Tulemused

Päevak

Rohuneeme

Korraldaja: TON

Lisainfo: https://ton.ee/

Rajameister: Lauri Pähn

372 osalejat

M10TR 4 KP 1,30km

1
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:04:36
2
00:07:29 +02:53
3
00:08:20 +03:44
4
00:09:58 +05:22

M12 6 KP 2,59km

1
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:29:56
2
Mart LINDEBERG
2013 TON
TON
00:38:55 +08:59
3
Rainer KRANBERG
2013 Mercury
Mercury
00:47:57 +18:01
4
Daniel Frederik OJA
2016 Pikavere Mõisakool
Pikavere Mõisakool
00:59:59 +30:03

M14 10 KP 3,17km

1
Vunder
00:32:12
2
00:35:23 +03:11
3
00:42:46 +10:34
4
01:03:25 +31:13
5
01:03:32 +31:20
6
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:22:54 +50:42

M16 11 KP 4,16km

1
Vunder
00:39:32
2
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:40:54 +01:22
3
00:48:38 +09:06
4
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:53:02 +13:30
5
00:58:52 +19:20
6
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
01:00:09 +20:37
7
01:12:29 +32:57

M18 15 KP 4,54km

1
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:49:21
2
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
01:12:28 +23:07

M21A 23 KP 7,86km

1
Rain EENSAAR
1974 SKM
SKM
01:04:57
2
Joonas KUUSKLA
1996 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:05:55 +00:58
3
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
01:06:39 +01:42
4
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
01:07:47 +02:50
5
01:12:47 +07:50
6
Silver EENSAAR
1978 Kobras
Kobras
01:16:22 +11:25
7
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
01:18:49 +13:52
8
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
01:22:54 +17:57
9
Norma
01:31:09 +26:12
10
Ülar AASA
1976
01:39:55 +34:58
11
01:43:36 +38:39
12
Kaido KAARLI
1979 Skeleton
Skeleton
01:43:57 +39:00

M21AL 17 KP 5,42km

1
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
00:45:43
2
Tõnu KITS
1973
00:48:44 +03:01
3
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:49:03 +03:20
4
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:49:11 +03:28
5
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:51:00 +05:17
6
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:54:49 +09:06
7
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
00:55:29 +09:46
8
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
00:56:40 +10:57
9
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:57:53 +12:10
10
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
00:59:48 +14:05
11
Jaagup TOOME
1987 Hippok
Hippok
00:59:57 +14:14
12
Rauno PÄRG
1989 Iceswim
Iceswim
01:02:05 +16:22
13
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:03:48 +18:05
14
Heiko MANDER
1987 SK100
SK100
01:06:12 +20:29
15
Kaupo MAASING
1981 Swedbank SK
Swedbank SK
01:06:34 +20:51
16
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
01:09:45 +24:02
17
01:10:01 +24:18
18
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
01:11:07 +25:24
19
Alari PREITOF
1986 MARU
MARU
01:16:04 +30:21
20
01:22:21 +36:38
21
01:24:20 +38:37
22
Joel RILLO
1985
01:33:53 +48:10
23
01:35:00 +49:17
24
01:43:12 +57:29
25
01:45:08 +59:25
26
Kristo JÜRMANN
1981 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:45:14 +59:31
27
01:55:49 +10:06
28
Peep PÄLL
1972
02:04:05 +18:22
29
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
02:19:15 +33:32

M21B 21 KP 6,95km

1
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
01:13:02
2
01:17:41 +04:39
3
01:21:01 +07:59
4
Sander SAARING
2005 Laagri Kool
Laagri Kool
01:24:04 +11:02
5
01:24:19 +11:17
6
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
01:30:00 +16:58
7
01:33:51 +20:49
8
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
01:40:01 +26:59

M21BL 11 KP 3,48km

1
SRD
00:28:29
2
00:36:59 +08:30
3
Ain PELLO
1969 Mercury
Mercury
00:37:26 +08:57
4
Jörgen VAIKJÄRV
1987 Vunder
Vunder
00:38:40 +10:11
5
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:39:54 +11:25
6
00:42:10 +13:41
7
00:52:12 +23:43
8
Martin KONTUS
1986 Roofit.Solar
Roofit.Solar
00:52:26 +23:57
9
Tõnu KARP
1957
00:58:10 +29:41
10
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
00:59:04 +30:35
11
Alar HEINRAND
1977 Norma
Norma
01:40:41 +12:12

M35 23 KP 7,86km

1
Martin MURAKAS
1989 Rakv
Rakv
01:07:57
2
Ragnar LEIMANN
1981 TAOK
TAOK
01:09:08 +01:11
3
Kirill KLENSKI
1978 CoxArt
CoxArt
01:15:53 +07:56
4
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
01:23:30 +15:33
5
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
01:28:05 +20:08
6
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
01:30:58 +23:01
7
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:39:51 +31:54
8
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
01:59:40 +51:43
9
02:03:23 +55:26

