Tulemused

Päevak

Keila-Joa

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://teisipaevakud.ee/

Rajameister: Veikko Tamlak

284 osalejat

M12 5 KP 1,30km

1
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:09:53
2
00:12:11 +02:18
3
00:12:12 +02:19
4
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:17:15 +07:22

M14 8 KP 2,10km

1
00:20:53
2
00:23:17 +02:24
3
Henrik ERM
2011 SK Xdream
SK Xdream
00:26:10 +05:17
4
Olle ORLOV
2018
00:31:09 +10:16
5
Evan Villu PÕLDMÄE
2012 Kivimäe Põhikool
Kivimäe Põhikool
00:42:06 +21:13

M16 17 KP 4,30km

1
00:53:18
2
00:55:14 +01:56

M19RO 14 KP 6,60km

1
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:31:06

M21A 26 KP 7,50km

1
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:50:41
2
00:58:33 +07:52
3
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
01:02:57 +12:16
4
01:07:22 +16:41
5
01:08:33 +17:52
6
01:11:44 +21:03
7
Mattis ALLIKSOO
1979 Tammed
Tammed
01:11:47 +21:06
8
01:12:26 +21:45
9
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:15:04 +24:23
10
Sven-Erik REBANE
1992 Orvand
Orvand
01:15:05 +24:24
11
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:16:24 +25:43
12
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:25:01 +34:20
13
01:25:02 +34:21
14
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:35:05 +44:24
15
01:39:35 +48:54

M21B 21 KP 6,40km

1
Norma
00:47:01
2
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:48:31 +01:30
3
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
00:48:44 +01:43
4
00:49:06 +02:05
5
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:49:27 +02:26
6
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:50:57 +03:56
7
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:52:23 +05:22
8
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:54:25 +07:24
9
Carl SÕLG
1980 Grossi Toidukaubad
Grossi Toidukaubad
00:59:41 +12:40
10
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:01:13 +14:12
11
01:01:31 +14:30
12
Rasmus SOTNIK
1993 Otepää
Otepää
01:04:27 +17:26
13
Joosep PAATS
-0001
01:05:27 +18:26
14
01:07:11 +20:10
15
Mart TIMUSKA
1997 Rae
Rae
01:08:02 +21:01
16
Allan ROOSIMÄGI
1985 Jõhvikas
Jõhvikas
01:12:24 +25:23
17
01:13:21 +26:20
18
Riho KADAJA
1985 Saku
Saku
01:15:08 +28:07
19
Joel RILLO
1985
01:15:18 +28:17
20
Mait BRATKA
1989
01:15:26 +28:25
21
Marti VAKSMANN
1985 AS Tallinna Vesi
AS Tallinna Vesi
01:15:30 +28:29
22
Tanel KAUS
1989
01:35:44 +48:43

M21BRO 14 KP 6,60km

1
01:05:53

M21C 13 KP 3,70km

1
Karl PEHK
1988
00:27:44
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:31:32 +03:48
3
00:31:33 +03:49
4
Sulev KOIDU
1968 Tammed
Tammed
00:31:48 +04:04
5
00:36:40 +08:56
6
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:37:02 +09:18
7
Villu ALLIKBERG
1975 Saue
Saue
00:39:58 +12:14
8
00:40:53 +13:09
9
Uku TOMINGAS
2010 Mercury
Mercury
00:42:06 +14:22
10
00:51:32 +23:48
11
Arvi TÜVI
1964
00:51:58 +24:14
12
00:52:33 +24:49
13
Urmas REIKOP
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:55:16 +27:32
14
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:00:36 +32:52

M21RO 17 KP 12,20km

1
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:46:49
2
00:50:18 +03:29
3
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:54:07 +07:18
4
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:02:57 +16:08
5
01:03:17 +16:28
6
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:13:27 +26:38
7
Mark RANNE
2008
01:47:33 +00:44
8
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:52:12 +05:23

M40 21 KP 6,40km

1
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:46:13
2
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
00:47:00 +00:47
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:51:21 +05:08
4
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:53:49 +07:36
5
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:53:55 +07:42
6
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:55:06 +08:53
7
00:55:29 +09:16
8
00:56:13 +10:00
9
00:58:46 +12:33
10
Madis KIPPER
1975 Mira Ehitusmaterjalid
Mira Ehitusmaterjalid
00:59:22 +13:09
11
01:00:31 +14:18
11
01:00:31 +14:18
13
01:03:40 +17:27
14
01:14:20 +28:07
15
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:18:48 +32:35
16
Martin SARV
1983 Orion
Orion
01:22:07 +35:54
17
01:23:40 +37:27
18
Jaan VIIL
1982
01:38:17 +52:04

