Osalus

Korporatsioonide Karikasari 2007


   1.  5592 Heidi Sild, Lembela                       44 D21A(37x) 1(1x) D21(2x) RADA2(1x) HI(1x) R3D(2x) |SI:43x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
   2.  4877 Raimo Kleinert, Tehnola                   42 H21B(15x) VALIK(1x) H21A(6x) H21(1x) H21AL(16x) HI(1x) V(2x) |SI:42x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
   3.  7311 Ülo Reisner, Rotalia                      39 H21B(39x) |SI:39x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
   4.  4933 Piret Toome, Amicitia                     37 D21A(17x) R3D(19x) VALIK(1x) |SI:37x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
   5.  5373 Reigo Lehtla, Rotalia                     35 H35(16x) H21A(15x) VALIK(1x) H21RO(1x) H21B(1x) 4(1x) |SI:35x | Esimene :Tallinna Sprint - 16.04.2007 - Loomaaed |16.04.2007
   5.  6190 Preet Russak, Tehnola                     35 H21A(13x) VALIK(4x) R2H(12x) R2HV(1x) VABA(2x) H21B(1x) VIPL(1x) R5H(1x) |SI:35x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
   7.  9308 Mari-Liis Eeljõe, Põhjala                 26 D21B(26x) |SI:26x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
   7.  6879 Andrius Pakaste, Vironia                  26 H21B(23x) V(1x) H21C(2x) |SI:26x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
   9.  7051 Vambola Kisand, Rotalia                   22 H21B(11x) R3H(11x) |SI:22x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja rist (2 etapp) |17.04.2007
   9. 10754 Jaanus Olop, Rotalia                      22 H21C(9x) 4(1x) 2(1x) V(1x) H21B(10x) |SI:22x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Vääna 24.05.2007 |24.05.2007
   9.  7483 Toomas Orason, Rotalia                    22 R2H(16x) R1H(1x) VABA(1x) H21A(3x) H21E(1x) |SI:22x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
   9.  4760 Peep Otstavel, Vironia                    22 H21(2x) H21A(10x) 2(1x) H21PIKK(3x) V(5x) (1x) |SI:22x | Esimene :Rapla päevak Raikküla |11.04.2007
   9.  5154 Sven-Erik Soosaar, EÜS                    22 H21B(21x) V(1x) |SI:22x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  14.  3137 Enar Nõmmiste, Rotalia                    21 H21B(10x) R3H(11x) |SI:21x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  15.  1845 Andres Kees, EÜS                          20 H21B(12x) H21AL(8x) |SI:20x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  15.  6602 Toomas Kukemilk, EÜS                      20 H21B(11x) H21AL(9x) |SI:20x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  17.  4510 Ville Allikvere, Tehnola                  19 H21B(5x) H21AL(14x) |SI:19x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  17.  4865 Katrin Birk, Lembela                      19 D21A(15x) D21RO(4x) |SI:19x | Esimene :Tallinna Sprint - 16.04.2007 - Loomaaed |16.04.2007
  17.  4708 Ragnar Ilp, EÜS                           19 H21A(2x) H21B(4x) H21C(10x) V(1x) R3H(2x) |SI:19x | Esimene :Tallinna Sprint - 11.04.2007 - Hiiu-Jannseni |11.04.2007
  17.  6420 Laura Paide, Amicitia                     19 R5D(9x) VABA(10x) |SI:19x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  17.  5109 Kristjan Vällik, Rotalia                  19 VABA(2x) H40(5x) R2HV(7x) R2H(2x) VALIK(2x) R3HV(1x) |SI:19x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  22.  1145 Silver Eensaar, Sakala                    18 H21A(10x) H21RO(1x) H21(3x) 9(1x) H(1x) V(1x) H21AL(1x) |SI:18x | Esimene :Tallinna Sprint - 11.04.2007 - Hiiu-Jannseni |11.04.2007
  22.  5949 Indrek Hinno, Vironia                     18 H21B(14x) H21C(3x) V(1x) |SI:18x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  22.  4866 Jevgenia Sarap, Lembela                   18 D21B(8x) VALIK(1x) D21A(2x) D21C(7x) |SI:18x | Esimene :Tallinna Sprint - 11.04.2007 - Hiiu-Jannseni |11.04.2007
  25.  7987 Marko Avikson, Sakala                     17 H21A(9x) VABA(4x) H21B(4x) |SI:17x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  26.  7258 Piret Grigorjev, Indla                    16 D21C(16x) |SI:16x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku 26.04.2007 |26.04.2007
  26.  7447 Kati Koido, Indla                         16 VALIK(3x) VIPL(3x) R3D(7x) R4D(3x) |SI:16x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  26. 10278 Terje Magus, Indla                        16 R3D(11x) VALIK(4x) R4D(1x) |SI:16x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  26.   782 Mait Tõnisson, Vironia                    16 V(6x) HI(1x) H21AL(2x) H21A(3x) 10(1x) 7(1x) H21RO(1x) 6(1x) |SI:16x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku 26.04.2007 |26.04.2007
  26.  5382 Ülar Vaadumäe, Rotalia                    16 H21B(6x) H21A(2x) H21C(6x) 2(1x) V(1x) |SI:16x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  31.  6414 Kristjan Jalukse, FraternitasLiviensis    15 H21A(5x) V(9x) ROGAIN(1x) |SI:15x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku 26.04.2007 |26.04.2007
  31.  8852 Külli Kivioja, Indla                      15 D21A(14x) R3D(1x) |SI:15x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  31.  6168 Tanel Kuusmann, FraternitasLiviensis      15 H21A(13x) H21PIKK(2x) |SI:15x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  34. 10265 Tiiu Jüriado, Indla                       14 VALIK(3x) R3D(8x) VABA(2x) D21E(1x) |SI:14x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  34. 10204 Rivo Kaldvee, Sakala                      14 H21C(2x) H21B(8x) 3(3x) V(1x) |SI:14x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme 10.05.2007 |10.05.2007
