Osalemine

Vironia 2008


   1.  5592 Heidi Sild, Lembela                       49 N35(5x) N21A(32x) N21(4x) D21(1x) D21A(3x) R2D(1x) M(1x) VALIK(2x) |SI:47x | Esimene kordTallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu |07.04.2008
   2.  3982 Raul Hindov, EÜS                          46 M40S(5x) M40(34x) M35(5x) VALIK(2x) |SI:44x | Esimene kordTallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu |07.04.2008
   3.  4877 Raimo Kleinert, Tehnola                   42 M21A(7x) VALIK-M(4x) M21B(11x) M21AL(11x) R2H(1x) M21(1x) 10(1x) 9(1x) M50(1x) V(2x) VALIK(2x) |SI:40x | Esimene kordTallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu |07.04.2008
   4.  7563 Rain Muru, Põhjala                        36 M21B(31x) M21S(1x) M21(1x) M21A(1x) VALIK(2x) |SI:34x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
   5.  5373 Reigo Lehtla, Rotalia                     34 M21A(16x) M35(11x) V(4x) R1H(2x) VALIK(1x) |SI:33x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
   6.  7311 Ülo Reisner, Rotalia                      33 M21B(29x) V(2x) VALIK-M(1x) VALIK(1x) |SI:32x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
   7. 10754 Jaanus Olop, Rotalia                      29 M21B(15x) M35(7x) M21A(6x) VALIK(1x) |SI:28x | Esimene kordTähetorni teisipäevak |6.05.2008
   8.  9308 Mari-Liis Eeljõe, Põhjala                 27 N21B(25x) VALIK(2x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
   9. 10505 Nele Klopp, Lembela                       26 N21B(9x) N21C(11x) VALIK-N(1x) V(2x) VALIK(3x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
   9.  7483 Toomas Orason, Rotalia                    26 M21A(8x) R3H(1x) R2H(11x) VALIK(1x) VABA(3x) R1(2x) |SI:26x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
   9.  4866 Jevgenia Sarap, Lembela                   26 VALIK-N(7x) N21B(5x) V(5x) N21C(6x) ALGAJAD(1x) VALIK(2x) |SI:24x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  12.  4760 Peep Otstavel, Vironia                    25 VALIK-M(3x) M21A(8x) M21(2x) V(5x) H21A(1x) VALIK(1x) M21RO(1x) M21E(1x) M21AL(2x) HI(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  13. 10204 Rivo Kaldvee, Sakala                      24 M21B(22x) VALIK(2x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  14.  5836 Hannes Valk, Rotalia                      23 M21C(15x) V(7x) VALIK(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
  15.  4708 Ragnar Ilp, EÜS                           22 M21C(19x) R3H(2x) M21B(1x) |SI:22x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 24.04.2008 |24.04.2008
  15.  7051 Vambola Kisand, Rotalia                   22 M21B(11x) R3H(10x) VABA(1x) |SI:22x | Esimene kordSulbi teisipäevak |08.04.2007
  17.  7196 Lauri Juhan Liivamägi, Veljesto           21 R3H(1x) R2H(9x) M21A(9x) R1H(1x) R4HN(1x) |SI:21x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  18.  4865 Katrin Birk, Lembela                      19 N21A(13x) N21RO(6x) |SI:19x | Esimene kordÖine Seeriavõistlus - 14.04.2008 - Vabaõhumuuseum |14.04.2008
  18.  4933 Piret Toome, Amicitia                     19 VALIK(1x) R3D(5x) R4D(3x) VIPT(7x) R5D(1x) VIPL(1x) 4(1x) |SI:19x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  20.  7258 Piret Grigorjev, Indla                    18 N21C(2x) N35(15x) VALIK(1x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Linnamäe 15.05.2008 |15.05.2008
  20.  2287 Tiit Riisalo, EÜS                         18 M40(13x) M35(1x) 9(1x) M40RO(2x) VALIK(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  20. 11918 Siiri Suursoo, Indla                      18 R3D(1x) R4D(11x) VIPT(1x) VIPL(2x) N18(1x) N21B(1x) VALIK(1x) |SI:18x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  23.  3025 Imre Karulin, Sakala                      17 R3H(12x) M21B(4x) R4H(1x) |SI:17x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  24.  1145 Silver Eensaar, Sakala                    16 M21A(10x) M21(3x) M21RO(3x) |SI:16x | Esimene kordÖine Seeriavõistlus - 09.04.2008 - Rahumäe |09.04.2008
  24.  6357 Kati Kiisverk, FiliaePatriae              16 N21B(15x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Saustinõmme 1.05.2008 |1.05.2008
  24.  5465 Miina Käos, Põhjala                       16 N21A(7x) R2D(8x) VABA(1x) |SI:16x | Esimene kordMooste teisipäevak |22.04.2008
  24.  8648 Grete Usin, Lembela                       16 N21B(9x) VALIK-N(1x) N21C(3x) V(2x) VALIK(1x) |SI:15x | Esimene kordTallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu |07.04.2008
  24.  5752 Kaupo Voormansik, Vironia                 16 R3H(1x) R4H(1x) M21A(1x) VIPT(1x) R2H(8x) M21E(2x) VALIK(1x) M21C(1x) |SI:16x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  29.  7987 Marko Avikson, Sakala                     15 M21A(9x) VABA(2x) M21B(4x) |SI:15x | Esimene kordSulbi teisipäevak |08.04.2007
  29. 10265 Tiiu Jüriado, Indla                       15 R3D(6x) N21A(1x) SEIKLUS(1x) VIPL(3x) VALIK(2x) VABA(1x) R4D(1x) |SI:15x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  29.  7447 Kati Koido, Indla                         15 VALIK(3x) R4D(4x) VIPT(4x) VIPL(2x) R3D(2x) |SI:15x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  29.  7653 Julia Polikarpus, FiliaePatriae           15 R4D(5x) VIPL(5x) VIPT(2x) VALIK(1x) VABA(1x) R3D(1x) |SI:15x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
  29.  2654 Silvar Savolainen, Leola                  15 M21A(8x) M21B(4x) V(1x) M21AL(1x) VALIK(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 24.04.2008 |24.04.2008
  29.  5109 Kristjan Vällik, Rotalia                  15 R2H(1x) R2HV(6x) VALIK(1x) M40(2x) R3HV(2x) R3H(1x) M21B(1x) M21A(1x) |SI:15x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  35. 12742 Kaidi Kriisa, Indla                       14 VABA(6x) VALIK(4x) R4D(3x) VIPL(1x) |SI:14x | Esimene kordPalojärve teisipäevak |01.07.2008
  35.  3137 Enar Nõmmiste, Rotalia                    14 R3HN(1x) VALIK(2x) M21A(5x) R2H(4x) H-21(1x) R3H(1x) |SI:13x | Esimene kord4. Vapramäe päevak 01.05.2008 Tartu |01.05.2008
  35.  7367 Tuuli Ojasalu, Lembela                    14 N21B(7x) N21C(6x) VALIK-N(1x) |SI:14x | Esimene kordTallinna Sprint - 26.05.2008 - Jõelähtme |26.05.2008
  35.  6420 Laura Paide, Amicitia                     14 R5D(5x) VIPT(5x) VALIK(2x) VIPL(1x) VABA(1x) |SI:14x | Esimene kord4. Vapramäe päevak 01.05.2008 Tartu |01.05.2008
