Tulemused

24apr.24

Orienteerumispäevak Pargijooksud

Päevak

Margareeta aed

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Siim Liivand

55 osalejat

M16RO 1 KP 0,00km

2
Urve KAIN
1955 TON
TON
00:54:48

ORM21A 29 KP 5,90km

2
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:43:39 +18:02
2
00:42:58 +17:21
2
00:39:43 +14:06
2
00:29:24 +03:47
2
Norma
00:28:05 +02:28
2
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:25:37

ORM21B 20 KP 3,50km

6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
00:47:52 +30:11
6
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:19:57 +02:16
6
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:30:00 +12:19
6
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:17:41

ORM40 29 KP 5,90km

3
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:52:48 +21:30
3
Tarmo KOOR
1981
00:43:10 +11:52
3
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:41:55 +10:37
3
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
00:38:03 +06:45
3
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:36:34 +05:16
3
00:31:18

ORM50 20 KP 3,50km

1
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:39:02 19
2
00:23:14 18

ORM65 20 KP 3,50km

7
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:25:08 +04:38
7
00:20:30

ORN14 9 KP 2,00km

2
00:22:34

ORN21A 29 KP 5,90km

1
Nikole BUKREJEVA
1995 37228
37228
00:51:35 26

ORN21B 20 KP 3,50km

5
01:00:11 +36:57
5
Loore LEPIK
2010 Tallinna Kesklinna Põhik
Tallinna Kesklinna Põhik
00:59:26 +36:12
5
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:23:25 +00:11
5
Doris MALSROOS
2020 SK Tammed
SK Tammed
00:49:41 +26:27
5
Krisdelle LILLO
2011 GAG
GAG
00:23:14

ORN21C 10 KP 2,50km

4
Grete USIN
1981
00:29:45 +01:48
4
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:35:23 +07:26
4
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:27:57

ORN40 20 KP 3,50km

2
00:50:19 +27:02
2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:25:15 +01:58
2
Anu ISBERG
1971
00:28:36 +05:19
2
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:23:17

ORN50 20 KP 3,50km

1
Pille RASK
1963
00:25:28 19

ORN65 20 KP 3,50km

4
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
01:00:14 +34:19
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:36:45 +10:50
4
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:33:08 +07:13
4
Heli KAIN
-0001
00:35:53 +09:58
4
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:25:55

TILLU 4 KP 0,00km

1
00:03:35 +02:12
1
00:01:23

VALIK

1
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:51:06 30
2
TON
00:55:09 26
3
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:28:22 25
4
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:49:11 25