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  3625 Janno Rillo,                               1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Pirita ringrada |03.10.2010
3490.  5252 Inge Ringemets,                            1 R4N(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 14412 Richard Eric Rinne,                        1 M08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
3490. 15300 Heliise Ritso,                             1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490. 13754 Ainar Rohelpuu,                            1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490. 15547 Alfred Rohtla, Kääpa PK                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  3385 Merle Rohtla, LSF PT                       1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
3490. 15471 Ivar Rohtla, KVÜÕA                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 13986 Käti Romandi, Käina G                      1 (1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |01.07.2010
3490. 12880 Meena Rooden,                              1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490.  3708 Toomas Roolaid, TAOK                       1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.   519 Hannes Roomet,                             1 M50(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490. 15072 Eiko Roomet,                               1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490. 16477 Riho Roon, Urvaste vald                    1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490.  3376 Uku Rooni, Orvand                          1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490.  6174 Henri Roos,                                1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 15857 Kreeta Roose, Kesklinna Lastekeskus        1 R6NN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kaiu |05.08.2010
3490.     0 Kariina Roose, Varska G                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 16514 Triin-Merlyn Roosimägi, Kohtla Põhikool    1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 15981 Hendri Roosiorg,                           1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 10674 Riho Roosipõld, Rattaklubi CFC             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 15789 Helen Roosiväli, TÜ                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  6006 Andres Roosma, Elioni SK                   1 RADA9(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
3490. 10523 Erkki Roosnurm, Viru JVP                   1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
3490. 15822 Kati Roostar, EÜS Põhjala                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
3490. 15199 Henri Roostoja, Playtech                   1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 14637 Sirli Roosve,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 15181 Birgit Rootsi, TÜ                          1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15232 Einar Rosenberg, PYG                       1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 15622 Riho Rostin, Viru ÜJP                      1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
3490. 16515 Ronja Rostin, Jõhvi Gümnaasium             1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
3490. 15129 Elias-Munoz Rubiales, TKog                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.     0 Rainer Rubis, Varska G                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 14558 Helle Rudi,                                1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 14473 Herman Rull,                               1 M10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 10685 Tiit Runno,                                1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490. 16472 Georg Ruuda, Võru vald                     1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490.  7218 Markus Ruukel,                             1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 16201 Raido Ruus, Sidepataljon                   1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490. 15117 Magnus Ruusmaa, TKog                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15384 Kristin Räbovõitra, Võru                   1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 15408 Meelis Ränk,                               1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14636 Eneken Rätsep,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 16232 Stella Rõbakov, Põlva Spordikool           1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
3490.  7281 Andrus Ründal, Rapla MV                    1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490.  9977 Aulis Rüüberg, Ektaco                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490. 15188 Tõnis Rüütel, TÜ                           1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 14136 Erik Saabin, Lasnamäe Põhikool             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 15570 Aulis Saag, Kääpa PK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  5116 Heiki Saal, Otepää                         1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
3490. 13874 Ernst Saan, Ju-Pe                          1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
3490. 16526 Jakov Saar, Narva 6. kk                    1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490. 16193 Klaara Saar, Kuusalu KK                    1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  5210 Alar Saar, Jõulu                           1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 14371 Mihkel Saar, Pärnu YG                      1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 15662 Indrek Saar,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 14299 Indrek Saar,                               1 KESKMINE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |27.05.2010
3490.  3148 Erkki Saar,                                1 LÜHIKE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK NÕMBA |5.08.2010
3490. 16268 Kerli Saar, Lembela                        1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
3490.  7813 Sander Saar, HOK                           1 A(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼la |18.05.2010
3490. 15714 Regina Saar, Mõniste                       1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15125 Silver Saar, TKog                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 10153 Mario Saare, TÜ                            1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VooremƤe |19.08.2010
3490.  6195 Ilo-Ann Saarepera, Penkstonid              1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15346 Kaur Saarepuu, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 16253 Priit Saaron,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 12193 Peeter Saat,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 15638 Sass Saat, EMA                             1 PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |6.05.2010
3490. 15307 Liisa Sachris,                             1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 14327 Christo Saega, Tsirguliina KK              1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490. 16083 Andres Saetalu,                            1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490. 15835 Piret Saksladu, OÜ Playtech Estonia        1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 11867 Kevin Salem, TKoG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16250 Tarmo Salu, PROSCRIPT                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 16386 Rauno Salujärv,                            1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
3490.  4884 Evelyn Salujärv, TPÜ                       1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 16457 Enn Salumäe, Võru                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15864 Alar Saluste, Aqua Causult Baltic  OÜ      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VooremƤe |19.08.2010
3490.  1126 Arne Sammel, Lehola                        1 M50(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - MƤgede kĆ¼la |24.08.2010
3490.  3923 Ago Samoson, Orion                         1 M55(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490.  3921 Karl Samoson, Orion                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordReola neljapäevak |17.06.2010
3490. 11062 Egle Sander, Tartu Veeriku Kool            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 14545 Kaie Sang,                                 1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 15231 Martti Santajoki, Rajamäen Rykmentti       1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannametsa |27.05.2010
3490. 15035 Paulo Santos,                              1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
3490.  4866 Jevgenia Sarap,                            1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 14014 Pirja Sarap, SA TÜK                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
3490.   615 Tõnu Sarapik,                              1 M65(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15402 Maret Sarapu,                              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 16133 Erik Sarapuu,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 16476 Gunnar Sarapuu, Urvaste vald               1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15871 Annika Sarapuu, Pärnu Sutevaka G           1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la |08.07.2010
3490. 16132 Peep Sarapuu,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490.  9339 Raido Saremat, KVÜÕA                       1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490.     0 Reelika Sari, Varska G                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15593 Kadi Sarik, Haanja SK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 13058 Grete Saue, Mercury                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
3490.  1919 Eero Saue, HOK                             1 PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |29.07.2010
3490.  2302 Eveli Saue, Ilves                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490.   973 Mall Schmidt, Jõhvikas                     1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490.  7192 Tuuli Sedman,                              1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  6419 Roomet Sedman,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 15898 Andra Seepter, Mainori Kõrgkool            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 13791 Sandra Seerman, TKoG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 11992 Veiko Seim, Kaitseliit                     1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 16197 Hardi Selg,                                1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15136 Emma Belinda Semilarski, MHG               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16527 Danil Semjonov, Skaudiklubi                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - PannjƤrve |16.09.2010
3490.  6675 Hanna Maria Semper,                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490.  5137 Peeter Sepp, Peko                          1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15524 Eliise-Mariin Sepp, Kääpa PK               1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490.  5653 Toivo Sepp, TÜ                             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - PalukĆ¼la |01.09.2010
3490. 16084 Rein Sepp,                                 1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  7772 Tiit Sepp, TÜ                              1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490. 16105 Anette Sepp,                               1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490. 14591 Kristi Seppi,                              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490.  6639 Kristel Serg,                              1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490.  6641 Kertu Serg,                                1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 13296 Kristi Serg,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490.  6640 Rasmus Serg,                               1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 12277 Raimond Serg,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 16539 Maksim Sergin, SRD                         1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490. 16000 Aliisa Shirokova, SRD                      1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15545 Roberta Sibul, Kääpa PK                    1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15732 Martti Siimann, Valga Gümnaasium           1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - PƤidlapalu |26.05.2010
3490. 15731 Raili Siimann,                             1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - PƤidlapalu |26.05.2010
3490.  9686 Marek Sikk, Tamsalu                        1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
3490. 15673 Gertel Sikk,                               1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.     0 Mirjam Silgo, Varska G                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15438 Kalvi Silla,                               1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 15676 Siim Silland,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 16418 Sandra Sillaste, Puiga                     1 RADA1(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15953 Katriin Sillmann,                          1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15313 Marvet Silm, Vastseliina G                 1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 15784 Kaupo Sims,                                1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490.  8395 Rait Simson, Pärnu Hansa gümnaasium        1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |30.09.2010
3490.  6478 Kertu Simson, Lennubaas                    1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490.  7870 Mihkel Singi, Kärdla ÜG                    1 LÜHIKE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK PALADE |13.05.2010
3490. 15947 Mailis Sinijärv, Harju KEK                 1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 16247 Arvo Sirk, BC                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490.  9534 Siim Sirol,                                1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15347 Aron Sisask, MRG                           1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 15376 Laur Sisask, MRG                           1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 15374 Margret Sisask, TÜ                         1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490.  6230 Merike Sisask,                             1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois) |24.08.2010
