Tulemused

Päevak

Janokjärve

Janokjärve-Osetsoo

Ava kaart: 2019048

Korraldaja: Kobras

Lisainfo:

Rajameister: Markus Juhkam

257 osalejat

KUKI 6 KP 1,71km

1
Hendrik AASARU
2020 Tartu
Tartu
00:28:45
2
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:30:29 +01:44
2
Iiris PARKSEPP
2021 Rosma LA
Rosma LA
00:30:29 +01:44
4
Bruno KRIISK
2022 Tännassilma
Tännassilma
00:32:05 +03:20

M08 6 KP 1,71km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:21:58
2
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:23:29 +01:31
3
00:28:55 +06:57

M10 6 KP 1,71km

1
Kaur MUTS
2014 Katoliku
Katoliku
00:26:51

M12 7 KP 2,12km

1
Lennart KURE
2017 Kanepi
Kanepi
00:34:46
2
Jarko MAIDLA
1898 Põlva
Põlva
00:38:16 +03:30
3
Pärtel LILLEMÄE
2014 Kobras
Kobras
00:39:43 +04:57
4
Hendrik SIMPSON
2015 Kobras
Kobras
00:39:48 +05:02
5
Tartu
00:48:05 +13:19
6
Valter VEEROJA
2016 Rosma kool
Rosma kool
01:04:03 +29:17

M14 11 KP 3,00km

1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:37:33
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:55:14 +17:41

M16 18 KP 5,02km

1
Peko
00:52:54
2
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:57:55 +05:01
3
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
00:58:58 +06:04

M21A 20 KP 6,48km

1
Toomas ROOS
1993 Tartu Malev
Tartu Malev
01:10:37
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:10:42 +00:05
3
Martin TEDER
1992 Tartu
Tartu
01:16:34 +05:57
4
Joonas HALAPUU
2000 Võru
Võru
01:26:57 +16:20
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:30:27 +19:50
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:31:31 +20:54
7
Imre KIRIKMÄE
1993 Krootuse
Krootuse
02:05:31 +54:54

M21B 18 KP 5,02km

1
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:54:00
2
Rasmus SOTNIK
1993 Otepää
Otepää
00:55:30 +01:30
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:04:05 +10:05
4
Janek RIIVES
1977
01:08:36 +14:36
5
Jorma VALGE
1993 JOKA
JOKA
01:13:07 +19:07
6
Georg ASTOK
1993 Tartu
Tartu
01:14:41 +20:41
7
Tõnis VAHER
1993 KL Tartu malev
KL Tartu malev
01:15:53 +21:53
8
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:20:47 +26:47

M21E 25 KP 6,89km

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:52:43
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:54:20 +01:37
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:54:52 +02:09
4
Rene POST
1992 Kobras
Kobras
00:55:14 +02:31
5
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
00:56:01 +03:18
6
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:56:08 +03:25
7
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:56:12 +03:29
8
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
00:58:03 +05:20
9
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:58:19 +05:36
10
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:58:27 +05:44
11
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:58:55 +06:12
12
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:00:53 +08:10
13
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:01:10 +08:27
14
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
01:02:04 +09:21
15
Tartu
01:02:19 +09:36
16
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:03:24 +10:41
17
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:03:38 +10:55
18
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:04:16 +11:33
19
Reimo LIIV
1994 Tammed
Tammed
01:09:17 +16:34
20
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:09:52 +17:09
21
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:10:29 +17:46
22
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:10:35 +17:52
23
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:11:29 +18:46
24
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:14:36 +21:53
25
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:18:20 +25:37
26
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:23:53 +31:10
27
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:24:01 +31:18
28
Jaan VIRU
1990 Orvand
Orvand
01:26:54 +34:11
29
Tarmo NAPA
1990 Tartu
Tartu
01:27:07 +34:24
30
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:30:22 +37:39
31
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:35:40 +42:57
32
Martin PETTAI
1983 Cyber
Cyber
02:37:10 +44:27

M35 20 KP 6,48km

1
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:49:34
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:00:41 +11:07
3
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:11:49 +22:15
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:12:25 +22:51
5
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:12:46 +23:12
6
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:30:49 +41:15

M40 20 KP 6,48km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:53:27
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:59:05 +05:38
3
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:09:03 +15:36
4
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:09:15 +15:48
5
Riho VAIKMÄE
1980 Laheda SK
Laheda SK
01:19:34 +26:07
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:19:49 +26:22

