Tulemused

18nov.23

EOL Special sprint

Individuaalne

Rakvere

49 osalejat

MEN 22 KP 3,96km

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves OK
Ilves OK
00:15:02
2
Jürgen JOONAS
2003 OK Voru
OK Voru
00:15:17 +00:15
3
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
00:15:50 +00:48
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:16:05 +01:03
5
Martin VILISMÄE
1989 SK Saue Tammed
SK Saue Tammed
00:16:28 +01:26
5
Andres RÕÕM
1999 Ilves OK
Ilves OK
00:16:28 +01:26
7
Ossi PRIKS
2005 Rakvere OK
Rakvere OK
00:16:30 +01:28
8
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:16:55 +01:53
9
Lauri SILD
1990 OK Voru
OK Voru
00:17:05 +02:03
10
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
00:17:36 +02:34
11
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
00:17:38 +02:36
12
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:17:56 +02:54
12
Sander PRITSIK
2001 Rakvere OK
Rakvere OK
00:17:56 +02:54
14
Villem PIIRIMÄE
2008 OK Polva Kobras
OK Polva Kobras
00:17:59 +02:57
15
Oliver ANNUS
2003 SK Mercury
SK Mercury
00:18:02 +03:00
15
Timo KUDRE
2005 Varska OK Peko
Varska OK Peko
00:18:02 +03:00
17
Reigo TEERVALT
1994 Varska OK Peko
Varska OK Peko
00:18:13 +03:11
18
Kustu KÜNNAPAS
2001 Hiiumaa OK
Hiiumaa OK
00:18:26 +03:24
19
Kaarel VESILIND
2000 OK Ilves
OK Ilves
00:18:28 +03:26
20
Kaspar ANNUS
2006 SK Mercury
SK Mercury
00:18:47 +03:45
21
Kerto KAASIKU
2007 JOKA
JOKA
00:18:50 +03:48
22
August JAKOBSON
2006 OK Polva Kobras
OK Polva Kobras
00:19:27 +04:25
23
Karel JUNG
2007 OK Polva Kobras
OK Polva Kobras
00:19:38 +04:36
23
Markus Rene PAE
1997 SK100
SK100
00:19:38 +04:36
25
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves OK
Ilves OK
00:21:01 +05:59
26
Michael RAER
1983 SRD
SRD
00:21:54 +06:52
27
Paul Aares FJODOROV
2008 Varska OK Peko
Varska OK Peko
00:23:50 +08:48
28
Vello SOLNA
1970 Varska OK Peko
Varska OK Peko
00:24:14 +09:12

WOMEN 19 KP 3,39km

1
Kadri KADAKAS
1988 SK Mercury
SK Mercury
00:17:20
2
Margret ZIMMERMANN
1995 OK Kape
OK Kape
00:17:24 +00:04
3
Liise LILLELAID
2007 SK Saue Tammed
SK Saue Tammed
00:17:33 +00:13
4
Sigrid RUUL
1991 JOKA
JOKA
00:17:49 +00:29
5
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:18:13 +00:53
6
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:19:03 +01:43
7
Liis-Marii KASO
2004 Rakvere OK
Rakvere OK
00:19:07 +01:47
8
Anita LAANEJÕE
2002 OK Voru
OK Voru
00:19:35 +02:15
9
Karmen ALNEK
1989 Rakvere OK
Rakvere OK
00:19:46 +02:26
10
Brigitte PANKER
2004 Ilves OK
Ilves OK
00:19:51 +02:31
11
Grete Johanna KORB
2009 Varska OK Peko
Varska OK Peko
00:20:37 +03:17
12
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
00:20:41 +03:21
13
Johanna ORAS
2008 OK Polva Kobras
OK Polva Kobras
00:21:11 +03:51
14
Mari Ann MAHLA
2005 Varska OK Peko
Varska OK Peko
00:21:26 +04:06
15
Maarja ORAS
1984 OK Polva Kobras
OK Polva Kobras
00:21:29 +04:09
16
Airi ALNEK
1963 OK Voru
OK Voru
00:21:58 +04:38
17
Reet IDAVAIN
1969 Kooperaator
Kooperaator
00:26:31 +09:11
DNS
Lorely KÕRVEL
2001 OK Polva Kobras
OK Polva Kobras
 
 
NA
Nele JUNTSON
1990 SK100
SK100
 
 
DNS
Mariann ZERNANT
Ilves OK
Ilves OK
 
 
DNS
Marta JOONAS
OK Voru
OK Voru