Osalus

Eesti orienteerumispäevakud


   1. 5592 Heidi Sild, Lembela                 52 D21A(29x) D21(19x) D1(1x) D21E(1x) R2D(1x) (1x) | SI 50x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
   2. 4877 Raimo Kleinert, Tehnola             36 H21A(12x) H21B(13x) H21AL(9x) H21(2x) | SI 34x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
   3. 5836 Hannes Valk, Rotalia                35 H21A(5x) H21B(17x) H21C(11x) V(1x) K1(1x) | SI 35x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
   4. 6602 Toomas Kukemilk, EÜS                33 H21B(17x) H21C(16x) | SI 32x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK -  esimene 2006 (11.04.2006)
   4. 5373 Reigo Lehtla, Rotalia               33 R2(2x) H21PIKK(1x) H21A(12x) H35(13x) RO12(1x) H21C(1x) R3H(1x) R1H(1x) R1(1x) | SI 33x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK -  esimene 2006 (11.04.2006)
   6. 5657 Indrek Tääts, Vironia               32 H21B(15x) R2H(2x) R3H(12x) VABA(2x) 3(1x) | SI 32x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Hatiku (11.04.2006)
   7. 6190 Preet Russak, Tehnola               30 R2H(17x) H21A(9x) H21B(1x) VABA(2x) VALIK(1x) | SI 30x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
   8. 1845 Andres Kees, EÜS                    29 H21B(18x) H21C(11x) | SI 29x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK -  esimene 2006 (11.04.2006)
   9. 6420 Laura Paide, Amicitia               27 R3D(13x) D21A(8x) VALIK(2x) VIP(1x) KESKMINE(1x) D21B(1x) VABA(1x) | SI 27x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  10. 4933 Piret Toome, Amicitia               26 R3D(14x) D21A(10x) KESKMIN(1x) VALIK(1x) | SI 26x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
  11. 5109 Kristjan Vällik, Rotalia            24 H21B(2x) R2HV(11x) H40(4x) VABA(3x) VALIK(2x) 2(1x) R3HV(1x) | SI 24x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja (18.04.2006)
  12. 4865 Katrin Birk, Lembela                23 D21A(15x) D21RO(8x) | SI 23x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  13. 4708 Ragnar Ilp, EÜS                     22 H21B(11x) RO12(3x) H21C(6x) H21A(1x) R3H(1x) | SI 22x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  13. 5154 Sven-Erik Soosaar, EÜS              22 H21A(1x) H21B(10x) H21C(11x) | SI 22x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  13. 8255 Marit Zahkna, Põhjala               22 D21A(5x) D21B(16x) D21C(1x) | SI 22x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  16. 8852 Külli Kivioja, Indla                21 VIP(2x) R4D(1x) D21A(11x) VABA(3x) R3D(2x) D21(1x) 2(1x) | SI 20x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Hatiku (11.04.2006)
  17. 9308 Mari-Liis Eeljõe, Põhjala           20 D21B(19x) D21A(1x) | SI 20x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose (11.05.2006)
  18. 5382 Ülar Vaadumäe, Rotalia              19 H21A(2x) R1(3x) H21C(7x) H21B(4x) K2(1x) H21AL(1x) V(1x) | SI 19x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  19. 6414 Kristjan Jalukse, Fraternitas Livie 18 H21A(16x) H21B(1x) V(1x) | SI 18x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  20. 7051 Vambola Kisand, Rotalia             17 H21B(10x) R3H(7x) | SI 17x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja (18.04.2006)
  21. 1144 Rain Eensaar, EÜS                   16 H21A(3x) H21E(4x) R1H(7x) VALIK(1x) VABA(1x) | SI 16x | Esimene :Tallinna MV - 19.04.2006 - Saustinõmme (19.04.2006)
  21. 4760 Peep Otstavel, Vironia              16 H21A(10x) (1x) RO22(1x) V(2x) HI(1x) H21PIKK(1x) | SI 15x | Esimene :Öine Seeriavõistlus - 12.04.2006 - Männiku S (12.04.2006)
  21. 4866 Jevgenia Sarap, Lembela             16 D21A(5x) D21B(4x) D21C(6x) RO7(1x) | SI 16x | Esimene :Öine Seeriavõistlus - 12.04.2006 - Männiku S (12.04.2006)
  21. 2654 Silvar Savolainen, Leola            16 H21C(16x) | SI 16x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  21. 4152 Rain Semper, Vironia                16 H35(1x) H21A(5x) V(1x) H21B(8x) R1(1x) | SI 16x | Esimene :Tallinna MV - 19.04.2006 - Saustinõmme (19.04.2006)
  21. 5829 Liina Sumberg, Filiae Patriae       16 D21B(8x) D21A(2x) (1x) D21C(5x) | SI 15x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  27. 7987 Marko Avikson, Sakala               15 H21B(12x) VABA(2x) H21A(1x) | SI 15x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Hatiku (11.04.2006)
  27. 7563 Rain Muru, Põhjala                  15 H21A(7x) H21B(7x) H21C(1x) | SI 15x | Esimene :Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi park (10.04.2006)
  27. 2263 Urmas Raude, Leola                  15 H45(9x) H21B(6x) | SI 15x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Jägala (18.05.2006)
  30. 6578 Andres Aavik, Leola                 14 H21AL(14x) | SI 14x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose (11.05.2006)
  30. 7311 Ülo Reisner, Rotalia                14 H21B(13x) ML-M(1x) | SI 14x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku (4.05.2006)
  30. 3828 Taavi Tamkivi, Sakala               14 R1H(2x) H21PIKK(1x) H21A(10x) V(1x) | SI 14x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  33. 7258 Piret Grigorjev, Indla              13 D21C(13x) | SI 13x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  33. 5949 Indrek Hinno, Vironia               13 V(4x) H21B(7x) H21C(2x) | SI 13x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  33. 9520 Airi Neve, Filiae Patriae           13 V(2x) D21B(9x) D21C(1x) D21A(1x) | SI 13x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose (11.05.2006)
  33. 2219 Rauno Vinni, Rotalia                13 H21AL(5x) H21B(6x) H21A(1x) R1(1x) | SI 13x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Kaberneeme (25.05.2006)
  37. 4892 Kuldar Kaljurand, EÜS               12 R4HV(4x) R3HV(2x) VIP(3x) VABA(1x) H21B(2x) | SI 12x | Esimene :Tuigo orienteerumispäevak 27. aprill 2006 (27.04.2006)
