Tulemused

Päevak

Kalaranna

Korraldaja: Nõmme

Lisainfo: https://www.pargijooksud.ee

Rajameister: Olga Andrejeva

79 osalejat

N21RO 26 KP 4,40km

1
00:45:17

ORM14 10 KP 1,60km

1
00:32:35
2
Hugo LUNG
2018
00:48:19 +15:44

ORM21A 26 KP 4,40km

1
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:19:09
2
Norma
00:22:30 +03:21
3
00:23:09 +04:00
4
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:25:10 +06:01
5
00:29:26 +10:17
6
Urmo ROSPIK
1986 Team Kaitsevägi
Team Kaitsevägi
00:29:39 +10:30
7
Jakob TJURLIK
1898 x26
x26
00:30:42 +11:33
8
00:33:48 +14:39
9
00:36:43 +17:34

ORM21B 22 KP 3,50km

1
00:28:10
2
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
00:31:49 +03:39

ORM40 26 KP 4,40km

1
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
00:24:44
2
00:24:59 +00:15
3
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:27:18 +02:34
4
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:27:53 +03:09
5
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:27:54 +03:10
6
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:29:10 +04:26
7
00:29:23 +04:39
8
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
00:30:28 +05:44
9
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:32:21 +07:37
10
Erkki SEINRE
1984 BuildingLabel
BuildingLabel
00:32:45 +08:01
11
Tarmo KOOR
1981
00:38:16 +13:32
12
00:56:53 +32:09

ORM50 22 KP 3,50km

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:20:48
2
00:23:13 +02:25
3
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
00:24:57 +04:09

ORM65 22 KP 3,50km

1
00:24:24
2
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:26:49 +02:25
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:45:14 +20:50

ORN14 10 KP 1,60km

1
00:19:37
2
Kirke KASK
2017
00:19:57 +00:20
3
00:24:40 +05:03

ORN16 14 KP 2,00km

1
00:26:09
2
00:26:14 +00:05

ORN21A 26 KP 4,40km

1
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
00:26:09
2
Anni SILD
1987 Jakob Westholmi Gümnaasi
Jakob Westholmi Gümnaasi
00:31:33 +05:24
3
00:34:58 +08:49
4
Kristina RUDENKO
1993 Norma
Norma
00:36:35 +10:26
5
00:36:40 +10:31
6
00:39:44 +13:35
7
00:46:00 +19:51
8
00:47:56 +21:47
9
Epp ISOK
1982
00:56:49 +30:40
10
01:07:37 +41:28

ORN21B 22 KP 3,50km

1
Evelyn NURJA
2004 Nõmme
Nõmme
00:27:17
2
00:40:52 +13:35
3
00:40:53 +13:36
4
Aili SAAR
1898 x55
x55
01:04:28 +37:11

ORN21C 14 KP 2,00km

1
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:29:06
2
Mari-Liis TOMP
1984 Triathlon Estonia
Triathlon Estonia
00:31:08 +02:02
3
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:31:59 +02:53

ORN40 22 KP 3,50km

1
00:25:02
2
00:31:33 +06:31
3
00:31:47 +06:45
4
01:04:33 +39:31

ORN50 22 KP 3,50km

1
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:23:08
2
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:24:58 +01:50
3
Pille RASK
1963
00:30:00 +06:52
4
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
00:37:59 +14:51

ORN65 22 KP 3,50km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:36:02
2
Heli KAIN
-0001
00:37:52 +01:50
3
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:44:32 +08:30

RADA1 26 KP 4,40km

1
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:26:41

TILLU 4 KP 0,00km

1
Kigor SÖÖT
2018 Meelespea lasteaed
Meelespea lasteaed
00:00:38
2
00:00:53 +00:15
3
Emil OLLE
2019
00:01:04 +00:26
4
Heelia HELJAND
2024 x74
x74
00:01:42 +01:04
6
Virginia TAMBUR
2023 Nõmme
Nõmme
00:02:42 +02:04
8
00:04:20 +03:42

VALIK

1
00:42:36 25
2
Anna ARTEMJEVA
1898 x53
x53
01:39:09 23
3
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:34:51 21
4
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:03:18 18
5
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:27:18 13
6
Emilia ERIN
2015 Gustav Adolfi Gümnaasium
Gustav Adolfi Gümnaasium
00:23:14 10
7
Asta PIHL
1898 x10
x10
00:32:53 10