  34.  9177 Andres Salu, Rotalia                      14 R2H(9x) H35(3x) VABA(2x) |SI:14x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  37.  7096 Urmet Paloveer, Vironia                   13 VIPT(2x) VALIK(1x) R3H(10x) |SI:13x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  37.  5836 Hannes Valk, Rotalia                      13 4(7x) V(5x) H21A(1x) |SI:13x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  39.  5853 Ivo Müürsepp, Sakala                      12 H21B(6x) H21C(6x) |SI:12x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu) |24.04.2007
  39.  5657 Indrek Tääts, Vironia                     12 H21B(6x) R3H(4x) VALIK(1x) VIPL(1x) |SI:12x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  41.  4152 Rain Semper, Vironia                      11 V(1x) H21A(4x) H35(5x) H21RO(1x) |SI:11x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme 10.05.2007 |10.05.2007
  41.  7063 Oliver Tamm, Vironia                      11 H21B(9x) H21A(1x) ROGAIN(1x) |SI:11x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  41.  5752 Kaupo Voormansik, Vironia                 11 H21C(1x) H21B(1x) R2H(9x) |SI:11x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Vääna 24.05.2007 |24.05.2007
  44.  9491 Gert Antsu, Rotalia                       10 H21C(9x) H21AL(1x) |SI:10x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose 3.05.2007 |3.05.2007
  44.  7542 Indrek Katušin, Sakala                    10 H21B(4x) H21C(6x) |SI:10x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  44.  6357 Kati Kiisverk, FiliaePatriae              10 D21C(10x) |SI:10x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose 3.05.2007 |3.05.2007
  44.  4856 Ardo Pajur, Vironia                       10 H21B(5x) H21RO(1x) H21A(1x) V(2x) (1x) |SI:10x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu) |24.04.2007
  44.  1965 Monika Piirimäe, Amicitia                 10 D21A(9x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Palojärve (10) |12.06.2007
  44.  7653 Julia Polikarpus, FiliaePatriae           10 VIPL(5x) R4D(4x) R3D(1x) |SI:10x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Saessaare (7 etapp) |22.05.2007
  44.  5381 Olev Sepp, Vironia                        10 H21C(10x) |SI:10x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme 10.05.2007 |10.05.2007
  51.  2902 Raul Allikivi, Rotalia                     9 4(1x) 1(1x) H21AL(4x) H21B(2x) V(1x) |SI:9x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu) |24.04.2007
  51.  6823 Tõnis Kärdi, Vironia                       9 VIPT(1x) VALIK(2x) VIPL(2x) R4H(3x) R3H(1x) |SI:9x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  51.  7691 Peeter Piksarv, Vironia                    9 R2H(3x) R3H(6x) |SI:9x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  51.  8255 Marit Zahkna, Põhjala                      9 D21A(7x) V(1x) D21B(1x) |SI:9x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  55. 10002 Tiit Atso, Tehnola                         8 4(1x) H21B(5x) 2(1x) H21C(1x) |SI:8x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  55.  3386 Kristi Aule, FiliaePatriae                 8 R4D(2x) R3D(5x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  55.  4964 Mihkel Kree, Põhjala                       8 R2H(8x) |SI:8x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  58.  1623 Kaari Simson, EÜS                          7 R1D(2x) D21E(1x) R2D(4x) |SI:7x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  58.  5753 Rainer Vabamäe, Vironia                    7 R4H(3x) R3H(4x) |SI:7x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  58.  2219 Rauno Vinni, Rotalia                       7 2(3x) H21AL(4x) |SI:7x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  61.  4821 Erko Jakobson, Rotalia                     6 VALIK(1x) R3H(1x) R2H(1x) H21A(2x) VABA(1x) |SI:6x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  61. 10505 Nele Klopp, Lembela                        6 D21C(2x) D21B(4x) |SI:6x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku 26.04.2007 |26.04.2007
  61.  7085 Kaie Kubjas, Amicitia                      6 R4D(6x) |SI:6x | Esimene :Tuigo päevak 28.juuni 2007 |28.06.2007
  61.  8850 Kaarel Piirimäe, EÜS                       6 H21A(2x) VABA(2x) H21B(2x) |SI:6x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Palojärve (10) |12.06.2007
  61.  7656 Ave Rallmann, FiliaePatriae                6 D21A(2x) 3(2x) V(2x) |SI:6x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  61.  3777 Andris Sprivul, Rotalia                    6 H21A(6x) |SI:6x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme 10.05.2007 |10.05.2007
  61.  5829 Liina Sumberg, FiliaePatriae               6 D21B(3x) D(1x) D21A(1x) R3(1x) |SI:5x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Nõmme) |1.05.2007
