Osalemine

Vironia 2010


   1.  5592 Heidi Sild, Lembela                       48 N21A(32x) R3(3x) R2(4x) VALIK-N(1x) R4(2x) SJ1(1x) SJ2(1x) N21B(1x) R5(2x) OP1(1x) |SI:48x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
   2.  7311 Ülo Reisner, Rotalia                      39 M21B(34x) VALIK-M(3x) SJ1(1x) SJ2(1x) |SI:39x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
   3.  7196 Lauri Juhan Liivamägi, Veljesto           38 M21E(19x) R1M(16x) R1(2x) VABA(1x) |SI:38x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
   4.  3137 Enar Nõmmiste, Rotalia                    37 M21A(17x) R2M(16x) VALIK(1x) R1(1x) VABA(1x) OP1(1x) |SI:37x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
   5.  5109 Kristjan Vällik, Rotalia                  34 M40(12x) VALIK(3x) R2MV(7x) VABA(2x) R4MV(1x) VIPL(1x) R3MV(4x) VIPT(1x) 4(1x) VIPP(2x) |SI:34x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
   6.  6105 Ene Laht, Amicitia                        31 VIPL(2x) N40(6x) R3NV(13x) VIPT(5x) R4NV(1x) VABA(4x) |SI:31x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
   6.  6879 Andrius Pakaste, Vironia                  31 M21C(31x) |SI:31x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
   8. 14805 Nele Jõhvik, Lembela                      29 N21B(12x) V(3x) N21C(11x) R5(2x) OP1(1x) |SI:29x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
   8.  5115 Tarmo Tüür, Rotalia                       29 VIPT(2x) M21B(15x) R2M(8x) VABA(1x) R3M(1x) VALIK(1x) PIKK(1x) |SI:29x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
  10. 10505 Nele Klopp, Lembela                       28 N21B(13x) VALIK-N(1x) V(2x) N21C(11x) R5(1x) |SI:28x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
  11.  4865 Katrin Birk, Lembela                      25 R3(7x) N21RO(8x) N21A(10x) |SI:25x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
  11.  2191 Eero Mõttus, FraternitasLiviensis         25 M21B(15x) M35(9x) OP1(1x) |SI:25x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  13.  2193 Ander Ojandu, Rotalia                     24 M21A(11x) R2M(8x) VABA(3x) VALIK(1x) OP1(1x) |SI:24x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
  14.  3982 Raul Hindov, EÜS                          23 R3(5x) R4(1x) M40(13x) SJ1(1x) SJ2(1x) MI(1x) OP1(1x) |SI:23x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
  15. 10754 Jaanus Olop, Rotalia                      22 R3(2x) M21B(4x) M21A(7x) M35(5x) SJ1(1x) SJ2(1x) R1MV(1x) OP1(1x) |SI:22x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
  16.  5492 Ivar Aleksanderson, Rotalia               21 R3M(10x) VIPP(10x) R2M(1x) |SI:21x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
  16.  9132 Björn Puna, Rotalia                       21 VABA(1x) VIPT(6x) M21B(12x) R2M(1x) OP1(1x) |SI:21x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
  16.  8648 Grete Usin, Lembela                       21 R5(3x) N21B(1x) V(10x) VALIK-N(5x) R4(1x) OP1(1x) |SI:21x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
  19.  7258 Piret Grigorjev, Indla                    20 N35(19x) N21B(1x) |SI:20x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
  19. 14518 Tanel Kerstna, EÜS                        20 M21C(16x) V(2x) R7A(1x) 3(1x) |SI:20x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
  21.  5752 Kaupo Voormansik, Vironia                 19 R2M(6x) VABA(1x) R1M(1x) M21A(6x) M21B(1x) VIPL(1x) VALIK(1x) R3M(1x) OP1(1x) |SI:19x | Esimene kordVedu neljapäevak |13.05.2010
  22.  5154 Sven-Erik Soosaar, EÜS                    18 M21B(14x) M35(3x) OP1(1x) |SI:18x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  22.   782 Mait Tõnisson, Vironia                    18 R2(1x) R1(1x) R5(2x) V(5x) VALIK(1x) VALIK-M(7x) R4(1x) |SI:18x | Esimene kordKompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum |05.04.2010
  24.  2902 Raul Allikivi, Rotalia                    17 M21B(8x) R2(2x) M21AL(4x) VALIK-M(1x) R1(2x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  24.  4892 Kuldar Kaljurand, EÜS                     17 VALIK(1x) M21B(2x) R2MV(3x) M40(4x) M21E(3x) M21A(2x) VIPP(1x) VABA(1x) |SI:17x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  24.  7563 Rain Muru, Põhjala                        17 M21B(13x) R3(2x) VALIK-M(1x) OP1(1x) |SI:17x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  24.  2287 Tiit Riisalo, EÜS                         17 M40(14x) SJ1(1x) V(1x) R1(1x) |SI:17x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
  28.  8793 Urmo Kesküla, Leola                       16 M21B(4x) M21A(10x) M21C(1x) OP1(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  28. 14482 Priit Oidram, Põhjala                     16 R2M(4x) R3M(8x) VALIK(2x) R4M(1x) OP1(1x) |SI:16x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  28. 11918 Siiri Suursoo, Indla                      16 VIPL(5x) R4N(5x) VABA(3x) V(1x) R5N(1x) OP1(1x) |SI:16x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - PikajƤrve |25.05.2010
  28.  5836 Hannes Valk, Rotalia                      16 RADA3(11x) M21C(4x) 3(1x) |SI:16x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  32.  7653 Julia Polikarpus, FiliaePatriae           15 VABA(6x) VIPL(5x) VALIK(2x) R5N(1x) R3(1x) |SI:15x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
  33.   809 Peeter Kõiva, EÜS                         14 RADA9(3x) M40RO(11x) |SI:14x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  33.  8850 Kaarel Piirimäe, EÜS                      14 VABA(5x) M21(1x) M21A(2x) M21E(5x) OP1(1x) |SI:14x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
  35.  4708 Ragnar Ilp, EÜS                           13 M21AL(11x) R3M(2x) |SI:13x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
  35.  6357 Kati Kiisverk, FiliaePatriae              13 N21B(1x) N21A(7x) RADA2(1x) N35(2x) RADA9(1x) N21RO(1x) |SI:13x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
