Osalemine

Vironia 2009


   1.  5592 Heidi Sild, Lembela                       53 R1(1x) N21A(30x) R3(2x) N21(1x) R2(10x) R5(1x) R5HN(1x) N35(1x) R2DV(1x) VIPT(2x) VALIK(1x) 2(1x) DI(1x) |SI:53x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
   2.  3982 Raul Hindov, EÜS                          42 R3(14x) M40(27x) R5HN(1x) |SI:42x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
   3.  7311 Ülo Reisner, Rotalia                      37 M21B(35x) V(1x) M21C(1x) |SI:37x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
   4.  7196 Lauri Juhan Liivamägi, Veljesto           31 R2H(1x) M21A(4x) R1H(12x) VALIK(3x) R2(1x) M21E(9x) R1(1x) |SI:31x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
   4.  5115 Tarmo Tüür, Rotalia                       31 VIPT(8x) R3H(7x) VABA(2x) R2H(4x) R4H(1x) VALIK(1x) M21B(3x) M50(1x) M21A(4x) |SI:31x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
   6.  2902 Raul Allikivi, Rotalia                    30 M21B(12x) R1(2x) M21AL(11x) R2(2x) R3(2x) V(1x) |SI:30x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Kloostrimets |14.04.2009
   6.  3137 Enar Nõmmiste, Rotalia                    30 M21A(15x) R2H(13x) R1(1x) VALIK(1x) |SI:30x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
   8.  7563 Rain Muru, Põhjala                        29 R1(1x) R3(5x) M21B(22x) R2(1x) |SI:29x | Esimene kordKompassi päevak - 13.04.2009 - Harku |13.04.2009
   9.  7653 Julia Polikarpus, FiliaePatriae           28 R4D(7x) VIPT(2x) R3D(3x) VABA(2x) VIPL(8x) R3(2x) VALIK(2x) N21A(2x) |SI:28x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  10.  2191 Eero Mõttus, FraternitasLiviensis         27 M21B(14x) M21A(1x) M35(12x) |SI:27x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  11.  4865 Katrin Birk, Lembela                      26 R3(5x) N21RO(12x) N21A(9x) |SI:26x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  11. 10754 Jaanus Olop, Rotalia                      26 R3(4x) M21A(6x) M21B(2x) M35(9x) R5HN(1x) M21(1x) R1HV(1x) VALIK-M(1x) M21AL(1x) |SI:26x | Esimene kordKompassi päevak - 13.04.2009 - Harku |13.04.2009
  11.  2219 Rauno Vinni, Rotalia                      26 M21B(5x) M21AL(9x) V(2x) R3(5x) 4(1x) VALIK-M(1x) R1(1x) 3(2x) |SI:26x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva |21.04.2009
  11.  5109 Kristjan Vällik, Rotalia                  26 M21B(2x) R2HV(8x) M40(8x) R3HV(4x) VABA(2x) 2(1x) V(1x) |SI:26x | Esimene kordKoorvere-Hatiku päevak |14.04.2009
  15.  7367 Tuuli Ojasalu, Lembela                    25 N21B(9x) R2(1x) R5(5x) N21C(5x) 4(1x) V(3x) VALIK-N(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  16.  7447 Kati Koido, Indla                         23 VIPL(1x) R3D(9x) VIPT(2x) N21A(4x) VALIK(2x) R4D(2x) VABA(3x) |SI:23x | Esimene kordKoorvere-Hatiku päevak |14.04.2009
  16.  9821 Hillar Saare, Vironia                     23 M21C(18x) M21B(5x) |SI:23x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  16.  8648 Grete Usin, Lembela                       23 R5(6x) R2(1x) N21B(4x) N21C(2x) VALIK-N(3x) V(5x) R3(1x) 6(1x) |SI:23x | Esimene kordKompassi päevak - 20.04.2009 - Kakumäe |20.04.2009
  19. 10204 Rivo Kaldvee, Sakala                      22 M21B(21x) V(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  19.  6879 Andrius Pakaste, Vironia                  22 M21B(5x) VALIK-M(1x) M21C(15x) V(1x) |SI:22x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Kloostrimets |14.04.2009
  19.  2654 Silvar Savolainen, Leola                  22 R3(1x) M21B(4x) M35(2x) M21A(12x) V(2x) M21AL(1x) |SI:22x | Esimene kordKompassi päevak - 15.04.2009 - Rahumäe |15.04.2009
  19.  6996 Eero-Jaak Vaitmaa, FraternitasLiviensis   22 VABA(5x) VIPT(1x) R2(2x) VALIK(3x) M21C(2x) M21B(1x) V(2x) R4H(1x) R5H(1x) MRO(1x) VIPL(2x) MRO21(1x) |SI:22x | Esimene kordMooste päevak |05.05.2009
  23.  7258 Piret Grigorjev, Indla                    20 N35(20x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 30. aprill Mustamäe |30.04.2009
  23.  7051 Vambola Kisand, Rotalia                   20 M21B(8x) R3HV(2x) R3H(5x) VABA(3x) VALIK(2x) |SI:20x | Esimene kordKoorvere-Hatiku päevak |14.04.2009
  23.  2193 Ander Ojandu, Rotalia                     20 M21A(6x) VABA(2x) R2H(6x) M21B(3x) R1(1x) R3H(1x) H21(1x) |SI:20x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
  23.  5382 Ülar Vaadumäe, Rotalia                    20 4(3x) M21B(4x) VALIK-M(1x) R4(2x) M21AL(3x) V(2x) VIPL(1x) M21C(2x) 3(2x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Kloostrimets |14.04.2009
  27.  1144 Rain Eensaar, EÜS                         19 M21E(6x) MRO(1x) R1HV(2x) R1(1x) VABA(1x) VALIK(3x) M21A(1x) R2H(2x) R1H(1x) R3(1x) |SI:19x | Esimene kordKoorvere-Hatiku päevak |14.04.2009
  27. 12725 Margus Valdre, EÜS                        19 M21C(2x) M21B(16x) V(1x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  27.  5836 Hannes Valk, Rotalia                      19 3(11x) M21C(8x) |SI:19x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  30. 12822 Esta Rahno, Lembela                       18 R5(3x) V(2x) M21C(1x) N21C(3x) R2(1x) R4D(1x) R5D(1x) N21B(3x) VALIK-N(1x) 6(1x) R4(1x) |SI:18x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  31.  1145 Silver Eensaar, Sakala                    17 R1(1x) M21RO(4x) R3(2x) M21A(6x) M21AL(2x) V(1x) HI(1x) |SI:17x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  31.  5373 Reigo Lehtla, Rotalia                     17 M21A(7x) R3(2x) M35(6x) M21C(1x) M21B(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  31. 12166 Katre Luhamaa, Indla                      17 VABA(9x) R4D(1x) VALIK(7x) |SI:17x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
  34.  1743 Juhan Idnurm, Tehnola                     16 R4(10x) M21C(5x) V(1x) |SI:16x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  34.  9174 Evely Leetma, Indla                       16 R3D(8x) VIPT(6x) VALIK(1x) VABA(1x) |SI:16x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  34. 10278 Terje Magus, Indla                        16 R3D(7x) VIPL(2x) VALIK(2x) VIPT(5x) |SI:16x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  37.  6086 Tarmo Areda, EÜS                          15 M21B(7x) M21C(3x) R4(1x) VALIK-M(2x) R1(1x) R5(1x) |SI:15x | Esimene kordMooste päevak |21.04.2009
  37.  4892 Kuldar Kaljurand, EÜS                     15 VIPT(2x) R3HV(3x) VALIK(1x) M21B(5x) R4HV(1x) R2HV(3x) |SI:15x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
  37.  7032 Merili Kriisa, Amicitia                   15 N21B(14x) R4D(1x) |SI:15x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  37.  6105 Ene Laht, Amicitia                        15 R4DV(4x) VIPL(3x) R3DV(2x) VIPT(5x) VABA(1x) |SI:15x | Esimene kordKeeri orienteerumispäevak 23. aprill |23.04.2009
  37.  4760 Peep Otstavel, Vironia                    15 M21(1x) R3(2x) R4HV(1x) M21A(6x) M21AL(1x) V(2x) M35(1x) R2(1x) |SI:15x | Esimene kordRapla päevak Kuimetsas 09.04.09 |9.04.2009
  37.  9613 Martin Raie, Ugala                        15 R3H(15x) |SI:15x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  43.  3804 Hannes Einpaul, Põhjala                   14 R3H(5x) M21B(4x) VALIK(1x) VIPT(1x) VABA(1x) MRO(1x) VIPL(1x) |SI:14x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
  43.  6357 Kati Kiisverk, FiliaePatriae              14 N21B(8x) N35(6x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
