Printcenter noortekarikas 2008

PK2p TK1p I31p LääneMV LEKV SJ1p KK1p TJRMV SG1p KOKKU
N12
1 Alina Kramarenko SRD 6645 21 27 25 30 30 30 20 30 27 199
2 Eneli Maranik Kape 5242 24 22 27 22 24 27 23 169
3 Marianne Haug Võru 5025 24 22 30 27 30 25 158
4 Silvia Luup Võru 4493 25 25 27 23 23 123
5 Marie Tammemäe Orvand 5444 23 24 24 22 21 114
6 Getter Matto Kobras 10142 19 23 20 19 22 103
7 Kristel Sibul Kobras 10206 21 24 25 24 94
8 Doris Kudre Peko 4448 30 30 30 90
9 Sofia Paes SRD 8104 0 21 25 17 22 85
10 Elina-Emiilie Leht Okas 6671 27 27 25 79
11 Laura Tillo Peko 22 25 18 65
12 Ragne Reiman MARU 6666 25 24 49
13 Meriliin Irves Võru 5028 21 21 42
14 Aleksandra Leesment SRD 9141 17 23 0 40
15 Michelle Suur Kobras 8609 18 22 40
16 Maria Leping Peko 11319 27 27
17 Liina Vesilind 4751 23 23
18 Kristel Nõelsoo Lehola 11717 23 23
19 Grete Slik Kobras 10143 20 20
20 Mirjam Mehine Peko 12443 20 20
21 Mergit Marjapuu Tilsi 11940 19 19
22 Piret Pulst Lehola 11797 18 18
Kadri Ustav 7035 0 0
Ksenja Shved SRD 6655 0 0
Keidi Sadam Põlva SK 11783 0 0
Jane-Liis Asi Põlva SK 11729 0 0
Sigrit Säga Kobras 11064 0 0
Kaisa Jõgeda Võru 5044 0 0
N14
1 Margret Zimmermann Kape 4484 24 30 27 30 30 30 30 27 204
2 Maret Lind Kape 4500 23 24 18 27 24 25 25 30 20 178
3 Madli-Johanna Maidla Kobras 717 20 21 21 25 21 23 131
4 Laura Joonas Võru 3717 27 25 25 27 25 129
5 Silja Olesk Kobras 5691 25 24 27 24 22 122
6 Helen Parik Otepää 4483 21 23 22 20 19 105
7 Jaana Olvet Rakv 8783 22 19 27 30 98
8 Kerda Timmusk Lauter Team 5350 27 22 23 24 96
9 Krista Rämmann Tammed 8574 23 24 27 74
10 Kristiine Aluvee Otepää 8466 17 20 23 60
11 Triinu Rooni Orvand 4198 30 30 60
12 Maarika Vask Ilves 4358 19 16 22 57
13 Triine Viirmann KEKRSK 4400 21 24 45
14 Maarja Maranik Otepää 11801 19 23 42
15 Karina Kivikas Ilves 4386 18 22 40
16 Meeli-Heli Lepna HOK 7819 17 22 0 39
17 Grethe-Johanna Ploompuu KEKRSK 6709 25 25
18 Aveli Nurk HOK 6041 21 21
19 Margareth Pilv Visa 8058 21 0 21
20 Eliise Harjak HOK 7043 20 0 20
21 Eva-Liisa Roosipuu Orion 6644 20 20
N16
1 Kaia Kivikas Ilves 3676 23 23 25 27 25 30 27 180
2 Kerstin Uiboupin Võru 3797 24 24 30 24 30 30 162
3 Marili Zimmermann Kape 3900 21 25 22 25 22 17 23 155
4 Kaisa Raudkepp Peko 4429 30 27 27 23 23 24 154
5 Daisy Kudre Peko 1405 27 30 30 27 25 139
6 Evely Kaasiku JOKA 8366 25 17 24 30 22 118
7 Marianne Möller Kobras 10207 19 19 22 20 21 101
8 Linda Puusalu Kobras 4305 17 22 24 19 82
9 Siiri Rist West 5536 13 21 21 25 80
10 Kristiina Vinkel West 3901 14 23 24 18 79
11 Marta Olvet Rakv 8790 16 18 23 16 73
12 Madli Jentson Kape 5000 20 20 27 67
13 Marelle Sulg Orvand 4285 22 20 42
14 Karin Kallisma HOK 7820 22 17 39
15 Triinu Rooni Orvand 4198 27 27
16 Anne-Mari Käär 6163 21 21
17 Gerli Selge TKoG 9153 21 21
18 Paula Merisalu TKoG 9148 20 20
19 Gerli Viikmaa West 3965 19 19
20 Eliise Harjak HOK 7043 18 18
21 Piret Pärnik Peko 2796 18 18
22 Kärt Kürsa Kobras 5520 16 16
23 Merili Auser Peko 4999 15 15
Helen Aluvee 8465 0 0
Marili Lensment West 8391 0 0
Kadi Visnapuu West 10066 0 0
N18