  68.  5583 Joosep-Georg Järvemaa, FraternitasLivien   5 9(1x) R6HN(1x) V(2x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  68.  3849 Liis Kauge, FiliaePatriae                  5 R4D(1x) R3D(3x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  68.  8793 Urmo Kesküla, Leola                        5 H21A(3x) H21C(1x) H21B(1x) |SI:5x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  68.  7357 Hannes Lehemets, Vironia                   5 R3H(5x) |SI:5x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  68. 10001 Triin Serglov, Lembela                     5 6(1x) D21A(1x) D21B(3x) |SI:5x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  68.  3828 Taavi Tamkivi, Sakala                      5 H21A(3x) V(1x) R1H(1x) |SI:5x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  68.  6109 Paul Tammo, Vironia                        5 VIPT(1x) R3H(3x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 etapp) |10.04.2007
  75.  5383 Anno Aedmaa, Rotalia                       4 R2H(3x) H21B(1x) |SI:4x | Esimene :Lähte päevak 19.aprill 2007 |19.04.2007
  75.  5110 Kai Kullerkupp, Amicitia                   4 D21B(3x) D21C(1x) |SI:4x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  75.  2193 Ander Ojandu, Rotalia                      4 H21A(2x) R2H(2x) |SI:4x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja rist (2 etapp) |17.04.2007
  75.  5111 Ivo Pilving, Rotalia                       4 H21B(2x) H21C(1x) 2(1x) |SI:4x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  75.  9821 Hillar Saare, Vironia                      4 H21B(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Tähetorni) |29.05.2007
  75.  5075 Janek Tammisto, Rotalia                    4 R3H(4x) |SI:4x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
  81.  6822 Siim Boikov, Vironia                       3 R3H(3x) |SI:3x | Esimene :Lähte päevak 19.aprill 2007 |19.04.2007
  81.  7189 Andres Kukke, Tehnola                      3 H21B(3x) |SI:3x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
  81.  6105 Ene Laht, Amicitia                         3 R4DV(1x) R4D(1x) R5DV(1x) |SI:3x | Esimene :Keeri päevak 26.aprill 2007 |26.04.2007
  81.  5724 Kadri Noorvee, Amicitia                    3 R4D(1x) VALIK(2x) |SI:3x | Esimene :Tuigo päevak 28.juuni 2007 |28.06.2007
  81. 10506 Hedi Preimer, Lembela                      3 D21C(1x) D21B(2x) |SI:3x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku 26.04.2007 |26.04.2007
  81.  8692 Lauri Vare, Sakala                         3 R3H(1x) R2H(1x) H21(1x) |SI:3x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  81.  4943 Thor-Sten Vertmann, Rotalia                3 H21B(2x) 3(1x) |SI:3x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
  88. 10887 Jaanus Jaakma, Tehnola                     2 H21C(1x) H21B(1x) |SI:2x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Ihasalu 31.05.2007 |31.05.2007
  88.  9162 Maarja Jalasto, FiliaePatriae              2 VALIK(1x) R1D(1x) |SI:2x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  88.  5480 Kaupo Kiisler, Vironia                     2 H21B(2x) |SI:2x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raku) |22.05.2007
  88. 10573 Priit Kleemann, Rotalia                    2 R2H(1x) R3H(1x) |SI:2x | Esimene :Keeri päevak 26.aprill 2007 |26.04.2007
  88.  5496 Marko Kodres, Rotalia                      2 VALIK(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene :Apteekri mägi päevak 31.mai 2007 |31.05.2007
  88.  6603 Sünne Korasteljov, Indla                   2 D21C(2x) |SI:2x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose 3.05.2007 |3.05.2007
  88.  9227 Andres Lust, Vironia                       2 VALIK(1x) R3H(1x) |SI:2x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
  88.  8861 Kaidi Möll, Amicitia                       2 R4D(2x) |SI:2x | Esimene :Lähte päevak 19.aprill 2007 |19.04.2007
  88.  5732 Sigrid Pirnipuu, FiliaePatriae             2 D21B(1x) D21C(1x) |SI:2x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Tähetorni) |29.05.2007
  88. 10562 Vaiki Randala, FiliaePatriae               2 R3D(1x) R4D(1x) |SI:2x | Esimene :Viisjaagu päevak 03.mai 2007 |03.05.2007
  88.  4936 Leelo Sillaots, Amicitia                   2 R4D(1x) R5D(1x) |SI:2x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
  88.  6230 Merike Sisask, Amicitia                    2 D21A(2x) |SI:2x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Harku-Pääsküla) |8.05.2007
  88.  3409 Tõnis Vaiksaar, Sakala                     2 H21A(2x) |SI:2x | Esimene :Tallinna Mv öises - 18.04.2007 - Keila-Joa |18.04.2007
 101.  8645 Kadri Aua, Amicitia                        1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene :Välgi päevak 16.august 2007 |16.08.2007
 101.  9229 Martin Aule, Vironia                       1 R4H(1x) |SI:1x | Esimene :Uniküla päevak 7.juuni 2007 |07.06.2007
 101.  8857 Madli Ilves, Amicitia                      1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
 101. 11257 Kairi Järv, Amicitia                       1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
 101.  8182 Eva-Kaia Järving, FiliaePatriae            1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene :Ihaste päevak 12.aprill 2007 |12.04.2007
 101. 11334 Pille Kallas, Amicitia                     1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene :Välgi päevak 16.august 2007 |16.08.2007
 101. 10611 Kaisa Keisk, Amicitia                      1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
 101. 10006 Veljo Konnimois, Tehnola                   1 10(1x) |SI:1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
 101. 10007 Tanel Kuuda, Tehnola                       1 H21B(1x) |SI:1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu) |24.04.2007