  37. 7447 Kati Koido, Indla                   12 R4D(5x) R3(1x) VALIK(1x) VABA(1x) VIP(2x) D21A(1x) R3D(1x) | SI 12x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  37. 7483 Toomas Orason, Rotalia              12 R3H(10x) VALIK(2x) | SI 12x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  37. 7096 Urmet Paloveer, Vironia             12 R3H(5x) R5H(1x) R2H(1x) R4H(1x) R3(1x) H21B(1x) VABA(1x) VALIK(1x) | SI 12x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  37. 5732 Sigrid Pirnipuu, Filiae Patriae     12 VABA(1x) VALIK(1x) K1(2x) D21B(5x) D21C(2x) D21A(1x) | SI 12x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Pikajärve (02.05.2006)
  37. 2287 Tiit Riisalo, EÜS                   12 H21A(4x) H21B(5x) H35(1x) H40(1x) H21AL(1x) | SI 12x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK -  esimene 2006 (11.04.2006)
  37. 9821 Hillar Saare, Vironia               12 H21B(6x) H21AL(1x) H21C(4x) V(1x) | SI 12x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Lauluväljak ) (25.07.2006)
  37.  782 Mait Tõnisson, Vironia              12 H21A(1x) R4H(1x) H21PIKK(1x) RO7(6x) V(1x) H21AL(1x) H21B(1x) | SI 12x | Esimene :Öine Seeriavõistlus - 12.04.2006 - Männiku S (12.04.2006)
  37. 5752 Kaupo Voormansik, Vironia           12 R1H(6x) H21A(1x) VALIK(1x) H21B(1x) R3H(3x) | SI 12x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  46. 1743 Juhan Idnurm, Tehnola               11 K1(1x) H21B(6x) V(2x) L2(1x) H21AL(1x) | SI 11x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Järve) (17.04.2006)
  46. 7542 Indrek Katušin, Sakala              11 H21C(11x) | SI 11x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  46. 5465 Miina Käos, Põhjala                 11 VIP(2x) R4D(2x) R3D(6x) VALIK(1x) | SI 11x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Ahja (16.05.2006)
  49. 6822 Siim Boikov, Vironia                10 R3H(6x) RO12(1x) H21C(1x) R3(1x) VABA(1x) | SI 10x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  49. 6357 Kati Kiisverk, Filiae Patriae       10 D21C(10x) | SI 10x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  49. 9322 Anne Must, ENÜS                     10 VALIK(1x) R1D(1x) R2D(3x) VABA(1x) R3D(4x) | SI 10x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  49. 7691 Peeter Piksarv, Vironia             10 R3H(5x) R5H(1x) R4H(2x) VALIK(2x) | SI 10x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  49. 5381 Olev Sepp, Vironia                  10 H21B(7x) V(3x) | SI 10x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Jägala (18.05.2006)
  54. 1145 Silver Eensaar, Sakala               9 H21A(6x) VABA(1x) H21AL(1x) H21B(1x) | SI 9x | Esimene :Öine Seeriavõistlus - 12.04.2006 - Männiku S (12.04.2006)
  54. 9228 Tuuli Mets, Indla                    9 R4D(8x) R3D(1x) | SI 9x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
  54. 5753 Rainer Vabamäe, Vironia              9 R3H(2x) R4H(1x) R2H(2x) V(1x) R3(1x) VABA(1x) VALIK(1x) | SI 9x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  54. 5833 Ilmar Üle, EÜS                       9 RO12(1x) H21RO(4x) H21PIKK(1x) H21AL(2x) R2(1x) | SI 9x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Järve) (17.04.2006)
  58. 6823 Tõnis Kärdi, Vironia                 8 VABA(2x) R3H(1x) R5H(2x) R3(1x) VALIK(1x) VIP(1x) | SI 8x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Hatiku (11.04.2006)
  58. 3777 Andris Sprivul, Rotalia              8 H21A(8x) | SI 8x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Järve) (17.04.2006)
  58. 5115 Tarmo Tüür, Rotalia                  8 H21B(4x) H21AL(2x) H21A(1x) R2H(1x) | SI 8x | Esimene :KABERNEEME TEISIPÄEVAK (20.06.2006)
  61. 9491 Gert Antsu, Rotalia                  7 H21C(7x) | SI 7x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  61. 4821 Erko Jakobson, Rotalia               7 R1H(3x) R2H(2x) H21A(2x) | SI 7x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  61. 9025 Urmas Jõesoo, Vironia                7 H21AL(1x) K1(1x) RO12(2x) K2(1x) RO7(1x) H21C(1x) | SI 7x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  61. 5853 Ivo Müürsepp, Sakala                 7 H21B(1x) H21C(6x) | SI 7x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Nõmme) (23.04.2006)
  61. 5075 Janek Tammisto, Rotalia              7 H21C(7x) | SI 7x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Kaberneeme (25.05.2006)
  61. 6109 Paul Tammo, Vironia                  7 R4H(2x) VALIK(1x) R3H(1x) R2H(2x) R1(1x) | SI 7x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  67. 9174 Evely Leetma, Indla                  6 R1D(2x) D21A(1x) R4D(1x) R3D(1x) R2D(1x) | SI 6x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  67. 7357 Hannes Lehemets, Vironia             6 R4H(2x) R3H(3x) VABA(1x) | SI 6x | Esimene :Kirikuküla orienteerumispäevak  08. juuni 2006 (8.06.2006)
  67. 6879 Andrius Pakaste, Vironia             6 H21B(4x) V(2x) | SI 6x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Ihasalu (10.08.2006)
  67. 5191 Peeter Pihelgas, Rotalia             6 R3HV(2x) VALIK(2x) R2HV(1x) VIP(1x) | SI 6x | Esimene :Tuigo orienteerumispäevak 27. aprill 2006 (27.04.2006)
  67. 5713 Silvia Pihu, Indla                   6 R4DV(1x) R3DV(4x) VALIK(1x) | SI 6x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  67. 9142 Indrek Tootsi, Sakala                6 R2H(1x) R4H(4x) VALIK(1x) | SI 6x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  73. 6199 Ivar Hütt, Leola                     5 V(1x) H35(4x) | SI 5x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  73. 8469 Tanel Molok, EÜS                     5 V(2x) H21C(3x) | SI 5x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Kolga-Aabla (8.06.2006)
  73. 9167 Margus Paesalu, Sakala               5 R1H(1x) H21B(1x) R2H(1x) R3H(1x) VALIK(1x) | SI 5x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  73. 4907 Tõnis Palgi, EÜS                     5 R3H(3x) VALIK(1x) R2H(1x) | SI 5x | Esimene :Tuigo orienteerumispäevak 27. aprill 2006 (27.04.2006)
