Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS
Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2020
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
 1
Põlva 22.Teisipäevak Aarna orgTallinna Teisipäevak Männiku linnak
2
Võrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)Lääne-Virumaa kolmapäevak KadrinaLäänemaa orienteerumispäevak KaasikuHarju MV Valik KodasooNarva päevak - Narva-Jõesuu Narva-Jõesuu 12 km
3
Tartu neljapäevak Tartumaa TSKTallinna Neljapäevak IhasaluPärnumaa neljapäevak Allika
4
5
Eesti MV tavarada Soolamäed
6
Eesti MV noorte ja veteranide teade Soolamäed
7
Linnaorienteerumine Südalinn
8
Tallinna Teisipäevak Harku-TähetorniPõlva 23.Teisipäevak KükaJärvamaa teisipäevak Mustla-Nõmme
9
Läänemaa orienteerumispäevak ParalepaHarju MV tava Vääna-JõesuuLääne-Virumaa kolmapäevak TapaRapla päevak MärjamaaViljandimaa orienteerumispäevak Vana-VõiduValgamaa 3.orienteerumiskolmapäevak SooruVõrumaa kolmapäevak Võru Kesklinna Kool
10
Tartu neljapäevak KirikukülaPärnumaa neljapäevak UuluSaaremaa Neljapäevak OrissaareTallinna Neljapäevak Vääna-Jõesuu
11
12
Eesti MV lühirada Vetla
13
Eesti MV MN21 teade Vetla
14
Linnaorienteerumine Järve terviserada
15
Tallinna Teisipäevak MerimetsaPõlva 24.Teisipäevak Kadaja-Puntaru
16
Läänemaa orienteerumispäevak LinnamäeLääne-Virumaa kolmapäevak MõdrikuVõrumaa kolmapäevak Paidra
17
Setomaa orienteerumispäevak OotsipaluPärnumaa neljapäevak ToriTartu neljapäevak Vitipalu-IllipaluTallinna Neljapäevak Harku
18
19
XT Sügisrogain ViimsiHiiumaa 59.Karikavõistlused Leemeti50.Põlva maakonna MV Krootuse
20
46.Põlva maakoona MV teade KrootuseHiiumaa 59.KarikavõistlusedLeemeti
21
Linnaorienteerumine Väike-Õismäe
22
CISM ŠveitsTallinna Teisipäevak RaudaluPõlva 25.Teisipäevak Mammaste TSK
23
Lääne-Virumaa kolmapäevak RoodeväljaLäänemaa orienteerumispäevak LihulaViljandimaa orienteerumispäevakud Holstre-PolliVõrumaa kolmapäevak KalporoCISMŠveits
24
Tartu neljapäevak Kärgandi mäedSaaremaa neljapäevak RahtlaPärnumaa neljapäevak NiiduparkTallinna Neljapäevak Männiku LinnakCISMŠveits
25
CISMŠveits
26
Suunto Games Lindora-KerepäälseCISMŠveits
27
Suunto GamesLindora-Kerepäälse
28
Linnaorienteerumine Siili
29
Tallinna Teisipäevak Tallinn, Pae park
30
Lääne-Virumaa kolmapäevak Rakvere AmetikoolRapla päevak RaplaLäänemaa orienteerumispäevak Kastani
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind