Tulemused

Päevak

Saue

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://teisipaevakud.ee/

Rajameister: Olga Andrejeva

265 osalejat

M12 6 KP 1,50km

1
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:15:35
2
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:18:07 +02:32
3
00:22:28 +06:53
4
00:24:46 +09:11

M14 8 KP 2,40km

1
00:41:49
2
Kaspar ALLIKSOO
2015 Tammed
Tammed
00:45:54 +04:05
3
00:45:56 +04:07
4
00:45:57 +04:08
5
Kert ALLIKSOO
2018 Tammed
Tammed
00:46:39 +04:50
6
Devon TAMMEMÄE
2020 SK100
SK100
00:57:16 +15:27
7
Olle ORLOV
2018
01:04:52 +23:03

M16 18 KP 4,60km

1
00:38:33
2
00:59:49 +21:16

M19RO 15 KP 8,50km

1
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
00:42:04
2
Ats ALTTOA
2010
00:48:04 +06:00
3
Kristjan ALLIKSOO
2011 Tammed
Tammed
00:53:05 +11:01

M21A 23 KP 7,10km

1
Alar ABRAM
1972 Tammed
Tammed
00:39:07
2
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
00:43:07 +04:00
3
00:43:50 +04:43
4
00:45:21 +06:14
5
Meelis MERENÄKK
1974 Mercury
Mercury
00:47:13 +08:06
6
Marko TAMMIST
1984 Tammed
Tammed
00:47:32 +08:25
7
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:53:36 +14:29
8
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:57:51 +18:44
9
01:00:35 +21:28
10
Aimar LIIVER
1974 Telia SK
Telia SK
01:13:38 +34:31
11
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:17:39 +38:32
12
Ivo POST
1979
01:59:50 +20:43

M21B 21 KP 5,60km

1
Norma
00:36:24
2
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
00:36:31 +00:07
3
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:38:34 +02:10
4
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:38:49 +02:25
5
00:39:33 +03:09
6
Lauri TAMMEMÄE
1988 SK100
SK100
00:44:37 +08:13
6
00:44:37 +08:13
8
00:46:16 +09:52
9
00:46:35 +10:11
9
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
00:46:35 +10:11
11
00:47:36 +11:12
12
Joel RILLO
1985
00:49:17 +12:53
13
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
00:50:05 +13:41
14
00:50:24 +14:00
15
Kristjan PETERSON
1986 StSiP
StSiP
00:53:25 +17:01
16
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:55:56 +19:32
17
00:58:23 +21:59
18
00:58:58 +22:34
19
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
01:27:10 +50:46
20
Ain ABEL
1898 x166
x166
01:33:32 +57:08

M21BRO 15 KP 8,50km

1
Tiit EINBERG
1967 Gustaf-Tallinn OÜ
Gustaf-Tallinn OÜ
00:42:34
2
00:49:20 +06:46
3
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:51:06 +08:32

M21C 13 KP 3,40km

1
Sulev KOIDU
1968 Tammed
Tammed
00:24:39
2
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:30:13 +05:34
3
00:32:57 +08:18
4
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:34:03 +09:24
5
Raini RAAL
1979
00:37:13 +12:34
6
00:38:18 +13:39
7
Andrius PAKASTE
1980 Vironia
Vironia
00:39:30 +14:51
8
Tarmo TUULE
1974 SK Loom / Nuti Grupp OÜ
SK Loom / Nuti Grupp OÜ
00:47:09 +22:30
9
Tiit KÄGU
1973
00:50:49 +26:10
10
Raido NOTTON
1898 x238
x238
00:54:04 +29:25
11
Meelis MIGUR
1898 x235
x235
00:59:17 +34:38

M21RO 23 KP 14,40km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:47:31
2
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:53:53 +06:22
3
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:54:40 +07:09
4
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:55:11 +07:40
5
Mattis ALLIKSOO
1979 Tammed
Tammed
00:56:12 +08:41
6
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:15:53 +28:22
7
01:18:10 +30:39
8
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
01:20:31 +33:00
9
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
01:20:39 +33:08
10
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
01:21:56 +34:25
11
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
01:31:52 +44:21

M40 21 KP 5,60km

1
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:34:53
2
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:37:41 +02:48
3
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
00:46:30 +11:37
4
00:46:56 +12:03
5
Madis KIPPER
1975 Mira Ehitusmaterjalid
Mira Ehitusmaterjalid
00:47:15 +12:22
6
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:47:45 +12:52
7
Elmar VAHER
1975 Rakv
Rakv
00:48:29 +13:36
8
00:49:22 +14:29
9
00:50:10 +15:17
10
00:50:18 +15:25
11
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:52:01 +17:08
12
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:52:18 +17:25
13
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:59:46 +24:53
14
01:01:54 +27:01
15
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
01:12:53 +38:00
16
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:26:04 +51:11