  35.  9821 Hillar Saare, Vironia                     13 1(7x) 5(1x) M21C(1x) M21B(2x) M21A(2x) |SI:13x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
  38.  1144 Rain Eensaar, EÜS                         12 M21E(4x) R7A(1x) M21A(1x) R1M(2x) R1MV(1x) VALIK(1x) VABA(1x) OP1(1x) |SI:12x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  39.  7051 Vambola Kisand, Rotalia                   11 VIPL(7x) R3MV(1x) VIPP(1x) R3M(2x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - Vastse-Kuuste |18.05.2010
  39.  7447 Kati Koido, Indla                         11 VABA(1x) VIPT(3x) R3N(3x) VALIK(3x) VIPL(1x) |SI:11x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - Prangli |11.05.2010
  39.  5465 Miina Käos, Põhjala                       11 R3N(5x) VIPL(1x) R2N(1x) VIPT(2x) R4N(1x) OP1(1x) |SI:11x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
  39.  1965 Monika Piirimäe, Amicitia                 11 VABA(1x) N21A(1x) N21E(8x) OP1(1x) |SI:11x | Esimene kordPäevak-5 Kõvera |24.06.2010
  39. 13715 Hergo Prei, FraternitasLiviensis          11 R5M(3x) R5MV(1x) VALIK(4x) R7A(2x) OP1(1x) |SI:11x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  39. 12309 Siim Ringinen, Põhjala                    11 M21A(7x) M21B(3x) OP1(1x) |SI:11x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  45. 13808 Rutt Lilleoja, Põhjala                    10 R3N(3x) N21A(1x) R4N(3x) N21E(1x) VALIK(1x) OP1(1x) |SI:10x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  45. 15353 Mare Padu, Amicitia                       10 R4N(2x) R3N(5x) VALIK(1x) R3NV(1x) RADA10(1x) |SI:10x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
  45.  2654 Silvar Savolainen, Leola                  10 M21C(1x) M21B(6x) V(1x) M21A(1x) OP1(1x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  45. 15629 Olari Tammel, Leola                       10 M21C(4x) M21B(6x) |SI:10x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
  49. 11414 Liina Allikas, Indla                       9 RADA5(2x) N21A(1x) N21B(4x) N21C(2x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  49. 11069 Rait Kapp, Põhjala                         9 R4M(1x) R3M(6x) M21B(1x) OP1(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  49. 13237 Liis Lamson, Amicitia                      9 R4N(5x) VALIK(3x) VABA(1x) |SI:9x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  49. 15454 Ivar Maripuu, Leola                        9 M21C(4x) M21B(4x) PIKK(1x) |SI:9x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  49.  4760 Peep Otstavel, Vironia                     9 M21A(4x) V(4x) OP1(1x) |SI:9x | Esimene kordLƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pikasaare mƤed |12.05.2010
  54.  6578 Andres Aavik, Leola                        8 M21AL(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
  54.  1660 Hindrek Lootus, Ugala                      8 M21C(8x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵesuu |17.06.2010
  54. 10278 Terje Magus, Indla                         8 R3N(5x) VIPT(1x) VABA(1x) R4N(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  54.  6502 Harri Moora, Põhjala                       8 M21C(3x) M21AL(5x) |SI:8x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Padise |24.06.2010
  54.  3855 Kaarel Piip, Põhjala                       8 R2M(3x) R1M(1x) VABA(1x) R3MN(1x) R3M(1x) OP1(1x) |SI:8x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  54. 12822 Esta Rahno, Lembela                        8 R5(2x) N21B(3x) N21C(1x) VALIK-N(1x) V(1x) |SI:8x | Esimene kordKompassi pƤevak - Rohuneeme |17.05.2010
  54.  7028 Aigar Sirel, Ugala                         8 M21E(3x) R1M(4x) VALIK(1x) |SI:8x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  61.  4510 Ville Allikvere, Tehnola                   7 R2(1x) M40(5x) R5(1x) |SI:7x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
  61. 12656 Kristo Kleemann, Rotalia                   7 R3M(2x) VIPT(1x) R2M(2x) VABA(1x) M21B(1x) |SI:7x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
  61.  7096 Urmet Paloveer, Vironia                    7 R2M(1x) R3M(6x) |SI:7x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
  61.  7691 Peeter Piksarv, Vironia                    7 R3M(3x) VIPP(1x) VABA(1x) VALIK(1x) M21B(1x) |SI:7x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  65.  6086 Tarmo Areda, EÜS                           6 R5(1x) R4(1x) R2(1x) RADA3(2x) M21B(1x) |SI:6x | Esimene kordKompassi pƤevak - Kloostrimets N |19.04.2010
  65.  9308 Mari-Liis Eeljõe, Põhjala                  6 N21B(3x) N21A(2x) OP1(1x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
  65.  4821 Erko Jakobson, Rotalia                     6 M21A(4x) VABA(1x) OP1(1x) |SI:6x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
  65.  8852 Külli Kivioja, Indla                       6 1(4x) 2(1x) N21A(1x) |SI:6x | Esimene kordPƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand |15.04.2010
  65.  9613 Martin Raie, Ugala                         6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kodasoo |03.06.2010
  65.  5590 Orsolya Soosaar, Amicitia                  6 N21B(4x) N21C(2x) |SI:6x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |27.04.2010
  65.  5075 Janek Tammisto, Rotalia                    6 M21C(6x) |SI:6x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
  65.  2736 Kristjan Vanaveski, Põhjala                6 R3M(1x) VALIK(2x) R2M(3x) |SI:6x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
  73. 15634 Liis Kraut, Indla                          5 N21A(1x) N21B(2x) N21C(1x) 5(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
  73.  6823 Tõnis Kärdi, Vironia                       5 VIPL(2x) VALIK(1x) VABA(1x) R4M(1x) |SI:5x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - Taevaskoja |06.04.2010
  73.  6109 Paul Tammo, Vironia                        5 R2M(1x) M21B(1x) R3M(2x) VIPP(1x) |SI:5x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
