Tulemused

22okt.23

Linnaorienteerumine

Päevak

Pääsküla

Korraldaja: SK100

Lisainfo: http://www.linnaorienteerumine.ee

194 osalejat

ORANZ 21 KP 4,30km

1
00:51:11 21
2
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:51:11 20

PUNANE 25 KP 6,00km

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:27:20
2
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:30:21 +03:01
3
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:30:32 +03:12
4
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:31:12 +03:52
5
Andero ARAK
1981 SK100
SK100
00:31:36 +04:16
6
Sulev KRAAM
1980 Leguar Fitness Club
Leguar Fitness Club
00:32:00 +04:40
7
00:32:16 +04:56
7
00:32:16 +04:56
9
00:32:52 +05:32
10
Vitali BOGOMOLOV
1983 Eesti Energia spordiklubi
Eesti Energia spordiklubi
00:33:31 +06:11
11
00:33:47 +06:27
12
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:33:58 +06:38
13
00:34:02 +06:42
14
00:34:19 +06:59
15
Marek ZAHKNA
1980 RKAS
RKAS
00:34:45 +07:25
16
00:34:49 +07:29
17
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:34:59 +07:39
18
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:35:11 +07:51
19
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:35:17 +07:57
20
00:35:33 +08:13
21
00:36:29 +09:09
22
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:36:47 +09:27
23
Ago LUBERG
1983 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:37:41 +10:21
24
00:38:08 +10:48
25
00:38:35 +11:15
26
00:38:56 +11:36
27
00:39:03 +11:43
28
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:39:29 +12:09
29
00:40:19 +12:59
30
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:41:02 +13:42
31
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:41:03 +13:43
32
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:41:50 +14:30
33
Kai SAKSMAN
1950 TON
TON
00:42:26 +15:06
34
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
00:42:37 +15:17
35
00:43:12 +15:52
36
00:44:14 +16:54
37
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
00:44:39 +17:19
38
Susan PIHELGAS
1987 Tammed
Tammed
00:45:07 +17:47
39
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:45:36 +18:16
40
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
00:46:15 +18:55
41
Merle LEIB
1985
00:46:19 +18:59
42
00:52:26 +25:06
43
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:00:00 +32:40
44
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
01:07:44 +40:24
45
Lauri OKS
1898
01:11:50 +44:30
46
Heidi ROOSE
1898
01:11:56 +44:36
47
Ene EHTMAA
1976
01:22:18 +54:58

RATAS-B 21 KP 4,30km

1
SK100
00:30:18

ROHELINE 13 KP 2,90km

1
01:01:14 12

SEIKLUS 18 KP 6,20km

1
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:29:49
2
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:31:10 +01:21
3
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:32:03 +02:14
4
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:32:05 +02:16
5
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:32:42 +02:53
6
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:32:45 +02:56
7
Jaanus JÕGIS
1976 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:32:58 +03:09
8
Kalmer PIISKOP
1978 Postimees Online
Postimees Online
00:34:12 +04:23
9
TON
00:34:49 +05:00
10
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:35:10 +05:21
11
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:35:39 +05:50
12
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:38:25 +08:36
13
00:39:07 +09:18
14
00:47:14 +17:25

SININE 9 KP 1,50km

1
Pille TAMM
1898
00:27:18 9
2
Rainer TAMM
1898
00:27:23 9

VALIK

1
00:27:27 27
2
00:31:24 27
3
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:35:48 27
4
00:42:24 27
5
00:47:51 27
6
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:47:52 27
7
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:49:17 27
8
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
00:57:06 27
9
Marju SEPP
1974
00:59:55 27
10
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:06:22 27
11
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:06:28 27
12
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:34:03 25
13
Tõnu KITS
1973
00:30:59 24
14
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
00:34:50 24
15
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:01 24
16
00:29:00 20
17
Liis KIKAS
1983
00:32:05 20
18
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:34:08 20
19
Anu ISBERG
1971
00:36:41 20
20
00:35:40 19
21
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:38:13 19
22
00:50:08 19
23
00:50:32 19
24
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:27:24 13
25
00:39:23 13
26
Liis TALTS
1991
00:32:59 11
27
James PARISH
1898
00:28:44 4