 101.  5385 Kristjan Künnapas, Tehnola                 1 4(1x) |SI:1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raudalu) |04.09.2007
 101.  8856 Karoliine Limmer, Amicitia                 1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene :Kirikuküla päevak 23.august 2007 |23.08.2007
 101.  7354 Marje Lust, Amicitia                       1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
 101. 10003 Marek Must, Tehnola                        1 4(1x) |SI:1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |17.04.2007
 101.  8483 Karli Möller, Tehnola                      1 H21C(1x) |SI:1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Ihasalu 31.05.2007 |31.05.2007
 101.  3652 Tarmo Needo, Sakala                        1 H21A(1x) |SI:1x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud- Puntarumäe (16) |28.08.2007
 101.  7097 Janek Paloveer, Vironia                    1 VIPL(1x) |SI:1x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja rist (2 etapp) |17.04.2007
 101.  5191 Peeter Pihelgas, Rotalia                   1 R3H(1x) |SI:1x | Esimene :Otepää päevak 10.mai 2007 |10.05.2007
 101.  8534 Piret Raudvere, Amicitia                   1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene :Vitipalu päevak 9.august 2007 |09.08.2007
 101.  5725 Kristjan Sahtel, Rotalia                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene :Soontaga päevak 21.juuni 2007 |21.06.2007
 101. 10596 Kreet Stubender, FiliaePatriae             1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene :Viisjaagu päevak 03.mai 2007 |03.05.2007
 101.  7383 Valjo Tooming, Vironia                     1 3(1x) |SI:1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimetsa) |10.04.2007
 101. 10158 Helen Uibopuu, Amicitia                    1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud- Puntarumäe (16) |28.08.2007


 286 - Rotalia
 209 - Vironia
 114 - Tehnola
  97 - Amicitia
  95 - Lembela
  94 - EÜS
  82 - Sakala
  79 - Indla
  53 - FiliaePatriae
  43 - Põhjala
  35 - FraternitasLiviensis
   5 - Leola

Päevakud:
  1. 10.04.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Koorvere (1 eta   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
  2. 10.04.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita-Kloostrimet   17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
  3. 11.04.2007 Rapla päevak Raikküla                       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
  4. 11.04.2007 Tallinna Sprint - 11.04.2007 - Hiiu-Jann    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
  5. 12.04.2007 Ihaste päevak 12.aprill 2007               24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
  6. 16.04.2007 Tallinna Sprint - 16.04.2007 - Loomaaed     7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
  7. 17.04.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja rist   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
  8. 17.04.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva)               28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)
  9. 18.04.2007 Rakvere kolmapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 10. 18.04.2007 2007.a.2.Otepää orienteerumiskolmapäevak    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 11. 18.04.2007 Võru kolmapäevak Kubja                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 12. 18.04.2007 Tallinna Mv öises - 18.04.2007 - Keila-J    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 13. 19.04.2007 Pärnumaa neljapäevak - Rannapark            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 14. 19.04.2007 Lähte päevak 19.aprill 2007                20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 15. 24.04.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Vinso (3 etapp)    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 16. 23.04.2007 Tallinna Sprint - 23.04.2007 - Pirita ri    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 17. 24.04.2007 teisipäevak24042007                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 18. 24.04.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu)                22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 19. 25.04.2007 Rakvere kolmapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 20. 25.04.2007 Rapla päevak                                2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 21. 25.04.2007 Kääraku kolmapäevak 25.04                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 22. 26.04.2007 Pärnumaa neljapäevak - Niidupark            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 23. 26.04.2007 Tallinna neljapäevak - Männiku 26.04.200   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 24. 26.04.2007 Keeri päevak 26.aprill 2007                16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
