Tulemused

Päevak

Kaberneeme Kaberla

Korraldaja: TON

Lisainfo: https://ton.ee/

Rajameister: Marko Süld

445 osalejat

M10TR 6 KP 1,20km

1
00:17:50
2
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:17:57 +00:07
3
00:26:09 +08:19
4
00:26:19 +08:29
5
00:26:27 +08:37
6
00:28:02 +10:12
7
00:40:08 +22:18

M12 11 KP 2,70km

1
Timo PIHL
2013 Tammed
Tammed
00:27:29
2
Markus SOLOVJOV
2013 SK100
SK100
00:39:47 +12:18
3
00:40:22 +12:53
4
Oskar SOOBERG
2015 TON
TON
00:48:23 +20:54
5
Mart LINDEBERG
2013 TON
TON
00:49:45 +22:16
6
Ruben KAUL
2015
01:16:27 +48:58

M14 16 KP 3,83km

1
Vunder
00:48:12
2
Sten VESKIMÄGI
2011 SK100
SK100
00:58:40 +10:28
3
Uku TOMINGAS
2010 Mercury
Mercury
01:00:27 +12:15
4
Maikel Magnus VÄLJA
2011 Harju OK
Harju OK
01:07:16 +19:04
5
01:15:35 +27:23
6
01:16:02 +27:50
7
01:31:47 +43:35

M16 22 KP 6,52km

1
Vunder
01:11:49
2
Oskar LIIVER
2009 SK100
SK100
01:18:22 +06:33
3
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
01:27:23 +15:34
4
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
01:48:15 +36:26
5
02:34:56 +23:07
6
02:35:00 +23:11

M18 19 KP 5,66km

1
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:59:48

M21A 25 KP 8,36km

1
Peeter PIHL
1984 Tammed
Tammed
01:00:00
2
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
01:00:13 +00:13
3
01:10:16 +10:16
4
Joonas KUUSKLA
1996 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:11:03 +11:03
5
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
01:15:29 +15:29
6
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
01:17:02 +17:02
7
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
01:20:05 +20:05
8
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
01:22:01 +22:01
9
Norma
01:22:03 +22:03
10
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
01:27:00 +27:00
11
01:35:08 +35:08
12
Kristian PILBAS
1977 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:55:37 +55:37
13
Kaido KAARLI
1979 Skeleton
Skeleton
01:56:04 +56:04
14
Karut LUUR
2004 Kostivere Kool
Kostivere Kool
02:23:59 +23:59
15
02:24:02 +24:02

M21AL 25 KP 7,03km

1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:59:48
2
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
01:02:55 +03:07
3
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
01:04:34 +04:46
4
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
01:04:55 +05:07
5
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:06:39 +06:51
6
Jaagup TOOME
1987 Hippok
Hippok
01:10:23 +10:35
7
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
01:11:06 +11:18
8
01:18:16 +18:28
9
Siim TARBE
1995
01:18:31 +18:43
10
Marek BERKMAN
1988 Swedbank SK
Swedbank SK
01:19:13 +19:25
11
Tõnu KITS
1973
01:21:09 +21:21
12
Alari PREITOF
1986 MARU
MARU
01:21:56 +22:08
13
Tago TEETAMM
1975 Tammed
Tammed
01:23:01 +23:13
14
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:24:24 +24:36
15
Raivo MITT
1971
01:27:18 +27:30
16
Kaupo MAASING
1981 Swedbank SK
Swedbank SK
01:28:40 +28:52
17
Rauno PÄRG
1989 Iceswim
Iceswim
01:29:07 +29:19
18
01:31:24 +31:36
19
Michael RAER
1983 SRD
SRD
01:37:01 +37:13
20
01:37:45 +37:57
21
Taavi TALVER
1989 Mercury
Mercury
01:40:18 +40:30
22
01:42:46 +42:58
23
01:42:57 +43:09
24
01:43:26 +43:38
25
01:48:10 +48:22
26
01:48:20 +48:32
27
Mait BRATKA
1989
01:53:27 +53:39
28
02:27:11 +27:23
29
Peep PÄLL
1972
02:32:21 +32:33