  73. 9001 Daniel Poslawski, Vironia            5 R3H(1x) R4H(1x) R3(1x) VABA(1x) VALIK(1x) | SI 5x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  73. 4779 Urmas Veersalu, Leola                5 H21A(4x) H21C(1x) | SI 5x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Nõmme) (23.04.2006)
  79. 6086 Tarmo Areda, EÜS                     4 VABA(1x) VALIK(1x) R5H(1x) VIP(1x) | SI 4x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Ahja (16.05.2006)
  79. 3386 Kristi Aule, Filiae Patriae          4 R3D(3x) D21A(1x) | SI 4x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  79. 4856 Ardo Pajur, Vironia                  4 H21B(3x) K2(1x) | SI 4x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  79. 8850 Kaarel Piirimäe, EÜS                 4 VABA(1x) H21B(2x) H21A(1x) | SI 4x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Kiidjärve (04.07.2006)
  79. 6230 Merike Sisask, Amicitia              4 D21B(3x) R3DV(1x) | SI 4x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku (4.05.2006)
  79. 5590 Orsolya Soosaar, Amicitia            4 L1(1x) D21C(2x) D21B(1x) | SI 4x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Nõmme) (23.04.2006)
  79. 6896 Jaan Tärno, Leola                    4 H21C(1x) H21B(3x) | SI 4x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku (4.05.2006)
  86. 7361 Priit Anton, Vironia                 3 R4H(2x) R3H(1x) | SI 3x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
  86. 9229 Martin Aule, Vironia                 3 R3H(2x) R4H(1x) | SI 3x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  86. 9225 Taavi Eenloo, Vironia                3 R4H(2x) R3H(1x) | SI 3x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  86. 8857 Madli Ilves, Amicitia                3 R4D(2x) R3D(1x) | SI 3x | Esimene :Madsa orienteerumispäevak 4. mai 2006 (4.05.2006)
  86. 8858 Evelin Jõemägi, Amicitia             3 R4D(1x) R3D(1x) R6D(1x) | SI 3x | Esimene :Vitipalu-Illi orienteerumispäevak 18. mai 2006 (18.05.2006)
  86. 5110 Kai Kullerkupp, Amicitia             3 D21B(1x) D21C(2x) | SI 3x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  86. 8118 Tiit Leppikus, Tehnola               3 H21C(2x) RO12(1x) | SI 3x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku (4.05.2006)
  86. 8707 Liina Lust, Amicitia                 3 L1(1x) D21C(1x) K1(1x) | SI 3x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Männiku) (8.08.2006)
  86. 9227 Andres Lust, Vironia                 3 R4H(1x) R2H(2x) | SI 3x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
  86. 7180 Hanna Maran, Amicitia                3 D21B(3x) | SI 3x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Kolga-Aabla (8.06.2006)
  86. 2193 Ander Ojandu, Rotalia                3 H21(1x) R2H(2x) | SI 3x | Esimene :Pikakannu kolmapäevak (17.05.2006)
  86. 5111 Ivo Pilving, Rotalia                 3 H21C(3x) | SI 3x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
  86. 7762 Maris Puustusmaa, Filiae Patriae     3 R3D(2x) VALIK(1x) | SI 3x | Esimene :Tuigo orienteerumispäevak 27. aprill 2006 (27.04.2006)
  86. 5014 Kaido Ruul, Vironia                  3 H21PIKK(1x) H21A(1x) R1(1x) | SI 3x | Esimene :Tallinna Sprint - 08.05.2006 - Astangu (08.05.2006)
  86. 1623 Kaari Simson, ENÜS                   3 R3D(2x) VALIK(1x) | SI 3x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
  86. 9659 Ahto Tomingas, Tehnola               3 H21A(2x) H21AL(1x) | SI 3x | Esimene :Öine Seeriavõistlus - 03.05.2006 - Botaanikaaed (26.04.2006)
  86. 7383 Valjo Tooming, Vironia               3 V(1x) R2(2x) | SI 3x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose (11.05.2006)
  86. 6944 Gert Uiboaed, EÜS                    3 H21B(2x) H21A(1x) | SI 3x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Järve) (17.04.2006)
 104. 5383 Anno Aedmaa, Rotalia                 2 VABA(1x) V(1x) | SI 2x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud -  Valgesoo (15.08.2006)
 104. 10136 Ove Kangur, Vironia                  2 H21B(1x) VABA(1x) | SI 2x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud -  Veriora (12.09.2006)
 104. 5751 Villu Kasari, Vironia                2 R1H(1x) R3H(1x) | SI 2x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 104. 6721 Tarmo Kilg, EÜS                      2 R1H(2x) | SI 2x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 104. 8189 Triin Kurrikoff, Amicitia            2 R4D(1x) VALIK(1x) | SI 2x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 104.  809 Peeter Kõiva, EÜS                    2 R3HV(1x) VALIK(1x) | SI 2x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 104. 8856 Karoliine Limmer, Amicitia           2 R5D(1x) VALIK(1x) | SI 2x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 104. 9406 Kertu Lõhmus, Indla                  2 R3D(1x) VALIK(1x) | SI 2x | Esimene :Tuigo orienteerumispäevak 27. aprill 2006 (27.04.2006)
 104. 3652 Tarmo Needo, Sakala                  2 H21A(2x) | SI 2x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud - Aarna (06.06.2006)
 104. 5724 Kadri Noorvee, Amicitia              2 R4D(1x) R5D(1x) | SI 2x | Esimene :Viisjaagu orienteerumispäevak 25. mai 2006 (25.05.2006)
 104. 7094 Erki Post, Sakala                    2 R2H(1x) H21B(1x) | SI 2x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 104. 8429 Tõnu Runnel, Vironia                 2 R3H(1x) R4H(1x) | SI 2x | Esimene :Soontaga neljapäevak 15. juuni 2006 (15.06.2006)
 104. 9177 Andres Salu, Rotalia                 2 VALIK(1x) R3H(1x) | SI 2x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 104. 7173 Jaak Sarv, Rotalia                   2 R3H(1x) VABA(1x) | SI 2x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 104. 9226 Elo Sisask, Indla                    2 R4D(1x) R3D(1x) | SI 2x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 104. 10135 Silver Tamm, Vironia                 2 H21B(1x) VABA(1x) | SI 2x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud -  Veriora (12.09.2006)