 25. 01.05.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Orava (4 etapp)    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 26.  1.05.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Nõmme)                9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 27.  2.05.2007 Läänemaa kolmapäevak - Pullapää             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 28. 02.05.2007 Rakvere kolmapäevak                         2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 29.  2.05.2007 2007.a.3.Otepää orienteerumiskolmapäevak    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 30.  2.05.2007 Vällamäe kolmapäevak 02.05.2007             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 31.  3.05.2007 NELJAPÄEVAK HAUSMA                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 32.   3.5.2007 Jõhvi park                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 33.  3.05.2007 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 34.  3.05.2007 Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose 3.05.   17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 35. 03.05.2007 Viisjaagu päevak 03.mai 2007               19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 36. 07.05.2007 Tallinna Sprint - 07.05.2007 - Õismäe ri    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 37. 08.05.2007 Järvamaa Teisipäevak Paide                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 38. 08.05.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Saverna (5 etap    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 39.  8.05.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Harku-Pääsküla)      19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 40.  9.05.2007 Läänemaa kolmapäevak - Tuksi                1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
 41.  9.05.2007 Haanja kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 42.  9.05.2007 Salda kolmapäevak                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 43. 10.05.2007 Palade                                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 44.  10.5.2007 Konsu                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 45. 10.05.2007 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 46. 10.05.2007 Tallinna neljapäevak - Saustinõmme 10.05   25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 47. 10.05.2007 Otepää päevak 10.mai 2007                  21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
 48. 14.05.2007 Tallinna Sprint - 14.05.2007 - Lepistiku    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 49. 15.05.2007 KEAVA PÄEVAK Reljeefikaart                  3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 50. 15.05.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Põlgaste (6 eta    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 51. 15.05.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Rõõsa)               11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 52. 16.05.2007 Läänemaa kolmapäevak - Palivere             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 53. 16.05.2007 Oruveski päevak                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 54. 16.05.2007 2007.a. 4.Otepää Orienteerumiskolmapäeva    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 55. 16.05.2007 Pikakannu kolmapäevak                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 56. 17.05.2007 NELJAPÄEVAK Palade                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 57.  17.5.2007 Toila                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 58. 17.05.2007 Pärnumaa neljapäevak - Uulu                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 59. 17.05.2007 Üru neljapäevak                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 60. 17.05.2007 Tallinna neljapäevak - Paluküla 17.05.20   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
 61. 17.05.2007 Otepää päevak 17.mai 2007                   9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 62. 21.05.2007 Tallinna Sprint - 21.05.2007 - Astangu      6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 63. 22.05.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Saessaare (7 et   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
 64. 22.05.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raku)                16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
 65. 23.05.2007 Läänemaa kolmapäevak - Roosta               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 66. 23.05.2007 Tamsalu päevak                              1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 67. 23.05.2007 Madala kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 68. 24.05.2007 NELJAPÄEVAK  PALUKÜLA                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 69.  24.5.2007 Sinivoore                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 70. 24.05.2007 Pärnumaa neljapäevak - Kilingi-Nõmme        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 71. 24.05.2007 Kasesoo                                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 72. 24.05.2007 Tallinna neljapäevak - Vääna 24.05.2007    25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 73. 24.05.2007 Vooremäe päevak 24.mai 2007                20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 74. 28.05.2007 Üks-ühele võistlus - 28.05.2007 - Kloost    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 75. 29.05.2007 Päevak 29 mai 2007                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 76. 29.05.2007 Põlvamaa teisipäevakud-Kiidjärve(8 etapp    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 77. 29.05.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Tähetorni)           23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