M45 20 KP 6,48km

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:01:51
2
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:01:53 +00:02
3
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:03:30 +01:39
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:03:44 +01:53
5
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:11:09 +09:18
6
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:11:16 +09:25
7
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:11:33 +09:42
8
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:19:28 +17:37
9
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:21:14 +19:23
10
Margus PLAKSO
1975 Põlva
Põlva
01:33:12 +31:21

M50 18 KP 5,02km

1
Mati TIKERPUU
1974 Kaitsevägi
Kaitsevägi
00:53:14
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:57:31 +04:17
3
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
01:00:13 +06:59
4
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:06:53 +13:39
5
Sulev NÕMMISTE
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:16:29 +23:15

M55 18 KP 5,02km

1
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:48:50
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:51:41 +02:51
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:53:58 +05:08
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:01:36 +12:46
5
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
01:05:22 +16:32

M60 18 KP 5,02km

1
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:57:52
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
01:02:35 +04:43
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:04:48 +06:56
4
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:12:36 +14:44
5
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:16:05 +18:13
6
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:16:59 +19:07
7
Jaanus TEPPAN
1962 Tartu suusaklubi
Tartu suusaklubi
01:19:03 +21:11
8
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:22:58 +25:06
9
Jaanus PULLES
1964 Taevaskoja
Taevaskoja
01:37:45 +39:53

M65 18 KP 4,70km

1
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
01:10:39
2
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:30:55 +20:16
3
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
02:51:49 +41:10

M70 18 KP 4,70km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:01:40
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:08:12 +06:32
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:28:01 +26:21
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:30:47 +29:07
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:46:17 +44:37

M75 11 KP 3,00km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:33:00
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:46:57 +13:57
3
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:13:56 +40:56
4
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:30:04 +57:04

M80 11 KP 3,00km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:45:10
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:07:06 +21:56
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:08:35 +23:25

N08 6 KP 1,71km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:23:45
2
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:25:08 +01:23
3
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma Kool
Rosma Kool
00:28:49 +05:04
4
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:32:37 +08:52

N10 6 KP 1,71km

1
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:23:40
2
Kulla KAASA
2014 Põlva
Põlva
00:23:43 +00:03
3
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:28:45 +05:05

N12 7 KP 2,12km

1
Ronja TAMMISTE
2015 Kobras
Kobras
00:38:36
2
Säde Marie VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:48:12 +09:36
3
Nora JUNG
2013 Kobras
Kobras
01:02:54 +24:18

N14 11 KP 3,00km

1
Matilda NUUMA
2012 SK Serviti
SK Serviti
00:41:43
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:42:25 +00:42
3
Veronika KRANTSIVEER
2010 Kobras
Kobras
00:49:55 +08:12
4
Mari Merili PILLIROOG
2010 Kobras
Kobras
00:56:42 +14:59

N16 18 KP 4,70km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:07:02
2
Kirke JAAKMEES
2010 Kobras
Kobras
01:08:41 +01:39
3
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
01:14:39 +07:37
4
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
01:35:01 +27:59

N18 18 KP 5,02km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:06:41
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:13:05 +06:24
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:13:21 +06:40

N21A 18 KP 5,02km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:04:03
2
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:10:43 +06:40
3
Liis SIIGUR
2003 Tartu
Tartu
01:14:09 +10:06
4
Marie Elise AUG
2002 Emajõe Suusaklubi
Emajõe Suusaklubi
01:14:16 +10:13
5
Kertu TOMBAK
1991 Tartu
Tartu
01:16:37 +12:34

N21E 20 KP 6,48km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:57:42
2
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:00:55 +03:13
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:06:07 +08:25
4
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
01:09:05 +11:23
5
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:11:16 +13:34
6
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:12:20 +14:38
7
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:33:00 +35:18

N35 18 KP 5,02km

1
Maigi KÄHR
1986 Kobras
Kobras
01:05:10
2
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
01:16:30 +11:20

N40 18 KP 5,02km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:00:45
2
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:04:10 +03:25
3
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:20:59 +20:14
4
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:22:51 +22:06

N45 18 KP 5,02km

1
Age POOM
1979 TON
TON
00:53:24
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:54:29 +01:05
3
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:57:17 +03:53
4
Kati VÕRK
1974 Tartu
Tartu
01:04:03 +10:39
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:21:54 +28:30
6
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:23:45 +30:21
7
01:32:21 +38:57
8
01:51:28 +58:04