M21B 25 KP 7,89km

1
01:21:38
2
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
01:24:20 +02:42
3
01:24:23 +02:45
4
01:28:28 +06:50
5
01:32:36 +10:58
6
Carl SÕLG
1980 Grossi Toidukaubad
Grossi Toidukaubad
01:34:28 +12:50
7
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:36:17 +14:39
8
01:38:17 +16:39
9
Andres TIKO
1984 KFV
KFV
01:40:48 +19:10
10
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
01:51:15 +29:37
11
01:55:34 +33:56
12
02:27:49 +06:11

M21BL 20 KP 4,58km

1
00:46:42
2
Jörgen VAIKJÄRV
1987 Vunder
Vunder
00:51:38 +04:56
3
Jaan OLVET
1969 Rakv
Rakv
00:53:10 +06:28
4
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:56:09 +09:27
5
Janno JÕGISU
1979 TON
TON
00:57:16 +10:34
6
Erkki LAUR
1969 Certex
Certex
00:58:55 +12:13
7
00:59:57 +13:15
8
01:00:18 +13:36
9
Margus LUHT
1968 Avita
Avita
01:01:46 +15:04
10
Taivo KURG
1970 Maanteeamet
Maanteeamet
01:04:22 +17:40
11
Martin BORKMANN
1983 Norma
Norma
01:05:05 +18:23
12
SRD
01:06:30 +19:48
13
Tarmo TIISLER
1969 Eesti Raadio
Eesti Raadio
01:06:40 +19:58
14
01:12:38 +25:56
15
01:14:13 +27:31
16
Arvi TÜVI
1964
01:14:34 +27:52
17
01:19:21 +32:39
18
Martin KONTUS
1986 Roofit.Solar
Roofit.Solar
01:22:53 +36:11
19
Tõnu KARP
1957
01:42:51 +56:09
20
Erik MOOR
1980
01:54:01 +07:19

M35 25 KP 8,36km

1
Martin MURAKAS
1989 Rakv
Rakv
01:15:08
2
Taavi TAMKIVI
1981 TAOK
TAOK
01:18:45 +03:37
3
Heiko MANDER
1987 SK100
SK100
01:22:06 +06:58
4
01:23:50 +08:42
5
Kirill KLENSKI
1978 CoxArt
CoxArt
01:24:06 +08:58
6
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:24:53 +09:45
7
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
01:25:52 +10:44
8
01:31:06 +15:58
9
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:31:35 +16:27
10
Alan VASK
1981 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
01:34:49 +19:41
11
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
01:40:16 +25:08
12
02:06:43 +51:35

M40 25 KP 7,89km

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
01:10:16
2
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
01:12:46 +02:30
3
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
01:16:11 +05:55
4
01:24:17 +14:01
5
01:25:10 +14:54
6
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
01:27:37 +17:21
7
Marek ZAHKNA
1980 RKAS
RKAS
01:30:21 +20:05
8
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:50:47 +40:31
9
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
02:04:48 +54:32
10
02:07:08 +56:52
11
Ago LUBERG
1983 Põrgupõhja
Põrgupõhja
02:09:17 +59:01

M45 22 KP 7,78km

1
Toomas TIIVEL
1974 Mercury
Mercury
01:11:19
2
01:14:57 +03:38
3
Jaanus JÕGIS
1976 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:19:31 +08:12
4
Taimo NELLIS
-0001
01:32:22 +21:03
5
01:35:55 +24:36
6
TON
01:43:02 +31:43
7
01:47:14 +35:55
8
01:48:10 +36:51
9
Andres VESILIND
1977 SRD
SRD
02:01:53 +50:34

