Tulemused

30mai24

Pärnumaa neljapäevak

Päevak

Kilingi-Nõmme

Kilingi-Nõmme

Ava kaart: 2009024

Korraldaja: West

Lisainfo: https://www.okwest.ee

Rajameister: Maido ja Mari-Liis Kaljur

91 osalejat

1 24 KP 7,30km

1
Priit TALU
1972 West
West
00:53:31
2
Romet SUTT
1995
00:56:31 +03:00
3
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:57:33 +04:02
4
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:58:51 +05:20
5
Veiko LILLE
1983 West
West
00:59:42 +06:11
6
01:00:24 +06:53
7
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
01:02:24 +08:53
8
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:03:51 +10:20
9
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
01:04:06 +10:35
10
Romet Gregory SUBI
2003 JOKA
JOKA
01:06:48 +13:17
11
Janek PINTA
1972 Piirivalve Spordi Keskklu
Piirivalve Spordi Keskklu
01:09:15 +15:44
12
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:11:00 +17:29
13
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:11:52 +18:21
14
Erkki PENU
1971 West
West
01:13:24 +19:53
15
Kevin LEPP
1996 West
West
01:14:13 +20:42
16
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:14:29 +20:58
17
Raio PIIROJA
1979 West
West
01:16:14 +22:43
18
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:19:33 +26:02
19
Kaimo MAISTE
1980 JOKA
JOKA
01:21:33 +28:02
20
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:21:51 +28:20
21
Raigo RÕÕMUSSAR
1983 Metsasõbrad
Metsasõbrad
01:22:00 +28:29
22
Andi LINN
1970 Viljandi Staier
Viljandi Staier
01:24:41 +31:10
23
01:25:25 +31:54
24
Terje VILBERG
1975 West
West
01:26:21 +32:50
25
Toomas NÄÄR
1969 West
West
01:26:48 +33:17
26
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:29:26 +35:55
27
01:42:52 +49:21
28
Helga KIVILA
1963 West
West
01:44:18 +50:47
29
Annika KAROTAMM
1992 K-Nõmme Gümnaasium
K-Nõmme Gümnaasium
01:50:22 +56:51

2 18 KP 5,60km

1
Oliver VIITMAA
2009 JOKA
JOKA
00:50:09
2
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:52:45 +02:36
3
00:52:50 +02:41
4
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:59:26 +09:17
5
Heleri KIRSS
1983 SOK
SOK
01:00:43 +10:34
6
01:03:33 +13:24
7
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla kool
Raeküla kool
01:04:07 +13:58
8
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:06:55 +16:46
9
Janar RANDMAA
1982 Kaitseliit /Ketmas Grupp
Kaitseliit /Ketmas Grupp
01:10:22 +20:13
10
Enn AEDNA
1944 West
West
01:16:51 +26:42
11
01:18:36 +28:27
12
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
01:19:58 +29:49
13
01:20:18 +30:09
14
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:31:25 +41:16
15
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:40:04 +49:55
16
Aare LAUREN
1970 Suitsev Nool
Suitsev Nool
01:51:39 +01:30
17
Ingrid APSALON
1985 Kaitseliit
Kaitseliit
02:02:21 +12:12
18
Kaja LEPP
1974 West
West
02:02:28 +12:19

3 11 KP 3,10km

1
Melora MIKKO
2006 West
West
00:37:43
2
Jan Alexander RANDMAA
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:38:58 +01:15
3
Iida OLVISTE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:41:52 +04:09
4
00:43:21 +05:38
5
Herwin VÄLJAMÄE
2010 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:43:34 +05:51
6
00:43:39 +05:56
7
Emma LUME
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:44:21 +06:38
8
Pärt LEINER
2011 Rääma Kool
Rääma Kool
00:45:14 +07:31
9
00:45:19 +07:36
10
Reno REINHOLD
2011 Kilingi-Nõmme G
Kilingi-Nõmme G
00:45:29 +07:46
11
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:46:24 +08:41
12
Olivia VINTER
2009 West
West
00:46:32 +08:49
13
Silvi POOL
1964 Tori SK
Tori SK
00:46:55 +09:12
14
00:47:27 +09:44
15
00:47:38 +09:55
16
Tessa Lota VILBERG
2011 West
West
00:51:00 +13:17
17
00:58:42 +20:59
18
Anne OTT
1973
00:58:51 +21:08
19
00:58:56 +21:13
20
01:01:31 +23:48
21
Estel-Mari TAHMAZ
2012 Waldorf Kool
Waldorf Kool
01:01:48 +24:05
22
01:06:57 +29:14
23
Joonas JUURSALU
2011 Pärnu SHG
Pärnu SHG
01:14:36 +36:53
24
Viive SISASK
1948 West
West
01:15:51 +38:08
25
Saima RAND
1954 West
West
01:16:09 +38:26
26
01:16:41 +38:58
27
01:18:32 +40:49
28
Valli TALU
1942
02:29:55 +52:12
DQ
Reine KLETTENBERG
1979 K-Nõmme G
K-Nõmme G
 
 

4 5 KP 0,70km

1
00:13:07
2
Merilyn LUIK
2014 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:13:20 +00:13
3
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:14:37 +01:30
4
Hendrik NIGLAS
2018 Pärnu LA Trall
Pärnu LA Trall
00:15:03 +01:56
5
Marelle JUHKAMSOO
2014 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:15:49 +02:42
6
00:16:04 +02:57
6
Rüüt LILLE
2020 Pärnu Waldorflasteaed
Pärnu Waldorflasteaed
00:16:04 +02:57
8
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:16:08 +03:01
9
Jete PERVUSINA
2015 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:18:28 +05:21
10
Mirt KALJUR
2021 Harju OK
Harju OK
00:20:05 +06:58
11
Roosi ROOSTMA
2019 K-Nõmme LA
K-Nõmme LA
00:20:06 +06:59

5

1
Andrus KAROTAMM
1962 SK Saarde
SK Saarde
01:19:10 23
2
Helve SUIK
1962 Linna Tantsustuudio
Linna Tantsustuudio
01:44:08 22
3
00:52:59 10
4
Mati PILT
1951 West
West
00:54:18 10