N50 18 KP 4,70km

1
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:28:08
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:34:00 +05:52
3
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:38:53 +10:45

N55 18 KP 4,70km

1
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:30:19
2
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:38:51 +08:32
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:39:54 +09:35

N60 18 KP 4,70km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:05:56
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:08:52 +02:56
3
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:13:25 +07:29
4
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:14:54 +08:58
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:34:37 +28:41

N65 18 KP 4,70km

1
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:17:26
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:31:48 +14:22
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
02:03:23 +45:57

N70 11 KP 3,00km

1
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:42:47
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:48:25 +05:38
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:49:33 +06:46
4
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:59:06 +16:19
5
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:17:48 +35:01

N75 11 KP 3,00km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:02:23
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:02:34 +00:11

N80 11 KP 3,00km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:16:07

VALIK

1
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:09:14 19
2
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
01:02:41 17
3
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:08:11 17
4
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:30:53 17
5
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:43:28 17
6
01:46:51 17
7
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:51:37 17
8
02:06:15 17
9
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
02:06:35 17
10
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:09:43 16
11
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:51:45 15
12
Liis TARKUS
1996 Karilatsi
Karilatsi
01:11:39 15
13
Taavi PAE
1976 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:12:55 15
14
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:19:00 15
15
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:46:08 14
16
Hugo Johannes NURK
2001 Emajõe suusaklubi
Emajõe suusaklubi
00:57:20 14
17
Triin KARIS
1998 Tartu
Tartu
01:35:54 14
18
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:26:13 13
19
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:11:30 13
20
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:23:19 13
21
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:24:27 13
22
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:04:26 12
23
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:10:40 8
24
Jaak TEPPAN
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:51:39 7
25
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:04:03 7
26
Kaspar LOOG
1980 Tallinn
Tallinn
01:22:59 7
27
Kirsti KATTILAKOSKI
1954 Aronhaka
Aronhaka
00:18:09 6
28
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:32:14 6
29
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva Biathlon
Põlva Biathlon
00:32:37 6
30
00:33:58 6
31
Urmo VIDDER
2019 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:30:54 4
32
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:24:53 2

VIPL 11 KP 3,00km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:20:05
2
Taavi SEPP
1982 Suusahullud
Suusahullud
00:40:34 +20:29
3
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
00:41:50 +21:45
4
Eeva KÄRNER
1994 Tuudako PEJ
Tuudako PEJ
00:43:12 +23:07
5
Ave TOOMINGAS
1974 SEB Eesti Ühispank
SEB Eesti Ühispank
00:57:14 +37:09
6
Roosi ARULA
1898 Tallinn
Tallinn
00:57:21 +37:16
7
Rait RIIM
1898 Tallinn
Tallinn
00:57:25 +37:20
7
Maris LEPIK
1975 Tartu
Tartu
00:57:25 +37:20
9
Liina KUNNUS
1987 Tallinn
Tallinn
00:57:34 +37:29
10
Madis PERLI
1996 Põlva Haigla
Põlva Haigla
00:58:37 +38:32
11
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse Põhikool
Krootuse Põhikool
00:59:57 +39:52
12
Piret LILOVER
1971 Harno
Harno
01:02:30 +42:25

VIPP 15 KP 5,49km

1
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:39:42
2
Aarne TIIT
1976 1368
1368
00:45:50 +06:08
3
Targo TENNISBERG
1978 Tartu
Tartu
00:47:53 +08:11
4
Lauri ESKOR
1980 Tartu
Tartu
00:48:34 +08:52
5
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:50:49 +11:07
6
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:02:39 +22:57
7
Liina KÄÄRST
1987 OKH
OKH
01:07:27 +27:45
8
Liis OTT
1990 Tartu
Tartu
01:45:59 +06:17
9
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
01:52:07 +12:25

VIPT 18 KP 4,70km

1
Margret ZIMMERMANN
1995 Kape
Kape
00:43:31
2
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:44:07 +00:36
3
Marili ZIMMERMANN
1993 Kape
Kape
00:44:22 +00:51
4
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
00:58:17 +14:46
5
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:04:24 +20:53
6
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:05:51 +22:20
7
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
01:12:16 +28:45
8
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:23:24 +39:53
9
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:28:26 +44:55
10
Kermo KIRPU
2013 Otepää
Otepää
01:34:54 +51:23
11
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:41:26 +57:55
12
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:42:48 +59:17
13
Jaanika KOPLI
1995 Serviti SK
Serviti SK
01:59:13 +15:42