Tulemused

15apr.24

Linnaorienteerumine

Päevak

Saue linn

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

215 osalejat

ORANZ 22 KP 4,00km

1
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:28:27
2
Tarmo GEDE
1967
00:31:40 +03:13
3
SRD
00:32:54 +04:27
4
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:33:20 +04:53
5
00:34:32 +06:05
6
00:35:54 +07:27
7
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:36:13 +07:46
8
Rasmus SOTNIK
1993 Otepää
Otepää
00:36:17 +07:50
9
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:37:14 +08:47
10
Kaspar PUKSAND
1992 Kiired jalad
Kiired jalad
00:37:37 +09:10
11
Martin BORKMANN
1983 Norma
Norma
00:38:36 +10:09
12
Kalev RUBERG
1959 JOKA
JOKA
00:39:31 +11:04
13
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:39:36 +11:09
14
Karin REISNER
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:39:52 +11:25
15
Marko LEIB
1983
00:41:08 +12:41
16
Pille RASK
1963
00:43:31 +15:04
17
Alari PREITOF
1986 MARU
MARU
00:43:53 +15:26
18
00:43:56 +15:29
19
00:45:07 +16:40
20
Sandra VALGEVÄLI
2008 Mercury
Mercury
00:45:41 +17:14
21
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:46:29 +18:02
21
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:46:29 +18:02
23
00:46:49 +18:22
24
Indrek LILLO
1977 www.advokaat.ee
www.advokaat.ee
00:46:54 +18:27
25
Kristi LUBERG
1982
00:47:16 +18:49
26
Merili KRIISA
1983
00:47:24 +18:57
27
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:48:52 +20:25
28
Laura KIVI
1992
00:49:20 +20:53
29
Kärt TÕNISSON
1898 x219
x219
00:49:45 +21:18
30
00:50:06 +21:39
31
Fred LEPP
2011
00:50:34 +22:07
31
00:50:34 +22:07
33
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:50:43 +22:16
34
Kirsi PÄÄRSOO
1984 Norma
Norma
00:51:18 +22:51
35
Marko KARM
1996 Norma
Norma
00:51:21 +22:54
36
00:53:10 +24:43
37
Lennart KUNINGAS
2012 Tammed
Tammed
00:54:28 +26:01
38
Hille TASA
1951 Tammed
Tammed
00:55:20 +26:53
39
Liis KIKAS
1983
00:57:12 +28:45
40
00:57:17 +28:50
41
Kaur PEETRIMÄGI
2010 Tammed
Tammed
00:58:30 +30:03
42
Oskar PEETRIMÄGI
2008 Tammed
Tammed
00:58:35 +30:08
43
00:59:09 +30:42
44
01:00:22 +31:55
45
Eve MALSROOS
1960 Tammed
Tammed
01:03:31 +35:04
46
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
01:09:25 +40:58
47
01:11:40 +43:13
48
Kristiina SEKLJUTSKAJA
1991 Kaitsevägi
Kaitsevägi
01:19:10 +50:43
49
Leena LEESMENT
1958 SRD
SRD
01:19:37 +51:10
50
01:22:59 +54:32

