Tulemused

Päevak

Vaela

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: http://www.teisipaevakud.ee

Rajameister: Kaido Nurja

226 osalejat

M12 5 KP 1,20km

3
Aigar Elias ASKU
2013 Pikavere
Pikavere
00:28:07 +06:12
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:22:21 +00:26
3
Suigu KESKÜLA
2012 x7
x7
00:25:46 +03:51
3
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:21:55

M14 10 KP 2,30km

5
Evan Villu PÕLDMÄE
2012 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
01:08:28 +30:43
5
Maikel Magnus VÄLJA
2011 Aruküla Põhikool
Aruküla Põhikool
00:37:45

M16 13 KP 3,70km

2
01:33:45 +55:48
2
01:33:38 +55:41
2
00:59:04 +21:07
2
00:55:40 +17:43
2
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:42:14 +04:17
2
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:37:57

M21A 24 KP 7,20km

1
01:07:50 22

M21B 22 KP 6,10km

2
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:32:01 +30:38
2
01:42:25 +41:02
2
01:26:50 +25:27
2
01:27:01 +25:38
2
Allar SOO
1898 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:19:25 +18:02
2
01:20:22 +18:59
2
01:16:12 +14:49
2
Norma
01:03:37 +02:14
2
01:14:08 +12:45
2
Ats METUSALA
1987 TTÜ
TTÜ
01:14:34 +13:11
2
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
01:13:26 +12:03
2
Rasmus SOTNIK
1993 Otepää
Otepää
01:12:28 +11:05
2
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
01:07:45 +06:22
2
Otto TAMKIVI
2007 SK100
SK100
01:57:12 +55:49
2
01:18:19 +16:56
2
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
02:19:29 +18:06
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
01:01:23

M21BRO 7 KP 9,10km

5
01:07:04

M21C 11 KP 3,50km

2
Neeme KAARNA
1973 Harju malev
Harju malev
01:09:12 +41:12
2
01:26:09 +58:09
2
Urmas REIKOP
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:53:36 +25:36
2
00:58:03 +30:03
2
00:47:14 +19:14
2
Tammed
00:50:26 +22:26
2
Andrius PAKASTE
1980 Vironia
Vironia
00:38:16 +10:16
2
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:37:35 +09:35
2
00:34:31 +06:31
2
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:34:17 +06:17
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:28:00

M21RO 10 KP 13,50km

2
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:10:24 +14:25
2
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:03:35 +07:36
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:04:17 +08:18
2
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:55:59

M40 22 KP 6,10km

3
01:20:28 +21:35
3
01:21:41 +22:48
3
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
01:17:47 +18:54
3
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
01:18:52 +19:59
3
01:17:00 +18:07
3
Reemo RAAG
1984 ÜVP
ÜVP
01:17:00 +18:07
3
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:12:03 +13:10
3
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:59:10 +00:17
3
Elmar VAHER
1975 Rakv
Rakv
01:11:51 +12:58
3
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:11:59 +13:06
3
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
01:11:30 +12:37
3
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
01:04:41 +05:48
3
01:01:00 +02:07
3
01:21:44 +22:51
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:16:37 +17:44
3
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:30:46 +31:53
3
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:58:53

M40RO 10 KP 13,50km

3
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:12:37 +11:46
3
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:15:43 +14:52
3
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:10:45 +09:54
3
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:11:57 +11:06
3
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:05:24 +04:33
3
01:08:06 +07:15
3
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:05:18 +04:27
3
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:05:11 +04:20
3
01:04:24 +03:33
3
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:01:37 +00:46
3
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
01:00:51

M50 22 KP 6,10km

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:25:26 20

M60 17 KP 4,70km

2
Peeter KAIN
-0001
02:01:53 +09:32
2
01:38:57 +46:36
2
01:40:39 +48:18
2
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
01:21:13 +28:52
2
01:25:28 +33:07
2
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
01:02:36 +10:15
2
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:19:21 +27:00
2
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:57:57 +05:36
2
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:56:43 +04:22
2
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:56:24 +04:03
2
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:54:34 +02:13
2
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:52:21

M60RO 7 KP 9,10km

3
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:37 +26:01
3
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
01:00:24 +11:48
3
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
01:08:55 +20:19
3
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:48:36