  43.  5465 Miina Käos, Põhjala                       14 R2D(3x) N21A(6x) R3D(5x) |SI:14x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  43. 13068 Anari Pabort, Indla                       14 VIPL(3x) VABA(3x) R4D(2x) VALIK(4x) R5D(1x) R3D(1x) |SI:14x | Esimene kordMooste päevak |21.04.2009
  43. 11918 Siiri Suursoo, Indla                      14 R4D(7x) VIPL(1x) R5D(1x) VABA(2x) N21B(1x) VALIK(2x) |SI:14x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  48. 11414 Liina Allikas, Indla                      13 R3(2x) N21B(6x) N21C(5x) |SI:13x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  48. 13064 Tarmo Klaus, Leola                        13 R3H(3x) VALIK(2x) VIPL(3x) R4H(3x) VABA(2x) |SI:13x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  48. 13852 Mallor Kuldpere, FraternitasLiviensis     13 VIPL(1x) M21B(6x) VALIK(1x) V(2x) R5H(1x) VABA(1x) R1(1x) |SI:13x | Esimene kordMooste päevak |05.05.2009
  48. 12744 Karin Lilla, Indla                        13 R3D(3x) VALIK(2x) VIPL(3x) R4D(3x) VABA(2x) |SI:13x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  52.  6414 Kristjan Jalukse, FraternitasLiviensis    12 M21A(2x) VALIK-M(2x) M21B(7x) M21C(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  52. 13237 Liis Lamson, Amicitia                     12 R4D(6x) VALIK(5x) R5D(1x) |SI:12x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  52.  4833 Ülo Madissoon, Raimla                     12 M40(3x) M45(7x) R5DN(1x) V(1x) |SI:12x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Raku |26.05.2009
  52.  4162 Erika Raudsepp, Lembela                   12 N21(8x) VALIK(1x) N21B(2x) R4(1x) |SI:3x | Esimene kordLäänemaa kolmapäevak Paralepas |29.04.2009
  52.  5657 Indrek Tääts, Vironia                     12 M21B(11x) VABA(1x) |SI:12x | Esimene kordKanepi päevak |28.04.2009
  57.  4510 Ville Allikvere, Tehnola                  11 R2(2x) R3(3x) M21AL(5x) M21B(1x) |SI:11x | Esimene kordKompassi päevak - 27.04.2009 - Äigrumäe |27.04.2009
  57.  7987 Marko Avikson, Sakala                     11 M21A(9x) VABA(1x) M21B(1x) |SI:11x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
  57.  8793 Urmo Kesküla, Leola                       11 M21B(8x) M21A(3x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  57. 10505 Nele Klopp, Lembela                       11 R2(1x) N21B(4x) N21C(3x) VALIK-N(1x) R5(1x) V(1x) |SI:11x | Esimene kordKompassi päevak - 27.04.2009 - Äigrumäe |27.04.2009
  57. 13808 Rutt Lilleoja, Põhjala                    11 R3D(5x) R4D(6x) |SI:11x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
  57.  6502 Harri Moora, Põhjala                      11 M21C(2x) M40(6x) M21AL(3x) |SI:11x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 21. mai Kaberneeme |21.05.2009
  57. 12309 Siim Ringinen, Põhjala                    11 M21A(7x) M21B(4x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |19.05.2009
  57. 10659 Kadri Tikker, Lembela                     11 R2(1x) N21B(2x) R5(1x) N21C(3x) VALIK-N(3x) V(1x) |SI:11x | Esimene kordKompassi päevak - 27.04.2009 - Äigrumäe |27.04.2009
  65. 13851 Tarmi Hausenberg, FraternitasLiviensis    10 VABA(1x) VIPT(6x) R2(2x) V(1x) |SI:10x | Esimene kordMooste päevak |05.05.2009
  65.  4708 Ragnar Ilp, EÜS                           10 M21AL(7x) R5HN(1x) M21(1x) M21C(1x) |SI:10x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 7. mai Jõelähtme |7.05.2009
  65.  4821 Erko Jakobson, Rotalia                    10 M21B(1x) VABA(2x) R2H(2x) M21A(5x) |SI:10x | Esimene kordKoorvere-Hatiku päevak |14.04.2009
  65.  5583 Joosep-Georg Järvemaa, FraternitasLivien  10 VALIK-M(2x) R4(2x) R3(1x) M21C(2x) V(3x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  65.  8858 Evelin Jõemägi, Amicitia                  10 R5D(9x) VABA(1x) |SI:10x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
  65.  2469 Ilmar Kink, Raimla                        10 M21E(7x) VABA(1x) R1HV(1x) VALIK(1x) |SI:10x | Esimene kordSaesaare Teisipäevak |07.04.2009
  65. 12656 Kristo Kleemann, Rotalia                  10 VIPT(5x) VALIK(1x) R3H(2x) VABA(1x) M21B(1x) |SI:10x | Esimene kordMooste päevak |21.04.2009
  65.   809 Peeter Kõiva, EÜS                         10 M50RO(2x) 9(2x) M21RO(4x) M60RO(2x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  65. 10001 Triin Serglov, Lembela                    10 R5(3x) R2(1x) N21C(1x) V(2x) N21B(1x) R3(1x) R4(1x) |SI:10x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  65.  3828 Taavi Tamkivi, Sakala                     10 M21A(9x) V(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Kloostrimets |14.04.2009
  75.  5492 Ivar Aleksanderson, Rotalia                9 R3H(4x) M21B(4x) VABA(1x) |SI:9x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
  75. 11260 Marek Hirs, FraternitasLiviensis           9 VIPL(1x) M21B(4x) R1(2x) VABA(1x) R3H(1x) |SI:9x | Esimene kordMooste päevak |05.05.2009
  75.  9322 Anne Must, ENÜS                            9 R3D(8x) N21A(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  75.  3855 Kaarel Piip, Põhjala                       9 R4H(1x) R3H(1x) M21B(1x) VABA(2x) M21A(1x) R2H(3x) |SI:9x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009
  75.  2287 Tiit Riisalo, EÜS                          9 M40(9x) |SI:9x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 7. mai Jõelähtme |7.05.2009
  75.  6109 Paul Tammo, Vironia                        9 R3H(4x) VIPT(1x) M21A(2x) VABA(1x) R2H(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  81.  9308 Mari-Liis Eeljõe, Põhjala                  8 N21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  81. 11069 Rait Kapp, Põhjala                         8 M21B(1x) R2(1x) R4H(1x) R5H(1x) MRO(1x) VABA(2x) M21(1x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |19.05.2009
  81.  4877 Raimo Kleinert, Tehnola                    8 R4(2x) VALIK-M(1x) M21C(2x) V(2x) R5(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  81. 12742 Kaidi Kriisa, Indla                        8 VALIK(4x) R4D(1x) VABA(3x) |SI:8x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
  81. 12747 Eva-Maria Lass, Indla                      8 VALIK(2x) N08(1x) VABA(5x) |SI:8x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  81.  8118 Tiit Leppikus, Tehnola                     8 M21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Raudalu |28.04.2009
  81.  7096 Urmet Paloveer, Vironia                    8 R4H(1x) R3H(6x) R2H(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  81.  5732 Sigrid Pirnipuu, FiliaePatriae             8 N21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
  81.  9132 Björn Puna, Rotalia                        8 VIPT(7x) VABA(1x) |SI:8x | Esimene kordPrangli päevak |12.05.2009
  81.  4866 Jevgenia Sarap, Lembela                    8 R4(2x) VALIK-N(1x) N21B(2x) N21C(1x) V(1x) R5(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  81.  5154 Sven-Erik Soosaar, EÜS                     8 M21B(8x) |SI:8x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva |21.04.2009
  81.   782 Mait Tõnisson, Vironia                     8 R3(1x) M21C(1x) V(3x) VALIK-M(3x) |SI:8x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  81.  8255 Marit Zahkna, Põhjala                      8 R1(1x) N21A(5x) R3(1x) N21B(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