  35.  6190 Preet Russak, Tehnola                     14 R2H(3x) M21B(1x) R3H(3x) VABA(7x) |SI:14x | Esimene kord4. Vapramäe päevak 01.05.2008 Tartu |01.05.2008
  35.  5115 Tarmo Tüür, Rotalia                       14 VIPT(7x) R3H(4x) R2(1x) VABA(1x) KESKMINE(1x) |SI:14x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
  41.  2902 Raul Allikivi, Rotalia                    13 M21C(1x) M21B(6x) VALIK-M(2x) M21AL(3x) V(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  41.  1144 Rain Eensaar, EÜS                         13 VABA(4x) R1H(5x) M21A(2x) M21E(1x) VALIK(1x) |SI:13x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
  41.  4892 Kuldar Kaljurand, EÜS                     13 VABA(3x) VIPT(3x) R3HV(5x) M21B(2x) |SI:13x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
  41. 10278 Terje Magus, Indla                        13 R3D(9x) VALIK(4x) |SI:13x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  45. 11414 Liina Allikas, Indla                      12 N21B(11x) VALIK(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  45. 12166 Katre Luhamaa, Indla                      12 R5D(1x) VABA(6x) VALIK(4x) VIPL(1x) |SI:12x | Esimene kord11. Reola päevak |26.06.2008
  45.  2193 Ander Ojandu, Rotalia                     12 M21B(2x) M21A(5x) R2H(3x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:12x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
  48.  5829 Liina Sumberg, FiliaePatriae              11 V(1x) N21B(6x) D-21(1x) N(1x) R4D(1x) D21B(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 24.04.2008 |24.04.2008
  49.  8852 Külli Kivioja, Indla                      10 3(3x) 1(2x) 2(4x) 5(1x) |SI:10x | Esimene kordPärnumaa orienteerumisneljapäevak - Rannapark |17.04.2008
  49.  6502 Harri Moora, Põhjala                      10 M21C(8x) M21AL(2x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Vääna 12.06.2008 |12.06.2008
  49. 10001 Triin Serglov, Lembela                    10 N21B(6x) N21C(4x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  49.  5657 Indrek Tääts, Vironia                     10 M21B(8x) R3H(2x) |SI:10x | Esimene kordSulbi teisipäevak |08.04.2007
  49.  2241 Koit Tõnisson, Vironia                    10 H21B(7x) M21B(2x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordAltja päevak |07.05.2008
  54.  6578 Andres Aavik, Leola                        9 M21AL(8x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Jägala 29.05.2008 |29.05.2008
  54. 13064 Tarmo Klaus, Leola                         9 VABA(2x) R4H(3x) VIPL(3x) R3H(1x) |SI:9x | Esimene kordPalojärve teisipäevak |01.07.2008
  54. 12744 Karin Lilla, Indla                         9 VABA(2x) R4D(3x) VIPL(3x) R3D(1x) |SI:9x | Esimene kordPalojärve teisipäevak |01.07.2008
  54.  5853 Ivo Müürsepp, Sakala                       9 M21C(9x) |SI:9x | Esimene kordTähetorni teisipäevak |6.05.2008
  54.  5367 Mart Pais, Vironia                         9 M21RO(3x) R2H(1x) ROPIKK(2x) SEIKLUS(1x) VABA(2x) |SI:9x | Esimene kordMooste teisipäevak |22.04.2008
  54.  4152 Rain Semper, Vironia                       9 M21P(1x) M21A(1x) M35(4x) M21RO(2x) V(1x) |SI:9x | Esimene kordTallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu |07.04.2008
  60.  7542 Indrek Katušin, Sakala                     8 M21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Linnamäe 15.05.2008 |15.05.2008
  60. 10267 Alar Linnasmäe, Vironia                    8 R1H(1x) R3H(2x) VALIK(4x) VABA(1x) |SI:8x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  60. 10152 Merly Malva, Indla                         8 VALIK(2x) R4D(1x) R3D(4x) VABA(1x) |SI:8x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  60.  9322 Anne Must, ENÜS                            8 R2D(2x) R3D(2x) SEIKLUS(1x) VALIK(1x) R4D(1x) VIPT(1x) |SI:8x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
  60. 12309 Siim Ringinen, Põhjala                     8 M21B(6x) V(2x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Linnamäe 15.05.2008 |15.05.2008
  60.   782 Mait Tõnisson, Vironia                     8 VALIK(2x) M35(1x) VALIK-M(2x) V(1x) M21AL(1x) M21B(1x) |SI:7x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  60.  5382 Ülar Vaadumäe, Rotalia                     8 M21B(2x) VALIK-M(1x) M21C(2x) 4(1x) M21AL(1x) VALIK(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
  60.  2219 Rauno Vinni, Rotalia                       8 M21AL(3x) VALIK-M(2x) V(1x) M21A(1x) VALIK(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Kodasoo 03.07.2008 |03.07.2008
  68.  4510 Ville Allikvere, Tehnola                   7 M21AL(3x) V(1x) M21B(3x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Saustinõmme 1.05.2008 |1.05.2008
  68.  5949 Indrek Hinno, Vironia                      7 M21C(6x) M21B(1x) |SI:7x | Esimene kordMustamäe teisipäevak |22.04.2008
  68.  4821 Erko Jakobson, Rotalia                     7 M21A(3x) RADA2(1x) VIPT(1x) RADA 3(1x) M21(1x) |SI:7x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
  68. 11069 Rait Kapp, Põhjala                         7 VALIK(1x) V(1x) M21B(5x) |SI:7x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
  68.  6105 Ene Laht, Amicitia                         7 R4DV(2x) R4D(3x) VIPL(1x) VABA(1x) |SI:7x | Esimene kord4. Vapramäe päevak 01.05.2008 Tartu |01.05.2008
  68.  9406 Kertu Lõhmus, Indla                        7 R3D(1x) R4D(3x) VALIK(1x) VIPT(1x) R2(1x) |SI:7x | Esimene kord2. Keeri päevak 17.04.2008 Tartu |17.04.2008
  68.  8850 Kaarel Piirimäe, EÜS                       7 M21B(3x) VABA(2x) M21A(2x) |SI:7x | Esimene kordVastse-Kuuste teisipäevak |27.05.2008
  68.  9821 Hillar Saare, Vironia                      7 M21B(3x) V(2x) M21C(1x) M21AL(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 24.04.2008 |24.04.2008
  68.  5381 Olev Sepp, Vironia                         7 M21C(7x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Pirita-Kose 8.05.2008 |8.05.2008
  68.  9010 Mirko Sprenk, Vironia                      7 V(1x) M21C(1x) M21B(2x) VALIK(1x) KESKMINE(1x) 2(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Paluküla 22.05.2008 |22.05.2008
  78.  9122 Triin Jaanimäe, Lembela                    6 N21B(3x) N21C(2x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordNõmme teisipäevak |27.05.2008
  78.  5583 Joosep-Georg Järvemaa, FraternitasLivien   6 M21B(1x) VALIK-M(5x) |SI:6x | Esimene kordÖine Seeriavõistlus - 09.04.2008 - Rahumäe |09.04.2008
  78.  9174 Evely Leetma, Indla                        6 N21A(1x) R3D(5x) |SI:6x | Esimene kordUniküla teisipäevak |29.07.2008
