Tulemused

Päevak

Koolmajärve

Koolmajärve II

Ava kaart: 2014062

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://okkobras.eu

Rajameister: Kalle Ojasoo

247 osalejat

KUKI 8 KP 1,89km

1
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:40:19
2
Iiris PARKSEPP
2021 Rosma LA
Rosma LA
00:40:38 +00:19
3
00:44:56 +04:37
4
Mattias MELTS
2020 Siilike
Siilike
00:52:10 +11:51
5
Taaniel MELTS
2021 Siilike
Siilike
00:52:15 +11:56
6
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:53:21 +13:02
6
Bruno KRIISK
2022 Tännassilma
Tännassilma
00:53:21 +13:02
8
Luise KRIISK
2021 Tännassilma
Tännassilma
00:55:54 +15:35

M08 8 KP 1,89km

1
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:18:52
2
00:28:11 +09:19

M10 8 KP 1,89km

1
Armon ROOS
2015 Kambja kool
Kambja kool
00:39:32

M12 11 KP 3,35km

1
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:52:36
2
Marten VAHER
2008 Tartu
Tartu
01:20:59 +28:23

M14 13 KP 3,81km

1
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:38:49
2
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:48:22 +09:33
3
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:53:52 +15:03
4
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:58:04 +19:15
5
Ruben KAUL
2015 Võru
Võru
01:02:34 +23:45
6
Hugo KAUL
2013 Võru
Võru
01:15:07 +36:18

M16 17 KP 5,65km

1
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
01:00:49
2
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
01:03:00 +02:11
3
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
01:15:25 +14:36

M18 23 KP 7,14km

1
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:02:40

M21A 23 KP 7,14km

1
Toomas ROOS
1993 Tartu Malev
Tartu Malev
01:01:19
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:03:53 +02:34
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:08:31 +07:12
4
Imre KIRIKMÄE
1993 Krootuse
Krootuse
01:22:43 +21:24
5
Mikk SUISALU
1980 Tartu
Tartu
01:24:18 +22:59
6
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:32:05 +30:46

M21B 17 KP 5,65km

1
Tiit MELTS
1983 Võru
Võru
00:51:40
2
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
00:57:30 +05:50
3
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:05:28 +13:48
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:10:21 +18:41
5
Janek RIIVES
1977
01:21:53 +30:13
6
01:22:51 +31:11

M21E 24 KP 8,59km

1
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
01:02:49
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:03:41 +00:52
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:06:17 +03:28
4
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
01:08:58 +06:09
5
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
01:09:39 +06:50
6
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:15:22 +12:33
7
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:16:28 +13:39
8
Tartu
01:17:26 +14:37
9
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:19:18 +16:29
10
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:19:33 +16:44
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:20:09 +17:20
12
Vallo VAHER
1976 Katoliku
Katoliku
01:20:37 +17:48
13
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:21:10 +18:21
14
Raio PIIROJA
1979 West
West
01:22:31 +19:42
15
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:24:29 +21:40
16
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:27:25 +24:36
17
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:30:34 +27:45
18
Raido KISS
2000 Võru
Võru
01:35:38 +32:49
19
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:38:23 +35:34
20
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:42:16 +39:27
21
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:47:16 +44:27
22
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:49:36 +46:47
23
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:55:32 +52:43
24
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:54:41 +51:52

M35 23 KP 7,14km

1
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:50:07
2
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:54:04 +03:57
3
Tarmo TOLM
1979 Orvand
Orvand
01:03:11 +13:04
4
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:03:22 +13:15
5
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:09:03 +18:56
6
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:09:38 +19:31

M40 23 KP 7,14km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:54:23
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:57:22 +02:59
3
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:01:13 +06:50
4
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:06:59 +12:36
5
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:07:01 +12:38
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:21:15 +26:52
7
Heiki TOMANN
1980 Ilves
Ilves
01:26:37 +32:14