  94.  6578 Andres Aavik, Leola                        7 M21AL(6x) M21C(1x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 11. juuni Soodajärve |11.06.2009
  94. 14028 Andres Korberg, Rotalia                    7 M21C(1x) V(1x) M21B(2x) R2(1x) M21AL(2x) |SI:7x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 23. juuli Vardi |23.07.2009
  94.  4856 Ardo Pajur, Vironia                        7 M21B(5x) R1&R2(1x) M21C(1x) |SI:7x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
  97. 14198 Rahel Johanson, FiliaePatriae              6 R5D(1x) N21C(2x) V(1x) N21B(2x) |SI:6x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009
  97. 10136 Ove Kangur, Vironia                        6 M21B(5x) V(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Trummi |2.06.2009
  97.  6721 Tarmo Kilg, EÜS                            6 M21A(6x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Kloostrimets |14.04.2009
  97. 14077 Tõnis Klaas, FraternitasLiviensis          6 V(2x) M21C(4x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 11. juuni Soodajärve |11.06.2009
  97.  9520 Airi Neve, FiliaePatriae                   6 N21C(4x) N21B(2x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 7. mai Jõelähtme |7.05.2009
  97.  7483 Toomas Orason, Rotalia                     6 R2H(3x) VALIK(1x) M21A(1x) R1(1x) |SI:6x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
  97.  8429 Tõnu Runnel, Vironia                       6 R4H(2x) VALIK(2x) M21B(2x) |SI:6x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
  97.  9093 Kristi Siibak, ENÜS                        6 2(4x) N21B(1x) M21B(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
 105. 14774 Rain Elken, FraternitasLiviensis           5 V(2x) VALIK-M(1x) M21C(1x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 27. august Türisalu |27.08.2009
 105. 14805 Nele Jõhvik, Lembela                       5 N21B(2x) N21C(1x) R5(1x) V(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |01.09.2009
 105. 10265 Tiiu Jüriado, Indla                        5 R3D(3x) VIPL(1x) VALIK(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 105.  3025 Imre Karulin, Sakala                       5 R3H(4x) M21B(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 105.  8852 Külli Kivioja, Indla                       5 2(2x) 5(1x) 1(1x) 3(1x) |SI:5x | Esimene kordPärnumaa neljapäevak - Rannapark |16.04.2009
 105. 13605 Liisbet Linntamm, Lembela                  5 R5(1x) R2(1x) N21B(2x) R4(1x) |SI:5x | Esimene kordKompassi päevak - 06.04.2009 - Vabaõhumuuseum |6.04.2009
 105. 14300 Tauno Novek, Sakala                        5 M21C(4x) R5(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Trummi |2.06.2009
 105. 14482 Priit Oidram, Põhjala                      5 R5H(1x) R4H(1x) MRO(1x) VIPL(1x) R3H(1x) |SI:5x | Esimene kordIllipalu orienteerumispäevak 30. juuli |30.07.2009
 105.  5713 Silvia Pihu, Indla                         5 R3DV(5x) |SI:5x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 105.  8850 Kaarel Piirimäe, EÜS                       5 M21B(1x) M21A(2x) M21E(1x) VABA(1x) |SI:5x | Esimene kordPalojärve Päevak |30.06.2009
 105.  8774 Armin Rudi, FraternitasLiviensis           5 3(1x) M21C(1x) V(2x) VALIK-M(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |30.06.2009
 105.  9010 Mirko Sprenk, Vironia                      5 2(1x) VALIK(1x) 3(1x) M21AL(1x) M21C(1x) |SI:5x | Esimene kordPärnumaa neljapäevak - Suitsuküla |25.06.2009
 117. 13588 Alari Aho, Sakala                          4 M21C(3x) M21B(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |16.06.2009
 117. 12354 Allan Aron, FraternitasLiviensis           4 M21C(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva |21.04.2009
 117. 13853 Peeter Ever, FraternitasLiviensis          4 VABA(1x) M21B(1x) VALIK(1x) VIPT(1x) |SI:4x | Esimene kordMooste päevak |05.05.2009
 117. 14564 Maria Keba, Lembela                        4 VALIK-N(1x) V(2x) R4(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |30.06.2009
 117. 13593 Külli Keerus, Indla                        4 R4D(4x) |SI:4x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 117.  5496 Marko Kodres, Rotalia                      4 VABA(1x) R2H(1x) VALIK(1x) M21B(1x) |SI:4x | Esimene kordMooste päevak |21.04.2009
 117.  7189 Andres Kukke, Tehnola                      4 M21B(3x) M21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Raudalu |28.04.2009
 117. 14141 Merit Künnapuu, Lembela                    4 VALIK-N(1x) V(2x) R4(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa) |30.06.2009
 117.  9406 Kertu Lõhmus, Indla                        4 R3D(1x) R4D(3x) |SI:4x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 117. 12301 Merle Mumme, Lembela                       4 VALIK-N(1x) V(1x) N21C(1x) N21B(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
 117.  3652 Tarmo Needo, Sakala                        4 M21B(3x) M21AL(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Raudalu |28.04.2009
 117.  9228 Tuuli Reisberg, Indla                      4 R4D(4x) |SI:4x | Esimene kordKeeri orienteerumispäevak 23. aprill |23.04.2009
 117.  6190 Preet Russak, Tehnola                      4 VABA(1x) R4H(2x) VIPL(1x) |SI:4x | Esimene kordMooste päevak |21.04.2009
 117. 14608 Anu Sarnet, Indla                          4 N21C(4x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 13. august Kodasoo |13.08.2009
 117.  5590 Orsolya Soosaar, Amicitia                  4 N21B(3x) N21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva |21.04.2009
 117.  3777 Andris Sprivul, Rotalia                    4 M35(3x) V(1x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 7. mai Jõelähtme |7.05.2009
 117.  2241 Koit Tõnisson, Vironia                     4 M21A(3x) VALIK(1x) |SI:4x | Esimene kordPariisi päevak |29.04.2009
 117.  4943 Thor-Sten Vertmann, Rotalia                4 M21B(2x) VALIK-M(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva |21.04.2009
 135. 14776 Ats Astover, FraternitasLiviensis          3 VIPL(1x) R5H(1x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordTaevaskoja päevak |01.09.2009
 135. 14607 Triin Heinsalu, Indla                      3 N21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 13. august Kodasoo |13.08.2009
 135. 14751 Kadri Kajaste, Indla                       3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 135. 13644 Silja Kannike, Indla                       3 R4D(1x) VABA(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 135.  7301 Siim Kiisler, FraternitasLiviensis         3 M21C(2x) R4(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Harku |12.05.2009
 135. 12674 Karin Kipper, Indla                        3 VALIK(1x) R5D(1x) R4D(1x) |SI:3x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 135. 14749 Karin Koppel, Indla                        3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 135. 14807 Kadri Korp, Lembela                        3 6(1x) R4(1x) N21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |01.09.2009
 135.  9033 Herki Kuusmaa, Sakala                      3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
 135. 10152 Merly Malva, Indla                         3 R3D(3x) |SI:3x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 135.  8469 Tanel Molok, EÜS                           3 V(1x) M21C(2x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 7. mai Jõelähtme |7.05.2009
