Tulemused

Päevak

Koorvere

Koorvere

Ava kaart: 2009006

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Ahti Bleive

261 osalejat

KUKI 5 KP 1,51km

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:18:40
2
Mirtel MÄGI
1898 Põlva
Põlva
00:19:04 +00:24
3
Marta KIRIKMÄE
2019 Krootuse
Krootuse
00:24:04 +05:24
4
Aleksander KIRIKMÄE
2017 Krootuse
Krootuse
00:24:26 +05:46
5
Iris KIRIKMÄE
2021 Krootuse
Krootuse
00:25:10 +06:30
6
Astrid PIKK
2020 Tartu
Tartu
00:26:48 +08:08
7
00:29:31 +10:51
8
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:36:56 +18:16
9
Mattias KRIVEL
2019 Taevaskoja
Taevaskoja
00:37:06 +18:26

M08 5 KP 1,51km

1
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:16:53
2
Lennart PIKK
2015 Tartu
Tartu
00:25:41 +08:48

M10 5 KP 1,51km

1
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:15:06
2
Kasper KARABELNIK
2014 Tartumaa
Tartumaa
00:57:19 +42:13

M12 8 KP 2,79km

1
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:30:52
2
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:44:49 +13:57
3
Valter VEEROJA
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:50:04 +19:12
4
Hendrik SIMPSON
2015 Kobras
Kobras
00:58:13 +27:21
5
Pärtel LILLEMÄE
2014 Kobras
Kobras
00:58:17 +27:25
6
Karl TAMM
2008 Võru
Võru
01:06:36 +35:44

M14 12 KP 3,78km

1
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
00:31:56
2
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:36:25 +04:29
3
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
01:11:58 +40:02
4
Oliver OJAVERE
2010 Kobras
Kobras
01:17:56 +46:00
5
Märt NUKK
2010 NK
NK
01:36:59 +05:03
6
Sven UFFERT
2013 Kõlleste NK
Kõlleste NK
01:38:08 +06:12

M16 13 KP 5,00km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:56:41
2
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:59:50 +03:09
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:13:48 +17:07

M18 14 KP 6,71km

1
Peko
01:09:35
2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:23:24 +13:49

M21A 14 KP 6,71km

1
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:48:20
2
Jaak TEPPAN
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:54:54 +06:34
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:36 +17:16
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:11:33 +23:13
5
01:16:20 +28:00
6
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:16:35 +28:15

M21B 13 KP 5,00km

1
00:52:02
2
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:56:00 +03:58
3
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:56:55 +04:53
4
Georg ASTOK
1993 Tartu
Tartu
00:59:42 +07:40
5
Tõnis VAHER
1993 KL Tartu malev
KL Tartu malev
01:00:10 +08:08
6
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
01:02:24 +10:22
7
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:13:34 +21:32
8
Kristjan JUNG
1979 Põlva linn
Põlva linn
01:28:34 +36:32
9
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
01:30:27 +38:25

M21E 18 KP 8,95km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:54:13
2
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:56:34 +02:21
3
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:58:25 +04:12
4
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
00:59:00 +04:47
5
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:00:40 +06:27
6
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:00:48 +06:35
7
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:02:19 +08:06
8
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
01:02:22 +08:09
9
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:02:55 +08:42
10
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:03:21 +09:08
11
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:04:50 +10:37
12
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:07:41 +13:28
13
Hendrik RULL
1996 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:07:48 +13:35
14
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:08:12 +13:59
15
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:08:43 +14:30
16
Tartu
01:09:31 +15:18
17
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:16:36 +22:23
18
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:18:22 +24:09
19
Jaan VIRU
1990 Orvand
Orvand
01:27:33 +33:20
20
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:28:24 +34:11
21
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:32:25 +38:12
22
Hans TEEARU
1990 Otepää
Otepää
01:44:48 +50:35
23
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:30:48 +36:35
24
Martin PETTAI
1983 Cyber
Cyber
02:51:55 +57:42

M35 14 KP 6,71km

1
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:48:31
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:51:02 +02:31
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:51:09 +02:38
4
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:52:16 +03:45
5
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:53:31 +05:00
6
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:08:57 +20:26
7
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:10:55 +22:24
8
01:36:02 +47:31