  78.  3652 Tarmo Needo, Sakala                        6 M21A(4x) M21RO(1x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita) |8.04.2008
  78.  7096 Urmet Paloveer, Vironia                    6 R3H(5x) R4H(1x) |SI:6x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  78. 11859 Anni Silk, Indla                           6 VALIK(1x) R5D(1x) R4D(2x) VABA(2x) |SI:6x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  78.  3828 Taavi Tamkivi, Sakala                      6 M21A(4x) V(1x) VALIK-M(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
  78. 12725 Margus Valdre, EÜS                         6 M21C(2x) M21B(4x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 26.06.2008 |26.06.2008
  78.  5158 Kaido Zimmer, Vironia                      6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordMustamäe teisipäevak |22.04.2008
  87.  5492 Ivar Aleksanderson, Rotalia                5 R4H(1x) R3H(4x) |SI:5x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
  87.  7361 Priit Anton, Vironia                       5 R3H(4x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kord2. Keeri päevak 17.04.2008 Tartu |17.04.2008
  87.  9216 Indrek Bauvald, Põhjala                    5 R3H(3x) R2H(1x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  87.  6721 Tarmo Kilg, EÜS                            5 M21RO(1x) M21A(4x) |SI:5x | Esimene kordTähetorni teisipäevak |6.05.2008
  87. 13068 Anari Pabort, Indla                        5 R4D(3x) VIPL(1x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kord16. Kaiu päevak |28.08.2008
  87.  4907 Tõnis Palgi, EÜS                           5 VALIK(5x) |SI:5x | Esimene kord2. Keeri päevak 17.04.2008 Tartu |17.04.2008
  87.  1965 Monika Piirimäe, Amicitia                  5 N21A(4x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordHatiku teisipäevak |12.08.2008
  94. 12238 Oliver Hanschmidt, Tehnola                 4 R4H(1x) M21C(2x) R2H(1x) |SI:4x | Esimene kord6. Apteekri päevak |15.05.2008
  94.  6414 Kristjan Jalukse, FraternitasLiviensis     4 M21A(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Pirita-Kose 8.05.2008 |8.05.2008
  94.  8858 Evelin Jõemägi, Amicitia                   4 R4D(1x) R5D(2x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
  94.  4191 Kaur Kase, EÜS                             4 M21A(2x) M21B(2x) |SI:4x | Esimene kordKärsa-Mooste teisipäevak |06.05.2008
  94.  6823 Tõnis Kärdi, Vironia                       4 R3H(2x) VALIK(1x) VIPL(1x) |SI:4x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
  94.  9278 Tarmo Kööp, Vironia                        4 3(1x) M21A(1x) M21C(2x) |SI:4x | Esimene kordHarku-Pääsküla teisipäevak |13.05.2008
  94.  5724 Kadri Medijainen, Amicitia                 4 VABA(1x) VIPL(1x) R4D(1x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordLaari Pikniku teisipäevak |15.04.2007
  94.  2200 Toomas Prangli, Rotalia                    4 M21RO(4x) |SI:4x | Esimene kordNõmme teisipäevak |27.05.2008
  94. 12261 Gerda Ratasepp, Indla                      4 R4D(3x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kord6. Apteekri päevak |15.05.2008
 103.  5432 Alar Aule, FraternitasLiviensis            3 4(1x) 5(1x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordTähetorni teisipäevak |6.05.2008
 103.  3386 Kristi Aule, FiliaePatriae                 3 R4D(1x) R3D(2x) |SI:3x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 103.  6822 Siim Boikov, Vironia                       3 R3H(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kord2. Keeri päevak 17.04.2008 Tartu |17.04.2008
 103.  3804 Hannes Einpaul, Põhjala                    3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kord14. Uniküla päevak |14.08.2008
 103.  3849 Liis Kauge, FiliaePatriae                  3 R3D(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 103.  3911 Paavo Kroon, EÜS                           3 M21B(1x) M21A(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordSulbi teisipäevak |08.04.2007
 103.  7357 Hannes Lehemets, Vironia                   3 R4H(2x) R3H(1x) |SI:3x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 103.  8469 Tanel Molok, EÜS                           3 M21C(1x) VALIK(1x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
 103. 12152 Alar Mumm, Rotalia                         3 VABA(2x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordOrava teisipäevak |13.05.2008
 103. 13067 Berit Peeters, Indla                       3 R4D(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kord16. Kaiu päevak |28.08.2008
 103.  5713 Silvia Pihu, Indla                         3 R4DV(1x) R3D(1x) R4D(1x) |SI:3x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
 103.  9228 Tuuli Reisberg, Indla                      3 R4D(3x) |SI:3x | Esimene kord8.Illipalu päevak |29.05.2008
 103.  9226 Elo Sisask, Indla                          3 R4D(2x) VIPL(1x) |SI:3x | Esimene kord9. Viisjaagu päevak |05.06.2008
 103. 12222 Urmas Tamm, EÜS                            3 R5H(2x) R2H(1x) |SI:3x | Esimene kord4. Vapramäe päevak 01.05.2008 Tartu |01.05.2008
 103.  3409 Tõnis Vaiksaar, Sakala                     3 M21(1x) M21A(1x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordÖine SV (Tallinna MV öises) - 16.04.2008 - Andineeme |16.04.2008
 103. 12022 Ivo Voor, Sakala                           3 R4H(1x) R5H(1x) 4(1x) |SI:3x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
 119.  1378 Taavi Annus, Rotalia                       2 R1H(2x) |SI:2x | Esimene kord7. Kirikuküla päevak |22.05.2008
 119. 12748 Grete Kangur, Indla                        2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordUniküla teisipäevak |29.07.2008
 119.  1845 Andres Kees, EÜS                           2 M21AL(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Kodasoo 03.07.2008 |03.07.2008
 119. 10006 Veljo Konnimois, Tehnola                   2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordXXXV Kalevi Suvejooks |2008-06-07
 119.  7032 Merili Kriisa, Amicitia                    2 N21B(1x) VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |26.08.2008
 119.  6602 Toomas Kukemilk, EÜS                       2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Kodasoo 03.07.2008 |03.07.2008
 119.  7189 Andres Kukke, Tehnola                      2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordHiiu teisipäevak |29.04.2008