M40RO 17 KP 12,20km

1
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:54:44
2
00:58:05 +03:21
3
Jano JÄRVELAID
1982 Tammed
Tammed
01:00:46 +06:02
4
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:01:49 +07:05
5
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:02:03 +07:19
6
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:02:05 +07:21
7
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:02:44 +08:00
8
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:02:57 +08:13
9
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:03:32 +08:48
10
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:04:10 +09:26
11
Siim KIBUS
1983
01:05:03 +10:19
12
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:05:11 +10:27
13
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:05:53 +11:09
14
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:07:58 +13:14
15
Aldo METT
1974 Skype
Skype
01:19:44 +25:00
16
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:23:17 +28:33
17
Margus SASSIAN
1973 VTO
VTO
01:30:51 +36:07

M50 21 KP 6,40km

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:49:18
2
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:53:14 +03:56
3
SRD
00:53:23 +04:05
4
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:53:59 +04:41
5
Raivo ERIK
1968 Mercury
Mercury
00:54:48 +05:30
6
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:55:09 +05:51
7
00:57:34 +08:16
8
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:57:56 +08:38
9
Priit ÖVERUS
1966 Mercury
Mercury
00:58:37 +09:19
10
01:01:41 +12:23
11
Ülo REISNER
1971 TON
TON
01:02:55 +13:37
12
TON
01:03:58 +14:40
13
Olavi LOO
1971 West
West
01:05:10 +15:52
14
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
01:08:33 +19:15
15
Tammed
01:11:53 +22:35
16
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:13:17 +23:59
17
Ain-Meelis HANNUS
1973 Võru
Võru
01:16:50 +27:32
18
01:17:30 +28:12
19
Raivo MITT
1971
01:20:22 +31:04
20
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:22:00 +32:42
21
01:23:45 +34:27
22
Ivar LAI
1962
01:28:58 +39:40

M60 20 KP 5,00km

1
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
00:47:40
2
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:47:48 +00:08
3
Rein UNT
1949 TON
TON
00:49:41 +02:01
4
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:52:11 +04:31
5
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:52:34 +04:54
6
00:57:11 +09:31
7
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:06:25 +18:45
8
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:09:26 +21:46
9
01:13:10 +25:30

M60RO 14 KP 6,60km

1
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
01:03:36
2
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
01:11:40 +08:04

M70 13 KP 3,70km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:37:38
2
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:40:32 +02:54
3
Heino REBANE
1954 Orvand
Orvand
00:41:37 +03:59
4
00:47:33 +09:55
5
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:53:36 +15:58
6
01:03:33 +25:55
7
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:06:54 +29:16
8
01:20:30 +42:52

M80 8 KP 2,10km

1
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:32:21
2
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:32:24 +00:03
3
Mati POOM
1944 TON
TON
00:35:17 +02:56
4
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:35:53 +03:32

N12 5 KP 1,30km

1
00:16:31
2
Iris TAMME
2017
00:17:06 +00:35
3
00:18:48 +02:17
4
Hannele ERM
2019 TAOK/Nõmme Põhikool
TAOK/Nõmme Põhikool
00:26:35 +10:04

N14 8 KP 2,10km

1
00:15:39
2
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:20:45 +05:06
3
Raheli VAHKAL
2011 SK100
SK100
00:21:01 +05:22
4
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:21:22 +05:43

N16 13 KP 3,70km

1
Mariel KRIKS
2011 LSF PT
LSF PT
00:49:28

N21A 21 KP 6,40km

1
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
01:01:55
2
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
01:02:13 +00:18
3
01:06:55 +05:00

N21B 13 KP 3,70km

1
Raili KALA
1985
00:33:54
2
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:34:46 +00:52
3
00:37:00 +03:06
4
Mari-Ann SAAR
1985 TON
TON
00:38:41 +04:47
5
Merili KRIISA
1983
00:43:10 +09:16
6
00:45:40 +11:46
7
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
00:48:47 +14:53
8
00:50:44 +16:50
9
00:50:58 +17:04
10
Ene TÜVI
1965
00:51:29 +17:35
11
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
00:56:05 +22:11
12
00:57:16 +23:22
13
Kaisa Karola KAMPUS
2004 Nõmme
Nõmme
00:58:30 +24:36
14
Maarja KIPPER
1981 Äripäev
Äripäev
00:58:59 +25:05
15
01:06:54 +33:00
16
Kristi VIIL-SILD
1976 Saku Õlletehase SK
Saku Õlletehase SK
01:20:48 +46:54
17
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:22:27 +48:33