3490. 14540 Uku Skiller,                               1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490.  3257 Ahto Sklave,                               1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
3490. 14598 Kadi Skoblov, Nordea Pank                  1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois) |24.08.2010
3490. 15601 Linda Marie Skott, Haanja SK               1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15785 Andre Smilinoff, TKog                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.   948 Valdor Smill, HOK                          1 LÜHIKE(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |8.07.2010
3490. 15907 Edmund Smolarek,                           1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 14975 Peeter Soasepp,                            1 M18(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  7797 Kristiina Soe, Ju-Pe                       1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Tsirguliina |05.05.2010
3490. 16082 Marten Soeson,                             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp - KĆ¼ka |27.07.2010
3490. 13518 Sander Soikka, Võru                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15914 Katrina Sokk,                              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  6003 Gregor Solna,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 14891 Miina Soon, Lasteaed Kivike                1 R5NN(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  6249 Mariann Soone, Eesti Ühispank              1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 15820 Eva-Liisa Soonsein, Peko                   1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490.  6185 Kristofer Soop,                            1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 12792 Kaido Sooru,                               1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.  6702 Liisi Soots,                               1 RADA9(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490.   229 Klavdia Soots, LUS                         1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 16417 Jaanus Sosare, Krabi                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15716 Kairi Sosare, Krabi                        1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15969 Sabina Sosnovskaja,                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 16169 Kristi Spelman, Lembela                    1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15752 Nicole Sreiner, Järve Gümnaasium           1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordON Kotinukal 2010 |03.06.2010
3490. 15416 Mari-Liis Steinberg,                       1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15126 Sander Stenov, TKog                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 11735 Annabel Suga,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 15141 Sten Sugasep, KiG                          1 R4MN(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  3258 Anti Sulavee, Orvand                       1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
3490.  3135 Marilin Sulg, Orvand                       1 N21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - MƤrjamaa |21.07.2010
3490. 13526 Annabella Sulg, Võru                       1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490.  3649 Merliis Sulg, Orvand                       1 N21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490.   538 Margus Sulger,                             1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15776 Katarina Suu, TKuG                         1 R5NN(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15266 Andi Suuder, Võru                          1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490.     0 Rainer-Robert Suun, Varska G               1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 12229 Annika Suun, Assets RMP OÜ                 1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 11703 Anet Suure, Värska                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 16215 Emma Suurmets,                             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp - Vinso |17.08.2010
3490. 14330 Sandra Suviste,                            1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490. 16281 Martin Suvorov,                            1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
3490. 16382 Marti Suvorov,                             1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare |25.08.2010
3490. 16280 Andri Suvorov,                             1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Rakvere |04.08.2010
3490. 12565 Anton Svintsov,                            1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 16350 Signar Säde, TDL                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Tuigo |02.09.2010
3490. 15245 Koidula Säde,                              1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490. 16411 Liisa Sädeme, Krabi                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  3752 Erki Säks, Käbi                            1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Kantsi |18.08.2010
3490. 15246 Kristi Sõber,                              1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490.  3821 Carl Sõlg, Tammed                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15308 Taavi Sügis, Vastseliina G.                1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 10113 Lii Süld,                                  1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 11230 Silva Sütt, TÜ                             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15692 Kaspar Süvaorg, Võru                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Pikakannu |19.05.2010
3490. 15314 Renee Taaber, Vastseliina G                1 M14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 12813 Asko Taal, JOKA                            1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhja |15.07.2010
3490. 15434 Kaspar Tabri,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 14825 Villu Tabur, OÜ Sallendor                  1 R3MV(1x) |SI:1x | Esimene kordPrangli neljapäevak |06.10.2010
3490. 16470 Mariliis Tael, Tartu Ülikool               1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490.     0 Damar Talas, Varska G                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 11283 Juhani Tali,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
3490. 12357 Terje Talpsepp, Kose                       1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490.  3741 Taavi Talver, Mercury                      1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490. 13315 Otto Tamkivi,                              1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 16149 Margit Tamm, Rajaajaja                     1 RADA8(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |29.06.2010
3490. 16303 Madis Tamm, Tamme OK                       1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 10135 Silver Tamm, Tartu Ülikool                 1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490.  8560 Stella-Marii Tamme, Keila Algkool          1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.  6473 Triin Tammearu, Clark U.                   1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  4486 Piibe Tammemäe, Orvand                     1 N21E(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490. 11595 Teevi Tammeveski, Steven VV                1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK KAIBALDI |8.07.2010
3490. 16124 Areenika Tammissaar,                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 16517 Artur Tammiste, Kohtla Põhikool            1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 16518 Igor Tammiste, Kohtla Põhikool             1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 15142 Martin Tamp, KiG                           1 R4MN(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15667 Liina Tarkus,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 12986 Tanel Tarlap, ÜVP                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490. 12917 Rene Tarros,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15348 Tõnis Tartes, TÜ                           1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 14944 Silver Tatrik,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490. 15257 Külli Tatter, LOV Pirita                   1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490. 15216 Ottomar Tavast,                            1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490. 15217 Norman Tavast,                             1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490.  2383 Andres Teder, Orvand                       1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Viitna |01.09.2010
3490. 15836 Mirtel Teder, Maarjamõisa  lasteaed        1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 15215 Jaago Teearu, Vikerkaare LA                1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490. 14387 Gloria Teearu, Vikerkaare LA               1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
3490. 10420 Nele-Liis Teekel,                          1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490.     0 Reimo Teervalt, Varska G                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15945 Annabel Teetamm,                           1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15946 Amanda Teetamm,                            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490. 15355 Ethel Tekkel,                              1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 15816 Kaidi Teller,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490. 15385 Triin Tellismaa, Võru                      1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 15767 Aksel Tenno, Elva LPK                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15768 Tarmo Tenno, Elva LPK                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15769 Kristi Tenno, TÜ                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15661 Kaarel Tenso,                              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
3490. 14880 Tuuli Teppan, MHG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  3313 Mailis Terno, Tammed                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 14174 Natalja Tetergova, Raikküla                1 N21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Rapla suusarada |09.06.2010
3490. 16183 Tõnis Tiganik, IT Kolledz                  1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 15509 Jane Tigasoo,                              1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 14323 Teele Tiidt, Otepää Gümnaasium             1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490. 15089 Meelis Tiirik,                             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490. 15912 Jaanus Tiisvend,                           1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
3490.  5150 Karl Tiit, Ilves                           1 R4MN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 15249 Ardi Tiitus,                               1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490.  1974 Toomas Tiivel, Ilves                       1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 16444 Rasmus Tilga, Mõniste PK                   1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490.  3925 Tauri Tilk, Käbi                           1 R1M(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490.  3924 Tauno Tilk,                                1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |07.07.2010
3490. 15268 Liis Timpka, Võru                          1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490.  8379 Katariina Tinast, Pärnu Hansa gümnaasium   1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 16434 Evelin Tint, SRD                           1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490. 15092 Meelis Tints, K2 Eesti                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
3490.  1865 Aleksandr Tishtshenkov,                    1 M55(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 15175 Liis Tobreluts, Lähte ÜG                   1 R5NN(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16356 Esta Tobreluts, Maanteeamet                1 R3NV(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 15182 Kristel Tobreluts, Lähte ÜG                1 R5N(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 16151 Liisa Tohver,                              1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 16242 Ella Tohver,                               1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15861 Kristi Tohvri, Assets RMP OÜ               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Illipalu |22.07.2010
3490. 11267 Eve Toim, Jõhvikas                         1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordON Pannjärve reljeef 2010 |17.06.2010
3490.  4390 Stanislav Tolmatsov, Jõhvikas              1 1(1x) |SI:1x | Esimene kordON Vokas |20.05.2010
3490.  6369 Ivetta Tomberg, Kardis OÜ                  1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 14176 Toomas Tombu,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Keava mƤed |22.09.2010
3490. 11933 Tiia Tomson,                               1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |07.07.2010
3490. 14948 Siiri Toniste,                             1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490. 15261 Inge Toode, LA Mari                        1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490. 15736 Kardo Toom, PYG                            1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 10287 Merle Toom,                                1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
3490. 11796 Tõnis Toom, JOKA                           1 M(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤgi |27.04.2010
3490.     0 Cindy-Caroly Toomas, Varska G              1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 15539 Anna-Maria Toome, Kääpa PK                 1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16181 Jaana Toomik,                              1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490.  6715 Teet Tooming, Kobras                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp - Mooste |13.07.2010
3490. 16249 Talis Toompere, PROSCRIPT                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 15892 Ingrid Toonekurg, Microsoft Eesti          1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490.  6316 Ivar Toots,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490. 16484 Tiit Toots, Rõuge vald                     1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15317 Kätlin Toots, Võru                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ¼mnaasium |21.04.2010
3490. 16212 Janek Toots,                               1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 19.etapp - Valgesoo |10.08.2010