 104. 7856 Kati Uusmaa, Indla                   2 R5D(1x) 3(1x) | SI 2x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 104. 3409 Tõnis Vaiksaar, Sakala               2 H21(1x) H21A(1x) | SI 2x | Esimene :Raplamaa Suvemängud (07.06.2006)
 104. 8692 Lauri Vare, Sakala                   2 VALIK(1x) R1H(1x) | SI 2x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 5492 Ivar Aleksanderson, Rotalia          1 R4H(1x) | SI 1x | Esimene :Uniküla orienteerumispäevak 01. juuni 2006 (1.06.2006)
 123. 4510 Ville Allikvere, Tehnola             1 H21AL(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Kolga-Aabla (8.06.2006)
 123. 9192 Gaspar Anton, Vironia                1 R4H(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 7445 Jon Ender, Rotalia                   1 VALIK(1x) | SI 1x | Esimene :Vapramäe orienteerumispäevak 07. september 2006 (7.09.2006)
 123. 7211 Niilo Hein, Vironia                  1 V(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme (7.09.2006)
 123. 7689 Indrek Hiiesalu, Vironia             1 VALIK(1x) | SI 1x | Esimene :Reola orienteerumispäevak 14. september 06 (14.09.2006)
 123. 3982 Raul Hindov, EÜS                     1 H35(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Mustla-Nõmme (29.06.2006)
 123. 9162 Maarja Jalasto, Filiae Patriae       1 R3D(1x) | SI 1x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 123. 9947 Ronald Juurmaa, Vironia              1 H21C(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Pudisoo (24.08.2006)
 123. 1965 Monika Järveoja, Amicitia            1 VABA(1x) | SI 1x | Esimene :Põlvamaa teisipäevakud -  Valgesoo (15.08.2006)
 123. 10096 Andrus Jõgi, Vironia                 1 V(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme (7.09.2006)
 123. 9907 Liina Kanger, Amicitia               1 R3D(1x) | SI 1x | Esimene :Vapramäe orienteerumispäevak 07. september 2006 (7.09.2006)
 123. 7385 Argo Kasemaa, Vironia                1 V(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme (7.09.2006)
 123. 3849 Liis Kauge, Filiae Patriae           1 D21B(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Ihasalu (10.08.2006)
 123. 6603 Sünne Korasteljov, Indla             1 D21C(1x) | SI 1x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
 123. 7198 Reesi Lepa, ENÜS                     1 R4D(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 7719 Triinu Linnus, Filiae Patriae        1 R1D(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 9166 Anton Mesi, Sakala                   1 R1H(1x) | SI 1x | Esimene :Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 2006 (13.04.2006)
 123. 5494 Vahur Meus, Rotalia                  1 VALIK(1x) | SI 1x | Esimene :Uniküla orienteerumispäevak 01. juuni 2006 (1.06.2006)
 123. 6094 Hendrik Nigul, Fraternitas Liviensi  1 R2H(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 9618 Kristiina Omri, Amicitia             1 R4D(1x) | SI 1x | Esimene :Viisjaagu orienteerumispäevak 25. mai 2006 (25.05.2006)
 123. 7656 Ave Rallmann, Filiae Patriae         1 D21C(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Tugamanni (31.08.2006)
 123. 9188 Marten Ruumet, Vironia               1 R4H(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 5725 Kristjan Sahtel, Rotalia             1 R3H(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 5214 Jaan Sarv, Rotalia                   1 H21C(1x) | SI 1x | Esimene :Pirita neljapäevak (27.04.2006)
 123. 7063 Oliver Tamm, Vironia                 1 H21A(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna Sprint - 11.09.2006 - Õismäe raba (11.09.2006)
 123. 6166 Tarmo Tee, Tehnola                   1 H21B(1x) | SI 1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raku) (30.05.2006)
 123. 8648 Grete Usin, Lembela                  1 D21B(1x) | SI 1x | Esimene :TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Harku ) (13.06.2006)
 123. 9191 Mihkel Vaasa, Vironia                1 R4H(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 9190 Maarja Vaske, Indla                  1 VALIK(1x) | SI 1x | Esimene :Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill 2006 (20.04.2006)
 123. 10097 Jorgan Vöörmann, Vironia             1 V(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Saustinõmme (7.09.2006)
 123. 5158 Kaido Zimmer, Vironia                1 H21C(1x) | SI 1x | Esimene :Tallinna neljapäevak - Männiku (4.05.2006)


 244 - Vironia
 227 - Rotalia
 181 - EÜS
  92 - Lembela
  85 - Tehnola
  85 - Amicitia
  76 - Sakala
  75 - Indla
  68 - Põhjala
  62 - Filiae Patriae
  59 - Leola
  19 - Fraternitas Liviensis
  14 - ENÜS

Päevakud:
  1.          ? Puudub 1                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  2.          ? Puudub 2                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  3.          ? Puudub 3                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  4.          ? Puudub 4                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  5.          ? Puudub 5                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  6.          ? Puudub 6                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  7.          ? Puudub 7                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  8.          ? Puudub 8                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  9.          ? Puudub 9                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 10.          ? Puudub 10                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 11. 10.04.2006 Tallinna Sprint - 10.04.2006 - Löwenruhi   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
