Tulemused

Päevak

Jüri alevik

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: http://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

131 osalejat

M12 8 KP 1,10km

3
Daniel Frederik OJA
2016 Pikavere Mõisakool
Pikavere Mõisakool
00:16:37 +07:31
3
Aigar Elias ASKU
2013 Pikavere
Pikavere
00:16:36 +07:30
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:11:46 +02:40
3
00:11:52 +02:46
3
00:09:06

M14 14 KP 2,30km

5
00:18:19

M16 16 KP 4,10km

2
00:32:18 +09:26
2
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:22:52

M16RO 9 KP 3,40km

2
Maikel Magnus VÄLJA
2011 Aruküla Põhikool
Aruküla Põhikool
00:20:02

M21A 23 KP 7,00km

2
Jaan VIRU
1990 Orvand
Orvand
00:47:18 +12:01
2
Oliver KANNNA
1898 x103
x103
03:45:21 +10:04
2
Jakub SIMON
1898 x81
x81
00:39:26 +04:09
2
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:44:33 +09:16
2
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
00:38:26 +03:09
2
00:38:48 +03:31
2
00:38:21 +03:04
2
00:38:26 +03:09
2
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:37:53 +02:36
2
00:36:48 +01:31
2
Mattis ALLIKSOO
1979 Tammed
Tammed
00:35:37 +00:20
2
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:35:24 +00:07
2
00:35:17

M21B 23 KP 5,90km

2
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
00:43:09 +13:04
2
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:34:45 +04:40
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:38 +08:33
2
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:33:46 +03:41
2
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:33:36 +03:31
2
00:32:26 +02:21
2
Ingmar DAUB
1993 Ilves
Ilves
00:31:55 +01:50
2
Norma
00:30:05

M21C 17 KP 3,60km

2
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:50:38 +27:17
2
Neeme KAARNA
1973 Harju malev
Harju malev
00:51:30 +28:09
2
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:29:46 +06:25
2
Alar HEINRAND
1977 Norma
Norma
00:33:43 +10:22
2
Joel RILLO
1985
00:29:00 +05:39
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:27:14 +03:53
2
00:26:16 +02:55
2
Ats METUSALA
1987 TTÜ
TTÜ
00:26:05 +02:44
2
00:23:21

M21RO 14 KP 9,40km

2
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:36:00

M40 23 KP 5,90km

3
01:05:06 +35:01
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:39:55 +09:50
3
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:02:11 +32:06
3
00:36:24 +06:19
3
Elmar VAHER
1975 Rakv
Rakv
00:38:50 +08:45
3
Vitali BOGOMOLOV
1983 EE SK
EE SK
00:36:02 +05:57
3
Jaanus JÕGIS
1976 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:35:17 +05:12
3
00:33:49 +03:44
3
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:30:35 +00:30
3
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:30:05

M40RO 14 KP 9,40km

3
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
00:49:54 +08:44
3
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
00:43:13 +02:03
3
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:43:41 +02:31
3
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
00:41:10

M50 23 KP 5,90km

1
Tõnu KITS
1973
00:38:50 22

M60 19 KP 4,60km

2
01:03:59 +34:08
2
00:41:09 +11:18
2
Peeter KAIN
-0001
00:58:16 +28:25
2
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:39:45 +09:54
2
00:36:07 +06:16
2
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:33:54 +04:03
2
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:32:35 +02:44
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:29:51

M70 17 KP 3,60km

3
00:54:28 +25:13
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:38:27 +09:12
3
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:33:24 +04:09
3
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:33:46 +04:31
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:29:15

M80 14 KP 2,30km

3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:39:37 +02:50
3
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:59:03 +22:16
3
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:36:47

N12 8 KP 1,10km

2
00:10:35

N14 14 KP 2,30km

4
00:30:23 +08:00
4
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:22:23

N16 17 KP 3,60km

4
00:52:05 +26:01
4
Miriam PAESÜLD
2010 Tammed
Tammed
00:26:04

N21A 23 KP 5,90km

5
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:34:51 +01:47
5
Aade DÜÜNA
1995 Orvand
Orvand
00:58:56 +25:52
5
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:33:04

N21B 17 KP 3,60km

5
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
00:50:45 +28:20
5
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
00:51:19 +28:54
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:42:59 +20:34
5
Kaisa Karola KAMPUS
2004 Nõmme
Nõmme
00:44:55 +22:30
5
Tammed
00:32:19 +09:54
5
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:40:42 +18:17
5
00:30:15 +07:50
5
00:30:08 +07:43
5
Raili KALA
1985
00:28:29 +06:04
5
00:24:18 +01:53
5
00:22:25

N40 19 KP 4,60km

3
00:37:16 +04:25
3
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:34:42 +01:51
3
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:34:18 +01:27
3
00:34:08 +01:17
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:33:37 +00:46
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:32:51

N50 16 KP 4,10km

3
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:42:25 +08:47
3
00:52:45 +19:07
3
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:33:38

N60 16 KP 4,10km

4
Heli KAIN
-0001
00:50:41 +20:51
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:50:33 +20:43
4
00:42:41 +12:51
4
00:46:29 +16:39
4
Pille RASK
1963
00:29:50

N70 14 KP 2,30km

2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:03:06 +29:39
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:33:27

RADA2 23 KP 5,90km

1
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:35:21

TILLU 4 KP 0,00km

1
00:11:59
1
00:11:59

VALIK

1
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
02:50:29 26
2
00:54:39 23
3
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:35:22 20
4
Suigu KESKÜLA
1898 x13
x13
00:37:07 18
5
Sune KESKÜLA
1898 x12
x12
00:37:09 18
6
00:37:10 18
7
Tiit KÄGU
1973
00:37:15 16
8
Kirke ARRO
2008
00:36:30 14
9
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
03:43:04 13
10
00:28:43 9
11
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:43:56 9
12
01:03:47 8
13
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:19:19 6