Tulemused

16mai24

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Rebasefarm

Rebasefarm

Ava kaart: 2023065

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Veiko Lille, Terje Vilberg

88 osalejat

1 23 KP 5,20km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:35:27
2
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:37:05 +01:38
3
00:39:56 +04:29
4
00:42:03 +06:36
5
Priit TALU
1972 West
West
00:46:09 +10:42
6
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:46:55 +11:28
7
Erkki PENU
1971 West
West
00:48:47 +13:20
8
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:50:34 +15:07
9
Romet SUTT
1995
00:50:41 +15:14
10
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:51:29 +16:02
11
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:53:13 +17:46
12
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:53:35 +18:08
13
00:56:50 +21:23
14
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:58:26 +22:59
15
00:59:25 +23:58
16
00:59:29 +24:02
17
Kevin LEPP
1996 West
West
01:00:05 +24:38
18
Jaak KANNISTE
1960 West
West
01:03:12 +27:45
19
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:03:51 +28:24
20
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:04:26 +28:59
21
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:08:35 +33:08
22
01:14:33 +39:06
23
Merje HANSEN
1973 West
West
01:19:56 +44:29
24
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:20:29 +45:02
25
Kaja LEPP
1974 West
West
01:20:54 +45:27
26
Raivo ARU
1976 West
West
01:21:23 +45:56
27
Helga KIVILA
1963 West
West
01:23:17 +47:50
28
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
01:24:10 +48:43
29
01:24:29 +49:02
30
Imre LEPIK
1967
01:26:37 +51:10
31
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:29:08 +53:41
32
Anu TALU
1965 West
West
01:33:25 +57:58
33
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:33:36 +58:09
34
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:50:32 +15:05
35
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:50:48 +15:21
36
Aire ARGE
1977
01:59:28 +24:01
37
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
01:59:31 +24:04
38
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:59:36 +24:09
39
Toomas NÄÄR
1969 West
West
02:00:23 +24:56

2 17 KP 3,80km

1
00:42:35
2
Olivia VINTER
2009 West
West
00:50:18 +07:43
3
Iida OLVISTE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:50:25 +07:50
4
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:50:34 +07:59
5
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:55:45 +13:10
6
00:55:47 +13:12
7
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:58:41 +16:06
8
00:59:34 +16:59
9
Mati PILT
1951 West
West
01:01:16 +18:41
10
01:13:23 +30:48
11
Urve KIBUR
1960
01:13:47 +31:12
12
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu Koidula Gümnaasiu
Pärnu Koidula Gümnaasiu
01:13:51 +31:16
13
01:14:40 +32:05
14
Saima RAND
1954 West
West
01:25:31 +42:56
15
Viive SISASK
1948 West
West
01:25:35 +43:00

3 10 KP 1,90km

1
Jan Alexander RANDMAA
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:24:23 10

4 6 KP 0,80km

1
Merilyn LUIK
2014 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:06:42 6

5

1
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:55:57 22
2
Enn AEDNA
1944 West
West
01:11:01 15
3
Aare LAUREN
1970 Suitsev Nool
Suitsev Nool
00:50:56 14
4
01:28:00 14
5
02:55:54 14
6
00:38:54 9