 12. 11.04.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Hatiku             4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 13. 11.04.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK -  esimene 2006       11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 14. 12.04.2006 Kubja 12.04.2006                            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 15. 12.04.2006 Öine Seeriavõistlus - 12.04.2006 - Männi    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 16. 13.04.2006 Ihaste orienteerumispäevak 13. aprill 20   34 = 34+  0 (SI   34x 100,0%)
 17. 17.04.2006 Tallinna Sprint - 17.04.2006 - Maarjamäe    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 18.          ? Puudub 18                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 19. 18.04.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Taevaskoja         6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 20. 17.04.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Järve)               16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
 21. 19.04.2006 19.04 Rakvere kolmapäevak                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 22. 19.04.2006 Otepää kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 23.          ? Puudub 23                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 24. 19.04.2006 Tallinna MV - 19.04.2006 - Saustinõmme      6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 25. 20.04.2006 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 26. 20.04.2006 Raplamaa teisipäevak -Keava                 2 =  2+  0 (SI    0x   0,0%)
 27. 20.04.2006 Tähtvere orienteerumispäevak 20. aprill    35 = 35+  0 (SI   35x 100,0%)
 28. 24.04.2006 Tallinna Sprint - 24.04.2006 - Tondi        8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
 29. 25.04.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Küka               7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 30. 23.04.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Nõmme)               19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 31. 26.04.2006 19.04 Neeruti/Ristamäe kolmapäevak          1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 32. 26.04.2006 Tabina kolmapäevak 26.04.2006               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 33. 26.04.2006 Öine Seeriavõistlus - 26.04.2006 - Soose    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 34. 27.04.2006 Hausma                                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 35. 27.04.2006 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 36. 27.04.2006 Pirita neljapäevak                         26 = 26+  0 (SI   26x 100,0%)
 37. 27.04.2006 Tuigo orienteerumispäevak 27. aprill 200   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 38. 01.05.2006 Tallinna Sprint - 01.05.2006 - Kadaka       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 39.          ? Puudub 39                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 40.  2.05.2006 Läänemaa teisipäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 41. 02.05.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Pikajärve          7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 42.  2.05.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu)                15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 43.  3.05.2006 03.05 Mõedaku kolmapäevak                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 44. 03.05.2006 Otepää kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 45.  3.05.2006 Vällamäe kolmapäevak/Horizonts              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 46. 26.04.2006 Öine Seeriavõistlus - 03.05.2006 - Botaa    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 47.  4.05.2006 Palade                                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 48. 04.05.2006 Ida-Viru neljapäevak Jõhvi Park             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 49.  4.05.2006 Pärnumaa neljapäevak - UULU                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 50.  4.05.2006 Tallinna neljapäevak - Männiku             28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)
 51.  4.05.2006 Madsa orienteerumispäevak 4. mai 2006      20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 52. 08.05.2006 Tallinna Sprint - 08.05.2006 - Astangu      7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 53.  9.05.2006 Läänemaa teisipäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 54.  2.05.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Hiiu)                16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
 55. 10.05.2006 10.05 Salda kolmapäevak                     1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 56. 11.05.2006 MALVASTE                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 57. 11.05.2006 Ida-Viru neljapäevak-Kotinuka               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 58. 11.05.2006 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 59. 11.05.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 60. 11.05.2006 Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose         27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)