 135.  7734 Ann Nõmm, Indla                            3 VALIK(2x) VABA(1x) |SI:3x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 135.  4907 Tõnis Palgi, EÜS                           3 R3H(1x) VALIK(2x) |SI:3x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 135.  1965 Monika Piirimäe, Amicitia                  3 N21E(3x) |SI:3x | Esimene kordUniküla päevak |07.07.2009
 135.  4169 Märt Roosaare, Vironia                     3 R1H(3x) |SI:3x | Esimene kordKeeri orienteerumispäevak 23. aprill |23.04.2009
 135. 13652 Kadri Ulst, FiliaePatriae                  3 VALIK(2x) R4D(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 135. 13651 Triin Ulst, FiliaePatriae                  3 VALIK(2x) R4D(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 135. 13281 Alar Urke, Rotalia                         3 4(1x) M21B(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |16.06.2009
 135.  9128 Erle Uus, Lembela                          3 N21C(1x) V(1x) N21B(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 9. juuli Ännijärve |9.07.2009
 135.  5752 Kaupo Voormansik, Vironia                  3 M21B(1x) VALIK(1x) R2H(1x) |SI:3x | Esimene kordAkste päevak |16.06.2009
 155.  1961 Meelis Atonen, Rotalia                     2 M21A(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 4. juuni Linnamäe |4.06.2009
 155.  5432 Alar Aule, FraternitasLiviensis            2 R4(1x) VALIK-M(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi päevak - 20.04.2009 - Kakumäe |20.04.2009
 155.  5949 Indrek Hinno, Vironia                      2 M21C(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
 155. 13831 Angeli Ivanov, FiliaePatriae               2 R5D(2x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009
 155. 11837 Jaak Jänes, FraternitasLiviensis           2 R3H(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 155. 13683 Erkki Jõgi, Vironia                        2 VALIK(1x) R5H(1x) |SI:2x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 155. 13645 Maret Kargu, Indla                         2 R4D(2x) |SI:2x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 155. 13996 Kerstin Kase, Lembela                      2 N21B(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
 155.  7385 Argo Kasemaa, Vironia                      2 V(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 27. august Türisalu |27.08.2009
 155.  7542 Indrek Katušin, Sakala                     2 M21C(1x) R3(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 14. mai Viimsi poolsaar |14.05.2009
 155.  3849 Liis Kauge, FiliaePatriae                  2 R3D(2x) |SI:2x | Esimene kordReola orienteerumispäevak 2.juuli |2.07.2009
 155.  4964 Mihkel Kree, Põhjala                       2 R3H(2x) |SI:2x | Esimene kordKirikuküla orienteerumispäevak 11. juuni |11.06.2009
 155. 13590 Kadri Kuus, Indla                          2 VALIK(1x) R4D(1x) |SI:2x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 155. 14463 Argo Kuusik, FraternitasLiviensis          2 M21C(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 25. juuni Sõitme |25.06.2009
 155. 14166 Erelin Kõrts, FiliaePatriae                2 R5D(2x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009
 155. 14752 Maria Liiv, Indla                          2 VALIK(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 155. 10267 Alar Linnasmäe, Vironia                    2 R2H(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordKeeri orienteerumispäevak 23. aprill |23.04.2009
 155. 13572 Riina Loit, Lembela                        2 R2(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi päevak - 27.04.2009 - Äigrumäe |27.04.2009
 155. 13806 Laura Mallene, Indla                       2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
 155.  5724 Kadri Medijainen, Amicitia                 2 R5D(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordUniküla orienteerumispäevak 28.mai |27.05.2009
 155. 14810 Mai-Liis Meigo, Lembela                    2 6(1x) R4(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |01.09.2009
 155.  5171 Rasmus Mägi, Sakala                        2 VALIK(1x) R2H(1x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
 155.  7094 Erki Post, Sakala                          2 R2H(1x) VABA(1x) |SI:2x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 155.  5431 Artur Prees, FraternitasLiviensis          2 R4(2x) |SI:2x | Esimene kordKompassi päevak - 13.04.2009 - Harku |13.04.2009
 155. 14750 Valdo Pärnik, FraternitasLiviensis         2 R3H(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 155.  7173 Jaak Sarv, Rotalia                         2 R3H(1x) M21B(1x) |SI:2x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
 155. 13255 Maarja Selge, Indla                        2 R3D(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 155.  4152 Rain Semper, Vironia                       2 M21AL(2x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 23. juuli Vardi |23.07.2009
 155. 10365 Martin Sepp, Ugala                         2 R3H(1x) R4H(1x) |SI:2x | Esimene kordKiigeoru orienteerumispäevak 16. aprill |16.04.2009
 155. 12881 Kristel Soodla, Lembela                    2 6(1x) R4(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |01.09.2009
 155. 13995 Age Stimmer, Lembela                       2 N21B(1x) R5(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe |5.05.2009
 155. 13832 Liina Tera, Indla                          2 VALIK(1x) R4DN(1x) |SI:2x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009
 187. 13826 Ann Aaresild, FiliaePatriae                1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009
 187. 14832 Piret Anier, Lembela                       1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi päevak - 07.09.2009 - Loomaaed |7.09.2009
 187.  7361 Priit Anton, Vironia                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordReola orienteerumispäevak 2.juuli |2.07.2009
 187. 14824 Saskia Arik, Indla                         1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKaiu orienteerumispäevak 10. september |10.09.2009
 187. 14672 Jüri Arjakse, FraternitasLiviensis         1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 10. september Pirita |10.09.2009
 187.  3386 Kristi Aule, FiliaePatriae                 1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 187.  9216 Indrek Bauvald, Põhjala                    1 R1H(1x) |SI:1x | Esimene kordPrangli orienteerumispäevak 18. juuni |18.06.2009
 187. 14164 Tuuli Härson, Indla                        1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Raku |26.05.2009
 187.  6199 Ivar Hütt, Leola                           1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Raku |26.05.2009
 187.  9947 Ronald Juurmaa, Vironia                    1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |16.06.2009
 187. 13774 Mihkel Jäätma, Rotalia                     1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva |21.04.2009
 187.  7886 Jaan Kekishev, Rotalia                     1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 30. aprill Mustamäe |30.04.2009
 187. 13592 Kaur Krusell, Vironia                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park |7.04.2009
 187.  6168 Tanel Kuusmann, FraternitasLiviensis       1 M21A(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 10. september Pirita |10.09.2009