 119. 12003 Kaia Kuusler, Amicitia                     2 R2D(2x) |SI:2x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
 119. 12747 Eva-Maria Lass, Indla                      2 VABA(2x) |SI:2x | Esimene kordUniküla teisipäevak |29.07.2008
 119. 13231 Marit Maidla, Indla                        2 R4D(2x) |SI:2x | Esimene kord17. Välgi päevak |04.09.2008
 119.  4856 Ardo Pajur, Vironia                        2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Linnamäe 15.05.2008 |15.05.2008
 119.  6879 Andrius Pakaste, Vironia                   2 VALIK-M(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva) |15.04.2008
 119.  8708 Ilmar Raag, EÜS                            2 M40(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Ihasalu 5.06.2008 |5.06.2008
 119. 12822 Esta Rahno, Lembela                        2 N21B(2x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |24.06.2008
 119. 12563 Marko Roots, EÜS                           2 VALIK(1x) NR(1x) |SI:2x | Esimene kordNELJPÄEVAK PARTSI |15.05.2008
 119.  5154 Sven-Erik Soosaar, EÜS                     2 M21B(2x) |SI:2x | Esimene kordMustamäe teisipäevak |22.04.2008
 135.  5383 Anno Aedmaa, Rotalia                       1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordPiigaste teisipäevak |10.06.2008
 135.  5427 Liis Aedmaa, Amicitia                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 24.04.2008 |24.04.2008
 135.  9491 Gert Antsu, Rotalia                        1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Vabaõhumuuseum 31.07.2008 |31.07.2008
 135. 12354 Allan Aron, FraternitasLiviensis           1 VALIK-M(1x) |SI:1x | Esimene kordHiiu teisipäevak |29.04.2008
 135.  1961 Meelis Atonen, Rotalia                     1 M40(1x) |SI:1x | Esimene kordMustamäe teisipäevak |22.04.2008
 135.  5003 Taavi Hein, Liivika                        1 R3H(1x) |SI:1x | Esimene kord9. Viisjaagu päevak |05.06.2008
 135. 12260 Jaana Hinno, Indla                         1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kord6. Apteekri päevak |15.05.2008
 135.  1743 Juhan Idnurm, Tehnola                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Paluküla 22.05.2008 |22.05.2008
 135.  9162 Maarja Jalasto, FiliaePatriae              1 R3D(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135. 12662 Kätlin Jansons, Indla                      1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kord8.Illipalu päevak |29.05.2008
 135.  9212 Martin Kahu, Vironia                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135.  1885 Kalev Kallemets, Vironia                   1 VALIK(1x) | Esimene kordKaasiku päevak |27.08.2008
 135. 11912 Mari Kandla, Amicitia                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135.  9907 Liina Kanger, Amicitia                     1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kord9. Viisjaagu päevak |05.06.2008
 135. 12674 Karin Kipper, Indla                        1 R3D(1x) |SI:1x | Esimene kord9. Viisjaagu päevak |05.06.2008
 135. 12004 Kairi Kivi, Indla                          1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kord3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 Tartu |24.04.2008
 135.  7200 Ann Kraut, Indla                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135. 13043 Kairi Kreinin, Indla                       1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordPärnumaa neljapäevak - Rannapark |4.09.2008
 135.  9033 Herki Kuusmaa, Sakala                      1 5(1x) |SI:1x | Esimene kordTähetorni teisipäevak |6.05.2008
 135.  8764 Tõnu Leemet, FraternitasTartuensis         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord5. Vorbuse päevak |08.05.2008
 135. 12259 Meelis Lehtmets, Vironia                   1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord6. Apteekri päevak |15.05.2008
 135. 12676 Marelle Leppik, Amicitia                   1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kord9. Viisjaagu päevak |05.06.2008
 135.  8118 Tiit Leppikus, Tehnola                     1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordNõmme teisipäevak |27.05.2008
 135. 13220 Gertha Merk, Lembela                       1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |26.08.2008
 135.  5656 Indrek Mettus, Vironia                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135.  7595 Mari-Liis Milli, Lembela                   1 4(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |26.08.2008
 135. 12301 Merle Mumme, Lembela                       1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Pirita-Kose 8.05.2008 |8.05.2008
 135.  5171 Rasmus Mägi, Sakala                        1 R2H(1x) |SI:1x | Esimene kord17. Välgi päevak |04.09.2008
 135. 13282 Malle Oberpal, Lembela                     1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordÖine SV - 08.09.2008 - Kloostrimets |08.09.2008
 135. 12249 Martin Polikarpus, Rotalia                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord5. Vorbuse päevak |08.05.2008
 135. 10506 Hedi Preimer, Lembela                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Männiku 24.04.2008 |24.04.2008
 135.  9388 Tarmo Rasmann, Vironia                     1 R4H(1x) |SI:1x | Esimene kord9. Viisjaagu päevak |05.06.2008
 135. 10296 Hannes Rumm, EÜS                           1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135. 13076 Heiki Salm, Vironia                        1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kord14. Uniküla päevak |14.08.2008
 135.  9177 Andres Salu, Rotalia                       1 R2H(1x) |SI:1x | Esimene kord1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu |10.04.2008
 135. 13255 Maarja Selge, Indla                        1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kord18. Vooremäe päevak |11.09.2008
 135. 12204 Antti Tamm, EÜS                            1 R3H(1x) |SI:1x | Esimene kord5. Vorbuse päevak |08.05.2008
 135.  6109 Paul Tammo, Vironia                        1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordPiigaste teisipäevak |10.06.2008
 135. 11297 Erki Treier, FraternitasTartuensis         1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - Pirita-Kose 8.05.2008 |8.05.2008
 135.  9128 Erle Uus, Lembela                          1 N21B(1x) |SI:1x | Esimene kordÖine SV - 08.09.2008 - Kloostrimets |08.09.2008