M45 23 KP 7,14km

1
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:50:23
2
Raivo REIMAN
1969 West
West
00:51:07 +00:44
3
Indrek ROOS
1978 Tartu malev
Tartu malev
00:51:09 +00:46
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:55:27 +05:04
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:56:13 +05:50
6
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:00:34 +10:11
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:04:11 +13:48
8
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:10:43 +20:20
9
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
01:11:20 +20:57
10
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:19:33 +29:10
11
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:19:40 +29:17
12
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:22:13 +31:50
13
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:23:27 +33:04
14
01:24:38 +34:15
15
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:35:32 +45:09

M50 17 KP 5,65km

1
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:50:02
2
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:55:03 +05:01
3
Ain-Meelis HANNUS
1973 Võru
Võru
01:03:51 +13:49
4
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:08:57 +18:55
5
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
01:10:47 +20:45
6
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:25:57 +35:55

M55 17 KP 5,65km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:44:39
2
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:47:36 +02:57
3
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:55:08 +10:29
4
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
00:55:36 +10:57
5
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:03:03 +18:24
6
Joni TENHUNEN
1898 TUME
TUME
01:04:55 +20:16
7
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:29:24 +44:45

M60 17 KP 5,65km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:47:45
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:50:20 +02:35
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:54:59 +07:14
4
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
01:04:37 +16:52
5
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:06:49 +19:04
6
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:07:10 +19:25
7
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:07:30 +19:45
8
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:07:46 +20:01
9
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:08:16 +20:31
10
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:09:48 +22:03

M65 15 KP 4,65km

1
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:13:31
2
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:59:42 +46:11

M70 15 KP 4,65km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:52:03
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:53:06 +01:03
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:05:01 +12:58
4
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:11:15 +19:12
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:13:47 +21:44
6
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:17:53 +25:50

M75 13 KP 3,81km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:40:53
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:03:27 +22:34

M80 13 KP 3,81km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:52:04
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:01:35 +09:31
3
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:03:24 +11:20
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:16:27 +24:23

N08 8 KP 1,89km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:23:25
2
Alondra ROOS
2017 Kambja
Kambja
00:24:19 +00:54
3
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:24:37 +01:12
4
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:26:54 +03:29
5
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma Kool
Rosma Kool
00:27:45 +04:20
6
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:49:12 +25:47

N10 8 KP 1,89km

1
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:22:40
2
Kulla KAASA
2014 Põlva
Põlva
00:23:25 +00:45

N12 11 KP 3,35km

1
Emma SALF
2014 Kobras
Kobras
00:42:14
2
Anete SAAREPUU
1898 Võru
Võru
00:54:59 +12:45
3
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
01:29:22 +47:08

N14 13 KP 3,81km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:50:31
2
Kirilee GROSSMANN
2009 Rõuge PK
Rõuge PK
00:53:09 +02:38

N16 15 KP 4,65km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:48:25
2
Kirke JAAKMEES
2010 Kobras
Kobras
00:54:37 +06:12
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:59:14 +10:49
4
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:06:27 +18:02
5
Laura-Liisa LAAS
2011 Otepää
Otepää
01:11:35 +23:10

N18 17 KP 5,65km

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:00:39
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:21:48 +21:09
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:31:55 +31:16

N21A 17 KP 5,65km

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:02:33
2
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:13:13 +10:40

N21E 23 KP 7,14km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:50:24
2
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:05:55 +15:31
3
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:12:24 +22:00
4
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:50:03 +59:39

N35 17 KP 5,65km

1
Kirsi SIBILÄ
1898 Soome
Soome
01:00:31
2
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
01:05:17 +04:46

N40 17 KP 5,65km

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:10:35
2
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:18:12 +07:37
3
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:25:38 +15:03

N45 17 KP 5,65km

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:52:10
2
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:54:08 +01:58
3
Jana KINK
1968 Kape
Kape
00:55:02 +02:52
4
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:55:24 +03:14
5
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:05:25 +13:15
6
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:05:54 +13:44
7
Kati VÕRK
1974 Tartu
Tartu
01:07:38 +15:28
8
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:11:20 +19:10
9
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:12:18 +20:08
10
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:26:00 +33:50
11
01:28:39 +36:29
12
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:35:40 +43:30