 187. 14855 Oliver Kõrre, Vironia                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 10. september Pirita |10.09.2009
 187.  9278 Tarmo Kööp, Vironia                        1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 14. mai Viimsi poolsaar |14.05.2009
 187.  8856 Karoliine Limmer, Amicitia                 1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste orienteerumispäevak 9.aprill |09.04.2009
 187.  9227 Andres Lust, Vironia                       1 R4H(1x) |SI:1x | Esimene kordKaiu orienteerumispäevak 10. september |10.09.2009
 187.  5656 Indrek Mettus, Vironia                     1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordKanepi päevak |28.04.2009
 187. 12851 Everyn Mieler, Põhjala                     1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 3. september Kangru |3.09.2009
 187.  5853 Ivo Müürsepp, Sakala                       1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |16.06.2009
 187. 14812 Merli Paasik, Lembela                      1 6(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis) |01.09.2009
 187.  6420 Laura Paide, Amicitia                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIllipalu orienteerumispäevak 30. juuli |30.07.2009
 187. 13067 Berit Peeters, Indla                       1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kordKaiu orienteerumispäevak 10. september |10.09.2009
 187.  5111 Ivo Pilving, Rotalia                       1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 187. 14533 Lauri Pirrus, FraternitasLiviensis         1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 9. juuli Ännijärve |9.07.2009
 187.  4942 Marion Ploovits, Põhjala                   1 R3D(1x) |SI:1x | Esimene kordKaiu orienteerumispäevak 10. september |10.09.2009
 187. 14163 Rasmus Raaga, FraternitasLiviensis         1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Harku |12.05.2009
 187. 12261 Gerda Ratasepp, Indla                      1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kordVapramäe orienteerumispäevak 7.mai |07.05.2009
 187. 14778 Riina Reinsalu, Indla                      1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordTaevaskoja päevak |01.09.2009
 187. 12563 Marko Roots, EÜS                           1 NR(1x) |SI:1x | Esimene kordNELJAPÄEVAK HAUSMA |4.06.2009
 187. 14816 Kaire Saul, Indla                          1 R4D(1x) |SI:1x | Esimene kordKaiu orienteerumispäevak 10. september |10.09.2009
 187. 13584 Janika Savi, Lembela                       1 R5(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi päevak - 07.09.2009 - Loomaaed |7.09.2009
 187. 11859 Anni Silk, Indla                           1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene kordVälgi orienteerumispäevak 3. september |03.09.2009
 187. 14830 Tuule Sooniste, Lembela                    1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi päevak - 07.09.2009 - Loomaaed |7.09.2009
 187.  6956 Tanel Tirman, FraternitasLiviensis         1 R4(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi päevak - 13.04.2009 - Harku |13.04.2009
 187. 14262 Lilian Tomingas, FiliaePatriae             1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene kordUniküla orienteerumispäevak 28.mai |27.05.2009
 187.  4933 Piret Toome, Amicitia                      1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene kordKeeri orienteerumispäevak 23. aprill |23.04.2009
 187.   510 Tõnu Tooming, FraternitasLiviensis         1 M70(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 10. september Pirita |10.09.2009
 187.  7383 Valjo Tooming, Vironia                     1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 7. mai Jõelähtme |7.05.2009
 187. 14396 Marlen Tärgla, Indla                       1 N08(1x) |SI:1x | Esimene kordAkste päevak |16.06.2009
 187.  5753 Rainer Vabamäe, Vironia                    1 R4H(1x) |SI:1x | Esimene kordKaiu orienteerumispäevak 10. september |10.09.2009
 187.  3409 Tõnis Vaiksaar, Sakala                     1 M21AL(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapäevak - 10. september Pirita |10.09.2009
 187.  8692 Lauri Vare, Sakala                         1 VABA(1x) |SI:1x | Esimene kordUniküla päevak |07.07.2009
 187.  7545 Margus Veem, FraternitasLiviensis          1 R5H(1x) |SI:1x | Esimene kordKeeri orienteerumispäevak 23. aprill |23.04.2009
 187. 13825 Miina Voltri, FiliaePatriae                1 R5D(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa orienteerumispäevak 14.mai |14.05.2009


 374 - Rotalia
 239 - Lembela
 234 - Indla
 165 - EÜS
 150 - FraternitasLiviensis
 150 - Vironia
 133 - Põhjala
  90 - Sakala
  78 - FiliaePatriae
  64 - Amicitia
  54 - Leola
  51 - Tehnola
  31 - Veljesto
  22 - Raimla
  17 - Ugala
  15 - ENÜS

Päevakud
  1.  6.04.2009 Kompassi päevak - 06.04.2009 - Vaba   13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
  2. 07.04.2009 Saesaare Teisipäevak                   7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
  3.  7.04.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Lillepi park   24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
  4.          ? Puudub 4                               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  5.  8.04.2009 Kompassi päevak - 08.04.2009 - Hiiu    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
  6.  9.04.2009 Rapla päevak Kuimetsas 09.04.09        2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
  7. 09.04.2009 Ihaste orienteerumispäevak 9.aprill   29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
  8.  9.04.2009 Paevak-1-2009                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
  9. 13.04.2009 Kompassi päevak - 13.04.2009 - Hark   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 10. 14.04.2009 Koorvere-Hatiku päevak                15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 11. 14.04.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Kloostrimets   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 12. 15.04.2009 Kõrgemäe päevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 13. 15.04.2009 Kubja kolmapäevak                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 14. 15.04.2009 Kompassi päevak - 15.04.2009 - Rahu    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 15. 16.04.2009 Pärnumaa neljapäevak - Rannapark       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 16. 16.04.2009 Rapla päevak Palukülas                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 17. 16.04.2009 Kiigeoru orienteerumispäevak 16. ap   30 = 30+  0 (SI   30x 100,0%)
 18. 16.04.2009 Paevak-2-2009                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 19. 20.04.2009 Kompassi päevak - 20.04.2009 - Kaku    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
 20. 21.04.2009 Mooste päevak                         21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
 21. 21.04.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Liiva          27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)