 135.  9820 Jüri Vlassov, EÜS                          1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rõõsa) |05.08.2008
 135.  8255 Marit Zahkna, Põhjala                      1 N21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvemaa) |29.07.2008


 277 - Rotalia
 197 - Indla
 174 - Lembela
 165 - Vironia
 161 - EÜS
 113 - Põhjala
 109 - Sakala
  73 - Tehnola
  61 - Amicitia
  49 - FiliaePatriae
  33 - Leola
  21 - Veljesto
  14 - FraternitasLiviensis
   8 - ENÜS
   2 - FraternitasTartuensis
   1 - Liivika

Päevakud
  1. 07.04.2008 Tallinna Sprint - 07.04.2008 - Hiiu         5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
  2.  8.04.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Pirita)              14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
  3. 08.04.2007 Sulbi teisipäevak                           4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
  4. 09.04.2008 Öine Seeriavõistlus - 09.04.2008 - Rahum    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
  5. 10.04.2008 1. Ihaste päevak 10.04.2008 Tartu          26 = 26+  0 (SI   26x 100,0%)
  6. 14.04.2008 Öine Seeriavõistlus - 14.04.2008 - Vabaõ    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
  7. 15.04.2007 Laari Pikniku teisipäevak                  11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
  8. 15.04.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK (Liiva)               22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
  9. 16.04.2008 2.Otepää orienteerumiskolmapäevak/KIRIKU    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 10. 16.04.2008 Kubja kolmapäevak 16.04.08                  1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 11. 16.04.2008 Tapa Kolmapäevak                            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 12. 16.04.2008 Öine SV (Tallinna MV öises) - 16.04.2008    8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
 13. 17.04.2008 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak - Rann    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 14. 17.04.2008 Päevak 1 - Määsovitsa                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 15. 17.04.2008 2. Keeri päevak 17.04.2008 Tartu           14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 16. 21.04.2008 Tallinna Sprint - 21.04.2008 - Tondi        6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 17. 22.04.2008 Mooste teisipäevak                         11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 18. 22.04.2008 Päevak 22.04.2008                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 19. 22.04.2008 Mustamäe teisipäevak                       20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 20. 23.04.2008 Mustla kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 21. 23.04.2008 Palivere kolmapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 22. 23.04.2008 Neeruti päevak                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 23. 23.04.2008 Kuutsi kool                                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 24. 23.04.2008 Rapla päevak Hagudis                        1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 25. 24.04.2008 Tallinna neljapäevak - Männiku 24.04.200   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 26. 24.04.2008 NELJAPÄEVAK PÕLLUMÄGI                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 27. 24.04.2008 3. Kiigeoru-Hiiesalu päevak 24.04.2008 T   25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 28. 24.04.2008 Pärnumaa orienteerumisneljapäevakud - Ni    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 29. 24.04.2008 Päevak 2 - Mikitamäe                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 30. 28.04.2008 Öine SV - 28.04.2008 - Haabersti            3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 31. 29.04.2008 Kanepi teisipäevak                          6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 32. 29.04.2008 Hiiu teisipäevak                           19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 33. 30.04.2008 Tabina orienteerumiskolmapäevak             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 34. 30.04.2008 3.Otepää orienteerumiskolmapäevak/MÄGEST    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 35. 30.04.2008 Pariisi N kolmapäevak                       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 36. 28.04.2008 Pärnumaa orienteerumisneljapäevak - Valg    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 37.  1.05.2008 Tallinna neljapäevak - Saustinõmme 1.05.   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 38. 01.05.2008 4. Vapramäe päevak 01.05.2008 Tartu        20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 39. 05.05.2008 Tallinna MV sprint - 05.05.2008 - Kadrio    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 40.  6.05.2008 Tähetorni teisipäevak                      22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 41. 06.05.2008 Kärsa-Mooste teisipäevak                   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 42. 06.05.2008 Järvamaa teisipäevakud 2 Türi Tolli         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 43. 07.05.2008 Altja päevak                                1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 44.  7.05.2008 Haanja kolmapäevak/Horizonts                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 45. 07.05.2008 Roosta kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 46. 07.05.2008 Kolmapäevak Polli mäed                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 47.  7.05.2008 1.Valga orienteerumiskolmapäevak / Pedel    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 48. 08.05.2008 5. Vorbuse päevak                          23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
