Tulemused

Päevak

Kose

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://teisipaevakud.ee/

Rajameister: Kaido Nurja

206 osalejat

M12 8 KP 1,60km

1
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:10:21
2
Erik LEHTLA
2016 MTÜ Saku Maraton
MTÜ Saku Maraton
00:13:41 +03:20
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:14:14 +03:53
4
Robert LIGI
2020 Oru lasteaed Mesimumm
Oru lasteaed Mesimumm
00:21:58 +11:37

M14 10 KP 2,40km

1
Kristjan ALLIKSOO
2011 Tammed
Tammed
00:13:49
2
Karl Tristen VOSS
2011 x141
x141
00:16:36 +02:47
3
00:26:34 +12:45
4
Kaspar REA
2011 TON
TON
00:41:07 +27:18

M16 18 KP 4,20km

1
Ruben KAUL
2015
01:00:00
2
Hugo KAUL
2013
01:03:02 +03:02

M21A 28 KP 7,10km

1
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:31:40
2
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:32:43 +01:03
3
00:33:33 +01:53
4
Heiko MANDER
1987 SK100
SK100
00:34:44 +03:04
5
Priit TALU
1972 West
West
00:35:23 +03:43
6
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:35:26 +03:46
7
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:38:51 +07:11
8
00:39:14 +07:34
9
Mattis ALLIKSOO
1979 Tammed
Tammed
00:39:24 +07:44
9
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:39:24 +07:44
11
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:40:30 +08:50
12
Sven-Erik REBANE
1992 Orvand
Orvand
00:41:26 +09:46
13
00:42:03 +10:23
14
00:47:35 +15:55
15
Tanel TOOM
1976
00:49:16 +17:36
16
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:55:21 +23:41

M21B 25 KP 6,50km

1
00:32:04
2
Norma
00:33:14 +01:10
3
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:33:45 +01:41
4
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:34:21 +02:17
5
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:35:27 +03:23
6
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:36:19 +04:15
7
Madis TAMM
1989
00:36:47 +04:43
8
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:37:06 +05:02
8
00:37:06 +05:02
10
00:46:03 +13:59
11
Mait BRATKA
1989
00:46:46 +14:42
12
Joel RILLO
1985
00:49:01 +16:57
13
Riho KADAJA
1985 Saku
Saku
00:53:22 +21:18

M21C 18 KP 4,00km

1
00:21:05
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:26:17 +05:12
3
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:28:16 +07:11
4
Tarmo TUULE
1974 SK Loom / Nuti Grupp OÜ
SK Loom / Nuti Grupp OÜ
00:31:12 +10:07
5
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:31:13 +10:08
6
Arvi TÜVI
1964
00:34:19 +13:14
7
00:34:35 +13:30
8
Urmas REIKOP
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:35:00 +13:55
9
Andrius PAKASTE
1980 Vironia
Vironia
00:37:23 +16:18
10
Neeme KAARNA
1973 Harju malev
Harju malev
00:58:58 +37:53
11
01:02:23 +41:18

M21RO 15 KP 12,20km

1
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:42:21
2
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:50:43 +08:22
3
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:51:57 +09:36
4
Jano JÄRVELAID
1982 Tammed
Tammed
00:55:39 +13:18
5
00:58:43 +16:22
6
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:05:26 +23:05
7
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
01:08:21 +26:00
8
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
01:08:29 +26:08
9
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:09:28 +27:07

M40 25 KP 6,50km

1
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:31:36
2
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
00:32:21 +00:45
3
Jaak KÕIVA
1982 Kose
Kose
00:33:42 +02:06
4
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:34:41 +03:05
5
Meelis MERENÄKK
1974 Mercury
Mercury
00:36:36 +05:00
6
00:37:02 +05:26
7
00:38:54 +07:18
8
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:39:11 +07:35
9
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:39:18 +07:42
10
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:40:16 +08:40
10
Elmar VAHER
1975 Rakv
Rakv
00:40:16 +08:40
12
00:40:32 +08:56
13
Sergei MUIZNIEKS
1978 Saros Est
Saros Est
00:41:19 +09:43
14
00:43:30 +11:54
15
00:43:34 +11:58

M40RO 15 KP 12,20km

1
Jürgen ESINURM
1982 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:52:36
2
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:53:38 +01:02
3
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
00:56:45 +04:09
4
Oskar KIVISIV
1989 Kaitsevägi/RedBike
Kaitsevägi/RedBike
00:57:50 +05:14
5
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
00:58:22 +05:46
6
Valdek VENNO
1898 x147
x147
00:58:53 +06:17
7
Andres DANILOV
1973 x146
x146
00:58:54 +06:18
8
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:01:59 +09:23
9
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:02:05 +09:29
10
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
01:06:46 +14:10
11
Siim KIBUS
1983
01:07:27 +14:51
12
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:08:31 +15:55
13
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:08:46 +16:10
14
01:11:47 +19:11
15
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:13:28 +20:52
16
Vahur PALU
1965 JOKA
JOKA
01:22:13 +29:37