3490. 15742 Laine Tops, Püssi SK                       1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordON Toilas |13.05.2010
3490. 11627 Rainer Tops, SK Los Toros/Jalajälg AS      1 MTBO-PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Tamsalu |19.05.2010
3490. 15233 Hedi Tori, PYG                             1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 10404 Timo Tori, West                            1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 16441 Airi Torn, Mõniste PK                      1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16432 Tarmo Torn, Mõniste PK                     1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 15555 Iivi Torop, Kääpa PK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15518 Magnus Torop, Kääpa PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15548 Kelly Torop, Kääpa PK                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 16404 Jane Torp, Haanja                          1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  1036 Pirje Trahv,                               1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
3490.  4167 Kaja Traks, West                           1 2(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste |29.07.2010
3490. 16125 Priit Transtok,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 15443 Devid Trei,                                1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490. 13046 Valter Trei, West                          1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 12103 Siim Henri Treimut, Keila SOS H.G.Kool     1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
3490.  9726 Age Trink, Hansa SK                        1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
3490.  5050 Valdur Truija, TÜ                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490. 15071 Helen Truija,                              1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
3490. 16378 Tanel Trumm,                               1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490. 13854 Paavo Truu,                                1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 14653 Liis Truubon,                              1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 10273 Birgit Truus,                              1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490.  4249 Priit Truus, PV SKK                        1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe |10.06.2010
3490.  5316 Johannes Pärtel Truusalu, Kape             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490.  5202 Tuuli Triin Truusalu, Miina Härma Gümnaa   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
3490.  8321 Rasmus Romeo Truuver, Okas                 1 M16(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Tuksi |09.06.2010
3490. 15441 Natuna Tsalani,                            1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 16519 Ilja Tsurubrov, Narva 6. kk                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490. 12331 Maria Tufljakova,                          1 TILLU(1x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
3490. 15189 Kaia Tuhkur, Suusahullud                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15511 Birgit Tull, Võru                          1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 11690 Kristin Tupits, TKoG                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490.  5923 Timo Tupp, TAOK                            1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  7955 Marko Turba, Merevägi                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 12132 Marina Turkina,                            1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15241 Tiina-Ann Turu, kodutütar                  1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490. 12028 Erkki Tuul, KL Tallinna Malev              1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490.  7041 Kahro Tuule, SK Loom                       1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  6214 Tarmo Tuule, SK Loom/Ajakirjade kirjas     1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 11006 Kaur Tuule, SK Loom                        1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  5101 Aare Tuvike,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 12918 Kaur Tuvikene,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 11617 Kärt Tähema,                               1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490.  3003 Tiit Tähnas, JOKA                          1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 15527 Üllar Täht, Kääpa PK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15522 Hele Täht, Kääpa PK                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 11778 Rebeka Tõkman,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15605 Markus Tõnisson, LSF PT                    1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15967 Siim Tõnisson,                             1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490.  9002 Tõnis Tõnissoo,                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 16135 Margaret Tõnstein,                         1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - JƤrveotsa |19.08.2010
3490. 11714 Margit Tõrra, Kobras                       1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490.  8213 Krister Tüllinen,                          1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kaiu |05.08.2010
3490. 16388 Tuuli Türk, Lembela                        1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 10785 Aigar Udras,                               1 VIPP(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
3490. 16449 Jane-Ly Udsu, Mõniste PK                   1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490. 16451 Alvar Udsu, Mõniste PK                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490.  9149 Janelle Uibokand, MHG                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490. 16424 Kaspar Uibopuu, Antsla                     1 NOORKOTKAD(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  3381 Tõnis Uiboupin, Võru                       1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤhrisoo |25.08.2010
3490.  6837 Liis Uiga,                                 1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  6137 Indrek Uik,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 13652 Kadri Ulst, filia Patria                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16480 Kaidar Umbleja, Võru                       1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 15510 Kristjan-Heinz Ungur, Kääpa PK             1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 14377 Ilona Unt, Raegküla G                      1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 15371 Jaanika Unt, Tartu Tervishoiu Kõrgkool     1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 16435 Kennert Unus,                              1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - MƵedaku |08.09.2010
3490. 13281 Alar Urke, Rotalia                         1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
3490. 15131 Paula Uspenki, Tartu Kunstikool            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  7035 Kadri Ustav, Kolga Keskkool                1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 15691 Miia Heleene Utsal, Haanja SK              1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 15276 Merli Mari Utsal, Võru                     1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15273 Ahti Utsal, Võru                           1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15277 Miia Utsal, Võru                           1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kubja |14.04.2010
3490. 15690 Merli Mari Utsal, Haanja SK                1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 14892 Peep Uudeküll, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  6847 Katrin Uudeküll, Uudeküla                  1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
3490.   971 Ingrid Uuk,                                1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14857 Ave Uusalu, ABC Motors AS                  1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 16248 Margo Uusen, Maxiturundus                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 16259 Tarvi Uusen, OMAD POISID                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490.   502 Tarmo Uustalu,                             1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnni park |31.03.2010
3490. 13441 Ain Uustare, TÜ                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 15119 Iris Vaagen, TKog                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  5753 Rainer Vabamäe, Korp.Vironia               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490.     0 Anete Vabarna, Varska G                    1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490.  9285 Renat Vafin, Skype                         1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
3490. 13734 Margus Vahelaid, Pärnu RG                  1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490.  1680 Villu Vahemets,                            1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  2683 Andres Vaher, JOKA                         1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
3490. 16072 Mareli Vaher,                              1 N08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 16073 Mirtel Vaher,                              1 N08(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 15449 Andres Vaher,                              1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490. 16393 Alo Vahtre, Tõrva Gümnaasium               1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - TƵrva |08.09.2010
3490. 15779 Artur Vaidla, Lasteaed Triinu ja Taavi     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490. 15778 Marlen Vaidla, TKog                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  6740 Evelin Vaik, TPÜ                           1 N35(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 14217 Erik Verner Vaikla,                        1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  3407 Vahur Vaiksaar, Lehola                     1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
3490.  2464 Marlen Vaiksalu, Tammed                    1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõmme) |15.06.2010
3490.  6480 Markus Vainola, Mercury                    1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490.  4462 Anni Vainola, Rakv                         1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pariisi PuhkekĆ¼la S |09.06.2010
3490. 15499 Marek Vainumäe,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
3490.  3700 Tais Vakrõõm, SRD                          1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  3265 Kristi Vaks, Kose                          1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490.  5785 Juta Vaks,                                 1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 18.etapp - Piigaste |03.08.2010
3490. 13002 Oliver Vaks,                               1 TILLU(1x) | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
3490. 15759 Ann Valdi,                                 1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15941 Aet Valdi,                                 1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 12725 Margus Valdre,                             1 MII(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - RƵƵsa |15.06.2010
3490. 15204 Erki Valk, TTG                             1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15196 Mirian Valk, TTG                           1 R7A(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15248 Alari Vall,                                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490.  3283 Jaago Vallistu, SOK                        1 H21(1x) |SI:1x | Esimene kordMändjala neljapäevak |27.05.2010
3490. 15301 Alari Valter,                              1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15976 Rivo Valts,                                1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 16231 Liisa-Maria Valvik, Põlva Spordikool       1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
3490. 15508 Lotta Vana,                                1 N10(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 11639 Külli Vanaveski, Juku-Peedu                1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
3490.  5525 Tanel Vanaveski, Võru                      1 R1(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Valga-Priimetsa |19.05.2010
3490.  8355 Hardi Vanaveski, Võru                      1 R5NR(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - Kantsi |18.08.2010
3490. 15151 Kerttu Varimets,                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 13796 Liidia Varrik, MHG                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  4161 Avo Vassar,                                1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
3490.  7991 Ahti Vasser,                               1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp - PalojƤrve |15.06.2010
3490. 15028 Renno Veelma,                              1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
3490.  7504 Piret Veensalu,                            1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 15709 Priit Veeroja, Võru                        1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15689 Urmas Veeroja, Haanja SK                   1 RADA3(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 10556 Anette Veerpalu, Otepää Gümnaasium         1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490. 10799 Anders Veerpalu, Karupesa                  1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
3490. 16300 Vadim Vegis, Saturn                        1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490.  5837 Helen Vegmann,                             1 RADA6(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru) |31.08.2010
3490. 15713 Annely Veidik, Antsla                      1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  7643 Pertti Veijalainen,                        1 M60(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp - Rosma |21.09.2010
3490. 15729 Egle Veinberg, Varstu                      1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 16398 Evelin Veinberg, Varstu                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15775 Eerold Vellemäe,                           1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe neljapäevak |20.05.2010
3490.  2297 Marika Vello,                              1 N55(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 16381 Eliisabet Velpler,                         1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare |25.08.2010