M40 14 KP 6,71km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:44:55
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:47:19 +02:24
3
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:55:28 +10:33
4
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:06:28 +21:33
5
Tiit MELTS
1983
01:08:53 +23:58
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:13:30 +28:35
7
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:18:08 +33:13
8
Marko AVIKSON
1980 Kobras
Kobras
01:21:10 +36:15

M45 14 KP 6,71km

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:51:04
2
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:51:54 +00:50
3
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
00:52:40 +01:36
4
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:55:00 +03:56
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:58:43 +07:39
6
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:01:55 +10:51
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:02:12 +11:08
8
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:05:18 +14:14
9
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:05:50 +14:46
10
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:06:33 +15:29
11
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:11:41 +20:37
12
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:13:45 +22:41
13
01:37:50 +46:46
14
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:51:22 +00:18

M50 13 KP 5,00km

1
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
00:58:23
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:06:21 +07:58
3
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
01:19:06 +20:43
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:23:51 +25:28

M55 13 KP 5,00km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:40:37
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:41:10 +00:33
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:47:16 +06:39
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:47:42 +07:05
5
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:49:21 +08:44
6
Ervin PEIK
1966 Valga vald
Valga vald
00:55:23 +14:46
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:56:12 +15:35

M60 13 KP 5,00km

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:53:01
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:55:56 +02:55
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:56:47 +03:46
4
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:59:21 +06:20
5
Jaanus TEPPAN
1962 Tartu suusaklubi
Tartu suusaklubi
01:02:59 +09:58
6
Jaanus PULLES
1964 Taevaskoja
Taevaskoja
01:10:48 +17:47
7
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:13:30 +20:29
8
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:13:47 +20:46

M65 12 KP 3,97km

1
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:41:09
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:44:56 +03:47
3
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:19:38 +38:29

M70 12 KP 3,97km

1
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:45:11
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:46:37 +01:26
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:50:37 +05:26
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:52:08 +06:57
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:55:36 +10:25
6
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:58:46 +13:35

M75 12 KP 3,78km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:42:08
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:54:34 +12:26
3
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:16:53 +34:45

M80 12 KP 3,78km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:56:05
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:00:46 +04:41
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:28:11 +32:06

N08 5 KP 1,51km

1
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:17:41
2
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:19:12 +01:31
3
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:20:38 +02:57
4
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:24:56 +07:15

N10 5 KP 1,51km

1
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:17:04

N12 8 KP 2,79km

1
Emma SALF
2014 Kobras
Kobras
00:32:39
2
Mirelle ILUS
2012 Viluste
Viluste
00:32:47 +00:08
3
Teele SOIDLA
2014 Veriora
Veriora
00:32:51 +00:12
4
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma Kool
Rosma Kool
00:48:14 +15:35
5
Ronja TAMMISTE
2015 Kobras
Kobras
00:58:55 +26:16
6
Ele PRUUL
2015 Kobras
Kobras
01:00:28 +27:49

N14 12 KP 3,78km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:51:02
2
Mari Merili PILLIROOG
2010 Kobras
Kobras
01:13:31 +22:29
3
Nora JUNG
2013 Kobras
Kobras
01:15:18 +24:16

N16 12 KP 3,97km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:45:28
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:48:34 +03:06
3
Laura-Liisa LAAS
2011 Otepää
Otepää
01:21:55 +36:27
4
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
01:22:33 +37:05

N18 13 KP 5,00km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:46:10
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:55:17 +09:07

N21A 13 KP 5,00km

1
00:51:49
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:56:23 +04:34
3
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:04:44 +12:55

N21E 14 KP 6,71km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:48:59
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:53:42 +04:43
3
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
00:57:32 +08:33
4
TAOK
01:04:48 +15:49
5
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:06:35 +17:36
6
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:06:40 +17:41
7
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:06:53 +17:54
8
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:12:03 +23:04
9
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:30:55 +41:56

N35 13 KP 5,00km

1
Maigi KÄHR
1986 Kobras
Kobras
00:55:59
2
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
00:57:22 +01:23
3
Sigrit KÕOMÄGI
1988 EMÜ
EMÜ
01:11:24 +15:25

