Tulemused

Päevak

Taevaskoja mets

Taevaskoja mets

Ava kaart: 2018053

Korraldaja: Kobras

Lisainfo: https://okkobras.eu

Rajameister: Karel Jung

304 osalejat

KUKI 4 KP 1,50km

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:20:31
2
Marta KIRIKMÄE
2019 Krootuse
Krootuse
00:27:05 +06:34
3
Brita PÄÄSLANE
2018 Kõrveküla LA
Kõrveküla LA
00:31:48 +11:17
4
Iiris PARKSEPP
2021 Rosma LA
Rosma LA
00:37:20 +16:49
4
Sireli PARKSEPP
2019 Rosma LA
Rosma LA
00:37:20 +16:49
6
Amanda Mia PÕKKA
1898 Ibaste
Ibaste
00:41:01 +20:30
7
Johanna Ami TÕRV
1898 Tartu
Tartu
00:43:09 +22:38
8
00:47:27 +26:56

M08 4 KP 1,50km

1
Aleksander KIRIKMÄE
2017 Krootuse
Krootuse
00:26:29
2
00:35:18 +08:49
3
Karl Pert TÕRV
1898 Tartu
Tartu
00:43:09 +16:40
4
00:55:43 +29:14

M10 4 KP 1,50km

1
Albert VALVAS
2014 Lõuna TERA
Lõuna TERA
00:25:47

M12 7 KP 2,62km

1
Oliver VIDDER
2016 Kobras
Kobras
00:39:58
2
Rudolf MÕTTUS
2014 Võru
Võru
00:45:59 +06:01
3
Ricardo KRUUSE
2013 Katoliku
Katoliku
00:46:54 +06:56
4
01:01:04 +21:06
5
Mattias MELTS
2020 Siilike
Siilike
01:04:07 +24:09
6
Taaniel MELTS
2021 Siilike
Siilike
01:04:39 +24:41
7
Hendrik SIMPSON
2015 Kobras
Kobras
01:08:45 +28:47
8
William ZIUKSON
1898 Prantsusmaa
Prantsusmaa
01:08:49 +28:51

M14 8 KP 3,44km

1
Hugo Georg JÜRISON
2012 Serviti SK
Serviti SK
00:37:12
2
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:58:15 +21:03
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
01:02:31 +25:19

M16 10 KP 4,76km

1
Peko
00:48:51
2
Märt VÄLI
2012 Kobras
Kobras
00:58:21 +09:30
3
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
01:12:50 +23:59

M18 15 KP 6,74km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:03:33
2
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:24:26 +20:53
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:30:49 +27:16

M21A 15 KP 6,74km

1
Anti SULAVEE
1983 SK100
SK100
00:51:56
2
Toomas ROOS
1993 Tartu Malev
Tartu Malev
00:57:40 +05:44
3
Martin TEDER
1992 Tartu
Tartu
01:09:35 +17:39
4
Jaagup KÜMMEL
1995 Tartu
Tartu
01:11:07 +19:11
5
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:22:46 +30:50
6
Mikk SUISALU
1980 Tartu
Tartu
01:28:49 +36:53
7
Jüri AEDLA
1989 Tartu
Tartu
01:31:36 +39:40
8
Taavi VAIKJÄRV
1985 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:34:18 +42:22
9
Tarmo ANTON
1985 Lehola
Lehola
01:35:43 +43:47
10
Imre KIRIKMÄE
1993 Krootuse
Krootuse
01:39:33 +47:37
11
Kristjan LAHT
1997 OÜ Nihil Supernum
OÜ Nihil Supernum
01:47:40 +55:44

M21B 10 KP 4,76km

1
Jan-Erik KÄRNER
2006 Rakv
Rakv
00:54:21
2
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:54:39 +00:18
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:59:23 +05:02
4
Peep HELGAND
1983 Acino Eesti AS
Acino Eesti AS
01:06:23 +12:02
5
01:15:11 +20:50

M21E 17 KP 8,48km

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:06:36
2
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:08:00 +01:24
3
Reimo LIIV
1994 Tammed
Tammed
01:08:21 +01:45
4
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:08:51 +02:15
5
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:09:38 +03:02
6
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:11:36 +05:00
7
Madis OSJAMETS
1981 Tammed
Tammed
01:12:03 +05:27
8
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:13:22 +06:46
9
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:20:17 +13:41
10
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:22:25 +15:49
11
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
01:28:57 +22:21
12
Tartu
01:30:38 +24:02
13
Ilo SUURMETS
1975 Kobras
Kobras
01:34:21 +27:45
14
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:45:38 +39:02
15
01:46:53 +40:17
16
Jaan VIRU
1990 Orvand
Orvand
01:46:57 +40:21
17
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:50:05 +43:29
18
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:57:25 +50:49
19
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:53:13 +46:37
20
Martin PETTAI
1983 Cyber
Cyber
03:05:17 +58:41