3490. 15220 Jenna Velsvebel, PYG                       1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490. 16145 Katriin Veltson, PMG                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 16113 Helina Vende, Ilu & Tervisekeskus Roosm    1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15592 Egle Vene, Haanja SK                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490.  8780 Hannes Verlis, Karbon                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 13783 Mart Vernik,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 13784 Kadri Vernik,                              1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 16442 Tiina Verzibikovs, Mõniste PK              1 RADA5(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti |22.09.2010
3490.  5815 Reimo Veske,                               1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15080 Frederik Veske, Tartu Suusaklubi           1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
3490. 16258 Kadri Veski,                               1 R4NV(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 15693 Erki Veski, Osula                          1 RADA2(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Pikakannu |19.05.2010
3490. 15031 Rayan Rick Vest, Kadrioru Saksa Gümnaasi   1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
3490. 15032 Rene Ron Vest, Tallinna Reaalkool          1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
3490. 15567 Rebeka Vider, Kääpa PK                     1 N14(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - KƤƤpa |05.05.2010
3490. 15161 Ermo Vihtre, EÜS Põhjala                   1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S |21.04.2010
3490. 13475 Janar Viibus, Raeküla g                    1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la |22.04.2010
3490.  1874 Tarvi Viik, Okas                           1 M21(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - Tuksi |09.06.2010
3490.  9759 Kristina Viikmäe, ÜVP                      1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490. 14175 Piret Viin,                                1 N21(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Keava mƤed |22.09.2010
3490. 10477 Kreete Viires, Orava                       1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp - Orava |22.06.2010
3490. 16206 Karl Viirmann,                             1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Raudoja |12.08.2010
3490. 15229 Raul Viitmaa, Lehola                       1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NƵmme |29.04.2010
3490. 16391 Andres Villemson,                          1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velodroom) |07.09.2010
3490. 11972 Sandra Vind, TKoG                          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
3490. 15425 Henri Vink, Võru                           1 M12(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KƤhrisoo |28.04.2010
3490. 14761 Emil-Joosep Virkus,                        1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keava mƤed |13.05.2010
3490. 11858 Kertu Virronen, Kesklinna                  1 R3NN(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
3490. 16127 Marleen Virve,                             1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 16254 Priit Visnapuu,                            1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 14701 Karl Artur Vissor, Luunja Keskkool         1 M10(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp - Leevi |20.07.2010
3490. 16520 Renna Vist, Kohtla Põhikool                1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordIda-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-NƵmme |09.09.2010
3490.   953 Mari Volberg, TAOK                         1 N50(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - SƵitme |26.08.2010
3490. 15118 Maria Volk, TKog                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490.  4947 Ülar Vomm, Kaitseliit                      1 R3MV(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 15128 Martti Voogla, TKog                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 15739 Marelle Vool, PYG                          1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark |06.05.2010
3490. 14395 Villem Voormansik, Viljandi                1 R4M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Meeri-Keeri |16.09.2010
3490. 15239 Mari Vunk, Kodutütar                       1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Uulu |13.05.2010
3490.   566 Ruth Vunukainen, TÜ                        1 R3NV(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15782 Andri Vytvytskyi,                          1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
3490. 16481 Elise Vähi,                                1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 16483 Maiu Vähi,                                 1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 16482 Riko Vähi,                                 1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja laululava |29.09.2010
3490. 16403 Anne-Mary Väin, Võru I PK                  1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490. 15720 Anna-Liisa Väin, Võru I PK                 1 KODUTüTRED(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Puiga |15.09.2010
3490.  6810 Margus Väli, AS Webmedia                   1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Elva |01.07.2010
3490. 14651 Aavo Väljak, Vahipataljon                  1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |02.09.2010
3490. 16257 Piret Värnomasing, Eesti Veeprojekt OÜ     1 R3N(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490. 10173 Helle Väärsi, Oandu                        1 N45(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Altja - Oandu |05.05.2010
3490.  3865 Joonas Väärtnõu, Comp                      1 PIKK(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI |29.04.2010
3490. 16126 Aivar Väärtnõu,                            1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 11800 Margit Võhandu,                            1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Merimetsa |27.03.2010
3490. 15029 Eliise Võigemast,                          1 ALGAJAD(1x) |SI:1x | Esimene kordRapla pƤevak - Kohila |15.04.2010
3490. 15176 Eva-Johanna Võik, Lähte ÜG                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
3490. 15998 Jan Richard Võrk,                          1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
3490. 15250 Tony Võsanurm,                             1 3(1x) |SI:1x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark |20.05.2010
3490.     0 Krista Võsonurm, Varska G                  1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPäevak 1-2010 |15.04.2010
3490. 14263 Virko Võsu, KKP                            1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
3490.  5550 Priit Võsupärg, Kobras                     1 M18(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
3490. 15975 Irma Willadsen, TON                        1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
3490. 15600 Konstantin Yavnashan, Haanja SK            1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordVƵru kolmapƤevak - Haanja |12.05.2010
3490. 14758 Maksim Zabello,                            1 M10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
3490. 15971 Karita Zahkna,                             1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
3490. 15954 Polina Zalimskaja,                         1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 15955 Anfisa Zalimskaja,                         1 N10NR(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
3490. 12296 Karine Zirk,                               1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
3490. 16344 Paul Theodor Zupping, Peko                 1 R5MN(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiiesalu |09.09.2010
3490. 15042 Piret Änilane, Korp! Filiae Patriae        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
3490. 16252 Väino Õigus,                               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - VƤlgi |26.08.2010
3490.   138 Katrin Õunap, Kape                         1 N40(1x) |SI:1x | Esimene kordLƤƤnemaa kolmapƤevak - PerakĆ¼la |18.08.2010
3490. 16562 Mario Öeren, TTÜ                           1 R2(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kadriorg |16.10.2010
3490.  6643 Hanna-Liina Överus, Laagri Kool            1 N12(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - LƤsna |22.07.2010
3490. 14409 Merike Üts,                                1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010


11038 - 
1570 - Kobras
1429 - Võru
1386 - Ilves
1278 - West
1041 - Kape
 862 - Tammed
 836 - Orion
 720 - Rakv
 660 - TON
 637 - HOK
 617 - SRD
 563 - TÜ
 506 - JOKA
 504 - Harju KEK
 403 - Jõhvikas
 390 - TAOK
 363 - Rae
 359 - LSF PT
 354 - Mercury
 352 - Orvand
 308 - Koop
 291 - Peko
 266 - Põrgupõhja
 263 - Tartu
 211 - Otepää
 211 - SOK
 195 - Okas
 177 - MARU
 176 - Elioni SK
 173 - TTÜ
 172 - TKoG
 170 - Põlva
 169 - OKH
 146 - Saku
 145 - Hooler
 142 - LUS
 138 - Põlva Spordikool
 108 - EA Reng
 105 - Hansapank
 100 - Lehola
  99 - Haanja SK
  91 - Tartu Ülikool
  90 - EMÜ
  85 - Metsäliitto
  82 - Elisa
  81 - MHG
  75 - Kääpa PK
  74 - Lembela
  72 - KVÜÕA
  71 - FusionOne
  60 - EKJ SK
  59 - -
  56 - Hansa SK
  54 - Tallinna Tehnikaülikool
  53 - Postimees Online
  52 - Pühajärve
  51 - SA TÜK
  49 - Kesklinna Kool
  49 - KUNDA OK
  47 - Desorient
  47 - Põrgupõh
  47 - Lennubaas
  47 - seiklusporr
  45 - OK Käbi
  45 - sk Hooler
  45 - Saue
  45 - Mereväebaas
  44 - Uddeholm Tooling Eesti
  43 - HTG
  42 - Kose
  42 - Bochako Eesti OÜ
  42 - Korp! Rotalia
  42 - TKog
  40 - STSVÕK ÜSP
  40 - Talkur
  39 - Elva Gümnaasium
  39 - PV SKK
  38 - Norma
  37 - Hippok
  37 -  Voller AS
  37 - AS Schetelig EV
  37 - SK Fortis
  36 - Suusahullud
  36 - Norma OK
  36 - Kärdla ÜG
  36 - FIRN
  35 - Kohtla Põhikool
  35 - AS Elektrikontrollikeskus
  35 - Varska G
  34 - Kaitsevägi
  34 - Lasva KKS
  34 - CSS
  34 - Tallinna Ühisgümnaasium
  33 - KiG
  33 - Kuperjanovi ÜJP
  32 - Vironia
  32 - PYG
  31 - AboBase Systems
  31 - Tartu Suusaklubi
  31 - Liewenthal Electronics
  30 - SEB
  30 - Eurotec-Infosüsteemide OÜ
  30 - Unistar-Auto
  30 - Cyber
  30 - Playtech
  30 - AS Teede Tehnokeskus
  29 - EPMÜ
  29 - TAI
  29 - Swedbank
  28 - KK Rae Koss
  28 - F-Klubi
  27 - AIESEC
  27 - Põlva 
  27 - Evotec AS
  27 - Kaitseliit
  27 - Jakob Westholmi Gümnaasiu
  26 - Tähtvere lasteaed
  26 - Trummi SK
  26 - Valga
  26 - Tartu suusaklubi
  26 - MRG
  25 - OÜ Parem Käsi
  25 - Laagri Kool
  25 - TÜ GI
  25 - Eesti Energia AS
  25 - Põlva Keskkool
  24 - Tsirguliina kk
  24 - Kiidjärve
  24 - Henkel Makroflex
  24 - Pärnu YhisG
  24 - NSC Estonia OÜ
  24 - Midrimaa
  24 - LÜG
  23 - TARBUS
  23 - OÜ Luua HM
  23 - Brentel OY
  23 - Assets
  23 - Sindi Lanka
  23 - TEMPO spordiklubi
  23 - Ruusa
  23 - Puukool
  23 - SK Serviti
  22 - Balou OÜ
  22 - SA Tartu VTHK
  22 - SK
  22 - Rotalia
  22 - Spordiklubi Tempo
  22 - Affecto
  22 - Tartu Karlova Gümnaasium
  21 - Humanitaarinstituut
  21 - Altius TS
  21 - SK Rada
  21 - Loksa
  21 - Microsoft
  21 - Otepää Gümnaasium
  21 - Tori SK
  21 - Tapa VÕK
  20 - TÜ Füüsika Instituut
  20 - SK Visa
  20 - Spin Press
  20 - ETS Logistika
  20 - Viluste kool
  20 - Eesti Worldloppet Klubi
  20 - Pärnu Kastani la
  20 - Tehnikamarket
  20 - Vastse-Kuuste
  20 - Käina G
  20 - Mõniste PK
  19 - Webmedia
  19 - Muku
  19 - AS Merko Ehitus
  19 - EROK
  19 - KL Põlva Malev
  19 - TDL
  19 - Koomaklubi
  19 - Kostivere PK
  19 - KLM MKB
  18 - Zebra.ee
  18 - PSHG
  18 - Bona Fide
  18 - Kreutzwaldi G.
  17 - Eesti Energa AS
  17 - Team Ironman 2008
  17 - Jänesselja lasteaed
  17 - Saint Gobain Sekurit
  17 - KV Pärnu
  17 - ÕTP
  17 - Räpina
  17 - OÜ TAUT
  17 - EÜS Põhjala
  17 - Korp! Indla/TÜ
  17 - Koeru SK
  17 - Tsirguliina KK
  16 - Päikesejänku lasteaed
  16 - TÜ Kliinikum
  16 - Arco Ehitus OÜ
  16 - PRIA
  16 - TÜ/EÜS Põhjala
  16 - SK Hooler
  16 - Raeküla G
  16 - Ju-Pe
  16 - Rakvere
  16 - Reko
  16 - TTÜ SK
  16 - SA Põlvamaa Arenduskeskus
  15 - Tartu LV
  15 - AS Andmevara
  15 - Tajak SK
  15 - Jessorient
  15 - Pärnu Aerutajate klubi
  15 - ÜVP
  15 - SPROTTT SK
  15 - Estroad
  15 - Kilingi-Nõmme Gümnaasium
  15 - HJJ
  15 - Pajusti
  15 - Viru-Nigula SK
  15 - Logistikapataljon
  15 - Sportnet
  15 - JK Alpinismiklubi
  15 - Cybernetica AS
  15 - SA TLH
  15 - Aiesec Eesti
  15 - E5
  15 - SA Tartu Kiirabi
  15 - Tepelvälja
  14 - KVLogK
  14 - Tartu Veeriku kool
  14 - Sentura
  14 - Masingu Kool
  14 - Tallinna Tehnikagümnaasiu
  14 - Tartu SK Velo
  14 - Silbet
  14 - KuG
  14 - Porkuni
  14 - Laagri PK
  14 -   Talkur
  14 - Pärnu Vanalinna pk
  14 - Abobase Systems
  13 - Kaitseliit Tartu Malev
  13 - Krootuse
  13 - Kanepi
  13 - SK Kolepaha
  13 - GOBus
  13 - RTG
  13 - TKig
  13 - Põlva Matkaklubi
  13 - Head Arhitektid OÜ
  13 - Swedbank AS
  13 - Sopso.com
  13 - KKI
  13 - Aasta Auto Pluss AS
  13 - Uulu kool
  13 - Mõniste
  13 - Tartu TDL
  13 - Lintman
  12 - EKUK
  12 - Salomon Team
  12 - Revalhansa
  12 - ÜSP
  12 - Raudmees
  12 - AS Cybernetica
  12 - Tempo
  12 - Mate AS
  12 - SP Transit
  12 - Puiga
  12 - Starman
  12 - Klubi Tartu Maraton
  12 - OK U.P.S.
  12 - Pärnu YG
  12 - Apollo Raamatud
  12 - Kunda
  11 - TutiVaps
  11 - OÜ Puteen
  11 - Ülenurme Gümnaasium
  11 - Pärnu ÜJP
  11 - KSS Eero
  11 - Eesti Pagar
  11 - Kõrgem sõjakool
  11 - Kesklinna
  11 - Viro OK PÕMM
  11 - Pärnu Kastani lasteaed
  11 - KoG
  11 - Tartu Maraton
  11 - Krootuse PK
  11 - Rae Kivitehas
  11 - Ristiku Põhikool
  10 - LPK Krõll
  10 - Vanaema
  10 - TKiG
  10 - NKK
  10 - CFL
  10 - Tartu Katoliku kool
  10 - Tehnikagümnaasium
  10 - EVR
  10 - Piirivalve
  10 - YSP
  10 - Lähte ÜG
  10 - Softreflector LLC
  10 - EOMAP
  10 - Krabi
   9 - Eesti Liikluskindlustuse 
   9 - Tallinna SAPA
   9 - Alutaguse SK
   9 - Ektaco
   9 - korp! Leola
   9 - Walkie-Talkie
   9 - Voka lasteaed
   9 - Tehnilise Järelevalve Ins
   9 - Tallinna TKK/Teede Tehnok
   9 - EMPÜ
   9 - TÜ/Digizone
   9 - AS Evelekt
   9 - Tammsaare la
   9 - Obinitsa
   9 - Järvamaa KHK
   9 - Piruett
   9 - Tallinna Reaalkool
   9 - Vunder
   9 - SK VISA
   9 - Krimelte OÜ
   9 - Õru
   9 - Nõmme
   8 - TRG
   8 - PPP
   8 - SK Drusba
   8 - Pelgulinna Gümnaasium
   8 - AS Express Post
   8 - Tallinna Tkk
   8 - Express Post
   8 - Tamme OK
   8 - Columbus IT Partner Eesti
   8 - Puiga PK
   8 - Järve Gümnaasium
   8 - Uuela talu
   8 - Gild
   8 - Skype
   8 - Jõhvi Gümnaasium
   8 - MRG/OK Lehola
   8 - EMHI
   8 - Pärnu Aerutamisklubi
   8 - Tartu Descartes'i Lütseum
   8 - Nõmme Erakool
   8 - SK Rõõsa
   8 - Aruvälja Lasteaed
   8 - KKM ITK
   8 - Paide LV
   8 - Võru I PK
   7 - Pilveprojekt OÜ
   7 - Põlva SK
   7 - AS Elero
   7 - ELTEL
   7 - 21cc triatloniklubi
   7 - Valga Haigla
   7 - Fotoluks
   7 - Kristiine Gümnaasium
   7 - Lasteaed Krõll
   7 - EE AS Jaotusvõrk
   7 - AS Kroonpress
   7 - ITKH
   7 - Lähte lasteaed
   7 - Kuninga tn pk
   7 - Kreutzwaldi Gümn.