M50 22 KP 7,78km

1
Tiit PEKK
1970 Alutaguse maraton
Alutaguse maraton
01:08:21
2
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:12:34 +04:13
3
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
01:15:09 +06:48
4
SRD
01:18:12 +09:51
5
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
01:18:18 +09:57
6
Veljo VASK
1974 West
West
01:19:04 +10:43
7
Margus KANDELIN
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
01:19:17 +10:56
8
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
01:21:05 +12:44
9
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
01:21:27 +13:06
10
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
01:22:23 +14:02
11
01:24:25 +16:04
12
01:24:28 +16:07
13
Kaido GUTMANN
1964 Rae
Rae
01:26:28 +18:07
14
Taivo DAUB
1969 Ilves
Ilves
01:26:30 +18:09
15
Arvo LAANEMETS
1972 TAOK
TAOK
01:27:16 +18:55
16
Heigo OJASTE
1971 Koop
Koop
01:30:04 +21:43
17
Rain LILLSOO
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:30:35 +22:14
18
01:31:38 +23:17
19
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
01:32:14 +23:53
20
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
01:34:54 +26:33
21
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
01:37:18 +28:57
22
Aivo KALJUMÄE
1972 Elisa
Elisa
01:46:58 +38:37
23
SRD
02:09:57 +01:36

M55 22 KP 6,92km

1
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:58:50
2
01:07:05 +08:15
3
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:11:17 +12:27
4
Tarmo GEDE
1967
01:21:33 +22:43

M60 22 KP 6,92km

1
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
01:10:11
2
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:20:12 +10:01
3
Ando POST
1960 Koop
Koop
01:23:04 +12:53
4
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
01:23:35 +13:24
5
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
01:24:12 +14:01
6
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
01:26:24 +16:13
7
Rein TAMM
1961 Kose Vesi
Kose Vesi
01:38:12 +28:01
8
Reino RASS
1961 Novarc
Novarc
01:39:27 +29:16
9
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:41:26 +31:15
10
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
01:43:24 +33:13
11
01:47:50 +37:39
12
Argo KAUGE
1964 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:49:58 +39:47
13
01:50:58 +40:47
14
01:53:57 +43:46
15
Rein HANSTEIN
1949 Okas
Okas
02:00:06 +49:55
16
Ivar LAI
1962
02:03:55 +53:44
17
Ivo TAMLA
1960
02:07:34 +57:23

M65 22 KP 6,52km

1
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
01:24:40
2
Vello POST
1958 Koop
Koop
01:31:54 +07:14
3
Oskar VIIRMANN
1959 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:35:20 +10:40
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:37:44 +13:04
5
Toivo BIRK
1957 Okas
Okas
01:43:15 +18:35
6
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:49:56 +25:16
7
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
01:58:12 +33:32
8
02:03:28 +38:48
9
Peeter KAIN
-0001
02:27:27 +02:47
10
02:38:21 +13:41

M70 16 KP 3,83km

1
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:46:34
2
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:48:27 +01:53
3
00:51:18 +04:44
4
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
00:51:49 +05:15
5
00:56:06 +09:32
6
Tõnu TAAL
1954 JOKA
JOKA
00:56:33 +09:59
7
Kai WILLADSEN
1952 TON
TON
00:57:09 +10:35
8
Arvo SOOSALU
1952 TON
TON
00:58:21 +11:47
9
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:02:33 +15:59
10
01:13:33 +26:59
11
Mati KARP
1952 TEMPO spordiklubi
TEMPO spordiklubi
01:28:04 +41:30
12
Jaan TIITS
1950 AS Elero
AS Elero
01:36:17 +49:43

M75 12 KP 3,22km

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:41:47
2
Jaak VIHMAND
-0001
01:13:43 +31:56
3
01:18:30 +36:43
4
01:19:13 +37:26
5
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:20:28 +38:41
6
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
01:35:07 +53:20
7
Valdo JAANIK
1946 Orion
Orion
01:42:41 +00:54
8
02:28:14 +46:27

M80 10 KP 2,41km

1
Eimar JÕGISU
1942 TON
TON
00:41:08
2
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:42:21 +01:13
3
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:44:47 +03:39
4
Lembit PÕLDOJA
1941 KIWA
KIWA
01:01:04 +19:56
5
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
01:02:35 +21:27
6
Jüri TÄHEMAA
1944 TON
TON
01:07:36 +26:28
7
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
01:11:44 +30:36
8
01:21:48 +40:40
9
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
01:21:56 +40:48
10
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:28:50 +47:42