 78. 30.05.2007 Läänemaa kolmapäevak - Valgevälja           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 79. 30.05.2007 Kõverjärve päevak                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 80. 30.05.2007 2007.a.5.Otepää Orienteerumiskolmapäevak    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 81. 30.05.2007 Tabina kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 82. 31.05.2007 NELJAPÄEVAK NÕMBA                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 83. 31.05.2007 Pärnumaa neljapäevak - Tõsatamaa            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 84. 31.05.2007 Paiküla                                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 85. 31.05.2007 Tallinna neljapäevak - Ihasalu 31.05.200   26 = 26+  0 (SI   26x 100,0%)
 86. 31.05.2007 Apteekri mägi päevak 31.mai 2007            9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 87. 05.06.2007 Põlvamaa teisipäevakud-Akste(9 etapp)      11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 88.  4.06.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Jõelähtme)           17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 89. 2007.06.05 Horizonts 2007 8.kārta                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 90.  6.06.2007 Läänemaa kolmapäevak - Palivere             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 91. 06.06.2007 Kunda päevak                                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 92.  6.06.2007 Rapla mk valdade Suvemängud                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 93.  7.06.2007 NELJAPÄEVAK TAHKUNA                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 94.   7.6.2007 Voka                                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 95.  7.06.2007 Pärnumaa neljapäevak - Tammiste             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 96.  7.06.2007 Dejevo neljapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 97. 07.06.2007 Tallinna neljapäevak - Keila-Joa 07.06.2   13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
 98. 07.06.2007 Uniküla päevak 7.juuni 2007                16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
 99. 12.06.2007 Aravete Teisipäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
100. 12.06.2007 Põlvamaa teisipäevakud - Palojärve (10)    10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
101. 12.06.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Männiku)             18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
102. 13.06.2007 Lääne-Viru kolmapäevak (Soomukse)           2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
103. 14.06.2007 NELJAPÄEVAK TAIMEAED                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
104.  14.6.2007 Kurtna N (reljeef)                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
105. 14.06.2007 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
106. 14.06.2007 Tallinna neljapäevak - Soodajärve 14.06.   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
107. 14.06.2007 Vitipalu-Illi päevak 14.juuni 2007         15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
108. 14.06.2007 Tähtsoo neljapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
109. 19.06.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Uniküla (11)       14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
110. 19.06.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Vääna)               14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
111. 21.06.2007 Pärnumaa neljapäevak - Niidupark            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
112. 21.06.2007 Tallinna neljapäevak - Kodasoo 21.06.200   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
113. 21.06.2007 Soontaga päevak 21.juuni 2007              11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
114. 26.06.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Küka (12)           9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
115. 26.06.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Rõõsa-Paunküla)       7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
116. 28.06.2007 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
117. 28.06.2007 Pärnu neljapäevak                           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
118. 28.06.2007 Tallinna neljapäevak - Kautla 28.06.2007   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
119. 28.06.2007 Tuigo päevak 28.juuni 2007                 14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
120.  5.07.2007 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
121.  5.07.2007 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
122.  5.07.2007 Tallinna neljapäevak - Kolga-Aabla 5.07.   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
123. 26.07.2007 NELJAPÄEVAK NÕMBA 26.07.07.                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
124. 12.07.2007 Pärnumaa neljapäevak - K-Nõmme              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
125. 12.07.2007 Tallinna neljapäevak - Türisalu 12.07.20   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