   7 - Lasva vald
   7 - Kivikese lasteaed
   7 - KORP! VIRONIA
   7 - Päästeamet
   7 - Skaudiklubi
   7 - Kose Gümnaasium
   7 - Staabi- ja Sidepataljon
   7 - Heateo SA
   7 - Rakke
   7 - Narva 6. kk
   7 - Varstu
   7 - Toila Gümnaasium
   7 - Eston Ehitus
   7 - Sinine Zetoon
   7 - Tallinna Saksa Gümnaasium
   6 - Tallinna Vanalinna Haridu
   6 - Eesti Maaülikool
   6 - Noarootsi G
   6 - MjaP Nurst
   6 - Elite Kliinik
   6 - OÜ Graveerimiskeskus
   6 - Taevaskoja
   6 - Westline Team
   6 - Valga 
   6 - Staabi- ja sidepataljon
   6 - TÜK
   6 - Valga Põhikool
   6 - Mustamäe Gümnaasium
   6 - TÕRVA GÜMNAASIUM
   6 - Rocca al Mare kool
   6 - Dünamo
   6 - TKuG
   6 - Wanted Marketing
   6 - Tallinna Prantsuse Lütseu
   6 - Kilingi-Nõmme
   6 - Tuning.EE
   6 - Tallinna Järveotsa Gümnaa
   6 - TLÜ
   6 - Projektbüroo A-GRUPP
   6 - Eesti Pank
   6 - Ahtme Gümnaasium
   6 - Velo
   6 - Narva Pähklimäe Gümnaasiu
   6 - SEB Eesti Ühispank
   6 - ENÜS
   6 - FA
   6 - EKA
   6 - Vastseliina G.
   6 - Merevägi
   6 - Lilleküla Gümnaasium
   6 - Käbi
   6 - Quattromed
   6 - SK Paksud Poisid
   6 - Naistekliinik
   6 - RSK Kuuse
   6 - Mooste
   6 - Tallinna Heleni Kool
   6 - OK Vagun
   5 - Virumaa Politesi Spordise
   5 - Itella Logistics OÜ
   5 - Sauga Spordiklubi
   5 - ABS
   5 - Läänemaa Spordikool 
   5 - Lasteaed Meelespea
   5 - PKG
   5 - Pärnu LV
   5 - Kaitseväe Logistikakeskus
   5 - Põlva ÜG
   5 - Lääne Maavalitsus
   5 - Pärnu Vanalinna põhikool
   5 - Kesklinna Lastekeskus
   5 - VOK 
   5 - A/S Tallinna Kaubamaja
   5 - EÜS Põhjala / TÜ
   5 - Suusaliit
   5 - Täiskasv. Gümnaasium 
   5 - JVÕK Pärnu ÜJP
   5 - SA
   5 - Infovara OÜ
   5 - RT-1X
   5 - Rautakesko
   5 - Rahandusministeerium
   5 - Matkasport
   5 - OK Kuusalu
   5 - Tamsalu
   5 - JK
   5 - EE NEJ
   5 - Karoliine lasteaed
   5 - JKAK
   5 - Valga G
   5 - Comp
   5 - Tamme Gümn.
   5 - Pärnu Koidula G
   5 - Rõõsa/Kose Gümnaasium
   5 - TTG
   4 - Audentese Erakool
   4 - Tartu Kliinikum 
   4 - Triinu&Taavi LPK
   4 - Ummisjalu
   4 - Rõõsa
   4 - Elion Ettevõtted AS
   4 - Värska
   4 - Kaitsejõud
   4 - Sportland
   4 - EKI
   4 - EXAN
   4 - FORSS
   4 - Tallinna Kunstigümnaasium
   4 - SEB pank
   4 - ONMKY
   4 - Haridus ja teadusministee
   4 - CFC/Pirita MG
   4 - Eesti Firmaspordiliit
   4 - GAG
   4 - PMG
   4 - Tsiguliina KK
   4 - Miina Härma Gümnaasium
   4 - Tõrva Gümnaasium
   4 - Parila
   4 - Mammaste LA
   4 - Tartu Erakool
   4 - Narva Eesti Gümnaasium
   4 - Põlva Politsei
   4 - Elva LPK
   4 - Pyhayritus.org
   4 - Põlva mk
   4 - Ida-Viru KHK
   4 - Eesti Lennuakadeemia
   4 - Vastseliina Gümnaasium
   4 - LA Mari
   4 - A spin Tartu
   4 - Rõuge vald
   4 - Põlva vald
   3 - Peedu Lasteaed
   3 -  
   3 - Palade PK
   3 - PVPK
   3 - Pärnu Kuninga tn pk
   3 - Veeriku kool 
   3 - Eesti Haigekassa
   3 - Välisministeerium
   3 - C!U!
   3 - OK Ilves
   3 - OÜ ATNOBE
   3 - Saarde Spordiliit
   3 - Peipsi PV
   3 - Veeriku 
   3 - G4S spordiklubi
   3 - Kirjandusmuuseum
   3 - Narva lasteaed
   3 - Tagalapataljon
   3 - Sakala
   3 - Tartu Fors.Gümnaasium
   3 - Kuperjanovi JP
   3 - Kreutzwaldi Gümnaasium
   3 - CFC
   3 - Rattaklubi CFC
   3 - LOOTUUR matkad
   3 - PA!
   3 - Melliste Algkool-Lasteaed
   3 - Sidepataljon
   3 - Nõo Põhikool
   3 - TUK
   3 - Korp! Sakala
   3 - Pärnu PP LA
   3 - PRG
   3 - Põhja Prefektuur
   3 - Mapri Projekt
   3 - Võru SpKool
   3 - EMU
   3 - Tartu Observatoorium
   3 - Kolga Keskkool
   3 - RMK
   3 - Korp! Revelia
   3 - Tallinna Ülikool
   3 - HiKi
   3 - Viljandi
   3 - AS CLIK
   3 - Virumaa Politsei Spordise
   3 - Jõgeva Gümn.
   3 - Korp Sakala
   3 - JCI
   3 - Loo Keskkool
   3 - Põlvamaa
   3 - korp!Indla OÜ Tartu keskk
   3 - Statistikaamet
   3 - Vastseliina
   3 - Kadrioru Saksa Gümnaasium
   3 - Urvaste vald
   3 - Haanja
   3 - klubitu
   3 - Antsla
   3 - Kaarli Hambapolikliinik
   2 - Spring Design OÜ
   2 - Vaatevinkel OÜ
   2 - Piilupesa lasteaed
   2 - Drusba
   2 - OÜ Beautylux
   2 - Avita
   2 - TLU
   2 - Tõrva Gümnaasiuk
   2 - A2K sport
   2 - Playtech OÜ
   2 - OSK SAKAS
   2 - Karlova Gümnaasium
   2 - Scoutspataljon
   2 - HRS OÜ
   2 - Üksik-vahipataljon
   2 - Trigon
   2 - Blue Drum
   2 - Raatuse
   2 - TRIATHLETES
   2 - TALKUR
   2 - ROK
   2 - Lasteaed Terake
   2 - VP
   2 - Salomon
   2 - Tarmets
   2 - Veterinaar- ja Toiduamet
   2 - SK Los Toros
   2 - Kriimsilm
   2 - Järvamaa
   2 - zuk.ee
   2 - Reformierakond
   2 - Pärnu Haigla
   2 - Tallinna Nõmme Põhikool
   2 - Viimsi Kool
   2 - Lasteaed Pallipõnn
   2 - Haanja RK
   2 - G4S Eesti
   2 - Kunstiakadeemia
   2 - Katoliku kool
   2 - AS VMT Betoon
   2 - Nõo Reaalgümnaasium
   2 - AS Eltel Networks
   2 - Mariine Auto
   2 - Olerex
   2 - lasteaed
   2 - Sotsiaalministeerium
   2 - Lasteaed Tõruke
   2 - Lasteaed  Tõruke
   2 - Riigikontroll
   2 - Kalevi JVP
   2 - G4S noorteklubi
   2 - 21. Kool
   2 - Kärla ÜG
   2 - Taaramäe Lasteaed
   2 - Tartu SK
   2 - OMA
   2 - Alas-Kuul AS
   2 - Läti
   2 - Käina Lasteaed
   2 - CFC/Vanalinna Hariduskoll
   2 - Eesti Vabaõhumuuseum
   2 - PPA
   2 - lasteaed Tähtvere
   2 - TÜ SK
   2 - Paar OÜ
   2 - Maksu- ja Tolliamet
   2 - Paikuse Mesimumm
   2 - Telefonica
   2 - Lähteühis
   2 - Jänesselja la
   2 - Rahumäe Põhikool
   2 - SA TÜK Naistekliinik
   2 - Vinni
   2 - Tartu Veeriku Kool
   2 - Tallinna YK
   2 - Kiili Gümnaasium
   2 - Pärnu ÜG
   2 - Loo Kool
   2 - G4S SK
   2 - Kääpa
   2 - Astrec Baltic OÜ
   2 - Tartu Kunstikool
   2 - SK Metsasõbrad/Aruküla PK
   2 - ELKER
   2 - G4S Noorteklubi/Keila koo
   2 - Tapa G
   2 - Raikküla
   2 - Tallinna 21. Kool
   2 - Saturn
   2 - Mesila talu
   2 - Saint-Gobain Sekurit
   2 - Raeküla g
   2 - Sparta Spordiselts
   2 - Hansa Spordiklubi
   2 - filia Patria
   2 - TÜG
   2 - AS Europarts Autodet
   2 - Veskitammi Lasteaed
   2 - Kodutütar
   2 - CFC/GAG
   2 - PROSCRIPT
   2 - TPÜ
   2 - Vastseliina G
   2 - Pärnu Hansa gümnaasium
   2 - Assets RMP OÜ
   2 - Vikerkaare LA
   2 - SK Loom
   1 - VHK Gümnaasium/SE Põhjako
   1 - x26
   1 - SA Perm
   1 - PICEA GRUPP
   1 - Tsirguliina Keskkool
   1 - Saku Gümnaasium
   1 - ABB
   1 - TY
   1 - OÜ Lavora
   1 - Terake
   1 - Finantsinspektsioon
   1 - Nõo PK
   1 - TÜ/corp/Rotalia
   1 - Pühajärve Põhikool
   1 - Hämeenlinnan Tarmo
   1 - Pärnu Hansagümnaasium
   1 - Metsapeatus
   1 - SK Kalev
   1 - EMMK
   1 - korp!Filiae Patriae
   1 - Koondis Tempo/Justiitsmin
   1 - Emmaste Vallavalitsus
   1 - Tln Saksa Gümnaasium
   1 - TÜ/ENÜS
   1 - Korp! Fraternitas Liviens
   1 - korp!Leola
   1 - Liivalaia lasteaed
   1 - LHV Pank
   1 - Eesti Kunstiakadeemia
   1 - Pärnu
   1 - Sillamäe Kalev
   1 - Tallinna Kunsti Gümnaasiu
   1 - Fraternitas Liviensis
   1 - Karula
   1 - A/S  KERNEL
   1 - Berliini Ülikool/korp!Ami
   1 - Kiili
   1 - Tele 2
   1 - Tartu Keskonnateenistus
   1 - Raekyla G
   1 - Nõmme Põhikool
   1 - Microsoft Dynamics
   1 - Hämenlinnan Tarmo
   1 - LA Tähtvere
   1 - Saue Gümnaasium
   1 - Laagri kool
   1 - Tln. 21. Kool
   1 - Estonian Air
   1 - Audentes
   1 - JK Piraaja
   1 - Põlva  Spordikool
   1 - NSK/TIK
   1 - Tallinna Mustamäe Humanit
   1 - Parksepa
   1 - Vanalinna Hariduskollegiu
   1 - Tartu Lennukolledz
   1 - G.Otsa nim.Tallinna Muusi
   1 - Arco Vara Rattaklubi
   1 - Spordiklubi Saturn
   1 - valga Põhikool
   1 - AS REGIO
   1 - PS-Agentuur OÜ
   1 - Rakke kool
   1 - Prantsuse Lütseum
   1 - Tarmeko metall
   1 - Hämennlinnan Tarmo
   1 - Jart Konsult AS
   1 - TTÜ Tartu Kolledz
   1 - Vastaseliina G
   1 - Oskariveod
   1 - Jüri kool
   1 - PKHK
   1 - OÜ Peoloog
   1 - Pärnu Vene G
   1 - QVara AS
   1 - Ahja
   1 - 1. Jalaväebrigaad
   1 - Hippokrates
   1 - Serviti
   1 - OÜ Heisand
   1 - Pärnu MK
   1 - LA Sipsik
   1 - Tartu Raatuse Gümnaasium
   1 - EAS
   1 - Põlgaste
   1 - SKYPE
   1 - Tartu Kommertsgümnaasium
   1 - Tabasaalu ÜG
   1 - Kose-Uuemõisa Lasteaed-Al
   1 - A/S Sangar
   1 - HP Sport Team
   1 - Mecro
   1 - Viimsi keskkool
   1 - EVM
   1 - Päikese Lasteaed
   1 - Sillaotsa Põhikool
   1 - Tartu Soome Kool
   1 - SK ASSA-Kesoro
   1 - Tribitskid
   1 - Ülenurme Algkool
   1 - Pärnu Kalevi SK
   1 - Paide LA
   1 - URANIA
   1 - TÜ Tallinna Kolledz
   1 - Kesklinna lastekeskus
   1 - Tapa Gümnaasium
   1 - Tõrva Gümn.
   1 - Antone Transport
   1 - Loo kool
   1 - Keila
   1 - Viljandi Kult.Ak.
   1 - Padise
   1 - Iriminage
   1 - Viru JVP
   1 - Viru ÜJP
   1 - Võru vald
   1 - Rapla MV
   1 - Lasnamäe Põhikool
   1 - Kuusalu KK
   1 - Jõulu
   1 - Penkstonid
   1 - EMA
   1 - OÜ Playtech Estonia
   1 - Võru Kesklinna Gümnaasium
   1 - Arutec
   1 - Aqua Causult Baltic  OÜ
   1 - Rajamäen Rykmentti
   1 - Pärnu Sutevaka G
   1 - Mainori Kõrgkool
   1 - Valga Gümnaasium
   1 - Logica
   1 - Pirita Majandusgümnaasium
   1 - BC
   1 - Nordea Pank
   1 - Lasteaed Kivike
   1 - Eesti Ühispank
   1 - SK 
   1 - OÜ Sallendor
   1 - Rajaajaja
   1 - Keila Algkool
   1 - Clark U.
   1 - Steven VV
   1 - LOV Pirita
   1 - Maarjamõisa  lasteaed
   1 - Tartu Ülikool / korp! Vir
   1 - IT Kolledz
   1 - K2 Eesti
   1 - Maanteeamet
   1 - Kardis OÜ
   1 - Microsoft Eesti
   1 - Püssi SK
   1 - SK Los Toros/Jalajälg AS
   1 - Keila SOS H.G.Kool
   1 - kodutütar
   1 - KL Tallinna Malev
   1 - Lasnamäe Gümnaasium
   1 - SK Loom/Ajakirjade kirjas
   1 - Raegküla G
   1 - Tartu Tervishoiu Kõrgkool
   1 - Uudeküla
   1 - ABC Motors AS
   1 - Maxiturundus
   1 - OMAD POISID
   1 - Korp.Vironia
   1 - Pärnu RG
   1 - Lasteaed Triinu ja Taavi
   1 - Juku-Peedu
   1 - Karupesa
   1 - Ilu & Tervisekeskus Roosm
   1 - Karbon
   1 - Osula
   1 - Orava
   1 - Luunja Keskkool
   1 - AS Webmedia
   1 - Vahipataljon
   1 - Eesti Veeprojekt OÜ
   1 - Oandu
   1 - KKP
   1 - Korp! Filiae Patriae

Päevakud
  1. 06.03.2010 Kompassi pƤevak - JƤrve             61 = 61+  0 (SI   61x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\01
  2. 10.03.2010 Kompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe r   39 = 39+  0 (SI   39x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\02
  3. 13.03.2010 Kompassi pƤevak - Hiiu-Jannseni      59 = 59+  0 (SI   59x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\03
  4. 17.03.2010 Kompassi ƶine pƤevak - Viimsi par   24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\04
  5. 20.03.2010 Kompassi pƤevak - RahumƤe           75 = 75+  0 (SI   75x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\05
  6. 24.03.2010 Kompassi ƶine pƤevak - Varsaallik   31 = 31+  0 (SI   31x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\06
  7. 27.03.2010 Kompassi pƤevak - Merimetsa          81 = 81+  0 (SI   81x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\07
  8. 31.03.2010 Kompassi ƶine pƤevak - MƤnni par   53 = 53+  0 (SI   53x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\08
  9. 05.04.2010 Kompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum    87 = 87+  0 (SI   87x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\09
 10. 06.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - T  201 =200+  1 (SI  201x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\01
 11. 06.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva)        198 =188+ 10 (SI  190x  96,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\01
 12. 07.04.2010 Kompassi ƶine pƤevak - Pirita rin   43 = 42+  1 (SI   43x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\10
 13.  8.04.2010 Ihaste päevak                        382 =379+  3 (SI  382x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\01
 14. 12.04.2010 Kompassi pƤevak - Raku               84 = 83+  1 (SI   84x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\11
 15. 13.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - S  250 =249+  1 (SI  250x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\02
 16. 13.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku)      316 =302+ 14 (SI  300x  94,9%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\02