 49.  8.05.2008 Tallinna neljapäevak - Pirita-Kose 8.05.   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 50.  8.05.2008 Paiküla neljapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 51. 08.05.2008 Päevak 3 - Verhulitsa                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 52.  8.05.2008 Pärnumaa neljapäevak - Suitsuküla           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 53.  8.05.2008 NELJAPÄEVAK PALADE                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 54.   8.5.2008 Jõhvi park                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 55. 12.05.2008 Tallinna Sprint - 12.05.2008 - Pirita ri    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 56. 13.05.2008 Orava teisipäevak                           3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 57. 13.05.2008 Harku-Pääsküla teisipäevak                 19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 58. 13.05.2008 Rapla-Järvamaa päevak Järvakandis           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 59. 14.05.2008 Madala-Pikakannu kolmapäevak                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 60. 13.05.2008 Oruveski päevak                             1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 61. 14.05.2008 4.Otepää orienteerumiskolmapäevak/ALAKÜL    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 62. 14.05.2008 Keedika kolmapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 63. 15.05.2008 5. Pärnumaa neljapäevak - Uulu              1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 64.  15.5.2008 Konsu                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 65. 15.05.2008 Tallinna neljapäevak - Linnamäe 15.05.20   25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 66. 14.05.2008 Kuressaare neljapäevak                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 67. 15.05.2008 6. Apteekri päevak                         25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 68. 15.05.2008 NELJPÄEVAK PARTSI                           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 69. 19.05.2008 Tallinna Sprint - 19.05.2008 - Harku        3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 70. 20.05.2008 Vintso teisipäevak                         11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 71. 20.05.2008 Vääna teisipäevak                          17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 72. 21.05.2008 Kolmapäevak Saarepeedi                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 73. 21.05.2008 Lindora kolmapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 74.          ? Puudub 74                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 75. 21.05.2008 Tamsalu päevak                              2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 76. 21.05.2008 2.Valga orienteerumiskolmapäevak / Oore     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 77.  22.5.2008 Sinivoore                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 78. 22.05.2008 Kasesoo neljapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 79. 22.05.2008 Tallinna neljapäevak - Paluküla 22.05.20   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 80. 22.05.2008 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla              1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 81. 22.05.2008 7. Kirikuküla päevak                       19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 82. 22.05.2008 NELJAPÄEVAK PALUKÜLA                        1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 83. 22.05.2008 Värska 4. neljapäevak - Kitsemäed           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 84. 26.05.2008 Tallinna Sprint - 26.05.2008 - Jõelähtme    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 85. 27.05.2008 Vastse-Kuuste teisipäevak                  16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
 86. 27.05.2008 Nõmme teisipäevak                          24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
 87. 27.05.2008 Järvamaa teisipäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 88. 28.05.2008 Pikakannu                                   1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 89.          ? Puudub 89                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 90. 28.05.2008 5.Otepää orienteerumiskolmapäevak / SAVI    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 91. 28.05.2008 Kõverjärve päevak                           2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 92.  29.5.2008 Voka                                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 93.  5.06.2008 Päevak 5 Luiga suvila                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 94. 29.05.2008 Pärnumaa neljapäevak - Jõulumäe             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 95.          ? Puudub 95                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 96. 29.05.2008 Tallinna neljapäevak - Jägala 29.05.2008   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
 97. 29.05.2008 8.Illipalu päevak                          23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
 98. 29.05.2008 NELJAPÄEVAK NÕMBA                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 99. 03.06.2008 Veclaicene kolmapäevak                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
100.  3.06.2008 Jõelähtme teisipäevak                      21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
101. 03.06.2008 Küka teisipäevak                           16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
102. 04.06.2008 Kunda päevak                                1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
103. 04.06.2008 Üks-ühele võistlus - 04.06.2008 - Vääna-    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
104. 04.06.2008 Valgevälja päevak                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
105.  5.06.2008 Tallinna neljapäevak - Ihasalu 5.06.2008   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
106.  5.06.2008 Pärnumaa neljapäevakud - Metsaküla          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
107.   5.6.2008 Toila                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
108.  5.06.2008 Mändjala neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
109. 05.06.2008 9. Viisjaagu päevak                        29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
110.  5.06.2008 NELJAPÄEVAK NÕMBA                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
111. 2008-06-07 XXXV Kalevi Suvejooks                      12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
112. 2008-06-08 XXXV Kalevi Suvejooks                      12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