M35 15 KP 6,74km

1
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:57:04
2
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:11:56 +14:52
3
01:46:39 +49:35

M40 15 KP 6,74km

1
Aares FJODOROV
1980 Peko
Peko
00:52:53
2
Jürjo LOKK
1982 Tartu
Tartu
01:03:10 +10:17
3
Mikk MEDIJAINEN
1984 Tartu
Tartu
01:21:43 +28:50
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:26:11 +33:18
5
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:26:47 +33:54
6
Johan KÜTT
1983 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:40:58 +48:05

M45 15 KP 6,74km

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:00:26
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:03:07 +02:41
3
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:04:52 +04:26
4
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:07:51 +07:25
5
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:15:35 +15:09
6
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
01:17:30 +17:04
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:18:05 +17:39
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:22:57 +22:31
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:26:25 +25:59
10
Andres SOOME
1974 VOK
VOK
01:26:31 +26:05

M50 10 KP 4,76km

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:40:53
2
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:44:00 +03:07
3
Jaanus SIBUL
1973 Põlva Kaitseliit
Põlva Kaitseliit
00:53:46 +12:53
4
Üllar TAIVERE
1970 Kape
Kape
00:56:08 +15:15
5
Ülo VÄLI
1974 EMÜ
EMÜ
00:59:17 +18:24
6
Sulev NÕMMISTE
1970 Suusahullud
Suusahullud
00:59:53 +19:00
7
Ain-Meelis HANNUS
1973 Võru
Võru
01:06:19 +25:26
8
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:08:02 +27:09
9
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:21:04 +40:11
10
Uko BLEIVE
-0001 Tartu
Tartu
01:21:39 +40:46

M55 10 KP 4,76km

1
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:48:50
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:49:24 +00:34
3
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:49:59 +01:09
4
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:51:01 +02:11
5
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:53:08 +04:18
6
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:54:45 +05:55
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:57:05 +08:15
8
Ain NEMVALTS
1968 JOKA
JOKA
00:58:38 +09:48
9
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:01:02 +12:12
10
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:39:58 +51:08

M60 10 KP 4,76km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:48:36
2
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:53:30 +04:54
3
Tõnu ILVES
1963 Kape
Kape
00:54:24 +05:48
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:59:23 +10:47
5
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:00:22 +11:46
6
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:03:24 +14:48
7
Jaanus PULLES
1964 Taevaskoja
Taevaskoja
01:05:55 +17:19
8
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:07:45 +19:09
9
Tõnu NURM
1947 Kobras
Kobras
01:10:02 +21:26
10
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
01:17:25 +28:49

M65 8 KP 4,05km

1
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:50:11
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:52:39 +02:28
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:00:17 +10:06
4
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:04:36 +14:25
5
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
01:17:21 +27:10
6
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
01:27:18 +37:07
7
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
02:31:24 +41:13

M70 8 KP 4,05km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:54:01
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:55:32 +01:31
3
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:02:48 +08:47
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:05:21 +11:20
5
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:12:20 +18:19
6
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:43:32 +49:31

M75 8 KP 3,44km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:42:58
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:02:09 +19:11

M80 8 KP 3,44km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:02:16
2
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:20:02 +17:46
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:21:54 +19:38
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
02:12:13 +09:57

N08 4 KP 1,50km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma kool
Rosma kool
00:23:49
2
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma Kool
Rosma Kool
00:35:11 +11:22
3
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
01:04:15 +40:26

N10 4 KP 1,50km

1
Kulla KAASA
2014 Põlva
Põlva
00:24:16
2
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:24:37 +00:21

N12 7 KP 2,62km

1
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää
Otepää
00:39:05
2
Emma SALF
2014 Kobras
Kobras
00:45:21 +06:16
3
00:47:17 +08:12
4
01:02:17 +23:12
5
Amanda KUURA
2020 Tartu
Tartu
01:25:39 +46:34
6
Matilda AYAL
2019 Tartu
Tartu
01:25:54 +46:49