1 Hannula-Katrin Pandis Ilves 4208 25 27 20 30 25 23 23 30 24 184
2 Britta Panker Ilves 3780 24 25 24 27 24 27 25 27 25 180
3 Agnes Vask Ilves 3896 30 24 23 30 25 21 21 174
4 Sigrid Ruul JOKA 5484 27 30 22 30 22 131
5 Triin Aedmäe Kobras 4401 21 30 25 27 27 130
6 Kadi-Liis Minn JOKA 3041 22 21 30 18 17 108
7 Adele Puusalu Kobras 4304 20 23 22 19 18 102
8 Katrin Vinkel West 3902 23 27 24 74
9 Laura Suur Visa 4522 27 21 23 71
10 Piibe Tammemäe Orvand 4486 22 30 52
11 Jane Lauter Lauter Team 4259 24 20 44
12 Kärt Aedviir Okas 8313 25 25
13 Meidi Pihotalo Tammed 4330 20 20
14 Tiina Turban Rakv 3818 19 19
15 Kaidi Kattai Peko 4431 19 19
16 Anneli Tamla Koop 3948 19 19
17 Teele Kotov Peko 4216 18 18
Emilie Ruul West 7844 0 0
M12
1 Vadim Shved SRD 4202 27 25 22 30 27 24 27 30 23 190
2 Maikel Konsap Võru 5029 17 30 20 24 22 20 19 152
3 Aivo Jõeleht HOK 7815 27 22 27 24 27 24 151
4 Kaupo Kaust Võru 12811 23 23 23 20 21 27 137
5 Märten Henrik Pais West 6626 25 30 25 25 20 125
6 Veiko Vinkel West 4286 30 27 30 30 117
7 Janek Piirisild Võru 5037 19 21 25 19 21 105
8 Holger Post Koop 6706 24 23 23 22 92
9 Tõnis-Torm Nöps Ilves 4890 27 30 25 82
10 Rando Marrandi JOKA 6558 24 23 21 68
11 Mihhail Kalashnikov SRD 11722 18 17 23 58
12 Andreas Aadli Tammed 7288 24 22 46
13 Mait Poolak Peko 10138 16 18 34
14 Villu Serv Kobras 10140 30 30
15 Tõnis Toom Lehola 11796 25 25
16 Karl August Ruusalepp Ilves 5715 25 25
17 Jaspar Jõesalu Peko 11315 25 25
18 Kaarel Vesilind 5700 24 24
19 Kevin Hallop Peko 11308 22 22
20 Toomas Hendrik Ellervee Ilves 7095 21 21
21 Mauno Kapten Peko 11314 21 21
22 Kristofer Pluumu Kobras 11789 20 20
23 Mihkel Oja Peko 10634 20 0 20
24 Romet Kakko Bona Fide 6188 19 19
25 Mihkel Lepaste Peko 19 19
26 Rainer-Robert Suun Peko 19 19
27 Martin Sulg JOKA 11309 18 18
28 Tauri Samodelkin Võru 5022 18 18
29 Richard Kolsar Kobras 11790 18 18
30 Kristo Sirk Kobras 11785 17 17
31 Karl-Martin Sepping Võru 16 0 16
32 Martin Sults Kobras 11713 15 15
33 Ako Ojamets Kobras 11787 15 15
34 Kermo Aasmäe Lehola 11798 14 14
35 Edgar Toimetaja Lehola 11795 13 13
Sander Tomson Kobras 7201 0 0
Richard Esta HOK 8085 0 0
Peeter-August Leht Okas 6653 0 0
M14
1 Kristjan-Martin Kirjanen TAOK 4338 27 30 30 27 27 21 30 30 201
2 Anton Shved SRD 3888 23 27 24 30 25 24 23 176
3 Tõnis Laugesaar Rakv 9472 15 23 25 30 27 27 27 174
4 Kaspar Nummert Kape 4434 17 20 27 22 22 19 25 18 153
5 Anti Sõukand Võru 5030 24 25 22 17 23 20 20 151
6 Priit Võsupärg Kobras 5550 30 24 21 30 24 17 146
7 Georg Kõlli Võru 5033 21 21 19 19 19 23 15 137
8 Oliver Jõgeva Kobras 4424 22 22 27 23 14 25 133
9 Rait Ernits Võru 5015 19 18 25 24 25 21 132
10 Kevin Koskinen Võru 5038 17 15 12 20 18 17 19 118
11 Sander Lembra Võru 6987 18 14 15 20 22 16 105
12 Reigo Teervalt Peko 5140 19 15 24 30 88
13 Deniss Shved SRD 3872 25 20 16 24 85
14 Mihkel Tarve Kobras 7624 16 23 16 22 77
15 Martin Zvirblis Kobras 7508 20 16 21 57
16 Raid Vellerind 4758 12 21 23 56
17 Joosep Hiielaan Võru 6985 14 17 18 49
18 Matis Kalm Ilves 4245 13 17 0 15 0 45
19 Sander Aasmäe Lehola 10738 18 18 36
