Tulemused

15okt.23

Linnaorienteerumine

Päevak

Lehola

Korraldaja: SK100

Lisainfo: http://www.linnaorienteerumine.ee

151 osalejat

ORANZ 22 KP 4,60km

1
Toomas LENTS
1981 Kaitsevägi
Kaitsevägi
00:24:09
2
SRD
00:24:31 +00:22
3
00:25:27 +01:18
4
Han Hendrik PIHO
1993 SK Taevatäht
SK Taevatäht
00:26:16 +02:07
5
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
00:27:22 +03:13
6
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:27:45 +03:36
7
Tarvi SALU
1898 x117
x117
00:28:48 +04:39
8
00:29:54 +05:45
9
Raimond MESSING
2008 SK100
SK100
00:29:57 +05:48
10
00:30:21 +06:12
11
Varvara GULJAJEVA
1984 Tallinn
Tallinn
00:30:47 +06:38
12
00:31:24 +07:15
13
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:31:42 +07:33
14
00:31:51 +07:42
15
00:32:15 +08:06
16
Pille RASK
1963
00:32:37 +08:28
17
Tarmo MARGAT
1979 KitmanThulema
KitmanThulema
00:32:44 +08:35
18
Airi KASK
1976
00:32:58 +08:49
19
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:33:47 +09:38
20
Kristi LUBERG
1982
00:33:48 +09:39
21
00:34:03 +09:54
22
00:34:40 +10:31
23
Liis KIKAS
1983
00:34:54 +10:45
24
00:34:56 +10:47
25
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:35:24 +11:15
26
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
00:36:40 +12:31
27
00:36:43 +12:34
28
00:37:21 +13:12
29
Lehti HALDNA
1964 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:04 +13:55
30
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:38:51 +14:42
31
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:39:16 +15:07
32
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:41:01 +16:52
33
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:41:16 +17:07
34
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:41:34 +17:25
35
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:42:52 +18:43
36
00:44:27 +20:18
37
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:46:58 +22:49
38
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:57:24 +33:15

PUNANE 22 KP 6,30km

1
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:27:13
2
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
00:31:10 +03:57
3
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:31:16 +04:03
4
Markus Rene PAE
1997 SK100
SK100
00:31:26 +04:13
5
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:31:51 +04:38
6
00:31:59 +04:46
7
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
00:32:32 +05:19
8
Norma
00:32:58 +05:45
9
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:33:09 +05:56
10
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:33:18 +06:05
11
00:33:20 +06:07
12
00:33:22 +06:09
13
00:33:39 +06:26
14
Andero ARAK
1981 SK100
SK100
00:33:42 +06:29
15
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:33:45 +06:32
16
Madis LOIT
1984
00:33:57 +06:44
17
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:34:28 +07:15
18
00:34:38 +07:25
19
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:34:42 +07:29
20
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:34:43 +07:30
21
00:34:50 +07:37
22
00:36:02 +08:49
23
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:36:04 +08:51
24
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:36:45 +09:32
25
TON
00:36:51 +09:38
26
00:37:36 +10:23
27
00:37:49 +10:36
28
Yana ZJUHOVA
1998 SRD
SRD
00:38:27 +11:14
29
00:38:55 +11:42
30
00:39:28 +12:15
31
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:40:13 +13:00
32
00:40:17 +13:04
33
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:40:26 +13:13
34
00:41:25 +14:12
35
Ago LUBERG
1983 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:00 +14:47
36
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
00:43:13 +16:00
37
00:43:22 +16:09
38
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:43:57 +16:44
39
Kirsten NIGUL
1975 Kape
Kape
00:44:23 +17:10
40
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
00:47:13 +20:00
41
Merje TIKK
1968 Coop
Coop
00:50:28 +23:15
42
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:50:55 +23:42
43
00:51:16 +24:03
44
01:42:18 +15:05
45
01:42:20 +15:07

ROHELINE 15 KP 3,10km

1
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:17:22
2
TMG
00:18:26 +01:04
3
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
00:19:36 +02:14
4
00:23:24 +06:02
5
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:23:27 +06:05
6
Mihkel KESO
2003 TalTech
TalTech
00:23:41 +06:19
7
00:27:33 +10:11
8
Aet-Kadi KALD
2003 SOK
SOK
00:27:43 +10:21
9
Kerli PAASOJA
1995 x110
x110
00:27:54 +10:32
10
00:27:55 +10:33
11
Priit MUUGA
1970 TietoEVRY
TietoEVRY
00:29:00 +11:38
12
00:29:02 +11:40
13
Aaron-Joosep SEPP
2005 Ökoskaudid
Ökoskaudid
00:29:06 +11:44
14
Mihkel ROOSMA
2004 x192
x192
00:30:24 +13:02
15
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:31:32 +14:10
16
00:32:27 +15:05
17
Pärtel ROOSMA
1898
00:32:28 +15:06
18
Ete KUPITS
2010
00:33:07 +15:45
19
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:33:09 +15:47
20
00:33:10 +15:48
21
00:34:16 +16:54
22
Kai PERTEL
1974
00:34:54 +17:32
23
00:34:56 +17:34
24
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:38:01 +20:39
25
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:38:35 +21:13
26
00:39:59 +22:37
27
Mari ROOTS
1964 TAOK
TAOK
00:40:01 +22:39
28
00:44:02 +26:40
29
00:50:58 +33:36
30
Tarmo LÕO
1955
00:57:05 +39:43
31
01:06:58 +49:36
32
01:08:19 +50:57

SEIKLUS 20 KP 4,40km

1
Matej HNÍZDIL
2003 KAS CZE
KAS CZE
00:21:58
2
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:24:26 +02:28
3
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:24:41 +02:43
4
00:28:22 +06:24
5
Kalmer PIISKOP
1978 Postimees Online
Postimees Online
00:29:32 +07:34
6
00:32:56 +10:58
7
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
00:33:16 +11:18
8
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:33:23 +11:25
9
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:33:36 +11:38

SININE 9 KP 1,50km

1
Lauren HEILO
2011 Audentese SK
Audentese SK
00:14:08
2
00:19:11 +05:03
3
00:22:50 +08:42
4
Kuldar SALIS
2017 Parila
Parila
00:26:00 +11:52
5
00:27:10 +13:02
6
00:30:41 +16:33
7
Lana MUST
2013
00:49:47 +35:39

VALIK

1
00:28:39 31
2
Urmas LAEV
1962 Mercury
Mercury
00:30:25 31
3
00:32:40 31
4
Riina LAEV
1963 Mercury
Mercury
00:34:17 31
5
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:35:59 31
6
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:44:13 31
7
00:51:12 31
8
Helin PUKSAND
1970 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
00:51:53 31
9
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
00:54:45 31
10
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:11:31 31
11
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
01:01:45 30
12
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:50:42 25
13
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
00:50:45 25
14
Terttu KADARPIK
1898 x46
x46
00:51:11 22
15
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:10:41 22
16
00:38:47 15
17
Olga TALIS
1898
01:08:53 15
18
00:26:27 12
19
Mart LINDEBERG
2013 TON
TON
00:16:01 9
20
00:32:10 6