N14 8 KP 3,44km

1
Laura-Liisa LAAS
2011 Otepää
Otepää
00:58:01
2
Emilie VALVAS
2010 Nõo
Nõo
01:08:09 +10:08
3
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
01:11:50 +13:49
4
Nora JUNG
2013 Kobras
Kobras
01:18:47 +20:46
5
Mari Merili PILLIROOG
2010 Kobras
Kobras
01:26:32 +28:31

N16 8 KP 4,05km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:54:07
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
01:00:54 +06:47
3
Kirke JAAKMEES
2010 Kobras
Kobras
01:03:25 +09:18
4
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
01:07:50 +13:43

N18 10 KP 4,76km

1
Karlina VILCINA
1898 Auseklis
Auseklis
00:59:28
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:01:20 +01:52
3
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:07:57 +08:29
4
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:09:02 +09:34

N21A 10 KP 4,76km

1
Siiri MERE
1984 Peko
Peko
00:44:47
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:17:47 +33:00
3
Tiina-Maria TALI
1998 Harju OK
Harju OK
01:20:24 +35:37

N21E 15 KP 6,74km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
01:01:51
2
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:02:13 +00:22
3
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:12:05 +10:14
4
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:15:56 +14:05
5
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:21:15 +19:24
6
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:23:38 +21:47
7
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:30:58 +29:07
8
Kersti JÄÄGER
1982 Kobras
Kobras
01:32:07 +30:16

N35 10 KP 4,76km

1
Helena KUUSK
1989 Kobras
Kobras
00:59:51

N40 10 KP 4,76km

1
Ester PARKSEPP
1982 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:08:04
2
Nelli JUNG
1981 Põlva
Põlva
01:09:48 +01:44
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:10:36 +02:32
4
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
01:51:33 +43:29

N45 10 KP 4,76km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:47:05
2
Age POOM
1979 TON
TON
00:54:33 +07:28
3
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
00:56:23 +09:18
4
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:56:42 +09:37
5
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:08:04 +20:59
6
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:10:06 +23:01
7
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:10:15 +23:10
8
Herje AIBAST
1975 Katoliku
Katoliku
01:10:43 +23:38
9
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:10:48 +23:43
10
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:15:41 +28:36
11
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:15:59 +28:54
12
Alice ELLAMIK
1977 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:20:04 +32:59
13
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:20:07 +33:02
14
Pilvi-Heli VETTIK
1964 JOKA
JOKA
01:30:34 +43:29

N50 8 KP 4,05km

1
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
00:58:41
2
Sanita VILCINA
1898 OK Aluksne
OK Aluksne
00:59:51 +01:10
3
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:03:45 +05:04
4
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:08:58 +10:17
5
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:18:16 +19:35
6
Aira LÕHMUS
1972 Tartu
Tartu
01:33:41 +35:00
7
Heli LEPIKU
1964 RTK
RTK
01:57:07 +58:26
8
Ave NURK
1973 Emajõe Suusaklubi
Emajõe Suusaklubi
02:03:37 +04:56

N55 8 KP 4,05km

1
Maie TALI
1968 Ilves
Ilves
00:52:53
2
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:53:40 +00:47
3
Tiia KIIS
1967 Kaitseliit
Kaitseliit
01:04:11 +11:18
4
Tiia URM
1967 Kanepi
Kanepi
01:08:44 +15:51
5
Elin ILVES
1965 Kape
Kape
01:19:40 +26:47
6
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:23:15 +30:22

N60 8 KP 4,05km

1
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:55:14
2
Ellen LEMBRA
1964 Võru
Võru
00:59:44 +04:30
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:01:00 +05:46
4
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:08:33 +13:19
5
Maia UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:21:39 +26:25
6
Tiia LAUL
1963
01:31:14 +36:00
7
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:32:38 +37:24

N65 8 KP 4,05km

1
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
00:53:14
2
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:54:55 +01:41
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:09:37 +16:23
4
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:17:00 +23:46

N70 8 KP 3,44km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:49:42
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:51:48 +02:06
3
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:56:57 +07:15
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:07:11 +17:29

N75 8 KP 3,44km

1
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:28:49

N80 8 KP 3,44km

1
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:36:18
2
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:48:59 +12:41