M40 21 KP 6,95km

1
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
01:01:05
2
Risto RANDMA
1977 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:02:17 +01:12
3
01:05:48 +04:43
4
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
01:07:06 +06:01
5
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
01:08:46 +07:41
6
Martin AUNIN
1971 TON
TON
01:10:40 +09:35
7
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:11:38 +10:33
8
Marek ZAHKNA
1980 RKAS
RKAS
01:13:08 +12:03
9
01:14:03 +12:58
10
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
01:16:40 +15:35
11
Gert MÜÜRSEPP
1974 Tammed
Tammed
01:22:08 +21:03
12
01:22:09 +21:04
13
Ardo PAJUR
1974 Swedbank SK
Swedbank SK
01:24:45 +23:40
14
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:29:31 +28:26
15
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
01:37:47 +36:42
16
02:56:51 +55:46

M45 18 KP 6,18km

1
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:06:41
2
Priit HERMET
-0001
01:10:07 +03:26
3
Tarvi OLLI
1978 LSF PT
LSF PT
01:19:47 +13:06
4
Joonas VAABEL
1978 Padriku pedaalijad
Padriku pedaalijad
01:26:12 +19:31
5
Jaanus JÕGIS
1976 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:30:02 +23:21
6
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:31:52 +25:11
7
TON
01:41:37 +34:56
8
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:49:11 +42:30

M50 18 KP 6,18km

1
Andre NÕMM
1974 Tammed
Tammed
00:46:28
2
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
00:57:34 +11:06
3
SRD
00:57:56 +11:28
4
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
00:58:43 +12:15
5
Tiit PEKK
1970 Alutaguse maraton
Alutaguse maraton
01:01:14 +14:46
6
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:02:50 +16:22
7
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:03:25 +16:57
8
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:04:26 +17:58
9
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:08:38 +22:10
10
Arvo LAANEMETS
1972 TAOK
TAOK
01:09:16 +22:48
11
Tõnu PEKK
1973 Hansa SK
Hansa SK
01:09:56 +23:28
12
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:10:11 +23:43
13
Viktor KASSATKIN
1971 SRD
SRD
01:10:55 +24:27
14
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
01:11:50 +25:22
15
01:11:58 +25:30
16
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
01:14:01 +27:33
17
Tarmo LILLSOO
1974 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:18:10 +31:42
18
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
01:19:37 +33:09
19
01:22:35 +36:07
20
Aivo KALJUMÄE
1972 Elisa
Elisa
01:27:03 +40:35
21
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
01:30:22 +43:54
22
01:36:35 +50:07
23
August ALBERT
1964 JOKA
JOKA
01:52:15 +05:47
24
SRD
02:02:20 +15:52

M55 15 KP 5,08km

1
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:48:27
2
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:51:10 +02:43
3
00:54:54 +06:27
4
Taivo DAUB
1969 Ilves
Ilves
00:54:55 +06:28
5
Tarmo GEDE
1967
00:58:18 +09:51
6
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
00:58:51 +10:24
7
Ülar MARK
1968
01:15:54 +27:27

M60 15 KP 5,08km

1
Ando POST
1960 Koop
Koop
00:54:14
2
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:55:04 +00:50
3
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:55:20 +01:06
4
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
00:56:16 +02:02
5
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:59:22 +05:08
6
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
01:01:54 +07:40
6
Argo KAUGE
1964 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:01:54 +07:40
8
Ülo MADISSOON
1962 TON
TON
01:11:08 +16:54
9
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
01:14:05 +19:51
10
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
01:16:29 +22:15
11
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
01:17:59 +23:45
12
Rein TAMM
1961 Kose Vesi
Kose Vesi
01:27:28 +33:14
13
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:34:49 +40:35
14
Ivo TAMLA
1960
01:38:41 +44:27
15
01:45:38 +51:24

M65 11 KP 4,16km

1
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:52:10
2
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:54:21 +02:11
3
Vello POST
1958 Koop
Koop
00:59:04 +06:54
4
Peeter KAIN
-0001
01:14:35 +22:25
5
Raivo KUKK
1955
01:15:41 +23:31
6
01:26:24 +34:14

M70 10 KP 3,17km

1
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:31:27
2
00:38:24 +06:57
3
00:39:40 +08:13
4
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
00:42:04 +10:37
5
Tiit PLOOMPUU
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:42:25 +10:58
6
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:00:59 +29:32