126. 19.07.2007 NE NÕMBA                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
127.  19.7.2007 Kotinuka                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
128. 19.07.2007 Oitme neljapäevak                           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
129. 19.07.2007 Tallinna neljapäevak - Leetse 19.07.2007   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
130. 24.07.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Vääna-Jõesuu)        13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
131. 26.07.2007 NELJAPÄEVAK NÕMBA 26.07.07.                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
132. 26.07.2007 Pärnumaa neljapäevak - Võiste               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
133. 26.07.2007 Paiküla neljapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
134. 26.07.2007 Tallinna neljapäevak - Samblapõllu 26.07   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
135. 31.07.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Piigaste (13)       5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
136. 31.07.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Aegviidus)            5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
137. 01.08.2007 Lääne-Viru kolmapäevak (10) Pariisi         3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
138.  2.08.2007 NELJAPÄEVAK                                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
139.  2.08.2007 Pärnumaa neljapäevak - Kolga Veski          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
140. 02.08.2007 Kaiu päevak 2.august 2007                  10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
141.  2.08.2007 Tallinna neljapäevak - Seli 2.08.2007      17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
142.  2.08.2007 Kasesoo neljapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
143.  7.08.2007 Roosna-Alliku sprint                        2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
144.  7.08.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Türisalu)            10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
145. 08.08.2007 Lääne-Viru kolmapäevak (11) Lossijärve      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
146.  8.08.2007 Valga opäevak 1 (Jaanikese)                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
147. 08.08.2007 Öine SV - 08.08.2007 - Õismäe raba          3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
148. 09.08.2007 NELJAPÄEVAK RISTKRAAVI                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
149.   9.8.2007 Oru teerist                                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
150.  9.08.2007 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
151.  9.08.2007 Kandla neljapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
152.  9.08.2007 Tallinna neljapäevak - Pudisoo 9.08.2007   12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
153. 09.08.2007 Vitipalu päevak 9.august 2007              22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
154. 14.08.2007 TALLINNA TEISIPÄEVA (Saustinõmme)          15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
155. 14.08.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Hatiku (14)         8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
156. 15.08.2007 Läänemaa kolmapäevakud - Paralepa           1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
157. 15.08.2007 Lääne-Viru kolmapäevak (12) Uljaste         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
158. 15.08.2007 Rapla Päevak Vardil                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
159. 16.08.2007 NELJAPÄEVAK NÕMBA                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
160. 16.08.2007 Pärnumaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
161. 16.08.2007 Tallinna neljapäevak - Männiku 16.08.200   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
162. 16.08.2007 Välgi päevak 16.august 2007                15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
163. 21.08.2007 Järvamaa Teisipäevak Saunametsa             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
164. 21.08.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Siimuniidu (15)     7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
165. 21.08.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Keila-Joa)           15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
166. 22.08.2007 Läänemaa kolmapäevak - Roosta               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
167. 22.08.2007 Lääne-Viru kolmapäevak (13) Viitna          2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
168. 22.08.2007 Valga opäevak 2 (Tambre)                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
169. 22.08.2007 Kiigamäe kolmapäevak 22.08                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
170. 23.08.2007 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
171.  23.8.2007 Kõnnu                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
172. 23.08.2007 Pärnumaa neljapäevak - Jõulumäe             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
173. 23.08.2007 Tallinna neljapäevak - Kuusalu 23.08.200   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