  73. 15049 Siret Villmann, Põhjala                    5 R4N(1x) VALIK(2x) R3N(1x) OP1(1x) |SI:5x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  73.  2219 Rauno Vinni, Rotalia                       5 M21AL(3x) V(1x) R3(1x) |SI:5x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
  73.  8255 Marit Zahkna, Põhjala                      5 N21A(4x) N21B(1x) |SI:5x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme) |13.07.2010
  79.  6414 Kristjan Jalukse, FraternitasLiviensis     4 M21B(1x) M21C(1x) V(2x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva) |06.04.2010
  79. 15103 Kadi Kallavus, Põhjala                     4 R4N(1x) R3N(1x) R4MN(1x) OP1(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  79. 15048 Anneli Kruve, Põhjala                      4 R4N(1x) VALIK(2x) VABA(1x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  79.  7189 Andres Kukke, Tehnola                      4 M40(4x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
  79.  8774 Armin Rudi, FraternitasLiviensis           4 RADA3(1x) M21B(2x) M21C(1x) |SI:4x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
  79.  9093 Kristi Siibak, ENÜS                        4 V(1x) N21A(3x) |SI:4x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - VƤƤna |29.07.2010
  79.  1623 Kaari Simson, ENÜS                         4 R7A(2x) R3N(2x) |SI:4x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  79. 15043 Hanna Tiits, Põhjala                       4 R5(3x) R3(1x) |SI:4x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - Pirita ringrada |07.04.2010
  87. 16349 Alari Avamägi, Revelia                     3 VALIK(1x) VIPL(1x) OP1(1x) |SI:3x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Tuigo |02.09.2010
  87.  9216 Indrek Bauvald, Põhjala                    3 R3M(1x) RADA4(1x) OP1(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  87.  3804 Hannes Einpaul, Põhjala                    3 M21B(1x) R3M(1x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - VeskimƵisa |01.06.2010
  87. 11837 Jaak Jänes, FraternitasLiviensis           3 R3M(1x) R2M(1x) M21B(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  87. 15362 Riho Kallaste, Põhjala                     3 R2M(2x) VALIK(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
  87. 14152 Kaius Kiivramees, Leola                    3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
  87.  9174 Evely Leetma, Indla                        3 R3N(2x) VIPT(1x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
  87.  8118 Tiit Leppikus, Tehnola                     3 M21C(3x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Klooga teerist |10.06.2010
  87.  1943 Peep Mardiste, Ugala                       3 R2MV(1x) R2M(1x) OP1(1x) |SI:3x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
  87. 12301 Merle Mumme, Lembela                       3 N21B(1x) N21C(1x) VALIK-N(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu) |06.07.2010
  87. 13068 Anari Pabort, Indla                        3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
  87.  5713 Silvia Pihu, Indla                         3 VALIK(1x) R7A(2x) |SI:3x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
  87. 15354 Anne-Mari Rebane, ENÜS                     3 VALIK(3x) |SI:3x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
  87.  4169 Märt Roosaare, Vironia                     3 R1(1x) M21E(1x) R1M(1x) |SI:3x | Esimene kordValgamaa orienteerumiskolmapƤevakud - MƤgestiku |12.05.2010
  87. 14608 Anu Sarnet, Indla                          3 RADA5(1x) N21B(1x) N21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  87.  5829 Liina Sumberg, FiliaePatriae               3 N21B(1x) N21C(1x) 3(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
  87.  3379 Riho Taba, Põhjala                         3 M21A(2x) OP1(1x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - Siimuniidu |20.04.2010
  87.   510 Tõnu Tooming, FraternitasLiviensis         3 V(2x) M75(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Kehra |05.08.2010
  87.  5657 Indrek Tääts, Vironia                      3 M21B(3x) |SI:3x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - SaarjƤrve |13.04.2010
  87.  5382 Ülar Vaadumäe, Rotalia                     3 V(1x) RADA3(1x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
  87.  4779 Urmas Veersalu, Leola                      3 M21C(1x) M21A(2x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni) |04.05.2010
  87.  5158 Kaido Zimmer, Vironia                      3 M21B(1x) V(1x) M21C(1x) |SI:3x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku) |08.06.2010
 109. 10333 Janne Jõgi, ENÜS                           2 R5N(1x) VALIK(1x) |SI:2x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
 109.  3849 Liis Kauge, FiliaePatriae                  2 R3N(2x) |SI:2x | Esimene kordVorbuse päevak |06.05.2010
 109.  5373 Reigo Lehtla, Rotalia                      2 M21A(1x) M35(1x) |SI:2x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku) |22.06.2010
 109. 10152 Merly Malva, Indla                         2 VALIK(2x) |SI:2x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
 109.  5381 Olev Sepp, Vironia                         2 V(1x) M21AL(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Mustla-NƵmme |01.07.2010
 109. 10001 Triin Serglov, Lembela                     2 R5(1x) VALIK-N(1x) |SI:2x | Esimene kordKompassi pƤevak - Harku |26.04.2010
 109.  9226 Elo Sisask, Indla                          2 N18(1x) N16(1x) |SI:2x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Paldiski |20.05.2010
 109. 15104 Eve Tisler, Põhjala                        2 VALIK(1x) R4N(1x) |SI:2x | Esimene kordLähte Neljapäevak |15.04.2010
 117. 14776 Ats Astover, FraternitasLiviensis          1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Vitipalu |24.06.2010
 117.  5432 Alar Aule, FraternitasLiviensis            1 RADA4(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu) |18.05.2010