M50 25 KP 6,50km

1
SRD
00:34:46
2
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:36:23 +01:37
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:36:36 +01:50
4
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:36:43 +01:57
5
Tõnu KITS
1973
00:38:52 +04:06
6
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:39:24 +04:38
7
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:39:41 +04:55
8
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
00:39:58 +05:12
9
00:40:58 +06:12
10
Ülo REISNER
1971 TON
TON
00:41:52 +07:06
11
Rein TAMM
1961 Kose Vesi
Kose Vesi
00:42:51 +08:05
12
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:43:06 +08:20
13
Tarmo GEDE
1967
00:46:35 +11:49
14
00:48:45 +13:59
15
TON
00:50:33 +15:47
16
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
00:58:38 +23:52
17
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:02:32 +27:46

M60 21 KP 5,00km

1
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:29:33
2
Raul LAAS
1959 JOKA
JOKA
00:32:51 +03:18
3
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:34:48 +05:15
4
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:35:36 +06:03
5
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
00:45:39 +16:06
6
Ain KARTAU
1961 Orvand
Orvand
00:52:03 +22:30
7
Peeter KAIN
-0001
01:02:08 +32:35

M60RO 9 KP 8,30km

1
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:48:11
2
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
00:49:08 +00:57

M70 18 KP 4,00km

1
00:28:41
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:28:46 +00:05
3
Heino REBANE
1954 Orvand
Orvand
00:36:37 +07:56
4
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:45:22 +16:41
5
00:59:10 +30:29
6
01:05:52 +37:11

M80 10 KP 2,40km

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:23:34
2
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:23:52 +00:18
3
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:24:48 +01:14

N12 8 KP 1,60km

1
00:11:31
2
00:21:13 +09:42

N14 10 KP 2,40km

1
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:15:25
2
00:16:59 +01:34
3
Delisa JÄRVELAID
2009 Tammed
Tammed
00:41:20 +25:55

N21A 25 KP 6,50km

1
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
00:31:11
2
Marika MANDER
1988 SK100
SK100
00:33:51 +02:40
3
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:34:26 +03:15
4
00:43:55 +12:44
5
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
00:47:02 +15:51
6
01:15:50 +44:39
7
Aleksandra KLOKOVA
1991 Salvest
Salvest
01:17:05 +45:54

N21B 18 KP 4,00km

1
Mari-Ann SAAR
1985 TON
TON
00:20:37
2
Raili KALA
1985
00:24:31 +03:54
3
00:25:11 +04:34
4
00:26:08 +05:31
5
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:27:59 +07:22
6
Kirke SAVITSCH
2005 TON
TON
00:29:25 +08:48
7
00:30:21 +09:44
8
00:31:49 +11:12
9
00:32:52 +12:15
10
Ene TÜVI
1965
00:34:11 +13:34
11
00:40:00 +19:23
12
00:51:37 +31:00
13
Riina GUTMANN
1977 Harju malev
Harju malev
00:57:59 +37:22

N21RO 9 KP 8,30km

1
Merike MUMME
1975 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:55
2
Ruth GUTMANN
1961 Rae
Rae
00:54:17 +11:22
3
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
00:57:57 +15:02

N40 21 KP 5,00km

1
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:32:26
2
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:34:10 +01:44
3
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:35:31 +03:05
4
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:35:40 +03:14
5
00:36:07 +03:41
6
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:38:39 +06:13
7
Kirsi PÄÄRSOO
1984 Norma
Norma
00:41:15 +08:49
8
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:14 +09:48
9
Airi KASK
1976
00:43:23 +10:57
10
Monica JAAGO
-0001
00:44:15 +11:49
11
01:04:01 +31:35

N50 18 KP 4,20km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:29:19
2
00:32:09 +02:50
3
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:32:37 +03:18
4
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:33:10 +03:51
5
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:33:56 +04:37
6
Janno VOOL
1971
00:47:09 +17:50
6
00:47:09 +17:50

N60 18 KP 4,20km

1
Pille RASK
1963
00:30:17
2
00:38:52 +08:35
3
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
00:39:27 +09:10
4
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:40:14 +09:57
5
TON
00:40:19 +10:02
6
00:41:13 +10:56
7
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:42:19 +12:02
8
Heli KAIN
-0001
00:42:32 +12:15
9
00:57:04 +26:47

N70 10 KP 2,40km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:22:21
2
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:24:05 +01:44
3
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
00:27:52 +05:31
4
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:35:20 +12:59
5
Epp SULG
1944
00:40:08 +17:47

RADA6 10 KP 2,40km

1
Railis MERENÄKK
2009 Tartu Veeriku kool
Tartu Veeriku kool
00:26:32

TILLU 5 KP 0,00km

1
00:02:22
4
00:04:24 +02:02
5
00:05:51 +03:29
6
00:06:46 +04:24

VALIK

1
01:21:13 26
2
00:43:00 25
3
00:55:51 25
4
Allan ANNISTE
1964 JOKA
JOKA
00:52:40 24
5
Ivo POST
1979
01:13:25 24
6
Maive LEIF
1968 JOKA
JOKA
01:23:52 22
7
Gert SAAMANN
1968 JOKA
JOKA
01:23:53 22
8
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:46:41 21
9
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
01:26:44 19
10
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:23:11 17
11
00:45:59 17
12
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
00:55:31 15
13
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:29:28 14
14
Karel REA
2016 TON
TON
00:34:03 11
15
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:50:46 9
16
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
00:59:19 7