PUNANE 27 KP 6,00km

1
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
00:36:04
2
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:36:59 +00:55
3
00:37:00 +00:56
4
00:39:59 +03:55
5
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:40:05 +04:01
6
Mattis ALLIKSOO
1979 Tammed
Tammed
00:41:36 +05:32
7
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:42:19 +06:15
8
Petri VÄÄNÄNEN
1975 SK100
SK100
00:42:56 +06:52
9
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
00:43:03 +06:59
10
Norma
00:44:03 +07:59
11
Tago TEETAMM
1975 Tammed
Tammed
00:45:05 +09:01
12
Veiko HINTSOV
1969 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:45:06 +09:02
13
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
00:45:34 +09:30
14
00:47:16 +11:12
15
Erko VIRGEPUU
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:48:17 +12:13
16
00:48:30 +12:26
17
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
00:48:40 +12:36
18
Veikko TAMLAK
1968 Kape
Kape
00:48:41 +12:37
19
00:49:24 +13:20
20
Urmas LIPS
1960 Koop
Koop
00:49:26 +13:22
21
Raiko TUTT
1979 Norma
Norma
00:49:54 +13:50
22
Aleksei ROOMET
1985 Loginet
Loginet
00:50:15 +14:11
23
00:51:00 +14:56
24
Kristi HEILMAN
1973 HOK
HOK
00:51:20 +15:16
25
00:51:30 +15:26
26
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:52:05 +16:01
27
00:53:01 +16:57
28
Tõnis HALDNA
1965 Rae
Rae
00:53:32 +17:28
29
Priit DANELSON
1898 x240
x240
00:54:07 +18:03
30
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:54:28 +18:24
31
00:55:14 +19:10
32
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:55:41 +19:37
33
Helen ALLIKSOO
1982 Tammed
Tammed
00:56:26 +20:22
34
Andrus LEPP
1983 OÜ Bauest
OÜ Bauest
00:56:28 +20:24
35
00:56:34 +20:30
36
00:56:37 +20:33
37
Reemo RAAG
1984 ÜVP
ÜVP
00:57:10 +21:06
38
Liina JÕGISU
1976 Mercury
Mercury
00:57:55 +21:51
39
00:58:05 +22:01
40
00:58:47 +22:43
41
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:59:20 +23:16
42
Imbi SOOME
1969
00:59:25 +23:21
43
Kristjan KIVIPALU
1973 LSF PT
LSF PT
01:06:34 +30:30
44
01:08:56 +32:52
45
Kätlin ATONEN
1975 Lehola
Lehola
01:10:20 +34:16
46
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
01:10:21 +34:17
47
Ivo SÄRAK
1977 Saue SK
Saue SK
01:11:44 +35:40
48
01:12:56 +36:52
48
01:12:56 +36:52
50
Riho LAANOJA
1963 Laomaailm
Laomaailm
01:15:13 +39:09
51
Aade DÜÜNA
1995 Orvand
Orvand
01:15:44 +39:40
52
Grete Liis KELDER
2009 SK100
SK100
01:18:32 +42:28
53
Marta MÄLBERG
2011 Peko
Peko
01:19:01 +42:57
54
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:19:02 +42:58
55
01:21:36 +45:32
56
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
01:22:34 +46:30
57
Avo KUSLAP
1977
01:24:26 +48:22
58
Birgit TOOME
1980 Swedbank SK
Swedbank SK
01:33:57 +57:53
59
01:42:48 +06:44
60
01:42:52 +06:48
61
Tarmo KOOR
1981
01:44:56 +08:52
62
Katrin HÜVANEN
1972 x147
x147
01:44:57 +08:53
63
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:54:18 +18:14
64
Mikk PORMEISTER
2012 x245
x245
01:57:45 +21:41
65
Oskar LEITER
2012 x247
x247
01:57:59 +21:55
66
Kaspar LEITER
2012 x251
x251
01:58:43 +22:39
67
Remi KALD
2012 x249
x249
01:59:00 +22:56

RATAS 27 KP 6,00km

1
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:33:00
2
Kristjan GANS
1981 TAOK
TAOK
00:42:40 +09:40
3
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:47:19 +14:19

ROHELINE 18 KP 3,20km

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:33:59
2
Kristjan ALLIKSOO
2011 Tammed
Tammed
00:38:04 +04:05
3
00:39:21 +05:22
4
Tarvo KLAASIMÄE
1981 Rakv
Rakv
00:40:47 +06:48
5
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
00:41:07 +07:08
6
Veste KIVIPALU
1973 LSF PT
LSF PT
00:41:43 +07:44
7
Emili MURUMAA
2014 OK Kose
OK Kose
00:42:12 +08:13
8
00:43:07 +09:08
9
Tiia LAUL
1963
00:44:22 +10:23
10
Jukka TIITTO
1898 x40
x40
00:44:53 +10:54
11
Juhan MURU
1977 Norma
Norma
00:45:23 +11:24
12
00:45:31 +11:32
13
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:47:41 +13:42
14
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:48:24 +14:25
15
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:48:44 +14:45
16
Mart VENDELIN
1944 Orion
Orion
00:49:04 +15:05
17
00:51:05 +17:06
18
Mare KITSNIK
1962 Saku OK
Saku OK
00:51:52 +17:53
19
Kai PERTEL
1974
00:53:55 +19:56
20
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:54:16 +20:17
21
Kalju TILK
1941 Orion
Orion
00:56:23 +22:24
22
00:56:29 +22:30
23
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:57:46 +23:47
24
Markus PÕDER
2012 Saue kool
Saue kool
01:01:22 +27:23
25
01:02:13 +28:14
26
01:03:31 +29:32
27
Karel KULJUS
2016 Järveküla kool
Järveküla kool
01:04:20 +30:21
28
01:07:51 +33:52
29
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:08:24 +34:25
30
Boris KIRT
1942
01:12:11 +38:12
31
01:12:22 +38:23
32
01:16:40 +42:41
33
Triinu ARB
-0001
01:20:31 +46:32
34
01:21:34 +47:35
35
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:39:53 +05:54
36
Urvi SARV
1939 Orion
Orion
01:55:07 +21:08