 61. 15.05.2006 Tallinna Sprint - 15.05.2006 - Randvere     2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 62. 16.05.2006 Järvamaa päevak  RAIKKÜLA                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 63. 16.05.2006 Läänemaa teisipäevak-Valgevälja             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 64. 16.05.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Ahja               9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 65. 16.05.2006 Raplamaa teisipäevak -Raiküla (Järvamaa)    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 66.  9.05.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Vääna-Jõesuu)        14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 67. 17.05.2006 17.05 Oruveski kolmapäevak                  1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 68. 17.05.2006 Otepää kolmapäevak                          1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 69. 17.05.2006 Pikakannu kolmapäevak                       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 70. 18.05.2006 Kärdla-Hausma                               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 71. 18.05.2006 Ida-Viru neljapäevak-Toila                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 72. 18.05.2006 Pärnumaa neljapäevak - Kilingi-Nõmme        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 73. 18.05.2006 Tallinna neljapäevak - Jägala              17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 74. 18.05.2006 Vitipalu-Illi orienteerumispäevak 18. ma   19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 75. 22.05.2006 Tallinna Sprint - 22.05.2006 - Kakumäe      9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 76. 23.05.2006 Läänemaa teispäevak-Palivere                2 =  2+  0 (SI    0x   0,0%)
 77. 23.05.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Vastse-Kuuste      5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 78. 15.05.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Harku mõis)          17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 79. 23.05.2006 Võru kolmapäevak                            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 80. 24.05.2006 24.05 Tamsalu kolmapäevak                   1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 81. 25.05.2006 NÕMBA                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 82. 25.05.2006 Ida-Viru neljapäevak-Sinivoore              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 83. 25.05.2006 Pärnumaa neljapäevak - Metsaküla            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 84. 25.05.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 85. 25.05.2006 Viisjaagu orienteerumispäevak 25. mai 20   17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 86. 25.05.2006 Tallinna neljapäevak - Kaberneeme          25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 87. 29.05.2006 Üks-Ühele võistlus - 29.mai 2006 - Nõmme    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 88.          ? Puudub 88                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 89. 30.05.2006 Läänemaa teisipäevak - Roosta               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 90. 30.05.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Saverna            7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 91. 30.05.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raku)                11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 92. 31.05.2006 31.05 Kõverjärve kolmapäevak                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 93. 31.05.2006 Otepää kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 94. 31.05.2006 Kõoküla kolmapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 95.  1.06.2006 PALUKÜLA                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 96.  1.06.2006 Pärnumaa neljapäevak - Tõstamaa             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 97. 01.06.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 98.  1.06.2006 Uniküla orienteerumispäevak 01. juuni 20   13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
 99.  1.06.2006 Tallinna neljapäevak - Klooga-rand         20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
100.  6.06.2006 Läänemaa teisipäevak-Palivere               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
101. 06.06.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Aarna              8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
102.  6.06.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Vääna )             15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
103.  7.06.2006 07.06 Kunda kolmapäevak                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
104. 07.06.2006 Raplamaa Suvemängud                         3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
105.  8.06.2006 NÕMBA                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
106. 08.06.2006 Ida-Viru neljapäevak-Voka                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
107.  8.06.2006 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
108. 08.06.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
109.  8.06.2006 Tallinna neljapäevak - Kolga-Aabla         28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)
110.  8.06.2006 Kirikuküla orienteerumispäevak  08. juun    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
111. 13.06.2006 JOKA TEISIPEVAK 13.06.2006                  1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
112. 13.juuni 2 Põlvamaa teisipäevakud - Meemaste           6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
113. 13.06.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Harku )             12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
114. 14.06.2006 14.06 Viitna kolmapäevak                    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
115. 15.06.2006 TARESTE                                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
116. 15.06.2006 Ida-Viru neljapäevak-KurtnaN                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
117. 15.06.2006 Pärnumaa neljapäevak - Kolga-Veski          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
