Tulemused

14nov.21

Põlva 3. Pühapäevak

RADA1 22 KP 3,40km

1
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:15:17
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:15:39 +00:22
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:16:08 +00:51
4
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:16:13 +00:56
5
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:16:24 +01:07
6
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:16:39 +01:22
7
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:16:49 +01:32
8
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
00:17:14 +01:57
9
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:17:23 +02:06
10
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:17:24 +02:07
11
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:17:34 +02:17
12
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
00:17:47 +02:30
13
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:17:49 +02:32
14
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:17:54 +02:37
15
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:18:02 +02:45
16
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:18:10 +02:53
17
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:18:31 +03:14
18
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:18:52 +03:35
19
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:18:57 +03:40
20
Olev PIIRISILD
2004 Kobras
Kobras
00:19:15 +03:58
21
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:19:23 +04:06
22
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:19:26 +04:09
23
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:19:32 +04:15
24
00:19:41 +04:24
25
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:19:54 +04:37
26
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:20:05 +04:48
27
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:20:07 +04:50
28
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:20:08 +04:51
29
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:20:14 +04:57
30
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:20:28 +05:11
31
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:20:38 +05:21
32
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:20:49 +05:32
33
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:20:54 +05:37
34
Erik BLEIVE
1999 Kobras
Kobras
00:21:06 +05:49
35
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:21:13 +05:56
36
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:21:37 +06:20
38
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:21:40 +06:23
39
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
00:21:43 +06:26
40
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:22:37 +07:20
41
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:22:58 +07:41
42
Paavo KROON
1985 Ilves
Ilves
00:23:03 +07:46
43
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:23:08 +07:51
44
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:23:29 +08:12
45
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:23:46 +08:29
46
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:24:03 +08:46
47
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:24:11 +08:54
48
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:24:18 +09:01
49
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:24:24 +09:07
50
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:24:31 +09:14
51
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
00:24:34 +09:17
53
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:24:41 +09:24
54
00:24:42 +09:25
55
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:24:50 +09:33
56
00:24:52 +09:35
57
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:25:29 +10:12
58
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:25:30 +10:13
60
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:25:32 +10:15
62
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:25:34 +10:17
63
Kati VÕRK
1974
00:25:55 +10:38
64
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
00:25:57 +10:40
65
Meelis MAIDLA
1968 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
00:26:11 +10:54
66
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:26:16 +10:59
67
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:26:21 +11:04
68
00:26:46 +11:29
69
Kati IHER
1999 Võru
Võru
00:26:50 +11:33
70
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
00:26:59 +11:42
71
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:27:25 +12:08
73
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:27:44 +12:27
75
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:28:24 +13:07
76
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:28:33 +13:16
77
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:28:54 +13:37
78
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:28:59 +13:42
79
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:29:00 +13:43
80
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:29:27 +14:10
81
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:29:38 +14:21
82
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:29:46 +14:29
84
Eva PIIRISILD
2008 Kobras
Kobras
00:30:33 +15:16
85
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:30:52 +15:35
86
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:31:04 +15:47
87
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:31:06 +15:49
88
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:32:22 +17:05
89
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
00:32:24 +17:07
90
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
00:32:54 +17:37
91
Rolf ROOTSMA
Otepää
Otepää
00:33:19 +18:02
92
Juhan ROOTSMA
Otepää
Otepää
00:33:20 +18:03
93
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
00:33:21 +18:04
94
Urmas KÕRGVEE
1979 Tartu LV
Tartu LV
00:33:33 +18:16
95
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:33:55 +18:38
96
00:34:04 +18:47
98
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:34:05 +18:48
99
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:34:24 +19:07
100
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:34:27 +19:10
101
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:34:55 +19:38
102
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:35:55 +20:38
103
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:36:14 +20:57
104
Kati MAIDLA
Matkaklubi
Matkaklubi
00:36:17 +21:00
105
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:36:19 +21:02
106
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:36:27 +21:10
107
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:37:44 +22:27
108
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:38:06 +22:49
109
Keily TAMMARU
1994 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:38:12 +22:55
110
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:38:30 +23:13
111
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:39:54 +24:37
112
Ingrid MESILA
1959 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:43:24 +28:07
113
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:43:44 +28:27
115
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:46:00 +30:43
116
Kristina REINBERG
Lähte LA
Lähte LA
00:46:28 +31:11
117
Signe RÄPPO
1974 Lähte LA
Lähte LA
00:46:33 +31:16
118
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:52:57 +37:40
119
Marin DUDAREV
1984 Põlva
Põlva
00:56:13 +40:56
120
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:04:53 +49:36

RADA2 19 KP 2,17km

1
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
00:13:08
2
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:15:33 +02:25
3
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:18:06 +04:58
4
Tartu
00:21:56 +08:48
5
00:25:48 +12:40
6
Kristiina PRAAKLI
Tartu
Tartu
00:25:52 +12:44
7
Meeli METS
1984 Võru
Võru
00:25:53 +12:45
8
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:29:18 +16:10
9
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:29:43 +16:35
10
Kaisa KURAGIN
2006 Võru
Võru
00:30:52 +17:44
11
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:31:21 +18:13
12
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:33:18 +20:10
13
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:34:31 +21:23
14
Tartu
00:35:39 +22:31
15
Olivia KREUTZWALD
2011 Tartu
Tartu
00:35:40 +22:32
16
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:36:38 +23:30
17
Eva Lotta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:39:40 +26:32
18
Hugo PARK
2014 Navi
Navi
00:48:55 +35:47

VALIK

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:15:22
2
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:17:08 +01:46
3
Oskar SOOP
1997
00:17:55 +02:33
4
Joosep LOOST
1983
00:22:00 +06:38
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:22:11 +06:49
6
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:25:56 +10:34
7
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:26:03 +10:41
8
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
00:29:20 +13:58
9
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:33:06 +17:44
10
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:33:25 +18:03
11
Albert VIDDER
2014 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:34:03 +18:41
12
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
00:34:44 +19:22
13
Levar LAND
2013 Võru
Võru
00:37:43 +22:21
14
Hemeli LAND
Võru
Võru
00:37:45 +22:23
15
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:38:40 +23:18
16
Veiko PARK
1984 Viru JVP
Viru JVP
00:40:19 +24:57
17
Lauri LIIDER
Põlva
Põlva
00:40:21 +24:59
18
Heti PARK
2017 Võru
Võru
00:44:08 +28:46
19
Hettel PARK
2012 Navi
Navi
00:44:16 +28:54
20
00:45:41 +30:19
21
00:45:46 +30:24
22
00:45:51 +30:29
23
00:46:47 +31:25
24
Ander DUDAREV
00:47:18 +31:56
25
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:47:54 +32:32
26
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:48:02 +32:40
27
Ats ESKOR
2013 Tartu
Tartu
00:50:47 +35:25
28
Ats KROON
00:56:31 +41:09
29
01:05:27 +50:05
30
Kristofer MÕTTUS
2020 Võru
Võru
01:11:39 +56:17

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Varbuse

170 osalejat