 117. 15213 Mathis Bogens, Vironia                     1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 117.  7445 Jon Ender, Rotalia                         1 R2M(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010
 117. 14607 Triin Heinsalu, Indla                      1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
 117.  5949 Indrek Hinno, Vironia                      1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Haabneeme |06.05.2010
 117.  9183 Elvis Joakit, Põhjala                      1 OP1(1x) |SI:1x | Esimene kordVironia O-päev 2010 Otepääl |18.09.2010
 117. 16389 Sirli Kalbus, Lembela                      1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
 117. 15325 Kahro Kaldma, Põhjala                      1 R3M(1x) |SI:1x | Esimene kordVana Kuuste neljapäevak |3.06.2010
 117. 10136 Ove Kangur, Vironia                        1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita) |20.04.2010
 117.  7301 Siim Kiisler, FraternitasLiviensis         1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |03.08.2010
 117. 14077 Tõnis Klaas, FraternitasLiviensis          1 M21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼la |27.05.2010
 117. 13064 Tarmo Klaus, Leola                         1 VIPP(1x) |SI:1x | Esimene kordPƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - Arniku |27.04.2010
 117.  4877 Raimo Kleinert, Tehnola                    1 VALIK-M(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
 117. 12742 Kaidi Kriisa, Indla                        1 OP1(1x) |SI:1x | Esimene kordVironia O-päev 2010 Otepääl |18.09.2010
 117.  1423 Priit Kuljus, Vironia                      1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku) |13.04.2010
 117. 14810 Mai-Liis Meigo, Lembela                    1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu) |20.07.2010
 117. 13220 Gertha Merk, Lembela                       1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
 117. 12851 Everyn Mieler, Põhjala                     1 N21C(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Pirita |29.04.2010
 117.  7367 Tuuli Ojasalu, Lembela                     1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 117.  5367 Mart Pais, Vironia                         1 M21RO(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa |17.08.2010
 117.  4942 Marion Ploovits, Põhjala                   1 R5N(1x) |SI:1x | Esimene kordTartu neljapƤevak - Udernapalu |12.08.2010
 117. 15822 Kati Roostar, Põhjala                      1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordVeskimõisa Neljapäevak |27.05.2010
 117.  4866 Jevgenia Sarap, Lembela                    1 VALIK-N(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloostrimetsa) |10.08.2010
 117.  4963 Laur Soovere, FraternitasLiviensis         1 OP1(1x) |SI:1x | Esimene kordVironia O-päev 2010 Otepääl |18.09.2010
 117. 16169 Kristi Spelman, Lembela                    1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Keila-Joa |08.07.2010
 117. 16388 Tuuli Türk, Lembela                        1 V(1x) |SI:1x | Esimene kordTallinna neljapƤevak - Harku mets |09.09.2010
 117. 13281 Alar Urke, Rotalia                         1 M21B(1x) |SI:1x | Esimene kordTALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe) |11.05.2010
 117.  5753 Rainer Vabamäe, Vironia                    1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordKurepalu neljapäevak |21.04.2010
 117. 12725 Margus Valdre, EÜS                         1 MII(1x) |SI:1x | Esimene kordJƤrvamaa teisipƤevak - RƵƵsa |15.06.2010
 117. 15161 Ermo Vihtre, Põhjala                       1 R3(1x) |SI:1x | Esimene kordKompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S |21.04.2010
 117. 15042 Piret Änilane, FiliaePatriae               1 VALIK(1x) |SI:1x | Esimene kordIhaste päevak |8.04.2010


 302 - Rotalia
 171 - Lembela
 155 - EÜS
 144 - Põhjala
 131 - Vironia
  93 - Indla
  67 - Amicitia
  60 - Leola
  55 - FraternitasLiviensis
  38 - Veljesto
  34 - FiliaePatriae
  25 - Ugala
  15 - Tehnola
  13 - ENÜS
   3 - Revelia

Päevakud
  1. 05.04.2010 Kompassi pƤevak - VabaƵhumuuseum     3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
  2. 06.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 1.etapp - T    6 =  6+  0 (SI    6x 100,0%)
  3. 06.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Liiva)          7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
  4. 07.04.2010 Kompassi ƶine pƤevak - Pirita rin    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
  5.  8.04.2010 Ihaste päevak                         24 = 24+  0 (SI   24x 100,0%)
  6. 12.04.2010 Kompassi pƤevak - Raku                3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
  7. 13.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 2.etapp - S   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
  8. 13.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Männiku)       10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
  9. 14.04.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ra    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 10. 14.04.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 11. 14.04.2010 VƵru kolmapƤevak - Kubja             1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 12. 15.04.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand     2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 13. 15.04.2010 Rapla pƤevak - Kohila                 0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 14. 15.04.2010 Lähte Neljapäevak                     18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
 15. 15.04.2010 Päevak 1-2010                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 16. 19.04.2010 Kompassi pƤevak - Kloostrimets N      5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 17. 20.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 3.etapp - S   12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