 22. 22.04.2009 Riistamäe päevak                       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 23. 22.04.2009 2009.a.Otepää 2.orienteerumiskolmap    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 24. 22.04.2009 Vastseliina kolmapäevak 22.04.2009     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 25. 23.04.2009 Pärnumaa neljapäevak - Niidupark       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 26. 23.04.2009 Keeri orienteerumispäevak 23. april   36 = 36+  0 (SI   36x 100,0%)
 27. 27.04.2009 Kompassi päevak - 27.04.2009 - Äigr   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 28. 28.04.2009 Järvamaa meistrivõistlused - Türi S    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 29. 28.04.2009 Kanepi päevak                         15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 30. 28.04.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Raudalu        29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
 31. 29.04.2009 Läänemaa kolmapäevak Paralepas         1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
 32. 29.04.2009 Pariisi päevak                         2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 33. 29.04.2009 2009.a.1.Valga orienteerumiskolmapä    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 34. 29.04.2009 Haanja kolmapäevak 29.04.2009          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 35. 30.04.2009 NELJAPÄEVAK KÄRDLA ÜG                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 36. 30.04.2009 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 37. 30.04.2009 Tallinna neljapäevak - 30. aprill M    8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
 38. 07.05.2009 Paevak-3-2009                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 39.  4.05.2009 Kompassi päevak - 04.05.2009 - Piri   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
 40. 05.05.2009 Mooste päevak                         24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
 41.  5.05.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Mustamäe       31 = 31+  0 (SI   31x 100,0%)
 42.  6.05.2009 Läänemaa kolmapäevak                   1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
 43.   06.05.09 Altja päevak                           2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 44.  6.05.2009 2009.a.Otepää 3.Orienteerumiskolmap    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 45.  6.05.2009 Kääpa kolmapäevak                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 46.  7.05.2009 NELJAPÄEVAK Suusarada                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 47.   7.5.2009 Jõhvi park                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 48.          ? Puudub 48                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 49. 07.05.2009 Saaremaa neljapäevakud - Pöide         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 50.  7.05.2009 Tallinna neljapäevak - 7. mai Jõelä   28 = 28+  0 (SI   28x 100,0%)
 51. 07.05.2009 Vapramäe orienteerumispäevak 7.mai    42 = 42+  0 (SI   42x 100,0%)
 52. 14.05.2009 Paevak-4-2009                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 53. 11.05.2009 Kompassi päevak - 11.05.2009 - Männ    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 54.          ? Puudub 54                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 55. 12.05.2009 Prangli päevak                        22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 56. 12.05.2009 RAPLA-JÄRVA PÄEVAK                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 57. 12.05.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Harku          25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
 58. 13.05.2009 Läänemaa kolmapäevak Pullapääl         1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
 59. 13.05.2009 Oruveski päevak                        1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 60. 13.05.2009 1.Karula orienteerumiskolmapäevak/T    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 61. 13.05.2009 Kiidi kolmapäevak 13.05.2009           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 62. 14.05.2009 NELJAPÄEVAK PALADE                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 63.  14.5.2009 Toila                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 64. 14.05.2009 Pärnumaa neljapäevak - Kilingi-Nõmm    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 65. 14.05.2009 Saaremaa neljapäevakud - Paiküla       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 66. 14.05.2009 Tallinna neljapäevak - 14. mai Viim   26 = 26+  0 (SI   26x 100,0%)
 67. 14.05.2009 Veskimõisa orienteerumispäevak 14.m   19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 68. 22.05.2009 Paevak-5-2009                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 69. 18.05.2009 Kompassi päevak - 18.05.2009 - Rand    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 70. 19.05.2009 Päevak JMV 2009 sprint                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 71. 19.05.2009 Küka päevak                           18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
 72. 19.05.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu )         18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
 73. 20.05.2009 Läänemaa kolmapäevak Nõval             1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
 74. 20.05.2009 Tamsalu päevak                         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 75. 20.05.2009 2009.a.Otepää 4.orienteerumiskolmap    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 76. 19.05.2009 Obinitsa kolmapäevak                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 77. 21.05.2009 NELJAPÄEVAK ANTONI MÄEL                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 78.  21.5.2009 Konsu                                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 79. 21.05.2009 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla         1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 80. 21.05.2009 Saaremaa neljapäevakud 3.              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 81. 21.05.2009 Tallinna neljapäevak - 21. mai Kabe   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
 82. 21.05.2009 Apteekri-Tehvandi orienteerumispäev   17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
 83. 25.05.2009 Kompassi päevak - 25.05.2009 - Jõel    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 84. 26.05.2009 Krootuse päevak                       23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
 85. 26.05.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Raku           29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
 86. 27.05.2009 Läänemaa kolmapäevak Paliveres         1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
 87. 26.05.2009 Kõverjärve kolmapäevak 2009            1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 88. 27.05.2009 2.Valga orienteerumiskolmapäevak/TA    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 89. 27.05.2009 Tabina kolmapäevak                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 90. 28.05.2009 NELJAPÄEVAK NÕMBA                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 91.  28.5.2009 Kotinuka                               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 92. 28.05.2009 Pärnumaa neljapäevak - Metsaküla       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 93. 28.05.2009 Saaremaa neljapäevakud - Kuressaare    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 94. 28.05.2009 Tallinna neljapäevak - 28. mai Keil   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