M85 10 KP 2,41km

1
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:47:30
2
Juhan HUNT
1937 Orion
Orion
01:09:01 +21:31

M8NR 7 KP 1,50km

1
Holger OTS
2016
00:13:33
2
Herman PALLASE
2015 Audentese SK
Audentese SK
00:15:23 +01:50
3
Karl Patrick JUHANI
2017 Tammed
Tammed
00:16:18 +02:45
4
Henri RÕIGAS
2018 Peko
Peko
00:19:58 +06:25
5
Udo MITT
2015
00:20:21 +06:48
6
00:22:03 +08:30
7
Erik RÕIGAS
2020 Peko
Peko
00:23:21 +09:48
8
00:23:58 +10:25
9
00:26:12 +12:39
10
00:26:33 +13:00
11
00:26:40 +13:07
12
00:30:41 +17:08

MLIHTNE 19 KP 4,86km

1
00:52:22
2
00:55:14 +02:52
3
Marek MAURER
-0001 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:06:48 +14:26
4
Tore LASN
1967
01:15:16 +22:54
5
Jukko PIRN
1971
01:22:55 +30:33
6
Indrek PITK
1974 KOFIDIS
KOFIDIS
01:30:01 +37:39
7
01:34:45 +42:23
8
Indrek UIK
1970
01:43:20 +50:58
9
Kenn KAIS
2007 x259
x259
01:48:12 +55:50
10
01:48:31 +56:09

N10TR 6 KP 1,20km

1
00:17:53
2
00:21:45 +03:52
3
00:39:49 +21:56

N14 12 KP 3,22km

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:36:19
2
01:09:06 +32:47
3
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
01:12:34 +36:15

N16 16 KP 3,83km

1
TON
00:44:43
2
Miriam PAESÜLD
2010 Tammed
Tammed
00:51:04 +06:21
3
Maarja Mirali RIGA
2010 SK100
SK100
00:55:35 +10:52
4
Lee LUHT
2009
01:53:19 +08:36

N18 20 KP 4,58km

1
01:02:36

N21A 25 KP 7,03km

1
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
01:03:01
2
Viivi-Anne SOOTS
1971 Tammed
Tammed
01:07:27 +04:26
3
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
01:11:57 +08:56
4
Jaana OLVET
1995 Rakv
Rakv
01:20:54 +17:53
5
Eva KAARLI
1978
01:25:04 +22:03
6
Annabel TEETAMM
1999 Tammed
Tammed
01:25:19 +22:18
7
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
01:26:54 +23:53
8
Helen JÜRJO
1978 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:27:04 +24:03
9
Kirti REBANE
1973 Mercury
Mercury
01:27:39 +24:38

N21B 19 KP 5,66km

1
Karmen Eveli KAUGE
2003 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:09:20
2
01:09:40 +00:20
3
Kirke SAVITSCH
2005 TON
TON
01:15:21 +06:01
4
01:25:49 +16:29
5
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
01:32:06 +22:46
6
Brita PLOOMPUU
2003 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:32:17 +22:57
7
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:37:51 +28:31
8
Maret TAAL
1991 Team Kaitsevägi
Team Kaitsevägi
01:46:21 +37:01

N35 22 KP 6,92km

1
Merili PALU
1988 SK100
SK100
01:22:33
2
Riika PLOOMPUU
1970 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:46:37 +24:04
3
Tais VAKRÕÕM
1986 SRD
SRD
01:55:06 +32:33
4
02:27:58 +05:25

N40 19 KP 5,66km

1
Monika TOMINGAS
1980 Mercury
Mercury
01:04:41
2
01:35:09 +30:28
3
Kristi LUBERG
1982
01:45:19 +40:38

N45 19 KP 5,66km

1
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
01:05:14
2
Merike MUMME
1975 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:07:51 +02:37
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:14:02 +08:48
4
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
01:17:33 +12:19
5
Mai VIIRMANN
1966 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:20:51 +15:37
6
01:23:34 +18:20
7
Maari IDNURM
1970 TON
TON
01:33:30 +28:16
8
Airi KASK
1976
01:41:22 +36:08
9
Kristiina KINDEL
1975 TAOK
TAOK
01:52:28 +47:14
10
Maret LAAS
1972 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
02:02:40 +57:26

