Tulemused

Päevak

Taevaskoja rdj.

Taevaskoja rist

Ava kaart: 2007035

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Lauri Leppik

210 osalejat

KUKI 5 KP 1,62km

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:29:47
2
Aleksander KIRIKMÄE
2017 Krootuse
Krootuse
00:36:35 +06:48
3
Iris KIRIKMÄE
2021 Krootuse
Krootuse
00:37:24 +07:37
4
Marta KIRIKMÄE
2019 Krootuse
Krootuse
00:38:09 +08:22

M08 5 KP 1,62km

1
00:24:32
2
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:30:02 +05:30
3
Sebastian MALINOVSKI
2016 Võru Kesklinna Kool
Võru Kesklinna Kool
00:42:37 +18:05

M10 5 KP 1,62km

1
Egert LAANJÕE
2014 Põlva linn
Põlva linn
00:27:21

M12 7 KP 1,89km

1
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:23:07
2
Joosep ADAMSON
2012 Võru KLK
Võru KLK
00:24:17 +01:10

M14 10 KP 3,57km

1
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
00:30:25
2
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:56:34 +26:09
3
Ats OTS
2011 Võru
Võru
00:58:46 +28:21
4
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
00:59:27 +29:02
5
Oliver Albert EDESI
2010 Võru
Võru
01:04:05 +33:40

M16 13 KP 4,88km

1
Eke OTS
2009 Võru
Võru
01:09:32

M18 16 KP 6,21km

1
Peko
01:04:32

M21A 16 KP 6,21km

1
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
00:55:49 15

M21B 13 KP 4,88km

1
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
00:54:13
2
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
00:54:28 +00:15
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:54:51 +00:38
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:00:45 +06:32
5
Joonas HALAPUU
2000 Võru
Võru
01:28:28 +34:15

M21E 16 KP 8,28km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:52:21
2
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
00:53:43 +01:22
3
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:54:08 +01:47
4
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:54:31 +02:10
5
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:54:40 +02:19
6
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:57:04 +04:43
7
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:57:43 +05:22
8
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:04:04 +11:43
9
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:04:40 +12:19
10
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
01:04:52 +12:31
11
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:05:17 +12:56
11
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:05:17 +12:56
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:07:05 +14:44
14
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:21:41 +29:20
15
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:34:19 +41:58
16
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
01:46:07 +53:46

M35 16 KP 6,21km

1
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:40:45
2
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:44:10 +03:25
3
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:45:37 +04:52
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:49:33 +08:48
5
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
00:55:00 +14:15
6
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:55:10 +14:25
7
Andre SALUMETS
1984 Põlva
Põlva
01:13:55 +33:10

M40 16 KP 6,21km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:41:41
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:44:48 +03:07
3
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:45:10 +03:29
4
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:50:45 +09:04
5
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:00:59 +19:18
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:03:18 +21:37

M45 16 KP 6,21km

1
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:48:07
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:49:51 +01:44
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:50:14 +02:07
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:51:20 +03:13
5
Roland TRUUS
1975 Tammed
Tammed
00:51:48 +03:41
6
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
00:52:57 +04:50
7
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:53:30 +05:23
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:56:35 +08:28
9
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
00:56:38 +08:31
10
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:00:30 +12:23
11
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:01:02 +12:55
12
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:04:17 +16:10
13
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:10:23 +22:16
14
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:17:10 +29:03
15
01:21:23 +33:16

M50 13 KP 4,88km

1
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:48:26
2
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:51:21 +02:55
3
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
00:53:54 +05:28
4
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
01:12:52 +24:26
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:23:02 +34:36

M55 13 KP 4,88km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:46:47
2
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:51:35 +04:48
3
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:53:32 +06:45
4
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:59:27 +12:40

M60 13 KP 4,88km

1
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:55:26 12

M65 11 KP 3,94km

1
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:50:32
2
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:00:35 +10:03
3
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
02:01:19 +10:47

M70 11 KP 3,94km

1
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:48:57
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:49:13 +00:16
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:55:46 +06:49
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:59:00 +10:03
5
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:01:09 +12:12
6
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:07:49 +18:52
7
Andres KIVISTE
1953 EMÜ
EMÜ
01:08:16 +19:19

M75 10 KP 3,57km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:41:53
2
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:18:04 +36:11

M80 10 KP 3,57km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:59:51
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:00:53 +01:02

N08 5 KP 1,62km

1
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma Kool
Rosma Kool
00:24:43
2
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:28:19 +03:36
3
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:30:11 +05:28

N12 7 KP 1,89km

1
Emma SALF
2014 Kobras
Kobras
00:25:04
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:39:23 +14:19
3
Kärt KASUK
2012 Rõuge
Rõuge
00:49:51 +24:47
4
00:53:09 +28:05
5
Tuule AROLD
2011 Tallinna Westholmi gümna
Tallinna Westholmi gümna
00:53:10 +28:06