118. 15.06.2006 Tallinna neljapäevad - Kõrvemaa            23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
119. 15.06.2006 Soontaga neljapäevak 15. juuni 2006        14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
120. 18.06.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
121. 20.06.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Palojärve          7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
122. 20.06.2006 KABERNEEME TEISIPÄEVAK                     14 = 14+  0 (SI   13x  92,9%)
123. 22.06.2006 Pärnu neljapäevak - Niidupark               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
124. 22.06.2006 Kaiu orienteerumispäevak 22. juuni 2006    13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
125. 27.06.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Uniküla           11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
126. 27.06.2006 TÜRISALU TEISIPÄEVAK                       13 = 13+  0 (SI   12x  92,3%)
127. 29.06.2006 TARESTE                                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
128. 29.06.2006 Pärnumaa neljapäevak - Metsaküla            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
129. 29.06.2006 Tallinna neljapäevak - Mustla-Nõmme        16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
130. 04.07.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Kiidjärve         12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
131. 25.07.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Lauluväljak )       10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
132.  6.07.2006 PALUKÜLA                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
133.  6.07.2006 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
134.  6.07.2006 Tallinna neljapäevak - Paldiski            18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
135. 11.07.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Karaski            7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
136. 13.07.2006 RISTKRAAVI                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
137. 13.07.2006 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
138. 13.07.2006 Tallinna neljapäevak - Vääna-Jõesuu        19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
139. 13.07.2006 Vehendi orienteerumispäevak 13. juuli 20    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
140. 20.07.2006 Hiiumaa neljapäevak (JÄI ÄRA)               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
141. 20.07.2006 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
142. 20.07.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
143. 20.07.2006 Tallinna neljapäevak - Türisalu            16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
144. 27.07.2006 PALUKÜLA SUUSARADA                          2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
145.          ? Puudub 145                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
146. 27.07.2006 Pärnumaa neljapäevak - Võiste-Rannametsa    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
147. 27.07.2006 Vooremäe orienteerumispäevak 27.juuli 20   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
148. 27.07.2006 Tallinna neljapäevak - JÄI ÄRA              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
149. 01.08.2006 Põlvamaa teisipäevakud - Kadaja             6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
150.  1.08.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Tähetorni )         17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
151.  2.08.2006 02.08 Tapa kolmapäevak (valik)              2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
152.  3.08.2006 Tareste                                     1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
153.  3.08.2006 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
154. 03.08.2006 Tallinna neljapäevak - JÄI ÄRA              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
155.  3.08.2006 Valguta orienteerumispäevak 03. august 0    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
156.          ? Puudub 156                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
157.  8.08.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Männiku)             20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
158. 09.08.2006 Lääne Viru kolmapäevak (JÄI ÄRA)            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
159. 09.08.2006 Raplamaa teisipäevak -Kehtna                1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
160. 10.08.2006 MALVASTE                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
161.          ? Puudub 161                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
162. 10.08.2006 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa           2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
163. 10.08.2006 Tallinna neljapäevak - Ihasalu             21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
164. 10.08.2006 Uniküla orienteerumispäevak 10. august 0   16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
165. 15.08.2006 Läänemaa teisipäevak - Tuksi                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
166. 15.08.2006 Põlvamaa teisipäevakud -  Valgesoo         11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
167. 15.08.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK ( Jõelähtme )         14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
168. 16.08.2006 Lääne Viru kolmapäevak (JÄI ÄRA)            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
169. 17.08.2006 HAUSMA                                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
170. 17.08.2006 Pärnumaa neljapäevak - Tammiste             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