N50 22 KP 6,52km

1
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
01:14:13
2
Anneli AAS
1970 TON
TON
01:21:41 +07:28
3
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
01:24:10 +09:57
4
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
01:38:02 +23:49
5
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:44:10 +29:57
6
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
01:44:36 +30:23
7
Kaire HELDRING
1974 TON
TON
01:49:42 +35:29
8
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:58:44 +44:31
9
Vaike MURUMETS
1972 TON
TON
02:19:21 +05:08

N55 22 KP 6,52km

1
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
01:18:34
2
Kai TREIER
1969 TON
TON
01:23:11 +04:37
3
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
01:27:26 +08:52
4
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
01:32:30 +13:56
5
01:54:09 +35:35
6
Meeli KEREM
1965 TON
TON
02:06:43 +48:09

N60 20 KP 4,58km

1
01:11:31
2
01:12:09 +00:38
3
Ülle RAUDSEPP
1960 Jõhvikas
Jõhvikas
01:14:59 +03:28
4
01:25:14 +13:43
5
Olga MALGINA
1962 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:44:12 +32:41

N65 20 KP 4,58km

1
01:14:20
2
TON
01:27:15 +12:55
3
01:29:08 +14:48
4
Heli KAIN
-0001
01:39:54 +25:34
5
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:44:21 +30:01
6
Marju KÄO
1958
02:25:52 +11:32

N70 12 KP 3,22km

1
00:51:25
2
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:59:51 +08:26
3
01:07:16 +15:51
4
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
01:08:45 +17:20
5
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
01:11:05 +19:40
6
01:20:55 +29:30

N75 10 KP 2,41km

1
01:23:16

N80 10 KP 2,41km

1
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
02:53:30

N85 10 KP 2,41km

1
Ilse UUS
1938 TON
TON
01:19:33
2
TON
01:28:39 +09:06

N8NR 7 KP 1,50km

1
Vunder
00:13:14
2
Marie MÄLBERG
2015 Peko
Peko
00:15:11 +01:57
3
Anna-Mariin KOPPEL
2015 Tammed
Tammed
00:17:09 +03:55
4
00:17:43 +04:29
5
00:21:13 +07:59
6
00:24:03 +10:49
7
00:26:03 +12:49
8
00:27:16 +14:02
9
Maia MITT
2016
00:27:41 +14:27
10
Piia TAMKIVI
2017 Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool
00:31:55 +18:41
11
00:36:38 +23:24
12
00:39:07 +25:53

NLIHTNE 19 KP 4,86km

1
Juno RABA
1976
01:15:14
2
01:17:29 +02:15
3
SRD
01:17:50 +02:36
4
01:18:59 +03:45
5
Vunder
01:19:24 +04:10
6
01:19:42 +04:28
7
01:21:39 +06:25
8
Meidi KOLK
1991
01:21:50 +06:36
9
01:23:25 +08:11
10
Ene TÜVI
1965
01:24:26 +09:12
11
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
01:34:52 +19:38
12
01:48:24 +33:10
13
01:51:30 +36:16