20 Tanel Papp Võru 6648 14 0 16 30
21 Rauno Marks Võru 5036 13 11 24
22 Markus Konsap Võru 5041 16 0 16
23 Asko Taal JOKA 12813 15 15
24 Emil Zheldukov Kape 8001 14 14
25 Almer Linnasaar Võru 5020 13 13
26 Bert Tsapov Lehola 10737 12 0 12
Kait Küttim Lehola 11792 0 0
Heiko Marjapuu Tilsi 11941 0 0
Madis Poolak Peko 13214 0 0
Aleks Tatter Nõmme SPKL 7559 0 0
M16
1 Aleksandr Shved SRD 3701 30 30 30 27 30 30 25 202
2 Sergei Rjabõshkin SRD 5274 27 30 27 30 25 30 27 27 30 201
3 Björn Panker Ilves 3880 19 25 23 27 24 21 25 27 172
4 Kalev Ermits Võru 3970 22 27 22 23 25 17 17 153
5 Martin Ling Lehola 4012 25 24 24 27 25 125
6 Henri Oru Võru 5279 22 20 22 20 18 14 116
7 Uku Andla Võru 5032 0 21 17 18 23 15 15 109
8 Kaspar Karjus Võru 4365 20 23 19 22 16 100
9 Kaido Stroom KEKRSK 9274 23 21 23 20 87
10 Jüri Joonas Võru 3718 24 18 19 23 84
11 Aare Rämmann Tammed 10746 14 22 20 56
12 Indrek Pärn Visa 7044 17 21 14 52
13 Rene Post Kobras 5142 25 25 50
14 Aleksander Tali KEKRSK 6130 15 16 18 49
15 Antti Siima Kobras 7510 21 24 45
16 Taavi Kalle Kiisler KEKRSK 4695 20 22 42
17 Mihkel Kase Peko 11063 18 0 21 39
18 Kristjan Linnus Peko 5146 17 20 37
19 Johannes Pärtel Truusalu Kape 5316 15 20 35
20 Argo Rõzikov Peko 10137 16 16 32
21 Lauri Lainemäe JOKA 7167 24 24
22 Taaniel Tooming Kobras 5551 24 24
23 Harri Lainemäe JOKA 7166 23 23
24 Sven-Erik Rebane Orvand 6863 22 22
25 Marcus Niin 9980 21 21
26 Jorma Valge JOKA 7364 21 21
27 Uku-Laur Tali KEKRSK 3013 19 19
28 Martin Liidlein JOKA 7372 19 19
29 Siim Jõesaar Ilves 4292 19 19
30 Asko Taal JOKA 12813 18 18
31 Vaiko Vare EKSL 6026 16 16
32 Martin Betlem EKSL 6978 15 15
33 Märt Kütas West 8387 14 14
Taimo Nurmetu Orvand 9123 0 0
Hannes Härma Kobras 9005 0 0
Karl Järve Peraküla Kompass 8361 0 0
Erki Olesk Võru 4308 0 0
M18
1 Marek Karm KEKRSK 9134 21 30 22 27 22 27 22 30 180
2 Ats Sõnajalg KEKRSK 9032 12 25 18 30 23 25 27 21 169
3 Artur Nevinski Võru 4371 22 27 16 24 24 21 25 159
4 Lauri Sild Võru 3467 30 30 30 30 30 150
5 Ott-Kaarel Kalm Ilves 4244 25 22 19 25 24 17 132
6 Raul Reiljan Võru 7522 20 23 17 21 20 20 121
7 Erki Pellja JOKA 3043 19 20 30 25 24 118
8 Alar Kume Võru 7521 21 21 27 23 18 110
9 Rauno Kaiv Võru 7520 23 24 19 17 22 105
10 Jonatan Karjus Võru 4137 27 24 27 78
11 Hannes Timmi Võru 4243 24 15 19 19 77
12 Marten Vunukainen Kobras 11326 14 20 18 16 68
13 Raido Mitt Kobras 1493 27 27 54
14 Arvi Alamaa Orvand 4156 16 0 0 25 0 41
15 Sander Linnus Peko 7517 17 18 35
16 Hendri Parrol West 7845 15 15 30
17 Priit Kukumägi Peko 7005 13 0 16 29
18 Kenny Kivikas Ilves 3660 25 25
19 Jaan Viru Orvand 4159 24 24
20 Rene Post Kobras 5142 23 23
21 Karmo Kübarsepp Jõhvik 7236 23 23
22 Tauno Tiirats Ilves 4246 23 23
23 Karl-Edgar Tammi Ilves 5810 18 18
24 Henry Olde West 8392 0 14 14
25 Tauri Tõugjas Võru 4364 0 14 14
26 Kristjan Pahk West 9676 13 13
Kõikidel etappidel osalenud (9/9)
N12 Alina Kramarenko SRD 6645
N14 Maret Lind Kape 4500
N18 Britta Panker Ilves 3780
Hannula-Katrin Pandis Ilves 4208
M12 Vadim Shved SRD 4202
M16 Sergei Rjabõshkin SRD 5274