 95. 27.05.2009 Uniküla orienteerumispäevak 28.mai    29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
 96. 01.06.2009 Kompassi päevak - 01.06.2009 - Ihas    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 97.  2.06.2009 Järvamaa Päevak Nõmmeküla 02.06.200    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 98. 02.06.2009 Veskimõisa päevak                     15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 99.  2.06.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Trummi         29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
100. 02.06.2009 Alūksnes raj.čempionāts, Horizonts     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
101.  3.06.2009 Läänemaa kolmapäevak Tuksis            1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
102. 03.06.2009 Rutja päevak                           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
103.  3.06.2009 2009.a.Otepää 5.Orienteerumiskolmap    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
104.  4.06.2009 NELJAPÄEVAK HAUSMA                     1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
105.  4.06.2009 Pärnumaa neljapäevak ja XLVIII Suve    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
106. 04.06.2009 Saaremaa neljapäevakud - 5.            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
107.  4.06.2009 Tallinna neljapäevak - 4. juuni Lin   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
108. 04.06.2009 Viisjaagu orienteerumispäevak 4. ju    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
109.  6.06.2009 Suvejooks 1.päev                       5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
110.  7.06.2009 Suvejooks 2.päev                       5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
111.  5.06.2009 Kompassi päevak - 08.06.2009 - Keil   10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
112. 09.06.2009 Piigaste päevak                       24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
113. 19.05.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
114. 10.06.2009 Läänemaa kolmapäevak Kullamaal         1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
115. 10.06.2009 Pariisi kolmapäevak 10.06.2009         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
116.          ? Puudub 116                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
117. 10.06.2009 2.Karula orienteerumiskolmapäevak/J    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
118. 11.06.2009 NELJAPÄEVAK TARESTE                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
119. 11.06.2009 Saaremaa neljapäevakud - Sauvere       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
120. 11.06.2009 Tallinna neljapäevak - 11. juuni So   23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
121. 11.06.2009 Kirikuküla orienteerumispäevak 11.    21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
122. 16.06.2009 Järvamaa teisipäevak Mägedeküla 16.    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
123. 16.06.2009 Akste päevak                          23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
124. 16.06.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni)     24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
125. 18.06.2009 NELJAPÄEVAK MALVASTE                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
126.  18.6.2009 Voka                                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
127. 18.06.2009 Pärnumaa neljapäevak - Jõulumäe        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
128.          ? Puudub 128                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
129. 18.06.2009 Tallinna neljapäevak - 18. juuni Mä   25 = 25+  0 (SI   25x 100,0%)
130. 18.06.2009 Prangli orienteerumispäevak 18. juu   17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
131. 25.06.2009 NELJAPÄEVAK TARESTE                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
132. 25.06.2009 Pärnumaa neljapäevak - Suitsuküla      2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
133. 25.06.2009 Tallinna neljapäevak - 25. juuni Sõ   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
134. 30.06.2009 Palojärve Päevak                      21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
135. 30.06.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa)     17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
136.  2.07.2009 NELJAPÄEVAK NÕMBA                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
137.  2.07.2009 Pärnumaa neljapäevak - Raeküla         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
138.  2.07.2009 Tallinna neljapäevak - 2. juuli Pal   19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
139.  2.07.2009 Reola orienteerumispäevak 2.juuli     18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
140. 07.07.2009 Uniküla päevak                        21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
141.  9.07.2009 NELJAPÄEVAK PARTSI                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
142. 09.07.2009 Pärnumaa neljapäevak - Metsaküla       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
143.  8.07.2009 Roobaka neljapäevak                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
144.  9.07.2009 Tallinna neljapäevak - 9. juuli Änn   23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
145. 16.07.2009 NELJAPÄEVAK KODESTE                    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
146. 16.07.2009 Pärnumaa neljapäevak - Tõstamaa        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
147. 16.07.2009 Kasesoo neljapäevak                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
148. 16.07.2009 Tallinna neljapäevak - 16. juuli Rõ   26 = 26+  0 (SI   26x 100,0%)
149. 21.07.2009 Kõrvemaa                               9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
150. 23.07.2009 Tallinna neljapäevak - 23. juuli Va   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
151. 23.07.2009 NELJAPÄEVAK TAHKUNA                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
152. 23.07.2009 Pärnumaa neljapäevak - Rannametsa      2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
153. 23.07.2009 Üru neljapäevak                        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
154. 28.07.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Aegviidu-Nel   12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
155. 29.07.2009 Valga 3.orienteerumiskolmapäevak /     3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
156. 30.07.2009 NELJAPÄEVAK NÕMBA                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
157.          ? Puudub 157                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
158. 30.07.2009 Pärnumaa neljapäevakud - Võiste        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
159. 30.07.2009 Lihulinna neljapäevak                  2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
160. 30.07.2009 Tallinna neljapäevak - 30. juuli Ve   22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