N21RO 14 KP 6,60km

1
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
01:13:31
2
Kadri RIIMAK
1979 x183
x183
01:14:28 +00:57

N40 20 KP 5,00km

1
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
00:47:55
2
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:52:02 +04:07
3
00:52:48 +04:53
4
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:54:45 +06:50
5
00:56:11 +08:16
6
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:56:35 +08:40
7
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:57:10 +09:15
8
00:58:06 +10:11
9
Airi KASK
1976
01:00:51 +12:56
10
01:03:18 +15:23
11
Monica JAAGO
-0001
01:03:25 +15:30
12
01:05:16 +17:21
13
Mari SUKK
1974
01:05:52 +17:57
14
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:08:22 +20:27
15
01:09:19 +21:24
16
01:34:54 +46:59
17
-
01:43:47 +55:52

N50 17 KP 4,30km

1
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:43:21
2
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:57:41 +14:20
3
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:59:19 +15:58
4
01:03:26 +20:05
5
01:03:32 +20:11
6
Piret GROSSTHAL
1969 Sunorek
Sunorek
01:18:42 +35:21
7
Piret RAHE
1972
01:23:13 +39:52
8
01:31:54 +48:33

N60 17 KP 4,30km

1
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:56:31
2
00:58:17 +01:46
3
Pille RASK
1963
00:58:52 +02:21
4
Virve ORAV
1947 Tammed
Tammed
01:03:12 +06:41
5
TON
01:08:31 +12:00
6
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:09:09 +12:38
7
Heli KAIN
-0001
01:09:23 +12:52
8
01:39:52 +43:21

N70 8 KP 2,10km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:26:47
2
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:28:35 +01:48
3
00:32:02 +05:15
4
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:32:07 +05:20
5
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:34:24 +07:37
6
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:35:21 +08:34
7
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
00:36:19 +09:32
8
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:41:35 +14:48
9
Epp SULG
1944
00:41:40 +14:53
10
01:01:54 +35:07

RADA3 20 KP 5,00km

1
Erich VAIN
1998
01:08:25
2
01:55:07 +46:42

RADA4 17 KP 4,30km

1
Maaria PÕLDMÄE
1986 PLDM
PLDM
01:26:32

RADA7 5 KP 1,30km

1
00:20:18
2
00:20:22 +00:04

TILLU 5 KP 0,00km

2
00:02:12
3
00:02:25 +00:13
4
00:02:34 +00:22
5
00:02:45 +00:33
6
Marta ERIK
2019
00:02:49 +00:37
7
00:02:51 +00:39
8
00:03:01 +00:49
9
PLDM
00:03:04 +00:52
10
00:03:28 +01:16
14
Mona TAMME
2020
00:04:24 +02:12
14
00:04:24 +02:12
16
00:05:51 +03:39
17
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:05:55 +03:43
18
00:06:16 +04:04
19
00:06:24 +04:12
20
00:06:32 +04:20
21
00:06:35 +04:23
23
Käre PEHK
2018
00:06:42 +04:30
25
Elli ORLOV
2020
00:07:02 +04:50
26
Pent PEHK
2021
00:07:21 +05:09
27
00:07:51 +05:39
28
00:13:54 +11:42

VALIK

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:18:54 30
2
Egon MÕEK
1974
01:33:34 30
3
Tiia MÕEK
1974
01:33:35 30
4
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
01:35:10 30
5
02:01:17 26
6
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
00:56:54 23
7
01:10:58 21
8
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:37:58 20
9
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:51:24 20
10
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
01:07:55 20
11
01:19:15 20
12
Tõnu KARP
1957
01:28:16 20
13
01:49:04 20
14
Keit KIVISILD
1979 Elioni SK
Elioni SK
00:52:19 19
15
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
01:02:29 19
16
01:07:07 19
17
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:12:13 19
18
Anneli ORAV
1980 Tammed
Tammed
01:00:37 17
19
01:11:16 16
20
01:41:28 16
21
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
01:03:57 15
22
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:54:07 13
23
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
01:01:15 12
24
01:14:54 11
25
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:34:27 11
26
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:50:56 6
27
Hugo KAUL
2013
01:30:47 6
28
Raini RAAL
1979
00:20:52 5
29
Ruben KAUL
2015
01:30:40 5
30
Theodor TALVE
1898 x46
x46
00:03:14 3
31
Piia RÄNI
1898 x47
x47
00:03:55 3