N40 13 KP 5,00km

1
Margit AVIKSON
-0001 Kobras
Kobras
00:53:02
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:55:25 +02:23
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:56:38 +03:36
4
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:02:41 +09:39
5
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
01:12:42 +19:40

N45 13 KP 5,00km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:44:08
2
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
00:53:58 +09:50
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:58:55 +14:47
4
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:03:11 +19:03
5
Kati VÕRK
1974
01:03:35 +19:27
6
01:11:09 +27:01
7
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:13:21 +29:13
8
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:19:47 +35:39
9
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:19:49 +35:41

N50 12 KP 3,97km

1
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:52:01
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:59:24 +07:23
3
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:11:21 +19:20
4
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:16:04 +24:03

N55 12 KP 3,97km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:44:19
2
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:02:39 +18:20
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:14:31 +30:12
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:29:33 +45:14

N60 12 KP 3,97km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:54:42
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:17:16 +22:34
3
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:36:32 +41:50

N65 12 KP 3,97km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:44:57
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:57:20 +12:23
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:11:19 +26:22

N70 12 KP 3,78km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:50:54
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:54:59 +04:05
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:00:14 +09:20

N75 12 KP 3,78km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:13:58
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:15:42 +01:44

N80 12 KP 3,78km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:24:51

VALIK

1
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
01:44:12 24
2
01:09:23 12
3
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:20:16 12
4
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:43:14 11
5
Katrin KRAAV
1987 Põlva
Põlva
01:10:57 11
6
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:19:50 11
7
Marje ZERNANT
1975 Ilves
Ilves
00:44:05 10
8
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:47:31 10
9
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
01:23:08 10
10
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:49:27 9
11
Margit PIKK
2000 Põlva
Põlva
01:05:51 9
12
Oskar SOOP
1997
01:26:28 9
13
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:32:05 9
14
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:36:06 9
15
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
02:13:42 9
16
Tartu
01:11:32 8
17
Klarika KOPÕTIN
1986 Põlva
Põlva
00:29:04 7
18
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:07:02 7
19
01:07:11 6
20
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:13:37 5
21
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
00:20:37 5
22
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:25:46 5

VIPL 12 KP 3,78km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:31:13
2
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:46:20 +15:07
3
00:50:05 +18:52
4
00:51:30 +20:17
5
00:53:25 +22:12
6
00:54:11 +22:58
7
Kaupo KOHV
1978 Tartu
Tartu
01:01:29 +30:16
7
Kaur KOHV
2005 Tartu
Tartu
01:01:29 +30:16
9
Marin DUDAREV
1984 Põlva
Põlva
01:05:58 +34:45
10
Andrei DUDAREV
1977 Põlva
Põlva
01:06:21 +35:08
11
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:07:19 +36:06
12
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
01:15:47 +44:34

VIPP 14 KP 4,90km

1
Alar RÄHN
1978
00:36:19
2
Targo TENNISBERG
1978 Tartu
Tartu
00:45:09 +08:50
3
Sander LAINE
1996 Serviti SK
Serviti SK
00:45:49 +09:30
4
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:53:25 +17:06
5
00:54:12 +17:53
6
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
01:13:45 +37:26
7
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemia
Eesti Muusikaakadeemia
01:25:53 +49:34
8
Rene VÄHI
1898 SK Serviti
SK Serviti
01:41:59 +05:40
8
Bert-Jepe VÄHI
1898 SK Serviti
SK Serviti
01:41:59 +05:40
10
01:49:31 +13:12
11
Janek RIIVES
1977
01:49:36 +13:17

VIPT 12 KP 3,97km

1
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:38:22
2
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:39:05 +00:43
3
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:39:25 +01:03
4
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:40:35 +02:13
5
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:41:51 +03:29
6
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:43:37 +05:15
7
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:49:55 +11:33
8
Joonas HALAPUU
2000 Võru
Võru
01:07:46 +29:24
8
01:07:46 +29:24
10
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:16:09 +37:47
11
Reijo ROHEMAA
2013 Otepää
Otepää
01:17:35 +39:13
12
Kaspar KÕIV
1998 Otepää
Otepää
01:17:44 +39:22
13
Jaanika KOPLI
1995 Serviti SK
Serviti SK
01:19:20 +40:58
14
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:39:47 +01:25