113. 10.06.2008 Piigaste teisipäevak                       20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
114. 10.06.2008 Vääna-Jõesuu teisipäevak                   12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
115. 10.06.2008 Järvamaa teisipäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
116. 11.06.2008 Kullamaa päevak                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
117. 11.06.2008 Lasila Tammik kolmapäevak                   1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
118.  12.6.2008 Pannjärve                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
119. 12.06.2008 Tallinna neljapäevak - Vääna 12.06.2008    27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)
120. 12.06.2008 NELJAPÄEVAK TARESTE                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
121. 21.08.2008 Üru neljapäevak                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
122. 08.06.2008 10. Purtsi päevak                          14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
123. 13.06.2008 3.Valga orienteerumiskolmpäevak/Valgamaa    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
124. 17.06.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Turisalu)           13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
125. 17.06.2008 Kadaja karjäär teisipäevak                  6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
126. 18.06.2008 RApla päevak Vardil                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
127. 19.06.2008 Tallinna neljapäevak - Aegviidu 19.06.20   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
128. 19.06.2008 Pärnumaa neljapäevak - Kärsu                1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
129. 19.06.2008 Lihulinna neljapäevak                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
130. 19.06.2008 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
131. 24.06.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku)               11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
132. 26.06.2008 Pärnumaa neljapäevak - Metsaküla 2          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
133. 26.06.2008 Tallinna neljapäevak - Männiku 26.06.200   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
134. 26.06.2008 NELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI                     1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
135. 26.06.2008 11. Reola päevak                           10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
136. 01.07.2008 Palojärve teisipäevak                      20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
137.  3.07.2008 Neljapäevak Tareste                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
138.  3.07.2008 Pärnumaa neljapäevakud - Valgerand          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
139. 03.07.2008 Tallinna neljapäevak - Kodasoo 03.07.200   28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)
140. 10.07.2008 NELJAPÄEVAK TARESTE                         1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
141.          ? Puudub 141                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
142. 10.07.2008 Pärnumaa neljapäevak - Tõstamaa             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
143. 10.07.2008 Tallinna neljapäevak - Rõõsa 10.07.2008    19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
144. 16.07.2008 4.Valga orienteerumiskolmapäevak            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
145. 17.07.2008 NELJAPÄEVAK NÕMBA                           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
146.  17.7.2008 Kotinuka                                    1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
147. 17.07.2008 Dejevo neljapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
148. 17.07.2008 Tallinna neljapäevak - Kolga-Aabla 17.07   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
149. 17.07.2008 Pärnumaa eljapäevak - Rannametsa            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
150. 22.07.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Saustinõmme)        13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
151.          ? Puudub 151                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
152. 24.07.2008 Pärnumaa neljapäevak - Võiste               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
153. 24.07.2008 Tallinna neljapäevak - Kolgaküla 24.07.2   19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
154. 24.07.2008 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
155. 29.07.2008 Uniküla teisipäevak                        15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
156. 29.07.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvemaa)           20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
157. 31.07.2008 12. Mammaste päevak                        13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
158. 31.07.2008 Pärnumaa neljapäevak - raeküla              2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
159. 31.07.2008 Tallinna neljapäevak - Vabaõhumuuseum 31   16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
160. 31.07.2008 NELJAPÄEVAK RISTKRAAVI                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
161. 05.08.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rõõsa)               5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
162.  6.08.2008 Rapla päevak Märjamaal                      2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
163. 06.08.2008 Rakvere kolmapäevak                         2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
164.  21.8.2008 Ongassaare                                  1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
165.          ? Puudub 165                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
166.  7.08.2008 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
167.  7.08.2008 Tallinna neljapäevak Mustla-Nõmme 7.08.2   12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
168. 07.08.2008 13. Vitipalu päevak                        25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
169.  7.08.2008 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