M75 9 KP 2,95km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:33:28
2
Rein UNT
1949 TON
TON
00:34:08 +00:40
3
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
00:47:15 +13:47
4
Jaak VIHMAND
-0001
00:59:48 +26:20
5
01:00:55 +27:27
6
Valdo JAANIK
1946 Orion
Orion
01:22:42 +49:14

M80 7 KP 2,58km

1
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:48:08
2
Eimar JÕGISU
1942 TON
TON
00:52:13 +04:05
3
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:56:27 +08:19
4
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:56:40 +08:32
5
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
01:01:31 +13:23
6
Lembit PÕLDOJA
1941 KIWA
KIWA
01:04:31 +16:23
7
Mati POOM
1944 TON
TON
01:04:46 +16:38
8
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
01:09:58 +21:50
9
01:42:25 +54:17
10
01:44:57 +56:49

M85 7 KP 2,58km

1
Juhan HUNT
1937 Orion
Orion
00:56:07

M8NR 4 KP 1,30km

1
00:20:38 3

MLIHTNE 9 KP 3,89km

1
00:43:18
2
00:45:08 +01:50
3
00:46:58 +03:40
4
Marek MAURER
-0001 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:49:06 +05:48
5
00:52:20 +09:02
6
Tore LASN
1967
00:57:25 +14:07
7
Karl KILGI
1989
01:01:54 +18:36
8
Koit LUUS
1967
01:20:05 +36:47
9
Steven PLEESI
2024 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:22:29 +39:11
10
Mattias KASELA
2003 Pirita Majandusgümnaasiu
Pirita Majandusgümnaasiu
01:22:33 +39:15
11
Kimmo PAAP
1986
01:33:48 +50:30
12
Indrek UIK
1970
01:37:08 +53:50
13
02:22:26 +39:08

N10TR 4 KP 1,30km

1
x5
00:07:19
2
x24
00:08:26 +01:07
3
00:08:30 +01:11
4
00:08:45 +01:26
5
00:08:56 +01:37
6
00:10:09 +02:50
7
x36
00:17:03 +09:44

N12 6 KP 2,59km

1
00:32:58
2
00:46:49 +13:51
3
Jana TOOM
2011
01:03:56 +30:58
4
Elina TOOM
2011
01:04:59 +32:01
5
Kärt TOMINGAS
2019 Mercury
Mercury
01:38:49 +05:51

N14 9 KP 2,95km

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:30:34
2
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:35:55 +05:21
3
00:39:48 +09:14

N16 10 KP 3,17km

1
00:54:08
2
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
01:04:13 +10:05

N18 11 KP 3,48km

1
Tammed
00:51:06
2
00:56:29 +05:23

N21A 17 KP 5,42km

1
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
00:44:58
2
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
00:53:55 +08:57
3
Kristi HEILMAN
1973 HOK
HOK
00:59:03 +14:05
4
Kirti REBANE
1973 Mercury
Mercury
00:59:23 +14:25
5
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:02:01 +17:03
6
Britt JAASKA
1983 SK Serviti
SK Serviti
01:10:09 +25:11
7
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
01:11:05 +26:07
8
Eva KAARLI
1978
01:27:00 +42:02
9
Aade DÜÜNA
1995 Orvand
Orvand
01:43:14 +58:16

N21B 15 KP 4,54km

1
00:48:44
2
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
00:51:35 +02:51
3
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:53:16 +04:32
4
00:54:23 +05:39
5
Brita PLOOMPUU
2003 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:01:16 +12:32
6
01:11:08 +22:24
7
01:12:17 +23:33
8
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:12:47 +24:03
9
01:16:11 +27:27
10
01:23:49 +35:05

N35 15 KP 5,08km

1
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
01:05:55
2
01:14:51 +08:56
3
01:31:08 +25:13

N40 15 KP 4,54km

1
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
00:49:59
2
Kersti RAHNEL
1973 Tammed
Tammed
01:07:23 +17:24
3
Kristi LUBERG
1982
01:10:38 +20:39
4
01:24:28 +34:29

N45 15 KP 4,54km

1
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
00:57:09
2
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:58:06 +00:57
3
Mai VIIRMANN
1966 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:00:46 +03:37
4
01:01:04 +03:55
5
Maari IDNURM
1970 TON
TON
01:04:11 +07:02
6
01:05:00 +07:51
7
01:05:34 +08:25
8
01:05:36 +08:27
9
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
01:08:41 +11:32
10
01:09:38 +12:29
11
Airi KASK
1976
01:12:43 +15:34
12
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:18:29 +21:20
13
01:53:53 +56:44