161. 30.07.2009 Illipalu orienteerumispäevak 30. ju   24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
162.  4.08.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Türisalu       13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
163. 04.08.2009 Rakvere kolmapäevak 05.08.2009         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
164.  5.08.2009 Rapla päevak Saunakülas                1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
165.  6.08.2009 Neljapäevak Tareste                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
166.  6.08.2009 Pärnumaa neljapäevak - Kolga-Veski     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
167.  6.08.2009 Tallinna neljapäevak - 6. august Mu   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
168. 06.08.2009 Tuigo orienteerumispäevak 6. august   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
169. 11.08.2009 Järvamaa päevak 11.08.2009             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
170. 11.08.2009 Saarjärve päevak                      20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
171. 11.08.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Männiku        27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)
172. 12.08.2009 Läänemaa kolmapäevak Roostal           1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
173. 12.08.2009 Lossijärve kolmapäevak 2009            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
174. 13.08.2009 Neljapäevak Kodeste                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
175.          ? Puudub 175                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
176. 13.08.2009 Pärnumaa neljapäevak - Valgerand       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
177. 13.08.2009 Dejevo neljapäevak                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
178. 13.08.2009 Tallinna neljapäevak - 13. august K   24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
179. 13.08.2009 Udernapalu orienteerumispäevak 13.    15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
180. 17.08.2009 Kompassi päevak - 17.08.2009 - Koda    8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
181. 18.08.2009 Karaski päevak                        12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
182. 18.08.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK                  19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
183.          ? Puudub 183                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
184. 14.08.2009 Pärnumaa neljapäevak                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
185. 20.08.2009 Tallinna neljapäevak - 20. august P   16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
186. 20.08.2009 Vooremäe orienteerumispäevak 20. au   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
187. 24.08.2009 Tallinna sprint                        5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
188. 25.08.2009 Järvamaa Teisipäevak Jäneda            2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
189. 25.08.2009 Leevi päevak                          13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
190. 25.08.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Jõelähtme      23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
191. 26.08.2009 Läänemaa kolmapäevak Kulistel          1 =  1+  0 (SI    0x   0,0%)
192. 26.08.2009 Lääne - Virumaa kolmapäevak Soomuks    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
193. 26.08.2009 3.Karula orienteerumiskolmpäevak /     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
194.          ? Puudub 194                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
195. 25.08.2009 Pärnumaa neljapäevak - Jõulumäe        1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
196.          ? Puudub 196                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
197. 27.08.2009 Tallinna neljapäevak - 27. august T   20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
198. 27.08.2009 Vitipalu orienteerumispäevak 27. au   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
199.          ? Puudub 199                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
200. 31.08.2009 Kompassi päevak - 31.08.2009 - Rohu    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
201. 01.09.2009 Taevaskoja päevak                     20 = 20+  0 (SI   20x 100,0%)
202. 01.09.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku Mõis)    27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)
203.  2.09.2009 Läänemaa kolmapäevak Kaasikul          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
204. 02.09.2009 Viitna orienteerumiskolmapäevak        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
205.  2.09.2009 2009.a.Otepää 6.Orienteerumiskolmap    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
206.  2.09.2009 Pikakannu kolmapäevak                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
207.          ? Puudub 207                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
208.          ? Puudub 208                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
209.  3.09.2009 Pärnumaa neljapäevakud - Rannametsa    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
210.  3.09.2009 Tallinna neljapäevak - 3. september   35 = 35+  0 (SI   35x 100,0%)
211. 03.09.2009 Välgi orienteerumispäevak 3. septem   33 = 33+  0 (SI   33x 100,0%)
212.          ? Puudub 212                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
213.  7.09.2009 Kompassi päevak - 07.09.2009 - Loom   27 = 27+  0 (SI   27x 100,0%)
214.  8.09.2009 Järvamaa Teisipäevak Paide             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
215. 08.09.2009 Hatiku päevak                         23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
216. 08.09.2009 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Ha   31 = 31+  0 (SI   31x 100,0%)
217.          ? Puudub 217                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
218. 09.09.2009 Lääne - Virumaa orienteerumiskolmap    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
219.          ? Puudub 219                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
220.  9.09.2009 4.Valga orienteerumiskolmapäevak/ P    5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
221.  9.09.2009 Mõniste kolmapäevak 09.09.2009         1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
222.  9.09.2009 Kompassi päevak - 07.09.2009 - Loom    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
223. 10.09.2009 NELJAPÄEVAK HAUSMA                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
224.          ? Puudub 224                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
225. 10.09.2009 Pärnumaa neljapäevak - Võiste          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
226. 10.09.2009 Tallinna neljapäevak - 10. septembe   43 = 43+  0 (SI   43x 100,0%)
227. 10.09.2009 Kaiu orienteerumispäevak 10. septem   32 = 32+  0 (SI   32x 100,0%)

Stardid : 1867 / 130 = 14,36
Stardid : 1867 / 130 = 14,36
Stardid : 1867 / 231 = 8,08
SPORTident : 1858  99,5%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2005, SIME Points. Tak-Soft