V

1
Arvo RAJA
1961 TON
TON
01:14:12 31
2
02:30:52 30
3
Rain MURU
1980 Lennubaas
Lennubaas
00:55:51 28
4
Jürgen ARUND
1984 Tammed
Tammed
01:25:37 25
5
West
01:08:04 24
6
01:26:32 24
7
02:20:56 22
8
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
01:16:31 21
9
Ülo MADISSOON
1962 TON
TON
01:44:02 21
10
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
01:28:59 20
11
00:43:26 19
12
Marko KOPLIMAA
1987 Välisministeerium
Välisministeerium
01:09:01 19
13
Monica JAAGO
-0001
01:22:05 19
14
01:48:36 19
15
02:14:23 19
16
Maiu MITT
1980
01:18:27 18
17
Karin KOPPEL
1977 Tammed
Tammed
01:30:03 18
18
Pille RASK
1963
01:34:24 18
19
Andreas ONNA
1898
01:48:26 18
20
Ivar TEDER
1996
02:06:26 18
21
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
00:53:03 17
22
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
01:21:34 17
23
Jaanus VILJAMAA
1963 TON
TON
01:28:27 17
24
Tammo ESTA
1974 HOK
HOK
01:08:56 16
25
01:14:22 16
26
Tannar TIITSAR
1980 Viking Security
Viking Security
01:14:27 16
27
01:19:35 16
28
Tauno TRALLMANN
1975 Jooksupartner
Jooksupartner
01:25:47 16
29
01:33:07 16
30
Joosep PAATS
-0001
01:50:19 16
31
Laureen OTS
2005 x279
x279
01:50:37 16
32
Aleks-Sander PETERSON
1898
01:50:44 16
33
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
00:57:55 15
34
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:58:39 15
35
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
01:00:42 15
36
Priit MÄNDMAA
1987 Uni of Aberdeen
Uni of Aberdeen
01:18:58 15
37
Sofia LEESMENT
2003 SRD
SRD
01:30:22 15
38
Raimond MESSING
2008 SK100
SK100
01:37:29 15
39
01:39:40 15
40
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
01:48:58 15
41
Krislin JALAKAS
2005 x281
x281
01:50:49 15
42
Polina MIHHAILOVA
2007 x277
x277
01:50:51 15
43
Piret URMET
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:50:54 15
44
Raivo KUKK
1955
01:59:41 15
45
02:10:28 15
46
Kai VOOLAINE
1958 TON
TON
02:21:01 15
47
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:38:25 14
48
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
00:56:16 14
49
Peeter VÕRK
1965 Sinine Zetoon
Sinine Zetoon
01:04:18 14
50
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
01:06:37 14
51
Snezana PIRN
1986 x65
x65
01:22:56 14
52
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:37:43 14
53
Koit LUUS
1967
01:57:55 14
54
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:49:40 13
55
Katre KUUSIK
1978 Tammed
Tammed
00:54:44 13
56
Margus LÕOKE
1969 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:00:11 13
57
Andres PAKKANE
1969 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:00:18 13
58
01:00:40 13
59
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:30:21 13
60
01:30:49 13
61
01:52:41 13
62
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
01:01:05 12
63
Andres ZIMMERMANN
1981 TA OK
TA OK
01:02:31 12
64
Allar SOO
1991 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:12:36 12
65
Steven PLEESI
2024 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:30:54 12
66
Helena HALDMA
1898
01:29:18 11
67
01:00:38 10
68
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:22:21 10
69
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
00:38:55 9
70
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK
Harju OK
01:00:38 9
71
01:10:06 9
72
Elina KUTTI
1982 Harju OK
Harju OK
01:15:04 9
73
Ruslan SIMAGIN
1974 SK Autsaider
SK Autsaider
01:19:40 9
74
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:43:27 8
75
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
00:44:50 8
76
Mati POOM
1944 TON
TON
00:51:26 8
77
00:54:02 8
78
Raivo MEIER
1946 Hermes
Hermes
01:16:59 8
79
Mairo KIRSS
1980 Koop
Koop
00:40:25 7
80
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
00:50:39 7
81
00:50:42 7
82
00:58:21 7
83
Reimo NEUMANN
2008 Audentes
Audentes
01:22:41 7
84
01:26:00 7
85
01:31:37 7
86
Jaana SHVED
1969 SRD
SRD
00:43:47 6
87
01:00:52 6
88
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:03:06 6
89
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:05:10 6
90
01:07:54 6
91
Karl Juhan KUPP
2010 SK100
SK100
01:00:49 5
92
00:46:43 4
93
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:51:46 4
94
Maie SEPP
1936 TON
TON
01:00:57 4
95
00:46:30 3
96
Epp SULG
1944
01:51:20 3