VALIK

1
Priit PIKK
1983 Tartu
Tartu
01:08:06 16
2
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:18:46 14
3
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:48:46 13
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:17:33 13
5
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:35:43 12
6
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
01:27:32 11
7
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:30:43 11
8
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:43:12 11
9
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
01:03:21 8
10
Mia Marta MÜÜRSEPP
2009 Tartu Karlova Kool
Tartu Karlova Kool
00:00:00 7
11
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
01:00:37 7
12
Mailis KOGER
1978 Võru
Võru
01:04:39 7
13
Triin TAMMERT
1980 Tartu
Tartu
01:06:10 7
14
Monika VARES
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:06:17 7
15
Kaie JERMOHHIN
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:06:35 7
16
Ott SÄÄSK
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:06:40 7
17
Elis LILOSON
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:06:45 7
18
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:06:48 7
19
Katrin KEERMA
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:06:52 7
20
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:33:19 7
21
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:42:38 7
22
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:57:29 6
23
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:13:26 6
24
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:33:19 5
25
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:43:00 5
26
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:21:02 5
27
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
01:22:09 5
28
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:17:45 4
29
Maris PÕKKA
1992 Tepelvälja
Tepelvälja
00:41:01 4
30
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:42:59 4
31
01:23:33 4
32
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:31:13 4
33
Johann MUSTJÕGI
1898 Kambja
Kambja
00:34:25 3
34
Linda MUSTJÕGI
1898 Kambja
Kambja
00:34:38 3
35
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:52:13 3
36
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:00:01 2
37
Henri KIVILA
2004 Tartu
Tartu
01:01:52 2
38
Elli TEDER
1898 Tartu
Tartu
01:11:07 2
39
01:19:01 2

VIPL 8 KP 3,44km

1
Mihkel TALI
2006 Ilves
Ilves
00:44:19
2
Katrin KRAAV
1987 Põlva
Põlva
00:47:03 +02:44
3
Ronald JÜRGENSON
-0001 Põlva
Põlva
00:47:08 +02:49
4
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
00:50:13 +05:54
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:53:26 +09:07
6
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
00:58:24 +14:05
7
Ingrid NIKLUS
1976 Tõravere
Tõravere
01:09:22 +25:03
8
Marge VAIKJÄRV
1989 Tartu
Tartu
01:21:01 +36:42
9
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
01:23:20 +39:01
10
Gertrud TÕRRA
2009 Kobras
Kobras
01:25:20 +41:01
11
Ingrid TÕRRA
2001 TKiG
TKiG
01:25:23 +41:04
12
Pille PIHUS
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:36:11 +51:52
13
Aleks UIBO
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:36:12 +51:53
14
Sirli KIILO
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:36:15 +51:56
15
Katrin TROKEL
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:36:29 +52:10
16
Anhelika LODESON
1898 Põlva HGL
Põlva HGL
01:36:52 +52:33
17
Tuuli LÕHMUS
1993 HTG
HTG
01:51:06 +06:47
18
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:51:10 +06:51
19
Kati KOIDO
1975
01:53:55 +09:36
20
Terje KALVE
1968 SA TÜK
SA TÜK
01:56:21 +12:02
21
Egle KALNAPENKIS
1982 TÜ Kliinikum
TÜ Kliinikum
01:56:23 +12:04

VIPP 13 KP 6,23km

1
Margus PAESALU
1985 korp! Sakala
korp! Sakala
01:06:04
2
Aarne TIIT
1976 1368
1368
01:06:46 +00:42
3
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
01:10:14 +04:10
4
Taavi KUHA
1983 Kape
Kape
01:17:37 +11:33
5
Taavi PAE
1976 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:23:23 +17:19
6
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:23:44 +17:40
7
Janek RIIVES
1977 Kobras
Kobras
01:27:00 +20:56
8
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:28:06 +22:02
9
Liina KÄÄRST
1987 Tartu
Tartu
01:44:34 +38:30
10
02:02:16 +56:12
11
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
02:20:57 +14:53
12
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
02:44:42 +38:38

VIPT 8 KP 4,05km

1
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:38:21
2
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:41:23 +03:02
3
Albert VIDDER
2014 Kobras
Kobras
00:55:56 +17:35
4
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:56:18 +17:57
5
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:59:31 +21:10
6
Lauri VESNENKO
1975 Tartu
Tartu
01:03:27 +25:06
7
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:03:42 +25:21
8
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:05:35 +27:14
9
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:09:18 +30:57
10
Joosep TALI
2011 Harju OK
Harju OK
01:32:02 +53:41
11
Jaanika KOPLI
1995 Serviti SK
Serviti SK
01:32:55 +54:34
12
Triin KARIS
1998 Tartu
Tartu
01:37:53 +59:32