N50 11 KP 4,16km

1
Anneli AAS
1970 TON
TON
00:45:45
2
Inga KARU
1971 HOK
HOK
00:48:29 +02:44
3
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:51:45 +06:00
4
Maret LAAS
1972 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:05:34 +19:49
5
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:05:51 +20:06
6
Ethel MADALIK
1973 Tammed
Tammed
01:14:08 +28:23

N55 11 KP 4,16km

1
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:46:13
2
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
00:47:34 +01:21
3
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:48:29 +02:16
4
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:53:09 +06:56
5
01:05:44 +19:31
6
Meeli KEREM
1965 TON
TON
01:07:44 +21:31
7
Jaana SHVED
1969 SRD
SRD
01:18:41 +32:28

N60 11 KP 3,48km

1
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
00:53:23
2
00:55:15 +01:52
3
01:01:00 +07:37
4
Olga MALGINA
1962 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:01:25 +08:02
5
Tiia LAUL
1963
01:06:18 +12:55
6
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:21:57 +28:34

N65 11 KP 3,48km

1
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:48:24
2
TON
00:57:12 +08:48
3
Helge VALDEK
1955 Harju KEK
Harju KEK
00:59:41 +11:17
4
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:01:53 +13:29
5
01:07:24 +19:00
6
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:13:00 +24:36
7
Heli KAIN
-0001
01:21:49 +33:25

N70 9 KP 2,95km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:48:14
2
Niina KARNIT
1952 SRD
SRD
00:49:16 +01:02
3
00:59:10 +10:56
4
01:07:21 +19:07

N75 7 KP 2,58km

1
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
01:01:18
2
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK
Harju OK
01:08:00 +06:42
3
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
01:08:32 +07:14
4
Epp SULG
1944
02:05:28 +04:10

N80 7 KP 2,58km

1
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
01:03:50
2
Malle KAROLIN
1941 Orion
Orion
01:20:30 +16:40

N85 7 KP 2,58km

1
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:10:33

N8NR 4 KP 1,30km

1
Kaisa Kadi VIRU
2016 TON
TON
00:06:53
2
Vunder
00:06:54 +00:01
3
Mari-Liis MUSTKIVI
2018 Mercury
Mercury
00:07:22 +00:29
3
Eimi TOOME
2016
00:07:22 +00:29
5
x25
00:08:45 +01:52
6
Mariel PIHLAPUU
2016 x26
x26
00:08:53 +02:00
7
00:09:24 +02:31
8
Ronja MANDER
2016 SK100
SK100
00:09:27 +02:34
9
00:10:49 +03:56
10
00:15:19 +08:26
11
00:23:45 +16:52

NLIHTNE 9 KP 3,89km

1
Ingrid SOOBERG
2001 TON
TON
00:42:19
2
00:43:56 +01:37
3
00:54:12 +11:53
4
00:54:28 +12:09
5
Pille RASK
1963
00:54:59 +12:40
6
Juno RABA
1976
00:57:21 +15:02
7
Karmen Eveli KAUGE
2003 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:00:35 +18:16
8
01:01:17 +18:58
9
01:08:01 +25:42
10
Marika STOKKEBY
1972 Orion
Orion
01:13:15 +30:56
11
01:14:36 +32:17
12
01:16:14 +33:55
13
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
01:16:16 +33:57

V

1
Armo HIIE
1968 Kape
Kape
01:42:52 33
2
Arvo RAJA
1961 TON
TON
02:05:49 33
3
02:51:32 30
4
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
02:18:18 25
5
Aimar LIIVER
1974 Telia SK
Telia SK
02:16:27 22
6
01:20:28 19
7
01:55:30 18
8
Tanel TOOM
1976
01:21:56 17
9
Andres ZIMMERMANN
1981 TA OK
TA OK
00:52:30 16
10
Marge SARGMA
1975 Tammed
Tammed
01:16:26 12
11
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
00:45:32 11
12
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:08:44 11
13
01:20:41 11
14
00:25:51 10
15
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
01:04:12 10
16
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:23:26 10
17
00:52:34 9
18
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:59:29 9
19
01:17:36 9
20
-
01:58:31 9
21
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:42:25 8
22
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:12 8
23
00:39:53 7
24
Juhan IDNURM
1972 Orion
Orion
01:11:57 7
25
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
01:38:44 7
26
Raivo MEIER
1946 Hermes
Hermes
02:50:54 7
27
Maris TALV-LAUGEN
1980 Imås IL
Imås IL
00:40:39 6
28
TON
01:21:50 6
29
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
01:24:47 6
30
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:30:15 6
31
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
03:08:01 6
32
00:41:45 5
33
01:06:43 5
34
Kai VOOLAINE
1958 TON
TON
01:05:25 4
35
01:12:40 4
36
01:12:43 4
37
Imbi SAVI
1958
00:31:34 3