 18. 20.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita)        12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
 19. 21.04.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ne    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 20. 21.04.2010 Kompassi ƶine pƤevak - MƤnniku S    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 21. 21.04.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 22. 21.04.2010 VƵru kolmapƤevak - Vastseliina GĆ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 23. 22.04.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - RaekĆ¼la      2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 24. 21.04.2010 Kurepalu neljapäevak                  22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 25. 22.04.2010 Päevak 2-2010                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 26. 26.04.2010 Kompassi pƤevak - Harku               5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 27. 27.04.2010 JƤrvamaa MV valik - Paide VallimƤ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 28. 27.04.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 4.etapp - A   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 29. 27.04.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu)       14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 30. 28.04.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 31. 28.04.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pa    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 32. 28.04.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 33. 28.04.2010 VƵru kolmapƤevak - Vastseliina-KĆ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 34. 29.04.2010 NELJAPÄEVAK ANTONI MÄGI                0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 35. 29.04.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Kilingi-NĆ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 36. 29.04.2010 Tallinna neljapƤevak - Pirita        11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
 37. 13.05.2010 Päevak 3-2010                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 38. 03.05.2010 Kompassi pƤevak - Kose-LĆ¼kati        4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
 39.          ? Puudub 39                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 40. 04.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 5.etapp - L    7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
 41. 04.05.2010 JƤrvamaa/Rapla teisipƤevak - Ɩƶ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 42. 04.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni)     13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
 43. 05.05.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-M    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 44. 05.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Al    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 45. 05.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 46. 05.05.2010 VƵru kolmapƤevak - KƤƤpa           0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 47.  6.05.2010 NELJAPÄEVAK HAUSMA                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 48.          ? Puudub 48                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 49. 06.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Niidupark     2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 50.          ? Puudub 50                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 51. 06.05.2010 Vorbuse päevak                        22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 52. 06.05.2010 Tallinna neljapƤevak - Haabneeme      9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 53. 17.05.2010 Kompassi pƤevak - Rohuneeme           5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 54. 11.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 6.etapp - P   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 55. 11.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe)      22 = 22+  0 (SI   22x 100,0%)
 56. 12.05.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - PullapĆ¤Ć    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 57. 12.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pi    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 58. 12.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 59. 12.05.2010 VƵru kolmapƤevak - Haanja            0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 60. 13.05.2010 NELJAPÄEVAK PALADE                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 61. 13.05.2010 ON Toilas                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 62. 13.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Uulu          1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 63. 13.05.2010 Vedu neljapäevak                      14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 64. 13.05.2010 Tallinna neljapƤevak - Keava mƤed    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 65. 20.05.2010 Päevak 4-2010                          0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 66. 10.05.2010 Kompassi pƤevak - Saue tammik         5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
