Tulemused

14jaan.24

Linnaorienteerumine

Päevak

Mustjõe

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

Rajameister: Markus Harald Pais

106 osalejat

ORANZ 15 KP 5,10km

1
SRD
00:28:31
2
00:31:53 +03:22
3
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:33:52 +05:21
4
00:34:00 +05:29
5
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:35:09 +06:38
6
00:35:49 +07:18
7
00:36:24 +07:53
8
00:37:19 +08:48
9
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:37:44 +09:13
10
Pille RASK
1963
00:38:38 +10:07
11
Tarmo KOOR
1981
00:38:51 +10:20
12
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:39:00 +10:29
13
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:39:01 +10:30
14
Kristin DÜÜNA
2000 Rapla ÜG
Rapla ÜG
00:39:02 +10:31
15
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:05 +10:34
16
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:39:28 +10:57
17
Jaan METSA
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
00:39:29 +10:58
18
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:39:30 +10:59
19
Anita KARNIT
1983 SRD
SRD
00:41:00 +12:29
20
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:41:11 +12:40
21
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:41:50 +13:19
22
Leena TAMMETS
1990 Kaitseväe peastaap
Kaitseväe peastaap
00:43:13 +14:42
23
Riina KINK
1964 Koop
Koop
00:44:07 +15:36
24
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:44:58 +16:27
25
00:50:16 +21:45
26
Tõnu SIMM
1976 x70
x70
00:52:04 +23:33
27
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:54:03 +25:32
28
Olga KULINICH
1984 SRD
SRD
00:54:10 +25:39
29
Kai PERTEL
1974
00:59:17 +30:46
30
-
00:59:37 +31:06
31
Tiina KANGILASKI
1971 TON
TON
01:05:12 +36:41
32
Sergei JEMELJANOV
1981 Swedbank SK
Swedbank SK
01:12:37 +44:06

PUNANE 18 KP 6,90km

1
Anti SULAVEE
1983 SK100
SK100
00:36:20
2
00:36:33 +00:13
3
00:36:43 +00:23
4
Indrek PEIL
1973 Head Arhitektid OÜ
Head Arhitektid OÜ
00:38:55 +02:35
5
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:39:42 +03:22
6
00:39:53 +03:33
7
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
00:40:23 +04:03
8
Madis LOIT
1984
00:40:31 +04:11
9
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:40:34 +04:14
10
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:40:47 +04:27
11
Ahti RABA
1986 LHV Pank
LHV Pank
00:41:17 +04:57
12
00:41:25 +05:05
13
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:42:01 +05:41
14
00:42:28 +06:08
15
00:43:10 +06:50
16
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:44:21 +08:01
17
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:44:35 +08:15
18
Andres TALVER
1960 Mercury
Mercury
00:46:03 +09:43
19
Jaanus REHA
1959 Koop
Koop
00:47:53 +11:33
20
00:49:16 +12:56
21
Liis Grete ATONEN
2001 Lehola
Lehola
00:50:11 +13:51
22
00:50:23 +14:03
23
00:50:32 +14:12
24
00:53:01 +16:41
25
Mikk TALI
1988
00:53:19 +16:59
26
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:53:51 +17:31
27
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
00:54:47 +18:27
28
01:07:45 +31:25
29
Heli KAIN
-0001
01:22:22 +46:02
30
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:22:42 +46:22
31
Age VALGEPEA
1968 Swedbank SK
Swedbank SK
01:26:24 +50:04
32
01:42:17 +05:57
33
01:42:25 +06:05

ROHELINE 12 KP 3,80km

1
00:24:13
2
00:25:54 +01:41
3
00:31:35 +07:22
3
Ruti ENN
1995
00:31:35 +07:22
5
00:32:12 +07:59
6
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:35:42 +11:29
7
00:35:50 +11:37
8
00:36:06 +11:53
9
Priit MUUGA
1970 TietoEVRY
TietoEVRY
00:38:03 +13:50
10
Katerina MAASIK
1990 Küberväejuhatus
Küberväejuhatus
00:40:24 +16:11
11
00:40:40 +16:27
12
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:45:21 +21:08
13
Ralf KUUSMAA
2010 SK100
SK100
00:48:52 +24:39
14
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:48:58 +24:45
15
Indrek SALIS
1962 Parila
Parila
00:50:44 +26:31
16
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
00:50:47 +26:34
17
00:51:18 +27:05
18
00:51:59 +27:46
19
00:52:37 +28:24
20
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:53:51 +29:38
21
Taavi KAINEL
-0001
01:01:07 +36:54
22
Luisa LUUD
2010
01:05:58 +41:45
23
Aivar LUUD
1971
01:06:06 +41:53

SEIKLUS 11 KP 4,60km

1
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:32:39
2
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:34:35 +01:56
2
00:34:35 +01:56
4
00:38:43 +06:04
5
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:41:07 +08:28

SININE 9 KP 1,50km

1
00:17:45
2
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:18:06 +00:21
3
Kristin LIIV
1990 TTÜ
TTÜ
00:21:58 +04:13
4
Mart LINDEBERG
2013 TON
TON
00:26:46 +09:01

VALIK

1
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:45:48 24
2
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:32:17 24
3
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:32:19 24
4
Heldi LÕO
x112
x112
01:30:37 21
5
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:40:12 11
6
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
00:40:14 11
7
Lara RANDNURM
2013 Tallinna Järveotsa Gümn
Tallinna Järveotsa Gümn
01:10:58 11
8
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:30:06 9
9
00:44:51 8