171. 17.08.2006 Tallinna neljapäevak - Vardi               25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
172. 17.08.2006 Välgi orienteerumispäevak 17. august 200   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
173. 22.08.2006 -Järvamaa teisipäevak                       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
174. 22.08.2006 Läänemaa teisipäevak - Pullapää             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
175. 22.08.2006 Põlvamaa teisipäevakud -  Akste             7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
176. 22.08.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Keila- Joa)          13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
177. 23.08.2006 Lääne Viru kolmapäevak (JÄI ÄRA)            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
178. 23.08.2006 Kiigamäe kolmapäevak 23.08                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
179. 24.08.2006 MALVASTE                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
180.          ? Puudub 180                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
181. 24.08.2006 Pärnumaa neljapäevak - Kilingi-Nõmme        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
182. 24.08.2006 Tallinna neljapäevak - Pudisoo             28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)
183. 24.08.2006 Soontaga orienteerumispäevak 24. august    11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
184. 28.08.2006 Üks-Ühele võistlus - 28.08.2006 - Männik    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
185. 29.08.2006 Läänemaa teisipäevak - Roosta               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
186. 29.08.2006 Põlvamaa teisipäevakud -  Mammaste          8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
187. 29.08.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Raudalu)             21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
188. 30.08.2006 Kirikumäe kolmapäevak                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
189. 31.08.2006 MALVASTE                                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
190. 31.08.2006 Pärnumaa neljapäevak - Võiste               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
191. 31.08.2006 Tallinna neljapäevak - Tugamanni           23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
192. 31.08.2006 Vitipalu-Uderna orienteerumispäevak 31.0   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
193. 04.09.2006 Tallinna Sprint - 04.09.2006 - Ülemiste     6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
194.  5.09.2006 Kõrgessaare teisipäevak                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
195.  5.09.2006 Läänemaa teisipäevak - Palivere             1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
196. 05.09.2006 Põlvamaa teisipäevakud -  Sulbi             7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
197.  5.09.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Harku mõis)          12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
198.  6.09.2006 06.09 Altja kolmapäevak                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
199. 06.09.2006 Otepää kolmapäevak                          5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
200.          ? Puudub 200                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
201.  6.09.2006 Varstu kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
202. 06.09.2006 Öine Seeriavõistlus - 06.09.2006 - Hiiu     2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
203.  7.09.2006 PALADE                                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
204.          ? Puudub 204                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
205.  7.09.2006 Pärnumaa neljapäevak - Rannapark            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
206. 07.09.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
207.  7.09.2006 Tallinna neljapäevak - Saustinõmme         23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
208.  7.09.2006 Vapramäe orienteerumispäevak 07. septemb   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
209. 11.09.2006 Tallinna Sprint - 11.09.2006 - Õismäe ra    8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
210. 12.09.2006 Läänemaa teisipäevak - Paralepa             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
211. 12.09.2006 Põlvamaa teisipäevakud -  Veriora           9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
212. 12.09.2006 TALLINNA TEISIPÄEVAK (IRU)                 13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
213. 13.09.2006 13.09 Ebavere kolmapäevak                   1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
214. 13.09.2006 Trummipalo 13.09                            9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
215. 13.09.2006 Öine Seeriavõistlus - 13.09.2006 - Tondi    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
216. 14.09.2006 HAUSMA                                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
217.          ? Puudub 217                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
218. 14.09.2006 Pärnumaa neljapäevak - Niidupark            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
219. 14.09.2006 Saaremaa neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
220. 19.09.2006 Tallinna neljapäevak - JÄI ÄRA              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
221. 14.09.2006 Reola orienteerumispäevak 14. september    23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)

Starte : 1287 / 115 = 11,19
Starte : 1287 / 115 = 11,19
Starte : 1287 / 153 = 8,41
SPORTident : 1279  99,4%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2005, SIME Points. Tak-Soft