 67. 18.05.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - NƵmmekĆ¼l    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 68. 18.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 7.etapp - V   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 69. 18.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu)          19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 70. 19.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ta    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 71. 19.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 72. 19.05.2010 VƵru kolmapƤevak - Pikakannu         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 73. 20.05.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 74. 20.05.2010 ON Vokas                               0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 75. 20.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannapark     1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 76.          ? Puudub 76                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 77. 20.05.2010 Vapramäe neljapäevak                  19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
 78. 20.05.2010 Tallinna neljapƤevak - Paldiski      14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
 79. 24.06.2010 Päevak-5 Kõvera                        2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
 80. 24.05.2010 Kompassi pƤevak - VƤƤna-JƵesuu     1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 81. 25.05.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 8.etapp - P    9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
 82. 18.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Hiiu)          10 = 10+  0 (SI   10x 100,0%)
 83. 26.05.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Kuliste      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 84. 26.05.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - KĆ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 85. 26.05.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 86. 26.05.2010 VƵru kolmapƤevak - Kiidi             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 87. 27.05.2010 NELJAPÄEVAK HAUSMA                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 88. 27.05.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannametsa    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
 89.          ? Puudub 89                              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 90. 27.05.2010 Veskimõisa Neljapäevak                15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 91. 27.05.2010 Tallinna neljapƤevak - MƤgede kĆ¼   12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
 92. 31.05.2010 Kompassi pƤevak - Keila-Joa           3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
 93. 01.06.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - JƤneda       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 94. 01.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 9.etapp - V   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
 95. 18.05.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Jõelähtme)     13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
 96. 01.06.2010 VƵru kolmapƤevak - LƤti, Aluksne    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 97. 02.06.2010 Läänemaa kolmapäevak - Kaasiku         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 98. 02.06.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ru    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
 99.  3.06.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
100. 03.06.2010 ON Kotinukal 2010                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
101. 03.06.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Tammiste      2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
102.  3.06.2010 Vana Kuuste neljapäevak               23 = 23+  0 (SI   23x 100,0%)
103. 03.06.2010 Tallinna neljapƤevak - Kodasoo       16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
104.  5.06.2009 Suvejooks 1.päev                       5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
105.  6.06.2009 Suvejooks 2.päev                       4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
106. 08.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 10.etapp -    11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
107. 08.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku)         19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
108. 09.06.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Tuksi        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
109. 09.06.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pa    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
110. 09.06.2010 Rapla pƤevak - Rapla suusarada        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
111. 10.06.2010 NELJAPÄEVAK NÕMBA                      0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
112. 10.06.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
113.          ? Puudub 113                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
114. 06.10.2010 Prangli neljapäevak                   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
115. 10.06.2010 Tallinna neljapƤevak - Klooga teer   15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
116. 15.06.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - RƵƵsa       1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
117. 15.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 11.etapp -    13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
118. 15.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Tähetorni-Nõ   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
119. 16.06.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - KƤrsu        0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
120. 16.06.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
121. 17.06.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
122. 17.06.2010 ON Pannjärve reljeef 2010              0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
123.          ? Puudub 123                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
124. 17.06.2010 Reola neljapäevak                     17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
125. 17.06.2010 Tallinna neljapƤevak - VƤƤna jƵ   19 = 19+  0 (SI   19x 100,0%)
