Tulemused

14sept.21

Põlva 24.Teisipäevak

KUKI 5 KP 1,53km

1
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:29:50
2
Robert KÄHR
2016 Põlva
Põlva
00:32:13 +02:23
3
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:33:36 +03:46
4
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:35:21 +05:31
5
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:35:50 +06:00
6
Urmo VIDDER
Põlvamaa
Põlvamaa
00:36:14 +06:24
7
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:36:42 +06:52
8
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:43:34 +13:44
9
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:48:11 +18:21
10
00:53:19 +23:29

M08 5 KP 1,53km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:19:31
2
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:22:05 +02:34

M10 5 KP 1,53km

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:23:43

M12 8 KP 2,11km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:26:02
2
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:33:17 +07:15
3
Karl-Markkus REBANE
00:38:44 +12:42
5
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
00:41:12 +15:10
6
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:41:14 +15:12
7
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:42:59 +16:57
8
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:49:26 +23:24
9
Jan Rasmus KÄIS
00:51:29 +25:27

M14 8 KP 3,76km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:37:10
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:37:42 +00:32
3
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:40:29 +03:19
4
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:42:55 +05:45
5
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:57:04 +19:54
6
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
01:01:35 +24:25
7
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:04:34 +27:24

M16 12 KP 4,49km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:52:15
2
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:54:03 +01:48
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:58:07 +05:52
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:04:21 +12:06
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:07:57 +15:42

M18 14 KP 6,01km

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:42:17
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:55:06 +12:49
3
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru
Võru
01:00:22 +18:05

M21A 14 KP 6,01km

1
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:51:07
2
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
00:51:36 +00:29
3
00:55:45 +04:38
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:56:20 +05:13
5
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
00:57:30 +06:23
6
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:58:44 +07:37
7
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:04:19 +13:12
8
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:16:09 +25:02
9
01:28:35 +37:28
10
Aaro KRISTJUHAN
1997 HTG
HTG
01:45:03 +53:56

M21B 12 KP 4,49km

1
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:45:35
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:48:06 +02:31
3
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:53:08 +07:33
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:57:22 +11:47
5
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:02:48 +17:13
6
01:03:20 +17:45

M21E 19 KP 7,44km

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:55:33
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:56:53 +01:20
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:56:59 +01:26
4
00:58:44 +03:11
5
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:01:34 +06:01
6
Tartu
01:03:50 +08:17
7
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:04:36 +09:03
8
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:07:46 +12:13
9
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:08:52 +13:19
10
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:17:30 +21:57
11
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:19:13 +23:40
12
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:20:54 +25:21
13
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:24:08 +28:35
14
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:32:37 +37:04
15
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
01:38:17 +42:44
16
Kalev LIIV
1956
01:47:01 +51:28

M35 14 KP 6,01km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:40:58
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:50:34 +09:36
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:52:40 +11:42
4
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:14:58 +34:00
5
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:17:56 +36:58

M40 14 KP 6,01km

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:39:20
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:49:40 +10:20
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:51:13 +11:53
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:53:16 +13:56
5
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
00:53:30 +14:10
6
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:53:35 +14:15
7
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:59:12 +19:52
8
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:05:31 +26:11
9
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:11:38 +32:18
10
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:14:07 +34:47
11
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:26:37 +47:17
12
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:36:27 +57:07

M45 14 KP 6,01km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:51:09
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:51:41 +00:32
3
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:55:15 +04:06
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:55:19 +04:10
5
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:59:16 +08:07
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:00:38 +09:29
7
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:04:32 +13:23
8
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:04:45 +13:36
9
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:08:47 +17:38
10
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:26:24 +35:15
11
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:29:45 +38:36

M50 12 KP 4,49km

1
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:51:27
2
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:54:53 +03:26
3
Mihkel MADALVEE
-0001 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:55:04 +03:37
4
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:17:45 +26:18

M55 12 KP 4,49km

1
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:42:38
2
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:52:23 +09:45
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:53:53 +11:15
4
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:58:13 +15:35
5
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:58:38 +16:00
6
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:59:37 +16:59
7
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:04:41 +22:03
8
Ervin PEIK
1966
01:24:29 +41:51
9
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:29:05 +46:27

M60 12 KP 4,49km

1
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:53:46
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:01:57 +08:11
3
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:04:40 +10:54
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:04:44 +10:58

M65 11 KP 3,94km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:49:07
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:52:01 +02:54
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:01:38 +12:31

M70 11 KP 3,94km

1
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:51:02
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:51:25 +00:23
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:58:47 +07:45
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:59:10 +08:08
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:08:57 +17:55
6
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:10:14 +19:12

M75 8 KP 3,76km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:58:19
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:16:45 +18:26
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:17:42 +19:23

N10 5 KP 1,53km

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:23:47

N12 8 KP 2,11km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:27:17
2
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:32:20 +05:03
3
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:35:09 +07:52
4
Lilian KOZER
00:39:17 +12:00
5
Nele-Marii SAAR
00:39:23 +12:06
6
Mariane-Liis SAAR
KT
KT
00:49:09 +21:52
7
Anete KALA
KT
KT
00:49:12 +21:55

