Tulemused

24juuni24

Linnaorienteerumine

Päevak

Valdeku

Korraldaja: SK100

Lisainfo: https://linnaorienteerumine.ee

Rajameister: Marek Karm

131 osalejat

M-SPRINT 17 KP 2,50km

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:38:24
2
Ruth SEVERT
1970 SK100
SK100
00:40:16 +01:52
3
Aivo KURIK
1972
00:41:55 +03:31
4
Oliver AHMETOV
2010 TAOK
TAOK
00:47:17 +08:53
5
Pinja HEINILÄ
1898
00:54:51 +16:27
6
Touko HEINILÄ
1898
00:55:19 +16:55

ORANZ 21 KP 3,90km

1
Karin REISNER
1976 TON
TON
00:28:05
2
00:30:29 +02:24
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:32:43 +04:38
4
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:33:40 +05:35
5
Holger OTS
2016
00:33:43 +05:38
6
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:34:13 +06:08
7
Airi KASK
1976
00:34:17 +06:12
8
00:34:30 +06:25
9
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:34:46 +06:41
10
Sandra VALGEVÄLI
2008 Mercury
Mercury
00:36:18 +08:13
11
Piret ALOE
1976 Metsä Forest
Metsä Forest
00:36:55 +08:50
12
Pille RASK
1963
00:38:51 +10:46
13
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
00:40:16 +12:11
14
00:41:55 +13:50
15
Piret RAHE
1972
00:45:20 +17:15
16
00:46:46 +18:41
17
00:46:47 +18:42
18
00:47:56 +19:51
19
00:51:11 +23:06
20
Kai PERTEL
1974
00:52:55 +24:50
21
Eha ARB
1951
00:53:54 +25:49
21
Olha KULINICH
1984 SRD
SRD
00:53:54 +25:49
23
00:58:29 +30:24
23
Anu ISBERG
1971
00:58:29 +30:24
25
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
01:01:00 +32:55
26
01:02:35 +34:30
27
01:04:45 +36:40
28
01:04:52 +36:47
29
01:07:49 +39:44
30
-
01:11:37 +43:32

PUNANE 27 KP 5,10km

1
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
00:27:02
2
00:27:05 +00:03
3
Norma
00:27:15 +00:13
4
Pyry HEINILÄ
1898
00:27:43 +00:41
5
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:28:11 +01:09
6
Siim VALGEVÄLI
1980 Mercury
Mercury
00:29:27 +02:25
7
Andero ARAK
1981 SK100
SK100
00:30:33 +03:31
8
Alvin VANN
1978 Telia SK
Telia SK
00:30:40 +03:38
8
00:30:40 +03:38
10
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
00:30:59 +03:57
11
Madis LOIT
1984
00:32:44 +05:42
12
00:33:39 +06:37
13
Tauri VALK
1990 Logistikapataljon
Logistikapataljon
00:33:53 +06:51
14
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
00:34:12 +07:10
15
00:34:20 +07:18
16
Aivar LEHT
1971 Okas
Okas
00:34:26 +07:24
17
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:35:23 +08:21
18
00:36:00 +08:58
19
Siim DÜÜNA
1996 KL Rapla Malev
KL Rapla Malev
00:36:36 +09:34
20
Kristjan MAADE
1973 LSF PT
LSF PT
00:36:56 +09:54
20
Mikk TALI
1988
00:36:56 +09:54
22
Perttu HEINILÄ
1898
00:38:07 +11:05
23
Ülo REISNER
1971 TON
TON
00:38:54 +11:52
24
00:41:49 +14:47
25
00:41:50 +14:48
26
Tõnu OTS
1976 Swedbank SK
Swedbank SK
00:42:43 +15:41
27
00:43:05 +16:03
28
00:44:19 +17:17
29
00:44:40 +17:38
30
Raimond MESSING
2008 SK100
SK100
00:44:57 +17:55
31
00:45:46 +18:44
32
Reigo LEHTLA
1970 SAKU MARATON
SAKU MARATON
00:49:42 +22:40
33
00:49:49 +22:47
34
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:53:32 +26:30
35
Tarmo KOOR
1981
00:53:36 +26:34
36
Kristi PLOOM
1979 Telia SK
Telia SK
00:53:43 +26:41
37
00:58:49 +31:47
38
01:07:37 +40:35

RATAS 27 KP 5,10km

1
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:23:15
2
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:30:46 +07:31

ROHELINE 16 KP 3,00km

1
Kristjan PÕDER
2014 Sparta
Sparta
00:27:40
2
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:28:08 +00:28
3
Liis KIKAS
1983
00:29:59 +02:19
4
00:30:04 +02:24
5
Lembe LUTTERUS
1954 Tammed
Tammed
00:34:02 +06:22
6
Kärt KASE
1973
00:34:52 +07:12
7
Katriin JOLLER
2003 Tammed
Tammed
00:41:51 +14:11
8
Mare BEILMANN
1949 LUS
LUS
00:44:17 +16:37
9
Inessa UUS
1898 x113
x113
00:44:49 +17:09
10
Ilse UUS
1938 TON
TON
00:46:53 +19:13
11
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
00:48:01 +20:21
12
Boris KIRT
1942
00:57:22 +29:42
13
00:57:34 +29:54
14
01:01:53 +34:13
15
Akaili SAAR
1898 x167
x167
01:01:57 +34:17
16
Vaabo ANNUS
1942 Orion
Orion
01:06:46 +39:06

SEIKLUS 18 KP 3,80km

1
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:21:33
2
Heimar STEINPILM
1976 Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
00:22:12 +00:39
3
00:26:39 +05:06
4
00:27:47 +06:14
5
00:27:48 +06:15
6
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:27:50 +06:17
7
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
00:28:54 +07:21

SININE 8 KP 1,50km

1
00:18:26
2
Andres PÕDER
2011 Sparta
Sparta
00:25:10 +06:44
3
Karel KULJUS
2016 Järveküla kool
Järveküla kool
00:25:53 +07:27
4
Elisabeth KALDVEE
2018 Männimudila lasteaed
Männimudila lasteaed
00:27:46 +09:20
5
Richard KALDVEE
2020 Männimudila lasteaed
Männimudila lasteaed
00:27:57 +09:31
6
00:32:00 +13:34
7
00:32:32 +14:06
8
00:32:43 +14:17
9
Otto LEPP
2011
00:35:33 +17:07
10
Mari MADAR
1979
00:35:39 +17:13
11
00:39:21 +20:55
12
00:40:21 +21:55
13
Robert HANNI
2017 x129
x129
01:02:58 +44:32

VALIK

1
00:32:36 27
2
00:33:12 27
3
Oleg PODLIPSKI
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:41:40 27
4
00:46:36 27
5
Sirje VAINU
1979 NKK
NKK
00:48:48 27
6
00:55:40 27
7
00:56:58 27
8
Taavi KAINEL
-0001
01:02:01 27
9
Heldi LÕO
1898 x122
x122
01:34:08 27
10
Erko ÕUNAPUU
1974 TON
TON
00:28:23 26
11
Fred LEPP
2011
00:41:23 26
12
Kirsti KADAKAS
1958 Tammed
Tammed
00:59:32 26
13
Aivaras NARBUTAITIS
1994 Klubi otsimine
Klubi otsimine
00:27:23 21
14
Terje OTS
1982 Swedbank SK
Swedbank SK
00:34:16 21
15
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:49:36 20
16
Triinu ARB
-0001
01:02:30 20
17
TON
00:30:03 17
18
Jaano PÕDER
1898
00:27:41 16
19
Urve KAIN
1955 TON
TON
01:22:11 15