174. 23.08.2007 Kirikuküla päevak 23.august 2007           17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
175. 28.08.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Puntarumäe (16)     9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
176. 28.08.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Harku-Mõis)           9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
177. 28.08.2007 Läänemaa kolmapäevakud - Tuksi              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
178. 29.08.2007 Otepää orienteerumiskolmapäevak 6. Alakü    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
179. 29.08.2007 Kirikumäe kolmapäevak 29.08                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
180. 30.08.2007 NELJAPÄEVAK PALUKÜLA                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
181. 30.08.2007 Pärnumaa neljapäevak - Võiste               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
182. 30.08.2007 Tallinna neljapäevak - Linnamäe 30.08.20   16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
183. 30.08.2007 Vitipalu-Uderna päevak 30.august 2007       8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
184. 03.09.2007 Üks-Ühele võistlus - 03.09.2007 - Jõeläh    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
185.  4.09.2007 Kõrgessaare teisipäevak                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
186. 04.09.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Vastse-Kuuste(17   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
187. 04.09.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raudalu)             13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
188.  5.09.2007 Läänemaa kolmapäevakud - Palivere           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
189. 05.09.2007 Kolmapäevak 13 Altja                        1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
190.  5.09.2007 Rapla päevak -RVG                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
191.  5.09.2007 Valga opäevak 3 (Priimetsa)                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
192.  6.09.2007 NELJAPÄEVAK PALADE                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
193.   6.9.2007 Sinimäe                                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
194.  6.09.2007 Pärnumaa neljapäevak - Rannapark            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
195.  6.09.2007 Tallinna neljapäevak - Jõelähtme 6.09.20   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
196. 06.09.2007 Vooremäe päevak 6.september 2007           10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
197. 2007.08.28 Gulbene 2007";"Horizonts 2007               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
198. 10.09.2007 Tallinna Sprint - 10.09.2007 - Kose-Lüka    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
199. 11.09.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Intsikurmu(18)      9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
200. 11.09.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Harku)               15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
201. 12.09.2007 Läänemaa kolmapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
202. 05.09.2007 Kolmap 12.o9 Ebaveres                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
203. 12.09.2007 Otepää orienteerumiskolmapäevak 7 Käärik    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
204. 12.09.2007 Rõuge päevak12.09                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
205. 13.09.2007 NELJAPÄEVAK PALADE                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
206.  13.9.2007 Mäetaguse                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
207. 13.09.2007 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
208. 13.09.2007 Lihulinna neljapäevak                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
209. 13.09.2007 Vapramäe päevak 13.september 2007          12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
210. 17.09.2007 Viimsi valla auhinnavõistlus öises sprin    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
211. 18.09.2007 Põlvamaa teisipäevakud- Mooste (19)         7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
212. 18.09.2007 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Järve)                9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
213. 19.09.2007 Valga opäevak 5 (Valga linnapark)           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
214. 19.09.2007 Juudakunnu kolmapäevak 19.09.2007           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
215. 20.09.2007 NELJAPÄEVAK PÕLLUMÄGI                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
216.  20.9.2007 Kohtla-Nõmme                                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
217. 20.09.2007 Pärnumaa neljapäevak - Niidupark            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
218. 20.09.2007 Vorbuse päevak 20.september 2007           12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)

Starte : 1192 / 108 = 11,04
Starte : 1192 / 108 = 11,04
Starte : 1192 / 121 = 9,85
SPORTident : 1190  99,8%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2005, SIME Points. Tak-Soft