 17. 14.04.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ra   70 = 70+  0 (SI   70x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\01
 18. 14.04.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\01
 19. 14.04.2010 VƵru kolmapƤevak - Kubja            79 = 76+  3 (SI   79x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\01
 20. 15.04.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand    97 = 97+  0 (SI   97x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\01
 21. 15.04.2010 Rapla pƤevak - Kohila                44 = 43+  1 (SI   44x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\01
 22. 15.04.2010 Lähte Neljapäevak                    353 =351+  2 (SI  353x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\02
 23. 15.04.2010 Päevak 1-2010                        130 = 55+ 75 (SI  130x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Varska_kolmapaevakud\01
 24. 19.04.2010 Kompassi pƤevak - Kloostrimets N     79 = 79+  0 (SI   79x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\12
 25. 20.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - S  279 =277+  2 (SI  279x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\03
 26. 20.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita)       409 =372+ 37 (SI  374x  91,4%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\03
 27. 21.04.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ne   75 = 75+  0 (SI   75x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\02
 28. 21.04.2010 Kompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S   29 = 28+  1 (SI   29x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\13
 29. 21.04.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\02
 30. 21.04.2010 VƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ   74 = 74+  0 (SI   74x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\02
 31. 22.04.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la    123 =122+  1 (SI  123x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\02
 32. 21.04.2010 Kurepalu neljapäevak                 353 =351+  2 (SI  353x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\03
 33. 22.04.2010 Päevak 2-2010                         24 = 20+  4 (SI   24x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Varska_kolmapaevakud\02
 34. 26.04.2010 Kompassi pƤevak - Harku              85 = 85+  0 (SI   85x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\14
 35. 27.04.2010 JƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤ   37 = 34+  3 (SI   37x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\01
 36. 27.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - A  266 =262+  4 (SI  266x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\04
 37. 27.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu)      378 =347+ 31 (SI  355x  93,9%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\04
 38. 28.04.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa    18 = 17+  1 (SI   18x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\01
 39. 28.04.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pa   89 = 89+  0 (SI   89x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\03
 40. 28.04.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   33 = 33+  0 (SI   33x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\03
 41. 28.04.2010 VƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KĆ  147 = 73+ 74 (SI  147x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\03
 42. 29.04.2010 NELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI               30 = 30+  0 (SI   30x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\01
 43. 29.04.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NĆ   72 = 72+  0 (SI   72x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\03
 44. 29.04.2010 Tallinna neljapƤevak - Pirita       444 =444+  0 (SI  444x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\01
 45. 13.05.2010 Päevak 3-2010                         17 = 14+  3 (SI   17x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Varska_kolmapaevakud\03
 46. 03.05.2010 Kompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati       59 = 59+  0 (SI   59x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\15
 47. 04.05.2010 JƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶ   54 = 45+  9 (SI   54x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\02
 48. 04.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - L  201 =198+  3 (SI  201x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\05
 49. 04.05.2010 JƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶ   54 = 54+  0 (SI   54x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\02
 50. 04.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni)    287 =249+ 38 (SI  270x  94,1%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\05
 51. 05.05.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-M   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\02
 52. 05.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Al   87 = 87+  0 (SI   87x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\04
 53. 05.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   32 = 32+  0 (SI   32x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\04
 54. 05.05.2010 VƵru kolmapƤevak - KƤƤpa         148 =148+  0 (SI  148x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\04
 55.  6.05.2010 NELJAPÄEVAK HAUSMA                    48 = 36+ 12 (SI   48x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\02
 56. 06.05.2010 I-Viru neljapäevak, Jõhvi             71 =  0+ 71 (SI   71x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\01
 57. 06.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark   113 =113+  0 (SI  113x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\04
 58.  6.05.2010 Pöide neljapäevak                     46 = 11+ 35 (SI   46x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\01
 59. 06.05.2010 Vorbuse päevak                       329 =325+  4 (SI  329x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\04
 60. 06.05.2010 Tallinna neljapƤevak - Haabneeme    586 =585+  1 (SI  586x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\02
 61. 17.05.2010 Kompassi pƤevak - Rohuneeme          76 = 75+  1 (SI   76x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\16
 62. 11.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - P  288 =285+  3 (SI  288x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\06
 63. 11.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe)     468 =416+ 52 (SI  429x  91,7%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\06
 64. 12.05.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapĆ¤Ć   27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\03
 65. 12.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pi  100 =100+  0 (SI  100x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\05
 66. 12.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   45 = 43+  2 (SI   45x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\05
 67. 12.05.2010 VƵru kolmapƤevak - Haanja          102 =100+  2 (SI  102x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\05
 68. 13.05.2010 NELJAPÄEVAK PALADE                    72 = 39+ 33 (SI   72x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\03
 69. 13.05.2010 ON Toilas                             66 = 59+  7 (SI   64x  97,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\02
 70. 13.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Uulu         95 = 95+  0 (SI   95x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\05
 71. 13.05.2010 Vedu neljapäevak                     289 =289+  0 (SI  289x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\05
 72. 13.05.2010 Tallinna neljapƤevak - Keava mƤed  496 =496+  0 (SI  496x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\03
 73. 20.05.2010 Päevak 4-2010                         19 = 15+  4 (SI   19x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Varska_kolmapaevakud\04
 74. 10.05.2010 Kompassi pƤevak - Saue tammik        76 = 75+  1 (SI   76x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\17
 75. 18.05.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼l   44 = 41+  3 (SI   44x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\03
 76. 18.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - V  273 =271+  2 (SI  273x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\07
 77. 18.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu)         444 =389+ 55 (SI  396x  89,2%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\07
 78. 19.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ta   86 = 86+  0 (SI   86x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\06
 79. 19.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   32 = 31+  1 (SI   32x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\06
 80. 19.05.2010 VƵru kolmapƤevak - Pikakannu        68 = 68+  0 (SI   68x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\06
 81. 20.05.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                  32 = 32+  0 (SI   32x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\04
 82. 20.05.2010 ON Vokas                              79 = 65+ 14 (SI   68x  86,1%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\03
 83. 20.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark   101 =101+  0 (SI  101x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\06
 84. 20.05.2010 Kuressaare neljapäevak                51 = 14+ 37 (SI   51x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\02
 85. 20.05.2010 Vapramäe neljapäevak                 329 =324+  5 (SI  329x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\06
 86. 20.05.2010 Tallinna neljapƤevak - Paldiski     519 =516+  3 (SI  519x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\04
 87. 24.06.2010 Päevak-5 Kõvera                      127 =114+ 13 (SI  127x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Varska_kolmapaevakud\05
 88. 24.05.2010 Kompassi pƤevak - VƤƤna-JƵesuu    43 = 43+  0 (SI   43x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\18
 89. 25.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - P  191 =189+  2 (SI  191x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\08
 90. 18.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kose-Uuemõis  289 =277+ 12 (SI  274x  94,8%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\08
 91. 26.05.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Kuliste     23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\04
 92. 26.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - KĆ   88 = 88+  0 (SI   88x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\07
 93. 26.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   35 = 35+  0 (SI   35x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\07
 94. 26.05.2010 VƵru kolmapƤevak - Kiidi            64 = 64+  0 (SI   64x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\07
 95. 27.05.2010 NELJAPÄEVAK HAUSMA                    34 = 29+  5 (SI   34x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\05
 96. 27.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannametsa   77 = 77+  0 (SI   77x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\07
 97. 27.05.2010 Mändjala neljapäevak                  56 = 20+ 36 (SI   56x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\03
 98. 27.05.2010 Veskimõisa Neljapäevak               232 =231+  1 (SI  232x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\07
 99. 27.05.2010 Tallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼  492 =492+  0 (SI  492x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\05
100. 31.05.2010 Kompassi pƤevak - Keila-Joa          92 = 92+  0 (SI   92x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\19
101. 01.06.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - JƤneda      40 = 39+  1 (SI   40x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\04
102. 01.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - V  202 =201+  1 (SI  202x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\09