170. 12.08.2008 Hatiku teisipäevak                         20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
171. 12.08.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku)            14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
172. 12.08.2008 Järva-Jaani Sprint                          2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
173.          ? Puudub 173                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
174. 13.08.2008 Arbavere - Lossijärve                       2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
175. 13.08.2008 5.Valga orienteerumiskolmapäevak - KARUL    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
176.          ? Puudub 176                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
177. 14.08.2008 Pärnumaa neljapäevak - Tammiste             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
178. 14.08.2008 14. Uniküla päevak                         20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
179. 14.08.2008 Tallinna neljapäevak 14.08.2008 Andineem   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
180.          ? Puudub 180                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
181. 19.08.2008 Leevi teisipäevak                           6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
182. 19.08.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa           15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
183.          ? Puudub 183                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
184.   7.8.2008 Kõnnu                                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
185. 21.08.2008 Pärnumaa neljapäevak - Jõulumäe             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
186. 21.08.2008 Tallinna neljapäevak Samblapõllu 21.08.2   13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
187. 21.08.2008 15. Udernapalu päevak                      11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
188. 26.08.2008 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis)         26 = 26+  0 (SI   26x 100,0%)
189. 26.08.2008 Taevaskoja teisipäevak                     20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
190. 26.08.2008 Mustla-Nõmme Päevak                         1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
191. 27.08.2008 6.Otepää orienteerumiskolmapäevak/KELLAM    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
192. 27.08.2008 Kaasiku päevak                              1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
193. 27.08.2008 Tsiamäe kolmapäevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
194. 27.08.2008 Uljaste päevak                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
195. 28.08.2008 Tallinna neljapäevak 28.08.2008 Türisalu   16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
196. 28.08.2008 16. Kaiu päevak                            15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
197. 28.08.2008 Pärnumaa neljapäevak - Võiste               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
198. 28.08.2008 NELJAPÄEVAK MALVASTE                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
199. 27.08.2008 Üks-ühele võistlus - 27.08.2008 - Männik    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
200. 01.09.2008 Tallinna Sprint - 01.09.2008 - Kose-Lüka    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
201.  2.09.2008 TALLIINNA TEISIPÄEVAK - Raudalu            14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
202. 02.09.2008 Kärsa teisipäevak                          20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
203.  3.09.2008 6.Valga orienteerumiskolmapäevak-MÄKISTE    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
204. 02.09.2008 Tuksi päevak                                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
205.  3.09.2008 Kiidi kolmapäevak                           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
206. 03.09.2008 Päevak Karksi-Nuias                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
207. 03.09.2008 Viitna kolmapäevak                          4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
208.   4.9.2008 Sinimäe                                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
209.  4.09.2008 Neljapäevak Palade                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
210. 04.09.2008 17. Välgi päevak                           23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
211.  4.09.2008 Tallinna neljapäevak - 4.09.2008 Jõeläht   17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
212.  4.09.2008 Pärnumaa neljapäevak - Rannapark            2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
213. 08.09.2008 Öine SV - 08.09.2008 - Kloostrimets         8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
214. 09.09.2008 Kiidjärve teisipäevak                      14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
215.  9.09.2008 TALLIINNA TEISIPÄEVAK - Harku-Tähetorni    12 = 12+  0 (SI    0x   0,0%)
216.          ? Puudub 216                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
217.          ? Puudub 217                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
218.          ? Puudub 218                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
219. 10.09.2008 Paralepa päevak                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
220.          ? Puudub 220                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
221.          ? Puudub 221                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
222.  11.9.2008 Mäetaguse                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
223. 11.09.2008 Tallinna neljapäevak - Lasnamäe            17 = 17+  0 (SI    0x   0,0%)
224. 11.09.2008 18. Vooremäe päevak                        21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
225. 11.09.2008 Velena kolmapäevak                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
226. 11.09.2008 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa           1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)

Stardid : 1458 / 133 = 10,96
Stardid : 1458 / 133 = 10,96
Stardid : 1458 / 175 = 8,33
SPORTident : 1426  97,8%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2005, SIME Points. Tak-Soft