126. 22.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 12.atepp -     5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
127. 22.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raku)          12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
128. 24.06.2010 Tartu neljapƤevak - Vitipalu         18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
129. 24.06.2010 Tallinna neljapƤevak - Padise         9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
130. 29.06.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 13.etapp -    13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
131. 29.06.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Järveotsa)     11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
132. 30.06.2010 Rapla pƤevak - Vardi                  0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
133.          ? Puudub 133                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
134. 01.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Kootsi        1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
135.          ? Puudub 135                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
136. 01.07.2010 Tartu neljapƤevak - Elva             14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
137. 01.07.2010 Tallinna neljapƤevak - Mustla-NƵm   18 = 18+  0 (SI   18x 100,0%)
138. 06.07.2010 PƵlvamaa tetsipƤevaku 14.etapp -     9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
139. 06.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Raudalu)       16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
140. 07.07.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    3 =  3+  0 (SI    3x 100,0%)
141.          ? Puudub 141                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
142. 08.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - MetsakĆ¼la    2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
143.          ? Puudub 143                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
144. 08.07.2010 Tallinna neljapƤevak - Keila-Joa     29 = 29+  0 (SI   29x 100,0%)
145. 13.07.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 15.etapp -     7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
146. 13.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Rohuneeme)     16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
147. 15.07.2010 NELJAPÄEVAK MALVASTE                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
148. 15.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - TƵstamaa     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
149.          ? Puudub 149                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
150. 15.07.2010 Tallinna neljapƤevak - TƵrrepƵhj   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
151. 20.07.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 16.etapp -     7 =  7+  0 (SI    7x 100,0%)
152. 20.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Vääna-Jõesuu   14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
153.          ? Puudub 153                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
154. 22.07.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
155.          ? Puudub 155                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
156. 22.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
157.          ? Puudub 157                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
158. 22.07.2010 Tartu neljapƤevak - Illipalu         12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
159. 22.07.2010 Tallinna neljapƤevak - LƤsna        16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
160. 27.07.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 17.etapp -    12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
161. 27.07.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Kõrvermaa)      5 =  5+  0 (SI    5x 100,0%)
162. 29.07.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                   1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
163. 29.07.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
164. 29.07.2010 Tallinna neljapƤevak - VƤƤna       17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
165. 03.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 18.etapp -    13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
166. 03.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Mustamäe)      15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
167. 04.08.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ra    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
168.  5.08.2010 NELJAPÄEVAK NÕMBA                      1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
169. 05.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Kolga-Vesk    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
170.          ? Puudub 170                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
171. 05.08.2010 Tartu neljapƤevak - Kaiu              9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
172. 05.08.2010 Tallinna neljapƤevak - Kehra         14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
173. 10.08.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - TĆ¼ri         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
174. 10.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 19.etapp -    12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
175. 10.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita-Kloos   21 = 21+  0 (SI   21x 100,0%)
176. 11.08.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Ar    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
177. 12.08.2010 NELJAPÄEVAK TARESTE                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
178. 12.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Valgerand     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