103. 18.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme)    339 =320+ 19 (SI  313x  92,3%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\09
104. 01.06.2010 VƵru kolmapƤevak - LƤti, Aluksne  103 = 27+ 76 (SI  103x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\08
105. 02.06.2010 Läänemaa kolmapäevak - Kaasiku        20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\05
106. 02.06.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ru   75 = 75+  0 (SI   75x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\08
107.  3.06.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                   42 = 38+  4 (SI   42x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\06
108. 03.06.2010 ON Kotinukal 2010                     48 = 45+  3 (SI   48x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\04
109. 03.06.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Tammiste     88 = 88+  0 (SI   88x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\08
110.  3.06.2010 Vana Kuuste neljapäevak              271 =270+  1 (SI  271x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\08
111. 03.06.2010 Tallinna neljapƤevak - Kodasoo      637 =633+  4 (SI  637x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\06
112. 08.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp -   237 =233+  4 (SI  237x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\10
113. 08.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku)        448 =405+ 43 (SI  404x  90,2%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\10
114. 09.06.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Tuksi       23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\06
115. 09.06.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pa   99 = 99+  0 (SI   99x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\09
116. 09.06.2010 Rapla pƤevak - Rapla suusarada       54 = 54+  0 (SI   54x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\03
117. 10.06.2010 NELJAPÄEVAK NÕMBA                     43 = 39+  4 (SI   43x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\07
118. 10.06.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe   94 = 94+  0 (SI   94x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\09
119. 10.06.2010 Varkja neljapäevak                    37 = 20+ 17 (SI   37x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\04
120. 06.10.2010 Prangli neljapäevak                  265 =264+  1 (SI  265x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\09
121. 10.06.2010 Tallinna neljapƤevak - Klooga teer  614 =609+  5 (SI  614x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\07
122. 15.06.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - RƵƵsa      67 = 66+  1 (SI   67x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\05
123. 15.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp -   282 =279+  3 (SI  282x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\11
124. 15.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõ  442 =390+ 52 (SI  407x  92,1%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\11
125. 16.06.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - KƤrsu       60 = 60+  0 (SI   60x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\10
126. 16.06.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\08
127. 17.06.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                   35 = 33+  2 (SI   35x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\08
128. 17.06.2010 ON Pannjärve reljeef 2010             75 = 68+  7 (SI   75x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\05
129. 17.06.2010 Kandla neljapäevak                    39 = 19+ 20 (SI   39x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\05
130. 17.06.2010 Reola neljapäevak                    260 =260+  0 (SI  260x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\10
131. 17.06.2010 Tallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵ  622 =618+  4 (SI  622x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\08
132. 22.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp -   166 =165+  1 (SI  166x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\12
133. 22.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku)         295 =273+ 22 (SI  271x  91,9%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\12
134. 24.06.2010 Tartu neljapƤevak - Vitipalu        217 =214+  3 (SI  217x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\11
135. 24.06.2010 Tallinna neljapƤevak - Padise       439 =439+  0 (SI  439x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\09
136. 29.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp -   241 =235+  6 (SI  241x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\13
137. 29.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa)    246 =231+ 15 (SI  226x  91,9%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\13
138. 30.06.2010 Rapla pƤevak - Vardi                 21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\04
139. 01.07.2010 NELJAPÄEVAK NÕMBA                     31 = 25+  6 (SI   31x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\09
140. 01.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Kootsi       42 = 42+  0 (SI   42x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\11
141. 01.07.2010 Lihulinna neljapäevak                 34 = 12+ 22 (SI   34x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\06
142. 01.07.2010 Tartu neljapƤevak - Elva            269 =269+  0 (SI  269x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\12
143. 01.07.2010 Tallinna neljapƤevak - Mustla-NƵm  451 =449+  2 (SI  451x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\10
144. 06.07.2010 PƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp -   257 =245+ 12 (SI  257x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\14
145. 06.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu)      239 =225+ 14 (SI  226x  94,6%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\14
146. 07.07.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   35 = 35+  0 (SI   35x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\09
147.  8.07.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                  36 = 32+  4 (SI   36x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\10
148. 08.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la  101 =101+  0 (SI  101x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\12
149.  8.07.2010 Viki valik                            38 = 21+ 17 (SI   38x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\07
150. 08.07.2010 Tallinna neljapƤevak - Keila-Joa    650 =646+  4 (SI  650x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\11
151. 13.07.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp -   177 =176+  1 (SI  177x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\15
152. 13.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme)    226 =218+  8 (SI  209x  92,5%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\15
153. 15.07.2010 NELJAPÄEVAK MALVASTE                  45 = 41+  4 (SI   45x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\11
154. 15.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - TƵstamaa    47 = 47+  0 (SI   47x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\13
155. 15.07.2010 Roobaka neljapäevak                   41 = 25+ 16 (SI   41x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\08
156. 15.07.2010 Tallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhj  407 =407+  0 (SI  407x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\12
157. 20.07.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp -   192 =191+  1 (SI  192x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\16
158. 20.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu  323 =307+ 16 (SI  312x  96,6%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\16
159. 21.07.2010 Rapla pƤevak - MƤrjamaa             25 = 21+  4 (SI   25x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\05
160. 22.07.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                   34 = 31+  3 (SI   34x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\12
161. 22.07.2010 ##i-Viru neljapäevak                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\06
162. 22.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi      62 = 62+  0 (SI   62x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\14
163. 29.07.2010 Kandla neljapäevak                    32 = 17+ 15 (SI   32x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\09
164. 22.07.2010 Tartu neljapƤevak - Illipalu        184 =182+  2 (SI  184x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\13
165. 22.07.2010 Tallinna neljapƤevak - LƤsna       501 =500+  1 (SI  501x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\13
166. 27.07.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp -   229 =223+  6 (SI  229x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\17
167. 27.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvermaa)    230 =226+  4 (SI  220x  95,7%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\17
168. 29.07.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                  43 = 41+  2 (SI   43x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\13
169. 29.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste      62 = 62+  0 (SI   62x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\15
170. 29.07.2010 Tallinna neljapƤevak - VƤƤna      444 =443+  1 (SI  444x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\14
171. 03.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 18.etapp -   196 =194+  2 (SI  196x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\18
172. 03.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe)     305 =283+ 22 (SI  285x  93,4%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\18
173. 04.08.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ra   82 = 82+  0 (SI   82x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\10
174.  5.08.2010 NELJAPÄEVAK NÕMBA                     46 = 41+  5 (SI   46x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\14
175. 05.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Kolga-Vesk   53 = 53+  0 (SI   53x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\16
176.  5.08.2010 Dejevo neljapäevak                    39 = 24+ 15 (SI   39x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\10
177. 05.08.2010 Tartu neljapƤevak - Kaiu            155 =155+  0 (SI  155x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\14
178. 05.08.2010 Tallinna neljapƤevak - Kehra        449 =448+  1 (SI  449x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\15
179. 10.08.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - TĆ¼ri        35 = 32+  3 (SI   35x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\06
180. 10.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 19.etapp -   207 =205+  2 (SI  207x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\19
181. 10.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloos  399 =373+ 26 (SI  374x  93,7%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\19
182. 11.08.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ar   87 = 87+  0 (SI   87x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\11
183. 12.08.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                   28 = 27+  1 (SI   28x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\15
184. 12.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand    73 = 73+  0 (SI   73x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\17
185. 12.08.2010 Üru neljapäevak                       32 = 13+ 19 (SI   32x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\11
186. 12.08.2010 Tartu neljapƤevak - Udernapalu      175 =175+  0 (SI  175x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\15
187. 12.08.2010 Tallinna neljapƤevak - Raudoja      482 =478+  4 (SI  482x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\16
188. 17.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp -   199 =193+  6 (SI  199x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\20