N14 8 KP 3,76km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:42:15
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:45:19 +03:04
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:52:06 +09:51

N16 11 KP 3,94km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:43:24
2
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
01:15:44 +32:20

N18 12 KP 4,49km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:47:39
2
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:57:49 +10:10
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:04:19 +16:40

N21A 12 KP 4,49km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:57:28
2
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:08:23 +10:55
3
Heili AAVOLA
2001 HTG
HTG
01:36:53 +39:25

N21E 14 KP 6,01km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:45:18
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:47:53 +02:35
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:53:44 +08:26
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:59:39 +14:21
5
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:01:26 +16:08
6
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:01:36 +16:18
7
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:09:03 +23:45
8
Kristiina MARK
1987 Ilves
Ilves
01:15:07 +29:49

N35 12 KP 4,49km

1
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:00:01
2
Mari AROLD
1982
01:01:39 +01:38
3
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:08:14 +08:13
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:18:05 +18:04

N40 12 KP 4,49km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:49:11
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:58:55 +09:44
3
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:09:09 +19:58
4
Piret TINT
01:18:08 +28:57
5
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
02:00:56 +11:45

N45 12 KP 4,49km

1
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:53:48
2
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:59:24 +05:36
3
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:03:17 +09:29
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:07:55 +14:07
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:10:28 +16:40
6
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:18:02 +24:14
7
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:18:56 +25:08
8
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:27:09 +33:21

N50 11 KP 3,94km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:44:16
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:55:06 +10:50
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:14:40 +30:24
4
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:42:05 +57:49
5
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:50:29 +06:13

N55 11 KP 3,94km

1
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:55:13
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:06:49 +11:36
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:27:20 +32:07
4
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:35:39 +40:26
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:40:40 +45:27
6
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:42:13 +47:00

N60 11 KP 3,94km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:07:37
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:33:50 +26:13

N65 11 KP 3,94km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:52:22
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:00:25 +08:03
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:14:25 +22:03

N70 8 KP 3,76km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:12:55

VALIK

1
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:32:20
2
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:35:27 +03:07
3
Sille REBANE
00:38:50 +06:30
4
Toomas HEERING
1967 Räpina
Räpina
00:39:02 +06:42
6
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:58 +11:38
7
Lauri LIIDER
00:44:03 +11:43
8
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:47:24 +15:04
9
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:48:16 +15:56
10
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:49:08 +16:48
11
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:49:52 +17:32
12
Joosep LOOST
1983
00:50:39 +18:19
13
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
00:53:01 +20:41
14
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:53:41 +21:21
15
Ainika MÄGI
1971 KT Laheda juht
KT Laheda juht
00:53:52 +21:32
16
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:54:35 +22:15
17
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:55:18 +22:58
18
Gregory Dariel BLAUHUT
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:55:59 +23:39
19
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:56:32 +24:12
20
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
00:56:35 +24:15
23
Raiki MIIL
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:58:41 +26:21
24
Ragnar LUSTJA
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
00:58:45 +26:25
25
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:01:46 +29:26
26
Reiko MIIL
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
01:01:54 +29:34
27
Meribel MIIL
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
01:01:56 +29:36
28
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:02:45 +30:25
29
Urmas VAHI
1961
01:02:55 +30:35
30
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
01:03:13 +30:53
31
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
01:03:16 +30:56
32
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
01:03:30 +31:10
33
Maigren-Daan TIISLER
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
01:04:03 +31:43
34
Harry-Larion KALLAS
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
01:04:10 +31:50
35
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:06:25 +34:05
36
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:08:36 +36:16
37
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:12:39 +40:19
38
Kadi SAGOR
1995
01:15:56 +43:36
39
Mihkel Toomas HEERING
2006 Räpina
Räpina
01:20:10 +47:50
40
Kaur KALA
2006 Kaitseliit
Kaitseliit
01:20:12 +47:52
41
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:36:43 +04:23
42
02:54:20 +22:00

VIPL 8 KP 3,76km

1
00:39:35
2
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
00:42:29 +02:54
3
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:43:51 +04:16
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:44:10 +04:35
5
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:45:31 +05:56
6
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:45:58 +06:23
7
00:46:45 +07:10
8
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:48:13 +08:38
9
00:51:35 +12:00
10
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:59:29 +19:54
11
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:01:49 +22:14
12
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:33:32 +53:57
13
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
01:42:31 +02:56

VIPP 13 KP 5,93km

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:54:23
2
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:56:15 +01:52
3
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
01:14:44 +20:21
4
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:21:29 +27:06
5
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:21:30 +27:07
6
01:24:41 +30:18
7
01:26:09 +31:46
8
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:55:26 +01:03

VIPT 11 KP 3,94km

1
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:44:19
2
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:48:16 +03:57
3
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:51:47 +07:28
4
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:52:09 +07:50
5
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:54:15 +09:56
6
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:54:26 +10:07
7
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:56:46 +12:27
8
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:57:02 +12:43
9
01:00:46 +16:27
10
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:01:15 +16:56
11
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:20:15 +35:56

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Pear Post

Kadaja

260 osalejat