179.          ? Puudub 179                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
180. 12.08.2010 Tartu neljapƤevak - Udernapalu        8 =  8+  0 (SI    8x 100,0%)
181. 12.08.2010 Tallinna neljapƤevak - Raudoja       11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
182. 17.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 20.etapp -    13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
183. 17.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK - Keila-Joa      13 = 13+  0 (SI   13x 100,0%)
184. 18.08.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - PerakĆ¼la    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
185. 18.08.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
186.          ? Puudub 186                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
187. 19.08.2010 NELJAPÄEVAK KAIBALDI                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
188. 19.08.2010 ON Ongassaare 2010                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
189. 19.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Piirumi       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
190.          ? Puudub 190                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
191. 19.08.2010 Tartu neljapƤevak - VooremƤe         9 =  9+  0 (SI    9x 100,0%)
192. 19.08.2010 Tallinna neljapƤevak - JƤrveotsa    11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
193. 24.08.2010 JƤrvamaa teisipƤevak - MƤgede kĆ    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
194. 24.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 21.etapp -    14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
195. 24.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Harku mois)    15 = 15+  0 (SI   15x 100,0%)
196. 25.08.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Kaasiku-M    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
197. 25.08.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Pi    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
198. 25.08.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
199. 25.08.2010 VƵru kolmapƤevak - KƤhrisoo         0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
200. 26.08.2010 NELJAPÄEVAK LEEMETI                    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
201. 26.08.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - JƵulumƤe    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
202. 26.08.2010 Tartu neljapƤevak - VƤlgi           11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
203. 26.08.2010 Tallinna neljapƤevak - SƵitme       14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
204. 30.08.2010 Kompassi pƤevak - Kodasoo             2 =  2+  0 (SI    2x 100,0%)
205. 31.08.2010 PƵlvamaa teisipƤevaku 22.etapp -    11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
206. 31.08.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Iru)           17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
207.          ? Puudub 207                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
208. 01.09.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - Vi    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
209.          ? Puudub 209                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
210. 01.09.2010 Kompassi ƶine pƤevak - SaustinƵm    1 =  1+  0 (SI    1x 100,0%)
211. 01.09.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
212.  2.09.2010 NELJAPÄEVAK PALADE                     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
213.          ? Puudub 213                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
214. 02.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - Rannametsa    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
215. 02.09.2010 Tartu neljapƤevak - Tuigo            12 = 12+  0 (SI   12x 100,0%)
216. 02.09.2010 Tallinna neljapƤevak - Pirita        17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
217. 02.09.2010 VƵru pƤevak (NB! neljapƤeval!) -    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
218.          ? Puudub 218                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
219. 06.09.2010 Kompassi pƤevak - Loomaaed           11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
220.          ? Puudub 220                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
221. 07.09.2010 Maarja küla teisipäevak               14 = 14+  0 (SI   14x 100,0%)
222. 07.09.2010 TALLINNA TEISIPÄEVAK  (Pirita Velod   16 = 16+  0 (SI   16x 100,0%)
223. 08.09.2010 LƤƤnemaa kolmapƤevak - Paralepa     0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
224. 08.09.2010 LƤƤne - Virumaa kolmapƤevak - MĆ    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
225. 08.09.2010 Kompassi ƶine pƤevak - ƕismƤe r    4 =  4+  0 (SI    4x 100,0%)
226. 08.09.2010 Valgamaa orienteerumiskolmapƤevaku    0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
227. 08.09.2010 VƵru kolmapƤevak - Osula             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
228.  9.09.2010 NELJAPÄEVAK MALVASTE                   0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
229.          ? Puudub 229                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
230. 09.09.2010 PƤrnumaa neljapƤevak - VƵiste       0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
231.          ? Puudub 231                             0 =  0+  0 (SI    0x   0,0%)
232. 09.09.2010 Tartu neljapƤevak - Kiigeoru-Hiies   11 = 11+  0 (SI   11x 100,0%)
233. 09.09.2010 Tallinna neljapƤevak - Harku mets    17 = 17+  0 (SI   17x 100,0%)
234. 18.09.2010 Vironia O-päev 2010 Otepääl           37 = 37+  0 (SI   37x 100,0%)

Stardid : 1306 / 126 = 10,37
Stardid : 1306 / 126 = 10,37
Stardid : 1306 / 147 = 8,88
SPORTident : 1306  100,0%

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2005, SIME Points. Tak-Soft