189. 17.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa     386 =356+ 30 (SI  353x  91,5%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\20
190. 18.08.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - PerakĆ¼la   18 = 17+  1 (SI   18x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\07
191. 18.08.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   73 = 71+  2 (SI   73x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\10
192. 18.08.2010 ##Võru-Valga kolmapäevak               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\09
193. 19.08.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                  33 = 32+  1 (SI   33x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\16
194. 19.08.2010 ON Ongassaare 2010                    37 = 33+  4 (SI   37x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\07
195. 19.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi      72 = 72+  0 (SI   72x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\18
196. 26.08.2010 Paiküla neljapäevak                   21 = 15+  6 (SI   21x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\12
197. 19.08.2010 Tartu neljapƤevak - VooremƤe       193 =192+  1 (SI  193x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\16
198. 19.08.2010 Tallinna neljapƤevak - JƤrveotsa   393 =393+  0 (SI  393x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\17
199. 24.08.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - MƤgede kĆ   61 = 61+  0 (SI   61x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\07
200. 24.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp -   234 =233+  1 (SI  234x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\21
201. 24.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois)   381 =353+ 28 (SI  346x  90,8%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\21
202. 25.08.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-M   13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\08
203. 25.08.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pi  116 =115+  1 (SI  116x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\12
204. 25.08.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   31 = 30+  1 (SI   31x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\11
205. 25.08.2010 VƵru kolmapƤevak - KƤhrisoo        57 = 57+  0 (SI   57x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\10
206. 26.08.2010 NELJAPÄEVAK LEEMETI                   48 = 36+ 12 (SI   48x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\17
207. 26.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe   73 = 73+  0 (SI   73x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\19
208. 26.08.2010 Tartu neljapƤevak - VƤlgi          233 =232+  1 (SI  233x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\17
209. 26.08.2010 Tallinna neljapƤevak - SƵitme      524 =523+  1 (SI  524x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\18
210. 30.08.2010 Kompassi pƤevak - Kodasoo            34 = 34+  0 (SI   34x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\20
211. 31.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp -   217 =217+  0 (SI  217x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\22
212. 31.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru)          399 =366+ 33 (SI  360x  90,2%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\22
213. 01.09.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapĆ¤Ć   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\09
214. 01.09.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Vi  106 =103+  3 (SI  106x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\13
215. 01.09.2010 Rapla pƤevak - PalukĆ¼la             37 = 37+  0 (SI   37x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\06
216. 01.09.2010 Kompassi ƶine pƤevak - SaustinƵm   24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\21
217. 01.09.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   43 = 41+  2 (SI   43x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\12
218.  2.09.2010 NELJAPÄEVAK PALADE                    45 = 36+  9 (SI   45x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\18
219. 02.09.2010 Ida-Virumaa neljapƤevak - SinimƤe   55 = 40+ 15 (SI   55x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\08
220. 02.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannametsa   57 = 57+  0 (SI   57x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\20
221. 02.09.2010 Tartu neljapƤevak - Tuigo           146 =146+  0 (SI  146x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\18
222. 02.09.2010 Tallinna neljapƤevak - Pirita       523 =523+  0 (SI  523x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\19
223. 02.09.2010 VƵru pƤevak (NB! neljapƤeval!) -   10 =  8+  2 (SI   10x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\11
224. 04.09.2010 Kuressaare                            40 =  9+ 31 (SI   40x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\13
225. 06.09.2010 Kompassi pƤevak - Loomaaed           81 = 81+  0 (SI   81x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\22
226. 07.09.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - Mustla-NƵ   53 = 41+ 12 (SI   53x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\08
227. 07.09.2010 Maarja küla teisipäevak              224 =221+  3 (SI  224x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\23
228. 07.09.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velod  354 =326+ 28 (SI  324x  91,5%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\23
229. 08.09.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa    22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laanemaa_kolmapaevakud\10
230. 08.09.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - MĆ   76 = 76+  0 (SI   76x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\14
231. 08.09.2010 Kompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe r   36 = 36+  0 (SI   36x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\23
232. 08.09.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   35 = 33+  2 (SI   35x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\13
233. 08.09.2010 VƵru kolmapƤevak - Osula            62 = 62+  0 (SI   62x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\12
234.  9.09.2010 NELJAPÄEVAK MALVASTE                  24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\19
235. 09.09.2010 Ida-Virumaa neljapƤevak - Kohtla-N   73 = 71+  2 (SI   73x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\09
236. 09.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste      59 = 59+  0 (SI   59x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\21
237. 16.09.2010 Mändjala                              29 = 13+ 16 (SI   29x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Saaremaa_neljapaevakud\14
238. 09.09.2010 Tartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiies  224 =224+  0 (SI  224x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\19
239. 09.09.2010 Tallinna neljapƤevak - Harku mets   579 =579+  0 (SI  579x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_neljapaevakud\20
240. 13.09.2010 Kompassi pƤevak - Randvere           55 = 46+  9 (SI   55x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\24
241. 14.09.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 24.etapp -   218 =215+  3 (SI  218x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\24
242. 14.09.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tahetorni-Ha  294 =290+  4 (SI  294x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_teisipaevakud\24
243. 15.09.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ei   66 = 66+  0 (SI   66x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\15
244. 15.09.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   19 = 18+  1 (SI   19x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\14
245. 15.09.2010 VƵru kolmapƤevak - Puiga           126 =125+  1 (SI  126x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\13
246. 16.09.2010 NELJAPÄEVAK HAUSMA                    13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Hiiumaa_neljapaevakud\20
247. 16.09.2010 Ida-Virumaa neljapƤevak - PannjƤr   57 = 55+  2 (SI   57x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Ida-Virumaa_neljapaevakud\10
248. 16.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark    66 = 66+  0 (SI   66x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\22
249. 16.09.2010 Tartu neljapƤevak - Meeri-Keeri     245 =245+  0 (SI  245x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tartumaa_neljapaevakud\20
250. 16.10.2010 Võrumaa ja EASL MV 2010              109 =108+  1 (SI  109x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Laane-Virumaa_kolmapaevakud\16
251. 20.09.2010 Kompassi pƤevak - KakumƤe           65 = 65+  0 (SI   65x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\25
252. 21.09.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 25.etapp -   193 =193+  0 (SI  193x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Polvamaa_teisipaevakud\25
253. 22.09.2010 Rapla pƤevak - Keava mƤed           36 = 36+  0 (SI   36x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Raplamaa_kolmapaevakud\07
254. 22.09.2010 Kompassi ƶine pƤevak - Kloostrime   34 = 34+  0 (SI   34x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\26
255. 22.09.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku   28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Valgamaa_kolmapaevakud\15
256. 22.09.2010 VƵru kolmapƤevak - Kuutsi-HĆ¼ti     79 = 78+  1 (SI   79x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\14
257. 23.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Uulu         64 = 64+  0 (SI   64x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\23
258. 27.09.2010 Kompassi pƤevak - Hiiu               58 = 58+  0 (SI   58x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\27
259. 29.09.2010 Kompassi päevak - Merivälja           46 = 42+  4 (SI   46x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\28
260. 29.09.2010 VƵru kolmapƤevak - VƵlsi/Kubja l   89 = 88+  1 (SI   89x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\15
261. 30.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la     73 = 73+  0 (SI   73x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\24
262. 03.10.2010 Kompassi pƤevak - Pirita ringrada    54 = 54+  0 (SI   54x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\29
263. 06.10.2010 Kompassi ƶine pƤevak - Haabersti    40 = 40+  0 (SI   40x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\30
264. 07.10.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark    60 = 60+  0 (SI   60x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Parnumaa_neljapaevakud\25
265. 10.10.2010 Kompassi pƤevak - JƵelƤhtme        33 = 33+  0 (SI   33x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\31
266. 16.10.2010 Kompassi pƤevak - Kadriorg           59 = 59+  0 (SI   59x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\32
267. 16.10.2010 Võrumaa ja EASL MV 2010              109 =108+  1 (SI  109x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Vorumaa_kolmapaevakud\16
268. 23.10.2010 Kompassi pƤevak - Soosepa            38 = 37+  1 (SI   38x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\33
269. 24.10.2010 Järvamaa/Rapla teisipäevak            23 = 20+  3 (SI   23x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Jarvamaa_teisipaevakud\09
270. 30.10.2010 Kompassi pƤevak - MaarjamƤe         51 = 43+  8 (SI   51x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\34
271.  6.11.2010 06.11.2010- Vilde park-SK Kompass     87 = 85+  2 (SI   87x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\35
272. 13.11.2010 Kompassi päevak - Lepistiku park      73 = 71+  2 (SI   73x 100,0%)G:\OSport\SIME\2010\SIMEP\Tallinna_Kompassi_paevakud\36

Stardid : 39296 / 270 = 145,54
Stardid : 37672 / 270 = 139,53
Stardid : 37672 / 5009 = 7,85
SPORTident : 37385  95,1%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. Tak-Soft