Tulemused

25märts24

Linnaorienteerumine

Päevak

Tondiraba park

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

116 osalejat

ORANZ 19 KP 4,10km

1
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:28:59
2
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:30:59 +02:00
3
Ardo PAJUR
1974 Swedbank SK
Swedbank SK
00:32:14 +03:15
4
SRD
00:32:15 +03:16
5
00:33:47 +04:48
6
00:35:22 +06:23
7
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:36:25 +07:26
8
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:37:24 +08:25
9
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
00:37:48 +08:49
10
Aivar MEINDOK
1962 TON
TON
00:38:28 +09:29
11
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:39:45 +10:46
12
00:40:03 +11:04
13
00:40:49 +11:50
14
00:41:13 +12:14
15
Kersti EHALA
1961 JOKA
JOKA
00:41:39 +12:40
16
Toivo MURAKAS
1985 Rakv
Rakv
00:41:49 +12:50
17
Pille RASK
1963
00:41:58 +12:59
18
Anita KARNIT
1983 SRD
SRD
00:43:48 +14:49
19
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:44:19 +15:20
20
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:44:24 +15:25
21
Aade DÜÜNA
1995 Orvand
Orvand
00:46:52 +17:53
22
Birgit AASMÄE
x51
x51
00:49:09 +20:10
23
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:49:32 +20:33
24
Katerina MAASIK
1990 Küberväejuhatus
Küberväejuhatus
00:50:07 +21:08
25
01:02:20 +33:21
26
01:05:59 +37:00
27
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed
Tallinna Ümera Lasteaed
01:10:52 +41:53

PUNANE 23 KP 5,50km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:32:40
2
Norma
00:33:07 +00:27
3
00:33:32 +00:52
4
Lauri PÄHN
1998 Võru
Võru
00:33:38 +00:58
5
00:33:43 +01:03
6
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:34:04 +01:24
7
Mairo KIRSS
1980 Koop
Koop
00:34:37 +01:57
8
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:36:18 +03:38
9
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:36:36 +03:56
10
00:36:39 +03:59
11
Mairolt KAKKO
1968 TON
TON
00:37:25 +04:45
12
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:37:30 +04:50
13
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:37:39 +04:59
14
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:39:12 +06:32
15
Andres LAAS
1961 HOK
HOK
00:39:22 +06:42
16
SRD
00:39:34 +06:54
17
00:39:48 +07:08
18
Joonas VAABEL
1978 Padriku pedaalijad
Padriku pedaalijad
00:40:05 +07:25
19
Tiit RIISALO
1967 EROK
EROK
00:40:17 +07:37
20
00:40:29 +07:49
21
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
00:40:49 +08:09
22
00:41:00 +08:20
23
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
00:41:25 +08:45
24
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:42:20 +09:40
25
Ülo VIRU
1964 Orvand
Orvand
00:42:31 +09:51
26
Eero MÕTTUS
1974 Võru
Võru
00:42:51 +10:11
27
Tarmo GEDE
1967
00:43:18 +10:38
28
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:46:15 +13:35
29
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:46:39 +13:59
30
00:46:45 +14:05
31
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
00:46:54 +14:14
32
Kristi HEILMAN
1973 HOK
HOK
00:47:03 +14:23
33
00:47:26 +14:46
34
00:47:51 +15:11
35
Madis LOIT
1984
00:48:04 +15:24
36
00:48:07 +15:27
37
00:48:47 +16:07
38
Kristjan MAADE
1973 LSF PT
LSF PT
00:48:52 +16:12
39
Ülar AASA
1976
00:49:16 +16:36
40
00:49:49 +17:09
41
00:50:01 +17:21
42
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:50:26 +17:46
43
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
00:53:21 +20:41
44
00:54:27 +21:47
45
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:55:24 +22:44
46
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:56:26 +23:46
47
00:58:42 +26:02
48
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:03:19 +30:39
49
Birgit TOOME
1980 Swedbank SK
Swedbank SK
01:12:20 +39:40
50
Raul OTSA
1978
01:20:28 +47:48
51
01:24:35 +51:55
52
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:42:21 +09:41
53
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:42:22 +09:42

ROHELINE 16 KP 2,70km

1
Ruti ENN
1995
00:26:08
2
Fred LEPP
2011
00:28:24 +02:16
3
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:35:56 +09:48
4
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:38:01 +11:53
5
Vallo LAANESTE
x22
x22
00:38:21 +12:13
6
00:42:42 +16:34
7
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:43:06 +16:58
8
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:47:39 +21:31
9
William MÄNNI
2014 Sparta
Sparta
00:51:13 +25:05
10
00:54:22 +28:14
11
Konstantin KANGUR
1941 Tehnilise Järelevalve In
Tehnilise Järelevalve In
00:55:38 +29:30
12
00:55:51 +29:43
13
Liina LATTE
x67
x67
01:16:17 +50:09

SEIKLUS_1 24 KP 5,00km

1
Markus Rene PAE
1997 SK100
SK100
00:41:15

SEIKLUS_2 24 KP 5,00km

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:36:45

VALIK

1
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
00:40:20 28
2
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:41:03 28
3
Tiiu MÄGI
1959 Kape
Kape
00:47:59 28
4
Karin TEIN
1984
00:54:46 28
5
00:46:47 23
6
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
00:48:34 23
7
01:09:51 23
8
00:52:13 22
9
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
00:52:02 20
10
Liis TALTS
1991
00:54:41 20
11
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:21:19 19
12
Tarmo LÕO
1955
01:41:40 19
13
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:35:48 18
14
Ann WARMA-LAAS
1958 HOK
HOK
00:42:30 17
15
00:23:35 16
16
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:35:16 16
17
Peeter KAIN
-0001
00:37:48 15
18
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:42:02 15
19
Maimu TORNBERG
1940 Koop
Koop
00:42:02 13
20
00:54:13 10
21
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:28:29 6