M40RO 23 KP 14,40km

1
Jano JÄRVELAID
1982 Tammed
Tammed
00:58:57
2
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:00:48 +01:51
3
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:02:53 +03:56
4
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:03:00 +04:03
5
Indrek REITSAK
1977 Mercury
Mercury
01:03:48 +04:51
6
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:04:06 +05:09
7
Erki PAJUNDI
1981 Bisontesolar OÜ
Bisontesolar OÜ
01:06:45 +07:48
8
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:09:40 +10:43
9
Leila MALVA
1982 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:19:25 +20:28
10
01:21:24 +22:27
11
Aldo METT
1974 Skype
Skype
01:23:19 +24:22
12
Jan-Erik NÕMTAK
1981 25195
25195
01:23:45 +24:48

M50 21 KP 5,60km

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:40:36
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:15 +01:39
3
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:42:33 +01:57
4
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:42:34 +01:58
5
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:43:18 +02:42
6
SRD
00:46:44 +06:08
7
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:48:26 +07:50
8
Tarmo GEDE
1967
00:53:27 +12:51
9
01:04:37 +24:01
10
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
01:16:53 +36:17
11
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
01:34:40 +54:04

M60 18 KP 4,70km

1
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:38:23
2
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:47:04 +08:41
3
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
00:55:58 +17:35
4
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:01:32 +23:09
5
01:03:07 +24:44
6
Sulev KUIV
1956 TAOK
TAOK
01:07:05 +28:42
7
01:29:10 +50:47

M60RO 15 KP 8,50km

1
Vallo VARJO
1961 Koop
Koop
00:46:36
2
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:57:11 +10:35
3
Kalev RAADLA
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
01:06:14 +19:38

M70 13 KP 3,40km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:32:33
2
00:37:19 +04:46
3
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:48:30 +15:57
4
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:56:23 +23:50
5
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:59:01 +26:28
6
01:08:01 +35:28

M80 8 KP 2,40km

1
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:31:24
2
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:32:34 +01:10
3
Mati POOM
1944 TON
TON
00:35:52 +04:28
4
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:38:52 +07:28
5
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:24:42 +53:18

N12 6 KP 1,50km

1
00:19:38
2
00:22:24 +02:46
3
00:24:51 +05:13
4
Mari TUDRE
2013 Tallinna Ühisgümnaasium
Tallinna Ühisgümnaasium
00:25:52 +06:14
5
Marii VAIGRO
2012 Tammed
Tammed
00:27:50 +08:12
6
00:32:10 +12:32
7
01:19:34 +59:56

N14 8 KP 2,40km

1
00:26:02
2
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:32:19 +06:17
3
00:51:58 +25:56
4
Lorely TAMMEMÄE
2017 SK100
SK100
00:57:13 +31:11

N16 13 KP 3,40km

1
Miriam PAESÜLD
2010 Tammed
Tammed
00:28:08
2
Sandra VALGEVÄLI
2008 Mercury
Mercury
00:42:30 +14:22
3
00:50:03 +21:55

N21A 21 KP 5,60km

1
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:44:46
2
Susan PIHELGAS
1987 Tammed
Tammed
00:48:22 +03:36
3
00:59:11 +14:25
4
Olga KOMISSAROVA
1976 31544
31544
01:15:47 +31:01
5
Mari Liis SUKK
2000 Kiikhobu Lasteaed
Kiikhobu Lasteaed
01:20:46 +36:00

N21B 13 KP 3,40km

1
00:25:24
2
00:27:01 +01:37
3
Raili KALA
1985
00:28:55 +03:31
4
00:31:16 +05:52
5
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:34:01 +08:37
6
00:42:28 +17:04
7
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:44:18 +18:54
8
00:45:14 +19:50
9
Ingrid SOOBERG
2001 TON
TON
00:48:12 +22:48
10
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:48:22 +22:58
11
00:55:25 +30:01
12
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
01:06:45 +41:21
13
Riina LAIGO
1898 x239
x239
01:08:48 +43:24
14
Ene-Urve PERIS
1979 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:14:49 +49:25
15
01:14:53 +49:29
16
01:40:38 +15:14

N21RO 15 KP 8,50km

1
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:56:13
2
Kristi VAIGRO
1977 Tammed
Tammed
01:10:12 +13:59
3
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
01:11:42 +15:29
4
Meribell SAARSALU
1898 x242
x242
01:20:14 +24:01