SEIKLUS 26 KP 4,40km

1
Sander LINNUS
1991 Peko
Peko
00:31:33
2
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:33:32 +01:59
3
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:35:41 +04:08
4
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
00:38:49 +07:16
5
TON
00:40:33 +09:00
6
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:41:29 +09:56
7
Ülo REISNER
1971 Metsä Forest
Metsä Forest
00:44:54 +13:21
8
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:45:41 +14:08
9
Leonid MALIKOV
1979 CoxArt
CoxArt
00:46:27 +14:54
10
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
00:50:00 +18:27
11
00:56:12 +24:39
12
Anu ISBERG
1971
01:12:53 +41:20

SININE 7 KP 1,30km

1
Lenna PAIDRE
1898 x201
x201
00:14:36
2
00:16:49 +02:13
3
00:18:31 +03:55
4
Kaspar ALLIKSOO
2015 Tammed
Tammed
00:19:45 +05:09
5
Kert ALLIKSOO
2018 Tammed
Tammed
00:20:04 +05:28
6
00:27:55 +13:19
7
00:28:04 +13:28
8
Aigar Elias ASKU
2013 Pikavere
Pikavere
00:31:25 +16:49
9
Hede MURUMAA
2016 OK Kose
OK Kose
00:35:12 +20:36
10
00:44:29 +29:53
11
01:13:46 +59:10

VALIK

1
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
00:36:41 28
2
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
00:42:56 28
3
00:52:53 28
4
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:56:31 28
5
Mait BALITSKI
1971 B4SK
B4SK
01:02:09 28
6
01:04:56 28
7
Meeli KEREM
1965 TON
TON
01:04:57 28
8
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
01:21:30 28
9
Eimar JÕGISU
1942 TON
TON
01:24:26 28
10
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
01:33:37 28
11
Kadri KADAK
1981 Sparta
Sparta
01:54:17 28
12
Johannes TASA
1950 Tammed
Tammed
00:57:20 27
13
01:27:11 27
14
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:58:57 25
15
01:11:26 25
16
Kaido ARB
2003 Tallinna Rahumäe Põhiko
Tallinna Rahumäe Põhiko
01:21:22 25
17
Eha ARB
1951
01:21:27 25
18
Siim PEETRIMÄGI
1981 Tammed
Tammed
00:42:03 24
19
00:49:22 24
20
01:45:10 24
21
Madis LOIT
1984
00:55:31 23
22
Angela MÄRK
1898 x261
x261
01:14:50 22
23
Gristel LEINI
1898 x263
x263
01:14:50 22
24
00:41:00 21
25
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:48:40 21
26
Siiri RAAGMETS
1980 x211
x211
01:05:04 21
27
Katrin PARVE
1980 x213
x213
01:05:07 21
28
Oskar AAVA
2010
00:54:46 20
29
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:58:30 20
30
Mileene VARIK
2004 Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool
01:42:50 18
31
01:07:09 17
32
Mariliis HÄÄLME
1995 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
01:17:40 17
33
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:45:17 15
34
Semjon PITŠUGIN
2012 Pikavere
Pikavere
01:37:30 15
35
Reimo NEUMANN
2008 Audentes
Audentes
00:49:23 13
36
Johanna Mia VÄNDRIK
2017 Mercury
Mercury
00:40:23 12