Tulemused

Päevak

Stroomi rand

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Erko Õunapuu

68 osalejat

M21RO 22 KP 4,80km

1
Aksel Markus HALLIK
2009 Tammed
Tammed
00:38:24

N21RO 22 KP 4,80km

1
00:57:41

ORM14 10 KP 1,70km

1
00:15:59

ORM16 12 KP 2,00km

1
00:43:26

ORM21A 22 KP 4,80km

1
00:27:07
2
Priit TALU
1972 West
West
00:29:55 +02:48
3
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:30:53 +03:46
4
Norma
00:32:37 +05:30
5
00:33:00 +05:53
6
Rainer PARVE
1993 Peko
Peko
00:33:07 +06:00
7
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:37:38 +10:31
8
00:42:37 +15:30
9
Jaan METSA
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
00:44:55 +17:48

ORM21B 19 KP 3,70km

1
Lauri NIEMINEN
1898 x44
x44
00:36:18
2
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:40:50 +04:32

ORM40 22 KP 4,80km

1
00:33:22
2
00:35:15 +01:53
3
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:35:26 +02:04
4
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:36:36 +03:14
5
Tarvi OLLI
1978 LSF PT
LSF PT
00:37:17 +03:55
6
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
00:45:41 +12:19
7
00:47:54 +14:32
8
Tarmo KOOR
1981
00:49:19 +15:57
9
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
01:02:40 +29:18

ORM50 19 KP 3,70km

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:27:02
2
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:33:43 +06:41
3
00:42:44 +15:42

ORM65 19 KP 3,70km

1
00:30:24
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:32:10 +01:46
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:50:43 +20:19
4
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:02:35 +32:11

ORN14 10 KP 1,70km

1
00:25:04

ORN16 12 KP 2,00km

1
Krisdelle LILLO
2011 GAG
GAG
00:24:23
2
00:33:12 +08:49

ORN21A 22 KP 4,80km

1
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:37:44
2
Kirsi SIPILÄ
1898 x46
x46
00:37:45 +00:01
3
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:40:12 +02:28
4
Liis SILD
1984
00:40:18 +02:34
5
00:46:58 +09:14
6
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:49:04 +11:20
7
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
00:50:53 +13:09
8
Marian PUNANE
1985 Punased
Punased
00:59:22 +21:38
9
00:59:25 +21:41
10
Tiina KANGILASKI
1971 TON
TON
01:00:47 +23:03
11
Anastassia ARTEMJEVA
1898 x39
x39
01:35:58 +58:14

ORN21B 19 KP 3,70km

1
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:36:12
2
Essi PIETILÄ
1898 x54
x54
00:41:04 +04:52
3
00:51:19 +15:07
4
01:05:34 +29:22

ORN21C 12 KP 2,00km

1
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:44:58

ORN40 19 KP 3,70km

1
00:41:17
2
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:44:46 +03:29
3
00:55:00 +13:43

ORN50 19 KP 3,70km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:32:56
2
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:48:32 +15:36

ORN65 19 KP 3,70km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:43:26
2
Heli KAIN
-0001
00:46:36 +03:10
3
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
01:01:47 +18:21

RADA4 10 KP 1,70km

1
x58
00:25:59

TILLU 4 KP 0,00km

1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:35
2
00:00:51 +00:16
6
Heelia HELJAND
2024 x59
x59
00:01:54 +01:19
7
00:02:26 +01:51

VALIK

1
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:57:34 21
2
Taavi KAINEL
-0001
01:03:51 21
3
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:57:09 21
4
Mattias MIKLI
1898 x51
x51
01:36:15 19
5
Anu MALTS
1961 TON
TON
00:50:33 18