N16 11 KP 3,94km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:45:06
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:59:47 +14:41
3
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:11:35 +26:29
4
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
01:21:54 +36:48

N18 13 KP 4,88km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:53:41

N21A 13 KP 4,88km

1
00:54:16
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:55:28 +01:12
3
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:12:46 +18:30
4
01:28:40 +34:24

N21E 16 KP 6,21km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:46:37

N40 13 KP 4,88km

1
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
00:47:00
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:49:56 +02:56
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:55:20 +08:20
4
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
00:57:08 +10:08
5
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:01:02 +14:02
6
Margit AVIKSON
-0001 Kobras
Kobras
01:12:03 +25:03

N45 13 KP 4,88km

1
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:02:53
2
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:07:07 +04:14
3
Kati VÕRK
1974
01:10:04 +07:11
4
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:12:11 +09:18
5
01:26:20 +23:27

N50 11 KP 3,94km

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:57:22
2
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:23:02 +25:40
3
Heli LEPIKU
1964 RTK
RTK
01:37:46 +40:24

N55 11 KP 3,94km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:50:03
2
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:03:48 +13:45
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:27:45 +37:42
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:31:04 +41:01

N60 11 KP 3,94km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:49:01
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:22:34 +33:33

N65 11 KP 3,94km

1
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
01:02:40
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:11:48 +09:08
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:17:54 +15:14

N70 10 KP 3,57km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:49:18
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:51:33 +02:15
3
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:55:51 +06:33
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:14:26 +25:08
5
Viive LÄTT
1950 SK Serviti
SK Serviti
01:21:48 +32:30

N80 10 KP 3,57km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:21:08

NR 5 KP 0,76km

1
00:06:51
2
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma Kool
Rosma Kool
00:06:53 +00:02
3
Aleksander KIRIKMÄE
2017 Krootuse
Krootuse
00:07:36 +00:45
4
Kaarel
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:08:27 +01:36
5
Noora
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:09:15 +02:24
6
Harald
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:09:16 +02:25
7
Robi
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:09:49 +02:58
8
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:10:08 +03:17
9
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:10:38 +03:47
10
Lisel
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:11:04 +04:13
11
Maribel
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:11:05 +04:14
12
Lisete
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:11:12 +04:21
13
Romet
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:11:20 +04:29
14
Karl
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:11:34 +04:43
15
Kaisa
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:12:24 +05:33
16
Lisette
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:12:41 +05:50
16
Maryel
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:12:41 +05:50
18
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:12:53 +06:02
19
Deliise
1898 Kuldnupp
Kuldnupp
00:13:03 +06:12

VALIK

1
01:27:08 14
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:53:20 12
3
Tarmo NAPA
1990 Tartu
Tartu
01:10:35 11
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:53:08 10
5
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
01:07:28 9
6
Laura KRUUSMANN
1993 Suusahullud
Suusahullud
00:57:14 8
7
Kreete KASUK
2013 Rõuge
Rõuge
00:44:16 6
8
Kaarel KASUK
2015 Rõuge
Rõuge
00:44:34 6
9
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:25:55 5
10
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
00:28:22 5

VIPL 10 KP 3,57km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:26:13
2
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:40:30 +14:17
3
Evely OSTROV
2003 Kobras
Kobras
00:51:50 +25:37
4
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
00:53:06 +26:53
5
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
00:56:01 +29:48
6
Roger SERMAND
2003 Põlva
Põlva
00:56:19 +30:06
7
00:56:24 +30:11
8
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:04:07 +37:54
9
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
01:09:20 +43:07
10
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:10:35 +44:22
11
Annegrete PALU
1991 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:13:26 +47:13
12
Tiina SAAGO
1957 Põlva Kool/SK Serviti
Põlva Kool/SK Serviti
01:21:44 +55:31

VIPP 15 KP 5,88km

1
Arno BACHAUS
1978 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:48:04
2
Aarne TIIT
1976 1368
1368
00:48:36 +00:32
3
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
00:55:26 +07:22
4
01:11:51 +23:47
5
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:13:47 +25:43
6
Kristjan VASSIL
1977
01:17:16 +29:12
7
Taavi PAE
1976 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:17:20 +29:16
8
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:22:52 +34:48
9
Karl Erik LOIME
-0001 Tartu
Tartu
01:34:13 +46:09
10
Sten-Oliver SALUMAA
1898 Tartu
Tartu
01:34:15 +46:11

VIPT 11 KP 3,94km

1
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:44:01
2
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:49:34 +05:33
3
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:50:26 +06:25
4
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:52:08 +08:07
5
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:02:03 +18:02
6
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:07:21 +23:20
7
Jaanika KOPLI
1995 Serviti SK
Serviti SK
01:17:07 +33:06
8
Kermo KIRPU
2013 Otepää
Otepää
01:21:53 +37:52
9
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:23:02 +39:01
10
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:33:33 +49:32