M70 11 KP 3,50km

3
01:06:05 +28:22
3
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:20 +36:37
3
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:58:41 +20:58
3
00:45:52 +08:09
3
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:39:48 +02:05
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:38:55 +01:12
3
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:37:43

M80 10 KP 2,30km

3
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:06:12 +28:40
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:40:31 +02:59
3
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:45:07 +07:35
3
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:37:32

N12 5 KP 1,20km

2
00:15:24 +00:47
2
00:14:37

N14 10 KP 2,30km

4
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:54:18 +02:08
4
01:00:13 +08:03
4
Delisa LEHTSALU
2011 Kiili Gümnaasium
Kiili Gümnaasium
00:52:10

N16 11 KP 3,50km

4
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:39:53

N21A 22 KP 6,10km

5
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
01:17:02 +12:03
5
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
01:04:59

N21B 11 KP 3,50km

5
Küllike REHE
-0001 Hansapank
Hansapank
01:11:07 +40:01
5
01:37:44 +06:38
5
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:55:32 +24:26
5
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
01:07:56 +36:50
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:51:51 +20:45
5
00:52:51 +21:45
5
00:43:03 +11:57
5
00:43:47 +12:41
5
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:41:41 +10:35
5
00:34:05 +02:59
5
00:33:30 +02:24
5
00:32:49 +01:43
5
Raili KALA
1985
00:31:06

N40 17 KP 4,70km

3
02:11:03 +08:49
3
Edit KANNEL
1976 Norma
Norma
01:31:28 +29:14
3
Kirsi PÄÄRSOO
1984 Norma
Norma
01:31:28 +29:14
3
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:29:06 +26:52
3
01:31:27 +29:13
3
Elina LASSERON
1967 JOKA
JOKA
01:24:06 +21:52
3
01:24:18 +22:04
3
01:16:50 +14:36
3
Airi KASK
1976
01:22:46 +20:32
3
Peko
01:14:39 +12:25
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
01:06:28 +04:14
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:04:24 +02:10
3
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:04:08 +01:54
3
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
01:02:14

N40RO 4 KP 5,50km

3
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:45:43

N50 13 KP 3,70km

3
01:05:53 +21:54
3
01:05:49 +21:50
3
01:04:45 +20:46
3
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:50:35 +06:36
3
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:46:35 +02:36
3
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:43:59

N60 13 KP 3,70km

4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:15:03 +30:22
4
Heli KAIN
-0001
01:15:11 +30:30
4
01:09:09 +24:28
4
01:11:13 +26:32
4
TON
01:08:13 +23:32
4
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:57:34 +12:53
4
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:53:49 +09:08
4
Pille RASK
1963
00:49:57 +05:16
4
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:44:41

N70 10 KP 2,30km

2
Epp SULG
1944
01:25:58 +50:13
2
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:35:45

RADA3 17 KP 4,70km

1
02:01:39 +37:23
1
01:28:23 +04:07
1
Riina PALU
1981 Saaresalu
Saaresalu
02:01:34 +37:18
1
Toomas BIRK
1976 Columbus IT
Columbus IT
01:24:16

RADA4 13 KP 3,70km

1
01:01:08

RADA6 10 KP 2,30km

1
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:53:48

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:08:09 +04:42
1
00:05:42 +02:15
1
00:06:32 +03:05
1
00:04:52 +01:25
1
00:04:36 +01:09
1
00:03:47 +00:20
1
00:03:45 +00:18
1
00:03:27

VALIK

1
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:49:09 24
2
01:23:43 21
3
02:07:58 21
4
01:23:28 20
5
01:41:30 20
6
01:26:17 17
7
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:33:08 17
8
00:53:57 16
9
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:03:40 15
10
Kadi TAALBERG
1977 Kobras
Kobras
01:18:30 14
11
00:42:32 11
12
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:52:33 11
13
01:15:42 11
14
01:42:47 11
15
Kairi HUNT
1982
01:43:04 11
16
00:48:05 10
17
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:53:19 10
18
01:49:45 9
19
Maret LAAS
1972 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:51:04 7
20
Andreas JÜRIMÄE
1994 TTÜ Tantsuansambel Kulju
TTÜ Tantsuansambel Kulju
00:41:49 6
21
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:39:58 4