N40 18 KP 4,70km

1
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:45:49
2
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:47:22 +01:33
3
00:49:40 +03:51
4
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
00:49:47 +03:58
5
00:51:41 +05:52
6
Inger JALAKAS
1965 Harju OK
Harju OK
00:51:56 +06:07
7
Airi KASK
1976
00:57:01 +11:12
8
Helen ALLIKSOO
1982 Tammed
Tammed
00:58:19 +12:30
9
00:59:31 +13:42
10
00:59:51 +14:02
11
Anne AIDMA
1978
01:00:29 +14:40
12
Mari SUKK
1974
01:04:40 +18:51
13
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:05:23 +19:34
14
Ingrid NIELSEN
1983 Nõmme
Nõmme
01:07:16 +21:27
15
01:07:38 +21:49
16
01:16:03 +30:14
17
Triinu ARB
-0001
02:01:30 +15:41
18
05:12:19 +26:30

N50 18 KP 4,60km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:42:15
2
00:46:00 +03:45
3
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:49:24 +07:09
4
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
00:50:36 +08:21
5
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:52:35 +10:20
6
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:53:59 +11:44
7
00:57:03 +14:48
8
00:58:51 +16:36
9
01:03:59 +21:44
10
Piret GROSSTHAL
1969 Sunorek
Sunorek
01:06:34 +24:19
11
01:09:43 +27:28

N60 18 KP 4,60km

1
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:46:06
2
00:48:44 +02:38
3
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:57:49 +11:43
4
Heli KAIN
-0001
00:58:02 +11:56
5
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
00:59:07 +13:01
6
TON
00:59:09 +13:03
7
01:08:06 +22:00
8
Liis LILLE
1947 Harju OK
Harju OK
01:16:01 +29:55
9
Helge VALDEK
1955 Harju KEK
Harju KEK
01:16:04 +29:58
10
01:19:26 +33:20

N70 8 KP 2,40km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:32:59
2
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:35:17 +02:18
3
Anne RAADLA
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:38:25 +05:26
4
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
00:55:59 +23:00
5
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:58:34 +25:35
6
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
01:01:42 +28:43
7
Epp SULG
1944
01:14:36 +41:37

RADA10 15 KP 8,50km

1
00:47:33

RADA11 11 KP 3,90km

1
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:31:56

RADA12 28 KP 0,00km

1
Jaagup TOOME
1987 Hippok
Hippok
01:16:23

RADA3 18 KP 4,70km

1
Renee MÕTTUS
1973 Lehola
Lehola
00:56:12

RADA7 6 KP 1,50km

1
00:25:55

TILLU 3 KP 0,00km

2
Timo VÄHI
2016
00:02:12
7
00:03:17 +01:05
8
Agnes TRAKS
2018 x78
x78
00:03:18 +01:06
10
Mikk VÄHI
2020
00:03:28 +01:16
11
Paul VÄHI
2020
00:03:29 +01:17
12
00:04:30 +02:18
13
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:04:46 +02:34
16
00:05:43 +03:31
17
Loore TAMMIST
2022 Võru
Võru
00:05:56 +03:44
18
00:06:40 +04:28
19
00:07:28 +05:16

VALIK

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:55:26 33
2
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
01:18:48 24
3
01:25:55 24
4
Eha ARB
1951
01:29:58 24
5
Kaido ARB
2003 Tallinna Rahumäe Põhiko
Tallinna Rahumäe Põhiko
01:29:59 24
6
Sirje VAINU
1979 NKK
NKK
01:35:35 24
7
Oskar KIVISIV
1989 Kaitsevägi/RedBike
Kaitsevägi/RedBike
01:05:27 23
8
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
01:21:00 23
9
Karin KRIIS
1985 A&T Sport
A&T Sport
01:11:55 22
10
01:21:16 22
11
Ülo REISNER
1971 TON
TON
00:55:27 21
12
Marti VAKSMANN
1985 AS Tallinna Vesi
AS Tallinna Vesi
00:48:28 20
13
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:09:49 18
14
Erkki LUUK
1970 CFC
CFC
00:56:15 17
15
Peeter KAIN
-0001
01:00:28 17
16
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:03:49 16
17
00:31:14 15
18
Anu ISBERG
1971
01:00:24 14
19
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:00:42 14
20
Mari-Ann SAAR
1985 TON
TON
00:32:11 13
21
Saana LIGI
1985 Peko
Peko
00:51:58 12
22
01:26:43 12
23
Herta Loore AASMÄE
1898
01:26:50 12
24
01:31:00 12
DQ
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
 
 
26
00:53:24 9
DQ
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
 
 
28
Tristan TALVAR
2018 Tuleviku Lasteaed
Tuleviku Lasteaed
00:28:53 6
29
Reval VALDEK
1898 x209
x209
00:29:03 6
30
Robert LIGI
2020 Oru lasteaed Mesimumm
Oru lasteaed Mesimumm
00:16:28 2