N50 15 KP 4,65km

1
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:58:33
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:10:01 +11:28
3
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:10:50 +12:17
4
Oksana TENHUNEN
1898 TEMU
TEMU
01:17:13 +18:40
5
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:23:44 +25:11
6
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:26:37 +28:04
7
Heli LEPIKU
1964 RTK
RTK
02:10:43 +12:10

N55 15 KP 4,65km

1
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:58:27
2
Maie TALI
1968 Ilves
Ilves
01:02:09 +03:42
3
Külli HANSEN
1965 Kape
Kape
01:10:08 +11:41
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:23:59 +25:32
5
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:24:43 +26:16
6
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:25:52 +27:25

N60 15 KP 4,65km

1
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:02:49
2
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
01:12:56 +10:07
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:23:44 +20:55
4
Maia UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:37:14 +34:25

N65 15 KP 4,65km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:20:03
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:20:21 +00:18
3
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:28:35 +08:32
4
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:49:44 +29:41

N70 13 KP 3,81km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:44:39
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:58:05 +13:26
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:59:15 +14:36
4
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:27:54 +43:15

N75 13 KP 3,81km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:02:22
2
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:09:18 +06:56

N80 13 KP 3,81km

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:27:55

VALIK

1
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:40:31 22
2
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:32:42 20
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:52:09 16
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:56:51 14
5
NK
01:07:27 14
6
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:10:41 14
7
Agnes SAAREPUU
1975 Võru
Võru
00:54:52 13
8
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:00:05 12
9
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
01:04:07 12
10
Samu KULMALA
1898 Soome
Soome
00:47:48 11
11
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:48:39 11
12
Lauri ESKOR
1980 Tartu
Tartu
00:57:43 9
13
Vivika VÄLI
1978 Põlva
Põlva
00:23:45 8
14
Amarell ROOS
2013 Kambja pk
Kambja pk
00:39:32 8
15
Mailis KOGER
1978 Võru
Võru
00:52:15 8
16
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:52:24 8
17
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:07:46 7
18
Mailis EELMÄE
1898 Põlva
Põlva
00:33:15 6
19
Hiie EELMÄE
1898 Põlva
Põlva
00:33:53 6

VIPL 13 KP 3,81km

1
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:30:16
2
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:37:58 +07:42
3
Alice ELLAMIK
1977 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:39:05 +08:49
4
Hanna REIN
1992 Acino
Acino
00:43:30 +13:14
5
Jaanika MÄNNISTE
1988 Põlva
Põlva
00:43:31 +13:15
6
Lauri NIEMINEN
1898 Soome
Soome
00:44:57 +14:41
7
00:45:40 +15:24
8
Liisi SIIBAK
1898 Tallinn
Tallinn
00:45:49 +15:33
9
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
00:59:36 +29:20
10
Jaan KONSIN
1968 Põlva
Põlva
01:41:45 +11:29
11
Piret KONSIN
1970 Tartu KL
Tartu KL
01:41:55 +11:39

VIPP 15 KP 5,59km

1
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:56:28
2
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:58:45 +02:17
3
Mait BRATKA
1989
01:04:49 +08:21
4
Essi PIETILA
1898 Soome
Soome
01:05:11 +08:43
5
Liina KÄÄRST
1987 OKH
OKH
01:14:10 +17:42
6
Peko
01:17:56 +21:28
7
01:35:50 +39:22
8
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:57:15 +00:47

VIPT 15 KP 4,65km

1
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:48:36
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:50:20 +01:44
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:51:15 +02:39
4
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:54:54 +06:18
5
Enrico BOSECKE
1898 Saksamaa
Saksamaa
00:56:48 +08:12
6
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:58:06 +09:30
7
Jaana KARJA
1982 Katoliku
Katoliku
00:59:59 +11:23
8
01:02:49 +14:13
9
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:08:32 +19:56
10
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:10:41 +22:05
11
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:22:59 +34:23
12
Kaidi KÜLAOTS
1992 TÜ Fauna
TÜ Fauna
01:27:11 +38:35
13
Marit ATTONEN-SIBUL
1991 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
01:55:17 +06:41